The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
W-U
Junior Member

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.07.2011, 10:09
Witam serdecznie. Jestem kolekcjonerem Biletów z Europejskich Pucharów. Zwracam się do Was z prośbą, jeżeli po meczu WISŁA - SKONTO nie będziecie potrzebowali swojego biletu i mozecie podarować mi go do mojej kolekcji to bedę bardzo wdzięczny. Jeżeli mielibyście więcej sztuk to bardzo również by mi się przydały, gdyż dzieki temu mogę dokonywać wymian z kolekcjonerami z zagranicy zdobywając inne bilety do kolekcji. Jeżeli ktoś wyrazi chęć pomocy to proszę o kontakt, najlepiej na gg: 5824205 Zapraszam również do odwiedzenia mojej strony www.warrior-ustron.com pozdrawiam
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 18.07.2011, 10:59
Mam podobną prośbę jak W-U. Przyjaciel-kolekcjoner poprosił mnie o bilet z jutrzejszego meczu. Gdyby ktoś był mi go skłonny podarować to będę bardzo wdzięczny. Proszę o info na pw. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 18.07.2011, 13:32
Są jeszcze bilety na C? Kumpel dostał wolne w robocie i chciałby jechać.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 18.07.2011, 13:35
Skąd domniemanie że miałyby się skończyć na C? Są, zreszta jak i na pozostałe sektory.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
wizz
Member

Od: 07.2011

Stary 18.07.2011, 13:53
Mam pewien problem i może będziecie mi mogli pomóc go rozwiązać. Mój tata kupił sobie bilet na skonto na C. Niestety rozchorował się i nie może iść, dlatego zapytał mojego dziadka, czy by się nie wybrał. I teraz pojawia się problem - czy Ci idioci z ochrony mogą nie wpuścić mojego dziadka na sektor, kiedy przedstawi im on całą sytuację? Oczywiście dowód jako potwierdzenie pokrewieństwa. Będą problemy? Wiem, że na E nie proszą o jakieś dokumenty (przynajmniej jak byłem tam jeden raz to nie prosili), ale nie wiem, czy na C też tak jest.
Proszę o odpowiedź kogoś ogarniętego.
Odpowiedz cytując
szamik
Member

Od: 04.2009

Stary 18.07.2011, 14:00
Niestety mogą nie wpuścić, mają z góry założenia i muszą się ich trzymać. Choć z drugiej strony warto próbować, może akurat nie będą sprawdzać dokumentów. btw. Wróciłem ze stadionu właśnie około godziny 13 w kolejce czekało pi razy oko 30 osób. Kończą się bilety na E24 i E23
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 18.07.2011, 15:07
Ktoś dzisiaj kupował na C? Ile zostało wiadomo?

Odpowiedz cytując
Chakuza
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 18.07.2011, 15:17
Są jeszcze na C więc szybko do kas i kupuj bilet
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 18.07.2011, 15:36
E tam jakby dzisiaj poszło 3 tys. biletów to spokojnie z 18 tys... mogło by byc. Na takie mecze bilety zawsze szły najlepiej pod koniec...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.07.2011, 15:41
Ale dziadostwo, ze majac KK, a nie majac jej ze soba nie mozna kupic biletu.
Przeciez bilet i tak jest drukowany, a karta sluzy tylko do identyfikacji danych wiec
rownie dobrze moznaby wyszukac osobe z bazy po numerze Pesel.
Qrwa, zrobili by w koncu sprzedaz online to by czlowiek nie odchodzil z glupia mina od kasy.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.07.2011, 15:46
No widzisz takie czasy. Raz sie smiejesz, ze ktos uwaza ze stadion to nie teatr a na drugi dzien chcialbys lamac przepisy i dostac bilet nie maja KK. Jak widac nawet Tobie ciezko sie zyje w cywilizowanym kraju
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.07.2011, 15:51
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ale dziadostwo, ze majac KK, a nie majac jej ze soba nie mozna kupic biletu.
Przeciez bilet i tak jest drukowany, a karta sluzy tylko do identyfikacji danych wiec
rownie dobrze moznaby wyszukac osobe z bazy po numerze Pesel.
Qrwa, zrobili by w koncu sprzedaz online to by czlowiek nie odchodzil z glupia mina od kasy.
Bilet jest nabijany na kartę, a drukowane tylko potwierdzenie zakupu

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
kibic221
Member

Od: 04.2011

Stary 18.07.2011, 16:24
przeszedł by sie ktoś kto ma blisko dzisiaj około 20:00 pod kasy i zapytał ile dzisiaj sprzedali biletów
Ostatnio edytowane przez kibic221 : 18.07.2011 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.07.2011, 16:51
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No widzisz takie czasy. Raz sie smiejesz, ze ktos uwaza ze stadion to nie teatr a na drugi dzien chcialbys lamac przepisy i dostac bilet nie maja KK. Jak widac nawet Tobie ciezko sie zyje w cywilizowanym kraju
Bzdura - prawo nic nie mowi o potrzebie posiadania KK do zakupu biletu, a jedynie o identyfikacji osob bioracych udzial w imprezie masowej wiec niczego nie lamie - nie ukrywam swoich danych ani nie falszuje. Chce kupic bilet na swoje dane znajdujace sie bazie danych Wisla S.S.A na co wyrazilem zgode.
A w cywilizowanych krajach kupuje sie bilety bez zadnych kart i potrzeby podawania danych osobowych.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
emailowiec
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2005

Stary 18.07.2011, 17:00
Jaka jest szansa, że jutro około 19.30 (wcześniej nie dam rady przybyć) dostanę jeszcze bilet na jakikolwiek sektor?
Odpowiedz cytując
Siemens
Member

Od: 04.2007

Stary 18.07.2011, 17:03
jak na jakikolwiek sektor to 99,99%
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.07.2011, 17:04
emailowiec napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest szansa, że jutro około 19.30 (wcześniej nie dam rady przybyć) dostanę jeszcze bilet na jakikolwiek sektor?
na luziku dopiero jest ponad 12tys. sprzedanych takze spoko
Odpowiedz cytując
SiD1894
Senior Member

Stary 18.07.2011, 17:04
Kupisz i to spokojnie.Podobno dopiero poszło 12 tysięcy biletów...

futbolnews.pl / wislakrakow.com
Odpowiedz cytując
szamik
Member

Od: 04.2009

Stary 18.07.2011, 17:13
12 tysięcy było do wczoraj Dzisiaj pod 14 pewno podskoczyło
Odpowiedz cytując
PawelOzg
Member

Od: 05.2011

Stary 18.07.2011, 17:16. Bilety
O 14.00 byłem po bilety na Skonto i spodziewałem się że będzie jak zwykle o tej godzinie pusto pod kasami. A tu masz kolejka na 50 osób. Może się okazać że jutro będzie trochę ludu na stadionie.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 18.07.2011, 17:22
Bilety na C tylko na C5, reszta wyprzedana.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 18.07.2011, 17:31
niektórzy dalej mają problem ze zrozumieniem tekstu pisanego..

Cytat:
Z uwagi na ciągle powtarzające się pytania i wątpliwości dotyczące zakupu biletów i karnetów na sezon 2011/2012 poniżej prezentujemy kilka wskazówek, które mogą się przydać ich potencjalnym nabywcom.

1. Jeżeli ktoś ma wyrobioną kartę kibica KONIECZNE jest jej okazanie podczas zakupu biletu. Osoba ta nie musi się stawić osobiście - może dać ją komuś za zakup odpowiedzialnemu. Wielokrotnie powtarzają się sytuacje, w których osoby odchodzą od kas z niczym z tego prostego powodu, że o kartach zapominają. Przepisu tego nie da się w żaden sposób obejść - na nic zda się więc proszenie i przekonywanie kasjerów do swoich racji, a także pretensje do nich kierowane i mówienie że w takim razie Karta Kibica jest bez sensu.

Jeżeli jeszcze nie masz Karty Kibica konieczne jest podanie imienia nazwiska i numeru pesel.

Warto jednak ją wyrobić -proces sprzedaży wejściówek trwa wtedy o wiele krócej. Dodatkowo być może już na mecze ligowe osoba jej nieposiadająca po prostu na stadion nie wejdzie. Warto więc zrobić to wcześniej, dopóki nie ma zbyt dużych kolejek.

W przypadku obcokrajowców, którzy nie mają Kart podać należy numer paszportu, dowodu osobistego, karty pobytu lub prawa jazdy. Należy znać także datę urodzenia.

2. Jeżeli masz ukończony 18 rok życia i ubiegasz się o bilet ulgowy KONIECZNE jest okazanie legitymacji podczas zakupu. Tak samo jak w przypadku Kart Kibica - musisz mieć dokument uprawniający do ulgi nie tylko swój, ale także osoby dla której wejściówkę kupujesz. Jeżeli już uda Ci się zakupić bilet ulgowy bez okazania legitymacji bo kasjer okaże się dla Ciebie życzliwy NIE JEST to powód do pochwalania się tą informacją na znanym i powszechnie lubianym forum. Z każdym takim postem szansa na to, że jeszcze raz ktoś w kasie będzie dla Ciebie miły zmniejsza się do minimum. Jednocześnie gratulujemy osobom, które już to zrobiły.

3. SEKTOR C TO NIE LOŻA VIP. Przychodząc po wejściówkę i dokonując zakupu na trybunę z gwiazdą NIE WYBIERA SIĘ miejsc tak jak na sektor E13 czy E14. Jak podano nawet w oficjalnym komunikacie klubu - JEST TO SEKTOR NAJZAGORZALSZYCH KIBICÓW KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE DOPINGIEM . Jeżeli przychodzisz i prosisz o miejsce w rzędzie 15 na C3, dodatkowo koniecznie tuż przy schodach możesz być pewny że nie każdy potraktuje Cie poważnie. Bilety na sektor G są w tej samej cenie - widok jest identyczny a i komfort oglądania o wiele większy. Ułatw życie sobie i innym i przenieś się na tamtą trybunę.

4. Powierdzenie zakupu biletu, które jest Ci wydawane podczas zakupu NIE JEST BILETEM. Wejściówkę masz nabitą na Kartę Kibica - i to właśnie ją przykładasz do czytnika. Potwierdzenie warto jednak wziąć ze sobą bo ochrona może o nie zapytać.

Jeżeli nie masz wyrobionej Karty Kibica otrzymujesz normalny bilet wraz z kodem kreskowym.

5. Idąc na mecz poza Kartą Kibica powinieneś mieć także inny dokument ze zdjęciem. W związku z ostatnią napiętą sytuacją i powszechną nagonką dowód tożsamości prawdopodobnie będzie sprawdzany przed każdym wejściem na stadion.

6. Dokonując zakupu biletu przemyśl kilka razy czy na pewno wybrana przez Ciebie trybuna jest tą, na którą chcesz się wybrać. KAŻDA ZMIANA DECYZJI JUŻ PO WYDRUKOWANIU BILETU UTRUDNIA ŻYCIE ZARÓWNO TOBIE JAK I KASJEROM. Dodatkowo aby tej zmiany dokonać, konieczne jest okazanie paragonu, który otrzymasz w momencie sprzedaży. Nie możesz tego zrobić też później niż w dniu, w którym zakupisz wejściówkę. Jeżeli zjawisz się następnego dnia na nic zda się tłumaczenie, że feralnego zakupu dokonała dziewczyna/brat/tata lub mama ,a także składanie reklamacji czy zażaleń.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące dystrybucji wejściówek kieruj je na oficjalnego maila podanego przez klub ( [email protected] ) lub zadzwoń do Strefy Kibica ( (012) 623 95 95 ). Tam osoba, która będzie na nie odpowiadać na pewno nie wprowadzi Cię w błąd - co może się zdarzyć w przypadku ufania osobom udzialającym się na forum.

Z pozdrowieniami,

Uprzejmy kasjer
SKWK
Ostatnio edytowane przez rav : 18.07.2011 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 18.07.2011, 17:51
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Bilety na C tylko na C5, reszta wyprzedana.
aha. Tylko, że ja o 17.25 kupiłem karnet na C4, a bilet na C3. Spokojnie, biletów nie braknie.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 18.07.2011, 18:01
Kurde, chciałem zabrać dwóch kumpli na mecz, ale mam bilet na C...
Ciekawe czy uda mi się jeszcze jutro kupić bilety na ten sektor.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Kroq
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.07.2011, 18:10
Szybkie pytanie czy będzie możliwość jutro przed meczem wyrobienie karty i kupno karnetu ? Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Fifiorek
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 18.07.2011, 18:11
Kroq napisał(a):Wyświetl post
Szybkie pytanie czy będzie możliwość jutro przed meczem wyrobienie karty i kupno karnetu ? Pozdrawiam

TAK..
10 znaków...
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 18.07.2011, 18:21
Teraz kolejka jest na jakieś 200 osób na oko.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 18.07.2011, 18:27
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Teraz kolejka jest na jakieś 200 osób na oko.
Masz jakieś foto?

Mówiłem, że w takich meczach im później tym więcej się biletów rozchodzi Mam nadzieję, że będzie z 17, 18 tys.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 18.07.2011, 18:31
Nie mam foto, ale sięga od drzwi do strefy kibica do wejścia przez kraty do Parku Jordana. Więc może jest więcej niż 200 nawet. Mam nadzieję że byłem pomocny
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
mkp13
Member

Od: 07.2010

Stary 18.07.2011, 18:35
Ja dziś byłem około godziny 15.30 to kolejka sięgała do tego deptaku i ciągle się powiększała.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów