The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.06.2022, 20:44
Czyli trio wypuszcza informacje do mediów o jakimś zainteresowaniu Wisłą przebierańców, aby zyskać poparcie tak jak kiedyś robiła Sarapata, kiedy robiła teatrzyk na pamiętnej konferencji dotyczącego ,,wrogiego przejęcia" przez Stechert Grouppe.

Jeszcze brakuje hasła: ,,Obronimy Świętą Ziemię. Nie oddamy wrogom. Pomożecie?".
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 03.06.2022 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 03.06.2022, 20:56
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Czyli trio wypuszcza informacje do mediów o jakimś zainteresowaniu Wisłą przebierańców, aby zyskać poparcie tak jak kiedyś robiła Sarapata, kiedy robiła teatrzyk na pamiętnej konferencji dotyczącego ,,wrogiego przejęcia" przez Stechert Grouppe.

Jeszcze brakuje hasła: ,,Obronimy Świętą Ziemię. Nie oddamy wrogom. Pomożecie?".
Zapomniałeś o romansach z różnym sortymentem bojówkarzy, których zadaniem będzie przywołanie do nogi niepokornych kibiców

Potem zostaną reklamówki, chociaż teraz jakieś mniejsze robią
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.06.2022, 23:37
jakby nie było, mogło być gorzej - mógł nas przejąć Czesiu
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 13.06.2022, 15:26
Ponoc Brzeczek zarabia 25% tego co w eklapie.
Ciekawe jaki ma bonus za awans, pewnie pokryje to te brakujace 75%...
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 13.06.2022, 15:29
Takie jest założenie przy wszystkich obciętych kontraktach.

Pytanie jaki był przez ostatnie roku, skoro można było go ot tak zredukować o 75%....
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 13.06.2022, 15:34
azor napisał(a):Wyświetl post
Takie jest założenie przy wszystkich obciętych kontraktach.

Pytanie jaki był przez ostatnie roku, skoro można było go ot tak zredukować o 75%....
Różne kwoty słyszałem ale każda koło 100 się kręciła i to by się zgadzało i teraz bedzie 25 tysi
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Stary 13.06.2022, 18:52
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Różne kwoty słyszałem ale każda koło 100 się kręciła i to by się zgadzało i teraz bedzie 25 tysi
Ale te 25 tys to za runde?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 13.06.2022, 20:00
Za miesiąc Panie za miesiąc.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 13.06.2022, 20:04
100 tys. za miesiąc? Rodzina na swoim. Czym to się różni z czasami Sarapaty?
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Member

Od: 02.2019

Stary 13.06.2022, 20:52
Ja też różne kwoty słyszałem. Codziennie słyszę dużo różnych kwot.
Serio takie rzucanie informacjami wyciągniętymi z dupy zaczyna być wkurzające. Jeden powie o 100k , zaraz drugi powtórzy, trzeci dopisze sobie że chodzi o ojro a nie złotówki i za parę tygodni będą latały fejki że Kuba z Wujem doją 100k ojro miesięcznie z naszego klubu. Tutaj nikt nie weryfikuje żadnych informacji, wystarczy żee ktoś chce udać kumatego i rzuci jakąś plotą przeczytaną na tweeterze albo w ogóle wyssaną z palca a pelikany łykają.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Stary 13.06.2022, 20:55
Za miesiąc Panie za miesiąc.
To wiecej niz anestezjolodzy na etatach a Ci przynajmniej kogos ratuja.

Tak serio to jednak chyba za trenera jednak przeplacilismy.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.06.2022, 21:05
Ale to juz będzie wiślacki Sir Alex, a nie tylko zwykły trener!
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 13.06.2022, 21:10
Wymagania finansowe Brzęczka za swoje usługi są powszechnie znane, a podali je dziennikarze z Białegostoku, gdy Jagiellonia rozmawiała z nim niedawno. A więc oddajmy im głos:

Cytat:
Jerzy Brzęczek chciał zarabiać około 100-120 tysięcy złotych miesięcznie i zapewnić sobie rozbudowany, a zarazem drogi sztab szkoleniowy. W Białymstoku uznano, że ta propozycja jest zdecydowanie przesadzona.
Ostatnio edytowane przez zibi7 : 14.06.2022 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 13.06.2022, 21:17
konsekwencją spadku , jest poszerzenie kompetencji

czy to dobrze ? zobaczymy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.06.2022, 23:25
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Wymagania finansowe Brzęczka za swoje usługi są powszechnie znane, a podali je dziennikarze z Białegostoku, gdy Jagiellonia rozmiała z nim niedawno. A więc oddajmy im głos:
Ile by ten Brzęczek nie bral (.a sądzę że mniej niż 100k miesięcznie, bo to by dawało 1.2 .mln rocznie dla zadłużonej Wisły!), To i tak na tej pensji jechał 3 miesiące.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 14.06.2022, 07:14
To jest trochę dziwne, że zatrudnia sie trenera z rodziny i nie mówi się ile zarabia. Jebie ten układ na kilometr. Gdyby to był ktokolwiek inny to spoko ale jednak jak się zatrudnia kogoś z rodziny i tym bardziej gdy jeszcze mu nie idzie, to z czystej przyzwoitości wypadałoby powiedzieć ile ta osoba bierze kasy.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.06.2022, 07:36
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To jest trochę dziwne, że zatrudnia sie trenera z rodziny i nie mówi się ile zarabia. Jebie ten układ na kilometr. Gdyby to był ktokolwiek inny to spoko ale jednak jak się zatrudnia kogoś z rodziny i tym bardziej gdy jeszcze mu nie idzie, to z czystej przyzwoitości wypadałoby powiedzieć ile ta osoba bierze kasy.
Ja nie słyszałem o przypadku żeby ktoś powiedział wprost ile zarabia. No może tymi słynnymi 500 zł lub odpłatnie.

Pewnie rzeczy mogą wynikać ze sprawozdania finansowego ale to już w przypadku kosztów zarządu
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 14.06.2022, 07:47
Nie wiem ile zarabiał i ile ma teraz zarabiać Wuja, choć w 100 tys. miesięcznie nie chce mi się wierzyć.
Inna jest stawka dla Jagiellonii inna dla Wisły.

Ale popatrzcie na to z drugiej strony: ile ma zażądać trener, który ostatnio awansował z kadrą na Euro i podejmuje się ryzykownej roboty? Przecież na tamtym etapie musiał utrzymać poziom płacowy.
Zaryzykował, przegrał, w efekcie tego idzie teraz na zupełnie inne warunki finansowe.
A jeśli teraz przegra, to dość mocno się zakopie.

BTW. Żadnym zwolennikiem Brzęczka nie jestem, uważam że on nie podoła. Ale to zupełnie inna kwestia.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 14.06.2022, 07:48
Przecież ta akcja z pensją to czysto PRowa zagrywka. Chłop i tak ma za co żyć, a znaczne obniżenie jego pensji pozwoliło zamknąć mordy wielu zwolennikom pogonienia go.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 14.06.2022, 08:14
Cytat:
Ja nie słyszałem o przypadku żeby ktoś powiedział wprost ile zarabia. No może tymi słynnymi 500 zł lub odpłatnie.

Pewnie rzeczy mogą wynikać ze sprawozdania finansowego ale to już w przypadku kosztów zarządu
Tak. A słyszałeś, żeby właściciel klubu zatrudniał na prezesa brata, na trenera wuja i sam był piłkarzem? Niestety, stworzono patologiczny układ i w przypadku słabych wyników tym bardziej będzie miała rodzina Błaszczykowskich pod górkę, a w przypadku problemów finansowych tym bardziej będzie patrzenie na ręce kto ile zarabia.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.06.2022, 10:10
Tak. A słyszałeś, żeby właściciel klubu zatrudniał na prezesa brata, na trenera wuja i sam był piłkarzem? Niestety, stworzono patologiczny układ i w przypadku słabych wyników tym bardziej będzie miała rodzina Błaszczykowskich pod górkę, a w przypadku problemów finansowych tym bardziej będzie patrzenie na ręce kto ile zarabia.
To już jest nudne. Tak wszyscy wiedzą że Kuba jest (na papierze) piłkarzem i właścicielem. Tak on też to wie. Tak Wisły by nie było gdyby nie jest zaangażowanie w styczniu 2019 i wtedy to nie był problem że wyjdzie na boisko i zasiądzie też w gabinecie.

O tym co się działo w Wiśle począwszy od 2016 roku nie jest do powtorzenia w żadnym miejscu na świecie. I myślę że te obecne koneksje rodzinne to najmniejszy problem Wisły.

Tak wolałbym innego prezesa niż Dawid B. Jednak tak samo chciałem dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia po czym się okazał niewypałem. Chciałem też super trenera że świetnym CV z ligi słowackiej i czeskiej i też coś nie pyklo.

I już nie rzucajmy argumentami, że Brzęczek jest niekompetentny bo jest "wujkiem" Kuby.

Uważam że i tak poszło to w drugą stronę, w której to bardziej Wisła chce Brzeczka niż on ją. I tak było też w momencie zatrudnienia.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.06.2022, 13:50
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To już jest nudne. Tak wszyscy wiedzą że Kuba jest (na papierze) piłkarzem i właścicielem. Tak on też to wie. Tak Wisły by nie było gdyby nie jest zaangażowanie w styczniu 2019 i wtedy to nie był problem że wyjdzie na boisko i zasiądzie też w gabinecie.

O tym co się działo w Wiśle począwszy od 2016 roku nie jest do powtorzenia w żadnym miejscu na świecie. I myślę że te obecne koneksje rodzinne to najmniejszy problem Wisły.

Tak wolałbym innego prezesa niż Dawid B. Jednak tak samo chciałem dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia po czym się okazał niewypałem. Chciałem też super trenera że świetnym CV z ligi słowackiej i czeskiej i też coś nie pyklo.

I już nie rzucajmy argumentami, że Brzęczek jest niekompetentny bo jest "wujkiem" Kuby.

Uważam że i tak poszło to w drugą stronę, w której to bardziej Wisła chce Brzeczka niż on ją. I tak było też w momencie zatrudnienia.
Eee, no co Ty? Serio nudzi Cię powtarzanie od trzech miesięcy że Brzęczek jest wujem Kuby? Przecież to szczyt ironii na tym forum.

A wiesz co robi żona Królewskiego na twitterze?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.06.2022, 15:40
Dla mnie jakiekolwiek uderzanie akurat w Dawida, który jest odpowiedzialny głównie za tą miękką stronę negocjacji, np. ze sponsorami i moim zdaniem wykonał kawał świetnej roboty pod tym względem za idiotyzm. Nie on ściągał piłkarzy sam, nie on ich selekcjonował, nie raz, nie dwa wypowiadały się osoby z klubu, w tym nawet Obidziński pochlebnie o nim. Oceniam go jako prezesa bardzo dobrze.

Źle za to oceniam dział scoutingu, naszego byłego już dyrektora sportowego i trenera Jerzego Brzęczka. Źle oceniam proces decyzyjny zatrudnienia piłkarzy tj gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść.

Dodam też, że transfery na papierze wyglądały przekonująco i przemyślanie, trenerzy (w tym Wuja) też. Nawet te zimowe, tylko niestety wszystko okazało się spóźnione.

Patrząc na poprzednie okienka za trio i szybkie ściąganie zawodników (trenerzy mieli zawsze kadrę gotową przed 1 meczem) i na ostatnie zimowe okienko, gdzie czekano do samego końca, a nóż widelec się trafi okazja to śmierdzi mi to dużym wpływem Pasiecznego. No bo jak wytłumaczyć, że zawsze przygotowywano kadrę wcześniej a tej zimy nagle zmieniono sposób postępowania? Co się w klubie zmieniło? No właśnie.
Nie mam pewności za to dość śmierdzące przypuszczenia.

Tym bardziej jak pamiętam wywiad Pasiecznego, który oglądnąłem od deski do deski i od razu jechało mi rybą. Cytaty typu : 'czasem dyrektor sportowy zrobi lepiej, gdy po sprzedaży zawodnika nie kupi następcy tylko rozglądnie się po klubie i wypromuje kogoś kto już w nim jest' 'czasem lepiej jest nic nie zrobić, niż zrobić za dużo' 'czasem lepiej dać szansę wychowankowi'. Serio on tak gadał, zapakował to w tą swoją mowę trawę, a ludzie tutaj się cieszyli jakby kto im napluł w kieszeń.

Hipoteza :
- Dyrektor sportowy odpowiadał za okienko zimowe, miał decydujący wpływ
- Dyrektor sportowy uznał, że czekamy do ostatniej chwili na jakąś hiper-okazję last minutę, a jak się nie uda to opędzlujemy wychowankami
- Kuba się wku... znaczy zdenerwował, bo Wujek nie miał kim grać, Pasiecznego w trybie przyśpieszonym wy.......ił i Wisła na szybcika zaczęła uzupełniać kadrę

Brzmi prawdopodobnie?

Nie to, że kogoś wybielam, ale dla mnie to dość prawdopodobna hipoteza. Opieram ją na wywiadzie Pasiecznego i zmianach w trybie zatrudniania piłkarzy w tej rundzie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.06.2022 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 14.06.2022, 15:57
Widzę, że humorki dopisują a życie toczy się dalej

Wujo nie wujo, bilans 1 do 14, odpadnięcie z PP z 4 ligowcem, blamaż w ekstraklasie gdzie wystarczyło pierdnąć żeby się utrzymać, na pożegnanie z 2:0 do 2:4 z Radomiakiem. Supcio.

Mamy trenera porażkę, z najgorszym bilansem punktowym w historii Wisły. Każdy inny trener, z czystej przyzwoitości zostałby wywalony na zbity pysk za tę kompromitację. Tak samo jak nieudolny prezes brat, który swoimi ruchami spuścił Wisłę do 1 ligi. Ale wiadomo, udajemy, że nikt konkretnie decyzji żadnych nie podejmował błędy zrobili tylko Hyballa, Pasieczny, Gula i jak się dobrze dokopać to Obidziński. W związku z tym wyszło tak jak pisze Karherop, to bardziej my potrzebujemy i chcemy Brzęczka i Dawida niż oni nas hahaha

Niezłe ....a jaja. Trio prosi się o zostanie na stanowiskach dwoje ludzi, którzy skompromitowali siebie, zasabotowali swoją pracę i skompromitowali Wisłę Kraków. Zajebisty układ, nic nie robisz dobrze, nie ma żadnej odpowiedzialności, nigdy nie stracisz pracy a jeszcze będą Cię brać w obronę i płacić 100 czy tam 25 tysięcy na miesiąc.
To taki sens przeciętnego Polaka, nic nie umieć, nic nie musieć a zarabiać krocie.

Karherop:

1. Nie pisałem, że Brzęczek jest niekompetentny z racji tego, że jest wujem.
2. Teoretyczno-praktycznie on ma kompetencje i już niezłe CV bo z Wisłą Płock zajął niezłe miejsce w lidze, był selekcjonerem kadry, niejeden może pomarzyć o takiej karierze.
3. Z drugiej strony bycie selekcjonerem tak od czapy, bo on nigdy na tym etapie zostać nim nie powinien, odejście w atmosferze kwasów między nim a piłkarzami, wyniki można powiedzieć z kadrą żadne, ani stylu gry nie było fajnego, ani spektakularnych zwycięstw, a z Wisłą Płock bodajże 5 miejsce w lidze to też nie jest żaden wyczyn.
4. Myślę, że najlepiej jego umiejętnści podsumowała praca w Wiśle Kraków. O ile o spadku można było myśleć - chociaż nie wiem po co on był zatrudniany skoro obstawiano, że spadniemy, o tyle wynikiem 1 do 14 meczów, ten człowiek skompromitował się doszczętnie.
5. Wdepnął w gówno, wszedł w ten nasz ....idołek ale to jego decyzja. Na pewno przejmując drużynę po Guli w rozsypce oraz teraz startując w 1 lidze, w totalnym chaosie w jakim znajduje się Wisłą, nie ma łatwo. Ale kogo to obchodzi? On ma robić wyniki, a póki co skompromitował się.
6. Jako trenera oceniam go bardzo źle a o kasie pisałem właśnie dlatego, ze stworzył się w Wiśle po.......ony ukłąd rodzinny i to nie jest sytuacja jak w normalnej firmie prywatnej. Klub to nie jest firma, duża część dochodów stanowią pieniądze kibiców, z tą marką identyfikuje się setki tysięcy ludzi i to nie jest tak, że jak ktoś jest właścicielem to może sobie wujka zatrudniać i powiedzieć, ze co Cię obchodzi ile mu dałem pensji?

Nic dobrego z tego układu nie będzie, Ty czy wolfy jeszcze jesteście na etapie oszukiwania siebie. Przyjdzie czas, że będziecie płakac na Brzęczka i na Kubę, bo niestety, nadal ten lub zmierza w złą stronę.

Nie ma żadnego pomysłu na rozwój. A z sytuacji spadku wyszli po kurewsku można powiedzieć, Brzęczek został ale zarabia 25% pensji więc od.......ić się od niego, a Dawid został ale honorowo złożył dymisję więc od.......ić się od niego.
CO prawda umówiono się, że Dawid nie odejdzie teraz żeby nie robić większego zamieszania w klubie ale wiecie no, kurde, no chciał odejść ale zostanie do zamknięcia okienka a później się zobaczy. Kurde no wiecie no, głupio to teraz mówić ale no, po okienku zamkniętym okaże się, że tak super pracował, że w sumie no może zostać na dłużej. Ale dymisja była? Była. Więc się od.......cie.

Śmiech na sali ....a. A przypominam, ze oni bawia się Wisłą Kraków i pieniędzmi kibiców, a nie jakimiś swoimi marnymi kilkoma czy kilkunastoma mln złotych, które jak przyjdzie co do czego to odzyskają bo to była pożyczka, inwestycja, a nie darowizna.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 14.06.2022, 16:10
Cytat:
Dla mnie jakiekolwiek uderzanie akurat w Dawida, który jest odpowiedzialny głównie za tą miękką stronę negocjacji, np. ze sponsorami i moim zdaniem wykonał kawał świetnej roboty pod tym względem za idiotyzm. Nie on ściągał piłkarzy sam, nie on ich selekcjonował, nie raz, nie dwa wypowiadały się osoby z klubu, w tym nawet Obidziński pochlebnie o nim. Oceniam go jako prezesa bardzo dobrze.

Źle za to oceniam dział scoutingu, naszego byłego już dyrektora sportowego i trenera Jerzego Brzęczka. Źle oceniam proces decyzyjny zatrudnienia piłkarzy tj gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść.

Dodam też, że transfery na papierze wyglądały przekonująco i przemyślanie, trenerzy (w tym Wuja) też. Nawet te zimowe, tylko niestety wszystko okazało się spóźnione.

Patrząc na poprzednie okienka za trio i szybkie ściąganie zawodników (trenerzy mieli zawsze kadrę gotową przed 1 meczem) i na ostatnie zimowe okienko, gdzie czekano do samego końca, a nóż widelec się trafi okazja to śmierdzi mi to dużym wpływem Pasiecznego. No bo jak wytłumaczyć, że zawsze przygotowywano kadrę wcześniej a tej zimy nagle zmieniono sposób postępowania? Co się w klubie zmieniło? No właśnie.
Nie mam pewności za to dość śmierdzące przypuszczenia.

Tym bardziej jak pamiętam wywiad Pasiecznego, który oglądnąłem od deski do deski i od razu jechało mi rybą. Cytaty typu : 'czasem dyrektor sportowy zrobi lepiej, gdy po sprzedaży zawodnika nie kupi następcy tylko rozglądnie się po klubie i wypromuje kogoś kto już w nim jest' 'czasem lepiej jest nic nie zrobić, niż zrobić za dużo' 'czasem lepiej dać szansę wychowankowi'. Serio on tak gadał, zapakował to w tą swoją mowę trawę, a ludzie tutaj się cieszyli jakby kto im napluł w kieszeń.

Hipoteza :
- Dyrektor sportowy odpowiadał za okienko zimowe, miał decydujący wpływ
- Dyrektor sportowy uznał, że czekamy do ostatniej chwili na jakąś hiper-okazję last minutę, a jak się nie uda to opędzlujemy wychowankami
- Kuba się wku... znaczy zdenerwował, bo Wujek nie miał kim grać, Pasiecznego w trybie przyśpieszonym wy.......ił i Wisła na szybcika zaczęła uzupełniać kadrę

Brzmi prawdopodobnie?

Nie to, że kogoś wybielam, ale dla mnie to dość prawdopodobna hipoteza. Opieram ją na wywiadzie Pasiecznego i zmianach w trybie zatrudniania piłkarzy w tej rundzie.
No widzisz, my nawet nie wiemy co zrobił, za co był odpowiedzialny i za co wyleciał z klubu Pasieczny i Gula. My nie wiemy ano co się działo wtedy, ani kto jest odpowiedzialny za spadek, transfery, skauting itp itd

Taka jest transparentność i taki ciekawy ukłąd, że jak coś to się winni znajdą i ich można zwolnić - ci nie z rodziny - a jak coś to tak się rozmywa odpowiedzialność, że każdego można wybielić i powiedzieć, że w sumie to każdy decydował o wszystkim dlatego nie jest prawdą, ze np Dawid jest winien za "to i za to".

To jest największa tragedia. Dobrali się koledzy i rodzina i nie chcą konkretnie powiedzieć kto za co odpowiada, nie chcą brać odpowiedzialności za swoją pracę. Później nawet nie wiadomo kogo za co rozliczać.

Skoro pomysłem Dawida/Dawid dał przyzwolenie na Pasiecznego, Gulę, Brzęczka, skautów, na kreowanie wizji klubu - gegenpresing/tiki taka/trener-menedżer, to powinien zostać wy.......ony dyscyplinarnie za to, że żaden z tych pomysłów nie wypalił, Wisłą spadła z ligi a co pół roku jest przedstawiany i przez chwilę "realizowany" kolejny super pomysł.

W Wiśle Kraków Błaszczykowskiego jedyne konsekwencje jakie zostały wyciągnięte względem pracowników dotyczyły obcych ludzi, póki co, za największy cyrk i blamaż nikt z rodziny nie odpowiedział.

Pan Kazimierz Kmiecik - nie wiem jakie są efekty jego pracy.
Brożek - na pewno jest to skaut super, odnajdzie się w tym.
Głowacki - nie wiem co on robi i za co odpowiada.
Basha - kolejna legenda, która jest strzałem w 10 i na pewno zatrudnienie gościa, który nie grał 2 lata to super ruch.

Jeden wielki układ, zajebista robota trio i prezesa, ściąganie ludzi z kodem DNA Wisły. Jak widać zatrudnianie takich osób przyniosło upragnione efekty.

Nie wiem co się jeszcze musi stać żeby ludzie przejrzeli na oczy, że ten model rodzinno-legendowy to jest cyrk na kółkach i największy problem Wisły.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 14.06.2022, 18:39
Jaroo1 - jak wielokrotnie się nie zgadzaliśmy, to lepiej ująć się tego nie dało. A wiesz, że zaraz otrzymasz piorunującą odpowiedz "jak jesteś taki mundry, to wykładaj co rok milion i rządź" ?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 14.06.2022, 18:56
Ja mogę sobie do znudzenia pisać o tym, że wujo, rodzina, ze się nie nadaje bo to bo siamto. Skoro wielcy obrońcy klanu Błaszczykowskich mogą tu pierdzieć jak jest dobrze, to ja mogę sobie pogadać jak jest źle.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 16.06.2022, 11:26

Nic dobrego z tego układu nie będzie, Ty czy wolfy jeszcze jesteście na etapie oszukiwania siebie. Przyjdzie czas, że będziecie płakac na Brzęczka i na Kubę, bo niestety, nadal ten lub zmierza w złą stronę.

Nie ma żadnego pomysłu na rozwój. A z sytuacji spadku wyszli po kurewsku można powiedzieć
A jeśli za rok będziemy świętować awans to odszczekasz to głośno i pokornie?!?
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 16.06.2022, 11:40
Po tej kompromitacji, która trwa od wielu miesięcy awans nawet w cuglach z ogromną przewagą nie wystarczy, aby naprawić sytuację.

Jedynie walka o minimum miejsca 4-6 po awansie.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 16.06.2022, 12:10
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Po tej kompromitacji, która trwa od wielu miesięcy awans nawet w cuglach z ogromną przewagą nie wystarczy, aby naprawić sytuację.

Jedynie walka o minimum miejsca 4-6 po awansie.
Ja uważam że trzeba im postawić wyższe wymagania. Aby tzw "Trio" wyszło z piekła do czyścca, musi w sezonie po awansie zdobyć majstra a a potem przez minimum 5 lat wygrywać Ligę Mistrzów. Jak to się stanie, to tu, na forum, w znamienitym gronie, ustalimy czy ewentualnie można przestać ich wyzywać codziennie i przejść na cykl "raz na 2 dni".
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów