The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.05.2022, 18:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gadaj z serkiem albo innymi ludźmi którzy są bliżej klubu. To że się poprawiły widać choćby po braku krzywych akcji na sesjach RM, obniżce w czasie Pandemii i tym że w ogóle chcą z nami rozmawiać. Za Obiego była otwarta wojna która przeciekała do mediów, ale widzę że krótka pamięć...
ad personam? no ba wszak to tradycja tego forum
pamięć mam dobrą i pewność mam, że ta "poprawa" wynika z tego, że Wisła łaskawie zaczęła płacić za wynajem, czyli robić to czego miśkoidy nie miały w planach

jakoś ocieplenia kontaktów nie widać
przynajmniej z mojej perspektywy

zimne relacje z nielubianym partnerem
któremu nie można w tym momencie nic zrobić bo placi
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 21.05.2022, 18:44
czaro napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się, że ten mityczny kompetentny i dobry Jażdżyński zaczął dziś wojować na tt z całym światem i dziennikarzami, przy okazji stwierdzając, że właściciel/redakcja powinni byli zablokować publikację wywiadu z Obidzińskim.

Twierdza oblężona, Domagalik kopie fosę.
Po tym dzisiejszym performance TJ na TT jestem przerażony. Okazało się, że ta "najrozsądniejsza" osoba z TRIO może uchodzić za rozsądną chyba tylko w zestawieniu z Maxem Kolonką...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.05.2022, 18:45
To jest chyba przejaw tego marketingowego i biznesowego sukcesu. Zarządzanie wizerunkiem top.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 21.05.2022, 18:47
To całe trio to jest dramat, powinni te TT wyjebać im w kosmos, jeszcze się brandzlują nad tym Brzęczkiem. Nad gościem, który jest najgorszym trenerem w historii Wisły, który wygrał 1 na 14 meczów, selekcjoner kur..a. Dramat.
Oni na prawdę myślą, że robią dobrze a ten spadek to jest spisek całego świata na Wisłę
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.05.2022, 18:49
Tak, ale jak do tej krytyki dołączasz Ty, który relatywizujesz "dokonania" kiboli i bandytów, to od razu o nich cieplej myślę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 21.05.2022, 18:58
Że co?

10 znaków
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.05.2022, 19:00
A nie porównujesz obecnego rozdania do poprzedniego, dostrzegając sukcesy poprzedniego i oskarżając o nieprawidłowości obecne? Takie wrażenie odnoszę. Jeśli nie, to sorry.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 21.05.2022, 19:06
No coś pomyliłeś. Ja tylko napisałem, że wtedy był układ i teraz jest układ rodzinny. To, że wtedy było gorzej i bardziej bandycko to też nie oznacza, że teraz jest wiele lepiej skoro sportowo nas ten układ rodzinny spuszcza do I ligi.

Analogia jest taka, że Dukata i Sarapaty i teraz za Błaszczykowskich to w sumie wszystko było ich zdaniem cacy i wszyscy z układu byli nietykalni - a jeśli jest takie podobieństwo to już bardzo źle świadczy o obecnych zarządzie.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.05.2022, 19:08
Nie było bardziej bandycko, tylko wtedy było bandycko, a teraz nie jest. Kropka.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 21.05.2022, 19:21
Zgadza się. Najlepsze jest to, że za czasów tych bandytów może i Wisłą miała więcej kasy na płacenie za kontrakty i to jest różnica miedzy możliwościami wtedy a teraz ale... nawet ci bandyci potrafili lepiej zarządzić sportowo, zrobić lepsze transfery, spojrzałem na transfermarkt i o zgrozo, oni robili transfery bezgotówkowe, przychodzili do nas fajni piłkarze, nawet później byli sprzedawani za fajne pieniądze.

To pokazuje jacy nieudacznicy rządzą w Wiśle obecnie. Transfery wtedy a dziś to przepaść.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 21.05.2022, 19:24
Od dawna pisałem, że Tomek to cenzor. Gdy Interia wypuszczała przyjacielskie teksty o świętości, to było dobrze.

Trio coraz bardziej traci panowanie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 21.05.2022, 19:29
Różnica taka,że wtedy rozumiano że w klubie sportowym kluczowa jest gra i wyniki, dzięki temu do ostatniej chwili udawało im się mydlić oczy wszystkim.

Nowi wlaściciele od początku zaczęli opowiadać, że wyniki nie mają znaczenia bo teraz to ratujemy klub. Debilizm...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.05.2022, 19:39
Jakub Błaszczykowski powiedział przed meczem, że zdaje sobie sprawę, że przyjdzie mu ponieść konsekwencje. Jakie?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 21.05.2022, 19:39
Nie jest źle. SUkces rodzi się w bólach a my powolutku idziemy do przodu, teraz 1 mecz wygrany na 14, później 2, za dwa lata 3. Aż dojdzie do 14/14.

Nie no co tu mówić, wszyscy powinni wypierdalać bo już do końca życia będą pamiątką tego s.......onego w 200% sezonu i będą na sobie to piętno nosić. Kilku piłkarzy bym zostawił, na pewno prezes i trener won, sztab też do przebudowy bo jak ma być Brożek czy Głowa skautami jak oni tego nie ogarniają... Żenada.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 21.05.2022, 20:04
Błaszczykowski wychodź przed meczem na murawę, mowi że zajebał i spuścił klub z ligi, a trybuny biją brawo.. psychiatryk normalnie.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 21.05.2022, 20:05
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Błaszczykowski wychodź przed meczem na murawę, mowi że zajebał i spuścił klub z ligi, a trybuny biją brawo.. psychiatryk normalnie.
Głucha cisza powinna mu odpowiedzieć.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 21.05.2022, 20:13
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Zabrakło tylko: nic się nie stało, hej Kubuś nic się nie stało!
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 21.05.2022, 20:19
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Po tym dzisiejszym performance TJ na TT jestem przerażony. Okazało się, że ta "najrozsądniejsza" osoba z TRIO może uchodzić za rozsądną chyba tylko w zestawieniu z Maxem Kolonką...

Mam to samo, jeszcze wczoraj widziałem nadzieje w rozsądku Tomka ale po tym co wysmarował na twitterze... ehhh szkoda gadać . Oni dalej nie rozumieją w czy rzecz . Stajemy się pośmiewiskiem a ci dalej bez refleksji. Powinni już lepiej zamilczeć przynajmniej na kilka tygodniu z szacunku do kibiców... Co jeden otwiera usta to gorzej .
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 21.05.2022, 20:25
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie jest źle. SUkces rodzi się w bólach a my powolutku idziemy do przodu, teraz 1 mecz wygrany na 14, później 2, za dwa lata 3. Aż dojdzie do 14/14.

Nie no co tu mówić, wszyscy powinni wypierdalać bo już do końca życia będą pamiątką tego s.......onego w 200% sezonu i będą na sobie to piętno nosić. Kilku piłkarzy bym zostawił, na pewno prezes i trener won, sztab też do przebudowy bo jak ma być Brożek czy Głowa skautami jak oni tego nie ogarniają... Żenada.

Wychodzi wiec na to ze nie ma nic.

Z Wisły pozostała nazwa,kibice i zdanie o podaniu reki Reymana.Tabula rasa.....

Cała reszta wydaje sie nawet ze bardzo nie ogarnać co sie stało.Juz te błazenady na TT to niewiem jak to określić,skala głupoty przestaje być mierzalna.

Bandyci i oszusci potrafili robic lepsze transfery ,trzymac poziom sportowy klubu i grać na jakims poziomie.A przynajmniej ogrywali Górnika Łeczna i Stal Mielec,a to jak widać rzeczy dla niektorych nieosiagalne.
Tylko trio gumisiów nic nie potrafi ,ale jak zawsze potrafi wypisywać mądrosci ,ktore gówno dają i nic znaczą.Totalne dno i kompromitacja.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 21.05.2022 o godz. 20:33.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 21.05.2022, 21:59
Bandyci skupili się na tym na czym się znają najlepiej - wynoszeniem pieniędzy w reklamówkach biedronki. Jako , że nie znają się na sprawach sportowych i transferach pozostawili to osobom bardziej kompetentnym .
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 21.05.2022, 22:02
Kuba przed meczem Wisła vs Warta:

Cytat:
- Jest mi tak jak większości bardzo ciężko z tą sytuacją - rozpoczął Błaszczykowski. - Przede wszystkim dlatego czekałem i dlatego tutaj wyszedłem, bo przez ostatnie trzy lata zbyt wiele razem przeszliśmy, żeby nie być tutaj i Was po prostu nie przeprosić. Dlatego też staję przed Wami, nie boję się odpowiedzialności i naprawdę przez to co pokazaliście nie zasłużyliście na to, przez co dziś musimy przechodzić. Zdaję sobie sprawę, że przyjdzie mi za to ponieść konsekwencje i pewnie tak będzie. Chcę w swoim imieniu bardzo serdecznie przeprosić za to przez co musicie przechodzić. Jest mi z tym cholernie ciężko, ale zrobię wszystko - choć wiem, że to teraz nie brzmi dobrze - żeby Wisła wróciła tam, gdzie jest jej miejsce. Zdaję sobie naprawdę z tego sprawę, że zajebałem.
Źródło: https://www.wislaportal.pl/News.html...Bialej_Gwiazdy
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 22.05.2022, 08:02
Kuba, jeśli wiesz że zajebałeś, to wiesz też od czego powinieneś zacząć naprawę.

Od zwolnienia trenera, który wygrał jeden mecz na czternaście.
Który nie wypracował żadnego stylu, nie skleił tego zlepku typów w cokolwiek, co przypominałoby drużynę.
Który, skoro było za mało czasu na zgranie, nie nauczył ich choćby stałych fragmentów.
Który nie tchnął ich mentalnie do zapierdalania po boisku. W wywiadach da się wyczuć że to człowiek, który nie ma charyzmy. On nie pociągnie za sobą ludzi. Nigdy.
Który nie wykorzystał kilku szans, gdy rywale przegrywali. Może nie umiał dotrzeć do piłkarzy albo jego odprawy ich paraliżowały.
Który przegrał 4-2 w 40 minut, gdy grał o wszystko i prowadził 2-0 (!!!)
Który bał się zaryzykować choć raz, wpuszczając dwóch napastników, gdy grał o życie albo ściągając obrońcę za kogokolwiek ofensywnego.

Mamy na ławce faceta, z którym nie wrócimy do ekstraklasy. Jeśli nie rozstaniemy się teraz, nie będzie lepszego momentu, bo będziemy się może bić o baraże i przegramy je z kretesem, bo drużynie zabraknie mentalu. Chyba że czekamy ze zwolnieniem na 14 miejsce w 1 lidze. No to sobie czekajmy.

Gdy przychodził dałem mu czystą kartę, nie patrzyłem w przeszłość. Widziałem poprawę w pressingu, w bieganiu i w zasadzie to wszystko. Niestety to był pressing dla pressingu, z którego rzadko coś wynikało, a bieganie było graniem na indywidualnościach i liczeniem na cud z przodu. Cud nie przyszedł, przyszłą tragedia. Nie można zatrzymać w klubie faceta, który zjechał ligę niżej. Po prostu nie.

Kuba. Kupię Twoje "zajebałem", gdy zmienisz w klubie kluczowego człowieka, odpowiadającego za wyniki.

Zarząd, transfery i cała reszta - to jest zupełnie inna bajka. I tam też musi dojść do wielu zmian.
Łącznie z marketingiem. Przecież to jest ....a nie do wiary, że my spadamy z ligi, a w przerwie sobie lecą te życzenia z telebimu albo zaproszenie na ostatni mecz w ekstraklasie, jest w sieci okraszone hasłem "do zobaczenia" i jakąś foteczką. Kto tam wpada na takie poronione pomysły? Czy tam nie ma za grosz wyczucia chwili? Jeśli ktoś kto ogarnia marketing w Wiśle, nie wie czym jest spadek, to niech po prostu zajmie się marketingiem dla jogurtów czy jakichś płynów do czyszczenia kibla. Tam sobie można wrzucać dowolne reklamy, w oderwaniu od wydarzeń bieżących. A nie, ....a, gdy spadamy z ligi, wrzucać życzenia dla córki Madzi, bo zdała maturę. No ludzie!
Ostatnio edytowane przez orzeu : 22.05.2022 o godz. 08:12.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.05.2022, 09:25
orzeu napisał(a):Wyświetl post

Kuba. Kupię Twoje "zajebałem", gdy zmienisz w klubie kluczowego człowieka, odpowiadającego za wyniki.
Na to się kilka czynników składa. Czy my jesteśmy w stanie kogoś sensownego zachęcić do pracy w Wiśle? I kto by to mógł być? Podobno po zwolnieniu Guli kilku trenerów nam odmówiło, w tym Brosz.

Ja się pokuszę o stwierdzenie, że jakbyśmy mieli ruchliwego napastnika, jak Turgeman, to byśmy się utrzymali i całkiem inna by była ocena Brzęczka.

Aha - zgadzam się absolutnie co do Fazlagica. Ten chłopak nie umie grać w piłkę i jestem zaskoczony, że tak długo Brzęczek dochodził do tego wniosku. Zachowanie Fazlagica w obronie (szczególnie gdy idzie kontra przeciwnika) to jest jakiś absolutny skandal, on nie ma pojęcia jak się ustawić, kiedy doskoczyć do przeciwnika.

BTW taka z tego spadku korzyść, że się na forum odzywają starzy bywalcy
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.05.2022, 09:46
To dorzuce to co dalem w watku statystyka bo tu tez pasuje

Frekwencja

90minut nie podalo frekwnecji meczy Radomia-Piast stad Radomiak 16 meczy.
Jak widac dominowal Lech ktory w to 10 meczy mial 7.
Wisla jest z druga frekwencja na stadionie a druga od konca w tabeli. Kibice nie zawiedli.

A teraz efektywnosc wydawania pieniedzy czyli koszt 1 pkt w stosunku do budzetu
W obu tabelach na zielono pucharowicze na czerwono spadkowicze.
Na poczatek zestawienie budzetow

tak dla niektorych moze byc niespodzianka ze Wisla miala 6 budzet w lidze.....

A koszt 1 pkt?

i tu nie ma niespodzianki. Wisla z kosztem 1 pkt zajmuje takie miejsce jak w tabeli po sezonie.
Warta miala najnizszy budzet i koszt 1 pkt byl ok. 4.5 nizszy niz Wisly

No i tabela ekstraklasy od momentu gdy nasze trio objelo stery(od 1 stycznia 2019 )

Wisla zdobyla najmniej punktow z druzyn ktore caly czas gral w ekstraklasie!!
Strata do przedostatniej druzyny wynosi 24 pkt (przez 3.5 sezonu)[/QUOTE]
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 22.05.2022, 10:19
Cytat:
Po meczu z Radomiakiem dużo było komentarzy, że Jakub Błaszczykowski i jego brat Dawid schowali się, że nie komentują tego, co się wydarzyło. Pewnie różne, najczęściej bardzo krytyczne, będą oceny tego, co w Wiśle działo się w ostatnim czasie i co doprowadziło do spadku. Nie o tym jednak w tym miejscu jest mowa. Raczej o tym, że Kuba znów, jak w wielu innych przypadkach, wybrał swój sposób załatwienia sprawy. Mógł pójść na łatwiznę i napisać oświadczenie na Facebooku, gdzie najczęściej komunikuje różne rzeczy czy poprzez oficjalną stronę internetową Wisły. Mógł też udzielić krótkiej wypowiedzi do mediów, gdyby chciał. Choćby przy okazji piątkowej, przedmeczowej konferencji prasowej, bo był wtedy w klubie i przed dziennikarzami wcale nie uciekał, nigdzie się nie chował, choć wypowiadać się za bardzo nie chciał. Wybrał wyjście przed 15 tysięcy wściekłych kibiców na płytę stadionu przy ul. Reymonta i bezpośrednie przeproszenie fanów za to, do czego doszło. Można różnie oceniać działania Błaszczykowskiego w ostatnich miesiącach, ale przyznajmy, że trzeba mieć odwagę, żeby wziąć mikrofon do ręki i powiedzieć ludziom w takiej formie przepraszam. Dodajmy, że jego brat Dawid poszedł z kolei do stacji Canal Plus, gdzie też bił się w piersi.
- Bartosz Karcz | GK
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 22.05.2022, 10:52
Kurz opadł, światełka w tunelu nie widać.
Spadek jest jak najbardziej zasłużony i jest skutkiem zarządzania klubem.

Ze zdumieniem czytam, że wszystko jest OK, tylko ta strona sportowa do poprawy.
Niestety, ale moim zdaniem prawie wszystko jest do poprawy.

Zacznijmy od planowania strategicznego. W zasadzie przez całą wiosnę wiadomo było, że spadek jest realny. Mecz z Wisłą Płock był prawie miesiąc temu. Najpierw słyszymy, że nie ma planu na I ligę. Wczoraj usłyszeliśmy do prezesa trochę banałów. Od trenera, że ma uszykowane transfery na ekstraklasę

Przypomnę od meczu z Wisłą Płock minęło prawie miesiąc.

Pion sportowy. Napisano już wszystko. Tu w zasadzie wszyscy są do wymiany. Za całokształt.

Mniej legend i rodziny, więcej profesjonalizmu.

Sfera mentalna i duch drużyny z charakterem. Upadła po słynnej cieszynce jednego z właścicieli i ambitnych twitach drugiego. Przy okazji wiosną wyjaśniono legendarny wręcz wpływ na mental drużyny jednej z legend.

Organizacja meczów i stosunek do kibiców. W klubie w którym właścicielem jest polski Elon Musk kibice przepychają się o miejsca, bo system sprzedaży biletów jest, żeby użyć popularnego od wczoraj słowa zaj...
Catering. Nie kupuje tego, że nic się nie da poprawić bo umowa. Takie tłumaczenia to do przedszkola.

Polityka medialna. Jeżeli jej symbolem jest przepychanka jednego z właścicieli o to kto kiedyś tam kopał piłkę a kto nie, czy praca po godzinach na twiterze drugiego, to ja dziękuje. Już lepszy był Cupiał ze swoimi dwoma wywiadami przez kilkanaście lat.

Po stronie sukcesów. Pewnie spłata części długów i sklep. Trudno ocenić inne działania np. akademię.

Wiśle potrzeba nowego impulsu, nawet w ramach starego układu właścicielskiego (innego zresztą na razie nie widać).

Jaki piłkarz przyjdzie do zespołu na którym ciąży odium porażki ? Którego trener wygrał jeden z kilkunastu meczów. I który na dodatek płacić za dużo nie będzie.
Jak długo będzie trwał entuzjazm kibiców/akcjonariuszy widzących, że w klubie nie ma żadnych zmian i widoków na poprawę ?

Jaki będzie stosunek sponsorów ?

Jaki będzie stosunek właściciela stadionu do nowej rzeczywistości ? Swoją drogą nadchodzi czas weryfikacji owych osławionych "poprawionych stosunków z miastem".

Czy ktoś wie w którym kierunku płynie okręt ?

A nie czekaj, dowiemy się na konferencji za klika tygodni.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 22.05.2022, 11:03
A stało na przeszkodzie napisać przepraszam tydzień temu wszystkim kibicom Wisły na świecie, a wczoraj przeprosić tych kibicujących i wspierających na stadionie? Patrząc na powyższe statystyki władze dały dupy na niewyobrażalną skalę i to że po tygodniu raczyli nieśmiało się do tego przyznać niewiele zmienia w sytuacji. Sytuację zmieni tylko zmiana zachowania i postępowania, a nie okrągłe słówka skierowane wyraźnie w stronę jednej trybuny. Tak jakby innych kibiców nie było.

Panie Bartosz Karcz. Odwagę to trzeba mieć żeby rozliczyć rodzinę za to do czego doprowadziła, siebie rozliczyć. Więc nie wchodź pan bez wazeliny, bo teraz nie czas na pieszczoty...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 22.05.2022, 11:16
Ja cały czas nie wiem, czy Błaszczykowski wyszedł i ot tak powiedział wszystko, co mu przyszło do głowy, a co rymuje się ze słowem "odpowiedzialność", jak uczeń przed dyrektorem, kiedy bardziej nabroi i coś powiedzieć trzeba, czy może mówił na serio.

Jakie konsekwencje przyjdzie mu ponieść? Dołoży z własnych do budżetu transferowego? Żadne inne konsekwencje nie przychodzą mi do głowy, chyba że będzie biczował się, jak ten mnich z Kodu da Vinci. Byłby to ładny gest, ale szkodliwy i niepotrzebny. Niech on te pieniądze lepiej przeznaczy na własne dzieci albo potrzebujących, bo w klubie razem z bratem te pieniądze zmarnują.

Elefant napisał(a):Wyświetl post
Kurz opadł, światełka w tunelu nie widać.
Spadek jest jak najbardziej zasłużony i jest skutkiem zarządzania klubem.
Ze zdumieniem czytam, że wszystko jest OK, tylko ta strona sportowa do poprawy.
Niestety, ale moim zdaniem prawie wszystko jest do poprawy.
Ano właśnie.

Wczoraj napisałem tak:
Zajebiście się zgadza marketingowo. Marka Wisły w ciągu trzech lat spadła z pozycji "niewytłumaczalna magia, która sprawia, że zespół żyje odcięty od tlenu" do "przed laty wielka firma, dziś w niższych ligach". Cała dziennikarska Polska krytykuje klub za WIZERUNKOWE PORAŻKI. Teraz zwłaszcza, ale już wcześniej miało to miejsce.

Biznesowo zgadza się dzięki kibicom.

A z tym finansowym zgadzaniem się to zobaczymy za chwilę, bo w 1. lidze już o rolowanie długów będzie ciężko.

Symbolem tych sukcesów jest Królewski miotający się na tt od płaczu do zaczepiania innych ku uciesze użytkowników.
Ale tu problemem jest chyba nawet to, że w Wiśle nie bardzo mają pomysł na to, jakim klubem ma być Wisła, a jeśli mają jakiś pomysł, to realizują go za słabo albo pomysł jest zły - bo ewidentnie coś nie działa.
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 22.05.2022, 15:35
Wisła Kraków to jajiec ni ma by po pierwszym sezonie podziekowac tym przebierańcom na stanowiskach wlascicielskich?
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 22.05.2022, 15:59
A czy Ty myślisz, że to jest przypadek, że tego samego dnia ukazuje się artykuł Migi, nagranie na yt Ćwiąkały i wywiad Jadczaka z Obidzińskim? Skoordynowana akcja z Warszawy.

A Jadczak to taki zwykły dziennikarz sportowy? Śledczy przecież. A śledztwa to służby. Połącz kropki, włącz myślenie.

(dla niekumatych - xd)
ktoś tego chłystka Cwiakale bierze na poważnie? polecam sprawdzić jego wywody o Kownasiu i PIO PIO PIATKU sprzed kilku lat.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów