The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.06.2022, 13:34
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Po tej kompromitacji, która trwa od wielu miesięcy awans nawet w cuglach z ogromną przewagą nie wystarczy, aby naprawić sytuację.

Jedynie walka o minimum miejsca 4-6 po awansie.
jednak przesadzasz, awans , a potem bezpieczne utrzymanie moim zdaniem wystarczy

powiem wiecej , wybaczylbym brak awansu , gdybym zobaczyl szczera skruche i faktycznie racjonalne kroki naprawcze (ale na to sie nie zanosi poki co )
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 16.06.2022, 13:43
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
jednak przesadzasz, awans , a potem bezpieczne utrzymanie moim zdaniem wystarczy

powiem wiecej , wybaczylbym brak awansu , gdybym zobaczyl szczera skruche i faktycznie racjonalne kroki naprawcze (ale na to sie nie zanosi poki co )
A ja tą skruchę mimo wszystko widziałem, tak mi się przynajmniej wydaje.
A co do "racjonalnych kroków naprawczych" to uważam że one są ale ocenimy to po owocach...
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 16.06.2022, 14:33
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
A co do "racjonalnych kroków naprawczych" to uważam że one są ale ocenimy to po owocach...
Jakie ? Propozycja karnetow w cenie z ubiegłego roku?
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 16.06.2022, 15:19
tedyy napisał(a):Wyświetl post
Jakie ? Propozycja karnetow w cenie z ubiegłego roku?
Naprawdę nie dostrzegasz?
No to wymienię Ci kilka:
1.Rozwiązywanie umów z wieloma nierokującymi zawodnikami
2.Faktyczne działania mające przywrócić "polskość szatni" i kontraktowanie jak dotąd tylko Polaków+prawie Polaka (Basha)
3.Obniżenie wynagrodzeń kadrze trenerskiej
4.Zapowiedź prawdopodobnych zmian w Zarządzie
5.Aktywne rozmowy ze sponsorami mające na celu zachowanie przychodów
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 16.06.2022, 16:15
Cytat:
A jeśli za rok będziemy świętować awans to odszczekasz to głośno i pokornie?!?
Nie
Nie
Nie
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 16.06.2022, 17:03
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie
Nie
Nie
Dziękuję za szczerą odpowiedź.
Przynajmniej wiem, że jesteś IDEOLOGIEM a więc dalsza jakakolwiek dyskusja jest niemożliwa.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 16.06.2022, 17:41
Nie obrażaj się. Ja żartowałem. Jeśli to komuś zrobi różnicę to ja mogę odszczekać w przypadku awansu, aczkolwiek ten zarząd tak s.......ił wszystko na czym można by budować nowy etap Wisły Kraków, że żal człowieka bierze. Z tego wielkiego ruchu kibiców, którzy sypali kasą oraz z robienia dobrej otoczki wokół patologii sharksowej, która dotknęła Wisłę nie zostało nic. Zmarnowali cały potencjał, rozjebali klub sportowo, a teraz jeszcze dokłądają wizerunkowe mniejsze lub większe potknięcia.

Każdy może to oceniać jak chce. Dla mnie to co się stało i na podsumowanie zostawienie Brzęczka 1/14 oraz Dawida, który to wszystko swoją prezesur firmował, a i ta konferencja, to wypalenie, strach, niemoc a z drugiej strony takie "a .... tam", które widać było na ich twarzach to jest ....a dramat.

Jak awansujemy to ja mogę z chęcią odszczekać bo humor będzie dopisywał. Ale nie uważam żeby moja ocena sytuacji była nieobiektywna więc też przepraszać nie powinienem a problemy w postaci Brzęczka czy Dawida nadal pozostaną. Jakbym miał przewidywać to jeśli awansujemy, będzie to bardziej zasługa słabej ligi, niż nasza, a z kolei spadek w tym sezonie to była nasza 3 letnia słabość, która się w końcu skumulowała.

Sam jeszcze z pół roku temu, czy przed sezonem jak czytałem tutaj "teraz to spadniemy, spadają 3 kluby, a nie 1 to tym razem nam się nie uda", myślałem sobie, "co za cioty bez wiary i płaczki pieprzone". No ale niestety, jak wszystko zaczęło się z miesiąca na miesiąc układać w jedną układankę to zdałem sobie sprawę jak się wcześniej oszukiwałem, że jest w miarę ok i na pewno utrzymanie mamy.
To, że ciągłe rotacje w składzie są złe każdy wie, doszły jeszcze ciągłe rotacje na łąwce trenerskiej, w zarządzie itp do tego obrażanie się na obcych i budowanie twierdzy. Co niecały sezon nowe wielkie plany i nowi szamani w postaci Pasiecznego itp. I w tym roku już sobie zdałem sprawę jaki ten układ jest zgniły...
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.06.2022, 17:45
Kiko na dyr sportowego , skoro wujo nie do ruszenia , i i zaciag hiszpanow z z 2 i 3 ligi hiszpanskiej
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 16.06.2022, 18:05
Powtarzam na Hiszpanów z 3 ligi stać nas było w ESA. Teraz nas stać jedynie na Hiszpanów z 5 ligi
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.06.2022, 18:19
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Powtarzam na Hiszpanów z 3 ligi stać nas było w ESA. Teraz nas stać jedynie na Hiszpanów z 5 ligi
Jeśli tak uważasz to podaj, proszę ceny za tych z 3 i za tych z 5 ligi. Zobaczymy czy ci z 3 są drożsi niż aktualnie sprowadzani Polacy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 16.06.2022, 18:58
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie obrażaj się. Ja żartowałem. Jeśli to komuś zrobi różnicę to ja mogę odszczekać w przypadku awansu, aczkolwiek ten zarząd tak s.......ił wszystko na czym można by budować nowy etap Wisły Kraków, że żal człowieka bierze. Z tego wielkiego ruchu kibiców, którzy sypali kasą oraz z robienia dobrej otoczki wokół patologii sharksowej, która dotknęła Wisłę nie zostało nic. Zmarnowali cały potencjał, rozjebali klub sportowo, a teraz jeszcze dokłądają wizerunkowe mniejsze lub większe potknięcia.

Każdy może to oceniać jak chce. Dla mnie to co się stało i na podsumowanie zostawienie Brzęczka 1/14 oraz Dawida, który to wszystko swoją prezesur firmował, a i ta konferencja, to wypalenie, strach, niemoc a z drugiej strony takie "a .... tam", które widać było na ich twarzach to jest ....a dramat.

Jak awansujemy to ja mogę z chęcią odszczekać bo humor będzie dopisywał. Ale nie uważam żeby moja ocena sytuacji była nieobiektywna więc też przepraszać nie powinienem a problemy w postaci Brzęczka czy Dawida nadal pozostaną. Jakbym miał przewidywać to jeśli awansujemy, będzie to bardziej zasługa słabej ligi, niż nasza, a z kolei spadek w tym sezonie to była nasza 3 letnia słabość, która się w końcu skumulowała.
Dobrze, przyjmuję że to żart i mam nadzieję że będzie okazja abyś szczekał
Mówiąc bardziej poważnie to nie mogę zrozumieć Twojego skrajnie negatywnego stosunku do właścicieli, trenera , obecnego Zarządu oraz generalnie sprowadzania wszystkiego do ekstremum. Przykłady?
"zmarnowli cały potencjał" , "rozjebali klub" , "nic nie zostało z wielkiego ruchu kibicowskiego".
Uwierz mi, że potencjał może zmalał ale jest, klub nie jest "rozjebany" choć na pewno nie jest w prostej sytuacji a ruch kibicowski, może czasowo osłabiony, żyje, i wierzę że rozkwitnie.
Co do oceny , to patrząc strategicznie jest 1:1.
Najpierw było 1:0 bo realnie uratowali ten klub a teraz jest 1:1 bo "zjebali".
I na pewno oni to czują i wiedzą , co sam widziałeś na konferencji obserwując ich "komunikację niewerbalną". Ale to dlatego tak wyglądało bo oni doskonale zdają sobie sprawę jaką odpowiedzialność na siebie biorą. Podsumowując - wierzę że za rok będzie jednak 2:1 a nie 1:2 i wszyscy, jako PSY, zaszczekamy
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 17.06.2022, 08:13
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę nie dostrzegasz?
No to wymienię Ci kilka:
1.Rozwiązywanie umów z wieloma nierokującymi zawodnikami
2.Faktyczne działania mające przywrócić "polskość szatni" i kontraktowanie jak dotąd tylko Polaków+prawie Polaka (Basha)
3.Obniżenie wynagrodzeń kadrze trenerskiej
4.Zapowiedź prawdopodobnych zmian w Zarządzie
5.Aktywne rozmowy ze sponsorami mające na celu zachowanie przychodów
Ale to nie są kroki naprawcze - to ratowanie życia i każdy nawet misiek z merasińskim i vanną by to robili.

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.06.2022, 13:12
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Ale to nie są kroki naprawcze - to ratowanie życia i każdy nawet misiek z merasińskim i vanną by to robili.
Nieprawda. Nie są to kroki łatwe ani oczywiste w implementacji, chyba że dla mistrzów klawiatury na tym forum dla których wszystko jest banalne.
Sprowadzenie bramkostrzelnego napastnika za niewielkie pieniądze? Wystarczy nie spać, nie jeść i bardzo chcieć

Ale tak na serio, jakim trzeba być deklem żeby twierdzić że renegocjacja/ rozwiązywanie za porozunieniem umów z piłkarzami to prosta sprawa z którą byle oszust by sobie poradził? Albo negocjacje ze sponsorami.
Tylko dziwnym trafem za Sarapaty czy Meresińskiego sponsorów nie było a piłkarzy się zastraszało żeby zeszli z kontraktów, a za Cupiała... Uuu, wtedy to było - do dzisiaj chyba jeszcze spłacamy przegrane procesy z piłkarzami.

Wszystko jest banalnie proste i oczywiste kiedy się nie ma pojęcia o czym pisze. Magia internetu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.06.2022 o godz. 13:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 17.06.2022, 19:53
Trochę konkretów od Jerzego Brzęczka:

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-16441029
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 17.06.2022, 20:25
aNouc napisał(a):Wyświetl post

super wywiad, potwierdza że pozostawienie Brzęczka to był dobry wybór
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 17.06.2022, 21:30
aNouc napisał(a):Wyświetl post

Niesamowite, okazuje się, że można rozmawiać o konkretach i to nawet o nazwiskach.

Widocznie dużo się zmieniło od poniedziałku, kiedy było to zdaniem niektórych zbyt dużym zagrożeniem dla istnienia klubu.

MSPANC
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.06.2022, 23:22
W końcu jakaś prawidłowość jest. Jurek dokonał czegoś niemożliwego i w nagrodę dostał kolejną szansę na kontynuację.

Jurek to szczęściarz. Wywalony z druligowego Rakowa dostał szansę w reprezentacji poprzez dziwne powiazania. Lewandowski mógł go zaorać, ale się powstrzymał. Dokonał największej kompromitacji w historii Wisły i dostał nagrodę zamiast wywiezienia na taczkach.

Teraz ma proste zadanie. Stworzyć samograja jak Smuda w sezonie 98/99, jak Kasperczak w latach 02-04 i Skorża w sezonie 07/08.

Przy odrobinie szczęścia może uda się zakończyć sezon bez porażki - tylko w niższej lidze, ale zawsze coś.

Jurek pokaż wreszcie na co Cię stać! Wygraj coś!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.07.2022, 19:45
Panie Brzęczek zrób Pan coś dobrego i odejdź z Wisły. Qrwa , ta drużyna nie umie przy Panu kompletnie NIC. Jeśli Gula był parodystą to pan przebija Go kilkukrotnie
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
skate
Junior Member

Od: 12.2017

Stary 16.07.2022, 19:48
1/15.
Wuja na trenowaniu zna się tak samo dobrze jak jego przygłupie bratanki na prowadzeniu klubu.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 16.07.2022, 19:59
czekamy na koalika
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.07.2022, 20:04
Jak ten człowiek mógł być selekcjonerem kadry narodowej To się w pale nie mieści..
Zapomnijcie o awansie z tym memem na ławce trenerskiej...
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.07.2022, 20:10
Nie wiem czy potrzebuje psychiatry ale wydaje się że trzeba było zostawić Gule ,chyba by wygrał więcej niż 1 mecz na 15 ... Ale kto to wiedział że Brzeczek jest takim parodystą?!?! Co oni do jebanej nędzy robili przez 2 miesiące
Powód: Liter
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 16.07.2022 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 16.07.2022, 20:12
Nie obrażajcie selekcjonera bo wam ....a ręce uschną!
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 16.07.2022, 20:16
Grabarz out
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 16.07.2022, 20:23
Co da zmiana trenera?Że będzie narzekał na to co ma?
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.07.2022, 20:26
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Co da zmiana trenera?Że będzie narzekał na to co ma?
Człowieku jego sie powinno pozbyc po tym jak wygral 1 z 14 meczów , trzymanie dalej tego dyletanta to proszenie sie o jeszcze wieksza tragedie
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.07.2022, 20:27
Ja bym bardzo chciał wiedzieć, ile oni trenują dziennie oraz co na tych treningach robią. Tutaj może i 5 napastników przyjść, ale co z tego, skoro nikt nie wie co i do kogo ma grać. Ot, ta sama kopanina od pół roku.

Jak dla mnie Brzęczek to symbol minimalizmu i porażki. Nie, nie mam żadnego innego kandydata na jego miejsce, ale tyle wiem, że z nim nie ma co nawet liczyć na awans.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 16.07.2022, 20:30
Mówiłem po spadku, że nie wyobrażam sobie, żeby trener firmujący relegację miał budować zespół na nowy sezon. No i widać było dzisiaj efekty. Najważniejsze jednak, że Dawid i Kuba poklepią go po plecach, kupią nowy garnitur i dadzą mu spokojnie budować dalej. ;-) Cyrk.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member

Od: 02.2012

Stary 16.07.2022, 21:14
Wuja .... ty wiesz co pakuj się
Odpowiedz cytując
Enigmovsky
Member

Od: 04.2018

Stary 16.07.2022, 21:35
Wuja stworzył potwora, czuje dwa zwycięstwa pod jego batutą w 2022r.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów