The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.02.2022, 20:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post

I póki co to są faworyci do spadku.

Łęczna ogarnela, Warta się ogarnęła, Legia się ogarnie. Do Śląska wraca Exposito więc się też mogą ogarnąć.

Jeśli w najbliższych 4 meczach nie wywalczymy co najmniej 4-5 punktów to najzwyczajniej w świecie tylko cud będzie mógł nas uratować.

Ale Wisla tez sie moze ogarnać ..
ma no to 7 dni ,czyli czas na sprowadzenie kogos do ataku.Zdrowego ,z dwoma nogami ,ba nawet z głową i ktory ma swiadomosc ze trzeba celnie trafić do duzego prostokąta.Bo jak widac reszta tego nie rozumuje,a podobno to sa zawodowcy ktorzy biorą za to duze pieniądze.

Widzicie problem tutaj jest tez taki ze jak nas ci piłkarze spuszczą z ligi to co to dla nich,gdzie oni mają Wisłe?pytam czy taki Dor Hugi ma wislackie serce?myslciie ze on przez miesiac po spadku bedzie płakał czy raczej dzien pozniej szukal nowego klubu?
czy zaciężny szrot rozumie wage sytuacji dla tysiecy kibiców z Krakowa czy Małopolski?
taki Kliment ,Skvarka spieprzą stad za po roku zapominajac nazwe Wisla,odjedzie tez pewnie 70% kadry.
I do pierwszej ligi nie spada pilkarz,prezes ,czy inny Pasieczny ktory zaraz spakuje zabawki i tyle go widzieli(Arsenal już czeka ) ,do pierwszej ligi lecą tylko kibice.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 22.02.2022 o godz. 20:58.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 22.02.2022, 21:00
Spokojnie, zrobi się karnety po 1400, koszulki okolicznościowe z okazji przywitania 1 ligi do tego jakieś gacie skarpetki. Przyjdą jakieś 40 letnie przekoty i tak w koło
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 22.02.2022, 21:07
Bez realnych wzmocnień składu może się okazać za moment że spadek realnie zajrzy nam w oczy w połowie marca jak nie wcześniej. Widzimy co przez 3 lata zbudowało Trio i czym to się może skończyć. Każdy kolejny krok s ich strony jest spóźniony, nietrafiony. Nie wiem co oni sobie wyobrażali zmieniając co sezon kadrę na ten sam szrot. Ilość popełnionych błędów jest niewyobrażalna nie ma co klepać się po plecach. Kolejny raz się powtórzę tam gdzie dwóch Błaszczykowskich bierze się za biznes tam nic nie wychodzi.
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 22.02.2022, 21:08
Wisła i Legia to 2 z trzech najbardziej medialnych klubów w Polsce. Serio wyobrażacie sobie ligę bez tych takich marek? Bo ja myślę że Canal+ sobie nie wyobraża...
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 22.02.2022, 21:11
GBO napisał(a):Wyświetl post
Wisła i Legia to 2 z trzech najbardziej medialnych klubów w Polsce. Serio wyobrażacie sobie ligę bez tych takich marek? Bo ja myślę że Canal+ sobie nie wyobraża...
To wyobraź sobie np Widzew
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 22.02.2022, 21:19
A wyobrażasz sobie taką Serie A bez Juventusu, albo ligę szkocką bez Glasgow Rangers?
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Stary 22.02.2022, 21:26
Analizując dotychczasowy rozwój sportowy drużyny i sukcesy przez nią osiągane w ostatnich latach, jakie symptomy wskazują na szybki powrót z 1 ligi do Ekstraklasy? Mam nadzieję że ktoś wyprowadzi mnie z błędu, bo mnie z tyłu głowy siedzi mniej więcej ustabilizowanie się Wisły na poziomie średniaka 1 Ligi, a jest to jeden z tych bardziej optymistycznych wariantów.

Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 22.02.2022, 21:26
No i Legia nie spadnie. Choćby nie wiem jak zakrzywiać rzeczywistość mają dużo lepszych piłkarzy. Wystarczy ze z nami w piątek wygrają i ograją u siebie zaległą termalice. W ostatniej kolejce mają u siebie sąsiadkę… naprawdę.

Spadał z ligi Widzew, spadał Ruch czy Górnik wiec dla C+ Może spaść i Wisła.

Trzeba uczciwie powiedzieć - do miejsca w którym jesteśmy doprowadziła nas radosna polityka transferowa. Zamiast 8473829 wynalazków, można było sprowadzić kilku doświadczonych polskich piłkarzy. A nie budować drużyny na wątpliwej jakości młodzikach i anonimowych, szrotowatych stranierich.

Teraz nawet nie ma kto tego szarpnąć, a Sobol z ławki nie da rady. Oczywiście jest ogromny „sukces” mentalny w postaci Ondraska ale na razie ani atmosfery ani bramek. (Żodyn się nie spodziewoł)
Ostatnio edytowane przez pomeran : 22.02.2022 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.02.2022, 21:27
silver03 napisał(a):Wyświetl post
A wyobrażasz sobie taką Serie A bez Juventusu, albo ligę szkocką bez Glasgow Rangers?
Idźmy dalej. Bundesliga bez Schalke czy Werderu Brema. Hiszpania bez Deportivo La coruna. Anglię bez Leeds.

Rozkład Wisły do 1 ligi nie byłby wbrew pozorom żadnym zaskoczeniem patrząc co się odwalalo w naszym klubie przez ostatnie 12 lat.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.02.2022, 21:35
Jeżeli się nie utrzymamy sportowo to nikt nas ratował przy zielonym stoliku nie będzie. Czasy się zmieniły.

Był czas myśleć o utrzymaniu ale nasz klub myślał wtedy o długofalowym planie z Gulą który zakładał że nie spadniemy, bo tak. Dlatego brak jakościowych transferów, wyprzedaż wszystkiego co się da, ściąganie 21-latków...

Terminarz był znany. Skład i to jak punktujemy były znane.

Czy cokolwiek z tym zrobiono? Jeżeli nie liczyć tweetów, filmików i bicia piany - nie.

Rządzą klubem ludzie wyjątkowo niepoważni i teraz widzimy efekty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.02.2022 o godz. 21:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 22.02.2022, 21:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli się bie utrzymamy sportowo to nikt nas ratował nie będzie. Był czas myśleć o utrzymaniu ale nasz klub myślał wtedy o długofalowym planie z Gulą który zakładał że nie spadniemy, bo tak. Dlatego brak jakościowych transferów, wyprzedaż wszystkiego co się da, ściąganie 21-latków...
Ej, ej.. ale Fazlagić to transfer Top. W końcu sprzatnęlismy go sprzed nosa Galatasaray i Sparcie…. <ironia>
Naprawdę trzeba się mocno zastanowić czy w Wiśle były kiedyś gorsze okienka transferowe niż to letnie i zimowe. To wygląda jakby ktoś sobie pomyli rzeczywistość z savem w FM-ie, na którym ściągasz byle kogo bez przescoutowania i sprawdzasz czy wypali.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 22.02.2022, 21:41
Cieżko się na to patrzy i mam nadzieje ze się jakoś utrzymamy. Najgorsze ze w klubie nie ma osoby która miała by nosa do „ludzi”
Wszystko opiera się na leczeniu syfa pudrem syf jest ale go nie widać
A najgorsze ze od 3 lat w temacie transferów nie wyciągnięto żadnych wniosków.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 22.02.2022, 21:45
Niby kto miałby za Nami płakać w ekstraklasie ? Poziomu sportowego nie podnosimy, od 3 lat plątamy się jak dziady w dole tabeli Co wnosimy do tej smutnej i marnej jak skur.... ligi ? Może jedynie przaśne i zabawne transfery kolejnych asiorów z których już nawet kluby pokroju Warty Poznań mogą mieć bekę. Jak się nic nie zmieni w działaniach włodarzy to szybko staniemy się średniakiem 1 ligi.

Wielu kibiców Wisły jeszcze nie zdążyło się oswoić , że jesteśmy średniakiem ekstraklasy mimo , że od 3 lat nawet średniakiem nie jesteśmy tylko jesteśmy totalnym dziadem sportowym to będą się oswajać , ze statusem średniaka 1 ligi.

Nadzieja na utrzymanie wciąż się tli ale nawet po utrzymaniu będę miał pewność , że za rok będzie tak samo....
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.02.2022, 21:48
przynajmnie za C+ nie bedzie trzeba płacic

ktos transmituje 1 lige ?
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 22.02.2022, 21:53
Może wreszcie ktoś napisze prawdę prosto w oczy, mamy za właścicieli dyletantów większych od Mioduskiego żeby w trójkę być tak niepoważnym to sztuka.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 22.02.2022, 21:59
Trio uczy się zarządzania klubem piłkarskim na żywym organizmie. Mnie martwi tylko brak wyciągania wniosków z ilościowego, a nie jakościowego podejścia do transferów.
Ktoś w klubie (z dostępem do wszystkich wydatków na transfery) powinien uczciwie przysiąść z Excelem i policzyć ile w przeciągu ostatnich 3 lat wydaliśmy na podpisy, prowizje managerskie i tego typu wydatki dla graczy z kartą na ręce, którzy okazali się totalnymi niewypałami transferowymi. Obawiam się, że kwota ta pozwoliłaby na kilka konkretnych transferów gotówkowych.

[26/42]
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.02.2022, 22:01
poczekajmy z ferowaniem wyroków to jakiegoś raportu finansowego , jesli to prawda że długów już nie ma , to te zabawy transferowe można wybaczyć

jak długi zostały , to można pomałuć nazwać sprawy po imieniu , ale na razie chciałbym sie z tym wstrzymać
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 22.02.2022, 22:04
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Może wreszcie ktoś napisze prawdę prosto w oczy, mamy za właścicieli dyletantów większych od Mioduskiego żeby w trójkę być tak niepoważnym to sztuka.
Nie obrażaj Mioduskiego. On gra w swojej lidze On rozmontował drużynę, która zremisowała z Realem Madryt w Lidze Mistrzów, a w tym sezonie weszła do fazy grupowej LE

Nasze trio uratowali klub przed upadkiem i duetem Vanna Ly, Mats Hartling...
Nasz klub od wielu lat jest klubem memem... ale sportowo dawała radę...

I gdy przyszła normalność i uporządkowanie spraw właścicielskich... przyszła zapaść sportowa...
Nie rozumiem jak można było zrobić tyle nie trafionych transferów...

Jeszcze mnie bawi jak Pasieczny mówił, że nie stać nas na Polaków i dlatego ściągamy kontenerami zaciąg zagraniczny... Efekt jest taki, że może każdy ze ściągniętych zawodników coś tam potrafi ale sumarycznie jako drużyna to szrot nad szroty...

Szkoda mi Brzęczka bo to będzie rysa na jego karierze trenerskiej...
Mam nadzieje, że Kuba nie zrobi chamskiego numeru wujkowi... i ściągnie mu napastnika i najlepiej pomocnika... tu na prawdę nie ma na co czekać bo pierwsza liga już puka...
Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 22.02.2022, 22:21
Wstrzymajcie się z tym wieszczeniem spadku do meczu z legią - jak w piątek przegramy można gasić światło. Jak zremisujem będzie źle dalej ale nie tragicznie ( w przypadku tej samej ilości pkt na koniec sezonu mamy lepszy bilans) a jak wygramy będzie dobrze, pozatym legia na ten moment w porównaniu do łęcznej (która przegrała 1 mecz z ostatnich 10) to dużo słabsza drużyna trawiona przez wewnętrzne konflikty, kontuzje i kartki dodatkowo pod presją trybun, grają padake jak my za Guli, my mamy ten plus że mamy nowego trenera I gramy całkiem inaczej póki co
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 22.02.2022, 22:21
Czerepach.
Bylo w ktoryms wywiadzie mowione, ze ta kasa nie pojdzie na splate dlugow, bo sa dlugoterminowe umowy podpisane i beda sie tego trzymac, zas kasa z transferow ma zasilic budzet transferowy i ogolnie rzecz ujmujac dzial sportowy.
Wiec dlugi po tym sezonie pewnie pozostana na poziomie 11-12 mln.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 22.02.2022, 22:46
Własnie jeszcze jeden plus: mamy lepszy bilans z BBT,Łęczną i Lubinem musimy trzymać z nimi na 0 punkty i feta w maju!
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 22.02.2022, 23:31
Głównym czynnikiem, który ma dla nas znaczenie jest układ spotkań. Czyli dwie serie, najpierw teoretycznie seria meczów, w których teoretycznie mamy małe szanse na wygrane, potem seria meczów, w których szanse są większe.

Paradoksalnie, niesie to za sobą i szanse, i zagrożenia.

Szanse są takie, że ponieważ teraz jesteśmy bez formy, a wczorajszy mecz pokazał, że faktycznie mamy ogromny problem z przygotowaniem fizycznym (nawet na podwyższonej ambicji i efekcie nowej miotły spuchliśmy straszliwie w drugiej połowie), to na te mecze, w których mamy większe szanse coś ugrać mamy szansę coś poprawić.

Zagrożenie jest takie, że zanim dojdzie do serii tych teoretycznie łatwiejszych meczów możemy już mieć taką stratę do bezpiecznego miejsca i tak rozwaloną psychikę, że nawet po powrocie do lepszej formy fizycznej nie będziemy w stanie tego odrobić. Dlatego tak ważne jest, żeby mimo wszystko i za wszelką cenę coś ugrać w najbliższych meczach.

Niewątpliwym problemem jest to, że kompletnie nie mamy jakości z przodu i ciągle, mimo iż jako kibice bijemy na alarm od końca jesieni, nie widać żadnych ruchów transferowych zmierzających do sprowadzenia jakościowych i doświadczonych piłkarzy ofensywnych gotowych do grania od zaraz. Nie takich do odbudowania czy zbudowania na przyszły sezon. Tutaj ewidentnie zarząd (z dyrektorem sportowym) dał d*py i nie ma co się oszukiwać, że jest inaczej ani ich bronić zwalaniem całej winy na Gulę.

Co do finansów, TEORETYCZNIE nie jesteśmy już bezpośrednio zagrożeni upadłością w razie spadku do I ligi. Praktycznie okaże się to po udostępnieniu sprawozdania finansowego. Jest jednak jeszcze jedno zagrożenie z tzw. "międzyczasu" - możemy np. teraz nadszarpnąć swoimi finansami w celu ratowania przed spadkiem i ściągnąć sowicie opłacanych piłkarzy, którzy mimo wszystko nie dadzą nam utrzymania.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 22.02.2022, 23:44
Jakie gaszenie swiatla z Legia? Porazka ktora jest wliczona w straty - swiatlo moze zgasnac przy Slasku//Plocku/Warcie/Radomiaku/Cracovii/Jagiellonia.

6 meczow o wszystko.

W kategoriach cudu mozna powalczyc z Piastem i Gornikiem.

Lech i Pogon raczej poza nawet mozliwoscia cudu. Choc to jest ekstraklasa, rozne rzeczy juz czlowiek widzial.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.02.2022, 00:12
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Własnie jeszcze jeden plus: mamy lepszy bilans z BBT,Łęczną i Lubinem musimy trzymać z nimi na 0 punkty i feta w maju!
Ja bym mimo wszystko z tego nie kpił, ale się cieszył. Za bardzo nie obrazę się jeśli zajmiemy w lidze 15 miejsce i tylko bilansem bezpośrednim spotkań nie spadniemy.

Z Wartą mamy jeszcze możliwość wyjść na plus, z Legią wiadomo - w piątek się przekonamy
Odpowiedz cytując
Mistrzu_
Member

Stary 23.02.2022, 06:36
przespali transfery i nie sadzę że jakiś as napastnik sie nam znajdzie... jeszcze za darmo. Tacy co by zrobili różnice to już dawno zakontraktowani na Cyprze, Turcji czy w jakiejś innej top 30 lidze wyżej notowanej od naszej. Tutaj lepiej brać Forbsa ... zostało 12 spotkań, uda mu się pewnie strzelić 3-4 bramki a to już więcej niż Kliment/Ondrasek.

z Legią można normalnie powalczyć -- oni się niby przełamują od 15 kolejek, i coś się nie mogą przełamać. Wcale się nie zdziwię jak wywieziemy z Warszawy punkty.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.02.2022, 09:18
pomeran napisał(a):Wyświetl post
No i Legia nie spadnie. Choćby nie wiem jak zakrzywiać rzeczywistość mają dużo lepszych piłkarzy. Wystarczy ze z nami w piątek wygrają i ograją u siebie zaległą termalice. W ostatniej kolejce mają u siebie sąsiadkę… naprawdę.

Spadał z ligi Widzew, spadał Ruch czy Górnik wiec dla C+ Może spaść i Wisła.

Trzeba uczciwie powiedzieć - do miejsca w którym jesteśmy doprowadziła nas radosna polityka transferowa. Zamiast 8473829 wynalazków, można było sprowadzić kilku doświadczonych polskich piłkarzy. A nie budować drużyny na wątpliwej jakości młodzikach i anonimowych, szrotowatych stranierich.

Teraz nawet nie ma kto tego szarpnąć, a Sobol z ławki nie da rady. Oczywiście jest ogromny „sukces” mentalny w postaci Ondraska ale na razie ani atmosfery ani bramek. (Żodyn się nie spodziewoł)
Ale właśnie nie ograli Termaliki więc skąd założenie, że wygrają z nami i wygrają z BBT w marcu?
Cele Wisły na sezon (2022/23)
1. awansować
2. ... w marcu - to ekstremalnie trudne, ale warto spróbować
3. ... w kwietniu
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 23.02.2022, 09:20
Według mnie Forbes jest dokładnie takim samym "gwarantem" bramek, jak Kliment i Ondrasek. Co pokazał, jak grał ostatnio? Przyjęcie tyłem do bramki, po czym albo się przewracał naciskany przez przeciwnika, albo złe podanie i strata. Wszyscy nasi napastnicy są siebie warci i żeby coś drgnęło w kwestii strzelania bramek, potrzebny jest nowy zawodnik na tą pozycję, który prezentuje wyższy poziom niż nasze obecne 9-tki (co raczej nie jest trudne). Zawodnik gotowy do gry od zaraz, a nie za 2 miesiące, jak zrzuci 7 kg nadwagi.

[26/42]
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 23.02.2022, 09:21
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przynajmnie za C+ nie bedzie trzeba płacic

ktos transmituje 1 lige ?
Polsat ale nie jest specjalnie tańszy.
1. awansować
3. ... w kwietniu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 23.02.2022, 09:31
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Głównym czynnikiem, który ma dla nas znaczenie jest układ spotkań. Czyli dwie serie, najpierw teoretycznie seria meczów, w których teoretycznie mamy małe szanse na wygrane, potem seria meczów, w których szanse są większe.

Paradoksalnie, niesie to za sobą i szanse, i zagrożenia.

Szanse są takie, że ponieważ teraz jesteśmy bez formy, a wczorajszy mecz pokazał, że faktycznie mamy ogromny problem z przygotowaniem fizycznym (nawet na podwyższonej ambicji i efekcie nowej miotły spuchliśmy straszliwie w drugiej połowie), to na te mecze, w których mamy większe szanse coś ugrać mamy szansę coś poprawić.

Zagrożenie jest takie, że zanim dojdzie do serii tych teoretycznie łatwiejszych meczów możemy już mieć taką stratę do bezpiecznego miejsca i tak rozwaloną psychikę, że nawet po powrocie do lepszej formy fizycznej nie będziemy w stanie tego odrobić. Dlatego tak ważne jest, żeby mimo wszystko i za wszelką cenę coś ugrać w najbliższych meczach. ...
W 2019/20 też goniliśmy utrzymanie więc dlaczego miała by nam psychika paść w 2022?
1. awansować
3. ... w kwietniu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 23.02.2022, 09:32
Tak wyglądają mecze drużyn "walczących o spadek". Nie tylko my mamy ciężki terminarz:
Kod:
#    Wisła        Górnik Ł      Legia       Bruk-Bet     Zagłębie      Warta       Śląsk   
23   Legia    w   Stal     d   Wisła    d   Craxa    w   Śląsk    w   Jaga     w   Zagłębie d
24   Lechia   w   WPłock   w   Śląsk    d   Warta    d   Piast    d   BBT      w   Legia    w
25   Lech     d   Legia    d   Górnik Ł w   Zagłębie d   BBT      w   Górnik Z d   Radomiak d
                               BBT      d   Legia    w  
26   Pogoń    w   Lechia   w   Raków    w   Górnik Z w   Warta    d   Zagłębie w   Wpłock   w
27   Piast    d   Pogoń    d   Lechia   d   Radomiak d   Jaga     w   Raków    d   Lech     d
28   Górnik Z d   Piast    w   Lech     w   Lechia   w   Stal     d   Craxa    d   Raków    w
29   Śląsk    w   Radomiak d   Piast    d   Raków    d   Craxa    w   Stal     w   Wisła    d
30   Wpłock   d   Raków    w   Pogoń    w   Śląsk    w   Górnik Z d   Lechia   w   BBT      d
31   Craxa    w   Lech     w   Stal     w   Wpłock   d   Lechia   d   Piast    d   Jaga     w
32   Jaga     d   BBT      d   Górnik Z d   Górnik Ł w   Radomiak w   Wpłock   w   Pogoń    d
33   Radomiak w   Górnik Z w   Jaga     w   Piast    d   Raków    d   Lech     d   Stal     w
34   Warta    d   Jaga     d   Craxa    d   Pogoń    w   Lech     w   Wisła    w   Górnik Z d
Powód: Lecha mamy w domu
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 23.02.2022 o godz. 11:26.
1. awansować
3. ... w kwietniu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów