The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.08.2011, 21:22
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Genkov potrafił troszkę więcej w moim mniemaniu.
Tylko mały szczegol jest taki, ze nie moze do tej pory strzelic bramki a gral juz pare spotkan.
Odpowiedz cytując
adikos1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 14.08.2011, 21:24
Nie patrzcie na Bitona tak jak na Kirma w tamtym sezonie, Biton nie jest niczym szczególnym na razie. Nic ciekawego po pierwsze nie stwarza, 3 bramki, które strzelił to tylko poprzez dołożenie nogi, głowy. Takie bramki jak Kirm ... Genkov potrafił troszkę więcej w moim mniemaniu.

Tylko, że trzeba umieć się znaleźć w takiej sytuacji i ją odpowiednio wykończyć. Tego narazie Genkov w początkowych meczach LM i w lidze nie pokazał
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 14.08.2011, 21:25
Nie patrzcie na Bitona tak jak na Kirma w tamtym sezonie, Biton nie jest niczym szczególnym na razie. Nic ciekawego po pierwsze nie stwarza, 3 bramki, które strzelił to tylko poprzez dołożenie nogi, głowy. Takie bramki jak Kirm ... Genkov potrafił troszkę więcej w moim mniemaniu.
Trzeba umieć się znaleźć w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Fakty są takie, że Biton w trzech meczach trafił do siatki trzykrotnie. Cwetan natomiast ma na koncie okrągłe zero bramek.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
alterego
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 14.08.2011, 21:27
Justyna Kowalczyk
Powód: botak
Ostatnio edytowane przez alterego : 14.08.2011 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 14.08.2011, 21:36
Dla mnie Biton jak na razie też nie gra niczego rewelacyjnego, widac ze jest silny i dobrze gra głową, ma też dobre uderzenie ale...
nie jest demonem szybkości
za mało pokazuje się do gry
jak dla mnie nie ma smykałki do gry kombinacyjnej

Jest bardzo podobnym zawodnikiem do TSWetana
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 14.08.2011, 21:40
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Biton jak na razie też nie gra niczego rewelacyjnego, widac ze jest silny i dobrze gra głową, ma też dobre uderzenie ale...
nie jest demonem szybkości
za mało pokazuje się do gry
jak dla mnie nie ma smykałki do gry kombinacyjnej

Jest bardzo podobnym zawodnikiem do TSWetana
Jest jeden bardzo wazny argument przemawiajacy za Bitonem...
W przeciwienstwie do Genkowa strzela bramki nie wazne jak ale strzela.
Odpowiedz cytując
MDW
Member

Od: 04.2011

Stary 14.08.2011, 21:56
Zmiany wprowadzone trzy lata temu w sposobie kwalifikowania się do Ligi Mistrzów nie ograniczyły się jedynie do podzielenia drużyn na tak zwane ścieżki mistrzowską i nie mistrzowską. Teraz czwarta, czyli ostatnia runda kwalifikacji, zwana przez UEFA fazą play-off, to mecze rozgrywane praktycznie na tych samych zasadach, co spotkania grupowe w Lidze Mistrzów. Przy Reymonta 22 czeka nas więc wiele zmian.

Mecze czwartej rundy są organizowane przez UEFA według jej reguł. Europejska Unia dysponuje zarówno prawami marketingowymi jak i telewizyjnymi do spotkań tej fazy. Właśnie dlatego w poniedziałek o godzinie 9:00, a więc na dwa dni przed meczem, stadion przy Reymonta 22 ma być wyczyszczony ze wszelkich wiślackich reklam. UEFA w kilku tirach przywiezie cały sprzęt z logotypami swoich sponsorów.

Klub przed środowym meczem dostał książkę liczącą ponad sto stron, w której zawarte są dokładne wytyczne, jak przygotować stadion do fazy play-off. Przedsmak tych zmian mamy już na biletach na to spotkanie. Każdy, kto zakupił już wejściówki na mecz z APOEL-em zauważył, że umieszczone na nich są akcenty związane z Ligą Mistrzów. Także plakat zachęcające do przyjścia na środowy mecz, które zostały rozwieszone w mieście, przygotowano według wytycznych UEFA, a więc zawierają one logo Champions League. Także na stadionowych telebimach zobaczymy grafiki przygotowane przez Europejską Unię Piłkarską. Są one dokładnie takie same na wszystkich stadionach, a przekaz na telebimy jest centralnie sterowany.

Na meczu z APOEL-em przy Reymonta 22 pojawią się dodatkowe, specjalne kamery, dzięki którym można prowadzić w trakcie spotkania szczegółowe statystyki wszystkich zawodników. W trakcie transmisji telewizyjnej widzowie będą mogli między innymi zobaczyć, ile kilometrów przebiegł w trakcie spotkania każdy piłkarz.

Środowe spotkanie zostanie poprzedzone odegraniem hymnu Ligi Mistrzów. Na środku murawy pojawi się okrągły symbol rozgrywek. W związku z tym „Jak długo na Wawelu” tym razem odśpiewane zostanie zanim zawodnicy obu zespołów wejdą na murawę.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Źródło: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_reymonta_22/

Jedyna kontrowersyjna rzecz w tym tekście to info o odśpiewania hymnu przed wyjściem na murawę. Choć sądzę, że przed meczem spiker dokładnie jak i gniazdowi dokładnie poinstruują co i jak.
Odpowiedz cytując
fox mulder
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 14.08.2011, 22:04
Cytat:
Jedyna kontrowersyjna rzecz w tym tekście to info o odśpiewania hymnu przed wyjściem na murawę. Choć sądzę, że przed meczem spiker dokładnie jak i gniazdowi dokładnie poinstruują co i jak.
Kaszankaaa!
Większy sens miałby odśpiewanie Naszego hymnu zaraz po kaszance, a nie w momencie gdy piłkarze będą w szatni ...
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 14.08.2011, 22:12
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Mi to tam zwisa kto wystąpi liczy się wynik.

Ktoś pisał że w rewanżu z Litexem Wilk musiał tylko dostawić nogę
Oczywiscie forumowi specjalisci wiedza wszystko lepiej.
Dla nich dostawic noge to jak splunac
A ide o zaklad ze pilki w zyciu prosto nie kopneli juz nie mowiac w miejsce w ktore sie celowalo.

Bramka to jest bramka i to nie ma znaczenia czy z metra czy z polowy boiska liczy sie ze w siatce.
Widzialem juz kilka kiksow z metra do pustej bramki wiec to przylozenie tylko nogi nie jest takie proste jak sie to niektorym wydaje
,
Odpowiedz cytując
bartekb
Junior Member

Od: 07.2007

Stary 14.08.2011, 22:26
Nie wiecie czy sa jeszcze bilety na srodowy mecz z APOELem?
Odpowiedz cytując
PeterSett
Member

Od: 05.2008

Stary 15.08.2011, 00:15
bartekb napisał(a):Wyświetl post
Nie wiecie czy sa jeszcze bilety na srodowy mecz z APOELem?
ja mam dwa, sprzedam ci po 1000 zeta każdy
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 15.08.2011, 00:18
2,500 zostało chyba info masz na głównej albo na tym drugim portalu z kropką na środku
Odpowiedz cytując
Quorth
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 15.08.2011, 01:04

Sprzedaj mu od razu po 5000 tys każdy. My Wiślacy powinniśmy się wspierać i sobie pomagać
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita

Od: 10.2010

Stary 15.08.2011, 01:12
Quorth napisał(a):Wyświetl post

Sprzedaj mu od razu po 5000 tys każdy. My Wiślacy powinniśmy się wspierać i sobie pomagać
haha
Nie wyłapałeś ironii PeterSetta?

Co do meczu, skoro gramy u siebie to powinniśmy zrobić coś więcej niż kontrataki czyli grać do przodu, jako że zapewne zagramy na dwóch defensywnych pomocników, to tym lepszym do pary do Sobola byłby Nunez IMO, Gervasio w odróżnieniu od Wilka potrafi minąć zwodem rywala oddać groźny, mocny strzał na bramkę i doskonale dośrodkowuje piłki z rożnych, czy też z wolnych z bocznych sektorów boiska.
Ostatnio edytowane przez Piotson : 15.08.2011 o godz. 01:35.
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.08.2011, 01:21
Jest nowy, ironia przychodzi z czasem
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 15.08.2011, 07:32
Pareiko - Diaz - Chavez - Jaliens - Lamey - Kirm - Sobolewski - Wilk (Nunez w drugiej za Wilka) - Malecki (tu mozna Ilieva ale chyba bym wolal go tak w 60-70 minucie na dobicie rywali zobaczyc) - Melikson - Genkov (Bitton w drugiej)

Diaz coraz lepiej czuje sie na boisku, jego gra zaczyna byc poprawna, sam ten fakt sprawia ze chyba bedzie mial pewne miejsce w wyjsciowej 11.

Pomimo tego ze Kirm jest w dolku to jego kondycja i umiejetnosc zapierniczania powinna pozwolic mu wystapic w Srodowym meczu, dobry do asekuracji Diaza a i z przodu kilka rajdow powinien zrobic

Ciesze sie ze wrocil Bunoza, ale to jeszcze za wczesnie zeby wygryzl Jaliensa

Genkov jest chyba jednak silniejszym typem napastnika od Bittona, dobrze sie zastawia i robi dym z przodu, Bitton moze wejsc na zmeczony Appoel.

Bedzie to mecz prawdy a nawet minimalna wygrana moze byc kluczowa w perspektywie rewa...

Ma ktos link gdzie Maaskant mowi ze 0:0 nie bedzie zlym wynikiem ?

Licze ze Kirm oraz Genkov sie przelamia i beda kluczowymi postaciami, Melikson oczywiscie powinien uwazac aby nie zlapac zoltej... nawet w 60-65 minicie przy dobrym wyniku dla nas zdjac go i wprowadzic Gargule..

Przed meczem puszczac takie filmy naszym jak Braveheart (speech) , Wladca pierscieni bitwa w Helmowym Jarze, czy speech ala pacino z filmu gracze

http://www.youtube.com/watch?v=d2N7R6pY3mw
http://www.youtube.com/watch?v=sL9vUjm2mIE
http://www.youtube.com/watch?v=WO4tIrjBDkk

Wiem ze Maaskant jest dobrym motywatorem ale powinien wpajac naszym takie cisnienie na ten mecz aby mieli drgwaki przy samym mysleniu o tym w pozytywnym znaczeniu tego slowa, musza czuc ze to oni sa panami sytuacji przez co podania beda dokladniejsze, wslizgi pewniejsze a strzaly celniejsze!

DO SRODY I OBY SEN STAL SIE JAWA :d
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 15.08.2011 o godz. 08:27.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 15.08.2011, 08:59
Biton miał opóźniony okres przygotowawczy więc na pewno jeszcze nie jest w top formie.A i tak bramki sypie w każdym meczu. Rasiaka szybko na ławie posadzi.
Kirm prochu nie wymyśli na skrzydle. Próbowałbym go ewentualnie w środku pomocy zamiast Wilka, a przed nimi Melikson. Dużo biega może by poprzeszkadzał.
Ale tak dla świętego spokoju w ogóle bym go nie wystawiał, znowu się skompromituje i po co nam to
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.08.2011 o godz. 09:02.
..
Odpowiedz cytując
MDW
Member

Od: 04.2011

Stary 15.08.2011, 09:56
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
2,500 zostało chyba info masz na głównej albo na tym drugim portalu z kropką na środku
To jest informacja z 12 sierpnia czyli z piątku. Nie wiemy ile biletów zostało sprzedanych w sobotę i niedzielę. Skoro nie ma komunikatu to pewnie bilety są.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.08.2011, 10:06
Ja zgadzam sie z tym co robi Maaskant. Po tym jaki wystawia sklad, kogo oszczedza mozna dojsc do wniosku, ze jest dla niego zelazna czworka, bez ktorej nie wyobraza sobie Wisly. Dla mnie podobnie tych czterech zawodnikow to kregoslup i istota obecnej Wisly, reszte mozna modyfikowac w zaleznosci od formy, wymaganej taktyki.
Dla mnie to: Melikson, Iliev, Malecki, Sobolewski. Pozniej mozemy zastanawiac sie czy Genkov czy Biton, czy Nunez czy Wilk itd.
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 15.08.2011, 10:44
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Bitton moze wejsc na zmeczony Appoel.
Na mistrza Cyppru powinien wystarczyć jednak Genkkow wspierany podaniami Małłeckiego i Iliewwa.

minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 15.08.2011, 11:25
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ja zgadzam sie z tym co robi Maaskant. Po tym jaki wystawia sklad, kogo oszczedza mozna dojsc do wniosku, ze jest dla niego zelazna czworka, bez ktorej nie wyobraza sobie Wisly. Dla mnie podobnie tych czterech zawodnikow to kregoslup i istota obecnej Wisly, reszte mozna modyfikowac w zaleznosci od formy, wymaganej taktyki.
Dla mnie to: Melikson, Iliev, Malecki, Sobolewski. Pozniej mozemy zastanawiac sie czy Genkov czy Biton, czy Nunez czy Wilk itd.
Myślę, że jeszcze należy do tego grona zdecydowanie dodać Pareikę.
Odpowiedz cytując
baro1995
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 15.08.2011, 11:42
Na pewno dobre filmiki motywacyjne,ale na mecz z Apoelem to one się zupełnie nie nadają..Nie gramy z Barceloną,Realem czy Milanem. Jesteśmy lepsi od Apoelu i RM ma chłopaków tak zmobilizowac,żeby wyszli i wygrali,a tak by wzięli Apoel za hordy uruk-hai,po prostu za drużyne,która ma nad nami przewagę,a tak absolutnie nie jest.Wisła musi ich zgnieśc grą,a my dopingiem.. i będzie awans
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.08.2011, 11:45
szkoda mi Kirma bo w tamtym sezonie był ważną postacią w zespole, a teraz jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu... na pewno na jego postawę wpływ miała kontuzja jak i zwiększenie rywalizacji w zespole... wg mnie trzeba się go pozbyć przy nadarzającej się okazji bo jak kolega wyżej zdążył już zauważyć Kirm prochu już nie wymyśli, a jak wchodzi na boisko to tylko kaleczy grę...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Wisoman
Member

Od: 02.2008

Stary 15.08.2011, 11:52
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
szkoda mi Kirma bo w tamtym sezonie był ważną postacią w zespole, a teraz jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu... na pewno na jego postawę wpływ miała kontuzja jak i zwiększenie rywalizacji w zespole... wg mnie trzeba się go pozbyć przy nadarzającej się okazji bo jak kolega wyżej zdążył już zauważyć Kirm prochu już nie wymyśli, a jak wchodzi na boisko to tylko kaleczy grę...
Sezon się jeszcze dobrze nie zaczął a Ty go już sprzedajesz? Jak żona raz, drugi nie będzie chciała z Tobą pójść do łóżka bo będzie ją bolała przysłowiowa głowa to tez weźmiesz z nią rozwód?

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując
Trykuss
Member

Od: 09.2009

Stary 15.08.2011, 12:05
Siema. Słuchajcie nie było mnie 3 tyg i trochę sie pogubiłem. Powiedzcie mi czy Biton wygryzł ze składu Genkova, czy Genkov ma kontuzje. Brałem pod uwage, ze moze go oszczedzał maskant przed meczem z Aopelem ale wszedzie pisza, ze w tym meczu z 1 jedenastki nie grał tylko Maor. z Góry dzieki
Odpowiedz cytując
ktulu
Member

Od: 07.2005

Stary 15.08.2011, 12:09
Wygryzł go.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 15.08.2011, 12:11
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Siema. Słuchajcie nie było mnie 3 tyg i trochę sie pogubiłem. Powiedzcie mi czy Biton wygryzł ze składu Genkova, czy Genkov ma kontuzje. Brałem pod uwage, ze moze go oszczedzał maskant przed meczem z Aopelem ale wszedzie pisza, ze w tym meczu z 1 jedenastki nie grał tylko Maor. z Góry dzieki
Genkov w tym sezonie rozegrał 420 minut - 0 bramek
Biton 207 minut - 3 bramki

nikt nie ma kontuzji , Biton jest w lepszej formie jak widać
Odpowiedz cytując
fcb4
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 15.08.2011, 12:16
Ktoś może śledzi fora kibiców Apoelu ? jestem ciekaw czy są tak pewni swojej drużyny jak kibice Litexu
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 15.08.2011, 12:20
Cytat:
Według cypryjskich mediów Adorno może nie zagrać w środę przeciwko Wiśle z powodu kontuzji mięśnia przywodziciela. "To byłaby duża strata" - pisze portal 24sports.com.cy.

Adorno jest piłkarzem APOEL-u od czerwca. Przez ostatnie dwa sezony strzelał bramki dla Apollonu Limassol
Rzeczywiście jest potwierdzenie na kilku portalach cypryjskich.

Ciekawe czy to zasłona dymna czy rzeczywiście kontuzjowany ?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 15.08.2011, 12:34
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś może śledzi fora kibiców Apoelu ? jestem ciekaw czy są tak pewni swojej drużyny jak kibice Litexu
Wszyscy w Polsce patrza na APOEL z sezonu 2009/2010 ale to juz nie ta sama druzyna - m.in dlatego szanse na awans rozłozone sa 50-50. Oni pokonali we wspomnianym sezonie Kopenhage to czemu My mamy teraz nie pokonac APOEL-u. Jezeli zagramy u siebie konsekwentnie jak z Litexem to moze byc wspaniala zaliczka przed rewanzem
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów