The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.08.2011, 18:50
minusem tego ze pierwszy mecz u nas - to to ze nie wiadomo ile trzeba wygrac, jaki wynik ugrac. Oczywiscie że jak najwyżej ale.. tak podswiadomie.. lepiej wiedziec ze tzreba odrobic dajmy na to 2 bramki niz nie wiedziec nic. Wtedy wchodzi w gre przytrzymywanie piłki, granie na czas, co w dwumeczach jest wręcz często spotykane. Moim zdaniem gorszy wynik niż 3-0 dla nas, jest ze tak powiem niepewny awansu. Z drugiej strony kto nam broni zagrać dobry mecz na Cyprze, no ale sami wiemy jak my gramy na wyjezdzie... raczej kiepsko. Nie stracic gola u siebie, kazdy inny wynik bedzie dla mnie powiedzmy rokujący na awans.
Odpowiedz cytując
Jakubus
Member

Od: 11.2005

Stary 11.08.2011, 19:12
w związku z meczem z Apoelem bedziemy mogli sie dowiedziec roznych ciekawych rzeczy o naszych grajkach UEFA zamontuje dodaktowe kamery, ktore udostepnia szczegolowe statystki na temat zawodnikow( ile km przebiegli podczas meczu) kogo obstawiacie? Ja stawiam na Sobola Mam nadzieje ze bedzie tez info o najwiekszej predkosci jaka dany pilkarz rozwinal. Tak jak to mialo miejsce po ostatni meczu Borussi ( dla niewtajemiczonych rywalizacje w tym zakresie wygral Piszczek - chyba 32 km/h )
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 11.08.2011, 19:16
Czy to jest najwazniejszy dwumecz w historii Wisly z Waszego punktu widzenia?

Wg mnie ZA CUPIALA stoi na rowno z pozostalymi meczami ostatniej rundy eliminacji LM ktore gralismy (Panathinaikos, Barca itd) ale ze wzgledu na klase przeciwnika uwazam nadchodzacy dwumecz za NAJWAZNIEJSZY.

Czy w historii calej Wisly? Bylismy juz w 1/4 tego pucharu odpadajac z Malmoe no ale czy ja wiem czy mozna porownywac tamten poziom rozgrywek do tego w obecnej chwili.. Wydaje mi sie ze wtedy bylo duzo latwiej tam awansowac
Odpowiedz cytując
rnandez
Member

Od: 07.2011

Stary 11.08.2011, 19:17
Jakubus napisał(a):Wyświetl post
w związku z meczem z Apoelem bedziemy mogli sie dowiedziec roznych ciekawych rzeczy o naszych grajkach UEFA zamontuje dodaktowe kamery, ktore udostepnia szczegolowe statystki na temat zawodnikow( ile km przebiegli podczas meczu) kogo obstawiacie? Ja stawiam na Sobola Mam nadzieje ze bedzie tez info o najwiekszej predkosci jaka dany pilkarz rozwinal. Tak jak to mialo miejsce po ostatni meczu Borussi ( dla niewtajemiczonych rywalizacje w tym zakresie wygral Piszczek - chyba 32 km/h )
haha, faktycznie od 4 rundy UEFA odpowiada za wysyłanie sygnału.
Też stawiam na Sobola jeżeli chodzi o przebiegnięte kilometry
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 11.08.2011, 21:24
ja daję na Małego, Sobol dużo nie biega
a co do meczu, to ciekawe, czy trener da odpocząć graczom +30 w meczu ligowym
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 11.08.2011, 22:09
Ma ktoś statystyki od ilu spotkań APOEL jest niepokonany u siebie ?

Pierwszy mecz wychodzimy z dwójką defensywnych pomocników którzy muszą zagrać zdyscyplinowanie i skupiać się na rozbijaniu akcji APOELU do tego obrona musi być skoncentrowana od 1 minuty by nie stracić przypadkowej bramki.

W ataku szanse bramkowe będą grunt aby wykorzystać,dlatego podstawa nic nie stracić a coś wpadnie z przodu.Melikson Małecki Iliev i napastnik tylko ta czwórka powinna angażować się w ofensywe ewentualnie Lamey jeżeli będzie zabezpieczany.

Wygrywamy u siebie nawet 1:0 i w rewanżu gramy to co dobrze nam wychodzi kontry,my zdobywamy 1 gola to wtedy Apoel musi zdobyć już 3 dlatego 1:0 będzie dobrym wynikiem...nie pisząc już o dwubramkowym zwycięstwie.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 11.08.2011, 22:15
ej ludzie KEEP CALM !

widzę, że niektórzy już zastanawiają się, czy będziemy grac przy 3, czy przy 4 trybunach i czy w ogóle będziemy grać u siebie na stadionie. Masakra...

Wrzućcie na luz i wyobraźcie sobie, że jeszcze nawet nie jesteśmy jednym krokiem w fazie grupowej LM i do tego jeszcze daleka droga. Miejmy jednak nadzieje, że nie taki potwór straszny, jak go malują
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.08.2011, 22:17
Coś mi jakoś ciężko przychodzi uwierzenie, że potrafimy utrzymać zero z tyłu ale oby.
Odpowiedz cytując
cronos20
Member

Od: 06.2011

Stary 11.08.2011, 23:02
przed Liteksem tez tu był pełno posranych w gacie kibiców !
zadowoli mnie awans, nie ważne w jakim stylu jakim wynikiem!
Tyle już czekam na LM że ... eh... musi się udać - jak nie teraz to kiedy ?
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 11.08.2011, 23:37
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Czy to jest najwazniejszy dwumecz w historii Wisly z Waszego punktu widzenia?

Wg mnie ZA CUPIALA stoi na rowno z pozostalymi meczami ostatniej rundy eliminacji LM ktore gralismy (Panathinaikos, Barca itd) ale ze wzgledu na klase przeciwnika uwazam nadchodzacy dwumecz za NAJWAZNIEJSZY.

Czy w historii calej Wisly? Bylismy juz w 1/4 tego pucharu odpadajac z Malmoe no ale czy ja wiem czy mozna porownywac tamten poziom rozgrywek do tego w obecnej chwili.. Wydaje mi sie ze wtedy bylo duzo latwiej tam awansowac
Najważniejszy w historii? No ja nie wiem. Z pkt widzenia $ zapewne tak. Z pkt. widzenia szans mniej więcej na równo z dwumeczem Panathinaikosem (bo moim zdaniem wtedy mieliśmy lepszą drużynę niż dziś).
Na pewno b.ważne było wspomniane Malmoe'79. Sięgając bardzo wstecz ogromnie ważne z wielu powodów było też np. MP 1927 po pokonaniu w decydującym meczu de facto niemieckiej drużyny 1FC Katowice.
Dwumecz z Apoelem tj. na pewno najważniejsza sprawa na dziś
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 11.08.2011, 23:49
Padło pytanie:
CH. napisał(a):Wyświetl post
Kartki w kwalifikacjach są przekładane na mecze w fazie grupowej czy liczone od nowa?
Przykładowo Melikson ma teraz żółtko , dostaje kolejne w meczu na Cyprze (czyli w ostatnim w kwalifikacjach) i czy wtedy pauzuje w fazie grupowej LM / LE?
I widzę, że sporo bzdur zostało spłodzonych na forum:
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Nie mogą byc przekładane to by było bez sensu,że gracze drużyn które bezpośrednio awansowały do LM mają czyste konto,a inni mają już na koncie żółte kartki bądź zawieszenia.
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
pieprzycie... oczywiście że przechodzą, wszystkie rozgrywki europejskie są powiązane, jak wejdziemy do LM i Melikson bd miał 4 kartki po dwumeczu z Apoelem to będzie musiał pauzować w I meczu. Nie dam sobie za to ręki uciąć ale od zawsze tak słyszałem. Wydaje mi się że nic się nie zeruje. Poza tym na potwierdzenie tego drużyny np Barca i ManU i ich zawodnicy którzy po finale mieli 4 kartki to będą pauzować w I meczu grupowym w tym roku.
Chimek12 napisał(a):Wyświetl post
Na Fazę Grupową na 100% nie przechodzą, ale jak Maor w pierwszym meczu z APOEL-em dostanie żółtą kartke to w rewanżu niestety nie zagra. Z Fazy Eliminacyjnej do Grupowej kartki nie przechodzą.
Więc rzućmy okiem w regulamin (http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...9_DOWNLOAD.pdf)
Regulations of the UEFA Champions League 2010/11 napisał(a):
Article 22
Yellow and red cards
(...)
22.02 In case of repeated cautions:
a) before the group stage, a player is suspended for the next competition
match after two cautions in two different matches, as well as after the
fourth and sixth caution;
b) from the first match in the group stage, a player is suspended for the next
competition match after three cautions in three different matches, as well
as following any subsequent odd-numbered caution (fifth, seventh, ninth,
etc.).
22.03 Single yellow cards and pending suspensions are always carried forward
either to the next stage of the competition or to another club competition in
the current season.
22.04 Exceptionally, single cautions that are received before the group stage and
have not resulted in a suspension expire on completion of the play-offs.
22.05 Cautions and pending yellow-card suspensions from club competition
matches expire at the end of the season.
Czyli po naszemu:
1. Przed fazą grupową gracz jest zawieszany po 2 żółtych kartkach otrzymanych w 2 różnych meczach (tak samo po 4. i 6. żółtej kartce).
2. Począwszy od fazy grupowej gracz jest zawieszany po 3 żółtych kartkach otrzymanych w 3 różnych meczach (tak samo po 5., 7., 9. itd. żółtej kartce).
3. Pojedyncze żółte kartki i zaległe zawieszenia są zawsze przenoszone dalej (do kolejnej fazy lub do innych rozgrywek).
3a. Jest tylko jeden wyjątek: anulowana jest pojedyncza żółta kartka (która nie skutkowała zawieszeniem) otrzymana przed fazą grupową.
4. Żółte kartki i zaległe zawieszenia za żółte kartki ulegają anulowaniu wraz z zakończeniem sezonu.

minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
baro1995
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 12.08.2011, 01:18
Czyli,jeżeli któryś z naszych graczy otrzyma swoją 2 żółtą kartkę w meczu rewanżowym z Apoelem,nie zagra w 1 spotkaniu fazy grupowej.Miejmy nadzieje,że Melikson nie załapie jakiejś kartki w rewanżu,bo nie zagrałby w 1 spotkaniu,a tak jak nikt nie załapie swojej 2 żółtej w rewanżu na Cyprze,wszyscy będą mieli czyste konto.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 12.08.2011, 02:17
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Czyli,jeżeli któryś z naszych graczy otrzyma swoją 2 żółtą kartkę w meczu rewanżowym z Apoelem,nie zagra w 1 spotkaniu fazy grupowej.Miejmy nadzieje,że Melikson nie załapie jakiejś kartki w rewanżu,bo nie zagrałby w 1 spotkaniu,a tak jak nikt nie załapie swojej 2 żółtej w rewanżu na Cyprze,wszyscy będą mieli czyste konto.
Zgadza się. Na ten moment po 1 kartce na koncie mają:
Biton
Chavez
Melikson
Sobolewski

W APOELu kartkę zaliczył tylko ichniejszy kapitan Satsias.
Poursaitidis pauzuje w meczu w Krakowie.

minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 12.08.2011, 11:05
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/sta...wiadomosc.html

Teraz jesteśmy w "15". Pokażmy najbliższymi spotkaniami, że jesteśmy numerem "1"!
Odpowiedz cytując
bearex
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 12.08.2011, 11:16
Panowie, nie wiecie czy są jeszcze bilety bo o 15 się wybieram do Krakowa po nie.
Odpowiedz cytując
MDW
Member

Od: 04.2011

Stary 12.08.2011, 11:36
Dopóki nie ma komunikatu klubu, że wszystkie bilety zostały sprzedane możesz wybierać się śmiało po bilety. Patrząc na tempo sprzedaży biletów z ostatnich dwóch dni dziś do wieczora raczej powinieneś kupić choć oczywiście już nie na wszystkie sektory.
Odpowiedz cytując
frg
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 12.08.2011, 11:38
Mam takie pytanie, wiem, że "troche" przedwczesne, ale jednak:

w grupie LM sa 4 zespoły: ile awansuje a co sie dzieje z pozostałymi - wogóle odpadaja czy wchodzą jakoś do LE?

Z góry dziekuje za odpowiedz.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 12.08.2011, 11:40
Dwa awansują a 3 ma baraże o LE z tego co wiem.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 12.08.2011, 11:41
frg napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie, wiem, że "troche" przedwczesne, ale jednak:

w grupie LM sa 4 zespoły: ile awansuje a co sie dzieje z pozostałymi - wogóle odpadaja czy wchodzą jakoś do LE?

Z góry dziekuje za odpowiedz.
dwoje pierwszych awansuje dalej z trzeciego miejsca awansuje do LE a czwarty odpada
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 12.08.2011, 11:41
3 miejsce wchodzi do 1/16 LE. 2 pierwsze awansują do 1/8 LM.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
krakus76
Banita

Od: 09.2009

Stary 12.08.2011, 11:51
Galonek napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/sta...wiadomosc.html

Teraz jesteśmy w "15". Pokażmy najbliższymi spotkaniami, że jesteśmy numerem "1"!
Właśnie. Każdy do sklepu po nóż i maczetę. Niech ich błysk oślepii kibiców przyjezdnych

Taki żarcik
Odpowiedz cytując
aguero20
Member

Od: 05.2011

Stary 12.08.2011, 12:04
A teraz ja zmienie temacik Jaki wynik obstawiacie bo ja 2:0 dla Wisły , dwa gole Meliksona
Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 12.08.2011, 12:07
To nie temat o tym jaki obstawiamy wynik...
Odpowiedz cytując
fcb4
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 12.08.2011, 12:07
Gdyby tak z nami grali jak w tym meczu to myśle że duże szanse mamy na awans ale przez ten czas doszło do nich kilku nowych zawodników ;d http://www.youtube.com/watch?v=rGKnCR_d3kk
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 12.08.2011, 14:17
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby tak z nami grali jak w tym meczu to myśle że duże szanse mamy na awans ale przez ten czas doszło do nich kilku nowych zawodników ;d http://www.youtube.com/watch?v=rGKnCR_d3kk
Co nie znaczy, że od razu się w zespół wkomponują. Nowi zawodnicy przychodzący do klubu są zawsze niewiadomą. Przykład Kaki jest nad wyraz przekonujący do tej tezy. W Milanie gwiazda i ligi i LM, a poszedł do Realu to nie gra nawet 60% swoich możliwości.

Wisła po raz pierwszy od ery Cupiała nikogo w lecie przed eliminacjami nie sprzedała co już jest ewenementem. Widać nawet właściciel po blisko 15 latach popełniania tego samego błędu teraz tego nie zrobił i przyniosło to efekty - do grudnia gramy w Europie, a 23 sierpnia przekonamy się na jakim szczeblu czy LM czy LE.

Podstawa to kolektyw, a przecież nikt nawet w najśmielszych snach nie myślał, że bilans w eliminacjach LM będzie jak na razie idealny 4 mecze - 4 zwycięstwa, 0 remisów i porażek.

PS. Czy teraz są jakieś punkty do rankingu klubowego tzn. 1 pkt za zwycięstwo czy one naliczane są dopiero od fazy grupowej?

PS.2.
Ja dzisiaj miałem sen, który mam nadzieje, że będzie dobrym omenem przed dwumeczem z APOELEM, a mianowicie wyśnił mi się tytuł z onetu " WISŁA KRAKÓW AWANSOWAŁA DO PIŁKARSKIEGO RAJU !!! ", z wp "Po latach prób Wisła sforsowała bramy Ligi Mistrzów". Wypada tylko czekać do 23 sierpnia i o 12 w nocy być może takie tytuły się pojawią .
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 12.08.2011, 14:23
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
PS. Czy teraz są jakieś punkty do rankingu klubowego tzn. 1 pkt za zwycięstwo czy one naliczane są dopiero od fazy grupowej?
Nie dostajemy żadnych punktów za IV rundę.

Punkty do rankingu klubowego możemy zdobyć dopiero w grupie:

LM: 4 punkty za sam udział, plus 2 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis
LE: 2 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis, z tym że minimalnie można zdobyć dwa punkty (także jak przegramy wszystkie mecze w grupie to i tak te 2 punkciki dostaniemy).
Ddf
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 12.08.2011, 16:32
Komunikat dla wybierających się na Cypr
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...h_sie_na_cypr/

Cytat:
REZERWACJE NA CZARTER
Orientacyjna cena za lot do Nikozji wyniesie ok. 1250 zł . Cena jest negocjowana i może będzie niższa.
Cena obejmuje, przelot, opłaty lotniskowe.

Wylot rano 23.08.2011, powrót po meczu.
Więcej szczegółów niebawem.

Rezerwacji miejsc w samolocie dokonujemy na mail : [email protected] wisly.pl (razem) , w temacie proszę wpisać : CYPR CZARTER.

Do dyspozycji mamy 160 miejsc.

Lot samolotem czarterowym SKWK zaplanowany jest bezpośrednio do częsci greckiej.

SKWK
Ostatnio edytowane przez CH. : 12.08.2011 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 13.08.2011, 17:32
ważne info dla chłopaków z USA, przed chwilą RAF na shoutboxie wkleił więc daje tutaj żeby nie uciekło:

[Dzisiaj 17:30] RAF: do kibicow mieszkajacych w USA: mecz Wisly z Apoelem bedzie pokazany na kanale 124 i 125 (Time Warner) w czwartek
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 13.08.2011, 17:51
Spy,
Edytuj> Usuń > Usuń wiadomość >Usuń tę wiadomość. Koniec
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
fcb4
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.08.2011, 13:43
Ja tam jestem realistą i powiem tak że przygoda Legi i Śląska skończy się na IV rundzie EL.LE

Legia - Spartak 30%-70%

Śląsk - Rapid 40%-60%

A co do naszej Wisełki bardzo bym chciał abyśmy awansowali do LM ale coś mi mówi że na jesień będziemy grać w LE niestety obym się miło zawiudł.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów