The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.08.2008, 22:29. Kibicowanie na polskich stadionach
Po zamieszaniu, jakie powstało w temacie ekstraklasa do życia został powołany ten temat.

Ponieważ poruszane w nim sprawy są dość drażliwe będzie on naprawdę ostro moderowany.

Jest to temat pomyślny, jako miejsce gdzie można porozmawiać o kibicowaniu na polskich stadionach.
Nie jest to absolutnie miejsce do rozmów o ustawkach, krojeniu barw itp.
Nie będzie tolerowane obrażanie piłkarzy czy też kibiców innych drużyn.

Za nie przestrzeganie powyższych ustaleń bez ostrzeżenia będzie przyznawany ban. W przypadku recydywy bądź bardziej chamskich wpisów ban dożywotni.
Zasady te dotyczą wszystkich bez względu na długość stażu.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 05.09.2008 o godz. 09:50.
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 31.08.2008, 18:56
Dobry mecz Legii w pełni zasłużona wygrana , zachowanie ich kibiców ŻAŁOSNE .
Odpowiedz cytując
LAB
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 31.08.2008, 18:56
mam pytanie bo zerknalem tylko okiem czy ich kibice(legii) sie do nich tylem odwrocili czy mi sie wydawalo?
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 31.08.2008, 18:57
A co ich kibice zrobili. Bo niewidziałem juz.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 31.08.2008, 19:03
Kasiunia napisał(a):Wyświetl post
A nie przypadkiem w Gdyni?
Pomyłka, jedno szambo Poznań czy Gdynia

Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Dobry mecz Legii w pełni zasłużona wygrana , zachowanie ich kibiców ŻAŁOSNE .
Przez 90 minut prowadzili głośny doping.
LAB napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie bo zerknalem tylko okiem czy ich kibice(legii) sie do nich tylem odwrocili czy mi sie wydawalo?
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
A co ich kibice zrobili. Bo niewidziałem juz.
Tak, odwrócili się tyłem śpiewając " Legia To My... "
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 31.08.2008 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 31.08.2008, 19:04
Po meczy gdy piłkarze Legii podeszli do sektora kibiców podziękować im ci odwrócili sie do nich plecami
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 31.08.2008, 19:05
dlaczego zachowanie kibiców Legii to żenada? Piłkarzyki mogą olewać kibiców (i już nie chodzi tu tylko o ich ostatnie występy) i nie dziękować im za doping(np w Moskwie)? Kibice Legii odwrócili się gdy podeszli piłkarze pod ich sektor i zaczeli śpiewać 'Legia To My!' Brawo. Może w końcu zrozumieją, że Legia to Legia
Odpowiedz cytując
~WISŁA~
Junior Member

Od: 08.2008

Stary 31.08.2008, 19:06
Jaki klub tacy kibice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
GemHZR
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 31.08.2008, 19:24
Cytat:
Ja podziwiam piłkarzy Legii ,bo za....... cały mecz,a kibice ich w dupie mają.
Jak kibice za..... 1000km do Moskwy i piłkarzyki ich w dupie mają to już jest ok?
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 31.08.2008, 19:25
ozinho napisał(a):Wyświetl post
Ja podziwiam piłkarzy Legii ,bo za....... cały mecz,a kibice ich w dupie mają
lepiej się nie wypowiadaj o sprawach o których nie masz zielonego pojęcia. Bo widać, że nie masz (nawet już nie umiesz prawidłowo napisać nazwy zespołu?)
Odpowiedz cytując
Kijek
Warszawski rozmywacz I

Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Stary 31.08.2008, 19:42
~WISŁA~ napisał(a):Wyświetl post
Jaki klub tacy kibice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mozesz rozwinac ?
ozinho napisał(a):Wyświetl post
Ja podziwiam piłkarzy Legii ,bo za....... cały mecz,a kibice ich w dupie mają.
Mniej pisac wiecej czytac.

w dupie byłes i gowno wiesz.

ja podziwiam naszych kibicow, jada setki kilometrów gdzie diabeł mowi dobranoc a pajacyki nie dosc ze na stojaco przepierdalaja z kelnerami to jeszcze dupy im sie nie chce ruszyc pod sektor.
Ostatnio edytowane przez Kijek : 31.08.2008 o godz. 19:50.

uderz w puchara
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 31.08.2008, 20:28
Merytoryczna dyskusja się tworzy.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 31.08.2008, 20:32
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
lepiej się nie wypowiadaj o sprawach o których nie masz zielonego pojęcia. Bo widać, że nie masz (nawet już nie umiesz prawidłowo napisać nazwy zespołu?)
On ma rację. Legia to klub który macie w sercach, czy dobrze, czy źle. Jesteście strasznie honorowi. Bardzo dobrze dla nas, przynajmniej nie pomagacie piłkarzom i jak na razie odpada nam jeden z dwóch pretendentów do rywalizacji o tytuł. Tak trzymać!

Ktoś tam coś o dupie i gównie. Powtarzam, tak trzymajcie. Widać jak kochacie swój klub. Wyjazdy i doping na nich to nie wyznacznik kibicowania, wylatywanie z sektora na meczu finału PE to pokaz cyrkowy sztucznej inteligencji.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 31.08.2008, 21:32
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
...
nie chce mi się tego komentować bo nawet nie ma czego. I nie chce tworzyć niepotrzebnej dyskusji. Ale zapewne ty(nie będę pisał wy, bo nie chce ciebie identyfikować ze wszystkimi kibicami Wisły) byś dawał robić się w ch**ja. Cóż, twój wybór. Niektórym pluje się w twarz, a oni i tak powiedzą, że deszcz pada

PS piłkarze są dla ciebie wyznacznikiem kibicowania? Ich najbardziej identyfikujesz z klubem? Mówisz piłkarz, myślisz klub?
Ja mam inne spostrzeżenia na temat miłości do klubu
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.08.2008, 21:39
michu-kozlowek - nie dyskutuj z nimi, bo to nie ma sensu. Gowno nas powinny obchodzic problemy tego klubu. My mozemy sie smiac po takich meczach jak ten z Odrą czy Moskwą i za to im trzeba podziekowac .

z dzisiaj - cieszy utemperowanie butnych nosków z Poznania. bardzo cieszy.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 31.08.2008, 21:49
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
michu-kozlowek - nie dyskutuj z nimi, bo to nie ma sensu. Gowno nas powinny obchodzic problemy tego klubu. My mozemy sie smiac po takich meczach jak ten z Odrą czy Moskwą i za to im trzeba podziekowac .

z dzisiaj - cieszy utemperowanie butnych nosków z Poznania. bardzo cieszy.
I z Wilna też możemy się śmiać, a jak, a raczej płakać, bo wstyd być w takich chwilach Polakiem. Jeszcze raz powtarzam Warszawska Elito, tak dalej chłopaki!

Lech upadł, czy się podniesie? Zobaczymy. Cieszy że mamy lidera. Oby tak trzymać.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 31.08.2008, 21:52
I z Wilna też możemy się śmiać, a jak, a raczej płakać, bo wstyd być w takich chwilach Polakiem. Jeszcze raz powtarzam Warszawska Elito, tak dalej chłopaki!

.
i nadal drążysz temat? Możemy się śmiać z Parmy, z Odry(razy 2), z Łodzi, z Warszawy...wymieniamy dalej? Tylko po co? Nie rozumiesz sytuacji to po prostu jej nie komentuj. Ja nie komentuje spraw typowo związanych z Wisłą (jak wasza polityka transferowa, wasze sprawy kibicowskie) A jeśli już tak, to nie ja zaczynam tą rozmowę.
Jesteś taki święty, że jak ktoś cię uderzy w policzek to nadstawiasz drugi?

Idąc twoim tokiem rozumowania, mogę się zapytać, dlaczego dziś mieliście taki doping? Ale mnie to ch*uj obchodzi, to wasze sprawy i się do nich nie wtrącam, a tym bardziej nie wyśmiewam. W przeciwieństwie do ciebie
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 31.08.2008 o godz. 21:56.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 31.08.2008, 21:54
. Wyjazdy i doping na nich to nie wyznacznik kibicowania

to jaki jest ten wyznacznik ?
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Stary 01.09.2008, 00:38
"Innowiercom" proponuję nie zwracanie uwagi na użytkowników świeżej daty - oni są, ale zaraz może ich nie być.Piszę by się za bardzo nie rozdrabniać nad ich postami bo często sieją tu tylko ferment.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 01.09.2008, 10:09
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
Jak kibice za..... 1000km do Moskwy i piłkarzyki ich w dupie mają to już jest ok?
Sorry Amigo, ale... czy ktos im karze zap... 1000km ?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 01.09.2008, 10:11
7 kotów, czy Tobie aby hierarchia wartości trochę się nie poprzestawiała chłopie? Co Ty wypisujesz?
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 01.09.2008, 10:22
@ pan Dudi:
Absolutnie nie.

Kibicem nie jest sie z przymusu tylko z wlasnego wyboru, dlatego mnie np smieszy swiete oburzenie, ze jakis kopacz nie podszedl z gratulacjami ze jeden z drugim gibali 1000km, bo wbrew pozorom to nie jest jego psi obowiazek - jak pisze Kreseq -, tylko moze byc bardzo ladny i mily gest.

Aha, i bardzo prosze o wyopisanie mi pilkarzy, ktorzy to graja dla kibicow.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
GemHZR
Senior Member

Stary 01.09.2008, 11:37
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Kibicem nie jest sie z przymusu tylko z wlasnego wyboru, dlatego mnie np smieszy swiete oburzenie, ze jakis kopacz nie podszedl z gratulacjami ze jeden z drugim gibali 1000km, bo wbrew pozorom to nie jest jego psi obowiazek - jak pisze Kreseq -, tylko moze byc bardzo ladny i mily gest.
Za to jak się jest piłkarzem i zarabia "grube miliony pieniędzy" to już nie podlega się pod krytykę? Po wygranym meczu bardzo fajnie podejść sobie i pomachać łapkami, wtedy kibic mile widziany, ale jak się dostaje po dupie to już nie łaska podejść pod sektor, bo kibic nie dobry obraził Kubusia.

Pewnie żaden piłkarz nie gra dla kibiców, ale po różnych meczach mówią co innego zwykle. Ale jak tak mają nas w dupie to niech się nie spodziewają jakiegoś fetowania Kaki czy innego, że prosto kopnął piłkę.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Stary 01.09.2008, 16:29
Nie jestem specem w tej materii, ale coś parokrotnie obiło się o słabnącym poparciu pasów w Poznaniu.Ale to może tylko plotki
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 01.09.2008, 16:34
Nasze derby sa jak derby Manchesteru. Jest druzyna mistrzow i druzyna cieniasow. I te cieniasy sie bardzo spinaja na mecze z mistrzem. Pozniej leza tydzien i sie brandzluja z radosci urwania 2pkt albo zostania moralnymi zwyciezcami po demolce 0:3.

Ale i tak mamy super w porownaniu z MU, bo my przynajmniej z tymi baranami z sasiedztwa nie przegrywamy.

Nalezy jednak nadmienic, ze dzien kiedy nam nic nie wejdzie, a tym cymbalom tak, nadejdzie. Predzej czy pozniej, ale wygraj z nami.
Typuje, ze wygraja z nami w PEkstraklasy, co dam im prawo do okrzkniecia sie Panami Krakowa w XXI wieku.
W lidze nam jeszcze w tym sezonie co najwyzej moga krwi napsuc jakas kontaktowa bramka w 94. minucie ale w przyszlym - juz mozemy poplynac.

Nie to zebym sie sukinkotow obawial, bardziej tego, ze poziom napinki moze tam osiagnac absurdalne wymiary, skoro nawet po wymeczonym remisie, pasobaran jest w stanie splodzic cos takiego:

"PS.ale i tak najważniejsze że NIE DALIŚMY SIĘ PSIUROM widac na pierwszy rzut oka, że CRACOVIA to coś więcej niż Barcelona i z nami nie było tak łatwo"

BARANY.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.09.2008, 16:59
Czasem zazdroszczę Łodzi, że mają dwa zespoły na poziomie.
Zespoły, czy kibiców?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.09.2008, 17:01
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem specem w tej materii, ale coś parokrotnie obiło się o słabnącym poparciu pasów w Poznaniu.Ale to może tylko plotki
Też coś takiego słyszałem. Możliwe,że w Poznaniu zauważyli,że poprzez taką zgodę mało kto ich bierze poważnie. A oni jak wiemy dbają o PR
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 01.09.2008, 17:03
Wy macie swoją Cracovię, my swoją Polonię(?), które żeby było śmieszniej mają ze sobą zgodę

Nie ma czego zazdroscic.
LKS to taka Cracovia, Polonia, Tarnovia czy Resovia.

Bardzo ladnie to pewien kolega z Widzewa ujal:

"LKS - jebani schizofrenicy!
wyzywają innych od żydów i składają kwiaty na grobach swoich żydowskich założycieli
zwą się rodowitymi łodzianami a chcą pęknąć z dumy jak w ich szeregi wstępuje ktoś spoza Łodzi
a gdy ktoś spoza Łodzi kibicuje Widzewowi to dla nich wieśniak
uważają, że jest ich więcej niż nas ale kupują mniej karnetów, biletów i mają mniej liczne wyjazdy
bredzą o korupcji innych klubów podczas kiedy sami kupili co najmniej 1/3 swoich trofeów
twierdzą, że Widzew to nie Łódź ale mecze z nami to dla nich derby
wszyscy wiedzą kiedy założono Widzew chociaż nikogo z nich nie było wtedy na świecie."
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 01.09.2008, 17:04
Wy macie swoją Cracovię, my swoją Polonię(?), które żeby było śmieszniej mają ze sobą zgodę

A jakiż to straszny poziom prezentuje Polonia, której rzekomo nie ma w Warszawie? Znasz takie powiedzenie - cudze chwalicie (Łódź) swego nie znacie!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 01.09.2008, 17:10
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Nie ma czego zazdroscic.
LKS to taka Cracovia, Polonia, Tarnovia czy Resovia.

Bardzo ladnie to pewien kolega z Widzewa ujal:

"LKS - jebani schizofrenicy!
wyzywają innych od żydów i składają kwiaty na grobach swoich żydowskich założycieli
zwą się rodowitymi łodzianami a chcą pęknąć z dumy jak w ich szeregi wstępuje ktoś spoza Łodzi
a gdy ktoś spoza Łodzi kibicuje Widzewowi to dla nich wieśniak
uważają, że jest ich więcej niż nas ale kupują mniej karnetów, biletów i mają mniej liczne wyjazdy
bredzą o korupcji innych klubów podczas kiedy sami kupili co najmniej 1/3 swoich trofeów
twierdzą, że Widzew to nie Łódź ale mecze z nami to dla nich derby
wszyscy wiedzą kiedy założono Widzew chociaż nikogo z nich nie było wtedy na świecie."
Myślisz, że pewnych łatek nie da się przypiąć fanom Widzewa? A co kibice Widzewa wyczyniali, jak ich zdegradowali za korupcję?
Nie porównuj Polonii czy Cracovii do ŁKSu. Mają o wiele więcej pojęcia o kibicowaniu. Ostatnie derby Łodzi na stadionie ŁKSu, to był popis ich bardzo dobrego dopingu. Albo może powiesz mi, że ŁKS się źle zaprezentował u Was na R22? Oprawa ładna, śpiewy też dobre. Tak samo na Ł3 prezentują się dobrze (ilościowo i nawet jakościowo). O wiele wyżej ich stawiam niż Polonię czy Cracovię.

wolfy

jasne, że kibicowsko

Ogryzek- nie chcę tu wszczynać głębszych dyskusji o Polonii, bo dostałem za to bana na 2 tygodnie
Więc może Ty mi napisz, w czym kibicowsko są tacy dobrzy, żeby stawiać ich wyżej od ŁKSu? (PS byłem nie na jednych derbach na Ł3 i K6)
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 01.09.2008 o godz. 17:14.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów