The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2011, 10:07
O właśnie Frg. Taka wiadomosć jak z meczu ze Skonto jest zrozumiała dla każdego.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 10.08.2011, 10:47
frg napisał(a):Wyświetl post
Na stronie nie ma błędu. 10 sierpnia rusza sprzedaż biletów na miejsca gdzie nikt nie kupił karnetu ale równocześnie Ci, którzy mają karnet mogą wykupić miejsce "swoje", mają tam rezerwacje. Chodzi o to, żeby zwiększyć ilość dni w których można kupować bilety.
Według mnie nie powinno być żadnych głupich ograniczeń tylko od początku powinna być możliwość zakupu przez każdego.
Odpowiedz cytując
kondzio7
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 10.08.2011, 10:56
wie ktoś może ile biletów na mecz w sobotę zostało?
Odpowiedz cytując
Henio1
Member

Od: 04.2011

Stary 10.08.2011, 10:56
INFO OD KOLEGI KTÓRY WŁASNIE DZWONIŁ Z POD STADIONU BO CZEKA NA BILECIK CYTUJE " KOLEJKA ZE JA P....OLE !!! DO SAMEJ ULICY REYMONTA" cos mi sie wydaje ze bilecików juz w poniedzialek nie bedzie.
Odpowiedz cytując
virus_nh
Member

Od: 04.2007

Stary 10.08.2011, 11:02
Henio1 napisał(a):Wyświetl post
INFO OD KOLEGI KTÓRY WŁASNIE DZWONIŁ Z POD STADIONU BO CZEKA NA BILECIK CYTUJE " KOLEJKA ZE JA P....OLE !!! DO SAMEJ ULICY REYMONTA" cos mi sie wydaje ze bilecików juz w poniedzialek nie bedzie.
Potwierdzam, też dostałęm takie informacje, że kolejka dłuuuugaaa. To się ludzie rzucili na APOEL
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 10.08.2011, 11:04
Niech pamiętają żeby kupić na Zagłębie
Odpowiedz cytując
frg
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 10.08.2011, 11:19
Ja nauczony doświadczeniem z zeszłego roku kupiłem karnet Bilet kupiłem w poniedziałek bez kolejki. jak obliczyłem to na znizkach "zarobiłem" juz 20 zł nawet jeżeli nie dam rady iść na wszystkie mecze ligowe to i tak sie opłaca.

Cieszy to, że pewnie znowu bedzie komplet !
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując
yogul
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 10.08.2011, 11:37
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Według mnie nie powinno być żadnych głupich ograniczeń tylko od początku powinna być możliwość zakupu przez każdego.

to nie są żadne głupie ograniczenia tylko bardzo dobre nagradzanie karnetowiczów.
jedne z nielicznych bardzo dobrych ruchów naszego klubu, warto wynagradzać kibiców którzy inwestują kasę w karnet żeby być często z Wisłą. Czemu oni mieli by stać po kilka godzin w kolejkach z kimś kto tylko sobie chce iść np na Apoel

poza tym dzięki temu mają możliwość "pierwokupu" swojego miejsca
Ostatnio edytowane przez yogul : 10.08.2011 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 10.08.2011, 11:43
yogul napisał(a):Wyświetl post
to nie są żadne głupie ograniczenia tylko bardzo dobre nagradzanie karnetowiczów.
jedne z nielicznych bardzo dobrych ruchów naszego klubu, warto wynagradzać kibiców którzy inwestują kasę w karnet żeby być często z Wisłą. Czemu oni mieli by stać po kilka godzin w kolejkach z kimś kto tylko sobie chce iść np na Apoel

poza tym dzięki temu mają możliwość "pierwokupu" swojego miejsca
Wszystko fajnie. Tylko przy nowych poj... zasadach dzisiaj jako karnetowiec musze stać w zajebistej kolejce, bo chcialem jeszcze bilet dla ojca.I co by mi dało, ze jak kupie w niedziele a on dzisiaj jak ja wyląduje na północy a on na południu.
Odpowiedz cytując
wislabielany
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 10.08.2011, 11:54
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Niech pamiętają żeby kupić na Zagłębie
Heeh, na Zagłębie bilety na C będzie można pewnie dzień przed meczem kupić jeszcze, a na APOEL jutro pewnie będzie po wszystkim ...
Wisła Pany

Odpowiedz cytując
yogul
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 10.08.2011, 11:58
Wszystko fajnie. Tylko przy nowych poj... zasadach dzisiaj jako karnetowiec musze stać w zajebistej kolejce, bo chcialem jeszcze bilet dla ojca.I co by mi dało, ze jak kupie w niedziele a on dzisiaj jak ja wyląduje na północy a on na południu.
a czego się spodziewałeś? że jako karnetowiec w uprzywilejowane dni będziesz mógł kupić dodatkowo bilety innym? gdyby tak bylo ludzie kupowali by po 20 biletów wtedy i na jedno by wyszło czy by otworzyli sprzedaż wszystkim czy tylko posiadaczom karnetu
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 10.08.2011, 11:58
wybacz mistrzu ale dlaczego twój ojciec ma być uprzywilejowany w stosunku do innych?
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Stary 10.08.2011, 12:00
Nie da się zrobić tak żeby było idealnie, na pewno najbardziej sprawiedliwą opcją jest ta obecna. Jeśli byłoby tak jak mówisz to dzisiaj musiałbym stać parę godzin w kolejce żeby mieć bilet mimo że posiadam karnet i mocniej wspomagam klub niż ci co idą po raz pierwszy na stadion na mecz z Apoelem.

Biorąc pod uwagę że każdy kto ma karnet może kupić ile chce biletów to patrząć na liczbę karnetów - jakieś 8000-9000 - to każdy kupuje po 3 bilety i wszystko się sprzedaje. To jest dopiero sprawiedliwość.
Ostatnio edytowane przez _gilardino_ : 10.08.2011 o godz. 12:03.

Odpowiedz cytując
delukas96
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 10.08.2011, 12:03
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Czy ilość biletów jaką mogę kupić jest ograniczona?
Ograniczona tym, ile masz kart kibica swoich kolegów Nie wiem czy możesz komuś kupić bilet jak podasz sam pesel i imię i nazwisko.
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 10.08.2011, 12:11
delukas96 napisał(a):Wyświetl post
Ograniczona tym, ile masz kart kibica swoich kolegów Nie wiem czy możesz komuś kupić bilet jak podasz sam pesel i imię i nazwisko.
Przecież na APOEL nie obowiązuja karty kibica.
Odpowiedz cytując
Wichar87
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 10.08.2011, 12:19
Więc nie ma ograniczeń proste. Potrzebne są tylko dane do biletów: imiona, nazwiska, pesele.
Odpowiedz cytując
Jaszka23
Junior Member

Od: 09.2010

Stary 10.08.2011, 12:23
Witam, wałkowałem pare stron wstecz i nie znalazłem odpowiedzi więc pytam, ziomek nie da rady iść na mecz z zagłębiem w sobote, a ma karnet, czy wejdę na mecz na jego karnecie ?
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Stary 10.08.2011, 12:30
Możesz próbować ale bardzo wątpliwe, większość osób ma sprawdzane dokumenty.

Odpowiedz cytując
Horn
Junior Member

Od: 11.2006

Stary 10.08.2011, 12:37
przecież ochrona ma PDA, na którym pokazuje się zdjęcie z karty przyłożonej do czytnika (mecze ligowe)
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 10.08.2011, 12:38
PvD napisał(a):Wyświetl post
wybacz mistrzu ale dlaczego twój ojciec ma być uprzywilejowany w stosunku do innych?
Ja nie mówie, że ma być uprzywilejowany. Tylko sam widzisz, że w aktualnej sytuacji jak nie masz kolegów z karnetami obok Ciebie, to bardzo ciężko iść na mecz ze znajomymi nie mającymi karnetów (chyba, że na C).
Odpowiedz cytując
MDW
Member

Od: 04.2011

Stary 10.08.2011, 12:40
Ruszyła wolna sprzedaż wejściówek na środowe spotkanie mistrzów Polski z APOEL-em Nikozja w fazie, która decyduje o awansie do Ligi Mistrzów. Zainteresowanie fanów Wisły jest ogromne, na kupno biletu trzeba czekać ok. trzech godzin
Tak ogromnych kolejek nie było odkąd Wisła wróciła na stadion przy ul. Reymonta. Chociaż pracują wszystkie kasy, kolejki nie zmniejszają się. - Trzeba czekać ponad trzy godziny - narzekał jeden z kibiców. Kolejki wciąż się powiększają, ale nowi fani zwykle rezygnują z kupna biletów na mecz z APOEL-em.
Do tej pory bilety mogli nabywać tylko posiadacze karnetów. Dla nich ceny wynosiły od 40 do 70 zł.
Kibice, którzy nie mają abonamentów już ustawiają się w kolejce do Strefy Kibica, która dziś zostanie otwarta o godz. 11 (pod trybuną D, przy skrzyżowaniu ul. Reymonta i Reymana). Za wejściówki będą musieli zapłacić ok. 10 zł więcej. Przy Reymonta mają nadzieję, że spotkanie obejrzy komplet 24 tys. widzów. W tym może być nawet 1,5 tys. fanów gości, którzy już przysłali na Reymonta zamówienie na bilety.

Kibic, który chce kupić wejściówkę nie musi posiadać Karty Kibica. Strefa Kibica otwarta jest w godz. 11 - 20 (od poniedziałku do piątku) oraz w godz. 10 - 16 (sobota i niedziela). Za bilety można płacić tylko gotówką.

Źródło: http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...o_bilety_.html
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 10.08.2011, 12:47
^^^
Dlatego opłaca się kupować karnety ...
Odpowiedz cytując
virus_nh
Member

Stary 10.08.2011, 12:51
MDW napisał(a):Wyświetl post
Ruszyła wolna sprzedaż wejściówek na środowe spotkanie mistrzów Polski z APOEL-em Nikozja w fazie, która decyduje o awansie do Ligi Mistrzów. Zainteresowanie fanów Wisły jest ogromne, na kupno biletu trzeba czekać ok. trzech godzin
Tak ogromnych kolejek nie było odkąd Wisła wróciła na stadion przy ul. Reymonta. Chociaż pracują wszystkie kasy, kolejki nie zmniejszają się. - Trzeba czekać ponad trzy godziny - narzekał jeden z kibiców. Kolejki wciąż się powiększają, ale nowi fani zwykle rezygnują z kupna biletów na mecz z APOEL-em.
Do tej pory bilety mogli nabywać tylko posiadacze karnetów. Dla nich ceny wynosiły od 40 do 70 zł.
Kibice, którzy nie mają abonamentów już ustawiają się w kolejce do Strefy Kibica, która dziś zostanie otwarta o godz. 11 (pod trybuną D, przy skrzyżowaniu ul. Reymonta i Reymana). Za wejściówki będą musieli zapłacić ok. 10 zł więcej. Przy Reymonta mają nadzieję, że spotkanie obejrzy komplet 24 tys. widzów. W tym może być nawet 1,5 tys. fanów gości, którzy już przysłali na Reymonta zamówienie na bilety.

Kibic, który chce kupić wejściówkę nie musi posiadać Karty Kibica. Strefa Kibica otwarta jest w godz. 11 - 20 (od poniedziałku do piątku) oraz w godz. 10 - 16 (sobota i niedziela). Za bilety można płacić tylko gotówką.

Źródło: http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...o_bilety_.html
O szykuje się komplet gości
Odpowiedz cytując
M.Mati
Member

Od: 03.2003

Stary 10.08.2011, 12:55
Kolejka od Strefy Kibica, przez ul. Reymana, aż pod samą budkę z hot-dogami. Szkoda, że takiego szału biletowego nie ma na sobotni mecz z Lubinem..

Wisła NH
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 10.08.2011, 13:01
M.Mati napisał(a):Wyświetl post
Kolejka od Strefy Kibica, przez ul. Reymana, aż pod samą budkę z hot-dogami. Szkoda, że takiego szału biletowego nie ma na sobotni mecz z Lubinem..
szkoda... myślę jednak, że na Zagłębiu nie będzie tylu przypadkowych kibiców krakowskiej piłki ...
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.08.2011, 13:01
M.Mati napisał(a):Wyświetl post
A dziwisz sie ? Mecz z APOELem, swietna atmosfera, pilka na wysokim poziomie, hymn LM, otoczka tego meczu tez robi swoje. zaloze sie ze 3/4 tej dlugiej kolejki to sa osoby ktore sa na meczu pierwszy raz lub chodza od swieta poprostu. Spotkanie z Zaglebiem, powiedzmy to sobie szczerze nie jest az tak atrakcyjne. Kto ma przyjsc do przyjdzie. Wlasnie na takich meczach pojawiaja sie prawdziwi kibice ktorzy sa pomimo rywala albo jakis innych przeszkod.
Odpowiedz cytując
Sylwek1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 10.08.2011, 13:06
Kolejka po bilety sięga od wejścia do ul. Reymonta, bilety na Apoel schodzą błyskawicznie na Zagłębie nie sprzedano nawet 500. Czyli 7000 karnetów i 500 biletów, oszałamiająca liczba na meczu ligowym sie szykuje, nie przebijemy nawet pewnej drużyny z Krakowa..
Odpowiedz cytując
Damian1241
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 10.08.2011, 13:09
"Kolejka po bilety sięga od wejścia do ul. Reymonta, bilety na Apoel schodzą błyskawicznie na Zagłębie nie sprzedano nawet 500."

Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.08.2011, 13:10
Ktos na fb napisal ze klub powinien sprzedawac wejsciowki na Zaglebie w pakiecie na mecz z APOELem. Dac cene biletu 15 zl wyzsza i bylo by git a ile osob by skorzystalo z tego przywileju to by sie okazalo w sobote.
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Stary 10.08.2011, 13:13
On nie napisał że się dziwi tylko że szkoda...
Jak już będzie internetowa sprzedaż to bardzo bym chciał żeby oprócz przedsprzedaży dla karnetowców w drugiej kolejności możliwość zakupu miały osoby, które zaglądają powiedzmy co drugi mecz na Reymonta. Na pewno wielu takich ludzi odejdzie spod kas z niczym a sporą część stadionu zajmą ludzie, którzy chodzą tylko na Legie i derby albo w ogóle, oczywiście wielu z nich wybierze się na C.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów