The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.03.2018, 07:59
Tyle lat Smokowski z Twarowskim byli przy ekstraklasie i na taką nazwę się zdecydowali? Ciężko uwierzyć, że zrobili to świadomie, ale jeżeli jest to przypadek, to nie najlepiej o nich świadczy.
W każdym razie z naszej perspektywy nazwa jest OK ))
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.03.2018, 08:41
W Krakowie to chyba jednoznacznie się kojarzy.
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 21.03.2018, 08:47
W Radiu Kraków jest audycja "Zapnij pasy". W piątki po 15.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.03.2018, 08:50
No jednoznacznie się kojarzy....

Z powiedzeniem Twarowskiego przed meczami które komentował na antenie C+.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 21.03.2018, 09:06
Kaan napisał(a):Wyświetl post
W Radiu Kraków jest audycja "Zapnij pasy". W piątki po 15.
Tyle, że to jest audycja motoryzacyjna, a nie sportowa
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.03.2018, 13:05
we wczesnych latach 90tych , jak była jeszcze że tak powiem większa kultura słowa, to był najczęstszy motyw przerabiania grafów na mieście (grafów które były właśnie napisem PASY - uściśle)

dzisiaj to wiadomo "zajebiemy was ....y" itp
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 22.03.2018, 10:27
TSW już dostępne na SoundCloudziie:
https://soundcloud.com/weszlofm/tego...ia-krupa-knura
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.03.2018, 08:44
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,3...i-rozmowa.html
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 27.03.2018, 09:02
Przekopiowałbyś? Nie mam prenumeraty
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 27.03.2018, 09:12
Damian Gołąb: Często musi pan ładować telefon?
Manuel Junco: Tak (śmiech). Okno transferowe jest zamknięte, ale zawsze muszę mieć ze sobą powerbank, bo telefon nie wytrzymuje całego dnia bez ładowania. Codziennie trzeba coś załatwić. A gdy okno transferowe jest otwarte, telefon dzwoni jeszcze częściej. To najtrudniejszy okres.

Ilu piłkarzy zimą oferowano Wiśle?
– Setki, dosłownie setki. Myślę jednak, że tak jest nie tylko w Wiśle. Najgorzej, gdy ktoś oferuje zawodnika bez pytania. Na przykład zimą nie rozglądaliśmy się za nowym bramkarzem, a nagle ktoś proponował nam pięciu. A przecież najpierw agent powinien dowiedzieć się, kogo klub aktualnie szuka. Zimą oferowano nam zawodników z całego świata: z Ameryki Południowej, wielu z Afryki. A ich trudno w ogóle sprawdzić.

Większości propozycji klub w ogóle nie rozważa?
– Dokładnie. Zwłaszcza że zimowe okno transferowe jest specyficzne. Trzeba sprowadzać piłkarzy, którzy od razu wpłyną na drużynę. Runda wiosenna trwa tylko trzy miesiące, więc ściąganie innych nie ma sensu. Zimą nie ma miejsca na transfery młodych piłkarzy z potencjałem. Kiedy więc ktoś oferuje zawodnika z zupełnie innego środowiska niż europejskie, wiadomo, że trudno będzie mu się natychmiast zaadaptować.

Mówi to pan nauczony doświadczeniem z młodymi Kolumbijczykami: Everem Valencią i Cristianem Echavarrią?
– Tak, ale ich wypożyczyliśmy nie na rundę, a na rok. Wiedziałem, że sześć miesięcy na adaptację nie wystarczy, zakładaliśmy, że będą gotowi do gry latem. Zakończyliśmy jednak wypożyczenie, bo uznaliśmy, że kolejne pół roku nie zdąży przygotować ich do gry w ekstraklasie.

Zimą do Wisły trafiło trzech piłkarzy, czwarty – Asmir Suljić – dojdzie latem. Jest pan zadowolony z zimowych transferów?
– To była tak naprawdę wymiana piłkarzy. Zrezygnowaliśmy z tych, którzy mieli mniejsze szanse na grę, z Manuela czy Victora Pereza. Skorzystaliśmy z okazji, by wypożyczyć Jakuba Bartosza do Sandecji, co powinno być dla niego korzystne. Zastąpiła ich dwójka Matej Palcić i Nikola Mitrović. Już przed zimą zapowiadałem, że to będzie bardzo spokojny okres. Jestem zadowolony z tych ruchów.

Na razie Mitrović zbiera głównie słowa krytyki.
– Sprowadzenie Serba było konsekwencją odejścia Pereza, którego styl gry nie pasował do ekstraklasy. Szukaliśmy piłkarza, który potrafi zagrać tzw. ostatnie podanie czy uderzyć z dystansu. Stwierdziliśmy, że transfer Mitrovicia doda wartości drużynie. Jest doświadczony, uczył się grać w szkółce Partizana Belgrad i przebił się tam do pierwszego zespołu, co nie jest łatwe. Świetnie grał w Videotonie, notował sporo asyst, choć nie grał jako ofensywny pomocnik. W meczu z Piastem prawie udało mu się strzelić gola z dystansu, z Jagiellonią zagrał dwie piłki do Carlitosa, które powinny być asystami. Musimy dać Mitroviciowi czas, wierzę w jego jakość.

Pod koniec okna transferowego Wisła wypożyczyła Petara Brleka. To oznacza, że Genoa uregulowała część zaległości za jego transfer?
– Tak, ale jej dług wobec Wisły wciąż jest duży. Wypłata części zaległych pieniędzy była jednym z naszych warunków, do tego Włosi pokrywają niemal całą pensję Brleka. Myślę, że ten transfer jest korzystny i dla piłkarza, i dla obu klubów. Nie zrezygnowaliśmy z żadnych pieniędzy, które należą się nam za jego sprzedaż, kwota jest taka sama jak latem.

Ostatnio klub przedłużył kontrakt z Carlitosem, korzystając z klauzuli w jego umowie. To znaczy, że nie udało się porozumieć w sprawie nowej umowy.
– Złożyliśmy mu propozycję nowego kontraktu i jej nie zaakceptował. Zobaczymy, co się stanie. Dalej będę starał się przekonać go, by został w Krakowie na dłużej. Wciąż mamy czas.

Zimą mieliście oferty za Carlitosa?
– Tak. Było wiele pytań o jego cenę. Różnica między tym, czego oczekiwaliśmy, a tym, co nam proponowano, była zbyt duża. Pieniądze, które mogliśmy dostać za Carlitosa, nie zrekompensowałyby tego, co stracilibyśmy pod względem sportowym. Nie było więc sensu wypuszczać go zimą.

Przygotowujecie się na jego odejście latem, szukacie następców?
– Mamy bazę piłkarzy. Tracąc zawodnika, musimy być gotowi do jego zastąpienia. To nie jest lista na wypadek odejścia Carlitosa, po prostu zawsze trzeba mieć plan B. Obserwujemy więc również napastników.

Ma pan jedenastkę zastępców dla obecnego zespołu?
– Tak, mamy drużynę cieni, to konieczne. Kiedy klub traci piłkarza, stara się sprowadzić pierwszego z tej listy. Jeśli się nie udaje, sprowadza następnego. Czasami nie można ściągnąć piłkarza z listy, bo akurat nie jest on dostępny. Czy nasze poprzednie transfery to zawodnicy z drużyny cieni? Większość. Ale oprócz tego na rynku pojawiają się niespodziewane okazje, z których warto korzystać.

Widzi pan zmianę w grze drużyny pod wodzą trenera Joana Carrilli?
– Tak, myślę, że kibice też ją dostrzegają. To trener, który bardzo ciężko i metodycznie pracuje. Zwraca uwagę na najmniejsze detale, a w piłce to klucz do tego, by się poprawiać. Do tego Carrillo to fanatyk futbolu, myśli o nim 24 godziny na dobę.

Co ma Carrillo, czego nie miał Kiko Ramirez?
– Wymieniłem sporo zalet Carrilli, ale nie chcę porównywać go do Ramireza ani żadnego innego. Mogę tylko powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Carrilli i uważam, że jego zatrudnienie było dobrą decyzją.

Ponad połowa drużyn ekstraklasy zmieniła już w tym sezonie trenera. To chyba nie najlepszy trend?
– Czasami nie da się wymienić 25 piłkarzy, zawsze łatwiej wymienić trenera. Może dzieje się tak przez ogromną presję ekonomiczną na utrzymanie w lidze. Dlatego kluby starają się dać drużynie impuls. Oczywiście dobrze byłoby, gdyby jeden szkoleniowiec pracował w klubie przez dwa czy trzy lata, ale trend w lidze jest taki, że zmienia się ich po pięciu–sześciu miesiącach.

Umowy wielu piłkarzy Wisły kończą się w czerwcu, rozstrzygnięcia w ich sprawie miały zapadać w marcu. Jesteście blisko podjęcia decyzji?
– Mówiłem, że zaczniemy w marcu, co nie znaczy, że wszystkie decyzje zapadną już teraz. Część opcji w kontraktach piłkarzy wygasa w marcu, część w maju, więc możemy poczekać. Ten proces będzie trwał do końca sezonu.

W umowach dwóch piłkarzy – Tomasza Cywki i Pola Lloncha – nie ma opcji przedłużenia.
– Zaczynamy z nimi rozmawiać.

Nie obawia się pan, że ktoś może podebrać wam Lloncha, który wiosną świetnie się spisuje?
– Trzeba znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadało wszystkim. Gdy znajdziemy punkt, w którym obie strony będą zadowolone, zrobimy krok do przodu. Pol jest bardzo szczęśliwy w klubie i w Krakowie, więc nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie osiągnąć porozumienia.

Latem klub ma rozglądać się za Polakami, zwłaszcza z I czy II ligi. Szukacie młodych zdolnych czy takich, którzy od razu wejdą do składu?
– Obserwujemy młodych piłkarzy pod kątem naszej akademii, jak również pierwszej drużyny. Sprowadzanie Polaków jest naszym priorytetem. Nie patrzymy na wiek, a na to, czy mogą coś wnieść do drużyny.

Latem można spodziewać się kilkunastu transferów jak przed rokiem?
– Będzie więcej zmian niż zimą, ale staramy się zwracać uwagę bardziej na jakość niż na liczbę. Piłkarzem z dużymi umiejętnościami jest np. Suljić, będziemy szukać zawodników o podobnej jakości.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 27.03.2018, 09:13
W skrócie:

zima była spokojna, a latem sprowadzimy większą ilość piłkarzy niż zimą
stawiamy na jakość, a nie ilość
oferowano nam setki (dosłownie) piłkarzy, z Afryki, Ameryki Południowej, nawet bramkarza, choć ich nie szukaliśmy
że jeśli Carlitos odejdzie latem to już mają pomysł na jego zastępcę
do tego ruszyły rozmowy z Cywką oraz Llionchem
niektórzy piłkarze mają klauzulę do maja o przedłużeniu na kolejny rok, więc jeszcze mamy czas by z nimi przedłużyć umowę
Za Brleka pensję płaci prawie w całości Genoa [my pewnie za hotel / dojazdy?]

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
tomasb
Junior Member

Od: 11.2013

Stary 27.03.2018, 18:15. Pomysł Jesusa Imaza na ekstraklasę
Coraz częściej błyszczy na boisku, choć zdarza się, że autografy rozdaje za niego brat. - Niektórzy kibice z Hiszpanii domagają się nawet, bym tam wracał - uśmiecha się Jesus Imaz, skrzydłowy Wisły.

Ostatnio na ustach kibiców Wisły znów jest Carlitos. Po przeciętnym początku roku w dziewięć dni strzelił cztery gole. Pozostaje liderem Wisły, a za jego plecami też bez zmian: numerem dwa jest Imaz. Już jesienią miał duży wkład w ofensywę drużyny. Wiosną momentami odciążał Carlitosa. Zdobył dwie bramki, a do tego często brał sprawy we własne ręce – w siedmiu wiosennych kolejkach zaliczył 45 dryblingów, ponad połowa była udana. Z Legią pięć razy minął w ten sposób rywali i nikt nawet nie zastanawia się, czy trafi do jedenastki na nadchodzące spotkanie z Lechem Poznań. Ma w składzie pewne miejsce.
A przecież jego początki w Wiśle nie były obiecujące. Imaz trafił do Wisły tuż przed końcem transferowego lata, szybko dostał szansę od Kiko Ramireza, ale nie przekonał, że warto na niego dalej stawiać. Usiadł na ławce, potem przyłożył nogę do porażki w Pucharze Polski z Koroną Kielce. Przełamanie przyszło ze Śląskiem Wrocław, a pomógł mu Carlitos: to po asyście rodaka strzelił debiutanckiego gola w ekstraklasie.
– Pamiętam, że pierwszego dnia w Polsce było mi zimno. Przyjechałem prosto z Andaluzji, gdzie było 30 stopni. To duży przeskok. Zimą przyzwyczajenie się do mrozów też sporo mnie kosztowało. Pierwszy raz grałem w takich warunkach – przyznaje Hiszpan.
Ale od meczu ze Śląskiem było już z górki. Jesień skończył z pięcioma bramkami i dwoma asystami. Lepszy był tylko Carlitos. Zresztą w poprzedniej rundzie Wisła zdobyła tylko sześć bramek bez udziału przynajmniej jednego z tej dwójki. Imaz najlepiej wspomina derby Krakowa: na stadionie Cracovii zdobył dwie bramki i został ochrzczony bohaterem zwycięstwa 4:1
– Po derbach więcej ludzi dowiedziało się, kim jestem, poznało moje nazwisko. Możliwe, że teraz rozdaję trochę więcej autografów niż wcześniej. Derby to zdecydowanie mój najbardziej pamiętny mecz w Wiśle. Dużo działo się również poza boiskiem. Race? Dla rodziny i znajomych to było trochę szokujące, ale ja wiedziałem, czego się spodziewać – wspomina.
Ile jest Oscara w Jesusie

28-letni Hiszpan chrzest bojowy wśród rac przeszedł w listopadzie, gdy poleciały na murawę z sektora zajmowanego przez kibiców Sandecji Nowy Sącz. Wcześniej się z nimi nie zetknął. W Hiszpanii kibice rzadziej z nich korzystają.
Imaz występował tam głównie w drugiej i trzeciej lidze. Poziom niżej, w katalońskim CE L’Hospitalet, do dziś gra Oscar, jego brat bliźniak. Na razie do osiągnięć piłkarza Wisły sporo mu brakuje, ale gdy odwiedził Jesusa w Krakowie, przez chwilę mógł poczuć się jak gwiazda. W czasie zwiedzania otoczył go wianuszek kibiców z prośbami o wspólne zdjęcia i autografy.
– I je rozdał – uśmiecha się Imaz. – W Hiszpanii też bardzo często tak było. Np. na uniwersytecie, gdy chodził na zajęcia rano, a ja wieczorem. Gdy wyjątkowo zjawiłem się przed południem, wszyscy wołali na mnie Oscar. Brat i cała rodzina cały czas śledzą moje mecze. Z Oscarem jesteśmy bardzo blisko, codziennie rozmawiamy. Mam od niego pełne wsparcie.
Rodzina wspiera jednak Imaza głównie na odległość, jego żona nie rzuciła pracy, została w Barcelonie. Tutaj wspierał go m.in. Radosław Sobolewski. Drugi trener Wisły jesienią poprowadził zespół w dwóch meczach i nie szczędził Imazowi pochwał.
– Cieszę się, bo Imaz prezentuje się fantastycznie. To techniczny piłkarz, jego warunki fizyczne nie pasują do polskiej ligi. Gdy przyszedł do klubu, prosiłem go, by znalazł na nią sposób – podkreślał po derbach Sobolewski.
Imaz: – Wtedy sporo rozmawiałem z nim na ten temat. Trener Sobolewski wie, czego chce od zawodników, ma konkretną wizję. Z Cracovią zagrałem nieźle, ale już wcześniej zacząłem się rozpędzać.
Przy 174 cm wzrostu Hiszpan zwykle nie ma szans w fizycznej walce z silniejszymi obrońcami. Gdy próbował wprost przenieść na polskie boiska swoje pomysły z ojczyzny, nie szło mu najlepiej. W końcu wymyślił coś nowego. – Przez to, że ekstraklasa jest bardziej fizyczną ligą niż hiszpańska, trochę zmieniłem sposób gry. Próbuję robić z piłką nieco inne rzeczy, niekoniecznie bazując na fizyczności. Staram się być sprytniejszy od rywali, wykorzystywać ich błędy i wolne przestrzenie, które zostawiają – opisuje piłkarz.
Przedłużenie o krok

Imazowi sprzyja taktyka, na którą stawia Joan Carrillo. Trener chce mieć w ofensywie piłkarzy ruchliwych, z drygiem do gry kombinacyjnej. I takich, którzy potrafią wejść w buty napastnika, gdy Carlitos hula przy linii bocznej. Imaz odnajduje się tym bardzo dobrze i to m.in. przez niego na murawę coraz rzadziej wchodzi Patryk Małecki.
Carrillo komplementuje rodaka: – Potrafi obrócić się z piłką, poruszać między liniami rywali. To inteligentny piłkarz, wie, jak zachowywać się w naszym systemie.
Dobre występy Imaza nie przeszły bez echa w Hiszpanii. Dba o to sam piłkarz, który na Twitterze skrupulatnie przekazuje fanom filmy z bramkami czy informacje o nominacjach do jedenastki kolejki. – Rozgrywam dobry sezon i mówi się o mnie trochę więcej niż wcześniej. Dostaję więc dużo wiadomości i wsparcia. Czuję, że kibice są ze mną i że jestem rozpoznawalny. Niektórzy fani chcieliby nawet, żebym wrócił do Hiszpanii – przyznaje.
Ale zapewnia, że na razie chętnie zostanie w Krakowie. Latem podpisał roczny kontrakt z opcją automatycznego przedłużenia o 12 miesięcy po rozegraniu określonej liczby minut. Dzięki regularnym występom klauzula niedługo powinna wejść w życie.
– Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Z każdą chwilą coraz lepiej się adaptuje. W tym i następnym sezonie na pewno bardzo dużo wniesie do zespołu – przekonuje Manuel Junco, dyrektor sportowy Wisły.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 29.03.2018, 09:30
Cytat:
Po drugiej stronie Błoń wyszło ostatnio zamieszanie związane z Patrykiem Małeckim i jego wypowiedzą, że nie tylko względy sportowe decydują o braku jego osoby w meczowej osiemnastce. Co ciekawe, Wisła jesienią przedłużyła kontrakt ze skrzydłowym do 2020 roku, licząc na zarobek z transferu. Małecki był obserwowany przez skautów klubów z 2.Bundesligi i Belgii. "Małemu" jest jednak zupełnie nie po drodze z trenerem Joanem Carrillo i wszystko wskazuje, że w sytuacji dalszego patu latem opuści "Białą Gwiazdę". Dyrektor Wisły rzekomo szczególnie celuje w polskich zawodników. Z tego co ustaliłem, jest zainteresowany tą samą dwójką środkowych pomocników z 1.ligi, o których zabiegać ma także Pogoń Szczecin. Trener Carillo chce, żeby przynajmniej jeden zawodnik z trio Głowacki-Boguski-Brożek pozostał w kadrze zespołu na kolejny sezon.
http://www.2x45.info/aktualnosci/541...-to-ja-dostal/
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 29.03.2018, 10:03
Ktoś wie o jakich pomocnikach może być mowa?
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.03.2018, 11:52
Ja obstawiam Jakub Łabojko i Damian Gaska.
Odpowiedz cytując
wiślakcb
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 29.03.2018, 13:32
Najlepiej żeby z tej trójki Głowa został.
STARA HUTA
WISŁA NA WIEKI
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 30.03.2018, 22:14
Jest już najnowsze TSW z weszlo.fm
https://soundcloud.com/weszlofm/tego...a-motyka-golab
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 04.04.2018, 20:58

http://weszlo.fm/audycje/tego-sluchaj-wislaku-6/
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 05.04.2018, 11:17
http://przelom.pl/22407-wisla-krakow...szowicach.html

Widać coś się zaczyna dziać w kwestii Akademii i jej rozwoju.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 11.04.2018, 22:34
Wysłuchałem zapinamypasy.pl i jakoś weszło mi się bardziej podoba.
Już jest nowe: https://soundcloud.com/weszlofm/tego...bukalski-trela
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 21.04.2018, 17:22
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wywiad/6s58pmx

wywiad Treli z Carillo
Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 25.04.2018, 07:13
Dzisiaj o 10:00 w Weszło FM gościem u Kamila Kani będzie Manuel Junco.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 27.04.2018, 14:20
Wywiad z Junco w PSie.
Chyba lepszy niż w Weszło https://www.przegladsportowy.pl/pilk...krakow/fzhw1gm
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.05.2018, 15:37
Węgrzyna słońce dogrzało,że pie...oli takie głupoty ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 06.05.2018, 16:43
Kazkowi słońce zbędne. On ma te głupoty w genach
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 15.05.2018, 12:19
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...krakow/1q2gkw7

O Cywce i Wiśle.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 18.07.2018, 19:21
Proponuję posłuchać:
http://weszlo.fm/audycje/tego-sluchaj-wislaku-17/

Abstrahując od tonu, w jakim mówią o Wiśle i słowa "pseudokibic", którym określają wielu kibiców, to warto posłuchać. Nie dla głównych wypowiedzi, bo młócą informacje, które są nam wszystkim znane, ale dla zdań na marginesie, których nie puścili drukiem przy tekstach w prasie/internecie. Toniemy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
siedzenaganku2
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 19.07.2018, 07:03
Acha czyli sprawa surmy zostala zalatwiona przez "pseudo" kibicow. Czyli co? "Normalny" kibic nie moze nie chciec kogos w klubie? Kohos kto wysrywal sie pare lat temu na klub? Czyli co? Wszyscy jestesmy pseudo kibicami
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 19.07.2018, 10:02
To już musisz pytać p. Migi i tego chłopaczka, który to prowadzi. Moje zdanie znasz.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 19.07.2018, 10:14
Uważam, że teraz jest szansa na odwrócenie złego trendu medialnego - dzięki akcji #ReymonTTa22 !

Najwyższy czas udowodnić wszystkim, że kibice Wisły wcale nie są tacy źli jak wszyscy ich opisują! Trzeba pokazać, że jesteśmy zjednoczeni, dbamy o klub i nie pozwolimy żadnym telewizyjnym ku*wiszonom dobrać się do skóry!

#ReymonTTa22
#WisłaTylkoPrzyReymonta
#Fans4Club
#CWZR

Pozdrawiam.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów