The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.10.2012, 17:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie jakości składu i że niedługo nie będzie kogo sprzedać pisałem już wielokrotnie w czasie, kiedy rozmaite jovy, Grantary i Kartheropy bredziły i próbowały moje obserwacje wyszydzać
Pierdoły opowiadasz. Niby kiedy to było? Kiedy twierdziłem, że zespół się wzmacnia albo że zwiększa nam się ilość piłkarzy, których można sprzedać za duże pieniądze?

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do moich poglądów na temat zmian w kadrze, do których doszło podczas wyprzedaży Basałajowej, polecam moją rozmowę z FraMatem, która zaczyna się tu:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=43889 (09.02.2011)
Kilka cytatów z tej dyskusji
jova napisał(a):Wyświetl post
(...) Pierwszym i głównym powodem rewolucji kadrowej były pieniądze. Gdy sprzedamy lub stracimy zawodnika, to myślimy jak załatać dziury. Nie postępujemy według wielkiego, genialnego planu przebudowy, tylko sprzedajemy drogich i staramy się ich przyzwoicie zastąpić.
(...) Gdy ja widzę rozpieprzenie obrony i ataku, to zimny dreszcz przechodzi mi po plecach. (...) Ja widzę osłabienie składu, a Ty wmawiasz sobie, że nowi są mocniejsi mentalnie lub niewypaleni
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.10.2012, 17:32
syryls napisał(a):Wyświetl post
My mamy siły na granie jak zwykły ligowiec(ot taki Piast czy Pogoń)
Nie wiem, może inne mecze oglądałem ,ale wydawało mi się że Piast był od nas o wiele lepiej przygotowany. Cały czas biegali, byli szybsi, silniejsi. Zauważyłem to już tydzień wcześniej, katując się losowymi meczami ekstraklasy na Polsacie Sport.

jova napisał(a):Wyświetl post
Pierdoły opowiadasz. Niby kiedy to było? Kiedy twierdziłem, że zespół się wzmacnia albo że zwiększa nam się ilość piłkarzy, których można sprzedać za duże pieniądze?

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do moich poglądów na temat zmian w kadrze, do których doszło podczas wyprzedaży Basałajowej, polecam moją rozmowę z FraMatem, która zaczyna się tu:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=43889 (09.02.2011)
Kilka cytatów z tej dyskusji
Jeśli tak, to zwracam honor.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 12.10.2012, 19:00
Ostatni Holender wie co robi i co mówi by zawitać w Wiśle na dłużej bo wie że już nigdzie indziej nie zahaczy na dłużej.W Wiśle zarabia 3xwięcej niż inni i obawia się żeby nie skończyć na bezrobociu jak Lamey który do dziś nie może znaleść klubu.Szkoda tylko że nie gra tak dobrze jak dobrze udziela uwag w wywiadach i że zamiast przekładac w szatni Wisły przykład do którego był przyzwczajony w Holandii,przekłada w mediach wybielając się na całego.Aczkolwiek wie że skoro niedługo pogra to możliwe że ma nadzieje że znajdzie się jakaś posada w sztabie Wsły pod wodzą Kulawika. A co do Małeckiego to na dzień dzisiejszy na pewno by chciał grać w Wiśle tylko Legionista nie wiedzieć czemu cały czas zwleka z powrotem Małeckiego na Reymonta.Warto mieć nadzieje że Małecki wróci do Wisły i do łask Kulawika już w najbliższym okienku
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 12.10.2012, 19:22
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Ostatni Holender wie co robi i co mówi by zawitać w Wiśle na dłużej bo wie że już nigdzie indziej nie zahaczy na dłużej.W Wiśle zarabia 3xwięcej niż inni i obawia się żeby nie skończyć na bezrobociu jak Lamey który do dziś nie może znaleść klubu.Szkoda tylko że nie gra tak dobrze jak dobrze udziela uwag w wywiadach i że zamiast przekładac w szatni Wisły przykład do którego był przyzwczajony w Holandii,przekłada w mediach wybielając się na całego.Aczkolwiek wie że skoro niedługo pogra to możliwe że ma nadzieje że znajdzie się jakaś posada w sztabie Wsły pod wodzą Kulawika. A co do Małeckiego to na dzień dzisiejszy na pewno by chciał grać w Wiśle tylko Legionista nie wiedzieć czemu cały czas zwleka z powrotem Małeckiego na Reymonta.Warto mieć nadzieje że Małecki wróci do Wisły i do łask Kulawika już w najbliższym okienku
Jaliens miał mnóstwo ofert, nawet nie chce mi się wierzyć w to że były reprezentant Holandii nie podpisał kontraktu po czerwcu 2013
Ostatnio edytowane przez syryls : 13.10.2012 o godz. 10:12.
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 12.10.2012, 20:30
może miał mnóstwo ofert ale zakładając jego grę w Wiśle i jego wiek to nie wróży zbyt atrakcyjnych kontraktów w porównaniu do tego kontraktu jaki ma z Wisłą.Co do nowego kontraktu to ostatni Holender może chcieć podpisać ale C i Legionista biorąc pod uwagę kontrakt i brak wspólnego języka ostatniego Holendra z Kulawikiem mogą nie chcieć zaoferować nowego kontraktu.zwłaszcza że ostatni Holender raczej nie zgodzi się na obniżke stawki pensji którą zarabia na dzień dzisiejszy .Aczkolwiek po Meliksonie i Gargule to ostatni Holender może być kolejnym którego Wisła będzie sie chciała pozbyć możliwe że już w najbliższym okienku ktoś z tej trójki odejdzie z Wisły.Ciekawe tylko czy Kulawik zamienił by Gargułe na Mile i ciekawe jak Mila by się sprawdził w Wiśle pod wodzą Kulawika
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 12.10.2012, 22:24
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
może miał mnóstwo ofert ale zakładając jego grę w Wiśle i jego wiek to nie wróży zbyt atrakcyjnych kontraktów w porównaniu do tego kontraktu jaki ma z Wisłą.Co do nowego kontraktu to ostatni Holender może chcieć podpisać ale C i Legionista biorąc pod uwagę kontrakt i brak wspólnego języka ostatniego Holendra z Kulawikiem mogą nie chcieć zaoferować nowego kontraktu.zwłaszcza że ostatni Holender raczej nie zgodzi się na obniżke stawki pensji którą zarabia na dzień dzisiejszy .Aczkolwiek po Meliksonie i Gargule to ostatni Holender może być kolejnym którego Wisła będzie sie chciała pozbyć możliwe że już w najbliższym okienku ktoś z tej trójki odejdzie z Wisły.Ciekawe tylko czy Kulawik zamienił by Gargułe na Mile i ciekawe jak Mila by się sprawdził w Wiśle pod wodzą Kulawika
Myślę, że Jaliens mógłby zejść z pensji i to dość solidnie. Nikt nie zaoferuje mu już tak dobrych warunków. Weźmy też pod uwagę fakt, że Jaliens zdaje się być dobrym następcą Sobola jeszcze na 2-3 lata. Wątpię, by Legionista znalazł kogoś przyzwoitego do środka. On traktuje każdego piłkarza jak towar. Nie wiem, ale nie cierpię Bednarza i nigdy do niego zaufania miał nie będę.
Odpowiedz cytując
Bobek90
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 12.10.2012, 23:12
Ja tez watpie ze znajdzie kogos przyzwoitego, ale... Jaliens przyzwoity nie jest. Zadnego przedluzania kontraktow z emerytami ktorzy graja slabo, to do niczego nie prowadzi.
Ale o czym ja mowie, wlasciwie to my juz idziemy do nikad od dawna. Jestesmy zamoczeni w gownie po pas, i tu teraz nie wystarczy 1-1,5 mln euro by z tego gowna wyjsc.

Okej, zespol jest slabo przygotowany. Okej, mamy potencjal by z leszczami pokroju Piasta czy Podbeskidzia wygrywac. Ale... to o to w tym wszystkim chodzi? O ty by w takiej lidze siedziec gdzies tam na czubie i tak wegetowac?
Nie, chyba nie o to w tym chodzi. Teraz takie zespoly jak Victoria Pilzno czy Dinamo Zagreb to calkowicie inny swiat dla Wisly. Kasa wyjsciowa podobna, ale tam... jakos tak po ludzku buduja klub.

Tak naprawde, to my nie mamy zadnego fundamentu ani pod solidny klub (brak szkolenia, brak scautingu, itd.), ani pod solidna druzyne. Na kim niby ta druzyne opierac? Polecam wnikliwie przejrzec kadre Wisly i wyobrazic sobie jaki poziom Ci chlopcy moga prezentowac za rok-dwa. Ciemnosc widze, ciemnosc. To co najlepsze u nas w kadrze (przynajmniej na papierze) to jest... w wieku przedemerytalnym.

Nawet jakby Cupial zdecydowal sie na reforme Wisly, na nowe inwestycje w Wisle, to potrzebowalby dwoch-trzech lat by oczyscic ta stajnie Augiasza, znaczy by zbudowac kadre jako tako perspektywiczna w skali trzeciej ligi europejskiej.
No ale to oczywiscie sciencie fiction. Nie bedzie powaznych inwestycji, nie bedzie zmiany sposobu rzadzenia klubem (szkolenie, scauting); bedziemy/jestesmy druzyna na poziomie jakis Gornikow czy Slaskow. Radze sie przyzwyczajac.
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 12.10.2012, 23:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Treningi poprawiające kondycję to nie kara. One maja mu pomóc zaistnieć w piłce, bo na razie to nic jeszcze nie osiągnął.
Wiem, ale kolega pisał o karnych treningach, dlatego się czepiam...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
husarmac
Junior Member

Od: 08.2012

Stary 13.10.2012, 09:40
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Wiem, ale kolega pisał o karnych treningach, dlatego się czepiam...
więc doprecyzuje

zawodnik powinien dostać karny trening jeżeli prowadzi nie spotowy tryb życia... i przez to wytrzymuje zaledwie 60 minut spacerowego meczu... Chyba wszyscy się zgodzą, że taka sytuacja jest niedopuszczalna, za którą odpowiadałby zarówno zawodnik jak i sztab trenerski...

Z kolei jeśli zawodnik prowadzi sportowy tryb życia, a nie wytrzymuje 90 minut spacerowego tempa to powinien dostać dodatkowy trening... - Taka sytuacja też jest niedopuszczalana, za którą odpowiedzialnośc ponosi sztab trenerski...

Przy czym koniecznym jest ustalenie dlaczego zawodnik nie wytrzymuje 90 minut... należy wyciągnąc wnioski i ukarać winnych...

Jedynym akceptowalnym wytłumaczeniem jest powrót zawodnika po kontuzji... choc wówczas zawodnik i tak powinien dostać dodatkowy trening aby dojśc do formy...
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 13.10.2012, 10:42
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Ja tez watpie ze znajdzie kogos przyzwoitego, ale... Jaliens przyzwoity nie jest. Zadnego przedluzania kontraktow z emerytami ktorzy graja slabo, to do niczego nie prowadzi.
Ale o czym ja mowie, wlasciwie to my juz idziemy do nikad od dawna. Jestesmy zamoczeni w gownie po pas, i tu teraz nie wystarczy 1-1,5 mln euro by z tego gowna wyjsc.
No i tutaj się trochę różnimy w ocenie, bo Jaliens jako defensywny pomocnik gra bardzo przyzwoicie, powiedziałbym, że lepiej niż przyzwoicie, ba - jest jednym z najlepszych na boisku. Więc dziwię się tej ocenie. Nie wiemy ile dokładnie zarabia, ale patrząc na to, jak wygląda nasza gra, musimy mieć w środku kogoś, kto będzie wygarniał piłki. Jaliens te piłki wygarnia i robi to dobrze. Generalnie to najpewniejszy punkt w środku pola.

PS. Sytuacja z Chrapkiem to śmiech na sali. Była historia latem, w lipcu bądź sierpniu, kiedy Chrapek razem z kolegą Czekajem poszli chlać wódę. Widocznie nikt nie czyta naszego forum i nie bierze się w garść, tylko chleje ile wlezie. No cóż... tak to jest jak się podchodzi indyferentnie do Wisły. Życie... chciałoby się napisać - przez "rz".
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 13.10.2012 o godz. 11:22.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Stary 13.10.2012, 12:12
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
No i tutaj się trochę różnimy w ocenie, bo Jaliens jako defensywny pomocnik gra bardzo przyzwoicie, powiedziałbym, że lepiej niż przyzwoicie, ba - jest jednym z najlepszych na boisku. Więc dziwię się tej ocenie. Nie wiemy ile dokładnie zarabia, ale patrząc na to, jak wygląda nasza gra, musimy mieć w środku kogoś, kto będzie wygarniał piłki. Jaliens te piłki wygarnia i robi to dobrze. Generalnie to najpewniejszy punkt w środku pola.
Nie zgodzę się. Raz tylko coś zagrał, kiedy MP wystawił go po raz pierwszy na tej pozycji, potem ostry zjazd w dół aż do apogeum osiągniętego w Gliwicach. Z pozycji trybun widać było jak na dłoni jaki z niego pozorant. Nie raz Gliwiczanie szli z szybką akcją i Wilk z pianą na ustach zapieprzał sprintem natomiast Jaliens mimo lepszej pozycji wolał się tylko przyglądać i udawać trucht w miejscu... Moim zdaniem tego gościa powinno się odizolować od drużyny, bo takie olewactwo i brak zaangażowania nie może mieć dobrego wpływu na resztę zespołu!
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.10.2012, 13:43
Jaliens wychodzi z założenia, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 13.10.2012, 15:19
A drugie jego ulubione motto, to "Czy się stoi, czy się leży, to wypłata się należy"
Odpowiedz cytując
f-cuda
Banita

Od: 10.2012

Stary 13.10.2012, 15:32
witam ostanio śmiano sie z mojego składu ale mówiłem by sikora nie skreslac 3 bramki tylko mu trzeba psychologa
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 13.10.2012, 15:55
f-cuda napisał(a):Wyświetl post
witam ostanio śmiano sie z mojego składu ale mówiłem by sikora nie skreslac 3 bramki tylko mu trzeba psychologa
pożyjemy-zobaczymy-oby tak w lidze. super, że cokolwiek-gdziekolwiek strzelił no ale dało nam to jakieś punkty czy awans w pp?Oby pomogło to jemu i drużynie w jakikolwiek sposób.
@Bobek 90
Stajnia to w sporym stopniu może oczyścić się sama latem 2013 - Pareiko, Fredek, Jaliens, Sobol, Iliev, Sikorski, Quioto - kończą umowy, więc 7 grajek z meczowej 16-18 - out.
Kto w zamian i za co?
Niemniej nawet jakby BC znów sypnął milionami na nowych grajków (oby) to i tak jak napisałeś nadal nie ma fundamentów klubu...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.10.2012, 16:17
arti napisał(a):Wyświetl post
pożyjemy-zobaczymy-oby tak w lidze. super, że cokolwiek-gdziekolwiek strzelił no ale dało nam to jakieś punkty czy awans w pp?Oby pomogło to jemu i drużynie w jakikolwiek sposób.
@Bobek 90
Stajnia to w sporym stopniu może oczyścić się sama latem 2013 - Pareiko, Fredek, Jaliens, Sobol, Iliev, Sikorski, Quioto - kończą umowy, więc 7 grajek z meczowej 16-18 - out.
Kto w zamian i za co?
Niemniej nawet jakby BC znów sypnął milionami na nowych grajków (oby) to i tak jak napisałeś nadal nie ma fundamentów klubu...
fundamenty klubu to będzie ośrodek treningowy i akademia piłkarska, chyba że ja to rozumiem inaczej

nie ma co tutaj mieszać spraw transferowych z organizacją klubu .

to że z końcem sezonu odejdą Pareiko , Jaliens , Sobol to pewne . Iliev raczej też . zawodnicy którzy podpisali kontrakty na rok - będą po tym okresie rozliczeni. na dziś to są tylko i wyłącznie gdybania .
Odpowiedz cytując
f-cuda
Banita

Stary 13.10.2012, 17:07
ja wiem że milan jovanić na bramke uwierzcie mi ze ten zawodnik jest w tej chwili naszym najlepszym bramkarzem
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 13.10.2012, 17:44
To ja może opowiem, bo byłem na meczu. Czytałem relację live i jak ktoś ma ochotę spojrzeć na mecz z innego punktu widzenia to może przeczytać.

Miśkiewicz - pewnie bronił wszystko co leciało, bez znanych nam wypluć piłek, choć było mokro.
Bunoza - nie do przejścia w obronie praktycznie, wielki spokój. Fajnie podłączał się do ofensywy gdy grał na LO. W drugiej połowie na ŚO dołożył do tego CELNE przerzuty na drugą stronę. Wielki plus.
Głowacki - Arek popisywał się głównie doskonałymi wślizgami, poza tym kilka niedokładnych podań.
Czekaj - starał się doskakiwać do przeciwnika, w powietrzu królował.
Jaliens - Przyzwoicie w obronie. Z przodu bezproduktywny. Dlaczego? Nie było nikogo, kto uruchomiłby go po tej prawej stronie, często chciał podłączać się do akcji, krzyczał, machał rękami pokazując się, ale chyba mieli go w dupie. Wiele okazji by puścić go tą autostradą nawet sam na sam z bramkarzem. Jego mi w tym meczu najbardziej szkoda.
Wilk - Dobrze odbierał i asekurował, pokazywał się do grania, raz czy dwa karygodnie zagrał do napastników Termaliki.
Chrapek - widać było, że chce pograć piłką, ale nie bardzo było z kim. Z tego chyba też brały się te straty, było ich zdecydowanie za dużo. Subiektywna ocena, bo go lubię i chyba powinienem ostrzej go ocenić.
Boguski - kiepsko, szkoda. Nie wykorzystał szansy.
Garguła - jak na rozgrywającego to tragicznie, ale do tego nas przyzwyczaił.
Iliev - mało widoczny, próbował szarpać ale wiele z tego nie wyszło. Zepsuł okazję do zdobycia bramki.
Sikorski - skuteczny jak Inzaghi, poza tym słabiutko.

Jovanović - bardzo przyzwoicie, często podłączał się do ofensywy, w defensywie z obowiązków się wywiązywał, choć to z jego strony padła bramka dla Termaliki.
Frederiksen - dosyć nieźle, jak zwykle lepiej z przodu niż z tyłu.
Uryga - zapamiętałem go głównie z powodu jego prostopadłego podania do Quioto, a to dlatego, że było jednym z niewielu dobrych podań do przodu całej drużyny. Poza tym bez fajerwerków, robił co należało.
Szewczyk - trochę błędów, strat, ale cały czas bardzo aktywny, nie odpuszczał, po stracie szybko wracał.
Quioto - ja u tego chłopaka widzę chęć gry, widać że chce, podobnie jak Chrapkowi i Szewczykowi. Bez głupich podań czy dryblingów, praktycznie bez strat, szukał klepki. Również dużo krzyczał - podobnie jak Jaliens, pokazując się do gry. Ciekawostka - krzyczeli do niego po nazwisku, nie ma żadnego przezwiska chyba.
Genkov - czekaliśmy z kolegą i chcieliśmy liczyć jego upadki, a tu zaskoczenie - Genkov się nie wywraca. Przy nim gra z przodu się ruszyła no i fajna asysta przy golu.

Reasumując - najlepszy Bunoza no i za bramki Sikorski. Na siódemki z plusem mogliby zasłużyć Jaliens, Czekaj, Głowacki i Miśkiewicz, czyli cała obrona. Powyżej średniej też Czarek Wilk, który również za obronę odpowiadał. Genkov, Quioto i chyba mimo wszystko Szewczyk najlepiej w ofensywie, co nie znaczy że zagrali świetne zawody. Drużynowo dalej niestety nie gramy najlepiej. Mecz wcale nie był taki ciekawy jak to w relacji napisali. Poza tym co strzelał Sikorski to okazji wielu nie mieliśmy, strzałów jak na lekarstwo, utrzymanie przy piłce smutne. Większość akcji kończyła się na 40 metrze, bo podanie było fatalne. Przerzutów próbował dwukrotnie Czekaj, jednak lekko niedokładne, ale wielki + za próbę, i Bunoza, który 5-6 razy przerzucał z powodzeniem. Takich podań właśnie brakowało. Tu obrywa się przede wszystkim Gargule i Chrapkowi. Tyle moich subiektywnych zapewne opinii, dzięki za uwagę.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 13.10.2012, 18:02
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No i tu właśnie by się przydał Mały!
--------------

Wielu przeciwników (sic!) Małeckiego zapewne są i przeciwnikami obecnych grajków, więc zapytam :
- Mały miał rację gdy mówił że nie chce grać w tej drużynie?
Tu nie chodzi o to, że by KTOŚ mówił COŚ, tylko żeby mówił z sensem, a tego po Małym chyba nie oczekujesz ...
Co do "nie chcę grać w tej drużynie" to obawiam się, że Mały zaczyna marzyć by znów tu grać. W przeciwieństwie do Turcji - tu przebywał na boisku (czy będąc na boisku grał, to kwestia dyskusyjna )
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 13.10.2012, 18:22
w ramach cięć budżetowych można by Gargule dodatkowy etat przydzielić. Biegałby cały mecz za Sikorem i podszeptywał "Jesteś bogiem".

Miałoby to w sobie coś z mądrości starożytnych: stary filozof i jego młody, nieśmiały przyjaciel.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 13.10.2012, 18:36
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Brednie, gość jest obecnie naszym najsłabszym bramkarzem. Wątpię by w jakimkolwiek klubie ekstraklasy znalazł zatrudnienie. Doły 1 ligi, czy 2 liga to poziom Milana.
Widziałeś go w akcji ostatnio?

Pytanie nie jest złośliwe, pytam z ciekawości, bo sam się zastanawiałem ostatnio co się z Nim dzieje...

Kiedyś na treningach robił na mnie dobre wrażenie, ale jak byłem w ostatnich czasach na kilku to go nie widziałem akurat.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
metalww
Junior Member

Od: 01.2006

Stary 13.10.2012, 18:49
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Bunoza - nie do przejścia w obronie praktycznie, wielki spokój. Fajnie podłączał się do ofensywy gdy grał na LO. W drugiej połowie na ŚO dołożył do tego CELNE przerzuty na drugą stronę. Wielki plus.
Głowacki - Arek popisywał się głównie doskonałymi wślizgami, poza tym kilka niedokładnych podań.
Frederiksen - dosyć nieźle, jak zwykle lepiej z przodu niż z tyłu.
Uryga - zapamiętałem go głównie z powodu jego prostopadłego podania do Quioto, a to dlatego, że było jednym z niewielu dobrych podań do przodu całej drużyny. Poza tym bez fajerwerków, robił co należało.
Chyba inny mecz oglądaliśmy:
Bunoza - na pięć przerzutów DO PRZODU - cztery niecelne.
Głowacki - kilka niedokładnych podań? większość - szczególnie razi kilka na odległość 10m które nie dotarły do adrestów
Frederiksen - podania tragiczne, w obronie wolny, o mało nie zabił się na piłce przy przyjęciu - na szczęście skończyło się na aucie dla Termaliki
Uryga - jedno (sic!) podanie mu wyszło, właśnie to do Quioto, poza tym mało odbiorów, strasznie niedokładnie i niedbale do przodu
Odpowiedz cytując
f-cuda
Banita

Stary 13.10.2012, 19:13
wielu uwaza pareike za dobrego bramkarza ale nikt nie widział jak ostanio poprawił sie serb
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 13.10.2012, 19:15
wielu uwaza pareike za dobrego bramkarza ale nikt nie widział jak ostanio poprawił sie serb

Naucz się pisać nazwiska z dużej litery!
Treść prywatnej wiadomości przyswoiłeś?
Zmień płytę bo od dwóch stron, Twoje posty nie wnoszą nic sensownego do tematu.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
f-cuda
Banita

Stary 13.10.2012, 19:29
Kolego WISŁAZWE wielu mnie krytykuje czapiacie rozumiem ale uwierzcie mi ze srb sporo poprawił w swojej grze
Pareiko-Jovanović

Motywacja
Wypalony-Ma coś do udowodnienia
Psychika
Ostanio słaba-?
Refleks z treningów
Ocieżały-Leko Ruchliwy
Gra Nogami\
Pareiko lepiej gra-Jovanić nie umi wyprowadzić piłk
wyjscia do piłki
Pareiko niepewne-?
Odpowiedz cytując
3żyk
Member

Od: 07.2008

Stary 13.10.2012, 19:37
Kolego WISŁAZWE wielu mnie krytykuje czapiacie rozumiem ale uwierzcie mi ze Serb sporo poprawił w swojej grze
Pareiko-Jovanović
Marko jest dość uniwersalnym piłkarzem, ale bez przesady. Tak serio, to poddawaj proszę swoje posty jakiejś choćby pobieżnej korekcie, bo ciężko to się czyta.

Dodam tylko, że danie tak nagle szansy Jovanicowi było by zupełnie nie fair wobec Miśkiewicza.
Powód: Nie wiem czy mi wolno czerwonego używać :P
Ostatnio edytowane przez 3żyk : 13.10.2012 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 13.10.2012, 19:41

f-cuda, czyli sam Franz Franciszek S. się nam na forum zalogował! Pomysły taktyczne się zgadzają no i nawet "nie umi"

Czyli jednak Smuda po Kulawiku, trudno. Ten temat jest jak widać pod stałym dozorem z Myślenic. Pańskie oko konia tuczy.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
f-cuda
Banita

Stary 13.10.2012, 19:42
A czmu nie fer serb jest duzo dłuzej w Klubie i mógł odejsć ale zawsze godził sie byc drugim bramkarzem a miśkiewicz jeszcze niech sie ogra w PP
Odpowiedz cytując
3żyk
Member

Od: 07.2008

Stary 13.10.2012, 19:59
A czemu nie fair? Serb jest dużo dłużej w Klubie i mógł odejść, ale zawsze godził się być drugim bramkarzem, a Miśkiewicz jeszcze niech się ogra w PP.
Czcze prośby...

Po pierwsze, to że Miśkiewicz siedzi na ławce rezerwowych podczas meczów, i że wystąpił w PP, jest jasnym sygnałem, że w hierarchii naszych bramkarzy ma drugie miejsce. Nie fair jest dawanie szansy Jovanicowi, który w tej hierarchii jest niżej, bez dania takiej szansy Michałowi.

Po drugie, Serb mógł odejść i w Klubie była (i jest) wola jego odejścia, ale nie chciał, bo zarabia pieniądze jakich nigdzie indziej w tej chwili nie dostanie, a nie dlatego że jest tak oddany klubowi.
Odpowiedz cytując
f-cuda
Banita

Stary 13.10.2012, 20:07
ja nadal twierdze ze Michał jeszcze nie jest gotowy na ekstraklase przy tak trudnej sytuacji nie obarczajmy młodego takim cisnieniem na poczatek przygody wejscie to pod uwage ze 2 przegrane i strefa spadkowa nasz czeka
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów