The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.11.2022, 11:13
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
To możliwe. Ale to jednak brak środków, a nie „obecny układ” jak sugerował @doktor granat.

Na marginesie. Ja nie mam w sprawie Kwietnia żadnej wiedzy, to zupełnie nie moje rejony, ale nie wygląda to rozwojowo. Ja mam taką zasadę, że jak mi jakiś partner biznesowy opowiada drugi raz bardzo zbliżone wymówki w innych okolicznościach to trzeciej rozmowy już nigdy nie prowadzę. A obecna opowieść brzmi mi bardzo podobnie do tej z końca 2018 roku. Tam też była chęć, ale „zabrakło” partnera/partnerów o ile pamiętam.
Widzę tutaj jedno "ale": czy Wojciech Kwiecień kiedykolwiek oficjalnie powiedział że jest zainteresowany kupnem Wisły? Ja takiej wypowiedzi nie kojarzę, kojarzę tylko domysły i informacje na zasadzie KMWTW. No i robienie z Ajwena wroga Wisły jak powiedział że Kwiecień do Wisły na pewno nie wejdzie, bo przecież informatorzy wiedzą lepiej.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.11.2022, 19:23
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 21.11.2022, 19:52
Też chciałbym wiedzieć ile wujek zarobił i uwzględniając też stratę minimum kilkunastu milionów z tytułu spadku do którego wujek doprowadził.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 21.11.2022, 20:06
"za dużo" to jedyna właściwa odpowiedź na to pytanie
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.11.2022, 20:46
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ja widze jakąś taką dziwną satysfakcję z którą część wiślaków się dowartościowuje , deprecjonując Kwietnia
Nie jest moją intencją deprecjonowanie jego osoby, bardzo doceniam to, co dla nas do tej pory zrobił w kwestii wsparcia finansowego. Po prostu męczy mnie już ta niekończąca się telenowela z jego nazwiskiem przewijającym się w kontekście przejęcia klubu. Albo go stać, albo nie i koniec, a tak to robi się nadzieję kibicowi spragnionemu choćby promyka nadziei na lepsze jutro.

[26/42]
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 21.11.2022, 21:54
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nie jest moją intencją deprecjonowanie jego osoby, bardzo doceniam to, co dla nas do tej pory zrobił w kwestii wsparcia finansowego. Po prostu męczy mnie już ta niekończąca się telenowela z jego nazwiskiem przewijającym się w kontekście przejęcia klubu. Albo go stać, albo nie i koniec, a tak to robi się nadzieję kibicowi spragnionemu choćby promyka nadziei na lepsze jutro.
Tyle że sam Kwiecień bodaj tylko raz oficjalnie powiedział, że zastanawiał się nad "wejściem" w Wisłe.

Cała reszta to domysły i spekulacje mediów i kibiców.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 21.11.2022, 23:05
Po tym twittem żeglarza wylało się "trochę" szamba (z aktywnym udziałem samego żeglarza).

I tak się zastanawiam, czy my jesteśmy skazani na publiczne obrzucanie się gównem przez tych naszych wszystkich, pożal się boże, "ratowników"?

Każdy z nich robi więcej szumu wokół swojej osoby niż pożytku z faktycznych działań...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 21.11.2022, 23:08
Przecież za catering też odpowiada firma krzak z Częstochowy powiązana wiadomo z kim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.11.2022 o godz. 23:21.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 21.11.2022, 23:25
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Po tym twittem żeglarza wylało się "trochę" szamba (z aktywnym udziałem samego żeglarza).

I tak się zastanawiam, czy my jesteśmy skazani na publiczne obrzucanie się gównem przez tych naszych wszystkich, pożal się boże, "ratowników"?

Każdy z nich robi więcej szumu wokół swojej osoby niż pożytku z faktycznych działań...
dawaj screeny , nie kazdy ma twittera
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.11.2022, 00:03
Nie umiem wklejać obrazków.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.11.2022, 10:02
azor napisał(a):Wyświetl post
Tyle że sam Kwiecień bodaj tylko raz oficjalnie powiedział, że zastanawiał się nad "wejściem" w Wisłe.

Cała reszta to domysły i spekulacje mediów i kibiców.
Gdzie masz jakakolwiek oficjalna wypowiedź Kwietnia?

Przecież ten człowiek obsesyjnie dba o swoją prywatność. Nie masz nawet pół zdjęcia w sieci jego osoby. O wypowiedziach nawet nie wspominając.

Za oficjalna wypowiedź można uznać wypowiedź Królewskiego nt spotkania i potwierdzenie tego że każdy z trio już z nim się spotkał.

@Piknik1906

Tam nie tyle zabrakło wspólników co partnera do rozmów. Przypomnijmy że wówczas do wspólnych rozmów zasiedli Kwiecień, Włodarski oraz właściciele Antrans i Dasta Invest.

Teraz by taka czwórka spokojnie ogarnęła klub, ale kto nas chce w 1 lidze?

Dużo więcej sobie obiecuje briefingu TJ niż JK.

Nie wiem jakie decyzje/informacje ogłosi, ale na pewno nie będzie takiego lania wody.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.11.2022 o godz. 10:09.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 22.11.2022, 10:13
Przecież oficjalnie wiadomo, że w grudniu 2018 Kwiecień brał udział w przeprowadzonym w Wiśle "audycie", po którym jednak wycofał się z przejęcia klubu do spółki z Włodarskim, Dasta Invest i kimś jeszcze.
Jeśli audyt nie był przeprowadzony po to, żeby przejąć spółkę, to po co?
Ostatnio edytowane przez Patryko : 22.11.2022 o godz. 11:09.

[26/42]
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2022, 10:19
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Przecież oficjalnie wiadomo, że w grudniu 2018 Kwiecień brał udział w przeprowadzonym w Wiśle "audycie", po którym jednak wycofał się z przejęcia klubu do spółki z Włodarskim, Data Invest i kimś jeszcze.
Jeśli audyt nie był przeprowadzony po to, żeby przejąć spółkę, to po co?
Kolega wyżej napisał że "Kwiecień oficjalnie powiedział". Odnoszę się do tych słów.

Kwiecień jak Corleone. Nigdzie nie znajdziesz jego podpisów.

Co do reszty wiadomo że rozmowy były prowadzone.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 22.11.2022, 11:54
Co ciekawe żadna Wiślacka strona nie podała jeszcze informacji o spotkani z TJ, chyba trochę dziwne ?
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 22.11.2022, 12:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Gdzie masz jakakolwiek oficjalna wypowiedź Kwietnia?

Przecież ten człowiek obsesyjnie dba o swoją prywatność. Nie masz nawet pół zdjęcia w sieci jego osoby. O wypowiedziach nawet nie wspominając.

Za oficjalna wypowiedź można uznać wypowiedź Królewskiego nt spotkania i potwierdzenie tego że każdy z trio już z nim się spotkał.
Aaaa ok, wydawało mi się że przy akcji ratunkowej był oficjalnie zaangażowany.

Tym bardziej - jakiekolwiek pojazdy po Kwietniu, że znowu mu coś nie pasuje, że wybrzydza, że się chce wypromować na Wiśle(sic) itp. są idiotyczne i wyssane z palca.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 22.11.2022, 12:18
Konferencja Jażdżyńskiego jutro (środa) o godz. 16:00. Transmisja wideo na www.youtube.com/wislakrakowsa
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2022, 15:37
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Konferencja Jażdżyńskiego jutro (środa) o godz. 16:00. Transmisja wideo na www.youtube.com/wislakrakowsa
Jednak Jazdzynski powie że to jego ostatnia konferencja w Wiśle?

Monty Python

Podobno Władek "odkupie udziały" Nowak też dezercja
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.11.2022, 15:41
Cytat:
...Królewski spotkał się ostatnio z Tomaszem Jażdżyńskim, a konkluzja tego spotkania jest taka, że to ten ostatni ma oddać swój pakiet akcji Królewskiemu. W ten sposób przejąłby on pakiet kontrolny w klubie, ponad 53 procent i jednocześnie pełną decyzyjność....
https://gazetakrakowska.pl/jaroslaw-...ar/c2-17066471
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 22.11.2022, 16:49
I to jest pozytywna wiadomość.
JK jest osobą która widzi co się wokół niego dzieje widzi jakie popełnił błędy i mam nadzieję że wie jak je naprawić, a przede wszystkim umie się do nich przyznać.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 22.11.2022, 18:02
No to chyba tylko po to żeby te udziały przekazać komuś większemu.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 22.11.2022, 18:04
Co najistotniejsze Bileciarz nie będzie miał nic do gadania
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 22.11.2022, 18:24
azor napisał(a):Wyświetl post
Co najistotniejsze Bileciarz nie będzie miał nic do gadania
Wtedy sie dopiero cyrki zaczną
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 22.11.2022, 21:01
napewno wzbudza z calej trojki najwiecej sympatii , ale coż to za nagły plot twist , po ostatnim szlochaniu że odchodzi ...

btw u żydów też wesoło
https://gazetakrakowska.pl/oficjalni...ar/c2-17067419
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 22.11.2022, 21:13
Ciacho, dlaczego przewidujesz cyrki z Biletierim?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 22.11.2022, 21:14
Z całej trójki JK wydaje się mieć najmniej wybujałe ego i w jego osobie upatruję szansy na powierzenie budowy pionu sportowego osobom, które się na tym znają. Pozostaje jeszcze pytanie czy jest to w stanie pociągnąć finansowo - jeśli przejmie akcje od Jażdżyńskiego, to będzie wiadomo, że tak.

[26/42]
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 22.11.2022, 21:50
To się może udać jedynie jeżeli Musk stoi za JK. Inaczej czarno to widzę
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.11.2022, 22:08
robert777 napisał(a):Wyświetl post
To się może udać jedynie jeżeli Musk stoi za JK. Inaczej czarno to widzę
Biorąc pod uwagę, że Musk w tydzień doprowadził TT na skraj bankructwa, to nie jest to najlepszy przykład.

Zobaczymy co będzie, mnie tam w Wiśle już nic nie zaskoczy. Przez te 20+ lat kibicowania przyzwyczaiłem się do wszystkiego.
To dla nas jest porażki smak
To dla nas forma zła
<klask klask>

Najlepszych Wisła fanów ma
Lecz najgorzej w piłkę gra
<klask klask>
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 22.11.2022, 22:15
moze to taki chytry plan , TJ nie lubi Kuby , Kuba z Wujkiem i bratem rozkminili żeby Jaro przejal akcje TJ , aby potem oddac calosc Kubie , a TJ si enie pokapuje
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 22.11.2022, 22:24
Dla Muska TT to nie biznes, ale narzedzie. Porzadki sa kosztowne, ale w dlugiej perspektywie dadza oczekiwanego przez niego efekty. To tak na marginesie.

Z tria to Krolewski wydaje sie byc najrozsadniejsza opcja.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 22.11.2022, 22:26
Coś mam wrażenie, ze jednak JK z JB już tez się nie lubią
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania