The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.06.2022, 12:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja nada nie widzę w niej niczego niestosownego, a po histerii w internecie jak niby mieli zareagować?
Naprawdę nie widzisz nic niestosownego w takim układaniu odpowiedzi, które grając na emocjonalnym szantażu sugerują zaznaczenie jedynie słusznej decyzji? I to z gracją robotnika kopiącego rowy, bo nawet akwizytorzy telefoniczni sprzedający garnki potrafią użyć bardziej subtelnych metod?

Nie ma już dla Ciebie ratunku, jesteś w stanie bronić każdej, nawet największej głupoty wychodzącej ze strony klubu.

Liczysz na fuchę w klubie? Bo spełniasz wszystkie wymagania. Wszystkie czyli jedno - co by się nie działo, Ty to poprzesz i usprawiedliwisz.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 15.06.2022, 12:25
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Jedyne podejście, jakie moim zdaniem muszą zmienić, to zatrudnianie FACHOWCÓW na stanowiskach takich jak prezes czy dyr. sportowy. W sumie fachowiec z doświadczeniem jako trener już jest - inna sprawa, że poprzednią rundę miał tragiczną.

Oni nie muszą się znać na piłce. Muszą się znać na biznesie, gdzie podstawa to zatrudnianie ludzi kompetentych, żeby funcjonować i się rozwijać. Jeżeli Dawid Błaszczykowski dobrze sobie radzi w rozmowach z partnerami i sponsorami, to należy go oddelegować wyłącznie do tej funkcji, a w jego miejsce zatrudnić osobę, która wie co i jak w pozostałych aspektach.
Zatrudnienie fachowców wiąże się z ich niezależnością - na co w rodzinie niestety nie pozwolą.

A jeżeli Dawid tak samo sobie radzi w rozmowach z partnerami i sponsorami jak na konferencji - rozdygotany, przestraszony i błagalnym wzrokiem proszący co chwilę o wsparcie Bałazińskiego, no to sorry.

Ale wiem, pewnie jest zaszczuty przez motłoch internetowych napinaczy - prawda Wolfy?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 15.06.2022, 12:39
Cytat:
Naprawdę nie widzisz nic niestosownego w takim układaniu odpowiedzi, które grając na emocjonalnym szantażu sugerują zaznaczenie jedynie słusznej decyzji? I to z gracją robotnika kopiącego rowy, bo nawet akwizytorzy telefoniczni sprzedający garnki potrafią użyć bardziej subtelnych metod?
Daj spokój, przecież ten wolfy to jest odklejeniec jakiś.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 15.06.2022, 12:48
Ta ankieta to jest papierek lakmusowy i podsumowanie podejścia do kibiców w trakcie panowania naszych cudownych właścicieli. Zero szacunku i przejrzystości na konferencji, zero szacunku nawet w takich codziennych rzeczach.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 15.06.2022, 13:44

poprawilem rozmiar
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 15.06.2022, 14:00
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2680

Prawie dwa tygodnie temu napisałem szesnaście pytań odnośnie polityki transferowej, braku zapowiadanych inwestorów, układu rodzinnego, kompromitacji w zarządzaniu zakończonej spadkiem, itp.

To był oczywisty zestaw pytań wobec których powinna przebiegać konferencja.

Tylko niestety nie miał ich kto zadać, bo jedynie byli usłużni dziennikarze, którzy z powodu Jażdżyńskiego tych pytań nie zadadzą.

Zamiast konkretnej konferencji mieliśmy zestaw młodych leśnych dziadków (przypominało to słynne zjazdy PZPN-u z czasów Laty), którzy nie poczuwają się do winy, którzy nie odpowiadają na pożądane tematy, są przekonani o swojej wyjątkowości i nieomylności - zwłaszcza Tomek, bo Jarek jak zwykle na innej planecie.

Ta konferencja powinna służyć wyjaśnieniu kluczowych spraw. Tylko gdyby zadawano pytania z mojej listy, to ta konferencja szybko by się skończyła się awanturą i jedną wielką obrazą, bo byłyby to konkretne, właściwe i oczywiste zagadnienia, a nie bujanie po marsjańskich obłokach przy braku zapowiadanego inwestora.

Pierwsze pytanie powinno paść odnośnie wujka Jurka, drugie w sprawie Dawida, dalej to wymienienie kilkudziesięciu nieudanych transferów, zmarnowania trzech lat i braku zapowiadanego inwestora.

Taką konferencję chciałbym obejrzeć, bo ona powinna być w atmosferze ataku na trio, a nie pokojowa jak była - momentami nawet służalcza.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 15.06.2022, 16:06
Dla tych co nie widza nic zdrożnego w tej ankiecie w pierwszej wersji powiem tak :

Jedyne co im wyszło dobrze na konfie to trzymanie języka za zębami i brak choćby wzmianki o szybkim powrocie do Ekstraklasy. Po czym wyj... taka oto ankietę ...
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 15.06.2022, 21:48
Gdyby te jasełka wystawili dzień dwa po sezonie to może by to jeszcze jakoś uszło ale to co odjebali po miesiącu pierdzenia w stołek to jakaś farsa.I jeszcze ta ankieta.Nosz ....a,im sie perspektywa marsjańska marzy a nie widzą dalej niż czubek własnego nosa
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 15.06.2022, 22:46
Nowy filmik od właścicieli opublikowany przez Karolinę Biedrzycką na Twitterze Wisły:

https://www.twitter.com/WislaKrakowS...71625476489216

Klub spadł Ekstraklasy, miliony złotych od kibiców spalone w piecu, ale jak widać po filmiku - humory dopisują.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 15.06.2022 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 15.06.2022, 23:06
Ani to zabawne, ani łagodzące nastroje, troszkę jak trzeci strzał w kolano w przeciągu trzech dni…naprawdę najwyższa pora zająć się konkretami, a nie pierdołami dookoła

Wolfy, wyręczen Cię: „I co, zarząd potrafił z twarzą wyjść z nieporozumienia, które przypadkiem się wytworzyło? Ale oczywiście wam nie będzie pasować, bo wszystko co robią, to złe. Mi się podobało, z humorem, komu leży na sercu dobro Wisły uśmiechnie się i zapomni o drobiazgach”
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 15.06.2022, 23:14
Tyle milionów zmarnowali, taką pomoc zniweczyli, dokonali "cudu" i spadli, a teraz to... W swojej arogancji, bezczelności przekraczają Himalaje absurdu. Ci ludzie już dawno stracili resztki moralności. Są to ludzie kompletnie nieudolni pod każdym względem.

I kto tu jest niepoważny, towarzyszu Wolf?

Najwięksi szkodnicy w historii Wisły.

To ciąg dalszy etapu Vanna Ly, zawał serca, itp

Wstyd, hańba i kompromitacja.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.06.2022 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 15.06.2022, 23:33
Cytat:
Ani to zabawne, ani łagodzące nastroje, troszkę jak trzeci strzał w kolano w przeciągu trzech dni
Im już kolan brakuje do tych strzałów, już sobie w łeb napierdalają.

Najpierw Kuba zajebał, później 3 tygodnie ciszy, a jak już ruszyli to ....a z kopyta. Najpierw konferencja, później ankieta, a kolejnego dnia Kasia. Ciekawe co jutro się stanie
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 15.06.2022, 23:53
Szkoda słów... widać humory dopisują. Jakim trzeba być zjebem by coś takiego wypuścić.
Zero jakiegoś taktu, wyczucia. Sięgnęliśmy dna.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 15.06.2022, 23:56
Cupiał to się teraz za głowę łapie w Myślenicach co się odpierrdala w Wiśle

Jakieś ankiety, Kasie, uje muje, dzikie węże...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 16.06.2022 o godz. 00:02.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Obserwator
Junior Member

Od: 01.2004

Stary 16.06.2022, 00:28
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Każdy z nich wyglądał, jakby był tam za karę, wbrew swojej woli
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Mnie jednak najbardziej rozczarował TJ swoimi wypowiedziami oraz mową ciała. Miałem go za najbardziej ogarniętego z całego towarzystwa.
A co jeśli to prawda? Co by wynikało dla klubu z tego, że oni/on naprawdę byli tam wbrew swej woli i po tym co się działo w klubie i wokół klubu przez ostatni rok z okładem i po tym co się wylało w ostatnich tygodniach postanowili/postanowił "a co tam - powiem co myślę i zawijam się z tego bałaganu".

To byłby dobry czy zły scenariusz?
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 16.06.2022, 01:05
Obserwator napisał(a):Wyświetl post
A co jeśli to prawda? Co by wynikało dla klubu z tego, że oni/on naprawdę byli tam wbrew swej woli i po tym co się działo w klubie i wokół klubu przez ostatni rok z okładem i po tym co się wylało w ostatnich tygodniach postanowili/postanowił "a co tam - powiem co myślę i zawijam się z tego bałaganu".

Zadaj to pytanie Kasi
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 16.06.2022, 01:20
KONTROWERSJA JEST NAJSKUTECZNIEJSZĄ FORMĄ REKLAMY - NIEOGARY od Kasi

Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.06.2022, 02:06
Co tam sie ....a dzieje w komunikacji?
Czy tam nikt nie ma za grosz wyczucia chwili?

Najpierw w sezonie, gdy jedziemy do Radomia na sciecie po chujowych wyynikach innych spotkan, jakies fotki autokaru z opisem "jedziemy!!".
Potem komunikacja przy odejsciach z wesolymi grafikami krola Krakowa Klimenta i reszty pokrak, w pozach triumfu i wielkie "dziekujemy". Za co, ....a i komu? Suchy komunikat i tyle. Nikogo nie interesuja jakies grafiki.
Potem slynna konferencja
Jeszcze slynniejsza ankieta
I teraz "Kasia"

J A P I E R D O L Ę

Dosc ....a, przestancie osmieszac Wisłę. Wisla to nie jest proszek do prania ze sie go "reklamuje", niezaleznie od tego jakie osiaga wyniki. PR w klubie to nie jest robota dla osob ktore maja jakies wyuczone formulki, ze tak sie sprzedaje produkty, bo Wisla to nie jest produkt! To jest, ....a mac, klub pilkarski. Bazujacy na emocjach, sprawach biezacych, wspolnocie zbudowanej wokol klubu, tu sie rozmawia z ludzmi inaczej niz pania Helenką, ktorej chce sie sprzedac nowe garnki, po tym jak stare, ktore jej sprzedaliscie zardzewialy.

Konferencja pokazala, ze nic nie zrozumieliscie z tego co sie stalo. Spadlismy przez wszystkich dookola i jest wielki foch. I jak to tak, jestesmy wielka Wisła, no nie moze tak byc. Wygladacie jak 50-letnia modelka, ktora obrazila sie na caly swiat, bo ludzie widza zmarszczki, zamiast podziwiac jej stare zdjecia, tak jak ona sama siebie chce widziec. Teraz sie zafiksowaliscie na "charakterze szatni, gdzie maja byc ludzie ktorzy rozumieja czym jest Wisła".
Po 1, czy myslicie ze takie same rozkminy sa w szatni Lecha, Rakowa czy Pogoni? Otoz, ....a, no nie. Tam sa tylko rozkminy czy jestes dobry i dasz z siebie wszystko. I tyle. Zadnemu Iviemu Lopezowi nikt nie .......i na kazdym kroku, ze tu jest wielki klub i musisz dorownac do niego poziomem. Ba, takie akcje odnosza odwrotny efekt, bo obarczaja kogos dodatkowym stresem. Nie mowiac juz o wprowadzaniu toksycznej atmosfery patosu. Ogarnijcie sie.
Po 2, a czy Wy rozumiecie czym jest Wisła, pokazujac jej kibicom Kasie? Czy rozumiecie czym jest Wisła, gdy siedzicie na konferencji z grobowymi minami, bez szerszego plamu, w....ieni na wszystko dookola i wygladajacy tak, ze brakowalo tam tylko zeby ktos powiedzial "ekstraklasa sie nam nalezy, a jak nam nie dadza to walniemy jeszcze wiekszego focha, bo oni nie rozumieja że Wisla to wielki klub, ....aaaa, nie rozumiejąąą!!!" Ogarnijcie sie.

Nie wysylajcie nam durnych ankiet. Sami zdeydujcie po ile maja byc karnety. Nie przepraszajcie nas po mandarynsku, wietnamsku ani w sua-hili. Gowno nas to interesuje. To znaczy nie, interesuje nas to o tyle, ze osmiesza nasz klub i musimy sie wstydzic za kolejne upokorzenie.

Sportowo wydawalo sie ze nie bedzie nic gorszego niz przegrane u siebie derby. Potem 7-0 na Legii. Potem 10 porazek. I kiedy wydaje sie ze gorzej byc nie moze, to sie okazuje ze jednak moze. Piatka we Wronkach, potem trzeba to przebic wiec dostajemy u siebie piatke od Slaska i spasc z Ekstraklasy, symbolicznie, w Radomiu. ....a, w Radomiu prowadzac 2-0 i dobija nas Karol Angielski. I sportowo nasze oczekiwania juz przeszly na poziom pogodzenia sie, strach przed spadkiem minal, w zasadzie juz zaznalismy jakiegos spokoju, oczyszczenia. No spadlismy, trudno. Trzeba bedzie wrocic.Dolozyliscie tylko do pieca zatrzymujac faceta, ktory w 14 meczach, wygral jeden. Ale do poczatku sezonu, ta irytacja minie.

I teraz idziecie w ta sama strone pr-owo. Wtopa za wtopa, brak wyczucia, idiotyzmy. A wtopy wizerunkowe w wypadku klubu pilkarskiego, sa nawet gorsze niz te sportowe. Sportowo rozkminia sie wynik przez 90 minut, pare godzin i nastepnego dnia. Wizerunkowe wtopy, bolą nas kibicow przez caly czas, 24/7. Bo to tak, jakby ktos nam napisal na czole "frajer" niezmywalnym mazakiem i kazal tak chodzic po ulicy. Zaraz my, kibice, dojdziemy do tego samego punktu w kwestii wizerunku klubu, jak juz przeszlismy sportowo. Po w....ie przyjdzie pogodzenie sie, a pozniej obojetnosc. A obojetni kibice to jest koniec. Nasz i Wasz. I zadnego znaczenia nie bedzie milo to czy karnety zrobicie po tysiac czy po dziesiec zlotych, bo beda wywolywaly takie samo zainteresowanie.
Ogarnijcie sie! A jak nie wiecie jak, to, nie wiem, zrobcie nabor otwarty wsrod kibicow, albo wyslijcie priva, to Wam osobiscie zrobie ten marketing. Bo gorzej niz teraz sie nie da tego zrobic i ogarnie to lepiej lekarz, muzyk, fizyk, inzynier, prawnik, handlowiec, sprzedawca, szklarz, informatyk i kazdy kto jest kibicem Wisły, niezaleznie od profesji. Musza zajsc natychmiastowe zmiany w pionie odpowiedzialnym za komunikacje. Bo to co sie dzieje teraz, to wielopoziomowa kleska, gdzie kazda kolejna zenada, przebija poprzednia.
Przestancie nas osmieszac.

Wisła kibicowsko zobojetniala juz wielu ludziom. Z oczywistych wzgledow.
Sportowo juz zeszlismy na dno.
Zostala nam tylko wspolnota ludzi skupiownych wokol R22, zostal nam nasz wizerunek. I ten wizerunek, mocno nadszarpniety latami 2016-2019, potem prawie zrujnowany Vanną Ly, gdzie codziennie musielismy ogladac szydzące memy i przytyki, potem lekko odbudowany naszym wspolnym (naszym kibicow i Waszym, ludzi przejmujacych stery) wysilkiem, wlasnie rozwalacie Kasią, ankietami, durnymi komunikatami. To jest ostania rzecz na jakiej sie trzymamy.
Blagam, otrzasnijcie sie, przyjrzyjcie z boku, zejdzcie z tej sciezki ktora podążacie i nie roz.......cie wszystkiego do reszty.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 16.06.2022 o godz. 09:44.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.06.2022, 05:26
Jezeli chodzi o wizerunek klubu to co ten zarzad serwuje to jest jakis koszmar.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 16.06.2022, 05:29
Obserwator napisał(a):Wyświetl post

Odpowiedź jest prosta, jeśli mają dość to i tak nic z tego nie będzie więc lepiej żeby już szukali kupca. A do czasu aż go nie znajdą zatrudnili poważnego prezesa menagera który będzie zarządzał tym bałaganem dopóki się chętny nie znajdzie. Miłościwie nam panujący schodzą ze świecznika i zajmują się swoimi sprawami i wszyscy są zadowoleni włącznie z kibicami którzy w ostatnich dniach są traktowani jak kompletni idioci przez naszych kochanych właścicieli.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.06.2022, 08:47
ten filmik to jest jakaś katastrofa
mars napada
a kasia gada

ja .......ę
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.06.2022, 09:16
Zasypać skrzynkę klubu tym co napisał orzeu. Może w końcu dotrze do nich że nie są zajebiści
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 16.06.2022, 09:19
To musi byc Katarzyna Blaszczykowska
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.06.2022, 10:13
Jak oglądnąłem ten filmik to moja pierwsza reakcja to WTF, co to jest? Ktoś sie kleju nawąchał

Roześmiałem i zlałem z pyty, dziwne i niepotrzebne to było, ewidentnie Krolewskiemu się jakaś śrubka poluzowała. Ale żeby takie epopeje tu pisać jak niektórzy?

Pierwsza wersja ankiety mnie nie rusza, napisali jak jest, bo oczywistym jest, że im większy budżet tym większa szansa na awans.

Niech już ruszy ta liga, bo te wyziewy sezonu ogórkowego mnie dobijają tylko. Zobaczymy jak to będzie wyglądać na boisku.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 16.06.2022, 10:32
Trzeci dzień z rzędu dostajemy śledziem po mordzie.
Ciekawe co dziś?
Może ogłoszą kolejny przełomowy projekt że sztuczną inteligencją, która przewiduje liczbę frekwencji.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.06.2022, 10:35
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jak oglądnąłem ten filmik to moja pierwsza reakcja to WTF, co to jest? Ktoś sie kleju nawąchał

Roześmiałem i zlałem z pyty, dziwne i niepotrzebne to było, ewidentnie Krolewskiemu się jakaś śrubka poluzowała. Ale żeby takie epopeje tu pisać jak niektórzy?

Pierwsza wersja ankiety mnie nie rusza, napisali jak jest, bo oczywistym jest, że im większy budżet tym większa szansa na awans.

Niech już ruszy ta liga, bo te wyziewy sezonu ogórkowego mnie dobijają tylko. Zobaczymy jak to będzie wyglądać na boisku.
masz jakąś zdolnośc oceniania sytuacji , wyrwanej z kontekstu

dla mnie też ta akcja z kasią z marsa , byłby spoko , nawet śmieszny , gdyby nie wpisał sie w szerszą całość...
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.06.2022, 10:36
Pozostaje nam już tylko cisnąć z tego beke, żeby nie zwariować, co się w ostatnich latach z Wisłą wyprawia... A wszystko zaczęło się od sprzedaży klubu gościowi bez matury (i bez mózgu). I tak to się już ciągnie n-ty rok.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 16.06.2022, 10:58
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Trzeci dzień z rzędu dostajemy śledziem po mordzie.
Ciekawe co dziś?
Może ogłoszą kolejny przełomowy projekt że sztuczną inteligencją, która przewiduje liczbę frekwencji.
To juz przeciez bylo w tamtym sezonie
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 16.06.2022, 11:06
Do tego co napisał Orzeu można dodać tylko fakt, że ostatnie 3 lata zostały zmarnowane. Fenomen polegający na pospolitym ruszeniu ludzi, którzy zrobili wszystko, żeby ratować ten klub został nawet nie tyle, że niewykorzystany, co po prostu zrujnowany, pogrzebany, wyrzucony na śmietnik.

Każda kolejna wypowiedź to kompromitacja a na koniec, po katastrofalnej konferencji, która dowiodła, że w klubie dalej, ....a, nie rozumieją co i dlaczego się stało, i absurdalnej ankiecie próbują obrócić wszystko w żart?!

Rzygam już nimi i ich kolejnymi tłumaczeniami (które i tak nie mają nic wspólnego z rzeczywistością).

Zatrudniajcie ludzi z kompetencjami, a nie znajomymi nazwiskami! Pracownicy Wisły nie muszą być jej kibicami, mieć "wiślackiego DNA" itp bzdur. Mają być zawodowcami. Tylko tyle i aż tyle.

Przestańcie kompromitować siebie i nasz Klub!
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 16.06.2022, 11:40
Dawid i jego dymisja: https://www.laczynaspilka.pl/aktualn...e-prezesem-plp
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania