The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.03.2011, 12:25
Isfahan napisał(a):Wyświetl post
Ojciec z 7-letnim synem mecz z Jagiellonią mogą obejrzeć za 46 zł.

Ktoś pisał wyżej, że wszystko drożeje, więc bilety powinny być tańsze, bo ludzi na nie nie stać. Klub żyje w innej rzeczywistości i te podwyżki go nie dotykają, czy co? Jak drożeje prąd, to i Wisła płaci za niego więcej. Jak są wyższe podatki, to i Wisła płaci je wyższe. A niektórym chyba się wydaje, że klub nie ma żadnych zobowiązań finansowych i bilety powinny być za złotówkę, a najlepiej za darmo.
To, że koszty są większe nie musi oznaczać iż bilety powinny automatycznie być droższe. Klub musi znaleźć "równowagę" pomiędzy ceną, a frekwencją. Można zarobić tyle samo na niższych cenach biletów, posiadając dzięki temu większą frekwencje. Pewnie spece finansowi Wisły obliczyli, że takie ceny są idealne dla nich Niemniej dla mnie, studenta, który dodatkowo zakupuje bilet młodszemu bratu, ceny są wysokie i biją po kieszeni.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 25.03.2011 o godz. 12:29.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.03.2011, 13:06
Isfahan napisał(a):Wyświetl post
Ojciec z 7-letnim synem mecz z Jagiellonią mogą obejrzeć za 46 zł.
Faktycznie pomyliłem się, ale Ty też. Ulgowy na sektor rodzinny może kupic ten co jak czytamy :"Jeżeli opiekunem jest osoba mająca uprawnienia do zniżki, to wtedy może zakupić bilet ulgowy"

Zazwyczaj rodzice większych dzieci nie mają już zniżek. Czyli zapłaci wtedy od 56 zł. do 66 zł. Ale gdy ma dziecko, które ma np. 14 lat to zapłaci jak wcześniej napisałem.
Zobaczymy zresztą juz wkrótce jak polityka Basałaja zapełniania stadionu z tymi cenami się sprawdzi. Ja nie mam złudzeń. Dlatego czekam. Obawiam się że po otwarciu całego stadionu, trybuny będą wygladać dokładnie jak teraz czyli pusta zachodnia i częściowo wschodnia.
Odpowiedz cytując
Isfahan
Member

Od: 08.2006

Stary 25.03.2011, 13:19
Nie pomyliłam się, po prostu dokładnie czytam. Cenę wzięłam z tabelki z sektora rodzinnego i z biletu normalnego. Wychodzi 46 zł z biletem dla dziecka.

Według mnie ceny są ok. Jedyne, co mi nie pasuje, to brak jakiejś ulgi dla przedłużających karnety.

Czytam ciągle narzekania na ceny. Niech ktoś z tych narzekaczy zrobi analizę finansową i zaproponuje swoje ceny, żeby czarno na białym pokazać, że da się nie tylko pokryć koszty meczu, ale i zarobić na tańszych biletach. Ja się na tym nie znam, ale pewnie wy się znacie
Odpowiedz cytując
Łukasz1987
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 25.03.2011, 13:36
Ja karnet już mam więc nie muszę stać w kolejkach ale dzisiaj poszedłem po bilety dla znajomych... Byłem zaraz przed 11ta pod stadionem, kolejka malutka (raptem może 35-45 osób), czynne 3 okienka a czas oczekiwania Grubo ponad 50 minut... Kpina i tyle... A dwóch panów sobie stoi za kasami i gadają popijając kawkę zamiast otworzyć kolejne kasy i rozładować kolejkę...
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 25.03.2011, 13:55
Kpina jest i była.... jak ja byłem wyrabiać Kartę Kibica to najpierw mi zrobiono błąd w nazwisku. Potem jeszcze wyłapałem błąd w adresie email a na koniec już domu znalazłem jeszcze jeden błąd. Jak można sobie mylić podkreślenie z kropką oraz gmail.com z gmail.pl. Jak można zatrudniać kogoś kto dwoma palcami wpisuje dane.
Ostatnio edytowane przez gris : 25.03.2011 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując
Łukasz1987
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 25.03.2011, 15:16
I tak mówisz stać w kolejce... Różnica polega że otrzymujesz bilet nabity na kartę a nie papierowy
Odpowiedz cytując
michi96d
Member

Od: 11.2009

Stary 25.03.2011, 15:32
a nie wiecie ile biletów już sprzedano
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 25.03.2011, 15:41
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_powiekszony/

Na przekór waszemu narzekaniu, klub informuje o coraz większym zainteresowaniu sektorem rodzinnym. Tak więc, widać że jest zapotrzebanie na różnorakie sektory.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 25.03.2011, 15:43
Nie było stadionu-był problem. Narzekania na koników i na brak miejsca. Jest stadion i są narzekania, że ceny nie te(choć najniższe w Polsce biorąc pod uwagę czołowe kluby) i szlochy jak zapęłnić stadion. Typowo po krakowsku, czyli ponarzekać głośno-kupić cicho. Za przeproszeniem gówno was zapełnienie obchodzi bo to problem Basałaja, a nie wasz. Skalkulował koszty i wyszła mu taka cena. Kogo nie stac niech nie chodzi, kogo stać niech chodzi.Anie teksty liczące, że mało ludzi przyjdzie i obniży Basałaj bilety. Nie obniży w tym sezonie i mam nadzieję , że na Lecha nie będzie całego stadionu i malkontenci zapłacą po 100 pln za bilecik od konia.Wtedy przestaną narzekać jak jest drogo.
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 25.03.2011, 16:02
A tak z innej beczki. Dalej nie wiadomo kiedy ruszy sprzedaż internetowa biletów? Wcześniej mówiło się że właśnie od meczu z Jagiellonią. Rzeczywistość jednak tego nie potwierdziła. Może za wcześnie też na takie pytanie, ale orientuje się ktoś jak by miało to wyglądać.
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Stary 25.03.2011, 16:09
JAR0 napisał(a):Wyświetl post
A tak z innej beczki. Dalej nie wiadomo kiedy ruszy sprzedaż internetowa biletów? Wcześniej mówiło się że właśnie od meczu z Jagiellonią. Rzeczywistość jednak tego nie potwierdziła. Może za wcześnie też na takie pytanie, ale orientuje się ktoś jak by miało to wyglądać.
Ja nie wiem czy wchodzenie na oficjalną stronę klubu gryzie ? Wyraźnie pisze w każdym newsie dotyczącym biletów. Zamieszczę cytat :

"Na mecz z Jagiellonią Białystok nie będzie prowadzona sprzedaż biletów przez Internet. O starcie portalu bilety.wisla.krakow.pl Klub poinformuje w osobnym komunikacie."
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 25.03.2011, 16:16
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem czy wchodzenie na oficjalną stronę klubu gryzie ? Wyraźnie pisze w każdym newsie dotyczącym biletów. Zamieszczę cytat :

"Na mecz z Jagiellonią Białystok nie będzie prowadzona sprzedaż biletów przez Internet. O starcie portalu bilety.wisla.krakow.pl Klub poinformuje w osobnym komunikacie."
Tyle to ja wiem. Więc daruj sobie złośliwości. Miałem na myśli osoby które mogą coś wiedzieć co w trawie piszczy. Bo na oficjalną potrafie wejść i przeczytać.
Odpowiedz cytując
Siemens
Member

Od: 04.2007

Stary 25.03.2011, 16:26
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Nie było stadionu-był problem. Narzekania na koników i na brak miejsca. Jest stadion i są narzekania, że ceny nie te(choć najniższe w Polsce biorąc pod uwagę czołowe kluby) i szlochy jak zapęłnić stadion. Typowo po krakowsku, czyli ponarzekać głośno-kupić cicho. Za przeproszeniem gówno was zapełnienie obchodzi bo to problem Basałaja, a nie wasz. Skalkulował koszty i wyszła mu taka cena. Kogo nie stac niech nie chodzi, kogo stać niech chodzi.Anie teksty liczące, że mało ludzi przyjdzie i obniży Basałaj bilety. Nie obniży w tym sezonie i mam nadzieję , że na Lecha nie będzie całego stadionu i malkontenci zapłacą po 100 pln za bilecik od konia.Wtedy przestaną narzekać jak jest drogo.
Dokładnie nie ma co dramatyzować że bilety są za drogie jak już na początku było wiadome jakie będą ceny. Mnie to bilet na pociąg wynosi 69zł na weekend żeby być na meczu i jakoś człowiek nie narzeka że za drogo mniej piwkowania i pieniądze się uzbierają : )
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 25.03.2011, 16:55
Podczas kupowania biletów powinien być kategoryczny zakaz używania telefonów komórkowych. Widziałem dzisiaj wiele osób które podczas kupowania biletów, stojąc już przy kasie dzwoniły po pesel itp. Takie osoby tylko wydłużają niepotrzebnie kolejkę i długość oczekiwania. Jeśli ktoś chce kupić więcej biletów to niech ma gdzieś zapisane te pesele a nie żeby musiał dzwonić podczas kupowania
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Stary 25.03.2011, 17:18
Siemens napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie nie ma co dramatyzować że bilety są za drogie jak już na początku było wiadome jakie będą ceny. Mnie to bilet na pociąg wynosi 69zł na weekend żeby być na meczu i jakoś człowiek nie narzeka że za drogo mniej piwkowania i pieniądze się uzbierają : )
No dokładnie. Ja jadąc do Krk tam i z powrotem musze wydać 30 PLn minimum. A do tego cos wypić czy zjeść i koszta rosną. Ja naprawdę rozumiem tych co mają problem z kasą. Ale czyjeś braki nie świadczą o wysokich cenach. Na 18.000 teraz otwartych dla ludzi przychodzi 14-15 tysięcy. Wg mnie to nieźle. A otworza cąłość, bilety stanieją (ale tylko nieco wg moich informacji) i te 2 dychy powinny być zawsze na meczu.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 25.03.2011, 17:34
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Powiedz to tym od sukcesu, napewno zrozumieją. A ponoć chcieliśmy stadion zapełniać... klientami.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 25.03.2011, 17:38
Dobra, obiecuję że po raz ostatni się wypowiem w kwestii cen. Miałem już tego więcej nie robić, ale nic nie w....ia mnie tak bardzo jak narzekanie na nie właśnie. Będzie trochę przydługo, ale nie wytrzymałem.

Odnoszę wrażenie, że na tym forum przeważająca większość użytkowników to frustraci, nie prezentujący sobą nic oprócz wiecznego narzekania, biadolenia, jęczenia, płakania. Można to odczuć m.in czytając tematy meczowe w czasie jego trwania, czy ten temat, który od początku jest jednym wielkim lamentem. Nienawidzę tej szarości i pesymizmu płynącego stąd szerokim strumieniem, tej nieprzebranej fali rozpaczy.

Ale do rzeczy. Ceny biletów mamy idealnie zoptymalizowane, są one dokładnie takie jakich oczekiwałem. Nie są oni za wysokie ani za niskie. Są idealne. Wszyscy bez wyjątku chcemy wielkiej Wisły, oczami wyobraźni większość z nas każdego dnia widzi ją w Lidze Mistrzów, ma w głowie ten piękny dzień, kiedy przyjdzie nam na Reymonta 22, przy epickiej oprawie i błyskających fleszach wysłuchać hymnu Champions League. Nie wierze, że tak nie jest, każdy, który ma Wisłę w sercu o tym marzy. Jednocześnie z pełną zaciętością krytykujecie cennik biletów, tak jakby był on wzięty z kosmosu, tak jakby te ceny jakoś drastycznie odbiegały od zarobków w Polsce czy od cen naszych konkurentów do Mistrzostwa. Ale tak nie jest. Wejście na najdroższy sektor, z najlepszym widokiem na całym stadionie, komfortowymi warunkami - jednym słowem wszystkim czego można wymagać od widowiska piłkarskiego na europejskim poziomie - jest równe cenie ... dwóch obwarzanków dziennie Niemożliwe? Już wyjaśniam.

Ale to za moment. Teraz kilka słów o uczniach/studentach/osobach na stałe nie pracujących. Każdy z nas wiedział, że wracamy w tym roku na Reymonta. W wakacje było multum możliwości, żeby sobie na karnet czy bilety zarobić. Na najtańszy (145) wystarczyło porobić góra 3 dni. Na najdroższy 9. To naprawdę nie jest do przeskoczenia. Oczywiście trzeba ruszyć dupę. Trzeba się postarać. Ale nie, lepiej siedzieć w domu i narzekać, jakie te ceny są wysokie, o matko Boska klub zrobił mnie w chuja! Złodzieje! Basałaj złodziej! Pewnie, że tak jest łatwiej. Najmniejsza linia oporu. Tylko, że to nie jest postawa godna Wiślaka. Jeszcze jedna sprawa co do rzekomej biedoty środowiska uczniowsko- studenckiego. Sam się w nim obracam, także wiem conieco. Ci ludzie potrafią podczas piątkowej nocy przepić 80 PLN średnio. Średnio. Zdarzają się Ci co piją więcej, zdarzają się Ci co piją mniej. Oczywiście nieodłącznym elementem 'krajobrazu' jest paczka szlugów, a czasem wiadomo co jeszcze. Poźniej nierzadko ci sami ludzie narzekają na ceny biletów... Każdy, dosłownie KAŻDY student/uczeń, mógłby spokojnie sobie na ten bilet czy karnet odskładać! To nie jest problem żaden! Tylko się nie chce, bo łatwiej jest narzekać ! To przecież takie polskie, krakowskie..

Wracając do cen. Koszt najtańszego karnetu to 1,16 PLN dziennie. Niezapomniane emocje, wzruszenia, zwycięstwa, radości, smutki, dreszczyk podniecenia - to wszystko można mieć za od 1,16PLN dziennie w najtańszej do 3 PLN w najdroższej opcji. Skąd się wzięły moje wyliczenia. To proste. Weźmy najdroższą opcję, sektor E23, czyli
385 PLN za karnet. Meczy jest 9. Dzielimy 385/9 co daje 42 PLN za mecz. Teraz dochodzimy do kwestii najważniejszej. Mecz średnio, powtarzam średnio jest co 2 tygodnie. Oczywiście zdarzają się takie przypadki jak teraz, kiedy mamy trzy tygodnie posuchy przy R22, ale uśredniając to niech będą te 2 tygodnie. Także dzielimy otrzymane 42/2 co daje nam 21 PLN na tydzień. Tydzień ma 7 dni - tu raczej prosta matematyka - wychodzi, że ceną za oglądanie swojej ukochanej Wisełki, walczącej o mistrzostwo Polski, w komfortowych, europejskich warunkach są... DWA OBWARZANKI DZIENNIE. W NAJDROŻSZEJ OPCJI !!

Oczywiście, idąc tym samym tokiem rozumowania można przedstawić najtańszą opcję karnetową (145) - w formie 1,16 dziennie. To jest 1/3 cheesburgera, to są 4 kajzerki w Tesco. Podobnie z biletami. Wisła gra z viceliderem tabeli, okropnie ważny mecz w kontekście walki o mistrzostwo. 22 dni przerwy od ostatniego meczu u siebie z Widzewem. Odkładasz sobie dokładnie 2,95 codziennie przez 22 dni i masz bilet na najdroższy sektor. Odkładasz sobie 1,2 PLN dziennie i masz bilet na najtańszy sektor. Ludzie, zrozumcie ! Ceny są okej naprawdę!

Ma być jeszcze taniej? Jak bardzo? Musimy sobie odpowiedzieć jakim klubem chcemy być? Klubem wielkim, grającym w LM, czy klubem małym, zaściankowym, walającym się gdzieś w środkowo-dolnych rejonach tabeli! Ja chce, żeby Wisła była wielka. W wakacje zapierdalałem, tylko po to żeby sobie kupić karnet. Dało się dało? Kupiłem sobie też oficjalną koszulkę, bo chcę wspierać mój klub! Kolega nie może pojechać po bilet, bo nie ma czasu? Ja mam chwilę. Żaden problem - mogę podskoczyć na R22, kupię mu go, bo wiem, że dzięki takim małym działaniom Wisła będzie wielka!!

Wasze narzekanie udziela się innym, tworzycie złą atmosferę wokół klubu. Tak jak wymieniłem - ceny są ODPOWIEDNIE! Nie będę już przywoływał przykładu Legii czy Amicii. Każdy wie jakie tam mają ceny. Jedno co różni nas i Legię to to, że tam nie ma płaczu o ceny ! Każdy z radością wspiera swój klub! A tutaj? Tutaj mamy wieczny i nieprzerwany ryk. Znamienne jest to, że ci sami userzy skamlą w innych tematach, lamentują jaka to Wisła jest słaba, jak słabo gra, jaki ten Cikos chujowy, etc, etc. A później w tym temacie wyzywa włodarzy Wisły od złodziei i zarzeka się że on biletu nie kupi bo jest za drogo. I powiem tak - nie masz ....a jego mać prawa narzekać na jakiegokolwiek zawodnika Wisły. Na jakiegokolwiek kibica. Siedź cicho. Nic nie dajesz temu klubowi, jesteś zwykłym hejterem, który potrafi tylko i wyłącznie narzekać, a sam nie daje od siebie nic. Nie dokładasz najmniejszej cegiełki do budowy wielkiej Wisły, to chociaż nie gaś zapału innym i nie przeszkadzaj. Musimy zrozumieć jedno - chcemy Wisły mocnej, hegemona na arenie krajowej i regularnie występującej w europejskich pucharach - MUSIMY TEŻ COŚ JEJ POŚWIĘCIĆ. Wszyscy, bez wyjątku !!

Trochę się rozpisałem, ale nie mogłem dłużej patrzeć na hipokryzję niektórych !!

WSZYSCY NA JAGIELLONIĘ!! WSPIERAMY WISŁĘ KRAKÓW W WALCE O MISTRZA!!
Ostatnio edytowane przez fialo : 25.03.2011 o godz. 17:42.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.03.2011, 18:35
A moze i ja cos napisze.. Osoby ktore tutaj pisza ze jest za drogo i co lepsze ZE BEDZIE za drogo troche bezmyslnie to robia.
1. Obecnie ceny sa jakie sa, kazdy je zna. Stadion mamy na 18 tys i jak widac ceny sa nie takie zle bo sie zbiera te 14-16 tys ludzi. Czyli jak widac jest to tak wywazone ze tragedii nie ma
2. Po co placzecie ze z takimi cenami to nie zapelnimy 33 tys. Przeciez jak bedzie caly stadion to te ceny sie obniza! Po co plakac na cos co nie bedzie mialo zapewne faktu. Ja chcialbym aby bilety na narozniki i proste stanialy o najlepiej 10 zl. Na trybuny za bramkami zeby zostalo tak jak jest. Wtedy piknik nie bedzie juz kuszony az tak cenowo zeby zamiast na naroznik czy prosta pchac sie do mlyna
3. Juz teraz ceny biletow u nas wygladaja atrakcyjnie porownujac je z cenami biletow na mecze w Poznaniu czy Warszawie. A trzeba miec na uwadze ze tam sa ceny ustalone juz na zapelnienie calych stadionow (w Wawie 3/4), czyli jak u nas spadna ceny jak bedzie 33 tys to naprawde w porownaniu do cen na Legii i Amice bedziemy mieli tanio
4. Mi sie jedynie nie podoba ze sa tak male znizki dla osob uczacych sie. Mogliby dac wieksze rabaty dla uczniow wtedy rzeczywiscie taki ojciec ktory by chcial zabrac na mecz 2 dzieciakow powyzej 12 roku zycia chetniej wybralby sie na trybuny
5. Na R22 gramy 1 sezon po powrocie. Wszystko jest w fazie "badania". Ceny ustalono takie a nie inne, moze za rok, za dwa bedzie o wiele taniej. Tego nie wie nikt. Jelsi naprawde bedzie slabo wygladala nasza frekwencja to pewnie obniza jeszcze troche z tych cen wiec po co Wy placzecie tak na przyszlosc. Watpie zeby w Warszawie, Poznaniu, Gdansku, Wroclawiu i u Nas dazono do tego aby na stadionie zasiadalo gora 50% calkowitej pojemnosci.
6. Cenowo napewno jestesmy ponad Zydmai i tu jest najwiekszy minus. Jak zrobic aby nowy kibic zamiast na Cracovie poszedl na Wisłe. Na pewno nie bedzie tak ze bedizmey rozdawac bilety po 1 zl jak tam, ale dobry marketing + dobra gra + mam nadzieje wieksze rabaty dla mlodych i troche obnizone ceny na nastepne rundy mam nadzieje ze bedza przyciagac nowych kibicow do Nas.
7. Napewno jest czesc osob ktorym naprawde nie jest latwo zebrac na te karnety/bilety kasy. Ale tak naprawde do wiekszosci to jedno stadionowe przeslanie "ruszcie dupy, ruszcie dupy". Niech sobie kazdy pomysli czy zrobil cos zbey uzbierac kase na karnet a nie wiecznie plakac dla zasady. Bo jak o te 50 zł drozej to pierodle, z ciezkim sercem wydam ale bede sie uzalal i uzalal bo o 50 zl warto jest robic cyrk.

EDIT

Cytat:
Kibic idzie dla historii, tradycji, osiągnięć i atmosfery na danym klubie i nie kieruje się cenami. A Ci co się kierują to zwykli obserwatorzy którzy nie będą nigdy stanowić o sile ABG.
Niestety w Polsce jest tak ze wiekszosc na stadionie to wlasnie tacy obserwatorzy. I oni beda musieli zasilic Wisle w sile 10-15 tys (?) zeby ten stadion zapelnic na full. Chociaz tak naprawde to zapelnienie stadionu to jest taki smieszny slogan. W sumie nie wyobrazam sobie zeby na mecze chodzilo ciagle 33 tys. Jelsi by tak bylo to by oznaczalo ze stadion jest o wiele za maly. Nie moze byc tak ze nie beda sie miescic na stadion wszyscy chetni bo to by bylo anormalne. Mysle ze powinnismy celowac tak w regularne zapelnianie 27 tys-28 tys i zostawic sobie ten margines kilku tysiecy ktore by przyszly na mecz np szlagierowy, ktorzy by przyszli jak bedzie ladna pogoda itp. Nie celujmy w 33 tys bo esli chcemy tyle zapelnic to znaczy ze nam jest potrzebny stadion na 40 tys zeby pomiescic reszte chetnych...
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 25.03.2011 o godz. 18:48.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 25.03.2011, 18:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
6. Cenowo napewno jestesmy ponad Zydmai i tu jest najwiekszy minus. Jak zrobic aby nowy kibic zamiast na Cracovie poszedl na Wisłe.
Tak żeby Wisła grała o utrzymanie
Kibic idzie dla historii, tradycji, osiągnięć i atmosfery na danym klubie i nie kieruje się cenami. A Ci co się kierują to zwykli obserwatorzy którzy nie będą nigdy stanowić o sile ABG. Czymś się musi kierować, a na pewno nie cenami , przynajmniej nie było tak u mnie i u moich znajomych. Nie znalazłem się na Wiśle przypadkowo tylko dlatego bo miała tańsze bilety od kogoś innego. Od małego miałem wkute że Wisła a nie że zacząłem się interesować Wisłą bo miała tanie bilety. Oczywiście Ci obserwatorzy tez są potrzebni ale tylko albo i aż punktu finansowego.. i właśnie Ci obserwatorzy są w stanie sporo zapłacić za bilet bo oni się kieruje dobrą grą dlatego nie pójdzie na Cracovię. Ot cała tajemnica. Także spokojnie, tak czy siak wybiorą Wisłę.

Powiększają sektor rodzinny, a po otwarciu stadionu pewnie jeszcze zwiększą, więc wynika z tego że nie jest tak zle jak niektórzy chcą tu wmówić.

Niektórzy musza zrozumieć że dla władz klubu nie jest najważniejsze zapełnienie całego stadionu. Owszem, nie będą smutni jak tak się stanie ale mimo wszystko oni muszą na to patrzeć z punktu finansów. To nie będzie tak że po rundzie gdy będzie przychodzić 24 tyś regularnie na mecze obniżą ceny biletów na następną rundę. Nie róbcie z nich debili, przecież wiedzą że gdyby dali bilety po 10 zł to byłoby więcej osób na stadionie ale dać nie mogą bo by zbankrutowali. Koszty utrzymania stadionu jak już pisałem są 6-7 krotnie wyższe np. od stadionu Cracovii. Samo utrzymanie, a gdzie reszta.. nie wspominając o lepszych transferach, wyżdzych zarobkach a co za tym idzie skuszenie lepszych piłkarzy. Jak oni będą robić tak jak Wy widzicie to my nawet na plusie nie będziemy. Mało tego, przy tych cenach jakie mamy (dużo dużo niższe od Lecha i Legii) też jakoś bardzo na plusie nie jesteśmy. Starcza w sam raz..

Co do cateringu, stoliczków na kiełbaskę, bla bla bla.. to znów zapominacie że nie jest to z winy klubu, tylko miasta! Niektórzy pewnie nie wiedzą że tam gdzie teraz są kasy i strefa Kibica to ów miejsca w ogóle nie były przystosowane do tego. Wisła musiała się sporo namęczyć żeby to jakoś upchnąć i chwała im za to że jakoś to wygląda. Np. na Legii każda przestrzeń ma swoją rolę, od początku było wiadomo że to miejsce jest na sklep kibica, to na muzeum, to na sport bar, to kasy biletowe, to na to i tamto. U nas tego nie ma. Jak będziecie na nowej trybunie kupować coś w okienku z żarciem to zróbcie kilka kroków w tył i popatrzcie bodaj na lewą stronę obok okienka, u góry zauważycie sporych rozmiarów krechę. Tam była przestrzeń na profesjonalny katering ale nie wiedząc czemu miasto to ZAMUROWAŁO (przyłożyli płytę gipsową)!.
Co do stoliczków.. gdzie oni mają dać te stoliczki? na środek holu żeby każdy o nie zawadzał? przecież tym korytarzem przechadza się kilkanaście tysięcy osób w dniu meczowym i mają stoliki pod nogi podłożyc? )Jakoś to po otwarciu calego stadionu może upchną, ale nie jest to łatwe zadanie skoro miasto nie przewidziało tam żadnego miejsca na to. Wisła jakoś to próbuje uporządkować, ale raz że nie jest to łatwe i do zrobienia na 'szybko" a dwa to niem są tanie rzeczy. Coś za co miasto powinno zapłacić musi teraz płacić Wisła. Na Cracovii wszystko miasto zapłaciło. Nawet im kupili sprzęt do kuchni, meble, fotele.. co dusza zapragnęła. Całe wyposażenie.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.03.2011 o godz. 19:12.
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 25.03.2011, 18:50
Fialo
Skończ bo piszesz jak ktoś z gimnazjum. chore obliczenia wyliczenia itp. podobnie robią z pożyczkami tylko 3 zł. dziennie możesz spłacać ale nie o tym...

napisałeś wiele a tak naprawdę nic, straciłeś tylko czas bo Twoja opinia nie ma pokrycia w rzeczywistości. dla ciebie wspieranie Wisły to wywalanie na nią kasy. TYLKO!!

ale skoro jesteś takim materialistom to pokaż mi gdzie na trybunie G ....a mać masz jakieś stoliki żeby coś zjeść? co? ostatnio na meczu widziałem ludzi jedzących kiełbasę na koszy na śmieci!! to jest ....a twój standard? jaką masz ofertę w sklepiku? jedna bułka paluszki kiełbasa i cola! aaa zapomniałem o preclach ale one nie są w barze (chyba raczej pseudobarze) a na jakimś wózku! no pełna EUROPA!!
I nie opowiadaj że stadion nie jest w pełni otwarty bo sektor G istnieje ładnych parę lat.
Skoro klub nie zapewnia sobie innych możliwości zarobku niż bilet to do chuja z takim marketingiem! powiesili plakaty i sądzą że ludzie im przyjdą na mecz? pewnie tak ale tylko jeden raz bo jak ktoś zobaczy że ma kiełbaskę w ręce lub na śmietniku jeść to po.......i sprawę!
może nareszcie zwrócisz uwagę co klub oferuje w zamian za cenę co? o ile by przychody z dnia meczu były wyższe gdyby jeden z drugim w marketingu zauważyli że kasa leży na stadionie i można ją podnieść bez zwiększania cen biletów! trzeba tylko chcieć. a jeżeli nie umieją wypełnić teraz 19tys to albo się nie nadają do swojej pracy albo im nie zależy na zwiększeniu frekwencji.

I nie masz prawa ....a jego mać mówić reszcie co ma robić i jak ma myśleć!
no chyba że chcesz to zapraszam do redakcji wiadomej gazety. tam będziesz sobie mógł zmieniać świat.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.03.2011, 19:13
Cytat:
a jeżeli nie umieją wypełnić teraz 19tys to albo się nie nadają do swojej pracy albo im nie zależy na zwiększeniu frekwencji.
Ja to odbieram tak jak napisalem wyzej i Tobie tez polecam spojrzec na wszystko z innej strony. Jedno jest pewne, klub ma w dupie fanatykow, kibicow ktorzy z Wisla beda cale zycie czy 1 rok. Dla nich to jest wazne zeby przyszlo na mecz 24 tys ludzi tak jak sobie zalozyli a czy to beda 24 tys rozspiewanych twarzy czy 24 tysiace siedzacych na krzeselkach dup bo innym sie nie zaslania, z powymalowywanymi mordami to nie ma dla nich roznicy (tak mysle). I ja to widze tak, zwiekszono ceny i dostosowano je do wielkosci stadionu 18 tysiecznego a nie 33. Zwiekszono po to aby miec z czego opuscic za pol roku. Zwiekszono po to aby wyczuc na ile sobie mozna pozwolic w przyszlosci. Na runde jesienna bylo taniej i bylo bardzo dobrze, na meczach frekwencja od 16 do 18 tys- czego chciec wiecej? (Tak jak mowie, bez sensu by bylo dac bilety po 5 zł i wypelnic te 18 tys jesli mozna dac po 40 i zobaczymy czy sie wypelni te 16-17 tys- jak tak to z punktu widzenia klubu jest super bo ceny sa optymalne.
Podniesli nieco ceny na wiosne i jak widac pomylili sie (chociaz tragedii nie ma). Na meczu 14-16 tys ludzi (z czego na Ruchu pewnie byloby wiecej gdyby bylo nieco cieplej, pewnie 16 tys by bylo). Przed nami pierwszy mecz TOP, czyli cenowo mozna powiedziec drogo. Wlasnie te ceny na Jage sa drogie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jesli znowu bedzie 16 tys to mysle ze klub bedzie zadowolony. Finansowo wyjda ok.
Ale zeby te 24 tys przyciagnac to mysle ze klub troche obnizy ceny i musi do tego dolaczyc lepszy marketing i poziom sportowy. Mysle ze klub nie mierzy w 33 tys tylko tak jak sobie zalozyl i oni umiejetnie musza tak ustalic ceny zeby te 24 tys bylo co mecz. I to jest dla nich wazne, a nie to ze tysiac osob nie przyjdzie bo moze byc dla nich za drogo. Dajcie czas klubowi, pewnie na kazdym nowym stadionie bedzie taki problem z 1-2 sezony aby ustalic ceny zeby to wszystko mialo rece i nogi. Zeby nie bylo za tanio, za drogo i zeby swoje cele spelnic. Dla nas cel to 24 tysiace i mysle ze za rok, dwa klub ten cel osiagnie bez wiekszych problemow
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 25.03.2011, 21:58
Cytat:
Dużym zainteresowaniem cieszą się bilety na mecz Wisły z Jagiellonią Białystok, który odbędzie się w następną niedzielę, 3 kwietnia. Pierwszego dnia sprzedaży wejściówek na to spotkanie sprzedanych zostało 1200 biletów.

Po piątkowej sprzedaży skończyły się wejściówki na sektory G5 i D22. Do nabycia są ostatnie bilety na sektory D21, F21 oraz G2 i G3. Na pozostałe sektory jest jeszcze większa ilość biletów do kupienia. Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na mecz Wisła – Jagiellonia można znaleźć TUTAJ (kliknij)

W związku z dużym zainteresowaniem wejściówkami na najbliższy mecz przy Reymonta 22 prosimy nie zostawiać zakupu biletów na ostatnią chwilę, gdyż może ich zabraknąć. Nadchodzący weekend może być doskonałą okazją do wybrania się do Strefy Kibica i kupienia wejściówki na mecz Wisła – Jagiellonia. Przypominamy, że w sobotę i niedzielę bilety można kupować od godziny 10:00 do 16:00.
http://www.facebook.com/WislaKrakow
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.03.2011 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 28.03.2011, 11:08
witam. w niedziele przed meczem powinniem jeszcze kupić karnet
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 28.03.2011, 11:47
jeżeli bilety się skończą to nie kupisz. Dziwne, że nie mają osobnej puli dla potencjalnych "karnetowców".
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 28.03.2011, 12:06
kurde nie pomyślałem o tym.... bo przecież jak wykupią pojedyńcze bilety to nie mogą karnetów sprzedać;/ moze jednak mają jakąs pule odłożoną.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 28.03.2011, 12:58
Jakąś godzinę temu wróciłem ze stadionu, miałem dużo szczęścia, że udało mi się kupić karnet na G. Niestety osobnej puli nie ma i nie będzie już możliwości wykupienia karnetu na trybunę G w tym sezonie. Z pozostałymi też może być ciężko, bo biletów sprzedaje się całkiem dużo.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Stary 28.03.2011, 14:23
W dniu meczu nie kupisz za cholerę karnetu. Tzn. na kilka godzin przed meczem nie kupisz .A że mecz o 14;45... Na G miejsc brak, ewentualnie D zostaje albo E.
Odpowiedz cytując
John1906
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 28.03.2011, 15:47
Końcówka biletów na G
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...sektor_g_9374/
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując
theOne
Junior Member

Od: 10.2010

Stary 28.03.2011, 17:24
Dla zainteresowanych ,nie ma już ani jednego biletu na G -(wiadomość sprzed 5 minut od kolegi z R22).
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 28.03.2011, 17:31
Nie ma juz od dobrych trzech godzin

Nie zapominajmy o tym, że na stadionie mamy też inne sektory niż G, a F to przedłużenie młyna i tam też jest prowadzony doping !

Ktoś mi jeszcze powie, że cena jest pierwszorzędnym czynnikiem decydującym o frekwencji to go wyśmieje. Prawda jest taka, że przede wszystkim liczy się przeciwnik i aktualna forma. Bo jak inaczej wytłumaczyć spodziewana wysoką frekwencje na meczu, który jest o 14.45 w niedzielę, przy (wg części z Was) drogich biletów.

E. Zaokrągliłem
Ostatnio edytowane przez fialo : 28.03.2011 o godz. 17:41.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów