The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.11.2009, 20:08
Zgadzam się z wypowiedzią Skroży,niektórzy piłakrze są za słabi na Wisłe !!!!
Tylko czemu on na nich stawia, Diaz, Jop ,Łobo(z nim to rózni bywa) Potrzebni nam piłakrze z jajami jak Sobol czy kiedyś Baszczu
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
bebeto
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 22.11.2009, 20:09
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
- Przegraliśmy bardzo ważny, a przede wszystkim prestiżowy mecz. Można tylko przeprosić naszych kibiców za to, że w tak ważnym meczu zawiedliśmy. Szczególnie po utracie tej przypadkowej bramki zagraliśmy bardzo chaotycznie i nerwowo - powiedział Maciej Skorża po przegranym meczu z Cracovią.

ktos tu zgadł co powie Maciek! Brawo dla niego XD!
Taa... "pteplasam" i wszystko ok!!!!
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
- Przegraliśmy bardzo ważny, a przede wszystkim prestiżowy mecz.
A o którym meczu ta kwestia?
Edo
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 22.11.2009, 20:09
JAk można było przegrać z tak słaba Cracovią - pytam, jak. Dotknęliśmy dna. nAwet Orest się nie ciesyzł bo ma w sercu Wisłę, tragiczny dzień.
papiwislak
Member

Od: 07.2008

Stary 22.11.2009, 20:10
dajcie termin treningu i wpadamy.... ale juz bez kalamburow ,rebusow, konkursow... teraz kazdy mecz jest rehabilitacja za popszedni...
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 22.11.2009, 20:11
Jeśli kibice nie wezmą białych chusteczek to żadnej refleksji ze strony Skorży nie będzie. Póki co jego misterny plan, który polegał na przegraniu wszystkiego istotnego co tylko się dało, został w 100% zrealizowany w tej rundzie. Jestem przekonany, że w tym roku - ze Skorżą - nie wygramy już żadnego meczu.
piotrek chicago
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 22.11.2009, 20:15
vodzu91 napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy liderem? A kogo kosztem? Ogórków (tutaj od razu odpowiadam- ok ogórków też trzeba umieć ograći
liderem jestesmy NIE dzieki naszej dobrej grze a beznadziejnej grze Lecha Legii bo z taka kopanina jaka prezentujemy to srodek tabeli prawie pewny
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Wiiktor100
Member

Od: 11.2008

Poco było kupować Jopa Chłop sam powinien odejść.Brożek Paweł i Małecki co im sie dzieje Małecki chyba strzelał te bramki aby mu więcej kasy dali;/ Skorży brakuje jaj.Kolejny prestiżowy mecz i kolejna przegrana.Widać ze trener nieumie zmotywować tych gwiazdorów. Jak sie gnoją niehce biebać w koszulkach z Białą Gwiazdą na piersi to wyjazd.Lepiej mieć słabych zawodników,ale Ci słabi zawodnicy zostawią serce na boisku,bedzie im zależało na dobrej grze.Dzisiejszy mecz pokazał że nasza drużyna niema pomysłu na gre.Wszyscy się cieszyliśmy jak wygrywali ze słabymi zespolami z którymi ledo dawali sobie rade.Teraz przyszly silniejsze zespoly i pokazały jakich mamy grajków
TS PANY !!
PabloTS
Senior Member

Od: 11.2002

TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z wypowiedzią Skroży,niektórzy piłakrze są za słabi na Wisłe !!!!
Tylko czemu on na nich stawia, Diaz, Jop ,Łobo(z nim to rózni bywa) Potrzebni nam piłakrze z jajami jak Sobol czy kiedyś Baszczu
tylko ze niestety baszcza juz nie ma,a Sobol wiadomo...z drugiej strony powiedz kim fak.... kim ma grac Skorza?....niestety to ze tak gramy od dłuzszego czasu czyli żenujaco słabo jest wypadkową tego co sie dzieje w tym klubie od dawna...ale to inny temat....i wcale nie bronie P.Skorzy który jak dla mnie niestety jest bardzo słabym motywatorem zespołu w ciezkich i o stawke meczach
Ostatnio edytowane przez PabloTS : 22.11.2009 o godz. 20:19.
wazne są tylko te dni na które czekamy"
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 22.11.2009, 20:16
Kontynuując wątek: - Od jakiegoś czasu mówię, że niektórych zawodników chciałbym wypożyczyć by się ogrywali, bo oddać kogoś za darmo nie jest najlepszym pomysłem. Potrzebujemy wzmocnień, zawodników walczących, biegających, dających sobie radę w fizycznej walce przy piłce. Mamy za dużo braków. Gdy brakuje Sobolewskiego i Głowackiego, którzy dawali sygnał do gry, gdy w słabszej formie jest Paweł Brożek, a Boguski dopiero wraca do gry to ten trzon zespołu po prostu nie istnieje. Ci którzy ich zastępują niestety nie prezentują tego poziomu.

Na jakim on świecie żyje. On wierzy ze dostanie kase na transfery. Żadnych transferów nie będzie. Watpie też żeby ktoś z klubu odszedł.

Lechista69
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 22.11.2009, 20:16
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Wiem,tylko się zgodzisz że również pasuje to do meczu z Legią,Lechem,Levadią.

Masz racje! W ostatnim czasie to tylko przepraszam slyszymy! A nam h... daja one bo chcemy poprawy a nie wlazenia w dupe!

Najpierw Lechia tera Wisla, moje serce krwawi gdy widze taka nieporadna gre
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 22.11.2009, 20:17
Po tym meczu czuje sie jakby ktos mnie opluł

to co dzis zaprezentowali wyklucza tych jedenstu "pilkarzy" do gry w tym klubie

do natychmiastowego wyjebania na zbity pysk jest Pawelek,Jop,Brozki,Lobodzinski,Malecki

do konca rundy grac Młodą druzyną ktora powinien poprowadzic Kulawik,
Skorze odsunac na razie od Wisly

ja juz tym pilkarzom nie zaklasami,nie zaspiewam ,dzis skonczylo sie dobre

nie ma juz zadnej duzyny,nie ma ambicji ,nie ma niczego

Pawel Brozek Patryk Malecki blagaw was odjedzicie juz stad zebym was juz wiecej na oczy nie widzial ,bo zygac mi sie chce jak widze wasze gwiazdorzenie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Clanowy
Member

Od: 05.2004

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, oglądaliśmy 2 różne mecze!

Kirm za walkę dostał 4 ale zmarnował 2 setki które przesądziły wynik meczu. Ile razy można usprawiedliwiać partaczenie tym że się nakładką wejdzie w piłkarza parchów tj walczy (taka to walka Kirma)?
Kolejny raz dostaje dobre piłki i partaczy.... on ma grać. Zieńczuk lepiej strzelał.... a i walczył lepiej w derbach

Jirsak - zgoda powinie dostać 1 więcej (5) - zapomniałem o 1 strzale...

Paweł.Brozek 6? Za co? Za walkę? Oni wszyscy walczyli...

Małecki 6 bo wychodził do podań jako jeden z niewielu pod grą... za to (nie za strzał!)
Za podanie do Kirma gdzie mega Kirm spartolił itd....
(Mistrzem techniki nie jest ale kolegów na boisku widzi)

Przejrzyj na oczy z Andrażem... Pod koniec meczu podawał do Alvareza bo sam bał się dośrodkować, a ten balony posyłał... ot taka gra Słoweńca....
(Piłkę przyjąć umie ale trafić obok bramkarza już nie... kuriozum)
Gościu... weź nie ........ Jakbyś przez 5 miesięcy przy każdym niecelnym zagraniu otrzymywał takie słowa wsparcia jak od p. niedojebanego Brożka i tej ****y sprzedajnej Małeckiego to byś tak srał w portki przy każdym dośrodkowaniu że piłeczkę byś też oddawał Alvarezowi...

Dziękuję i żegnam. Wypowiadam się rzadko bo po każdym poście dostaję bana.

Do napisania za parę miesięcy - jak mnie już odbanują.
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita

Od: 09.2007

Rozdać koszulki jak Zabrze swoim grajkom o podobnych treściach . Co do meczu to już wszyscy powiedzieli . z Taką grą ani MY ani Legia ani Lech ani Ruch nie będzie miał mistrza tylko Bełchatów który niestety gra coraz lepiej...

Przegrać w dobrym stylu to nie wstyd ale to co było - szkoda słów.

Zobaczymy co wniesie runda wiosenna.
Skyler
Member

Od: 03.2009

Stary 22.11.2009, 20:18
O jakie pozdrowienia chodziło ? (transparent)

Moja kolekcja smyczek
elomike
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 22.11.2009, 20:18
Jeżeli komuś nie pasuje, że śpiewaliśmy na trybunach "Wisła grać, ***** mać" to niech zaproponuje, co innego można by zaśpiewać. Może "Nic się nie stało" albo "Czy wygrywasz, czy nie"? JA sądzę, że w sytuacji gdzie upadliśmy na pasiaste dno, to już nie można mówić że nic się nie stało, bo stało się. Bardzo dużo się stało. Przegraliśmy z Cracovią. Naszym odwiecznym przeciwnikiem. My, drużyna która ma grać w LM. Bo nic się nie stało, możemy śpiewać jak wygramy najważniejsze mecze w sezonie, mamy lidera i przegramy z Odrą Wodzisław Śląski.
the_blues
Member

Od: 04.2007

Stary 22.11.2009, 20:20
nie widzę konsekwencji w działaniach Macieja Skorży. Co mecz mówi że brakuje zimnej krwi etc. No to do jasnej k***y co oni na treningach robią? Coś mi nie wychodzi-ćwicze to. Dalej nie wychodzi - ćwiczę dalej. Nie chcę mi się ćwiczyć - w*******lam z klubu i nikt po mnie nie płacze. Jak zdobywał 2x mistrzostwo PL to zachwalanie zawodników a teraz o tych samych mówi po dzisiejszej że nie mają umiejętności do gry na tym poziomie. Czegoś tu nie rozumiem.
Blue is the colour, football is the game...

Stamford Bridge
Fulham Road
London SW6 1HS
Wielka Brytania
vodzu91
Member

Stary 22.11.2009, 20:20
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
liderem jestesmy NIE dzieki naszej dobrej grze a beznadziejnej grze Lecha Legii bo z taka kopanina jaka prezentujemy to srodek tabeli prawie pewny
Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś

Dokładnie o to mi chodziło o czym piszesz. Ale pomimo tego, iż Legia czy Lech grają dno to i tak dwa razy oddaliśmy im 3 pkt.

Przeczytałem wypowiedź trenera Skorży po meczu... Gość trochę zaczyna mięknąć, nie owija w piękne słowa fatalnej gry i braku umiejętności...

Cóż... nie dzieje się dobrze i kolejne zwycięstwa ze słabymi drużynami słabej ligi NIC nie pomogą.
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"

Gabriel García Márquez
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 22.11.2009, 20:21
Gdybym był Cupiałem, to za karę zatrudniłbym im teraz jakiegoś KATA, przy którym Petrescu to dobry wujek. I żeby płakali ze zmęczenia. A kto by się stawiał to do rezerw, albo rozwiązać kontrakt i niech sobie idzie grać gdzie tam zechce.
..
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 22.11.2009, 20:22
Clanowy napisał(a):Wyświetl post
Gościu... weź nie ........ Jakbyś przez 5 miesięcy przy każdym niecelnym zagraniu otrzymywał takie słowa wsparcia jak od p. niedojebanego Brożka i tej ****y sprzedajnej Małeckiego to byś tak srał w portki przy każdym dośrodkowaniu że piłeczkę byś też oddawał Alvarezowi...

Dziękuję i żegnam. Wypowiadam się rzadko bo po każdym poście dostaję bana.

Do napisania za parę miesięcy - jak mnie już odbanują.

Co prawda to prawda Brożek jest od 5 miesięcy w formie iście rodem z Premier Leauge
Arturo
Member

Od: 02.2004

Stary 22.11.2009, 20:22
Po ochłonięciu muszę stwierdzić, że niestety prędzej czy później to się musiało stać. Największą (piszę to bez przesady) bronią Wisły jest Reymonta. Pamiętacie zeszły sezon? Poza Krakowem to Wiślacy wygrali chyba ze 4 mecze (nie licząć tej serii z końcówki sezonu). Uważam, że początek sezonu był "ponad" ich aktualną dyspozycję i umiejętności.
A w dodatku to nasza Wisła jest coraz słabsza z roku na rok (na szczęście cała liga też i jakoś egzystujemy). W tym meczu zabrakło, z winy zarządu oraz z kontuzji - Baszcza, Głowy, Kokoszki(wiem, też go nie chcę), Zieńczuka, Kosowskiego, Paulisty, Sobolewskiego; doliczmy do tego grających, ale z urazami Brożka i Boguskiego oraz Gargułę, który gdyby był zdrowy byłby najlepszym naszym piłkarzem.

Co do Skorży to mam żal o totalny brak rotacji. Nasi piłkarze to lenie, którym więcej niż pewnego placu co tydzień i pensji na koncie nie trzeba. Jestem pewien, że Leszczak czy Burliga gorzej od Łobo nie zagrają, a na pewno będą robić wszystko aby swoje "5 minut" wykorzystać (zwracam też uwagę, że większe wykorzystanie młodzieży w innych klubach (Lech, Legia) wynika przede wszystkim z tego, że u nich jeszcze mniej jest wartościowych piłkarzy na ławce).

Ale jest pewne usprawiedliwienie dla Skorży - a mianowicie presja wyniku. Wisła gra prosto, ale do zeszłego miesiąca było to szalenie skuteczne. Chcemy grać szybko środkiem to po pierwsze trzeba wyrzucić Diaza, i kto wtedy - Cantoro? Jeszcze gorzej. Jirsak + Boguski/Garguła - tylko gdy trzeba odrabiać.
Chcę, żeby Skorża został, o ile wyciągnie prawidłowe wnioski z tych meczów. Lepszego kandydata nie widać, a ostatnią karuzelę trenerską przypłaciliśmy 8 miejscem. Wiosną, gdy się wszyscy dokurują (nie widzę szans na transfery) ma być szybki, efektowny marsz po koronę mistrzowską.
Visca el Barça!
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.11.2009, 20:25

i tyle na ten temat przydał by się taki transparencik
Piggy oddaj hajs
3rider
Senior Member

Od: 02.2003

Wygrywalismy z trudem mecze ze slabszymi zespolami. Byl lider. Ale wiadomo bylo, ze wlasnie seria na rozkladze: LECH, KORONA, LEGIA i CRACOVIA to bedzie prawdziwy obraz Wisly. I jest. Nie ma w nim znieksztalcen. To jest lwasnie prawdziwa Wisla, ktora pokonuje grajaca 60min w "10" Korone, ale z najwiekszym trudem dowozac wynik, kiedy Kolporter gral w "9". Pozostale wyniki znacie, znacie przebieg gry. Czy ktos spojrzy na poziom gry czy spojrzy stricte matematycznie czy wreszcie przez pryzmat Swietej Wojny - wniosek jest ten sam. Jestesmy liderem? Tak, bo obilismy kilku outsiderow.

ps. nawet Wisla w glebokim kryzysie, kiedy wzial ja awaryjnie Kulawik rzucila na boisko agresje, walecznosc i wygralismy mimo, ze wydawalo sie, ze KSC przyjezdza nas pokonac. Ja sie pytam gdzie tu byla agresja, walecznosc?
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
TymonPRO
Senior Member

Zeby ta runda się już skończyła :( Bo z przewagi praktycznie nic niezostało
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
diablo885
Senior Member

Od: 08.2006

To jest kpina ze im się 90minut po boisku nie chce zapier**lać i to jeszcze w takim ważnym meczu eh WSTYD
Bez względu na wszystko zawsze będziemy z Wislą!
bebeto
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 22.11.2009, 20:26
Na pytanie, czy zdaje sobie sprawę, że w trakcie tego meczu kibice Wisły odwrócili się od drużyny po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat trener odparł tylko: - Nie chcę tego komentować.(...by Skorża)
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Wystarczyło przeczytać co w swoim blogu napisał Ilie Cebanu po przegranym tydzień temu meczu z Legią. Był zdziwiony, że ta przegrana spłynęła po zawodnikach i było wesoło na treningu jak zwykle. W kolejnym blogu zgodnie z sumieniem pisał, ze tylko wygraną mogą zmazać winy. To mówiło mu sumienie. Pewnie następnego bloga juz nie napisze, bo mu koledzy nie pozwolą, że ujawnia tajemnice kuchni.
Bo wtedy hasło : Aby trenowało się wesoło. Wszystkim, może być zagrożone.
the_blues
Member

Od: 04.2007

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
do natychmiastowego wyjebania na zbity pysk jest Pawelek,Jop,Brozki,Lobodzinski,Malecki
pawełek akurat był najlepszy na boisku.

zgadzam się arturo. R22 zdobyło większość punktów tamtego sezonu. połowa zespołów już przed przyjazdem przegrywala mecz w autobusie.
Blue is the colour, football is the game...

Stamford Bridge
Fulham Road
London SW6 1HS
Wielka Brytania
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita

Od: 09.2007

kur... obniżyć płace gwiazdorom, odsunąć ich, od składu, dać im kata żeby zobaczyli co to znaczy zapierda... a jak nie pasuje to niech zmieniają klub.
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 22.11.2009, 20:28
Skorża nie zgadza się, że drużynie brakuje ambicji. - To jest bardziej brak umiejętności. Jeżeli od wielu spotkań niektórzy nie potrafią walczyć na takim poziomie, to świadczy to o ich umiejętnościach. Nie sądzę by im się nie chciało grać. Niektórzy zawodnicy nie mają predyspozycji by grać w takim klubie.

To co on dopiero dzisiaj zrozumiał ze co niektórzy zawodnicy nie maja umiejętności.
Dobrze Tofik napisałes ze przydalby im sie kat. Zeby poczuli co to znaczy prawdziwa praca na treningach i pot wylany. A nie ****a opierdalanie sie na treningach! Bo oni uwazaja sie za gwiazdy(pseudo gwiazdy w naszej slabej lidze) i uwazaja ze nie musza sie zbytnio przmeczac na treningach. Bo oni sa okreslani od lat wielkimi talentami(i na tym ciagle zyruja) chociazi ze juz pod 30 podchodza.

Borinho
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.11.2009, 20:28
W 2004 roku wyleciał Henryk Kasperczak z trenera Wisły Kraków mimo iż drużyna nie przegrała żadnego meczu ligowego i poniosła klęskę tylko w pucharach Dynamem Tibilisi ( ....przegrała 1 mecz , 1 wygrala !!! w pucharze Uefa. Ówczesna drużyna rokowała jednak bardzo dobrze na przyszłość mimo tego nie powodzenia .. kluczowi piłkarze ofensywni : Żurawski , Szymkowiak byli zdeterminowani by zostać jeszcze i powalczyć o Ligę Mistrzów, gdyby nie doszło do gwałtownych ruchów w 2005 roku prawdopodobnie udało by się wywalczyć historczyny awans do ligi Mistrzów .
Obecnie w roku 2009 roku mamy drużynę która też jest liderem ale ma już 3 porażki ( Legia , Cracovia , Lech) kompromitację w Pucharach Europejskich 1000 razy większa niż Dynamo Tbilisi bo przegrali w przedbiegach .....
Do tego styl drużyny jest żenujący a piłkarze nie rokują żadnych szans na poprawę . Nie oszukujmy się jeśli Skorża dostanie szansę to tylko dlatego że Wisły nie stać na innego trenera. W Polsce faktycznie byłby z tym problem a zagranicznego trenera uznanego nie będzie kasy i chore koło się zamyka. Musimy sobie zadać pytanie co jest w stanie dać jeszcze tej drużynie Skorża ... czy nie cofamy się w tył ? . Osobiście bym zaryzykował teraz i poszukał konkretnego trenera z zagranicy który wreszcie czegoś nauczy tych pseudo grajków . Bo niestety ale ta drużyna nie rokuje w ogóle na cokolwiek poza ogrywaniem ogórków w lidze Polskiej i liczenie na ewentualne potknięcia Legi ,Lecha ...
Borinho

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów