The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.02.2022, 18:46
Teoria, ze JB zatrudnił 8 miesięcy temu Gulę , by nam zjebał wyniki i team spirit i dzięki temu mógł teraz zatrudnić w miarę solidnego polskiego trenera z reprezentacyjnym epizodem w cv najbardziej podobała mi się.
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 14.02.2022, 18:52
TS FANATIC napisał(a):Wyświetl post
Spytaj Zarząd
Myśle, że mają wiedzę na ten temat, tym bardziej, że nie byla to anonimowa osoba w kręgach wiślackich.
Tak na pewno będę wierzył w bajeczki i do tego jeszcze to słynne: "wiem, ale nie powiem", więc po co w ogóle wspominasz o czymś co można tylko traktować jako bajeczki, legendy, czego ja osobiście nie traktuję serio i zwyczajnie w to nie wierzę. Fakty są takie, że dzięki Trio ten klub dalej egzystuje po roz.......u jaki zaserwowała nam "marzenka i przyjaciele".

Wydaje mi się, że wybór trenera na ten moment optymalny bo tego czasu nie ma. Przyznam, że sam narzekałem na Brzęczka i byłem zdziwiony delikatnie mówiąc jego wyborem na trenera repry, bo dla mnie on w tamtym momencie nie był dostatecznie zweryfikowany pracą w klubie by móc się ubiegać o takie stanowisko. Dodatkowo miałem wrażenie, że przy generacji piłkarzy jaką ma obecnie nasza kadra on był tym słabszym ogniwem. Ale trzeba mu oddać, że (mimo stylu gry, który nie porywał delikatnie mówiąc) wykonał swoje zadanie, punktował naprawdę dobrze albo więcej niż dobrze a patrząc na styl gry i patrząc przychylnym okiem możnaby rzec, że był po prostu pragmatyczny. I myślę, że tego pragmatyzmu Wiśle w obecnej sytuacji brakuje a czasu nie ma wiele by pewne rzeczy poukładać i zacząć przyzwoicie punktować w tej lidze. W końcu rzeczywiście najpewniej nie będzie przerostu formy nad treścią, z której niewiele wynika w stronę tego żeby nasza gra przede wszystkim przynosiła efekty.

Do tego Sobol na asystenta i z tego się cieszę, bo on zawsze w Wiśle był takim motywatorem w szatni. Pamiętam jak za Stolara swego czasu budował mentalnie Lmaza by mimo wątłej budowy nauczył się wykorzystywać swoje atuty i znalazł swój sposób na Ekstraklasę. I Lmaz mnie zaskoczył bo porównując do Carlitosa nie ma takiego talentu i myślałem, że to będzie typowy meteor, który się pojawia i po sezonie już go nie ma w lidze bo sobie nie poradzi. A tu proszę jak pięknie odnalazł się w tej lidze na lata. Piję do tego, że Sobol pewnie będzie w stanie wykrzesać ukryte mentalne pokłady w naszej kadrze. A w przyszłości fajnie byłoby zobaczyć Radka już jako pełnoprawnego pierwszego trenera Wisły. Mam nadzieję, że czas i doświadczenia (też głównie z Płocka), asystentura u bardziej doświadczonego Brzęczka zaprocentują też w przyszłości tym jaką piłkę jego klubowy zespół byłby w stanie grać i o jakie cele walczyć.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Colin : 14.02.2022 o godz. 19:37.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 14.02.2022, 19:29
Cytat:
Kuba ma jednego brata? Jest jeszcze jakaś siostra? Dobra kuzynka, ktoś jeszcze? Bo jak tak na bank będziemy mieli ich w Wiśle.
Zapewne jak każdy człowiek, ma jeszcze jakąś rodzinę.

Może wycofasz się z forum na te parę dni i wrócisz gdy zatrudni kolejnego wujka? Przecież to się na bank wydarzy.

Co do DB: prezes klubu ma być osobą zaufaną dla zarządu.

Dlatego np. Filipiak przez wiele lat na prezesa mianował Filipiaka, Mioduski mianował Mioduskiego, a Rutkowski wsadził na stołek prezesa Rutkowskiego...

Naprawdę dopierdalacie się do tego, tak jakby to on jednoosobowo o wszystkim decydował.

Druga rzecz: czy poza tym grzechem, że jest bratem prezesa, dzięki czemu mamy pewność, że nie wyniesie kasy w reklamówce, ma jakieś inne grzechy? Mamy najlepszego sponsora od lat, partenerów, sprzedajemy piłkarzy za gruby hajs (sarapata nie potrafiła bańki wyciągnąć za Carlitosa), długi maleją, relacje z miastem poprawione... O .... wam chodzi?

===

Z JB to samo: to trener, który z powodzeniem prowadził Płock, oraz kadrę. Bo dla mnie pierwsze miejsce w grupie z przewagą 6 pkt nad Austrią i 7 pkt w LN to dobry wynik. Nie wspominając o tym, że jako piłkarz liznął poważniej piłki.... To nie jest tak, że JB zajmował się hodowlą krów i nagle został naszym trenerem...

Cytat:
To tak samo jak weźmiesz do swojej firmy żonę, nigdy nie będziesz jej traktował tak samo jak Kasie, którą zatrudniałeś z ogłoszenia.
Kuba ma 30% udziałów w Wiśle, nie jest panem i władcą. Naprawdę myślisz, że Wisła będzie przegrywać 10 spotkań pod rząd a on dalej będzie potrafił przekonać resztę właścicieli, żeby ryzykowali swoją kasą i trrzymali JB na ławce? Bez jaj.
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 14.02.2022 o godz. 19:35.
Ddf
Odpowiedz cytując
TroniC
Junior Member

Od: 12.2019

Stary 14.02.2022, 19:29
Podumalem troche dzis nad wydarzeniami. Nie jestem szczegolnym fanem Brzeczka. Ale... Czy gdybym byl na jego miejscu, tu i teraz, czy wzial bym tą robote? NiE. Jak nas chlop nie wyciagnie z tego gowna w ktorym tkwimy, to jego reputacja lezy i kwiczy. Podobnie jak reputacja braci. Oni nie sa idiotami i zdaja sobie sprawe z tego ze zostana zjedzeni. A skoro do dealu doszlo, to licze ze zrobia WSZYSTKO zeby sie nie skompromitowac. Trzeba bedzie spiac dupe. Jestem na tak - lepszej opcji nie ma. Sobolewski to dla mnie wisienka na torcie.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 14.02.2022, 19:32
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Trzeba patrzeć realnie a nie życzeniowo. Czy myślicie, że była kolejka do trenowania Wisły? Jakoś mi się nie wydaje. W tym "związku" na dzień dzisiejszy Brzęczek ma więcej do stracenia niż Wisła.
Dokładnie tak! I dlatego ktoś, kto uważa kwalifikacje Brzęczka za zbyt niskie, by aktualnie przejąć Wisłę musi być lekko odklejony od rzeczywistości
Od dawna pisałem już, że to może być całkiem racjonalny wybór dla nas wcześniej czy później.
Zatrudnienie Sobola jest dla mnie mocną i wyraźną kropką nad i, żeby ten wybór tym bardziej bez problemu zaakceptować.
Napiszę jeszcze rzecz może oczywistą, ale jak widzę z niektórych wypowiedzi, to chyba wciąż nie dla wszystkich: nie ma żadnego konfliktu pomiędzy opinią, że Brzęczek to nie ten rozmiar kapelusza, by odnosić sukcesy jako trener reprezentacji (głównie przez niedostatki charyzmy), a zdaniem, że jest człowiekiem na odpowiednim miejscu na stołku trenera Wisły w tym momencie.

W poniedziałek nie ma wymówek - ani na murawie, ani w zdarciu gardła na trybunach - potrzebujemy tych trzech punktów jak tlenu
Powodzenia Trenerze!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 14.02.2022, 19:42
TroniC napisał(a):Wyświetl post
Podumalem troche dzis nad wydarzeniami. Nie jestem szczegolnym fanem Brzeczka. Ale... Czy gdybym byl na jego miejscu, tu i teraz, czy wzial bym tą robote? NiE. Jak nas chlop nie wyciagnie z tego gowna w ktorym tkwimy, to jego reputacja lezy i kwiczy. Podobnie jak reputacja braci. Oni nie sa idiotami i zdaja sobie sprawe z tego ze zostana zjedzeni. A skoro do dealu doszlo, to licze ze zrobia WSZYSTKO zeby sie nie skompromitowac. Trzeba bedzie spiac dupe. Jestem na tak - lepszej opcji nie ma. Sobolewski to dla mnie wisienka na torcie.
dobry post
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 14.02.2022, 19:51
Jeszcze jedno mi się nasunęło. Brzęczek sprawdził się w chujowym Płocku z chujowymi kopaczami a nie do końca ogarnął kadrę z piłkarzami z poważnych lig a nawet będącymi ich gwiazdami. Czy jeszcze trzeba coś dodawać?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 14.02.2022, 19:58
nie martw sie , wszystko sie zgadza , mamy chujowych kopaczy
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 14.02.2022, 20:01
Trzeba patrzeć realnie a nie życzeniowo. Czy myślicie, że była kolejka do trenowania Wisły? Jakoś mi się nie wydaje. W tym "związku" na dzień dzisiejszy Brzęczek ma więcej do stracenia niż Wisła. Nie byłem jego fanem ale na dzień dzisiejszy lepszej opcji nie widzę. A pieprzenie o nepotyzmie.... Ludzie- Brzęczek za pracę z kadrą zgarnął tyle że pieniądze raczej nie są jego podstawowym problemem ))

Gdyby nie Brzeczek-w sumie trener z sukcesami to dzis na konfie prezentowany bylby pan XXX(nazwisko obojetne) , lub Jarząbek Wacław z Misia ,trener juz zapewne pod 1 lige,bo watpie zeby ktokolwiek z nazwiskiem chcialby na dzis przejąć Wisle(no moze oprocz Kazia Moskala).Takze trzymac kciuki bo Wisla jeszcze nie zgineła.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.02.2022 o godz. 20:03.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.02.2022, 20:02
nero napisał(a):Wyświetl post
Tyle lat ciężkiej pracy Kuby, zapewne wielu znajomych z branży, do tego wujek od lat grający i też siedzący w branży, a jedyna opcja w ostatnich latach to zatrudnianie rodziny.

Chociaż jak się zastanowić to z całej trójki, chociaż trener nie będzie się uczył fachu w przeciwieństwie do prezesa i właściciela.
Tu nie trzeba być dziennikarzem śledczym, by dostrzec że Kuba się bronił rękami i nogami aby nie zatrudnić Brzeczka w klubie.

Właśnie z powodu m.in. takich opinii.

Problem w tym że nikt poważny by nie chciał ratować Wisły w tak beznadziejnej sytuacji jak jest teraz.

@Czerpech
Tak, pominąłem Dawida B bo dla mnie kompetencje prezesa są po stronie Balazinskiego. Dawid B pełni głównie funkcje kontrolne i prawa rękę Kuby. Do tego jak widać nieźle idzie mu negocjowanie umów sponsorskich, ale kto by tam pamiętam o największym w esa kontrakcie sponsorskim z Orlenem.

nero napisał(a):Wyświetl post
Hm... sprawy osobiste, to może właśnie z tego powodu

I tak Kuba dorzuca bratu kolejne zadania. Gdy dzwoni do niego przyjaciel, który utknął w Paryżu, Kuba wysyła w 600-kilometrową podróż z Dortmundu brata.
.
.
.
Powiesz kiedy to było? Nie czasem gdy obaj mieli po 23 lata?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.02.2022 o godz. 20:08.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 14.02.2022, 20:03
zdajesz sobie sprawe że potwierdziłeś właśnie że prezes jest figurantem i słupem Kuby ?
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 14.02.2022, 20:08
Jeszcze jedno mi się nasunęło. Brzęczek sprawdził się w chujowym Płocku z chujowymi kopaczami a nie do końca ogarnął kadrę z piłkarzami z poważnych lig a nawet będącymi ich gwiazdami. Czy jeszcze trzeba coś dodawać?
W przypadku kadry i jej gwiazd... no cóż warto zestawić wynik Brzęczka i Sousy...

Brzęczek na 24 mecze miał średnią 1,71 pkt na mecz, a Sousa po 15 meczach miał średnią 1,53.

Sousa przegrał ze Słowacją i Węgrami, a nawet stracił bramkę w meczu z San Marino... przy czym miał też bardzo dobre mecze z Hiszpanią i Anglią... Ogólnie gral dosyć ofensywnie ale z całym szacunkiem wyniki nie porywały...

Brzęczek... no cóż grał bardzo pragmatycznie i asekuracyjnie za co go krytykowałem... ale jak widać zanotował lepszą średnią zdobytych pkt... i nie miał takich wpadek jak Sousa... z drugiej strony za Brzęczka byliśmy tłem dla Holandii...

Uważam, że to jest bardzo dobry wybór dla Wisły Kraków. Zobaczymy co czas przyniesie bo Brzęczka czeka bardzo trudne zadanie, tym bardziej, że nie przygotowywał tej drużyny do rundy...
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 14.02.2022, 20:13
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
No właśnie do tego zmierzałem. I tak, Brzęczek nie nadaje się do Lewandowskiego ale jest idealny do Klimenta xDDD
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.02.2022, 20:17
zdajesz sobie sprawe że potwierdziłeś właśnie że prezes jest figurantem i słupem Kuby ?
I rozumiem że to obrażanie sprawi że przekaz będzie bardziej merytoryczny?

Nie powiedziałem nic nowego, ale jak Cię to zaskoczyło go jestem pod wrażeniem.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 14.02.2022, 20:21
Z tymi chujowymi piłkarzami to bym się nie rozpędzał, w szczególności nowych po dwóch meczach...

Z ciekawostek dodam, że:

- kaleka Janicki po kopie w dupę od Wisły, aktualnie jest pierwszym obrońcą w Górniku (a grają trójką z tyłu) - 6. drużyny ekstraklasa
- kaleka Abramowicz po kopie w dupę od nas, wygrał I ligę z Radomiakiem, teraz rozegrał 21 spotkań po 90 minut każdy, a jego drużyna zajmuje 4 miejsce w Ekstraklasie...

Jak widać trenerzy Urban i Banasik potrafili z gówna ukręcić nie zły bat...

Owszem, z tym składem nie powalczymy o mistrza, ale środek tabeli jest zupełnie do osiągnięcia...
Patrząc w ten sposób - prezesi wszystkich klubów świata są figurantami/słupami swoich właścicieli.

Nie bardzo wiem, jak miało by być inaczej i czego byś oczekiwał? Żeby prezes prowadził własną polityke, nie patrząc na zdanie właścicieli?
Ddf
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 14.02.2022, 20:31
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Z tymi chujowymi piłkarzami to bym się nie rozpędzał, w szczególności nowych po dwóch meczach...

Z ciekawostek dodam, że:

- kaleka Janicki po kopie w dupę od Wisły, aktualnie jest pierwszym obrońcą w Górniku (a grają trójką z tyłu) - 6. drużyny ekstraklasa
- kaleka Abramowicz po kopie w dupę od nas, wygrał I ligę z Radomiakiem, teraz rozegrał 21 spotkań po 90 minut każdy, a jego drużyna zajmuje 4 miejsce w Ekstraklasie...

Jak widać trenerzy Urban i Banasik potrafili z gówna ukręcić nie zły bat...

Owszem, z tym składem nie powalczymy o mistrza, ale środek tabeli jest zupełnie do osiągnięcia...
Patrząc w ten sposób - prezesi wszystkich klubów świata są figurantami/słupami swoich właścicieli.

Nie bardzo wiem, jak miało by być inaczej i czego byś oczekiwał? Żeby prezes prowadził własną polityke, nie patrząc na zdanie właścicieli?
To tylko pokazuje ze ktoś lub coś ma zły wpływ na manekiny tylko nie wiadomo co lub kto? Bo jak się okazuje coś potrafią.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 14.02.2022, 20:31
po pierwsze musze podkreslic ze jestem ZWOLENNIKIEM zatrudnienia Brzęczka , bez cienia ironii to pisze

po drugie , oczywiscie prezes zawsze jest przydupasem właściciela , problemem jest to że u nas właścicieli jest 3 , a swojego słupa ma tylko jeden z nich

moim zdaniem to spowoduje w koncu kwas

dodatkowo , o ile Wujek jest dobrym trenerem , a my w takiej dupie że nie można powiedzieć że go po znajomości ściągneliśmy , wręcz przeciwnie , na chwile obecną to on po znajomości sie zgodził , więc chwałą jemu i Kubie za to

poza tym pamiętajmy że gdyby te niecałe 20 lat temu nie przywiózł nam Kuby w bagazniku dużego fiata , to niewiadomo jak by sie kariera Kuby potoczyła , a co za tym idzie i nasz bo dał nam sporo radości
oboje sobie sporo zawdzięczają

natomiast w przypadku Prezesa , niestety tu już mamy nepotyzm pełną gębą , a jeśli nawet jego forumowy obrońca Kerherop pisze o nim z pobłażliwością i sugeruje że zarządza Bałaziński , a Dejv to tylko taki kwiatek w butonierce , to naprawde sytuacja jest dość groteskowa

no i inaczej PR-owo by wyglądało gdyby Brzęczek przychodził jako trener-wujek , do klubu gdzie Kuba jest właścicielem (kontrowersyjne , ale dopuszczalnie)

a inaczej gdy przychodzi trener-wujek do Klubu gdzie Kuba jest właścicielem , a jego brat Prezesem-przydupasem
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 14.02.2022, 20:40
po pierwsze musze podkreslic ze jestem ZWOLENNIKIEM zatrudnienia Brzęczka , bez cienia ironii to pisze

po drugie , oczywiscie prezes zawsze jest przydupasem właściciela , problemem jest to że u nas właścicieli jest 3 , a swojego słupa ma tylko jeden z nich

moim zdaniem to spowoduje w koncu kwas
Niby czemu? Jeśli reszta właścicieli będzie niezadowolona z pracy DB to go zwolnią - mają większość, nie muszą nawet informować Kuby.

Dwa: naprawdę myślisz, że Kuba będzie usilnie promował brata, gdyby ten dawała ciała? Na razie nie mamy podstaw aby tak twierdzić.

Ja jestem w 100% zadowolony z prezesa: jest młody, ciągle się uczy fachu, ale jednak jakieś tam doświadczenia zebrał. Na razie wypełnił wszystkie cele jakie dostał od właścicieli, a dodatkowo Kuba pewnie ręczy za jego uczciwość (nie chodzi tylko o wałki, ale zwróćcie uwagę, że nikt nie ma info o naszych transferach).

Cytat:
dodatkowo , o ile Wujek jest dobrym trenerem , a my w takiej dupie że nie można powiedzieć że go po znajomości ściągneliśmy , wręcz przeciwnie , na chwile obecną to on po znajomości sie zgodził , więc chwałą jemu i Kubie za to
Brzęczek nie licząc przygody w niższych ligach z Rakowem, miał średnią 1,5 punkt na mecz - daje to miejsce 4-8 w lidze.
Cytat:
a jego brat Prezesem-przydupasem
Trochę szacunku.

Piszesz trzeci post o DB, który prezesem jest już trochę czasu - a nie wymieniłeś ani jednej jego wady/wpadki, poza tym, że ma brata Kubę co wadą nie jest...
Ddf
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.02.2022, 20:55
Akurat kwestie finansowe wyglądają u nas bardzo dobrze, po zmianie Obidzińskiego na Dawida zdecydowanie poprawiły się stosunki z miastem, mamy też absurdalną liczbę sponsorów jak na zespół który co roku rozpaczliwie broni się przed spadkiem.
Konieczna jest rozbudowa pionu sportowego o kompetentnych ludzi (czyli Pasieczny out) żeby unikać takich samobójczych akcji które doprowadziły nas w tym sezonie na skraj przepaści.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.02.2022, 21:07
Dalibyście sobie spokój z obrażaniem Dawida Błaszczykowskiego, swoją pracę wykonuje więcej niż dobrze, nie jest jednak typem PRowca, który z każdym najdrobniejszym sukcesem będzie leciał do prasy czy pisał o tym w mediach społecznościowych (może powinien zacząć to robić...). Oceniacie jedynie przez pryzmat wyniku sportowego - rozumiem po części, to przecież klub sportowy, jednak nie on jeden za ten wynik odpowiada. Po to, by te kwestie poprawić zatrudniono dyrektora sportowego.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 14.02.2022, 21:10
Cieszę się z tego układu Brzęczek / Sobolewski. Jak na ten moment i sytuacje w lidze - trudno było by mi wskazac lepsze rozwiązanie. Sytuacja jest podbramkowa - nie ma czasu na eksperymenty z kolejnymi "cudakami". Przychodzi doświadczony trener ligowy który liznął trochę świata z reprą i z niejednego gówna ukręcił bat. Do tego wspomoże go "nasz człowiek" czy Radek. Ja sie bardzo cieszę. Pojawiła się nadzieja że będziemy jeszcze walczyć i punktować. Teraz Łęczna!

btw
Są jakieś merytoryczne podstawy żeby jechać po Dawidzie? Czy tylko to że jest bratem Kuby?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 14.02.2022, 21:26
Oglądam jeszcze fragmenty konferencji Brzęczka. Faktycznie czuć u niego i u Dawida już to znużenie i poirytowanie pytaniami o koneksje rodzinne. Dobrze powiedział (Brzeczek) że to że on był kapitanem na igrzyskach w Barcelonie, zakończonych srebrnym medalem, a Kuba jest wybitnym reprezentantem (również kapitanem), to nie jest wada, a powód do dumy.

A co do relacji rodzinnych.. kojarzycie takie nazwisko jak Maldini ?

Sprawdziłem sobie, żeby nie pomylić się z pamięci. Najpierw w latach 80, potem na mistrzostwach świata w 98 we Francji, Cesare był trenerem - o zgrozo - swojego syna Paolo. Nepotyzm i zbydlecenie, dowód na bandycko mafijne relacje we włoskiej piłce.. A potem jeszcze spotkali się razem w Milanie.

Dajcie już spokój - relacje rodzinne uczciwych ludzi i wspolne działanie na rzecz klubu to tylko zaleta.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 14.02.2022, 21:41
Fakt, męczące to już jest.. rodzina i rodzina.

Brzęczek - gość rozegrał ponad 600 meczów w karierze jako piłkarz, kapitan reprezentacji, jej selekcjoner.. Kuba, o którym mówi cała Europa.

I po prostu są rodziną. Ale co ma to wspólnego z ich statystykami i dokonaniami? Nie wiem.

Już pomijam fakt, że za Brzęczka jako selekcjonera Kuba był najrzadziej powoływany do reprezentacji.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 14.02.2022, 21:41
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dalibyście sobie spokój z obrażaniem Dawida Błaszczykowskiego, swoją pracę wykonuje więcej niż dobrze, nie jest jednak typem PRowca, który z każdym najdrobniejszym sukcesem będzie leciał do prasy czy pisał o tym w mediach społecznościowych (może powinien zacząć to robić...). Oceniacie jedynie przez pryzmat wyniku sportowego - rozumiem po części, to przecież klub sportowy, jednak nie on jeden za ten wynik odpowiada. Po to, by te kwestie poprawić zatrudniono dyrektora sportowego.
Serek, tak to klub sportowy i sport przezywa 3 zwal w 3 podejsciach.
Pan Dawid jest szefen tego calego balaganu i bierze a przynajmniej powinien brac odpowiedzialnosc za caloksztal nawet gdy pewne sfery nie sa fizycznie jego.

Pan Dawid udziela sie w momentach kiedy przedstawia sponsorow, trenerow zawodnikow, nie mam watpliwosci, ze bierze udzial w wielu pozytywnych sprawach.
Jak jest smutniej to sprawy przejmuja wlasciciele i Pan Balazinski.

Problem z Panem Dawidem, jest taki, ze nie jest samodzielny i jest prokurentem.
Plroblem tez jest taki, ze nie ma doswiadczenia i obycia z mediami co widac, slychac i czuc.

Wolal bym na tym miejscu generala niz asystenta wlasciciela. Jednego z wlascicieli.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 14.02.2022, 21:51
Skąd wiesz, że nie jest samodzielny - pracowałeś z nim, miałeś jakąś styczność z tym co robi, realizowałeś jakieś projekty? Nie atakuję - pytam, bo dla mnie niedorzeczne jest ocenianie osoby, z którą oceniający nie miał okazji nawet słowa zamienić (no chyba, że tu każdy krytykujący bywa w klubie codziennie i doskonale wie, jak wygląda praca prezesa Wisły). Widać, że właściciele są z jego pracy zadowoleni, skoro jest na stanowisku.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 14.02.2022, 21:52
ale może przenieście te dywagacje do tematu właścicielskiego , a tutaj piszmyjuż o trenerze , a prawda jest taka ze na tak dobrego trenera z takiej półki nie mogliśmy lizcyć i naprawde zamiast wylewać jad , przydałoby sie troche dumy i optymizmu !
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 14.02.2022, 21:53
MB1906 napisał(a):Wyświetl post

(...)Wolal bym na tym miejscu generala niz asystenta wlasciciela. Jednego z wlascicieli (...).
Ok - masz prawo tak woleć. Widać Kuba i pozostali właściciele wolą inaczej. Co z tym zrobimy?

Ja też napiszę co bym wolał.

Wolałbym żeby Jaro Królewski miał tego formatu firme i tyle kasy co Zuckerberg.

To jak już napisaliśmy co byśmy chcieli i woleli, to w kwestii faktów - w takim układzie jaki mamy, prezes ma być zaufanym człowiekiem włascicieli. Nie sądze żeby Dawid zwierzał się tylko Kubie, a pozostałej dwójce nie kłaniał się na korytarzu i pluł im na buty.

Dajmy spokój
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 14.02.2022, 21:58
@serek

Nie, nie, nie, nie i nie.

Natomiast widze, ze w razie W to Pan Dawid jest ostatni do zabrania glosu, wtedy kiedy go zabrac najciezej ale ze wszech miar nalezy. Wtedy wlasnie dobr lider jest zderzakiem calej organizacji.
Co do oceny pracy ws dzialalnosci podstawowej to chyba bardziej naocznie ocenic nie mozna, pod tym wzgledem jestesmy w TOP najgorzej zarzadzanych klubow ekstraklasy ostatnich 3 lat.

@Yggdrasil

Zupelnie nic. Ich cyrk ich malpy. Chciec miec prezesa z krwi i kosci to nie ten kaliber co chciec miec wlasciciela z miliardami.
Ostatnio edytowane przez MB1906 : 14.02.2022 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 14.02.2022, 22:08
Za zderzak od początku w "Wiśle trio" robi kto inny. Działalność podstawowa? Jak chcesz sensownie porównać zarządzanie w przykładowo Piaście i Wiśle? U nas na starcie zdecydowanie tracimy, bo liczyć nie możemy na miejskie wsparcie i miliony z miejskiej kasy w razie powstania dziury budżetowej...

Ps. ten prezes z krwi i kości to kto?
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 14.02.2022, 22:11
MB1906 - nie rozumiem gościu, co chcesz osiągnąć przez swoja paplaninę, moim zdaniem wykonujesz ewidentnie krecia robotę i za wszelką cenę próbujesz podważyć autorytet Wisły Kraków! O jakiej działalności ty tu piszesz? Jaki do kuźwy zderzaki? Jakiej organizacji? Coś ci się totalnie porąbało. Właściciele włożyli w to przedsięwzięcie kupę własnej kasy i wg ciebie powinni byli zatrudnić bezstronnego prezesa, najlepiej jednego z braci po szalu, może jeszcze jednego z tych złodziei, który nas okradali? Otóż wbij sobie to głęboko do głowy, że mają prawo i moim zdaniem nawet obowiązek umieścić na takim stanowisku zaufanego, uczciwego człowieka, jeśli w ogóle rozumiesz co to określenie oznacza!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów