The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.02.2022, 13:21
[wideo] Jerzy Brzęczek przed meczem Wisła vs Górnik Łęczna:

https://www.youtube.com/watch?v=3KHf3p66ikw
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 20.02.2022, 14:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Remis na żydach, prawie wygrana z krawatami i wygrana w Poznaniu. Tylko dzięki metodzie i mobilizacji.

O Hyballi wspomniałem tylko w kontekście przygotowania fizycznego i porządnych treningów. Zobaczymy w poniedziałek czy teraz mamy sile biegać. Po pół roku plaży u Guli.
Gula z Craxą i Legią wygrał...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 20.02.2022, 15:26
siara napisał(a):Wyświetl post
Gula z Craxą i Legią wygrał...
Raz w roku i garbaty się wyprostuje. Hyballa wygrał z Lechem, a Gula wyłapał 0:5. Tu nie chodzi o wyniki. Tylko o to czy kopacze wiedzą co mają grać , czy mają siłę i czy im się chce. Bez tych elementów nie ma prawa być wyników. Dwa pierwsze są na głowie trenera, przy trzecim trener musi mieć narzędzia jak szeroka kadra czy wsparcie władz żeby dyscyplinować leserów. Miejmy nadzieję, że teraz Brzeczek będzie miał pozycję dużo mocniejszą niż Hyballa i Gula.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
hawaiisurfer
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 20.02.2022, 16:05
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
PS. Trochę zdziwiły mnie dane z Premier League:
Najbardziej pracowitą drużyną okazało się Bournemouth. (...) Średnio piłkarze Eddiego Howe’a przebiegali łącznie 117 kilometrów na mecz (...)
Miejsce tuż za „The Cherries” miejsce zajął Tottenham Hotspur (115,7 km na mecz) i Liverpool (112,8).
https://transfery.info/aktualnosci/p...lometrow/88492
Przecież jak się włączy jakikolwiek mecz PL to wygląda jakby wszystkie akcje działy się w dużo szybszym tempie niż w meczach Ekstraklasy
Chodzi o intensywność, dla przykładu w 2020 roku, średnia sprintów/mecz w Leeds wynosiła 166! Drugi Liverpool 145. Tutaj więcej na ten temat: https://www.skysports.com/football/n...ue-for-sprints
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 20.02.2022, 16:45
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem wygramy, przegramy albo zremisujemy. Nie widzę innej opcji.
A tu myk, mecz odwołany.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 20.02.2022, 20:49
po weekendowych wynikach jutro mecz za 100 pkt. Wygrała drugi mecz z rzędu Warta, wygrało Zagłębie, TBB I 7egia zdobyły po punkcie, stracił Śląsk. Wygrywając jutro odskoczymy na 4pkt od Łęcznej i 5 od 7egii. Trzeba spiąć dupy i jutro wygrać , nawet minimalnie.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.02.2022, 08:13
kurła napięcie jak przed rewanżem w Nikozji
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 21.02.2022, 08:16
Ten mecz musimy wygrać!

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.02.2022, 11:04
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
kurła napięcie jak przed rewanżem w Nikozji
Mecz równie ważny, jeżeli nie ważniejszy dla przyszłości klubu. Wtedy walczyliśmy o pójście do przodu finansowo, tutaj o przetrwanie.
Jasne, będą inne mecze ale terminarz jest bardzo trudny i Łęczna u siebie to najlepsza okazja żeby choć trochę odskoczyć i przy okazji przerwać ich dobrą serię.

Mamy nóż na gardle, szkoda że zostawiono Gulę po poprzedniej rundzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 21.02.2022, 11:44
Dla tej drużyny, z tak słabym mentalem - najważniejsze to nie wpaść do strefy spadkowej.
Dlatego dzisiaj zrozumiałbym nawet skupienie na obronie i liczenie jedynie na jakiegoś farfocla ze stałego fragmentu (wiem, nie mamy stałych fragmentów). Byle nie przegrać.
Mam nadzieję, że każdy dzień treningowy z Brzęczkiem będzie dla nas na plus, no i może dojdą do skutku te "uzgodnione" wzmocnienia.

Na dziś - ponieważ nie widzę szczególnych argumentów, które mogłyby dać 3 pkt - nawet remis przyjąłbym z umiarkowanym zadowoleniem.
Taki remis po ambitnej grze.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 21.02.2022, 12:07
Dzisiaj będzie inna Wisła, przedewszystkim nie przejebiemy na własnych warunkach ; )
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 21.02.2022, 12:26
Dwie drużyny mają nóż na gardle, nie tylko my i nikt tu nie będzie chciał przegrać.
Jakości w ofensywie nam od razu nie przybędzie z magiczną różdżką wuja, więc warto chociaż starać się i zadupcać przez 90 minut, tak jak to wypada..

Remis
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 21.02.2022, 13:12
Obawiam się jakiegoś farfocla w pierwszych minutach meczu. A wtedy całe morale i misternie od tygodnia budowany plan przez Brzęczka pójdzie w pi..zdu.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Stary 21.02.2022, 13:20
A ja jestem ciekawy ustawienia obrony, na kogo JB postawi. Bo tu ma akurat najszersze pole manewru.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 21.02.2022, 13:33
Bardzo jestem ciekaw.
Z dobrze poinformowanego zrodla mam info, ze zawodnicy przypomnieli sobie jak sie kopie pilke do przodu.

A nie kopali, bo nie rozumieli systemu selekcji pierwszego skladu (znaczy sie, ze byly swiete krowy).

Najpewniej wyjdziemy tak:

Bieganski - Hanousek, Frydrych, Coley, Gruszkowski - Fazlagic, Skvarka - Hugi, Savic, Starzynski - Kliment

Z lawki wejdzie na pewno Fernandez, Ondrasek, moze Kuveljic i Mlynski.
Odpowiedz cytując
Gubernator
Member

Od: 08.2015

Stary 21.02.2022, 13:43
@skarabeus Jadczak daj sobie spokój...
Powód: Jadczak
Ostatnio edytowane przez Gubernator : 21.02.2022 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 21.02.2022, 13:51
z czym masz problem gubernator?
Dzisiaj przekonasz sie na czym polega zwalnianie trenera w PL.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 21.02.2022, 13:53
Cytat:
Dla tej drużyny, z tak słabym mentalem - najważniejsze to nie wpaść do strefy spadkowej.
A może właśnie wpadnięcie do strefy spadkowej to jest ratunek dla nich żeby się obudzili. Bo w ostatnich latach często wygląda to tak, że dobrze zaczynamy i nagle jakby wpadamy w amok, nie wiem, myślą, że już są kimś, że już utrzymanie będzie? I tak lecimy w dół z kolejki na kolejkę... Może dopiero jak serio wiedzą, że są w dupie to się spinają. I tak zapewne właśnie po raz kolejny będzie w tym sezonie... Początek był fajny, teraz już spadek zagląda w oczy i z nowym trenerem odbijemy i na te 2-3 kolejki przed końcem już będziemy pewni utrzymania.

Obstawiam, że dziś dobra passa Górnika się zakończy, a my w końcu wygramy.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 21.02.2022, 13:56
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
z czym masz problem gubernator?
Dzisiaj przekonasz sie na czym polega zwalnianie trenera w PL.

Jak wymyślasz jakąś teorię to postaraj się chociaż ułożyć ją spójnie. Piszesz o świętych krowach a później podajesz skład dokładnie taki jak najpewniej wystawiłby Gula. Z Klimentem i Skvarką
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 21.02.2022, 14:13
A kto ma obok tego Fazlagicia zagrac? Zhukov bedacy glowa juz w nowym klubie czy Kuveljic, ktory nie trzyma cisnienia i glowa siada?

Masz inne alternatywy?

Na ten moment Fazlagic i Skvarka to nasi srodkowi pomocnicy, Zhukov i Kuveljic to typowe zabezpieczenie pozycji.

Co do Klimenta z przodu - pilkarsko jest lepszy niz Zdenek a do tego Zdenek nie jest gotowy na 90 minut.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 21.02.2022, 14:52
no to kto jest tą świętą krową która dzięki buntowi piłkarzy odpadła ?

jedyną osobą której a nia ma była to Sadlok , tylko że on to akurat był pierwszym co sabotował gre , wiec kupy sie to nie trzyma
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 21.02.2022, 14:58
Jesli Skvarka wybiega non stop w pierwszym skladzie, a nawet kiedy dostawal duzo pilek z tylu, nie potrafil niczego dla druzyny zagrac, to sie mozna bylo gotowac i sie odechciewalo.
Jesli Hanousek gra na lewej obronie, mimo ze delikatnie mowiac na treningach sie nie przykladal, a taki Wachowiak wylewal siodme poty i nie dostal nawet jednej szansy to tez pokazuje nastawienie trenera.

Takich sytuacji mozna mnozyc.
Trener Gula mial swoich ulubiencow, i chocby odwalili najgorsza padake to od nich zaczynal ustalanie skladu.
Roznica polega na tym, ze wszyscy dostali czysta karte i wszyscy musieli sobie w tym tygodniu wywalczyc miejsce w skladzie. Zobaczymy czy wujo bedzie tez sie przywiazywal do nazwisk, czy jak jeden z drugim dalej bedzie padaczke gral, to czy da szanse innym zawodnikom.

Zreszta przesuniecie Skvarki do tylu sprawi, ze sila rzeczy bedzie mial pilke czesciej przy nodze i wiecej okazji do zaprezentowania swoich umiejetnosci. W ostatnich 2 meczach to gdybym nie spojrzal w pierwsza jedenastka to nei wiedzialbym, ze byl na boisku.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 21.02.2022, 15:01
tzn ja nie neguje tego ze grali przeciw Guli , bo go mieli juz w ....zie , tylko troche niezrecznie wypadlo zestawienie tego w jednym poscie z jedenstką stricte Gulową
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 21.02.2022, 15:27
Bardzo jestem ciekaw.
Z dobrze poinformowanego zrodla mam info, ze zawodnicy przypomnieli sobie jak sie kopie pilke do przodu.

A nie kopali, bo nie rozumieli systemu selekcji pierwszego skladu (znaczy sie, ze byly swiete krowy).

Bieganski - Hanousek, Frydrych, Coley, Gruszkowski - Fazlagic, Skvarka - Hugi, Savic, Starzynski - Kliment

Ale to taki sam skład jak w ostatnich meczach. Czyli teraz będą zapierdalać że świętymi krowami pod wodzą Brzęczka?
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 21.02.2022, 16:07
Wisła Kraków: M. Biegański - M. Hanousek, M. Frydrych, J. Colley, K. Gruszkowski - E. Fazlagić, N. Kuveljić - M. Młyński, S. Savić, M. Cissé - Z. Ondrášek.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.02.2022, 16:37
Ale że Cisse?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Cymes
Member

Od: 07.2004

Stary 21.02.2022, 16:46
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale że Cisse?
Rymaniak zobaczy mudżina i się obsra na sam widok.

edit.chciałbym napisać, że wynik nie jest ważny i wystarczy mi ja zobaczę jakąkolwiek odmiane w grze drużyny, ale jakieś punkty niestety bardzo by się przydały
Ostatnio edytowane przez Cymes : 21.02.2022 o godz. 16:48.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.02.2022, 17:07
Na razie biega, dziwne.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.02.2022, 17:19
Bardzo jestem ciekaw.

Kontuzje na rozgrzewce czy kiepskie zrodlo ?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 21.02.2022, 17:56
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale że Cisse?
a jednnak nie gorszy niż Yeboah

ależ żał tej zmarnowanej rundy pod wodzą łysego dzbana
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna