The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.04.2022, 20:12
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Spadamy tego jestem pewien. Dlaczego?
Bo nie potrafimy wygrać decydujących meczów.
Chyba chciałeś napisać: "Bo nie potrafimy wygrać meczów." Żadnych meczów. To nie pech, to brak umiejętności. Tak, bawienie się w siatkarza na własnym polu karnym do też kwestia umiejętności i opanowania. O takich czarodziejskich sztuczkach jak celne podania, strzały i przyjęcia nie wspomnę.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 25.04.2022, 20:15
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ja myśle ,że już za tydzien ( mimo ze pewnie matematycznie będą szanse) żydy nas spuszczą do 1 ligi. Już się nie podniesiemy.
Niestety, w tym sezonie Twoj mokry sen sie nie spelni. Musialbys chciec jeszcze bardziej.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.04.2022, 20:30
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ja myśle ,że już za tydzien ( mimo ze pewnie matematycznie będą szanse) żydy nas spuszczą do 1 ligi. Już się nie podniesiemy.
Ja mam nadzieję, że tak nie będzie, ale nie mam złudzeń, że Cracovia zrobi wszystko, żeby jednak to uczynić. A u nas Cisse z Szotem będą przewracać się o własne nogi i obrażać się o to, że jeden drugiemu nie dał wyrzucić z autu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.04.2022, 20:48
Powinniśmy dostac nagrodę fair play. Wszyscy rywale w tej kolejce zagrali pod nas ale my, jako ze jestesmy świeżo po świętach nie mogliśmy zrobić im przykrości i zagrslismy pod rywali. Mozna by powiedzieć ze w tej lidze frajer, frajera, frajerem pogania. Dramat. I tylko ratuje nas jeszcze frajerskosc tej ligi bo gdyby Śląsk i Lubin nie dali dupy w tej kolejce to już moglibyśmy pakować walizki. A tak to dalej mozemy sie oszukiwać. Chociaz z taka gra to bedzie oszukiwanie sie do ostatniej kolejki ze wygramy jeszcze 9 na 10 meczów, juz teraz to na 100 procent i ze terminarz gra hehehe
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 25.04.2022, 20:52
Drużyna po dzisiejszym meczu jest rozbita psychicznie.
Kartki, kontuzje, zadyma z Fernandezem...
Gdzie tutaj powody do optymizmu?
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 25.04.2022, 20:53
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Niestety, w tym sezonie Twoj mokry sen sie nie spelni. Musialbys chciec jeszcze bardziej.
To nie moj " mokry sen" tylko zwieńczenie tego sezonu..
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 25.04.2022, 21:03
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Drużyna po dzisiejszym meczu jest rozbita psychicznie.
Kartki, kontuzje, zadyma z Fernandezem...
Gdzie tutaj powody do optymizmu?
ja widzę tylko jeden: że ZL przegra wszystko do końca, a my uciułamy jakoś te 2-3 punkty. Bo większość naszej kadry to jest dramat, zarówno w obronie, jak i ataku (poza Gruzinem, który jednak gra bardzo samolubnie).
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.04.2022, 21:16
Chyba, że drużyny pod nami - o dziwo są jeszcze takie, nadal będą punktować, to ZL nam nie pomoże.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 25.04.2022, 21:21
Cytat:
Ryzyko spadku:

Górnik Ł. 94,6%
Bruk-Bet Termalica 89,7%
Zagłębie 56,2%
Wisła 45,9%
Śląsk 8,4%
Stal 4,2%
Jagiellonia 0,8%
- Mogiel, właściciel portalu 90minut.pl
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 25.04.2022, 21:22
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Chyba, że drużyny pod nami - o dziwo są jeszcze takie, nadal będą punktować, to ZL nam nie pomoże.
Fakt.

No to: że ZL będzie przegrywać wszystko, z Łęczna i BBT co najwyżej remisować.

Choć pewnie nawet jak się utrzymamy, to za rok będziemy powtarzać ten sam scenariusz. I tak aż do skutku...
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.04.2022, 05:38
Myślę, że spadniemy. I to nie z 16 miejsca.
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 26.04.2022, 06:25
Cytat:
Myślę, że spadniemy. I to nie z 16 miejsca.

To sobie kuźwa myśl, najlepiej w samotności w domku, nam teraz potrzeb wiary do końca, wspierania drużyny za wszelką cenę, miętkie wacki niech sobie odpuszczają w domowych pieleszach...!!!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 26.04.2022, 06:48
Jeszcze zapomniałeś zjebac autora tematu, że śmiał go założyć.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 26.04.2022, 07:01
Nie ma już co gdybać co do Zagłębia Lubin i nawet Stali Mielec.
Mieliśmy już wygrać z piastem, we wrocławiu i wczoraj z Wisłą. I chuja.

Co ma byc to bedzie.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 26.04.2022, 07:23
1 (slownie: jedno zwyciestwo) od wznowienia rozgrywek.
I teraz nagle mamy wygrać 2 mecze i 2 zremisować.
Jasne, oczywiście.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 26.04.2022, 07:31
Nie takie cuda ta liga widziała. My każdy z tych pozostałych meczów możemy wygrać, ale i każdy przegrać.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 26.04.2022, 07:31
Cytat:
A u nas Cisse z Szotem będą przewracać się o własne nogi i obrażać się o to, że jeden drugiemu nie dał wyrzucić z autu.
Z tym Cisse przewracającym się o własne nogi to trochę przestrzelone. I nie dziwie się, że młody który ogarnia nie ma czasu na celebracje wyrzutu przez Szota, którego w porównaniu do niego piłkarzem ciężko nazwać.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 26.04.2022, 08:16
Szot to parodia piłkarza dlatego 1906% poparcia dla Cisse.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.04.2022, 08:59
Ja się tylko powtórzę to co pisałem wielokrotnie. Liczenie na słabość innych to proszenie się o spadek od 3 lat.

Można mówić o pechu, spiski sędziów, bramkach straconych w ostatnich minutach ect

Teraz też, patrzyliśmy na rywali i tak jak pisałem w meczowym: z logiką ekstraklasy zapewne przegramy z Płockiem, bo to w naszym stylu nie wykorzystywac takich sytuacji.

Teraz dalej wierzę że się utrzymamy i to nawet bez względu na inne wyniki i tak pewnie będę mówił do samego końca...

Błagam tylko, nie liczcie na to że ZL czy inna Stal nie będzie już punktować i nam wystarczy ugranie 3 czy 4 pkt do końca sezonu. To zakrawa na śmieszność
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 26.04.2022, 10:46
My nie liczymy tyko musimy liczyc na innych. Chyba że wierzysz ze wygramy wszystko do końca to powodzenia.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 26.04.2022, 11:05
W ostatnich 4 spotkaniach musimy wyciągnąć średnią 2 punktów na mecz, żeby mówić o czymkolwiek w kontekście utrzymania. Wczorajszy mecz był jeszcze tym buforem bezpieczeństwa, teraz margines błędu nie istnieje. Przegrana w derbach to w zasadzie bilet do pierwszej ligi.

[26/42]
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 26.04.2022, 11:32
W zasadzie to przy przegranej Zagłębia to jeszcze mamy szansę
Odpowiedz cytując
Marek96
Member

Od: 09.2019

Stary 26.04.2022, 11:41
Zaglebie raczej wiecej niz 4 pkt nie zdobedzie,w przypadku malej tabeli mamy od nich lepszy bilans bramkowy. wiec w teori 6 pkt powinno dać utrzymanie. Natomiast patrzac na bilans 10 meczy - 1 wygrana to cięzko wierzyc ze teraz z 4 wygramy 2...
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 26.04.2022, 11:52
Mamy 2 pkt straty i na chwilę obecną da się to odrobić. Ale jeśli Lubin wygra z Lechią a my przegramy z sąsiadką to jest koniec.

Najbardziej prawdopodobne to remis/przegrana Zagłębia i nasza porażka w Derbach - w takim układzie mamy 3 pkt straty nadal jesteśmy w grze.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
FLI
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 26.04.2022, 12:03
Nadziej umiera ostatnia, jest szansa na utrzymanie, tylko co później? Istotne jest aby nie spaść bo awansować wcale nie będzie tak łatwo, czasami jak patrzę na mecze topu 1 ligi to myślę że więcej zespołów powinno się pozamieniać z dołem ekstraklasy.
Teraz akcja derby, ten mecz będzie przełomowy, raz że derby a dwa jak tam wygramy to nasi mogą (nie muszą) dostać kopa, wtopa na derbach to będzie rozłożenie nas na łopatki
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 26.04.2022, 12:12
Coś czuję, że choć nic na to nie wskazuje Zaglebie wygra z Lechią.
I przed derbami będziemy w podobnej sytuacji jak przed meczem z Górnikiem.
Jak to zadziała na naszych nie wiem ale w takim układzie porażka oznaczać będzie spadek.
Odpowiedz cytując
Armin
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 26.04.2022, 12:17
Na punkty z Radomiakiem nie ma co liczyć - ich trenerem jest były piłkarz Zagłębia który w dodatku jest związany z tamtym regionem bo tam mieszka itd. Wygrana Zagłębia z Lechia plus brak zwycięstwa w derbach to będzie już prawie koniec. Jakby jeszcze Jagiellonia nie wygrała teraz ze Śląskiem to też będą zagrożeni spadkiem i nie odpuszczą.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 26.04.2022, 12:23
Lechia nie może sobie za bardzo pozwolić na porażkę z Zagłębiem jeśli chce grać w pucharach. Zostają jej na tapecie Stal, ale potem także Pogoń i Raków, które do końca będą walczyć o MP.
3 pkt to będzie raczej za mało na to, by utrzymać 4.miejsce.

Co do podejścia Płocka - zależy co się wydarzy w tej kolejce. Jeśli utrzymają dystans, który pozwoli im pomyśleć o pucharach, to Niecieczy i Stali na pewno nie popuszczą.

Zgadzam się, że w Derbach trzeba zapunktować, by też mentalnie odbić się po tej wczorajszej katastrofie. Pamiętajcie jednak, że morale we Wrocławiu, Mielcu i Lubinie też nie należą do najsilniejszych. Paradoksalnie większym kłopotem może się okazać Nieciecza niż dolnośląskie ekipy.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 26.04.2022, 12:24
ogólnie rzecz biorąc, 6 drużyn w e-klapie gra w tym sezonie katastrofę i które z nich spadną to bardziej kwestia pecha/farta. Najlepiej jakby spadły wszystkie, bo na to zasługują.

Więc za 4 kolejki okaże się, które z tych parodii futbolu miały więcej szczęścia, a które mniej. Równie dobrze mogłyby ciągnąć losy.

Tak naprawdę w kontekście Wisły ważniejsze jest: co dalej? Kolejny sezon kopania się po czołach (w tej czy niższej lidze)?

Cytat:
Lechia nie może sobie za bardzo pozwolić na porażkę z Zagłębiem jeśli chce grać w pucharach. Zostają jej na tapecie Stal, ale potem także Pogoń i Raków, które do końca będą walczyć o MP.
Naprawdę patrzycie jeszcze na inne zespoły i na ich motywację? Płock miał nie mieć wczoraj żadnych motywacji, a strzelił nam 4 bramki. Lechia może mieć motywację i stracić kilka. W tej lidze każdy wynik jest możliwy.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 26.04.2022 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 26.04.2022, 12:26
Na Lewandowskiego jako trenera bym nie liczył. Gość szybko z tamtąd wyleci. Lechia ma przewagę taką, że wie jaka szkoła jest Stokowca, do tego dziurawa jak nasza defensywa Zaglebia. Lechia pyknie Zagłębie.

Oglądałem pare razy 1 ligę. Tam się kopią po czołach. Kwestia tego kto bardziej zapierdziela.
Nasza drużynę należy budować inaczej. Sciagać gości pod kątem charakteru i pracowitości. Obecnie nasi kopacze nie mają jaj. Jest kilku wirtuozów co jak stracą piłkę po dryblingu to nie chce im sie wracać. Do tego większość druzyny biegała po boisku jak muchy w smole gdy był Gula. Umiejętności może i mają, ale nie ma charakteru.

Najlepszym przykładem jest Raków. Sam Papszun mówił w wywiadzie, że tworzy drużyne tylko z zawodników którym sie chce. I właśnie tak z takich lamusów (było zestawienie skąd pościagali zawodników) zrobił Panów Piłkarzy w ekstraklasie
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 26.04.2022 o godz. 12:30.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów