The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.05.2017, 09:14
Cebulak ma sporo racji. Co tak naprawdę zrobił Magiera? Odmienił oblicze stołecznej? Nie. Grali ewidentnie na zwolnienie Albańca, po prostu się wzięli za grę. Nie ma efektu nowej miotły, po prostu kopacze dopinają swego i zaczynają grać, byleby tylko opinia publiczna zrobiła z trenera idiotę.

Widać, że transfery dupy ani niczego innego nie urywają, a to dzięki zawirowaniom właścicielskim.

Kunszt trenerski pokazuje właśnie, że bez Prijovicia i Nikolicia nie potrafią bramek strzelać. Wyniki opierają na Ofoe i Radoviciu, jak chodzi o Poznań to jeszcze na Finie.

Sumując - centralne wojskowe kurvisko sportowe.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 02.05.2017, 20:39
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
a kogo jakis no name Magira obchodzi co powiedzial kto to jest tem ku....wa magiera kolejhny szmaciarz co trenuje najbogsdsza druzyne ligi naszpiokowna gwiazdami jego etfekty wtasnie widac .....kolejny ku...a guardiola ktury umie tylko trenowac dream team ,....... szmaciarska 7r=egis drugi raz z rzedu fuksem zdobedzie MP majac budzet 4 krotnie wiekszy niz polska liga ..... podniecajcie sie dalej tymi szmaciarzami

Magiera to akurat wypowiada sie o Wisle z szacunkiem,bo akurat ON dobrze pamieta ze to własnie z Wisłą zawsze Legia walczyła o mistrza,takze on te mecze zna bardzo dobrze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Stary 02.05.2017, 21:49
Też nie podzielam zachwytów nad Magierą. Jest oczywiście dobrym trenerem, ale nie zbawcą polskiej piłki klubowej, na jakiego był w okresie jesień/zima promowany.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 02.05.2017, 23:27
Magiera sam się porwał z motyką na słońce, więc niech teraz spija to piwo, którego sam sobie nawarzył. Gościu na początku drogi trenerskiej, z zerowym praktycznie doświadczeniem, idzie do klubu, gdzie jest niesamowita presja na wynik. Jako takie wyniki ratuje mu w tym momencie materiał ludzki, który ma najlepszy w Polsce. Bez takiego Odjidji (który do momentu, w którym zaczął więcej machać łapami niż grać, robił Legii całą grę) miałby spokojnie kilka punktów mniej.

Ich problemem jest to, że mają kasę na to, żeby dać Jędrzejczykowi 800k euro na rok, a nie mają kasy na to, żeby podpisać kontrakt z trenerem z prawdziwego zdarzenia. Myślę, że za te 800k - 1 mln euro rocznie spokojnie można ściągnąć naprawdę przyzwoitego trenera z warsztatem i pojęciem o taktyce.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 02.05.2017 o godz. 23:41.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 02.05.2017, 23:46
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ich problemem jest to, że mają kasę na to, żeby dać Jędrzejczykowi 800k euro na rok, a nie mają kasy na to, żeby podpisać kontrakt z trenerem z prawdziwego zdarzenia. Myślę, że za te 800k - 1 mln euro rocznie spokojnie można ściągnąć naprawdę przyzwoitego trenera z warsztatem i pojęciem o taktyce.
Tylko, że taki trener pewnie będzie chciał ściągnąć do siebie kogoś ze sztabu + dokonać paru transferów w celu wdrożeniu swojej wizji w życie, a to już dodatkowe koszty.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 03.05.2017, 00:05
Mieli Hasiego co zdobywał mistrzostwa z Anderlechtem. I była wielka kupa. To dali dla równowagi szansę ichniejszemu Guardioli. Ja bym się wstrzymał z ocenami do końca sezonu. bo jakby nie było nadrobił spory dystans od czasów belgijskiego albańca do czołówki a i w LM legia dobrze grała.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 03.05.2017, 02:38
Niektórzy to tutaj trzepią się do legii. Pomyliliście forum dziewczyny.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 04.05.2017, 19:51
piotek napisał(a):Wyświetl post
Też nie podzielam zachwytów nad Magierą. Jest oczywiście dobrym trenerem, ale nie zbawcą polskiej piłki klubowej, na jakiego był w okresie jesień/zima promowany.
a ktoś sie nim zachwyca?
Ja nawiązałem do Magiery ze Kiko go zasokczył ustawieniem. Chodziło mi tutaj o to by pokazać niektorym ze nie taki głupi ten nasz trener i trzeba sie cieszyc ze przeciwnicy w takim tonie sie wypowiadaja.

jesli ktos to odberał jako jaranie sie Magiera to po prostu jest skonczonym debilem. Życie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Stary 04.05.2017, 21:51
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a ktoś sie nim zachwyca?
Ja nawiązałem do Magiery ze Kiko go zasokczył ustawieniem. Chodziło mi tutaj o to by pokazać niektorym ze nie taki głupi ten nasz trener i trzeba sie cieszyc ze przeciwnicy w takim tonie sie wypowiadaja.

jesli ktos to odberał jako jaranie sie Magiera to po prostu jest skonczonym debilem. Życie.
Przeczytałeś całą wypowiedź, czy tylko pierwsze zdanie? W każdy razie powtórzę z uzupełnieniem - Magiera byl promowany (uzupelnienie: przez media, nie Ciebie) na wielkie trenerskie objawienie.

Skąd w ogóle myśl, ze pije do Twojej wypowiedzi? Nawet Cie nie cytowałem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów