The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.05.2022, 08:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Uryga zerwał więzadła, nawet jak się wyleczy przed końcem roku, to można go liczyć do gry od rundy wiosennej. Tym bardziej znając możliwości naszego sztabu medycznego.

Kubę to bym w ogóle nie liczył. Może coś pomoże, może nie. Jak liczy na coś więcej niż mecz pożegnalny to niech się zastanowi sam ze sobą co w razie kolejnej kontuzji która go wykluczyć na pół roku?
Cóż, gdyby był Wiślakiem jak się deklaruje, poprosiłby o znaczną obniżkę. Skoro wiosna to dwa lata kontraktu będzie mijać a chłop nie zagra nawet kilku spotkań... no dramatyczny transfer. Tym bardziej Sadlok powinien zostać.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.05.2022, 08:30
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Cóż, gdyby był Wiślakiem jak się deklaruje, poprosiłby o znaczną obniżkę. Skoro wiosna to dwa lata kontraktu będzie mijać a chłop nie zagra nawet kilku spotkań... no dramatyczny transfer. Tym bardziej Sadlok powinien zostać.
Gargula swego czasu obniżył kontrakt bo zależało mu by zostać w klubie. Piłeczka teraz w stronę Alana
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 20.05.2022, 08:35
Akurat Alan to chyba przy swojej historii zdrowotnej to wielkiego pola do negocjacji nie ma...
Klub ma prawo albo rozwiązać z nim kontrakt albo obniżyć go max o 50% - biorąc pod uwagę, że ma jeden z najwyższych w drużynie to i tak będzie sporo.
A kto zdecyduje się.go podpisać za lepszą kasę po przeszło roku bez gry?
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 20.05.2022, 09:07
No ale to nie jest tak, że odkąd siedzi na zwolnieniu to pensje płaci mu ZUS, a nie Wisła?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.05.2022, 09:54
Jakby Błaszczykowski się wyleczył, to na pierwszą ligę byłby atutem. Samymi strzałami i dośrodkowaniami ze stojącej piłki robiłby gigantyczną różnicę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 20.05.2022, 10:02
Maciej Sadlok przechodzi do Wieczystej:

https://twitter.com/RafSkrzypczyk/st...42661535653888
Ostatnio edytowane przez Cycu : 20.05.2022 o godz. 10:08.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 20.05.2022, 10:02
No nie, uderzyć ze stojącej piłki to potrafił i Pietrzak. Drugiego Pietrzaka można znaleźć. A bieganie i zdrowie to podstawa.

Jeśli Błaszczykowski ma takie ciśnienie, że prędzej spali klub niż zakończy karierę, to niech sobie powchodzi na końcówki i wejdzie pomachać trybunom po awansie. A jeśli nie awansujemy, to chyba czas pomyśleć o emeryturze, bo jego obecność w szatni źle wypływa na relacje z trener-zawodnicy. Tzn. wpływałaby, gdyby trenerem był ktoś inny niż jego wujek i wspólnik w interesach.

Z innej beczki, wg tt Kliment już spakowany, Sadlok idzie do Wieczystej. Mówiłem Wam, spekulującym o Poletanovicach i Frydrychach w 1. lidze, wietrzenie szatni będzie potężne.
Ostatnio edytowane przez czaro : 20.05.2022 o godz. 10:41.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 20.05.2022, 10:15
Cycu napisał(a):Wyświetl post

To może dodaj że według użytkownika tt. Nie twierdzę że nie, ale warto zaznaczyć że informacja z dupy wzięta.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.05.2022 o godz. 10:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 20.05.2022, 10:33
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
No ale to nie jest tak, że odkąd siedzi na zwolnieniu to pensje płaci mu ZUS, a nie Wisła?
Gdyby tak było wszystkie kontuzje kończyłby się przechodzeniem na rentę inwalidzką. ZUS przecież nie płaci w nieskończoność.

Klub za to płaci
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 20.05.2022, 10:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To może dodaj że według użytkownika tt. Nie twierdzę że nie, ale warto zaznaczyć że informacja z dupy wzięta.
To były wiceprezes TS Wisła Kraków, a nie jakiś no name.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 20.05.2022, 10:46
To były wiceprezes TS Wisła Kraków, a nie jakiś no name.
Ta funkcja tylko pogrąża jego wiarygodność
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Stary 20.05.2022, 10:49
Gdyby tak było wszystkie kontuzje kończyłby się przechodzeniem na rentę inwalidzką. ZUS przecież nie płaci w nieskończoność.

Klub za to płaci
W wywiadzie z Dawidowskim wyczytałem, że przez pierwsze pol roku płaci ZUS, stąd mój wniosek.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 20.05.2022, 11:03
oczywiście że ZUS płaci, jak ktoś siedzi na zwolnieniu ponad miesiąc. Tylko że po jakimś czasie (nie pamiętam jakim, chyba 3 miesiące? albo 6?) musi się ta osoba stawiać na komisji lekarskiej, która potwierdza, że faktycznie nadal jej stan uniemożliwia pracę.

Sadlok... spoko, tylko jakieś 3-4 lata za późno. Na e-klase od dawna był za słaby. Akurat może na 1 ligę by się nadał...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 20.05.2022, 11:32
Nie znam się na prawie sportowym, ale tak na szybko, z przepisów PZPN wynika, że jeżeli świadczenie z ZUS będzie niższe od wysokości kontraktu albo zawodnik utraci prawo do świadczenia, klub wypłaca świadczenie uzupełniające do wysokości 100% kontraktu. Jeżeli kontuzja jest dłuższa niż 6 miesięcy klub ma prawo wnioskować o obniżenie wysokości wynagrodzenia do 50% albo o rozwiązanie kontraktu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 20.05.2022, 11:36
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Chłopie, wyluzuj. Wyzywasz kolesi od cymbałów i piz.deczek jednocześnie wytykając brak kultury... O.K. rozumiem, że to było odparcie ataku ale to na serio do niczego nie prowadzi.

Na tym forum nie ma moderacji i jak sami się nie przypilnujemy, to forum zmieni się w ściek inwektyw. Czasem po prostu lepiej żeby emocje opadły
No właśnie jak przytomnie zauważyłeś odpieram atak, używając do tego słownictwa jakim przywitał mnie adwersarz. A to forum jest od dawna ściekiem, prymitywy od razu ubliżają za odmienną opinię na temat jakiegoś piłkarza, nie mogąc znieść cudzego zdania.

Zdanie na temat rzekomego odejścia Poletanovica mam jakie mam, odmienne niż reszta. Mogę dodatkowo przypomnieć, był on już w zimowym okienku na wylocie z Rakowa, bo nie grał w sparingach i nikt się na niego nie skusił, tylko przeszedł do będącej na miejscu spadkowym Wisły, pod koniec okna. Dodatkowo Brzęczek ostatnio wspomniał o jego chronicznym problemie zdrowotnym, co też nie zwiększa szansy na transfer.

A jak z nim będzie to się przekonamy niedługo, nie wykluczam że jak zazwyczaj będę miał rację. Tylko kto wtedy będzie o tym pamiętał?

A wracając do piizdeczek to tomytom jest po prostu piizdeczką. Przylatuje zza rogu by mnie kąsać, pierdzieli o jakimś blokowaniu, a i tak czyta moje posty. No to zróbmy weryfikację tego co pisał.

Na przykład przyleciał w listopadzie, kiedy punktowałem Adriana Gulę i wysmarował takiego posta:

tomytom napisał(a):Wyświetl post
Tutaj na forum jest taka funkcją obok nicku każdego użytkownika: IGNORUJ, szczerze polecam.
Przemyślenia niektórych userów mogą być na prawdę szkodliwe dla zdrowia.
Jak ktoś nie chce zauważyć żadnych pozytywów to na prawdę szkoda energii i zdrowia - niech żyje w swoim smutnym świecie.
https://wislakrakow.com/forum/showth...42#post1574242

Teraz "mędrcy" piszą, że Gulę trzeba było zwolnić w listopadzie, ale wtedy forum było opanowane przez "tomytomów" zakochanych w Guli. Nie było nawet tematu zwolnienia Guli, a ja już wtedy swoje widziałem i o złym kierunku w którym zmierzał Gula pisałem. Zadałem wtedy między innymi takie retoryczne pytanie: "Lepiej wjechać w strefę spadkową grając na siłę młodzieżowcami w rundzie jesiennej, a potem Eureka nie trafić z transferami w okienku (co się zdarza i to często) i potem z tej strefy już nie wyjść na wiosnę?"

No i masz mniej więcej wszystko mi się sprawdziło, mieliśmy szybki wjazd w strefę spadkową w lutym, z której już nie wyszliśmy i Wisła w drugiej lidze!

A "kolegę" tomytom skoro już wypełznął, prosimy o wypisanie tych pozytywów pracy Adriana Guli, o których pisał. "Przemyślenia niektórych userów" okazały się szkodliwe, ale niestety dla Wisły.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 20.05.2022, 11:48
W wywiadzie z Dawidowskim wyczytałem, że przez pierwsze pol roku płaci ZUS, stąd mój wniosek.
A to czasem nie były czasy że piłkarzy wiązały umowy bezpośrednie o pracę a teraz są B2B?
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 20.05.2022, 12:09

W końcu zagra w lidzie na jego poziomie. Dobra ruch z jego strony. Mają te piłkarzyki farta, że jest taki klubik jak Wieczysta, mogą poczuć się jacy są jeszcze świetni, a do tego zarobić jak na swoje możliwości porządnie.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 20.05.2022, 12:24
Może ktoś zrobił kompilację mitycznych dobrych strzałów Maćka i zdobytych nimi bramek i się dali nabrać?
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 20.05.2022, 12:34
Ciekawe kto będzie pierwszy w Ekstraklasie? Wisła czy Wieczysta?
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Stary 20.05.2022, 12:42
A to czasem nie były czasy że piłkarzy wiązały umowy bezpośrednie o pracę a teraz są B2B?
Może, nie mam pojęcia. Ja zadałem tylko pytanie.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 20.05.2022, 12:43
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś zrobił kompilację mitycznych dobrych strzałów Maćka i zdobytych nimi bramek i się dali nabrać?
Mogę zrobić, tylko wylicz mi, w których meczach bombardował bo nie che mi się pół życia tracić i szukać tego.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.05.2022, 15:11
A to w Polsce polscy zawodnicy mają umowy o pracę czy raczej kontrakty B2B?

Kasperczak napisał(a):
Prezesi polskich klubów nie podpisują z piłkarzami i trenerami umów o pracę, a umowę o "świadczenie usług". I zawodnik albo szkoleniowiec tworzy jednoosobową firmę, na przykład użyczającą klubowi swojego wizerunku… Nie ma wtedy ochrony prawnej, a mało tego – tym sposobem państwo odcina się od odpowiedzialności socjalnej - jednoznacznie ocenił trener.
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,2...-amatorzy.html
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 20.05.2022, 15:33
No przecież pisałem.

czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie znam się na prawie sportowym, ale tak na szybko, z przepisów PZPN wynika, że jeżeli świadczenie z ZUS będzie niższe od wysokości kontraktu albo zawodnik utraci prawo do świadczenia, klub wypłaca świadczenie uzupełniające do wysokości 100% kontraktu. Jeżeli kontuzja jest dłuższa niż 6 miesięcy klub ma prawo wnioskować o obniżenie wysokości wynagrodzenia do 50% albo o rozwiązanie kontraktu.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 20.05.2022, 16:00
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Czytania ze zrozumieniem naucz się ty mega cymbale. Proponuję zacząć od mojego podpisu, który się znajduje poniżej (mam wątpliwości czy go znajdziesz biorąc pod uwagę twoje ograniczone możliwości intelektualne)

Nie odnoszę się tylko do twojego wpisu cymbale, tylko ogólnie do wszystkich (twój jest któryś z kolei cymbale), gdzie ludzie obawiają się odejścia 29-letniego Jugola z kiepską motoryką. O taki towar to prezesi klubów Ekstraklasy będą się bić, zapewne tak jak się bili o Forbsa i Klimenta, których to mieli zazdrościć. Z tym matole odlatujesz. Niech ten Poletanović wygra z Wisłą więcej meczów niż 1 na 10 w których wystąpił. Wtedy się będzie może można obawiać, że ktoś wyłoży za niego jakieś pieniądze, nie teraz gdy Radecki i Łukasik rozgromili środek pola, który stworzył z Plewką.
Moment, przecież Ci pokazałem że to Ty jesteś cymbałem który nie potrafi czytać ze zrozumieniem . Po po kiego też mnie cymbale cytujesz jeśli nie chcesz wchodzić ze mną w dyskusję i czemu cymbale dołączasz do jakiejś grupy moją osobę(mimo że do niej nie należę i nie chcę należeć)? Zastanów się nad sobą i nad swoimi możliwościami intelektualnymi, bo jak widać wszystko Cię przerasta. O meritum nie będę dyskutował, bo musiałbyś najpierw dowiedzieć się co to jest górna połowa tabeli . Potem musiałbyś oglądać ekstraklasę i musiałbyś wiedzieć kto tworzy środek pola w zespołach 6-7--8. Wszystko przed Tobą, ale po tym co tutaj tworzysz widzę że mam do czynienia z totalnym pajacem .

A tutaj perełka(!):

zibi7 napisał(a):Wyświetl post
A to forum jest od dawna ściekiem, prymitywy od razu ubliżają za odmienną opinię na temat jakiegoś piłkarza, nie mogąc znieść cudzego zdania.
Gość nie mógł się lepiej podsumować. Pochwaliłem jednego piłkarza, a ten cymbał wściekły atak... Takiemu ściekowi wielkie nie .
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 20.05.2022 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Stary 20.05.2022, 16:43
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
rzygi
Cały dzień przygłupie myślałeś by wyprodukować taki wysryw? Prącie masz nadal sztywne, bo naubliżałeś człowiekowi przez Internet?

Podsumowaniem twojej żałosnej osoby i zdolności czytania ze zrozumieniem jest to, jak skompromitowałeś się na tym forum 4 lat temu, gdy przez kilka miesiący płakałeś, że Wisła nie może przedłużyć kontraktu z Carlitosem. Płakałeś codziennie, że odejdzie za darmo. Ludzie ci wklejali przepisy PZPN, mówiące że Wisła może go przedłużyć do 31 marca, a ty idioto ich nie rozumiałeś i dalej płakałeś, aż do czasu gdy został sprzedany do Legii.

Więc jesteś przygłupie - For_FuN_ - marnym człowieczkiem skompromitowanym w całości na tym forum.

Tak więc zrób mi tę przysługę i nie kieruj już do mnie swoich gównowpisów. W taki sposób to rozmawiaj sobie z żulami z rynsztoku z którego pochodzisz.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 20.05.2022, 18:21
Jeszcze raz podpowiem: na forum jest taki magiczny przycisk i po sprawie. Szkoda zdrowia ...
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 20.05.2022, 18:43
No chyba pierwszy raz skorzystam specjalnie dla Zibiego, bo nie znoszę obłudy. Inwektywy jakoś dziwnie toleruję.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.05.2022 o godz. 18:45.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 20.05.2022, 18:54
Dobra wiadomość po dzisiejszym komunikacie jest taka, że już znamy personalia pierwszych osób, które zostają. Zarząd, Rada Nadzorcza i trener.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 20.05.2022, 18:57
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Dobra wiadomość po dzisiejszym komunikacie jest taka, że już znamy personalia pierwszych osób, które zostają. Zarząd, Rada Nadzorcza i trener.
Co jest dobrą wiadomością o ile to prawda, bo znaczy że nikt z trio nie porzuca klubu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Stary 20.05.2022, 19:47
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No chyba pierwszy raz skorzystam specjalnie dla Zibiego, bo nie znoszę obłudy. Inwektywy jakoś dziwnie toleruję.
Obłuda to występuje u tego trolla tomytom, który wszędzie pieje że mnie ma na liście ignorowanych, a i tak czyta i reaguje na moje posty ze swoim trollingiem. To jest właśnie obłuda drogi panie.

Gdzie ty widzisz u mnie obłudę to nie wiem i nawet nie chcę wiedzieć. Ignoruj sobie kogo chcesz, nie musisz się z tym obnosić i zgrywać do mnie moralizatora.

Inwektywy ci nie przeszkadzają i dlatego to forum to jest jedna wielka patologia. Obrzucacie się jeden z drugim co chwila tymi inwektywami i uznajecie to za coś normalnego. A to nie jest normalne by ubliżać innym ludziom za takie błahostki jak odmienne zdanie nt. jakiegoś piłkarza. Jest to żałosne.
Ostatnio edytowane przez zibi7 : 20.05.2022 o godz. 22:20.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów