The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 19 kolejki
Zwycięstwo Polonii Bytom 11 5,67%
Remis 5 2,58%
Zwycięstwo Wisły Kraków 178 91,75%
Głosujących: 194. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sito
Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.03.2011, 18:13
Sobol niestety nie daje już rady, Burliga ok
Odpowiedz cytując
Janosz963
Banita

Od: 01.2011

Stary 20.03.2011, 18:13
Powinniśmy się cieszyć z remisu ponieważ nie byliśmy faworytami do zwycięstwa. 5 pkt przewagi nad drugą Jagą. mogło być 7 pkt ale nie wybrzydzajmy po takiej grze.
Odpowiedz cytując
manian
Member

Od: 09.2010

Stary 20.03.2011, 18:14
Nie osłabiajcie ludzie, cały temat to kibice sukcesu? CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIE W SERCU MOIM WISŁA, I NA DOBRE I NA ZŁE!
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Od: 10.2008

Dobrze ze z Polonia a nie z Arka czy Cracovia. Niech im Polonia ucieka.
Odpowiedz cytując
TynWisla
Member

Od: 10.2005

Jednocześnie oglądałem Chelsea-MC i porównanie jest druzgocące na niekorzyść. Tam to się biega i MYŚLI przy rozgrywaniu piłki !
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member

Od: 05.2007

Przed meczem liczyły się tylko 3 punkty, ale po przebiegu spotkania biorę 1 punkt z pocałowaniem ręki.
Odpowiedz cytując
NoRules
Junior Member

Od: 07.2010

Stary 20.03.2011, 18:15
Sobol dziadek nie daje juz rady ehhh ;/ Pozostaje czekac ze w nastepnych meczach bedzie lepiej
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 20.03.2011, 18:15
Polonia Bytom co niby gra cały mecz na 100% zaangażowania i w końcówce nie ma sił jedzie z nami na pełnej szbkości z kontrami. Przewaga techniczna? Niczego takiego nie ma. Mecz taki jak każdy w wykonaniu Wisły tylko Polonia się odważyła cisnąć nie tylko kikka minut ale większość meczu. Aha i co powiecie Ci wszyscy co jechali po Borskim, że nas wywalił z pucharów Mówiłem, nigdy się sędziego nei czepiać bo zaraz się może nam przytrafić właśie to co dziś zrobił sędzia. Karny z kapelusza i tyle w temacie.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 20.03.2011, 18:16
aż mnie odrzucało jak widziałem cokolwiek z tego meczu...

jeden z bardziej gównianych meczy jakie widziałem

jak bym był zagranicznym managerem to po 15 minutach wyszedłbym

trzech biegnie do zawodnika i żaden nie odbierze piłki...
masa błędów, strat
to nie był mecz tylko jakiś syf
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 20.03.2011 o godz. 18:38.
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member

Od: 07.2008

Ja się pytam - gdzie są moderatorzy? Czy wy nie widzicie, że to forum ogarnia banda sfrustrowanych nastolatków? Chyba pora, żeby posypały się ostrzeżenia, a nawet i bany.

Czego wy oczekujecie? Że będziemy grali jak Barcelona, czy Real i wygrywali wszystko po kolei? Ta strata punktów musiała w końcu przyjść. Co więcej - powiększyliśmy przewagę nad Legią i Jagiellonią. Mimo słabego meczu wywieźliśmy remis z wcale nie łatwego terenu..
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 20.03.2011 o godz. 18:19.

MP: 1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011!

Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Cytat:
Jednocześnie oglądałem Chelsea-MC i porównanie jest druzgocące na niekorzyść. Tam to się biega i MYŚLI przy rozgrywaniu piłki !
EUREKA!

Dziękuję Ci, zawsze nie mogłem znaleźć tych różnic, które sprawiają, że liga angielska jest lepsza od naszej!
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Cytat:
Twoje komentarze to kpina, zamknij ryj
Może jakaś argumentacja ? Mogę ci powiedzieć, dlaczego sądzę, że Sivakow to nie jest zawodnik na miano Wisły, ale patrząc ostatnio na grę naszych zawodników, to w I składzie widziałbym zawodników typu... Metelka, czy Cięciała.

Burliga - Poziom ŁKS, czyli I liga. Gubi krycie, nie było go w sytuacji, kiedy poszłą kontra 4 na 2, ponad to masa niedokładnych podań np. przy linii bocznej...

Na plus Kirm - Słoweniec przy Maaskancie odżył, co mecz to albo bramka albo asysta.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 20.03.2011, 18:17
Pareiko słaby mecz,dwa razy wypluł i 2 bramki.Obrona cała to jest dramat.Melikson z meczu na mecz gorszy.W ogóle ile mieliśmy strzałow w bramkę oprócz goli - jeden?DRAMAT
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 20.03.2011, 18:17
skeba napisał(a):Wyświetl post
Po co Maaskant wpuszcza Zurawskiego ?
Jest Rios, młody, który chce się pokazać, a ten wpuszcza zawodnika, który nic nie robi...
bo trzeba bramki strzelac, a nie stac
co jak co, ale Rios to w zyciu nie strzeli tyle bram co Żuraw
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.03.2011, 18:18
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Polonia Bytom co niby gra cały mecz na 100% zaangażowania i w końcówce nie ma sił jedzie z nami na pełnej szbkości z kontrami. Przewaga techniczna? Niczego takiego nie ma. Mecz taki jak każdy w wykonaniu Wisły tylko Polonia się odważyła cisnąć nie tylko kikka minut ale większość meczu. Aha i co powiecie Ci wszyscy co jechali po Borskim, że nas wywalił z pucharów Mówiłem, nigdy się sędziego nei czepiać bo zaraz się może nam przytrafić właśie to co dziś zrobił sędzia. Karny z kapelusza i tyle w temacie.
Może postanowił się zrewanżować Wiśle, żeby zatrzeć złe wrażenie? Albo dziś nie dostał zlecenia na przekręcenie Wisły....
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Austerlitz
Member

Od: 11.2007

Stary 20.03.2011, 18:19
Panowie co k*rwa Legia ma powiedzieć i Lechia po tej kolejce.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 20.03.2011 o godz. 18:35.

"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.03.2011, 18:20
Porażka z Podbeskidziem to nie był przypadek...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Chavez po tym sezonie niech wraca skąd wrócił , Cikos to samo , Bunoza kontuzja , Jeliens grać będzie bo nie ma nikogo w jego miejsce (sorry Kowalski jest).

Wystarczy lekki pressing i jesteśmy w dupie , czemu nasi ich nie naciskają na ich połowie ? tak ciężko jest się ruszyć ? podejść pare metrów ?

Jirsak po za strzałem dno , Chavez źle Cikos źle , Sivakow też nie najlepiej , Maaskant ? nie wiem skąd w nim tyle spokoju.Przerwa teraz i trzeba dalej zapierdalać i to ciężej (mówię o obronie).

2:2 z marną Polonią ;/
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Zarabiają kokosy w porównaniu do chłopaków z Bytomia, a różnicy w jakości gry nie widać.
Ciężko się ogląda na necie w słabej jakości, ale nasza druga linia w tym meczu nie istniała. Szczególnie w grze obronnej, jacyś tacy wszyscy niemrawi, wolni bez walki.

O obronie szkoda cokolwiek pisać. Chyba nie doczekamy się już w tej rundzie Wisły grającej z polotem. Ta nasza gra idzie coraz w dół, pomimo, że wcześniej też kolorowo nie było, ale chociaż wygrywaliśmy.
Odpowiedz cytując
Fifiorek
Senior Member

Od: 10.2008

A co wam przeszkadza ten remis ? W Bytomiu nikomu się łatwo nie gra. Remis oznacza tylko powiększenie naszej przewagi do 5 punktów i, następny mecz z Jagą u siebie, wystarczy go nie przegrać by na 9 kolejek mieć przewagę co najmniej 4 punktów nad v-ce liderem a w perspektywie najważniejsze mecze u siebie (no może oprócz Legii)
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Nie ma co ukrywać, jesteśmy w kryzysie. Szczęśliwy remis ze słabiutką Polonią Bytom, wcześniej remis z Podbeskidziem i męczarnie z Widzewem. To nie był przypadek. Po niezłych meczach z Arką i Ruchem (i wpadką z PB) gramy kichę.

Do poprawienia jest sporo, ale najważniejsza jest gra w tyłach. Ustawienie drużyny podczas stałych fragmentów, gra w linii na spalonego, wyprowadzanie piłki.

Dobrze, że teraz chwilka przerwy bo zaczęlibyśmy tracić punkty. A tak szczęśliwie zyskaliśmy 1 nad Legią.

W tym meczu zmartwił mnie kiepski występ Pareiki oraz niewielka ilość dobrych sytuacji bramkowych. W dodatku z tak słabym przeciwnikiem nie wolno nam tracić 2 goli. To są jaja.

Wyróżnienie: Melikson, Małecki, Kirm, Genkow (za karnego), Chavez, Burliga, Pajlić
Słabo grali: Jaliens, Cikosz, Sobolewski
Bardzo słabo: Pareiko (mam nadzieję, że to jednak incydent), Jirsak (niestety - potwierdzenie, że nadaje się tylko na zmiennika), Żurawski (nadaje się jedynie na asystenta trenera. Maćku, jak cię lubię - kończ karierę, bo przykro patrzeć).

Generalnie czeka nas jeszcze sporo pracy. Z taką grą MP nie będzie, więc Maaskant musi wiele poprawić. Nie mamy stylu, mamy tylko parę indywidualności z przodu. I słabą obronę. To za mało nawet jak na Ekstraklasę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
bunny
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 20.03.2011, 18:21
Tracimy punkty w bardzo kiepskim stylu. A szkoda bo można było odjechać czołówce na kolejne 3 punkty. Taka szansa może się nie powtórzyć, bo do tej pory graliśmy z bardzo przeciętnymi drużynami, a przed nami coraz lepsze zespoły.
Co do dzisiejszego meczu to rzuciło mi sie w oczy brak zaangażowania w gre, zwłaszcza w ostatnich minutach. Zamiast zapier..ć aby zdążyć strzelić bramkę na 3:2 to część kopaczy truchta, a zawodnik przy piłce rozkłada ręce bo nie ma do kogo zagrać.
Pytam się, co z tego, że trener mówi co wywiad, że Wisła to lepszy zespół skoro tego nie potwierdzamy. Gdybyśmy grali z takim zaangażowaniem jak nasz dzisiejszy przeciwnik to 3 punkty pojechałyby do Krakowa.
Do następnego meczu.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Porażka z Podbeskidziem to nie był jednak przypadek...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Tomasson
Member

Od: 11.2007

Mnie martwi panowie jedno. Wisła nie zdobyła żadnej bramki z gry i nie stworzyła żadnej klarownej sytuacji oprócz kiks jak to inaczej nazwać Kirma. Wisła zawiodła z tyłu i nie istnieliśmy za bardzo w 2 połowie z przodu. Z taką drużyną trzeba zrobić pare b.dobrych sytuacji i mecz wygrać 3:2. Pozdro dla normalnych
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

No trudno, nie mozna wygrywac wszystkiego. Dobrze, ze mamy teraz przerwe, jest czas na ulozenie obrony, mam nadzieje, ze wyjdzie to dobrze. Oby tylko Cikosowi nic nie powaznego nie stalo. Slaby mecz, do jak najszybszego zapomnienia. Musimy grac lepiej i skuteczniej!
Odpowiedz cytując
zidanemarcin
Senior Member

Od: 11.2008

Jakie żale, jakie płacze . . .
Trener dno ? Rzeczywiście, co za trener, który w 8 meczach 7 wygrywa i 1 remisuje
Bramkarz dno ? Słabszy mecz, co innego mowiliscie do tej pory . . .

Słabą mamy obrone i to wiadomo nie od dzis. Dzis na boisku dosc duzo nieporozumienia m-dzy zawodnikami, brak komunikacji. Martwi rowniez, ze nie umiemy stworzyc sobie szansy z gry (2 gole ze stalych fragmentow).

Co by nie mowic i nie pisac teraz liczyc sise tylko mecz z Jaga.

Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 20.03.2011, 18:22
Panowie poziom dyskusji dzisiaj sięgnął dna Jedni jeżdżą po drugich. Kibicujemy chyba tej samej drużynie Troche szacunku do siebie. Wiem że wk****enie jest spore po takim meczu. Ale bez przesady.
Odpowiedz cytując
Endrju 1906
Senior Member

Od: 11.2002

Tak dla przypomnienia dla wszystkich zadowolonych z 1 pkt. zapytam ? ile brakło punktów w zeszłym sezonie do mistrzostwa ! Takie mecze trzeba wygrywać za wszelką cenę . Walczymy dalej !
WISŁA NA ZAWSZE !
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member

Od: 07.2008

Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
2:2 z marną Polonią ;/
No ja bym się rozpłakał i pobiegł do mamy się poskarżyć.

Ludzie, po 7 zwycięstwach z rzędu w końcu trafi się i słabe spotkanie...
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 20.03.2011 o godz. 18:26.

MP: 1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011!

Odpowiedz cytując
Alexander94
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 20.03.2011, 18:23
Wisła zagrała słabszy mecz. Nie chcę krytykować za brak zaangażowania, bo wychodzi na to, że w meczach Wisły możliwe są tylko 2 scenariusze : wygrana bądź brak zaangażowania naszych kopaczy. Nie da się zdobyć 90pkt. w sezonie. Mimo iż mogliśmy uciec jeszcze bardziej, to jednak przewaga nad goniącymi powiększyła się o punkcik.
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów