The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.08.2011, 13:52
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
ale nie ma teraz obowiązku meldunkowego to co mam podać wyimaginowany adres i kij, bo nie mam meldunku to wszystko jest pic na wodę. aczkolwiek po kiego ch.ja im adres to nie wiem
możesz podać adres zameldowania jak również zamieszkania

adres jakby cię panowie o 6 rano chcieli odwiedzić
Ostatnio edytowane przez PvD : 22.08.2011 o godz. 14:01.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 22.08.2011, 14:02
PvD napisał(a):Wyświetl post
możesz podać adres zameldowania jak również zamieszkania

adres jakby cię panowie o 6 rano chcieli odwiedzić

zniesienie obowiązku meldunkowego chyba nastąpiło 1 sierpnia tego roku
chodzi tutaj też o brak spójności przepisów. ale to takie typowe w prawie ogólnie. mam nadzieję że będę kiedyś mógł się wykazać swoją wiedzą prawniczą dla Wisły i dla kibiców bo to chyba też jest potrzebne a sprawy karne częste wypadki
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.08.2011, 15:16
W temacie o kibicowaniu na polskich stadionach wkleialem linka odnosnie tych nowoczesnych KK. Sprawdzono kilka klubow w ekstraklasie (Wisly nie) i sie okazało, ze bezpodstawnie pobiera sie wlasnie takie dane jak adres, nr. tel czy e-mail i co gorsze dane te sa bezprawnie przekazywane sponsorom klubow w celach marketingowych. ciekawe czy osoby, ktore wyludzaja te dane i przekazuja sponsorom dostana zakaz stadionowy, ciekawe jaka grzywne dostana...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
kamanwislak
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 26.08.2011, 21:49
Czy jutro przed mecze będzie możliwość wyrobienie karty kibica ? Jedziemy z kumplem na mecz , ja mam kartę kibica , on nie. Pisze że wyrabianie w sobotę do 16 ale czy w związku z meczem nie zostaje przedłużony czas czynności strefy kibica ?
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 26.08.2011, 23:03
kamanwislak napisał(a):Wyświetl post
Czy jutro przed mecze będzie możliwość wyrobienie karty kibica ?
tak
Cytat:
Jedziemy z kumplem na mecz , ja mam kartę kibica , on nie. Pisze że wyrabianie w sobotę do 16 ale czy w związku z meczem nie zostaje przedłużony czas czynności strefy kibica ?
do końca 1 połowy meczu
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.09.2011, 16:06
Wczoraj byl artykul w Przegladzie Sportowym o niezachwycajacej frekwencji w lidze i jako jeden z powodow podano obowiazek posiadania kart kibica. Jest to spory klopot. Tak sie sklada, ze mam szanse byc we Wroclawiu w weekend gdy graja z Legia (luty 2012) ale fakt, ze potrzebuje ten kawalek plastiku powoduje przejscie sie na ten mecz troche trudnym.
Jak to jest, ze moge bez problemu kupic bilet i przejsc sie na mecz w Niemczech czy Hiszpanii, a tylko w Polsce taka paranoja ?
Nasz klub informowal, ze obowiazek posiadania KK wynika z ustawy o organizacji imprez masowych ale na mecze pucharowe takiej karty miec nie trzeba wiec o co chodzi ? czym mecz z Odense to nie jest impreza masowa ?
Z definicji impreza masowa to impreza powyzej 100 osob.
Ostatnio bylem na tym Coke Festiwalu, bylo chyba ponad 50 tys. ludzi - nikt mnie nie legitymowal, nie potrzebowalem wyrabiac zadnej karty, czyli tak jak powinno byc normalnie

moze ktos to wyjasnic z prawnego punktu widzenia ?
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.09.2011, 16:15
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj byl artykul w Przegladzie Sportowym o niezachwycajacej frekwencji w lidze i jako jeden z powodow podano obowiazek posiadania kart kibica. Jest to spory klopot. Tak sie sklada, ze mam szanse byc we Wroclawiu w weekend gdy graja z Legia (luty 2012) ale fakt, ze potrzebuje ten kawalek plastiku powoduje przejscie sie na ten mecz troche trudnym.
Jak to jest, ze moge bez problemu kupic bilet i przejsc sie na mecz w Niemczech czy Hiszpanii, a tylko w Polsce taka paranoja ?
Nasz klub informowal, ze obowiazek posiadania KK wynika z ustawy o organizacji imprez masowych ale na mecze pucharowe takiej karty miec nie trzeba wiec o co chodzi ? czym mecz z Odense to nie jest impreza masowa ?
Z definicji impreza masowa to impreza powyzej 100 osob.
Ostatnio bylem na tym Coke Festiwalu, bylo chyba ponad 50 tys. ludzi - nikt mnie nie legitymowal, nie potrzebowalem wyrabiac zadnej karty, czyli tak jak powinno byc normalnie

moze ktos to wyjasnic z prawnego punktu widzenia ?
A na miejscu wyrabiają Kartę Kibica na Śląsku? Bo na ich stronie pisze, że do 14stu dni. Chyba, że po otworzeniu stadionu to się zmieni.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 13.09.2011, 18:53
Przeciez smiałes sie z "kiboli" no to teraz jak Ciebie traktuja jak "kibola" to dlaczego sie denerwujesz? Chciałes zeby rzad sie wzial za kiboli to sie wział
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 13.09.2011, 19:02
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Przeciez smiałes sie z "kiboli" no to teraz jak Ciebie traktuja jak "kibola" to dlaczego sie denerwujesz? Chciałes zeby rzad sie wzial za kiboli to sie wział
Bardzo trafny komentarz.
Cytat:
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.09.2011, 20:03
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie nikt nie odpowiedzial na pytanie tylko osobiste wycieczki. Masz wybiórczą pamięć kolego: z nikogo śię nie śmiałem, ani nie popierałem rządu poprostu uważałem, że protest w takiej formie jak miał miejsce nie miał żadnego
sensu co oczywscie pokazały kolejne miesiące. Poza tym "kibole" też nie są święci ale to nie ten temat. Koniec offtopu.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
thunder85
Junior Member

Od: 11.2011

Stary 06.12.2011, 18:59
witam,czy strefa kibica będzie w najbliższy piątek, w dniu meczu otwarta dłużej niż do 20 w celu wyrobienia karty kibica bezpośrednio przed meczem?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 06.12.2011, 19:04
^ Sprzedaż biletów odbywa się do końca pierwszej połowy, więc i KK powinni wyrabiać bez problemu do tej pory.
Ale aby być na 100% pewnym, należy zadzwonić i się zapytać
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 07.12.2011, 00:05
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie nikt nie odpowiedzial na pytanie tylko osobiste wycieczki. Masz wybiórczą pamięć kolego: z nikogo śię nie śmiałem, ani nie popierałem rządu poprostu uważałem, że protest w takiej formie jak miał miejsce nie miał żadnego
sensu co oczywscie pokazały kolejne miesiące. Poza tym "kibole" też nie są święci ale to nie ten temat. Koniec offtopu.
No co pokazały? Może wzrost frekwencji, zastąpienie owych "kiboli" dziećmi na młynach?

Protesty swoje zrobiły... wytworzyły wydźwięk, o którym się mówiło i jednoczyło tych którym zależy na ruchu kibicowskim do działania w razie potrzeby. Chyba nie myślałeś, że celem protestu będzie zmuszenie Tuska do tego, żeby przyjechał i nas ładnie przeprosił?
Ostatnio edytowane przez palikot : 07.12.2011 o godz. 00:07.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Siemens
Member

Od: 04.2007

Stary 17.01.2012, 16:53
Może mi ktoś powiedzieć czy nasza Karta Kibica korzysta z systemu Extrakarta, wprowadzonego przez Ekstraklasę S.A.?
Odpowiedz cytując
Japycz
Junior Member

Od: 10.2009

Stary 18.02.2012, 01:02
Mam małe pytanie. Czytałem kilka stron w tym temacie ale na moje pytanie nie mogę znaleźć odpowiedzi. A moje pytanie brzmi. Czy można mieć kartę kibica do dwóch klubów? Bo jest taka sytuacja że mam wyrobioną kartę kibica Wisły Kraków ale może w przyszłym sezonie do Ekstraklasy wejdzie Termailca Bruk-Bet Nieciecza to jest parę kilometrów od mojej miejscowości i nie ukrywam że na ich mecze także bym chciał chodzić. Czekam na wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
wojti11795
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2010

Stary 18.02.2012, 01:45
Siemens napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś powiedzieć czy nasza Karta Kibica korzysta z systemu Extrakarta, wprowadzonego przez Ekstraklasę S.A.?
Nie. W tym systemie jest 8 klubów, ale nie ma tam Wisły.
Odpowiedz cytując
Bartleby
Junior Member

Od: 04.2011

Stary 27.02.2012, 23:23
czy na mecz z Lechem puchar polski trzeba miec karte kibica bo chce wziasc kolege ktory jej nie ma?
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 04.03.2012, 10:32
Japycz napisał(a):Wyświetl post
Mam małe pytanie. Czytałem kilka stron w tym temacie ale na moje pytanie nie mogę znaleźć odpowiedzi. A moje pytanie brzmi. Czy można mieć kartę kibica do dwóch klubów? Bo jest taka sytuacja że mam wyrobioną kartę kibica Wisły Kraków ale może w przyszłym sezonie do Ekstraklasy wejdzie Termailca Bruk-Bet Nieciecza to jest parę kilometrów od mojej miejscowości i nie ukrywam że na ich mecze także bym chciał chodzić. Czekam na wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam
Odświeżam i podbijam
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 04.03.2012, 10:44
Czy dziecko poniżej 6 roku życia musi mieć wyrobioną kartę kibica? Jeśli nie, to od którego roku życia ona obowiązuje?
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 04.03.2012, 11:07
@Lacrima

ze strony Wisły:

Cytat:
Dzieci do lat 6 na stadion przy Reymonta 22 będą miały możliwość wejścia na podstawie biletu opiekuna, stąd też nie ma konieczności wyrabiania dla nich Kart.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 05.03.2012, 02:44
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Czy dziecko poniżej 6 roku życia musi mieć wyrobioną kartę kibica? Jeśli nie, to od którego roku życia ona obowiązuje?
Z moich źródeł wynika że można mieć tylko jedną kartę kibica.

Tym samym mam wielki problem, bo nie wiedziałem a zrobiłem KK - Legi Warszawa.
Wszystko przez chęć zobaczenia większej piłki, oczywiście na sektorze piknikowym.

I z chęci obejrzenia meczu na żywo, zablokowałem sobie poważnie wejście w przyszłości przy okazji wyjazdu do Krakowa do znajomych na Wisłę, bo chyba każdy wyobraża sobie reakcje kiedy wyjmuje KK - Legii.

Dodam żeby nie było spiny, od Wisłą jestem od zawsze, nie jestem fanatykiem. A decyzja o wyjście na Legie była przemyślana i kierowana chęcią obejrzenia meczu na żywo a nie uciekaniem na Legie bo tam wyższe miejsce.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
piotrekj66unia
Member

Od: 08.2007

Stary 05.03.2012, 07:49
Z tego co wiem to bez problemu mozna Kumpel ma KK Widzewa a niedawno wyrabial nasza i nie mial zadnych problemow.

Hmm a skad ta pewnosc ze FC Kukurydza awansuje do Ekstraklapy?
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 05.03.2012, 09:46
piotrekj66unia napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem to bez problemu mozna Kumpel ma KK Widzewa a niedawno wyrabial nasza i nie mial zadnych problemow.

Hmm a skad ta pewnosc ze FC Kukurydza awansuje do Ekstraklapy?
W sumie racja, ale nie wiem czy czasami np. Wisła i Cracovia nie mają wspólnego systemu.

Pomimo wspólnej antypatii, w Warszawie Polonia i Legia mają wspólny system.

Więc to może pojedyńczych przypadków dotyczy.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 10.03.2012, 21:20
czy kupujac karnet na wiosne 2012 + mam tez nabity odrayu bilet na PP _

sorry za bledy
Odpowiedz cytując
[email protected]
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.03.2012, 11:27
Bartleby napisał(a):Wyświetl post
czy na mecz z Lechem puchar polski trzeba miec karte kibica bo chce wziasc kolege ktory jej nie ma?
Przyłączam się do pytania...
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 12.03.2012, 11:30
jaki problem wyrobić przed meczem ?
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 12.03.2012, 11:31
[email protected] napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba. Ty jednak weź swoją, jeśli masz wyrobioną
Odpowiedz cytując
doodi
Junior Member

Od: 11.2009

Stary 12.03.2012, 14:27
[email protected] napisał(a):Wyświetl post
Bartleby napisał(a):
Dzideek napisał(a):
Nie trzeba. Ty jednak weź swoją, jeśli masz wyrobioną
Nie wiesz - nie wprowadzaj w błąd.

wisla.krakow.pl napisał(a):
Uwaga: przy zakupie biletów na to spotkanie Karta Kibica jest obowiązkowa!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...charze_polski/
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 18.03.2012, 23:08
Przed derbami Warszawy PS podał że Legia wyrobiła ok 160 tys kart kibica, a Polonia 10 tys. Czy ktoś orientuje się jak u nas wygląda liczba wyrobionych KK?
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 20.03.2012, 16:23
Małe pytanko:
Mam zamiar polecieć z UK na mecz Lechii ze Śląskiem, tam wyrobić sobie kartę kibica. Później jadę gdzie mnie diabeł poniesie. W międzyczasie chciałbym zaliczyć derby w Krk i jak terminarz dopisze to jeszcze Śląsk - Zagłębie i sobie już spokojnie z Wrocławia wrócić do UK.
Da radę to wszystko zrobić na tej jednej karcie Lechii? Bo trochę "niedzisiejszy" jestem w temacie kart kibica.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów