The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.09.2022, 19:40
Kiedy niektórzy po pierwszych meczach w I lidze twierdzili, że wygrywamy fuksem, ynteligenci na tym forum wyzywali ich od ukrytej opcji z drugiej strony, lub pisali o toksycznych wpisacj.

Moi kochani ynteligenci.
To tacy jak ja mieli rację.
Z czego w ogóle się nie cieszę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 10.09.2022, 19:43
Ciekaw jestem co po takim meczu będą pisać nasi forumowi krytycy, którzy po niezłym meczu z Puszczą chcieli ukrzyżować trenera i druzynę.

To był pierwszy mecz w którym przeciwnik był zdecydowanie od nas lepszy w tej rundzie, dyktował tempo i kontrolował przebieg meczu.

Stal mogła nam wpakować z 5 goli i tylko szczęściu zawdzięczamy tak niski wymiar kary.

Ciekaw jestem czy to Stal taka mocna, czy my tacy słabi. Ewidentnie pokazali, że piątka z PBB to nie była kwestia przypadku.

Przegraliśmy ten mecz całkowicie zasłużenie i brawa dla Rzeszowa.

Ps. czy tylko ja odnosiłem wrażenie, że Wisła gra na biało? Tu Małecki, tam Głowacki, obok niego Wolski, Penksa, z ławki Kłos....

Żarty na bok. To był dla mnie tak naprawdę pierwszy mecz, który mnie mocno zmartwił. Ja patrzę głównie na optykę gry, nie na sam suchy wynik, a w tym meczu byliśmy tylko tłem dla przeciwnika. Szkoda, że go psim swędem nie zremisowaliśmy, bo to by pokazało jaka piłka potrafi być przewrotna dla znawców oceniających grę przez pryzmat samego wyniku.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 10.09.2022 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.09.2022, 19:44
Cytat:
Kiedy niektórzy po pierwszych meczach w I lidze twierdzili, że wygrywamy fuksem, ynteligenci na tym forum wyzywali ich od ukrytej opcji z drugiej strony, lub pisali o toksycznych wpisacj.

Moi kochani ynteligenci.
To tacy jak ja mieli rację.
Z czego w ogóle się nie cieszę
"Najlepsze" jest to, że na początku wygrywaliśmy fartem, później przegrywaliśmy pechowo, a teraz to po prostu solidny oklep nam się należy co mecz bo nic nie gramy kompletnie.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 10.09.2022, 19:44
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Cieszy powtarzalność. Widać wypracowane schematy. To dobry prognostyk na przyszłość.
Racja, najpierw strzelamy, a potem dostajemy w dupę
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 10.09.2022, 19:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ani nie jestem klakierem, ani nie sprawia mi radości napierdalanie na klub. (...)

Nie wyciągnięto wniosków z poprzedniego sezonu.
Nikomu nie sprawia radości, ale cieszy, że wreszcie zaczyna do Ciebie docierać gdzie leży problem.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.09.2022, 19:49
Ciekawe o co i do kogo miał takie pretensje po meczu Żyro? Najbardziej przeraża to, że wszyscy tam przeszli obok niego bez reakcji. Gdyby dali sobie po ryjach to bym miał nadzieję, że im zależy. Niestety chyba mają wyj.ebane
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 10.09.2022, 19:49
Stal prowadziła 2-1 i cały czas atakowała , nawet im przez myśl nie przeszło ,żeby bronić , a nasze łajzy stały zamiast walczyć.
Posiadanie piłki 61%-39% , myśmy grali z Barceloną czy Stalą Rzeszów ?
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 10.09.2022, 19:51
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby dali sobie po ryjach to bym miał nadzieję, że im zależy.
Faktycznie, jeszcze za mało się osłabiliśmy zawieszeniami za dawanie po ryju. Myślę, że sytuację poprawiłoby, gdyby jeszcze kilku graczy dołączyło do Fernandeza na trybunach - wreszcie widać by było, że komuś zależy!
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.09.2022, 20:09
Nasze wygrane na początku były kwestią a) farta i b) słabości rywali. My od samego początku nie wiemy co grać, więc żadne wzmocnienie w postaci Pereiry, Fernandeza czy Hugiego nam nie pomoże, bo każdy będzie tylko grał do najbliższego. Ogólnie środek tabeli, przy tym trenerze, to max tego zespołu. Może przy jakimś gigantycznym farcie miejsce barażowe, ale... po co? I tak byśmy od razu odpadli.

Wiadomo, gdzie i w kim leży problem. Przecież Wisła za Guli lepiej grała, z zespołami z ekstraklasy...
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 10.09.2022, 20:24
Jest źle, 3 porażki z rzedu to jest utrata kontaktu z czołówką.
Kiedy jest przerwa na reprezentacje? Czuje że jak do tego czasu wuja nie ogarnie to komuś u góry nerwy nie wytrzymaja i bedziemy mieć nowego trenera.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 10.09.2022, 20:25
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Jest źle, 3 porażki z rzedu to jest utrata kontaktu z czołówką.
Kiedy jest przerwa na reprezentacje? Czuje że jak do tego czasu wuja nie ogarnie to komuś u góry nerwy nie wytrzymaja i bedziemy mieć nowego trenera.
ale co ma wuja ogarnąć? nie ogarnął w ekstraklasie, nie ogarnął w okresie przygotowawczym, nie ogarnia w 1 lidze. On nie umie osiągnąć bo sam nie wie co i sam nie wie jak.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 10.09.2022, 20:37
Jeszcze co do samej Stali to widziałem 2 mecze, dzisiaj 3. I oni miażdzyli Ruch(tutaj Ruch fure szczęscia bo co miał do wpadło), Podbeskidzie, pokonali ŁKS, oni są po prostu dobzi i sie nie .......a i graja.
Ale to co nasi odjebali?! zero gry, ZERO! Kolejny raz jestesmy bezradni. Tutaj nalezy winic trenera i SZTAB. Sezon do uratowania, awans mozliwy, ale TRZEBA ZMIAN!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.09.2022, 20:37
W pelni zasluzona porazka. Stal wiedziala co ma grac Wisla nie wiedziala po co wyszla.
W 5 ostatnich meczach prowadziwmy 1:0 a 4 przegrywamy.
Zawodnicy maja regres. Zaraz dolaczy do tego Rodado i walka o utrzymanie.
Ale dalej trzymajmy nieudacznika Brzeczka. Rodzina na swoim
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 10.09.2022, 20:38
W tej chwili rzeczywiście ciężko stwierdzić, czy Brzęczek ma jakąkolwiek myśl przewodnią, według której chciałby uporządkować grę Wisły. Mam czasem wrażenie, że niezależnie od tego, kto wychodzi na boisko, gramy tak samo. Czyli nijak, bez pomysłu, bez zapału.

To był kolejny mecz, w którym nasz środek nie istniał (pozdrowienia dla menadżera Patryka Plewki). Nawet jak przejęliśmy piłkę w obronie, to nic z tego nie można było zrobić, nie było jak grać. A kiedy Stal ruszyła z pressingiem, od razu sto kilo w spodenkach.

Nie wierzę, żeby Brzęczek to ogarnął (choć chętnie odszczekam).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 10.09.2022, 20:41
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
W tej chwili rzeczywiście ciężko stwierdzić, czy Brzęczek ma jakąkolwiek myśl przewodnią, według której chciałby uporządkować grę Wisły..
To szybko się zreflektowałeś , ja to wiedziałem jak wygrał 1 z 14 meczów w zeszłym sezonie i spadł z ligi. Minęło 10 kolejek i jest czekanie nie wiem na ku*wa co ?Chyba powtórke z rozrywki...
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 10.09.2022, 20:43
W tej chwili rzeczywiście ciężko stwierdzić, czy Brzęczek ma jakąkolwiek myśl przewodnią, według której chciałby uporządkować grę Wisły.
Jesteś bardzo życzliwy dla pana trenera, jak dla mnie to jest bardzo łatwe do stwierdzenia.

Gratuluję też osobom w klubie, które uznały że na 3 doświadczonych piłkarzach z kominami płacowymi i młodzieżowcach wjedziemy do ekstraklasy. Jaroch jest jaki jest, ale na ten moment jeszcze z 3-4 takich Jarochów by się tu przydało na gwałt.
Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member

Od: 02.2012

Stary 10.09.2022, 20:47
Pierwsze zwyciestwa to raczej była magia nazwy Wisła wszyscy podchodzili do nas z respektem i obawą Po kilku kolejkach zobaczyli że gramy piach mamy trenera bez wizji i jaj i takie są teraz efekty że robią z nami co chcą
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 10.09.2022, 20:48
Kolejny mecz i kolejny raz:

A) jesteśmy wolniejsi,

B) przegrywamy przebitki,

C) źle się ustawiamy.

Pytanie o przygoowanie fizyczne: Dlaczego Wisła ma od lat z tym mega problemy?

Jest i jeden pozytyw: w następnym meczu może zagrają od początku: Basha - Fernandez - Rodado. W nich cała nadzieja. Ale w awans niestety już nie wierzę.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 10.09.2022, 21:00
AS82 napisał(a):Wyświetl post
To szybko się zreflektowałeś , ja to wiedziałem jak wygrał 1 z 14 meczów w zeszłym sezonie i spadł z ligi. Minęło 10 kolejek i jest czekanie nie wiem na ku*wa co ?Chyba powtórke z rozrywki...

Ja tam w niego wierzyłem. Już jakoś tak mam, że jak chodzi o Wisłę, to wierzę. Tylko coraz częściej ta wiara totalnie nie ma pokrycia w rzeczywistości.

d napisał(a):Wyświetl post
Jesteś bardzo życzliwy dla pana trenera, jak dla mnie to jest bardzo łatwe do stwierdzenia.

Gratuluję też osobom w klubie, które uznały że na 3 doświadczonych piłkarzach z kominami płacowymi i młodzieżowcach wjedziemy do ekstraklasy. Jaroch jest jaki jest, ale na ten moment jeszcze z 3-4 takich Jarochów by się tu przydało na gwałt.
Z meczu na mecz coraz łatwiejsze. A akurat w mojej ocenie Jaroch to całkiem solidny (jak na nasze warunki) zawodnik - taki "solidny Jaroch" przydałby się do środka. Bo tam jesteśmy niemiłosiernie ogrywani w każdym meczu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 10.09.2022, 21:01
Tak tak

bylismy słabsi,przegrywalismy przebitki i zle sie ustawialismy w Ekstraklasie,grajac z Legią,Amiką czy Rakowem.
A dzis mamy to samo grajac z tuzami z Rzeszowa ,Niepołomic i Głogowa.
?
no cos tu nie halo i to mocno.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 10.09.2022, 21:02
A akurat w mojej ocenie Jaroch to całkiem solidny (jak na nasze warunki) zawodnik - taki "solidny Jaroch" przydałby się do środka. Bo tam jesteśmy niemiłosiernie ogrywani w każdym meczu.
Z tym się oczywiście zgadzam, to właśnie miałem na myśli - brakuje nam ze trzech jeszcze tego typu zawodników na różnych pozycjach, w podobnym wieku, z ograniem w tej lidze/epizodami w ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez d : 10.09.2022 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.09.2022, 21:05
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nikomu nie sprawia radości, ale cieszy, że wreszcie zaczyna do Ciebie docierać gdzie leży problem.
Nie, ja po prostu oceniam na podstawie tego co widzę, a nie krytykuję bez sensu, dla zasady.
Dopóki po stracie gola cofaliśmy się i próbowaliśmy kontrować było OK. Dzisiaj Brzęczek, jak kompletny debil próbował grać otwarty, ofensywny futbol (czyli w sumie to czego domagali się przygłupi kibice) zgrają słabych juniorów (do których też zaliczam Dudę). Trudno żebym tego nie krytykował.

Podobnie jak simone - to jest pierwszy mecz który naprawdę mnie znartwił, bo pokazuje odklejkę Brzęczka który chyba uznał że o.......i pierwszą ligę juniorami. Trudno żebym tego nie krytykował.

Druga sprawa to powrót do osłabiania zespołu z kluczowych zawodników gdy wiadomo że nie będzie czasu ich zastąpić. Moltenić zagrał dziś kryminał. Trudno żebym tego nie krytykował.

Teudno też żebym nie krytykował braku asekuracji, rzucaniu się całym zespołem do ataku kiedy już prowadzimy i traceniu po tym bramek z kontry.

Ty nie wiesz gdzie leży problem, krytykujesz wszystko jak leci. To że akurat stoimy dzisiaj w tym samym miejscu nie świadczy że nagle przejrzałem na oczy - Brzęczek zaczął grać coś co moim zdaniem nie ma sensu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.09.2022 o godz. 22:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 10.09.2022, 21:05
Ch.j ze stylem... Najważniejsze punkty. Oh wait...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 10.09.2022, 21:57
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
"Najlepsze" jest to, że na początku wygrywaliśmy fartem, później przegrywaliśmy pechowo, a teraz to po prostu solidny oklep nam się należy co mecz bo nic nie gramy kompletnie.
Bo się zgraliśmy i zaczynamy łapać filozofię patałacha Brzęczka.

Z każdym kolejnym meczem będzie coraz lepiej...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 10.09.2022, 22:36
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Stal gra z nami z kontry. Dajmy jej prowadzic gre i nie istnieje (podobnie jak my). Niestety na nas obecnie ta gra z kontry jest niesamowicie efektywna.
Rodado technicznie lata świetlne przed innymi ale sam meczu nie wygra to nie Carlitos.
Chłopie....to jest sarkazm czy faza?Popatrz na posiadanie piłki a nie ....... o grze z kontry
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 10.09.2022, 22:41
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Kolejny mecz i kolejny raz:

A) jesteśmy wolniejsi,

B) przegrywamy przebitki,

C) źle się ustawiamy.

Pytanie o przygoowanie fizyczne: Dlaczego Wisła ma od lat z tym mega problemy?

Jest i jeden pozytyw: w następnym meczu może zagrają od początku: Basha - Fernandez - Rodado. W nich cała nadzieja. Ale w awans niestety już nie wierzę.
Nie ma chuja,wina warunków fizycznych.Zawodnicy Stali mieli dwa razy więcej mięśni i na pewno przed mecze w.......ili wiaderko supli
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 10.09.2022, 22:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, ja po prostu oceniam na podstawie tego co widzę, a nie krytykuję bez sensu, dla zasady.
Dopóki po stracie gola cofaliśmy się i próbowaliśmy kontrować było OK. Dzisiaj Brzęczek, jak kompletny debil próbował grać otwarty, ofensywny futbol (czyli w sumie to czego domagali się przygłupi kibice) zgrają słabych juniorów (do których też zaliczam Dudę). Trudno żebym tego nie krytykował.

Podobnie jak simone - to jest pierwszy mecz który naprawdę mnie znartwił, bo pokazuje odklejkę Brzęczka który chyba uznał że o.......i pierwszą ligę juniorami. Trudno żebym tego nie krytykował.

Druga sprawa to powrót do osłabiania zespołu z kluczowych zawodników gdy wiadomo że nie będzie czasu ich zastąpić. Moltenić zagrał dziś kryminał. Trudno żebym tego nie krytykował.

Teudno też żebym nie krytykował braku asekuracji, rzucaniu się całym zespołem do ataku kiedy już prowadzimy i traceniu po tym bramek z kontry.

Ty nie wiesz gdzie leży problem, krytykujesz wszystko jak leci. To że akurat stoimyndzisiaj w tym samym miejscu nie świadczy że nagle przejrzałem na oczy - Brzęczek zaczął grać coś co moim zdaniem nie ma sensu.
Otwarty futbolJa .......e co za zjeb..
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 10.09.2022, 22:49
Ja oceniam co widzę.

W każdym meczu tej rundy, jeśli nie byliśmy lepsi to przynajmniej graliśmy na poziomie przeciwnika. Każdy z tych meczy mogliśmy wygrać, bo w każdym z nich mieliśmy swoje szanse, praktycznie w każdym ze spotkań konkretniejsze od przeciwnika (nie biorę pod uwagę meczu z Chrobrym po asie kier). W każdym przeważaliśmy w posiadaniu piłki i oddawaliśmy więcej strzałów.

Dziś się to skończyło, trafiliśmy na drużynę lepiej dysponowaną, w gazie. Ciężko powiedzieć jakby to wyglądało, gdyby dostępni byli Colley, Fernandez i Perreira, ale przy tym zestawieniu osobowym po prostu nie byliśmy dla Stali godnym przeciwnikiem.

Jeśli Stal dalej będzie grać taką piłkę to się zakręci w okolicy czołowych lokat, bo naprawdę świetny futbol grali.

A my?
No cóż, nie dość, że przetrzebieni kontuzjami, to jeszcze łapiemy bardzo złą serię. Serię która by ciążyła każdemu piłkarzowi, a co dopiero tym młodym chłopakom.

A co do moich oczekiwań, przed sezonem 16 punktów w pierwszych 10 meczach uznałbym za przyzwoity rezultat z drobnym niedosytem. W naszym przypadku apetyt rósł w miarę jedzenia, ale ja nie do końca się dałem na to nabrać. Awansować w 1 sezonie będzie niezmiernie trudno, chyba że przez miejsce barażowe, które mnie zadowoli.

Jeśliby wróciło do gry z 3-4 piłkarzy z grupy Ondrasek, Uryga, Kuba, Pereira, Fernandez, Colley to byłbym dużo większym optymistą. Na szczęście pauza Fernandeza się kończy, a podobno Pereira jest bliżej jak dalej powrotu.

A teraz w sumie to kim my gramy?
8 gości co się łapie na status młodzieżowca uzupełnionych ledwo wyrosłym z tego statusu Plewką i niewiele starszym Moltenisem?
Do tego 6 facetów w dobrym piłkarsko wieku, z czego 2 z nich nigdy nie grało na 1 poziomie rozgrywkowym w żadnym kraju, kolejny przyszedł ze sporo słabszej piłkarsko ligi, a trzech następnych to syte koty, weterani którzy kiedyś grali na dużo wyższym poziomie, ale to było zanim ich wielokrotnie nie połamano. (Łasicki w OK dyspozycji, Żyro bez gazu który kiedyś prezentował i Basha który dopiero powraca do formy po kolejnej pauzie).

Ta kadra w tej formie, z tyloma kontuzjami kluczowych zawodników nie wygląda jakoś mega przekonująco. Liczę, że młodzi z każdym meczem będą łapać pewność siebie i podnosić swój poziom. Czy liczę na Wuja? Niekoniecznie. Raz mnie zaskoczył in minus, potem na plus, teraz znowu mu się zbiera. Pożyjemy, zobaczymy. Jakichś wygórowanych oczekiwań wobec jego i drużyny mieć nie zamierzam.
Tym bardziej, że już przed meczem mi zaśmierdnął jego komentarz nt gry Stali. Obawiam się, że cofnięcie się i oddanie piłki Stali mogło być częścią jakiegoś chorego przemyślenia taktycznego, pt oddajmy im piłkę i kontrujmy! Tylko do takiej gry trzeba mieć odpowiedni materiał. Ja uważam, że my raczej mamy materiał pod prowadzenie gry, bo my po prostu nie za bardzo potrafimy bronić całym zespołem. Taka moja opinia. Nie zgadzam się z Wolfym, że próbowaliśmy prowadzić grę. Raczej nieumiejętnie się broniliśmy i sporadycznie przyzwoicie kontrowaliśmy.
Daliśmy się spychać do rozpaczliwej obrony, formacje były rozciągnięte jak majtki na dupie prostytutki przez co były za duże przerwy i niezorganizowany pressing.
Dziś wyglądało to po prostu źle. I mam głupie przeczucie, że założenia przedmeczowe mogły mieć na to spory wpływ.

Teraz czas na Ruch na R22.
Będzie ciekawie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 10.09.2022 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 10.09.2022, 22:54
Nie mam pretensji do zawodników,sami sobie tych kontraktów nie dali.Poza tym jestem sobie w stanie wyobrazić że każdy z nich mógłby grać lepiej mając ogarniętego trenera zamiast tego dyletanta
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 11.09.2022, 00:25
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nie mam pretensji do zawodników,sami sobie tych kontraktów nie dali.Poza tym jestem sobie w stanie wyobrazić że każdy z nich mógłby grać lepiej mając ogarniętego trenera zamiast tego dyletanta
Prawda...

Z tym, że poza osobą trenera problemem jest też klimat w drużynie. Cały sztab i otoczenie jest przesiąknięte mentalnością leserów, bo mamy długi i na wyniki przyjdzie czas.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.09.2022 o godz. 00:27.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów