The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.08.2011, 23:11
http://www.e-dp.pl/pl/sport/pilka-no...meliksona.html

Na dole zdjęcia - Chavez gangsta
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
MDW
Member

Od: 04.2011

Stary 22.08.2011, 23:40
Znani kibice typują wynik jutrzejszego meczu
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ynik,id,t.html
Odpowiedz cytując
Manson33
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 24.08.2011, 19:33
Pochanke podała, że jesteśmy w Lidze Mistrzów !
My KIBICE za Balice !
Gula "warszawce" musiała mocno skoczyć przed puszczeniem tego materiału.
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 24.08.2011, 20:52
Bardzo dobry artykuł Michała Białońskiego na temat dwumeczu z Apoelem.
http://sport.interia.pl/raport/wisla...alcksa,1685186
Odpowiedz cytując
baro1995
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 24.08.2011, 21:34
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ska_droga.html
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując
Gero
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 25.08.2011, 08:23
http://www.tvp.pl/krakow/publicystyk...i-2011/5156597
Odpowiedz cytując
libero
Member

Od: 07.2006

Stary 25.08.2011, 08:48
Można bojkotować Wyborczą ? Można! Można bojkotować TVN ? Można! Więc weszlo.com TEŻ. Od kilku dni na tym vortalu, który sam siebie obwołał WSZECHWIEDZĄCYM w sprawie piłki nożnej, PREZENTUJĄCYM JEDYNY WŁAŚCIWY PUNKT WIDZENIA na każdą sprawę związaną z piłką nożną, panuje klasyczne naparzanie na Wisłę dotyczące praktycznie wszystkiego co z Nią związane. Jak dla mnie naparzanie nieuzasadnione, choć autorzy tych opinii sugerują, że są one oczywiście obiektywne, popatre faktami. Jednak spróbujcie polemizować z tymi opiniami to się okaże, że nie rozumiecie co autor miał na myśli i jeśli się nie podoba to możecie "spierdalać" bo to nie jest vortal dla Was. Szczytem obłudy jest artykuł który pokazał się tam wczoraj sugerujący, że Valckx jest słabym dyrektorem sportowym (takie stwierdzenie nie pada bezpośrednio ale wynika to z treści), że w ROK (nie zastanawiąją się że to początek jego pracy) pracy nie dokonał żadnych (poza Meliksonem) dobrych wzmocnień, natomiast wspaniałym dyektorem jest Andrzej Czyżniewski (kiedyż Amica Poznań, obecnie Arka Gdynia), bo takich wspaniałych graczy sprowadził do Amici, kiedy tam pracował. Wykorzystując niepowodzenie Wisły w eliminacjach LM vortal weszlo.com szuka swojemu znajomu pracy w innym klubie, bo pan Czyżniewski ma obiecane od kibiców z Gdyni, że zostanie wyweziony na taczkach. Więc weszlo.com celowo przedstawia go na tle Valckxa jako lepszego, ale według weszlo.com to oczywiścire sama prawda. Vortal uważający się za OPINIOTWÓRCZY wciska ciemnotę kibicom i nabiera potencjalnych pracodawców Czyżniewskiego. To oczywiście nie jedyna prywata na tym "obiektywnym" vortalu, na którym Andrzej Niedzielan jest zawsze pokrzywdzony, menago Pikarski sprowadza zawsze świetnych piłkarzy, Kowalczyk jest intelektualnum guru, a Czyżniewski "top model" wśród dyrektorów sportowych tego świata. Mnie mówić "spierdalaj" nie trzeba i po tej prywacie jaką kosztem Wisły tam odwalono.
PS Tyko czekać aż tego Czyżniewskiego wywiozą z Gdyni, a wtedy to się tamtejsie kibice dowiedzą z weszlo.com jak to błąd popełniono. Mogli mieć kogoś 100 razy lepszego od Valckx-a, który nie dał rady wprowadzić Wisły do LM a nie mają. Co za ku*wa pech, taka strata.
Ostatnio edytowane przez libero : 25.08.2011 o godz. 09:12.
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 25.08.2011, 09:35
libero napisał(a):Wyświetl post
Można bojkotować Wyborczą ? Można! Można bojkotować TVN ? Można! Więc weszlo.com TEŻ. Od kilku dni na tym vortalu, który sam siebie obwołał WSZECHWIEDZĄCYM w sprawie piłki nożnej, PREZENTUJĄCYM JEDYNY WŁAŚCIWY PUNKT WIDZENIA na każdą sprawę związaną z piłką nożną, panuje klasyczne naparzanie na Wisłę dotyczące praktycznie wszystkiego co z Nią związane. Jak dla mnie naparzanie nieuzasadnione, choć autorzy tych opinii sugerują, że są one oczywiście obiektywne, popatre faktami. Jednak spróbujcie polemizować z tymi opiniami to się okaże, że nie rozumiecie co autor miał na myśli i jeśli się nie podoba to możecie "spierdalać" bo to nie jest vortal dla Was. Szczytem obłudy jest artykuł który pokazał się tam wczoraj sugerujący, że Valckx jest słabym dyrektorem sportowym (takie stwierdzenie nie pada bezpośrednio ale wynika to z treści), że w ROK (nie zastanawiąją się że to początek jego pracy) pracy nie dokonał żadnych (poza Meliksonem) dobrych wzmocnień, natomiast wspaniałym dyektorem jest Andrzej Czyżniewski (kiedyż Amica Poznań, obecnie Arka Gdynia), bo takich wspaniałych graczy sprowadził do Amici, kiedy tam pracował. Wykorzystując niepowodzenie Wisły w eliminacjach LM vortal weszlo.com szuka swojemu znajomu pracy w innym klubie, bo pan Czyżniewski ma obiecane od kibiców z Gdyni, że zostanie wyweziony na taczkach. Więc weszlo.com celowo przedstawia go na tle Valckxa jako lepszego, ale według weszlo.com to oczywiścire sama prawda. Vortal uważający się za OPINIOTWÓRCZY wciska ciemnotę kibicom i nabiera potencjalnych pracodawców Czyżniewskiego. To oczywiście nie jedyna prywata na tym "obiektywnym" vortalu, na którym Andrzej Niedzielan jest zawsze pokrzywdzony, menago Pikarski sprowadza zawsze świetnych piłkarzy, Kowalczyk jest intelektualnum guru, a Czyżniewski "top model" wśród dyrektorów sportowych tego świata. Mnie mówić "spierdalaj" nie trzeba i po tej prywacie jaką kosztem Wisły tam odwalono.
PS Tyko czekać aż tego Czyżniewskiego wywiozą z Gdyni, a wtedy to się tamtejsie kibice dowiedzą z weszlo.com jak to błąd popełniono. Mogli mieć kogoś 100 razy lepszego od Valckx-a, który nie dał rady wprowadzić Wisły do LM a nie mają. Co za ku*wa pech, taka strata.
I na .... sie tak spinasz? Weszło nigdy nie pisze obiektywnie co sami zaznaczają. Nie pasuje Ci to nei czytaj, proste. Pewnie tez czepiasz się, że Kowalczyk podczas meczu mowił, że Wsiła slabo gra i Apole jest lepszy...Bo pewnei powinien wychwalac Wisłę pod niebiosa. Ochłońcie trochę i nauczcie sie podchodzić do rzeczy z dystansem. Kolejna osoba płacze jakie to weszło jest złe a tak jak oni jada tam po Legii czy kazdym innym polskim klubie to nie ma nigdzie indziej. Teraz się dostało Wisle bo oczekiwania była a my dalismy dupy po całej linii. Chłopie odpadlismy z cypryjczykami a Ty byś chciał żeby wszedzie się nam kłaniali...Teraz z nas będą się smiac tak jak my śmiejemy się z porażek najwiekszych rywali. Tak wygląda świat.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 25.08.2011, 09:42
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...2,0:pag:1#nav0

Można rzeczowo? Można.
Odpowiedz cytując
libero
Member

Stary 25.08.2011, 09:58
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
I na .... sie tak spinasz? Weszło nigdy nie pisze obiektywnie co sami zaznaczają. Nie pasuje Ci to nei czytaj, proste. Pewnie tez czepiasz się, że Kowalczyk podczas meczu mowił, że Wsiła slabo gra i Apole jest lepszy...Bo pewnei powinien wychwalac Wisłę pod niebiosa. Ochłońcie trochę i nauczcie sie podchodzić do rzeczy z dystansem. Kolejna osoba płacze jakie to weszło jest złe a tak jak oni jada tam po Legii czy kazdym innym polskim klubie to nie ma nigdzie indziej. Teraz się dostało Wisle bo oczekiwania była a my dalismy dupy po całej linii. Chłopie odpadlismy z cypryjczykami a Ty byś chciał żeby wszedzie się nam kłaniali...Teraz z nas będą się smiac tak jak my śmiejemy się z porażek najwiekszych rywali. Tak wygląda świat.

No, nie pasuje. I czytać nie będę, bo nie lubię jak ktoś wycierając sobie mordę niepowodzeniem Wisły załatwia robotę swoim towarzyszom. A Tobie to pasuje ? Ty do takich rzeczy podchodzisz z dystansem ? - Gratuluje. Plus, nie neguję tego że byliśmy słabsi od Apoelu i nie czepiam sie komentarza Kowalczyka,bo wiem kto zacz. Nigdy nie wylewałem żali na ten vortal, ale moim zdaniem poprostu przesadzili w swojej "opiniotwórczości" (a po to jest to forum i ten temat żeby takimi spostrzeżeniami się dzielić). Odpadliśmy z Cypryjczykami ? Ilu tam Cypryjczyków grało? Siedziba w Nikozji - Tyle wspólnego z Cyprem mają. Grała Wisła budowana od niecałego roku z Apoelem zbudowanym od dwóch lat ( na podstawie umiejętności Brazylijczyków, Portugalczyków, Greków). Ale na weszlo naparzanka na Valckxa, Maaskanta, Małego że nie dali rady. "Ochłońcie trochę...." , "Tak wygląda świat" widzę, że też masz tendencje do pouczania.
Ostatnio edytowane przez libero : 25.08.2011 o godz. 10:01.
Odpowiedz cytując
alarazboy1
Member

Od: 07.2010

Stary 25.08.2011, 10:14
http://media2.pl/badania/82764-poraz...ln-widzow.html
nawet sporo.....
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 25.08.2011, 10:24
libero napisał(a):Wyświetl post
No, nie pasuje. I czytać nie będę, bo nie lubię jak ktoś wycierając sobie mordę niepowodzeniem Wisły załatwia robotę swoim towarzyszom. A Tobie to pasuje ? Ty do takich rzeczy podchodzisz z dystansem ? - Gratuluje. Plus, nie neguję tego że byliśmy słabsi od Apoelu i nie czepiam sie komentarza Kowalczyka,bo wiem kto zacz. Nigdy nie wylewałem żali na ten vortal, ale moim zdaniem poprostu przesadzili w swojej "opiniotwórczości" (a po to jest to forum i ten temat żeby takimi spostrzeżeniami się dzielić). Odpadliśmy z Cypryjczykami ? Ilu tam Cypryjczyków grało? Siedziba w Nikozji - Tyle wspólnego z Cyprem mają. Grała Wisła budowana od niecałego roku z Apoelem zbudowanym od dwóch lat ( na podstawie umiejętności Brazylijczyków, Portugalczyków, Greków). Ale na weszlo naparzanka na Valckxa, Maaskanta, Małego że nie dali rady. "Ochłońcie trochę...." , "Tak wygląda świat" widzę, że też masz tendencje do pouczania.

A co Ty jesteś Gmoch 2? Jak Gmoch .......ił od rzeczy, że Wisła ma mało wpólnego z Polska to pewnie po nim jechałeś, a teraz uzywasz tego samego argumentu w stosunku do Apoelu...dramat.
Apoel budowany od 3 lat? W pierwszym roku budowy tez awansowali więc argument nie trafiony. Tym bardziej, że za rok Wisła dalej będzie pewnie budowana od roku bo przyjdzie kolejnych 5 gości po 30stce.

Ja kibicuje Wiśle, a to co inni mysla mało mnie interesuje, ale ich opinie zawsze wysłucham. Nie jestem misjonarzem,żeby innych nawracać na moją wiarę...

Tendencja do pouczania? Nie rozśmieszaj mnie. Każdy argument inny od Twojego jest traktowany jako pouczanie. Dla mnie to dyskusja i przedstawianie swoich racji.
Odpowiedz cytując
libero
Member

Stary 25.08.2011, 11:05
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
A co Ty jesteś Gmoch 2? Jak Gmoch .......ił od rzeczy, że Wisła ma mało wpólnego z Polska to pewnie po nim jechałeś, a teraz uzywasz tego samego argumentu w stosunku do Apoelu...dramat.
Apoel budowany od 3 lat? W pierwszym roku budowy tez awansowali więc argument nie trafiony. Tym bardziej, że za rok Wisła dalej będzie pewnie budowana od roku bo przyjdzie kolejnych 5 gości po 30stce.

Ja kibicuje Wiśle, a to co inni mysla mało mnie interesuje, ale ich opinie zawsze wysłucham. Nie jestem misjonarzem,żeby innych nawracać na moją wiarę...

Tendencja do pouczania? Nie rozśmieszaj mnie. Każdy argument inny od Twojego jest traktowany jako pouczanie. Dla mnie to dyskusja i przedstawianie swoich racji.
Zaraz,zaraz to Ty użyłeś argumentu, że przegralśmy z Cypryjczykami w kontekście tego że to słaby piłkarsko naród, a tymczasem przegraliśmy z Grecko-Portuglasko-Brazylijską mieszakną gdzie każdy z tych krajów jest piłkarsko bardziej rozwinięty niż Cypryjczycy. Niie wmawiaj mi że jechałem po Gmochu, bo tego nie wiesz i sobie przypuszczasz że tak było, a ja takiej jego wypowiedzi nie znam więc dla mnie niema tematu. Jak Ciebie nie interesuje czyjaś opinia to po cholerę jej wysłu.....sz i w ogóle zagłębiasz się w dyskusję ze mną? Pzrecież Cie to nie interesuje. Skoro nie jesteś misjonarzem i nie nawracasz na swoją wiarę to do kogo jest skierowane to "Miejscie torchę dystansu", "Taki jest świat" dla mnie to brzmi jak nauka, trywialna, ale nauka. Już pisałem i napisze jeszcze raz nie potrafię mieć dystansu jak ktoś sobie mordę wyciera Wisłą i reklamuje swoich towarzyszy, bo o tym pisałem w pierwszym wpisie i do tego podchodze emocjonalnie, bo inaczej nie potrafię, nie potrafię nabrać "dystansu" do takich rzeczy. Mogę nie potrafić ? "Każdy inny argument od Twojego jest traktowany jakopouczanie" Nie prawda. Przyznaje racje że Apoelw pierwszym roku pracy Jovanowica awansował do LM. Nie wiem jak długo piłkarze z tamtego składu Apoelu grali zesobą wcześniej i jak dobrze byli zgraniwięc nie będę komentował. "Tym bardziej, że za rok Wisła dalej będzie pewnie budowana od roku bo przyjdzie kolejnych 5 gości po 30stce." Po tym cytacie WYDAJE mi się, choć mogę się mylić, że jesteś podobnego zdania co weszlo.com, że Valckx nie jest dobrym dyrektorem sportowym. Może stąd nasza różnica w podejściu do tego vortalu. Teraz niestety odbiegliśmy od pierwotnego tematu więc wiecej już nie będę kontynuował dysputy.
Ostatnio edytowane przez libero : 25.08.2011 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 25.08.2011, 15:13
Polecam na poprawę humoru - http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1..._wybaczy_.html . Artykuł perełka
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.08.2011, 15:47
libero ma rację (swoją drogą rafal777 pierd.olisz jak potłuczony ) , ja także zacząłem bojkotować Weszlo , bo to co ci życiowi nieudacznicy tam wypisują to jest po prostu skandal . Wszystkich zmieszać z błotem , oprócz "swoich" . Do tego Andrzej " Myślę,że Lech poradziłby sobie lepiej " Iwan .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
śledziu
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 30.08.2011, 15:07
Wisła Kraków najbardziej medialna w Polsce
http://www.press-service.com.pl/pl/uslugi/polska-pilka/
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 01.09.2011, 11:49
Wywiad z Robertem:

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...3,0:pag:1#nav0
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 01.09.2011, 14:38
Cytat:
libero ma rację (swoją drogą rafal777 pierd.olisz jak potłuczony ) , ja także zacząłem bojkotować Weszlo , bo to co ci życiowi nieudacznicy tam wypisują to jest po prostu skandal . Wszystkich zmieszać z błotem , oprócz "swoich" . Do tego Andrzej " Myślę,że Lech poradziłby sobie lepiej " Iwan .
Oraz spuszczaniem się i padaniem na kolana przed wielką Legią, która pokonała mocarzy z Gaziantepu oraz tym, że wróciła z tarczą z boju nad europejskim potentatem (czyt.Sparatakiem Moskwą). Łatwo się domyślić, iż większość redaktorów kibicuje Legii. Dołóż do tego peany na cześć Barcy i ostatnio Manchesterowi Utd. za zwycięstwo 8-2 nad rozbitym Arsenalem, z kretyńskim manadżerem w roli głównej. ;/
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 01.09.2011, 22:13
http://www.polityka.pl/spoleczenstwo...mea-pulpa.read

Wisła Kraków odniosła kolejny sukces, bo przez kilkanaście minut była w Lidze Mistrzów. Niestety, okazało się, że Cypryjczycy też strzelają bramki, co nie było fair. Pozostałe powody porażki szybko skatalogowano. A były to: pogoda, klątwa bramkarza, boisko, zbyt wielu przeciwników, język, którym się posługiwali, Apoel Nikozja. Kabaret lepszy niż Ani Mru Mru.

Wszędzie o Wiśle czytałem, ale tam pierwszy raz...
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita

Od: 10.2010

Stary 01.09.2011, 22:25
Ten tekścik napisał Wojewódzki?
Przecież ja się bardziej znam na wróżeniu z ręki niż on na piłce nożnej.
Odpowiedz cytując
sorin320
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 01.09.2011, 22:28
no a z czym sie niby nie zgadzasz ? dobrze napisal, troche żartobliwie ale w doskonałej wiekszosci prawdziwie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 01.09.2011, 23:03
Tu chodzi o to, że na porażce Wisły karmią sie najwięksi zakompleksieńcy. Wojewódzki nie jest zadnym dziennikarzem, a już w ogóle sportowym, żeby w ogóle miał jakiekolwiek usprawiedliwienie, żeby pastwić się nad Wisłą.
No, ale zrobiła sie taka moda. Albo raczej okazja, żeby zabłysnąć. Bo o porażce Wisły każdy chętnie poczyta, zaleczy swoje kompleksy, poczuje się lepiej, bo to takie nasze polskie: ktoś jest najlepszy, ktos jest medialny to trzeba po nim pojeździć, pokazać jakim to sie nie jest fachowcem, jaki to się ma dystans i jakim sie jest cool. Żałość.
Niedługo o porażce z Apoelem będą pisali w Misiu albo w Promyczku nie mówiąc o Kobiecie i życiu albo Przyjaciółce
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 01.09.2011, 23:17
To jest wszystko pokłosiem fali "nie kibicuję Wiśle".
Gmoch, Kosowski, Żewłakow, Weszło - teraz mogą sobie zebrać owoce.
Teraz uderza naczelny zakompleksiony RP - Wojewódzki.
Zacne grono.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 01.09.2011, 23:31
a Wy byście się z Lecha, czy Legii nie śmiali, po czymś takim?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 01.09.2011, 23:34
Jest różnica pomiędzy osobami prywatnymi jak kibice, a publicznymi, które tworzą w pewien sposób atmosferę.
Dziennikarze podchwycą temat i jeżeli ostatnie wyniki są poniżej oczekiwań odtrąbiony zostaje wielki kryzys i słabe umiejętności piłkarzy, którzy chwilę wcześniej potrafili wygrać ligę.
Ostatnio edytowane przez murray : 02.09.2011 o godz. 00:07.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.09.2011, 00:02
My? Tak. Śmialibyśmy się. Ale nie wtedy gdybyśmy pisali dla Misia czy Promyczka. Nie na łamach tych pisemek i nie jako ich twórcy.
Wojewódzki niech lepiej taguje swoje koleżanki
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 02.09.2011, 01:06
Więcej zła niż wypowiedź Małeckiego, wywołała porażka z Rakowem. Przedtem media pastwiły sie głównie nad Małym, teraz wszystkie bez wyjątku jadą po Wiśle. Źle się stało, że przegralismy, bo cała pozytywna otoczka wokół Wisły budowana od dłuższego czasu, zaczyna się walić jak domek z kart. Mecz z Rakowem z naszego punktu widzenia ch.uja warty, ale media skoczyły na nas jak wygłodniały szczerbaty na suchary.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 02.09.2011, 01:37
gigant napisał(a):Wyświetl post
Więcej zła niż wypowiedź Małeckiego, wywołała porażka z Rakowem. Przedtem media pastwiły sie głównie nad Małym, teraz wszystkie bez wyjątku jadą po Wiśle. Źle się stało, że przegralismy, bo cała pozytywna otoczka wokół Wisły budowana od dłuższego czasu, zaczyna się walić jak domek z kart. Mecz z Rakowem z naszego punktu widzenia ch.uja warty, ale media skoczyły na nas jak wygłodniały szczerbaty na suchary.
I co z tego? Jakie znaczenie ma to, że media piszą o Wiśle źle lub dobrze? Za jakiś czas, po kilku zwycięstwach, ci sami dziennikarze będą pisali, że Wisła jest wielka, potem po kolejnej wpadce, że to kryzys, a potem, że zdobędziemy mistrzostwo, a potem... Więc nie dajmy się zwariować. Medialne upadki są tak samo trwałe, jak chwile triumfu, ani nie są w stanie zaszkodzić Wiśle, ani jej pomóc.

Osobiście, jeśli miałbym dopatrywać się jakiegokolwiek kryzysu Wisły, dotyczy on raczej kibiców, którzy dali się zwariować, niż drużyny.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 02.09.2011, 01:47
Akurat ja jestem ostatni który przejmuje się porażką z Rakowem czy wcześniej z Lechią. Przegramy jeszcze nie jeden mecz w tym sezonie i .... z tego. Bardziej mi szkoda tej pozytywnej otoczki wokół Wisły. Pewnie ze zaraz wszystko się odwróci i znów bedziemy cacy, ale dłużej się buduje niz burzy, chociaz u nas to nie wiadomo.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 02.09.2011, 08:06
Rzeczywiscie jest sie po co przejmowac pismakami.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów