The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Romuald
Senior Member

Od: 07.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2011, 13:13
Sylwek1906 napisał(a):Wyświetl post
Kolejka po bilety sięga od wejścia do ul. Reymonta, bilety na Apoel schodzą błyskawicznie na Zagłębie nie sprzedano nawet 500. Czyli 7000 karnetów i 500 biletów, oszałamiająca liczba na meczu ligowym sie szykuje, nie przebijemy nawet pewnej drużyny z Krakowa..
Pierniczysz głupoty, idziesz o zakład,że na Zagłębie przyjdzie więcej ludzi niz było na niedzielnym meczu parchów?
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 10.08.2011, 13:15
Karnetowcy powinni mieć dzisiaj jakieś osobne okno, a nie stać w tym tłumie.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 10.08.2011, 13:16
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
Ktos na fb napisal ze klub powinien sprzedawac wejsciowki na Zaglebie w pakiecie na mecz z APOELem. Dac cene biletu 15 zl wyzsza i bylo by git a ile osob by skorzystalo z tego przywileju to by sie okazalo w sobote.
A po co ? Żeby kogoś zmuszać żeby na mecz poszedł ? No bez przesady.. Kto ma być na Zagłębiu to będzie. I wiem, że przynajmniej pojawią się ludzie, dla których Wisła to nie moda na Ligę Mistrzów, nie APOEL i nie sukces tylko coś więcej. Kiedyś się cieszyłem z kolejek przed meczami TOP. Klub zarobi, może ktoś się zajawi, etc., etc.. Ale teraz? Widzę tabun kibiców sukcesu... Widzów nawet nie kibiców.. Przykre..

Choć w tym sezonie spodziewam się słabej frekwencji w lidze, przynajmniej na początku, z powodu obowiązku wyrobienia karty kibica, wielu osobom nie chce się podjąć zwyczajnie takiego 'wysiłku'..
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 10.08.2011, 13:22
Nie wiecie czy będzie jutro możliwość kupna biletu na sektor C?
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.08.2011, 13:23
fialo napisał(a):Wyświetl post
A po co ? Żeby kogoś zmuszać żeby na mecz poszedł ? No bez przesady.. Kto ma być na Zagłębiu to będzie. I wiem, że przynajmniej pojawią się ludzie, dla których Wisła to nie moda na Ligę Mistrzów, nie APOEL i nie sukces tylko coś więcej. Kiedyś się cieszyłem z kolejek przed meczami TOP. Klub zarobi, może ktoś się zajawi, etc., etc.. Ale teraz? Widzę tabun kibiców sukcesu... Widzów nawet nie kibiców.. Przykre..

Choć w tym sezonie spodziewam się słabej frekwencji w lidze, przynajmniej na początku, z powodu obowiązku wyrobienia karty kibica, wielu osobom nie chce się podjąć zwyczajnie takiego 'wysiłku'..
W zasadzie to masz racje bo prawdziwi kibice zawsze przyjda na mecz a nie tylko jak na R22 przyjedzie APOEL lub inny europejski klub...aczkolwiek nie mow bo boli serce ze na lige nie mozna sie zmobilizowac w liczbie chocby 18 tys na taki mecz z Zaglebiem.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 10.08.2011, 13:25
fialo napisał(a):Wyświetl post

fialo, niech przychodzą, może poczują ten klimat R22, itp., itp. - jest dla nich dużo miejsca na stadionie - oczywiście na odpowiednich sektorach - ale masz racje to przykre...

na Zagłębiu w większości będą ludzie dla których Wisła to coś więcej niż wynik i ładna gra w piłkę, atrakcyjny przeciwnik, itp...

pamiętam mecz z Bełchatowem na wiosnę, przeciwnik mało atrakcyjny ale było stosunkowo dużo ludzi...i atmosfera nawet nawet! chciałbym aby teraz było podobnie ...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2011 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 10.08.2011, 13:28
Fialo bilet w pakiecie to dobry pomysł, przychodzić nie muszą ale klub by zarobił Na pewno te 15-20zł więcej nie przełożyło by się na ilość sprzedanych biletów na APOEL bo i tak zejdą wszystkie.
I już nie przesadzajcie bo w zeszłym roku na ligę też przychodziło mnóstwo kosmitów, poprostu teraz mają alternatywę to w dużej części zrezygnują z ligi dopóki są puchary.

Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 10.08.2011, 13:30
Ale po co te histerie. Mecz z Zagłębiem w sobotę o godz. 18.00 czyli za ponad 3 dni. A tu juz niektórzy frekwencje liczą. Jak tacy dobrzy jesteście to na Rynek i robić konkurencję wróżce spod Sukiennic.
Nie ma też co wypominac innym kibicom, że mecz z Apoelem cieszy się większym zainteresowaniem niż mecz z Zagłębiem. Sytuacja materialna wielu nie jest taka różowa jak to w programach TV przedstawiają, więc jeśli ktos ma do wyboru finansowo jeden mecz to wiadomo jaki wybierze. Najważniejszy dla Wisły mecz od ostatnich kilku lat (o wejście do Raju) czy ligową młóckę z ....Zagłębiem ? Zaledwie 4 dni różnicy między obydwoma meczami też ma duże znaczenie. Długi weekend (Świeto Wniebowzięcia) też swoje robi. Wielu wyjazdowo wykorzysta te 3 dni. Poza tym pamietajmy, trwa nadal sezon urlopowy, co widać choćby po smetnym ruchu ulicznym w mieście. Wielu ludzi nie ma w Krakowie.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 10.08.2011 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując
lordes
Member

Od: 08.2010

Stary 10.08.2011, 13:32
szkoda że nie ma osobnego okienka dla osób chcących kupić tylko bilet na Zagłębie bo ta kolejka to masakra

super sprawa,dzięki za informacje bo już się bałem że będę musiał stać w tej kolejce
Powód: odpowiedź
Ostatnio edytowane przez lordes : 10.08.2011 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując
lopez80
Junior Member

Od: 11.2010

Stary 10.08.2011, 13:37
loredes ,okienko nr 10 jest z biletami na zaglebie
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 10.08.2011, 13:49
a dla karnetowców jest okienko czy nie ?
Odpowiedz cytując
wiślak1992
Member

Od: 06.2009

Stary 10.08.2011, 13:50
jest możliwość wymiany biletu? np. kupiłem na C a chce isć na G.
Odpowiedz cytując
wiślak1906forever
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 10.08.2011, 13:50
Jutro wybieram się po bilety na mecz z Zagłębiem a zarazem chce wyrobić nową karte kibica.Mógłby mi ktoś na pisać gdzie mam to zrobić?
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 10.08.2011, 13:52
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Jutro wybieram się po bilety na mecz z Zagłębiem a zarazem chce wyrobić nową karte kibica.Mógłby mi ktoś na pisać gdzie mam to zrobić?
W strefie kibica.
Odpowiedz cytując
Michal Krk
Member

Od: 08.2006

Stary 10.08.2011, 13:54
Wichar87 napisał(a):Wyświetl post
Więc nie ma ograniczeń proste. Potrzebne są tylko dane do biletów: imiona, nazwiska, pesele.
Cytat:
Przypominamy, że mecz z Liteksem jest ostatnim, w którym bilety można nabywać nie posiadając jeszcze klubowej elektronicznej Karty Kibica. Od następnego spotkania ten dokument będzie już niezbędny. w którym bilety można nabywać nie posiadając jeszcze klubowej elektronicznej Karty Kibica. Od następnego spotkania ten dokument będzie już niezbędny.
Tak bylo napisane w newsie ze sprzedaza biletow na Litex. Ma ktos PEWNA informacje na temat tego czy musza byc karty kibica na mecz z APOELEM?
W życiu piękne są tyko chwile
Odpowiedz cytując
wiślak1906forever
Senior Member

Stary 10.08.2011, 13:54
zim zum napisał(a):Wyświetl post
W strefie kibica.
Ok...ale mam iść do kasy czy tam na góre? Mam stać w kolejce 3 godziny żeby wyrobić karte :/ a potem drugie 3 żeby kupić bilet?
Odpowiedz cytując
JarekTSW
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 10.08.2011, 13:55
Na górę.... Najpierw karta kibica , potem na dole bilet
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 10.08.2011, 13:56
Ok...ale mam iść do kasy czy tam na góre? Mam stać w kolejce 3 godziny żeby wyrobić karte :/ a potem drugie 3 żeby kupić bilet?
Idź na górę i tam się to robi.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 10.08.2011, 13:56
nie, idziesz prosto na górę i wyrabiasz kartę, później stajesz w kolejce po bilet!!

czasem zanim zadasz pytanie poczytaj oficjalną stronę, chyba, że nie rozumiesz słowa pisanego!!
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 10.08.2011, 13:57
Ciekawe ile karnetów ekstra zejdzie? Było 7000 ale teraz niektórzy dokupią pod kątem europejskich pucharów co by w kolejkach nie stać następnym razem .
Odpowiedz cytując
MDW
Member

Od: 04.2011

Stary 10.08.2011, 13:57
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...em_z_apoel_em/

Info klubu o tym co dziś dzieje się pod Strefą Kibica. Zdjęcia jakich dawno nie było.
Odpowiedz cytując
wiślak1906forever
Senior Member

Stary 10.08.2011, 13:58
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nie, idziesz prosto na górę i wyrabiasz kartę, później stajesz w kolejce po bilet!!

czasem zanim zadasz pytanie poczytaj oficjalną stronę, chyba, że nie rozumiesz słowa pisanego!!
Dzięki...Ale akurat jestem zajęty a forum jest po to aby wymieniać się informacjami, więc pomyslałem że tu się szybciej dowiem
Odpowiedz cytując
frg
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 10.08.2011, 14:00
Michal Krk napisał(a):Wyświetl post
Tak bylo napisane w newsie ze sprzedaza biletow na Litex. Ma ktos PEWNA informacje na temat tego czy musza byc karty kibica na mecz z APOELEM?

TAk, jest PEWNA informacja na stronie głównej: NIE POTRZEBA KK NA MECZ Z APOELEM!
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując
Wiślak1989
Member

Stary 10.08.2011, 14:15
witam stoje w kolejce do kas. Kolejka jest do ul. Reymonta. I mam pytanie czy orjentuje się ktoś czy są jeszcze bilety na f na mecz z apoelem?
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 10.08.2011, 14:22
Wiślak1989 napisał(a):Wyświetl post
witam stoje w kolejce do kas. Kolejka jest do ul. Reymonta. I mam pytanie czy orjentuje się ktoś czy są jeszcze bilety na f na mecz z apoelem?
To wiedzą sprzedajacy w kasach, a nie my na forum.
Odpowiedz cytując
Wiślak1989
Member

Stary 10.08.2011, 14:30
a trzeba mieć na apoel karte kibica?
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.08.2011, 14:30
Wiślak1989 - przeglądaj temat, choćby kilka ostatnich stron. NIE TRZEBA NA APOEL karty kibica.

zim zum - zawsze sobie możesz wymyślić powód dla którego coś nie będzie pasować. O pewnych sprawach to można sobie pomyśleć na zapas...
Ostatnio edytowane przez hunter : 10.08.2011 o godz. 14:37.
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 10.08.2011, 14:31
Wiślak1989 napisał(a):Wyświetl post
a trzeba mieć na apoel karte kibica?
Ja pier.. albo to są ostre internetowe trolle albo idioci nie potrafiący wyszukać informacji 3 posty wyżej
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 10.08.2011, 14:32
hunter napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo kumam. Pytasz o osobne okienko z biletami na APOEL dla karnetowców? Miałeś ich kilkanaście do dnia wczorajszego... Bo o Zagłębie jako karnetowiec chyba nie pytasz.
Stary przy takiej organizacji, to mogą sobie moją rezerwacją do dzisiaj włącznie dupe wytrzeć. Mogli dać do 9, a teraz niech już łaski nie robią. Biletów nie kupiłem wcześniej, bo czekałem na kartę kumpla, który mi ją wysyłał pocztą z wakacji, bo niestety nr pesel to za mało żeby zidentyfikować osobę w tym zajebistym systemie biletowym. Więc proszę Cię nie mędrkuj teraz...
Odpowiedz cytując
Wiślak1989
Member

Stary 10.08.2011, 14:36
hunter napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo kumam. Pytasz o osobne okienko z biletami na APOEL dla karnetowców? Miałeś ich kilkanaście do dnia wczorajszego... Bo o Zagłębie jako karnetowiec chyba nie pytasz.

Wiślak1989 - przeglądaj temat, choćby kilka ostatnich stron. NIE TRZEBA NA APOEL karty kibica.
Hunter- trochę ciężko mi przeglądnąć temat w telefonie stojąc w kolejce.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów