The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
CMSNero
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.08.2022, 10:36
Ja wszystko rozumie ale mając Brzęczka na ławce ty proponujesz (pomijając Moskala) jakich obszczymurkow...wstydu mie masz hmm
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 15.08.2022, 11:37
Ja proponuję jakiegoś młodego trenera bez nazwiska z Holandii, Francji albo Niemiec. Bo tam potrafią uczyć gry w piłkę a nie tylko przeszkadzania tak jak Brzęczek. On jak już musi mieć stołek to niech będzie dyrektorem sportowym.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 15.08.2022, 11:53
Młody z niemiec, bez wielkiego nazwiska... Hmmmm, niech pomysle... Hyballa?
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 15.08.2022, 13:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ja proponuję jakiegoś młodego trenera bez nazwiska z Holandii, Francji albo Niemiec. Bo tam potrafią uczyć gry w piłkę a nie tylko przeszkadzania tak jak Brzęczek. On jak już musi mieć stołek to niech będzie dyrektorem sportowym.
Może taki John van den Brom jak w Amice? Ten by u nas wytrwał... po kilku porażkach.

btw

Gula już nas uczył gry w piłkę. Jak wyszło wszyscy widzieli. No może poza tobą.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 15.08.2022, 13:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

Gula już nas uczył gry w piłkę. Jak wyszło wszyscy widzieli. No może poza tobą.
Bo Gula był łysy a optimum to długie włosy i ojciec pastor. Wtedy jest kreatywnie i autorytatywnie zarazem.

Jak będzie do tego wykręcał suty to jeszcze bonus charyzmatyczny.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.08.2022, 15:26
Hahaha boki zrywać...

Prawda jest taka że ostatni raz graliśmy jako tako właśnie za młodego Niemca. Od jajeczka i wolty Błaszczykowskiego zjazd...

Teraz już liczymy punkty do utrzymania w pierwszej lidze...

Dowcipnisiom to widać pasuje, szczere gratulacje...

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Może taki John van den Brom jak w Amice? Ten by u nas wytrwał... po kilku porażkach.
1/14 i wytrwać to dopiero wyczyn... I nikomu to nie przeszkadza.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.08.2022 o godz. 16:54.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Stary 15.08.2022, 15:30
To nie dowcip, młody, zdolny, długowłosy, z przebogatym jak na swoj wiek CV i charyzmą Niemiec jest wolny!

"Tu trzeba dzwonić"

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.08.2022, 17:00
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
To nie dowcip, młody, zdolny, długowłosy, z przebogatym jak na swoj wiek CV i charyzmą Niemiec jest wolny!

"Tu trzeba dzwonić"
On od przegrywów raczej nie odbierze, trzeba dziękować Kubusiowi, że sprowadził nas do roli walki o utrzymanie w buraczanej pierwszej lidze.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Stary 15.08.2022, 17:08
On od przegrywów raczej nie odbierze, trzeba dziękować Kubusiowi, że sprowadził nas do roli walki o utrzymanie w buraczanej pierwszej lidze.
Przebogate CV mówi inaczej

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.08.2022, 17:46
Co mówi?

To nie walczymy o cenne punkty potrzebne do utrzymania w buraczanej pierwszej lidze? A wszystko to dzięki błyskotliwym decyzjom naszej legendy nieomylnego Jakuba ratownika Błaszczykowskiegol?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Stary 15.08.2022, 17:48
Co mówi?

To nie walczymy o cenne punkty potrzebne do utrzymania w buraczanej pierwszej lidze? A wszystko to dzięki błyskotliwym decyzjom naszej legendy nieomylnego Jakuba ratownika Błaszczykowskiegol?
Mówi po turecku i duńsku, nie na najwyzszym poziomie.

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.08.2022, 18:09
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Mówi po turecku i duńsku, nie na najwyzszym poziomie.
Ha... mistrz szydery... potrafi się przyznać, że bredzi... Trzeba to docenić.

Poważnie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Stary 15.08.2022, 18:16
Ha... mistrz szydery... potrafi się przyznać, że bredzi... Trzeba to docenić.

Poważnie.
Bardzo poważnie tak jak większość Twoich postów
Türkgücü i wykręt suta po duńsku = zapieprzanie

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.08.2022, 18:49
Pewnie że poważnie, bo pałętanie się po niższych ligach to nie jest powód do heheszek. Tylko do refleksji, że coś nie działa...

A Ty się wydurniasz. Chcesz błysnąć to wymyśl coś konstruktywnego, a jak nie potrafisz to się nie wypuszczaj...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Stary 15.08.2022, 19:36
Pewnie że poważnie, bo pałętanie się po niższych ligach to nie jest powód do heheszek. Tylko do refleksji, że coś nie działa...

A Ty się wydurniasz. Chcesz błysnąć to wymyśl coś konstruktywnego, a jak nie potrafisz to się nie wypuszczaj...
Ten temat jest konstruktywny sam w sobie. Kandydatura Hyballi trener świetny, tylko kariera zrujnowana przez cieszynkę.

Mógł tam jeszcze twórca dołożyć Palikota do listy a Kwacha w pakiecie na dyrektora sportowego, byłoby to konstruktywne rozpatrując świat w jego kategoriach. Ale pisz dalej, razem z Koalikiem dźwigaj Wisłę z kolan.
Do odważnych świat należy.

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 15.08.2022, 20:16
Hyballa był niczym najlepsza przyprawa dodająca ostatecznego smaku zupie...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 15.08.2022, 20:21
W słupie mam listę. I to kto jest autorem tematu...

Wiem tyle że jako klub się staczamy, nie od czasu cieszynki tylko od momentu kiedy Kubuś został zesłany do juniorów przez szalonego Niemca.

Gramy piach, piłkarze im dłużej u nas grają tym są słabsi, cele sportowe zamiast rosnąć, coraz bardziej zachowawcze. Jednym słowem zapaść.

Potrzebny jest jakiś impuls...

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Hyballa był niczym najlepsza przyprawa dodająca ostatecznego smaku zupie...
Hyballa był jak glutaminian sodu, niezdrowy ale skuteczny .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.08.2022 o godz. 20:26.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 15.08.2022, 20:48
Najbardziej odważni byli ci, którzy doprowadzili do wywalenia Cupiała, bo zamarzyło im się prowadzenie klubu w Ekstraklasie i to bez pieniędzy, a wcześniej ich futsal zweryfikował, bo na mistrzowską koszykówkę kobiet też byli za słabi.

Oraz ci obecni amatorzy, którzy zaprzepaścili ogromną szansę na odbudowę Wisły, bo dzisiaj Wisła powinna walczyć w eLM lub w eLE.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.08.2022 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 16.08.2022, 08:54
Ale Ty rozumiesz, że to Cupial podjął taką decyzję o zostawieniu klubu? Jakby mu tak zależało na klubie to nie sprzedałby klubu oszustowi.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 16.08.2022, 09:01
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Ale Ty rozumiesz, że to Cupial podjął taką decyzję o zostawieniu klubu? Jakby mu tak zależało na klubie to nie sprzedałby klubu oszustowi.
Liczysz na to ze ten nawiedzeniec Koallik to zrozumie? Zrozumie że to Cupiał pozbył się swojej zabawki kiedy ta była zbyt droga w utrzymaniu, a w tamtym czasie Tele-Fonika miała olbrzymie problemy finansowe i długi bankowe? To była decyzja Cupiała i tylko jego decyzja (pod wpływem banków, owszem ale jego)

Dlatego uważam koalika za albo:

1. Albo prowokatora parchatego który wodzi za nos naszych forumowych frustratów (inteligentnego i przebiegłego w swojej misji) bo sprzedaje im kity które miło im słyszeć - typu mogliśmy być w LE i MP na kolejne lata ale źli "kibole" pogonili dobrodzieja Cupiała a socios to samo zło itd

2. Albo kompletnie oderwanego od rzeczywistości mitomana który sprzedaje głupoty z cyklu - źli kibole przegonili Cupiała... bez względu na ELEMENTARNE fakty
(Kiedy ten sam wyrzucił Wisłę do śmieci jak zabawkę gdy kasa się kończyła)

Co jest prawdą nie wiem. Ale przypuszczam że to 1. No aż takim cymbałem jednak ciężko być.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 16.08.2022 o godz. 09:20.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 16.08.2022, 14:09
Dokładnie zgadzam się z kolegą Ogryzkiem.
To że parchaty przybysz z corupciovego forum zakłada tu tematy to w zasadzie mnie nie dziwi. Jego rolą jest mącenie, napuszczanie, szczucie.
Co do zasady , jeśli taki temat zostałby założony w maju, bezpośrednio po spadku to byłby, być może, jak najbardziej na miejscu.
Natomiast teraz , gdy liderujemy w tabeli , trener ma bilans 4-1-1 to jakiś wyższy poziom abstrakcji a absurdomierz poziomu dyskusji dawno wywalił skalę.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.08.2022, 14:39
Wracając do decyzji Cupiała :
Pytanie na ile w jego odejściu (jeśli w ogóle) maczały palce delfinki. Ja nie jestem miejscowy, więc to są wszystko teorie spiskowe - ale były na forum takie plotki, że delfinki były u niego z wizytą.

Wcale bym się nie zdziwił jakby Cupiał tym wszystkim pieprznął, bo się spotkał z paroma usłużnymi kibolami. Łożył na klub miliony latami a tu mu takie fifroce przychodzą i (...) - no właśnie, ciekawe co. Cupiał od odejścia z Wisły się nie wypowiedział na temat odejścia (z resztą on za bardzo medialny nie był nigdy). Tak na prawdę nie wiemy co się tam wydarzyło.

Pytanie czy Meresiński był słupem czy oszustem. Jedna z teorii spiskowych głosi, że Mereś miał przejąć Wisłę, aby WSH mogło wjechać na białym koniu i uratować klub.

Cupiała nie da się jednoznacznie ocenić za jego odejście. Mi ono się zupełnie nie zgadzało z tym jak traktował ten klub wcześniej. Pytanie czy po prostu się znudził ulubioną zabawką, czy przyparły go banki do ściany czy może jednak kluczowy był brak szacunku ze strony zagorzałych kibiców. Tego nie wiem i nie dowiemy się nigdy.

Dla mnie Bogusław Cupiał zawsze będzie kimś kto odmienił markę Wisły. Z klubu, który w zamierzchłych czasach coś tam wygrał i regularnie gra w dolnych rejonach ekstraklasy zrobił swojego czasu najlepszy klub w Polsce, znany w Europie, zbudował bazę obecnych kibiców i sprawił, że marka Wisła Kraków jest jedną z największych w naszym kraju - nawet teraz - będąc w 1 lidze. To jego zasługa. Zasługa, że jesteśmy Wisłą Kraków jaką wszyscy znają, a nie kolejnym klubem z dużego miasta z małą bazą kibiców typu Śląsk Wrocław czy Pogoń Szczecin. Ba, mogliśmy skończyć gorzej, jak Stomil Olsztyn czy GKS Katowice. Patrząc jaka u nas była bieda za przedcupiałowskiego TS'u - wcale bym się nie zdziwił.

Co do Koalika to polecam opcję ignoruj.

Użytkowników chcących z nim polemizować upraszam o nie cytowanie go, bo wtedy człowiek mimochodem przeczyta trochę tego bełkotu i mu się na chorobę zbiera.
Temat wg mnie powinien wylądować w kiblu, a orędownik sonsiadki powinien dostać bana. Ja rozumiem, że nie ma aktywnych moderatów, ale ktoś z góry na pewno od czasu do czasu to forum jednak przegląda.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.08.2022 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 30.09.2022, 22:26
Jakie obecnie są opcje na rynku ?
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.09.2022, 22:29
a ja bym zaszalał i do końca rundy grał bez trenera...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 30.09.2022, 22:31
Skoro Warta znalazła Tworka a teraz Szulczka, Widzew znalazł Niedźwiedzia to są trenerzy nie zmanierowani a chcący się rozwijać i objąć Wielki Klub.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member

Od: 02.2012

Stary 30.09.2022, 22:33
kazdy tylko nie wuja W Y P I E R D A L A J
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 30.09.2022, 22:39
Urban
10 znakow.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 30.09.2022, 22:48
Banasik z Radomiaka, jeżeli chodzi o wolnych. Fajnie by tego z Puszczy mieć, ale dlaczego miałby tu przychodzić...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 30.09.2022, 22:50
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. 13 punktów w 6 meczach. Przewaga (posiadanie piłki, strzały, celne strzały) w bodaj 5 z nich. Bardzo młody skład. Niezłe jak dotąd transfery do klubu. Musieliby na głowę upaść, żeby teraz zwalniać Brzęczka.

ps. Hyballa, Hajto, Świr. Koalik, Ciebie nie da się traktować poważnie.
A Jurka da się traktować poważnie?
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 30.09.2022, 22:52
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wracając do decyzji Cupiała :
Pytanie na ile w jego odejściu (jeśli w ogóle) maczały palce delfinki. Ja nie jestem miejscowy, więc to są wszystko teorie spiskowe - ale były na forum takie plotki, że delfinki były u niego z wizytą.

Wcale bym się nie zdziwił jakby Cupiał tym wszystkim pieprznął, bo się spotkał z paroma usłużnymi kibolami. Łożył na klub miliony latami a tu mu takie fifroce przychodzą i (...) - no właśnie, ciekawe co. Cupiał od odejścia z Wisły się nie wypowiedział na temat odejścia (z resztą on za bardzo medialny nie był nigdy). Tak na prawdę nie wiemy co się tam wydarzyło.

Pytanie czy Meresiński był słupem czy oszustem. Jedna z teorii spiskowych głosi, że Mereś miał przejąć Wisłę, aby WSH mogło wjechać na białym koniu i uratować klub.

Cupiała nie da się jednoznacznie ocenić za jego odejście. Mi ono się zupełnie nie zgadzało z tym jak traktował ten klub wcześniej. Pytanie czy po prostu się znudził ulubioną zabawką, czy przyparły go banki do ściany czy może jednak kluczowy był brak szacunku ze strony zagorzałych kibiców. Tego nie wiem i nie dowiemy się nigdy.

Dla mnie Bogusław Cupiał zawsze będzie kimś kto odmienił markę Wisły. Z klubu, który w zamierzchłych czasach coś tam wygrał i regularnie gra w dolnych rejonach ekstraklasy zrobił swojego czasu najlepszy klub w Polsce, znany w Europie, zbudował bazę obecnych kibiców i sprawił, że marka Wisła Kraków jest jedną z największych w naszym kraju - nawet teraz - będąc w 1 lidze. To jego zasługa. Zasługa, że jesteśmy Wisłą Kraków jaką wszyscy znają, a nie kolejnym klubem z dużego miasta z małą bazą kibiców typu Śląsk Wrocław czy Pogoń Szczecin. Ba, mogliśmy skończyć gorzej, jak Stomil Olsztyn czy GKS Katowice. Patrząc jaka u nas była bieda za przedcupiałowskiego TS'u - wcale bym się nie zdziwił.

Co do Koalika to polecam opcję ignoruj.

Użytkowników chcących z nim polemizować upraszam o nie cytowanie go, bo wtedy człowiek mimochodem przeczyta trochę tego bełkotu i mu się na chorobę zbiera.
Temat wg mnie powinien wylądować w kiblu, a orędownik sonsiadki powinien dostać bana. Ja rozumiem, że nie ma aktywnych moderatów, ale ktoś z góry na pewno od czasu do czasu to forum jednak przegląda.
Mam nadzieję, że znikniesz z tego forum.

Wrogu Wisły.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów