The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.08.2011, 19:08
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Ogłądałem ten mecz na Polsacie Futbol - tam powinno być z 8 - 1. Sorry, ale przy obecnej formie Wisła nie ma absolutnie żadnych szans z Twente. Pozostaje mieć nadzieje, że formę odbudujemy, i uda sie polec z jakim-takim honorem.

znaczy: sa nieskuteczni

(grunt to optymizm)

pozdr! Para
Odpowiedz cytując
MDW
Member

Od: 04.2011

Stary 29.08.2011, 19:28
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_z_odense_bk/

Ceny biletów i terminy sprzedaży
Odpowiedz cytując
shang83
Junior Member

Od: 04.2006

Stary 29.08.2011, 20:25
Mam pytanie czy może ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z kupnem biletów na mecze wyjazdowe LE, czy będzie to sprzedaż połączona z transportem czy będzie się dało kupić sam bilet na mecz a transport zorganizować sobie samemu?
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 29.08.2011, 23:15
Pewnie wszystkie opcje będą dostępne, obowiązkowy bilet + transport to raczej na krajowym podwórku pociąg specjalny, jednak bilet będzie można nabyć (chyba) tylko w Krakowie.Czekaj na info na stronce skwk
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 29.08.2011 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 30.08.2011, 12:19
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Nie napisałem nic nadzwyczajnego, tylko jak jest i moje obawy o to, co może być.

...widzę w grupie 5ptk. Może ktoś mnie zlinczuje, że pesymistą jestem
Ja uważam, że jesteś optymistą bo osobiście nie licze na nic więcej niż jakieś dwa wymęczone remisy u siebie.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
Mistrz Yoda
Member

Od: 07.2011

Stary 30.08.2011, 14:02
Jak na mecz z Odense przy obecnej formie to ceny walneli jakby to conajmniej była pierwsza kolejka LM a przeciwnikiem była by drużyna z paroma gwiazdami. Jakoś mi się nie widzi by było na tym meczu nawet położwa stadionu zwłaszcza że Patryk narposił piknikowych na drugą stronę błoń.
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
Odpowiedz cytując
kohprzem'68
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 30.08.2011, 14:41
shang83 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy może ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z kupnem biletów na mecze wyjazdowe LE, czy będzie to sprzedaż połączona z transportem czy będzie się dało kupić sam bilet na mecz a transport zorganizować sobie samemu?
Raczej nie łączą sprzedaży biletów z wyjazdem , po za tym jak się można było przekonać w Rydze kupując bilet na miejscu w kasie trafiało się do tego samego sektora ale przedzielonego od reszty kibiców z Krakowa bez dostępu do wc , bufetu i informacją że klub nie bierze za nas odpowiedzialności i jeszcze tego samego dnia dzwonili do Rygi żeby zablokować sprzedaż biletów na miejscu .
Tak wygląda dbałość o kibiców na dalszym wyjeździe według dbającego o marketing i poszanowanie kibiców Basałaja to tak w nawiązaniu do afery Małeckiego.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując
bomber85
Member

Od: 09.2010

Stary 30.08.2011, 18:43
Kiedy będzie coś wiadome o biletach na mecz wyjazdowy z Fulham 3 Listopada Zarezerwowaliśmy już lot do angli itd. pozostały tylko bilety na mecz. Oczywiscie skwk na maile nie odpisuje bo po co i chyba zadzwonie do fulham zapytać kiedy będą bilety w sprzedaży. Chce kupić bilet jak najwcześniej bo w tamtym roku jak grał city z lechem, manchester się zorientował że duzo polskich kibiców kupiło bilety i juz 3 tygodnie przed meczem odmawiali sprzedaży biletow polakom. Fulham ma mniejszy stadion i realna jest wizja że połowa stadionu będzie polska
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 31.08.2011, 10:29
Transfery Fulham:

Zdenek Grygera nie jest już piłkarzem Juventusu Turyn. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Wszystko wskazuje na to, że czeski obrońca trafi do angielskiego Fulham, który jest rywalem Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europejskiej.

Fulham uzgodnił transfer Bryana Ruiza z Twente Enschede. Angielski klub zapłaci za skrzydłowego z Kostaryki 10,6 mln funtów. Oba zespoły są rywalem Wisły Kraków w grupie Ligi Europejskiej. Fulham wypożyczył też na sezon napastnika Olympique Marsylia Andre-Pierre'a Gignaca.

interia.pl
Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 31.08.2011, 11:01
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Transfery Fulham:

Zdenek Grygera nie jest już piłkarzem Juventusu Turyn. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Wszystko wskazuje na to, że czeski obrońca trafi do angielskiego Fulham, który jest rywalem Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europejskiej.

Fulham uzgodnił transfer Bryana Ruiza z Twente Enschede. Angielski klub zapłaci za skrzydłowego z Kostaryki 10,6 mln funtów. Oba zespoły są rywalem Wisły Kraków w grupie Ligi Europejskiej. Fulham wypożyczył też na sezon napastnika Olympique Marsylia Andre-Pierre'a Gignaca.

interia.pl
ja .......e, te trasfery robią wrażenie

i Fulham będzie mocniejsze, i Twente mimo odejścia Ruiza nie osłabnie
Odpowiedz cytując
frg
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 31.08.2011, 14:17
Grając w LE zdobywa się jednak duuuużo mniejsza kasę niż w LM, mniej atrakcyjni przeciwnicy. Dlatego nazywana jest liga pocieszenia. Oczywiście, że to sukces, że nasz klub tam gra - wydaje się jednak że balonik z nazwą LM był zbytnio nadmuchany.

Czy ktoś orientuje się czy ta reforma Platiniego będzie jeszcze obowiązywać w przyszłym roku? Bo była chyba wprowadzona na jakiś czas, jako próba?
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując
MarioFan
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 31.08.2011, 14:44
Orientują się może Wiślacy mieszkający w Holandii jak wygląda transport z Endhoven do Enschede- kolej bus etc, prosze ewentulanie o info -Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
en-bi-ej
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 31.08.2011, 16:19
@frg
Ta reforma Platiniego obowiązuje cały czas i raczej tego nie zmieniają, więc za rok MP znów będzie miał stosunkowo łątwą drogę do LM.
Odpowiedz cytując
fcb4
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.08.2011, 16:50
Ta reforma będzie trwała do momentu aż Platini a ona zamierza startowac na prezydenta FIFA. Jak po Platinim przyjdzie taki prezes Bayernu który zamierza startować to wróci stara LM on już to zapowiedział że LM tylko dla bogaczy Hitlerowiec pieprz***** miejmy nadzieję że takie bydło nie przejmie pałeczki po Platinim który jest dla mnie najlepszym prezydentem Uefa z wszystkich.
Odpowiedz cytując
fcb4
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.08.2011, 16:51
Ta reforma będzie trwała do momentu aż Platini nie ustąpi ze stanowiska prezydenta Uefa / małe sprostowanie
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 31.08.2011, 16:57
Co w Odense sądzą o Wiśle?

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...twierdzy_.html
Odpowiedz cytując
wierny
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.08.2011, 17:25
myślę, że link przyda się wszystkim wybierającym się na europejskie wyjazdy:
http://www.loter.pl/przeloty-mecze-w...-londyn-odense
Odpowiedz cytując
-Goral-
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 31.08.2011, 20:49
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
ja .......e, te trasfery robią wrażenie

i Fulham będzie mocniejsze, i Twente mimo odejścia Ruiza nie osłabnie
Raczej na odwrót.

Fulham nie będzie mocniejsze a i Twente osłabnie.
Odpowiedz cytując
kha1
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 01.09.2011, 11:43
Twente sprzedało Ruiza, swojego najlepszego napastnika. Wiem, że to nie za bardzo zmienia układ sił w naszej grupie, ale to zawsze coś.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 01.09.2011, 12:02
na dodatek sprzedało go do Fulham, naszego kolejnego rywala w grupie
Odpowiedz cytując
kelmaj
Member

Od: 05.2008

Stary 01.09.2011, 12:14
Pisałem wam o tym transferze. Wcześniej Twente odrzuciło, ale jednak doszli do porozumienia. Nie ma Jansena i Ruiza. W tamtym sezonie to oni ciągneli Twente. Szanse na mistrza spadają, bo PSV zaszalało i ma dobrą ekipe

Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 01.09.2011, 14:24
Ale i tak bardzo ciężko będzie ich pokonać. Zwłaszcza, że odszedł do rywala grupowego Wisły. A to po meczu z Lechią Gdańsk nie napawa optymizmem ;/
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 01.09.2011, 14:45
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Ale i tak bardzo ciężko będzie ich pokonać. Zwłaszcza, że odszedł do rywala grupowego Wisły. A to po meczu z Lechią Gdańsk nie napawa optymizmem ;/
Twente ma jeszcze 3 swietnych napastnikow tak wiec Nam nie robi to zadnej roznicy
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 01.09.2011, 14:55
Przeciez Ruiz gral juz w elminacjacj LM w Twente. Nie bedzie gral w tej rundzie w europejskich pucharach w barwach Fulham.
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 01.09.2011, 14:58
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Przeciez Ruiz gral juz w elminacjacj LM w Twente. Nie bedzie gral w tej rundzie w europejskich pucharach w barwach Fulham.
Nieprawda...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 01.09.2011, 14:58
Czyli już macie świadomość jaka różnica finansowa dzieli nas od Twente i Fulham. Teraz przyjdzie zweryfikować wszystko na boisku i jeśli ktoś myśli że ta grupa nie jest ciężka to może się mocno zawieść. Wywiezienie jakichkolwiek punktów z Londynu i Enschede będzie graniczyć z cudem. Ale jak spadać to z wysokiego konia.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz cytując
kono
Member

Od: 12.2007

Stary 01.09.2011, 15:00
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
To że grał w meczach eliminacyjnych LM nie oznacza, że nie może grac w fazie grupowej LE w innym klubie.
Odpowiedz cytując
kelmaj
Member

Od: 05.2008

Stary 01.09.2011, 17:28
Twente sciagnelo Fera z Feyenoordu i Gladestone z Brazylii. Dwa młode talenty

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 01.09.2011, 23:53
Hehe

jak juz pisalem

jedyne punkty jakie mozemy zdobyc to chyba remisy u siebie z Odense,Twente i Fulham.WYjazdy to czuje ze bedzie wtopa,generalnie nie spodziewajcie sie cudów.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 02.09.2011, 08:07
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Hehe

jak juz pisalem

jedyne punkty jakie mozemy zdobyc to chyba remisy u siebie z Odense,Twente i Fulham.WYjazdy to czuje ze bedzie wtopa,generalnie nie spodziewajcie sie cudów.
Czemu akruat remisy? Na R22 mozemy spokojnie wygrac z kazdym
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów