The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.08.2022, 22:32
Na Gruszkowskim do ekstraklasy heja hej!

Zrzutka na mózg dla Fernandeza, albo na bilet w jedną stronę... co lepsze ?

Cyrk...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 26.08.2022, 22:33
1 liga juz ich przerasta, zaczyna się gra w kratkę. Awans zobaczymy jak świnia niebo, do Wisły przyczepił się taki gen frajerstwa, że aż się odechciewa ich oglądać...
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 26.08.2022, 22:33
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Na Gruszkowskim do ekstraklasy heja hej!

Zrzutka na mózg dla Fernandeza, albo na bilet w jedną stronę... co lepsze ?

Cyrk...
z Gruszkowskim ? z CZYM DO EKSTRAKLASY ? Z KIM ? ludzie- chlopcy - oprzytomnijcie
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 26.08.2022, 22:34
Stelio napisał(a):Wyświetl post
1 liga juz ich przerasta, zaczyna się gra w kratkę. Awans zobaczymy jak świnia niebo, do Wisły przyczepił się taki gen frajerstwa, że aż się odechciewa ich oglądać...
nie dali karnego - i dupa - hahahahahahah
Odpowiedz cytując
Robcio
Member

Od: 03.2008

Stary 26.08.2022, 22:34
Druga połowa dno i 3 metry mułu.. środek pola nie istnieje, taktyki żadnej, ja wiem że w 10 ale ludzie...
:
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 26.08.2022, 22:36
Nigdy ta łatka frajerów się od nas nie odczepi...to jest ....a niepojęte.

Jak wejdziemy do baraży, to przecież wszyscy wiemy jak to się skończy. Będzie jakaś piękna katastrofa w ostatniej minucie z jakimiś ogórkami.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 26.08.2022, 22:37
Robcio napisał(a):Wyświetl post
Druga połowa dno i 3 metry mułu.. środek pola nie istnieje, taktyki żadnej, ja wiem że w 10 ale ludzie...
nie pierd......l - w srodku jest Plewka , bedzie Bashha
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 26.08.2022, 22:38
Drugi karny z dvpy ale Brzęczek to chyba w przerwie zasnął
15 minut było widać że nic nie gramy, Rodado już nie ma siły a reakcji zero
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Świetne pierwsze 30 minut. Było widać pomysł na grę, kilka świetnych sytuacji, 1-0 to był najmniejszy wymiar kary dla Chrobrego. Nawet czerwona kartka nic tu nie zmieniła. Najlepsze 30 minut Brzęczka w Wiśle.
Od 30 minuty było już gorzej, ale w 1 połowie jeszcze wydawało się, że jest w miarę pod kontrolą. Po przerwie już Częstochowa od 1 minuty. Nie wiem co im powiedział Brzęczek, ale wyglądało to jak maksymalne murowanie bramki. Jasne, że potem brakowało sił, ale moim zdaniem aż tak źle to nie powinno wyglądać.
O Fernandezie nie ma co pisać. Brak mózgu kompletny.
Niewiadomski i Szot powinni mieć zakaz wykonywania zawodu. To nie jest poziom ani I ani nawet II ligi. III maks. Gruszkowski niewiele lepiej. Dobrze się zapowiadał, ale teraz zjazd niesamowity. Colley też nie jest takim kozakiem jakim wydawał się być.
Na pewno jest na czym budować. Biegański bez zarzutu, bardzo pewnie. Łasicki, Jaroch dadzą radę, Plewka, Żyro, Młyński od biedy też. Rodado jak się nie zepsuje będzie kozakiem, Fernandez ma umiejętności, ale głowa nie pracuje.
Szkoda, bo przegrywamy drugi mecz na własne życzenie.
Ostatnio edytowane przez Martinus : 26.08.2022 o godz. 22:40.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Robcio napisał(a):Wyświetl post
To jest w sumie najbardziej przerażające. Nie sam wynik.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 26.08.2022, 22:40
Czerwo dla Ferdnandeza bez dyskusji - znowu mu odcięło prąd. Debil.
Czerwo dla zawodnika Głogowa ewidentne w tej samej sytuacji.

1 karny ewidentny
2 karny druk.

Kim jest ten Niewiadomski i czemu do nas trafił ?
Szot po raz kolejny udowadnia , że powinien dać sobie spokój z piłką , to jego krycie na radar.... gorszy od ww.

Gruszowski dramat.
Balta dramat.
Elektryczny Mehremic > Colley
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 26.08.2022 o godz. 22:42.
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 26.08.2022, 22:41
Głupia, a nawet chamsko stronnicza decyzja tego niby sędziego, ustawiła mecz.
Fernandez słusznie czerwona, choć widziałem takie kopania się rywali w parterze, które sędziowie puszczali.
Ale ze ten cham Tupaj też nie dostał czerwonej kartki to zakrawa o konieczność skierowania sędziego i sędziów na Varze na badania wzroku, albo od razu do prokuratury we Wrocławiu.
Gralibyśmy pewnie 10 na 10 i nie sądzę, żebyśmy ten mecz przegrali.

Z drugiej strony Brzęczek zapomniał, że można zmieniać piłkarzy.
W II połowie Rodado tylko chodził i nie stanowił nie tylko zagrożenia, ale nawet nie pomagał w obronie.
Podobnie po 60 minuty zgasł Młyński. Tak więc rywal zyskiwał coraz większą przewagę.
Jednak nawet nie za bardzo było kogo wprowadzić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 26.08.2022, 22:45
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
z Gruszkowskim ? z CZYM DO EKSTRAKLASY ? Z KIM ? ludzie- chlopcy - oprzytomnijcie
Chyba kolega nie zna słowa ironia
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 26.08.2022, 22:47
No i niestety tracimy cenne punkty z drużyną, która w normalnych warunkach dosatałaby od nas z 0-3.

Fernandez ma ewidentnie coś ze swoimi półkulami mózgowymi, osłabić w ten sam kretyński sposób (w przeciągu kilku miesięcy) zespół jest po prostu niepojęte. Należy mu się każda dopuszczalna kontraktowo kara finansowa, może to mu do tego pustego łba przemówi. Potrafi tą piłkę kopać, ale zachowuje się jak debil.

Ja tam do nich nie mam pretensji o wynik, grać 70 minut w 10 to jest kolosalny wysiłek fizyczny, szczególnie w takiej temperaturze. Mecz przegrał im Fernandez i jemu należą się za to spotkanie wszystkie wiadra z pomyjami.

[26/42]
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.08.2022, 22:48
Fernandez ma coś ewidentnie z głową, znowu się zachowuje jak nieodpowiedzialny kretyn, i przez niego przegrywamy wygrany mecz. Rodado dobry debiut, ale miał setkę na 2-0 , która zmarnował. W....ić się można na takie frajerstwo.
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 26.08.2022, 22:48
Szkoda strzępić ryja, szkoda to nawet komentować...
Fernandez? Gość zagra 1 dobry mecz, potem 3 słabe i strzeli 1 bramkę z karnego a potem odpierdala takie jajca jak dzisiaj... Teraz zapewne komisja zamiast dać 2 mecze za czerwoną kartkę, to .......nie z 5/6 dla przykładu jako recydywę.
Balta? Po .... ten pozorant jeszcze jest brany pod uwagę? Jedynym jego plusem dzisiaj... Było to że nie dostał kartki
Co do karnego drugiego to był faul NA COLLEYU... Ale ten ubrany na niebiesko pajac bo sędzia to zbyt wiele powiedziane, świetnie wykonał swoją robotę... Wszystko niemalże co się dało to na korzyść gospodarzy. Mega stronniczy, aż oczy bolały...
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 26.08.2022, 22:52
Chrobry kurewsko słaby, który ledwo wyciągnął wygraną po dwóch wątpliwych karnych, grając w przewadze na własnym stadionie. Dlatego tym bardziej szkoda tego meczu, który na luzie można było wygrać, i dołożyć kolejny krok ku awansowi do Ekstraklasy. Po wyrzutce Fernandeza drużyna Wisły zaczęła siadać mentalnie, a najlepiej było to widać w II połowie. Takie wyrzutki destrukcyjnie wpływają na pozostałych piłkarzy.

I oby to nie był początek problemów, bo mogą zawiesić Fernandeza na kilka meczów.

Brzęczek na swoim poziomie, ale nawet z tak słabym trenerem Wisła powinna awansować do Ekstraklasy. Nas ratują rywale w 1. lidze. To wciąż dużo słabsze zespoły od Wisły.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.08.2022, 22:53
Uj tam z tą porażką, gra w 10 od 19min to słaba opcja.
Mam nadzieję, że Fernandez trafi na dywanik i dostani po kieszeni. To drugi taki numer.
Postawa sędziego to inny temat - co za jeb.any drukarz.

Mnie zastanawia jednak co im Brzęczek nagadał w przerwie, ze drużyna która nawet w 10 miała mecz pod kontrolą, na 2 połowę qrwa nie wyszła. Przecież to jest kompromitacja, żeby tak oddać pole i nie zrobić NIC tylko czekać jak na wyrok. Arka u nas w 9 atakowała mając bramkę w plecy, a my nie potrafimy zrobić NIC w 10 na 11, przeciwko jakimś leszczom. Jeszcze do tego w zasadzie to sami sobie strzelamy bramki. Nie pierwszy raz zresztą.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.08.2022, 22:53
Gry naszych zawodników w tym meczu prawie nie dało się oglądać. Mam poczucie, że to był jakiś rodzaj masochizmu. Niemal wszyscy zostawili w szatni myślenie, bieganie i determinację. Wyglądali tak jak Wisła w zeszłym sezonie, tylko do kwadratu. Jedyne pozytywy można powiedzieć o Rodado: ma możliwości, by zostać gwiazdą pierwszej ligi. Pozostali dziś dramat, a szczególnie Fernandez, który już drugi raz jako Wiślak zachowuje się skandalicznie na boisku. Czy on na pewno jest stabilny psychicznie?

Koszmarnie słaby był Niewiadomski, niczym tyczka, którą wszyscy objeżdżali jak chcieli. W ogóle nie wiedział jak się ustawiać i reagować. Zmieniający go Szot zagrał dokładnie tak samo koszmarnie.

Jaroch nie umie się ustawiać w kryciu: chowa się gdzieś za rywalem przy dośrodkowaniach, zamiast odcinać go od piłki, wybija futbolówkę głową przed pole karne zamiast do boku: co to ma być?

Plewka nie istnieje w ofensywie, Balta momentami w ogóle się wyłącza i też nie myśli, nie jest pod grą, dlatego zrobił idiotycznego karnego. Gruszkowski jest tak surowy technicznie, że aż oczy bolą, Żyro rusza się jakby miał na nogach jakieś odważniki...

Piłkarze nie potrafią wymienić między sobą dwóch, trzech celnych podań, tylko wszystko psują. To ma być zespół, który ma wrócić do ekstraklasy?
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 26.08.2022, 22:56
Pierwsza bramka jak za najlepszych lat. Jeszcze może dwie trzy akcje. I tyle dobrego w tym meczu.
Oczywiście Fernandez, oczywiście sędzia...

Nawet gra z jednym zawodnikiem mniej nie usprawiedliwia sytuacji w której w polu karnym zostaje dwóch, trzech nie pilnowanych zawodników. Lewa strona w każdym układzie personalnym to była galaktyczna czarna dziura. Środek w drugiej połowie, każda piłka przegrana. Rodado jest przygotowany na piętnaście minut.

Czy jest jakiś zawodnik o którym możemy powiedzieć, że zaliczył w tym roku postęp w grze, jest w lepszej formie ?

Problemem jest przygotowanie mentalne, kolejny mecz w którym drużyna rozsypuje się w proch.

Sprzedajmy jeszcze kogoś. Przecież naszym celem jest tylko utrzymanie w I lidze.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Moje zdanie :

1. Powinno być po czerwie dla Tupaja i Fernandeza.
2. Karny z ręką Balty, tam był rykoszet on biegł do przodu i próbował chować rękę za siebie. Gdyby nie ten rykoszet to karny ewidentny, a tak to taki miękki. Var ma jednak zmieniać decyzje, które są w 100% błędne, tu była szara strefa, więc nie mam pretensji za wapno.
3. Karny Colleya. Na powtórkach nie do końca widać, kto kopnął piłkę. Wydaje mi się, że Colley, ale nie jestem pewien. Widać jednak, że Colley jako pierwszy wsadził nogę PRZED gościa z Chrobrego, a tamten go kopnął w tył nogi. W życiu bym za to nie dał karnego - druk ewidentny.
4. Śmieszny był ten mecz, wyglądało to tak jakby nie karne to choćbyśmy grali 180 minut to Chrobry by bramki nie strzelił.
5. Grając w 10 nie istnieliśmy w ofensywie. Oczywiście kartka ustawiła to spotkanie, ale inne drużyny potrafią coś pokazać w 10tkę. My nic.
6. Fernandez to świetny piłkarz, niestety jest też idiotą.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.08.2022 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ręce opadają...

po pierwsze... gość kopie Fernandeza i tylko Fernandez wylatuje - niemniej jednak IDIOTA znów nas osłabił, po raz drugi....

po drugie: ciężko ocenić z tych powtórek, ale ja tam biceps widziałem przy tym pierwszym karnym... nie wiem co to za teorie z tym obrysem i jego powiększeniem

po trzecie: uj wi czy Colley pierwszy pilki nie wywalił, sedzia byl najblizej i dokładnie widział, ale w takiej dynamicznej akcji cieżko nawet na żywo ocenic taka stykową sytuację...

po czwarte: Colley sie kładł na dupie i zagrał słabiutko, to co było pisane: MEHREMIC>>COLLEY, z Adim tego nie przegralibyśmy.... Łasicki to duch jakiś? Zawsze widziałem Adiego i Colleya w akcji, a Igor zawsze gdzieś z boku...

po piąte... z tymi BUMAMI powinniśmy wygrac nawet w 10....

Boję się, że zwieracze puszczą po tej porażce w 90min i sie posypie analogicznie jak z płockiem - też karny wątpliwy w 90 min tez Fernandez dziadostwo odstawił...

Strasznie głupia porażka
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 26.08.2022 o godz. 23:03.

Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 26.08.2022, 22:59
co to k... było...

Sędzia - ślepy czy kupiony? Czerwo dla obu gości, żadnego faulu Colleya nie było.

Fernandez - coś ewidentnie nie teges z głową. Drugi raz w ciągu niespełna pół roku taki cyrk odstawia.

Gruszkowski, Niewiadomski, Szot - to są goście do grania w drużynie rezerw, gdybyśmy taką drużynę mieli. III liga to max ich umiejętności. No ale najważniejsze, że Hugi znów nie wzięty nawet do kadry meczowej! To chyba priorytet Brzęczka na ten sezon.

Ogólnie rzecz biorąc, mogliśmy mieć mecz prosty jak ze Skrą, to wybraliśmy inną drogę...
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 26.08.2022, 23:04
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ręce opadają...

po pierwsze... gość kopie Fernandeza i tylko Fernandez wylatuje - niemniej jednak IDIOTA znów nas osłabił, po raz drugi....

po drugie: ciężko ocenić z tych powtórek, ale ja tam biceps widziałem przy tym pierwszym karnym... nie wiem co to za teorie z tym obrysem i jego powiększeniem

po trzecie: uj wi czy Colley pierwszy pilki nie wywalił, sedzia byl najblizej i dokładnie widział, ale w takiej dynamicznej akcji cieżko nawet na żywo ocenic taka stykową sytuację...

po czwarte: Colley sie kładł na dupie i zagrał słabiutko, to co było pisane: MEHREMIC>>COLLEY, z Adim tego nie przegralibyśmy.... Ałasicki to duch jakiś? Zawsze widziałem Adiego i Colleya w akcji, a Igor zawsze gdzieś z boku...

po piąte... z tymi BUMAMI powinniśmy wygrac i tak w 10....

Boję się, że zwieracze puszczą po tej porażce w 90min i sie posypie analogicznie jak z płockiem - też karny wątpliwy w 90 min tez Fernandez dziadostwo odstawił...

Strasznie głupia porażka
to tylko spisek POLSATU zeby trzymac Wisle w 1 lidze i zarabiac ...........jestesmy najlepsi - wrecz powiem ze pprzechujami - a i tak nie daja nam wygrywac ... jestesmy kura znoszaca zlote jaja polsatowi i dlatego nie wejdziemy do ekstraklasy - pomimo mega olbrzymiego pilkarskiego, organizacyjnego i swiatowego potencjalu
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 26.08.2022, 23:04
Oglądałem z zaciekawieniem występ Colleya, bo większość mocno krytykowała tu Mehremicia, a niekorzy wręcz cieszyli się, że odchodzi. Uważam, że to był zawodnik, który mając pewny plac i regularnie występując na boisku, grał dojrzale, czując odpowiedzialność na drużynę - nawet pomimo pojedynczych błędów, które mu się zdarzały. Dzisiaj jedynie utwierdziłem się, że Joseph jest po prostu słabszym piłkarzem. Nie dlatego, że dał pretekst do podyktowania karnego. Ale dlatego, że on przegrywa naprawdę ogromną ilość górnych piłek, włącznie z bezpośrednimi dośrodkowaniami, co jest niesamowicie groźne. Kompletnie nie rozumiem peanów na jego cześć. Zwłaszcza że zdrowia końskiego też ten chłopak wcale nie ma.

A co do meczu, to nie wiem czego się spodziewaliśmy. Przecież my nie mamy żadnych powtarzalnych schematów, bazujemy na indywidualnych zrywach pojedynczych piłkarzy. Co w przypadku gry w osłabieniu widać jeszcze wyraźniej i cała drużyna zaczyna momentalnie panikować. Nic w tym dziwnego, skoro chłopaki nie wiedzą, co mają grać w takiej sytuacji.

Biegaliśmy za piłka niemal cały mecz i nikt mnie nie przekona, że Chrobry ma tak świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy, że musieliśmy tak grać, bo na tyle nam pozwolili. Szanujmy się. Zresztą, zmiany to Brzęczek chyba też sobie rozpisuje przed meczem na chłodno, bo ściągnięcie Żyry, który dobrze prezentował się wczesniej na środku ataku i akurat piłkę zastawić potrafi, gdy wiadomo że Rodado nie da rady grać 90 minut, brzmi jak ponury żart. Tego się nie da obronić. Ale mniejsza z tym. Ważne, że młodzi weszli, wynik to rzecz drugorzędna - istotne jest to, że mamy młodziutki skład, który już za chwileczke będzie poniewierał przeciwnikami aż miło. Kłopot bogactwa, rzeczywiście.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 26.08.2022, 23:09
enzo napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem z zaciekawieniem występ Colleya, bo większość mocno krytykowała tu Mehremicia, a niekorzy wręcz cieszyli się, że odchodzi. Uważam, że to był zawodnik, który mając pewny plac i regularnie występując na boisku, grał dojrzale, czując odpowiedzialność na drużynę - nawet pomimo pojedynczych błędów, które mu się zdarzały. Dzisiaj jedynie utwierdziłem się, że Joseph jest po prostu słabszym piłkarzem. Nie dlatego, że dał pretekst do podyktowania karnego. Ale dlatego, że on przegrywa naprawdę ogromną ilość górnych piłek, włącznie z bezpośrednimi dośrodkowaniami, co jest niesamowicie groźne. Kompletnie nie rozumiem peanów na jego cześć. Zwłaszcza że zdrowia końskiego też ten chłopak wcale nie ma.

A co do meczu, to nie wiem czego się spodziewaliśmy. Przecież my nie mamy żadnych powtarzalnych schematów, bazujemy na indywidualnych zrywach pojedynczych piłkarzy. Co w przypadku gry w osłabieniu widać jeszcze wyraźniej i cała drużyna zaczyna momentalnie panikować. Nic w tym dziwnego, skoro chłopaki nie wiedzą, co mają grać w takiej sytuacji.

Biegaliśmy za piłka niemal cały mecz i nikt mnie nie przekona, że Chrobry ma tak świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy, że musieliśmy tak grać, bo na tyle nam pozwolili. Szanujmy się. Zresztą, zmiany to Brzęczek chyba też sobie rozpisuje przed meczem na chłodno, bo ściągnięcie Żyry, który dobrze prezentował się wczesniej na środku ataku i akurat piłkę zastawić potrafi, gdy wiadomo że Rodado nie da rady grać 90 minut, brzmi jak ponury żart. Tego się nie da obronić. Ale mniejsza z tym. Ważne, że młodzi weszli, wynik to rzecz drugorzędna - istotne jest to, że mamy młodziutki skład, który już za chwileczke będzie poniewierał przeciwnikami aż miło. Kłopot bogactwa, rzeczywiście.
Akurat przez pierwsze 30 minut gra była bardzo dobra, najlepsza za Brzęczka. Dopiero potem zaczęło wyglądać to coraz gorzej, a od 2 połowy tragicznie.
Co do zejścia Żyry pełna zgoda, kuriozum, wiedząc, że Rodado nie wytrzyma całego meczu. Decyzja nie do wybronienia.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 26.08.2022, 23:10
Na poczatku Rodado pokazuje, ze umei grac wszystko pod kontrola..
I wtedy Fernandez. Jest VAR. Tupaj go nastepuje wiec co robic powinien. Zaczac sie zwijac.
A on oddaje. Czerwien i sie posypalo sie.
Drugie idiotyczne zachowanie Fernandeza w tym roku.

Druga polowa to juz popis taktyki Glogowa i pokaz naszych nieumiejetnosci.
No i Balta... 7 mecz w Wisle i 4 zolte kartki i karny.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 26.08.2022, 23:14
Kartka ustawila mecz. Bylem spokojny o mecz do czasu tego czerwa.
Fernandez zostal sprowokowany czynem nie slowem, ale sedzia to przeoczyl(dla zasady tylko zoltko).

Mozna miec jedynie pretensje ze mega sie cofnelismy i probowalismy dowiezc minimum remis. Jakby juz przed meczem bylo wkalkulowane: sluchajcie chlopaki jakby bylo czerwo to bronimy ile sie da byle tylko remia dowiezc.

Mam ogromny zal za ten mecz nie do druzyny ale do fernandeza.
Zastesknimy jeszcze za mehremicem.
Colley to szklanka i do tego elektryczny.

Ogolnie zdarzaja sie takie mecze jak nasz z arka i takie mecze jak dzisiaj. Jeszcze nie raz i nie dwa.
Gramy dalej
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 26.08.2022, 23:16
enzo napisał(a):Wyświetl post

.
Nie wiem kto cieszył się z odejścia Mehremica ale pomimo , że zdarzało mu się coś odj... w meczu nasza obrona dobrze wyglądała jak grał on z Łasickim na środku.

Colley jest ociężały , daje się z łatwością objeżdżać, przegrywa pojedynki główkowe.. na rozgrzeszenie dodam , że praktycznie sam trzymał lewą stronę bo ten Niewiadomski to nieporozumienie , Szot pokazał , że można być jeszcze gorszym od tego pierwszego.
Generalnie to :

Mehremić > Colley
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 26.08.2022, 23:17
Krótko:

1. Sędzia ślepy albo przekupiony. W 1 sytuacji dwa czerwa (w tym dla naszego idioty). Karny Colleya - moim zdaniem Colley pierwszy wybija piłkę górną częścią piszczela. Ale tak naprawdę to czerwo ustawiło mecz.

2. Colley - przegrywa wszystkie dośrodkowania. On nie będzie grał na stoperze jeśli wszystkie głowy będzie przegrywał.

3. Brzęczek: to jest trener? Ma słabiutkiego Niewiadomskiego. Co robi? Wpuszcza Szota, który jak wiemy nie jest w ogóle z zawodu piłkarzem, tylko podobno rumuńskim studentem.

4. Jedźmy dalej z Brzęczkiem: wpuszcza Gruszkowskiego. Gdzie? Oczywiście nie tam, gdzie ten mógłby pomóc (czyli za Niewiadomskiego) lecz na skrzydło - chłopa bez szybkości, bez przyjęcia, podania, dryblingu - wpuszcza na skrzydło. Najlepiej to sam Gruszkowski podsumował, jak na minutę przed końcem tak "przyjął" piłkę w polu karnym Chrobrego, że ją sobie wywalił na aut bramkowy.

5. Młyński - ewenement, facet uparcie usiłuje udowodnić, że można być skrzydłowym nie mając przyspieszenia, szybkości ani dryblingu.

6 Biegański - fajnie by było, jakby czasem chociaż spróbował obronić jakiegoś karnego, zamiast kłaść się jak worek kartofli na środku bramki.

7. Plewka - jak zawsze zero w ofensywie ale to już wiemy.

8 Fernandez - powinna być jakaś kara dyscyplinarna. Zawalił mecz, zmarnował ponad 100 minut wysiłku kolegów.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów