The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.05.2022, 23:29
Głos kibiców Wisły: "Przekazujemy klubowi 1,5 mln zł rocznie. Tak dalej być nie może"

- Jestem zawiedziony tym, w jaki sposób zarządzano klubem. To jest moja złość - mówi Witold Ekielski, założyciel stowarzyszenia Socios Wisła w programie Sport.pl LIVE. Niezwykle ważny człowiek w społeczności kibiców Wisły Kraków, uważa, że Jakub Błaszczykowski, Jarosław Królewski i Tomasz Jażdżyński nie poradzili sobie z zarządzeniem zasłużonym klubem.

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...l-rocznie.html
Ostatnio edytowane przez Cycu : 16.05.2022 o godz. 23:31.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Robich106i5
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 17.05.2022, 15:31
Witold był bardzo zdenerwowany i to było widać, słychać i czuć a i tak zachował zimną krew i wypowiedział się w sposób ulgowy dla zarządu i właścicieli. Najważniejsze co wyłowiłem z tej wypowiedzi to sposób traktowania NAS czyli Socioc przez właścicieli....tuż przed głosowaniem o przeznaczeniu pieniędzy. A4,parę zdań nijakich i przeświadczenie że nasz zarząd Socios pokieruje głosowaniem tak jak życzy sobie jaśnie państwo! I tak było i tak wyglądało głosowanie na jedyną i słuszną wytyczną. Zastanawiam się co zrobimy w przyszłym głosowaniu? Zapomnimy że w Wiśle są też inne sekcje? Znów zagłosujemy jak nam każą?
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 17.05.2022, 17:34
Hmmm, mnie nigdy nikt nie kazał głosować na jakąś opcję ani nic nie sugerował ...
Sponsorowaniem innych sekcji niż piłka nożna mnie nie specjalnie interesuje, poza jakimiś szczególnymi jednorazowymi akcjami.

Jeśli dobrze pamiętam założenia wstępne to chodziło o stworzenie szansy przetrwania piłkarskiej Wisły, choćby w IV lidze, więc teraz to jakby los powiedział: SPRAWDZAM ...
Albo się obrażamy albo walczymy o lepsze jutro. Tak czy inaczej, DUŻĄ prośba: byle zdroworozsądkowo (nie na fali emocji).
Odpowiedz cytując
Robich106i5
Socios Wisła Kraków

Stary 18.05.2022, 05:42
Skoro zdrowo rozsądkowi to mam propozycję wpłacamy 50% tego co w exstraklasie a resztę zamrażamy do momentu powrotnego awansu.Taka forma premi za osiągnięcie czegoś a nie robienie z nas wała
Odpowiedz cytując
Gubernator
Member

Od: 08.2015

Stary 18.05.2022, 06:43
Ja to nierozumiem jak można oddawać swoje ciężko zarobione pieniądzę grajkom którzy s.......ili klub do 1 ligi xD Dla mnie to jest porównywalne frajerstwo z dawaniem kasy rydzykowi...
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Member

Od: 02.2019

Stary 18.05.2022, 07:28
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Ja to nierozumiem jak można oddawać swoje ciężko zarobione pieniądzę grajkom którzy s.......ili klub do 1 ligi xD Dla mnie to jest porównywalne frajerstwo z dawaniem kasy rydzykowi...
Idąc twoim tokiem rozumowania to na mecze też nie warto chodzić, bo kupując bilet utrzymujesz tych grajków. Nie chcę nic mówić ale zalatuje trochę kibicem sukcesu.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 18.05.2022, 08:04
Kibice sukcesu? Na tym forum? Dobre
Obecnie zostali już tylko kibice blamażu, nieporadności, nieudolności i frajerstwa.
Odpowiedz cytując
Robich106i5
Socios Wisła Kraków

Stary 18.05.2022, 18:24
Tak, to ja kibic sukcesu , resztka siwiejących włosów , 50 lat wierności Wiśle, przeżyłem dwa spadki , wyjazdy w drugiej lidze, mecz hańby z Legią ,0-6 , itd...Kupione akcje członkostwo w Socios od samego początku....szkoda gadać bo serce pęka jak pomyślę co oni zrobili z moim ukochanym klubem . Mam prawo żądać przeprosin a także konsekwencji co do właścicieli, to nie brat to nie wujek ani Viceprezes są winni upadku ....DOBRZE WIEMY KTO!!!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 01.12.2022, 15:38
Informacyjnie:

- przedstawiciel Socios Wisła, Oskar Niezabitowski, zostanie na najbliższym Walnym Zgromadzeniu TS Wisła Kraków SA członkiem Rady Nadzorczej spółki z ramienia stowarzyszenia,
- członkowie Socios otrzymali prawo do zniżek na zakupy w sklepie klubowym (8% na kolekcję Macron, 10% na resztę asortymentu).
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 01.12.2022 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując
MateuszABG
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 08.01.2023, 13:58
Do kogo można się zgłosić o dodanie do pokoju Socios?
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
To są derby, mecz ważniejszy od wszystkich lig, eurolig i pucharów. Nieważne czy to piłka nożna, koszykówka, podwodne szachy czy k...a zapasy wielbłądów. Derby to derby. Dlatego obowiązek jest stawić się na tym meczu.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 09.01.2023, 16:48
Pokój od dłuższego czasu jest nieaktywny. Dyskusje w ramach Socios prowadzimy na grupie FB oraz na forum w Panelu Socios.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów