The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
westersyl
Guest

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.08.2008, 21:57
Starania o Grzegorza Bartczak w moim odczuciu oznaczają, że jest kupiec na Baszczyńskiego. Singlar osobiście mnie nie przekonał, nie jest to piłkarz tej samej klasy co Baszczyński więc trójka prawych obrońców w kadrze nie wyjdzie nam na złe. Mając w perspektywie cały sezon ta kadra, którą mamy na pewno nie wystarczy, jeśli awansujęmy do grupy jakiś rozgrywek wtedy naprawdę będzie bardzo ciężko powiązać to ze zdobyciem mistrzostwa. Myślę, że brakuje nam około 4 zawodników odpowiedniej klasy aby czuć się spokojniejszym. Znając zapęd naszych działaczy do wzmocnień jest to sprawa niestety nie wykonalna.
Odpowiedz cytując
bearex
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 09.08.2008, 21:59
Narazie to my mamy problem z środkiem obrony bo Cleber też jest kontuzjowany (Piotr Brożek też jest kontuzjowany) więc brak nam stopera!!! Diaz nie może grać bo nie będzie miał kto na lewej stronie grać! Więc szybko tego Jodłowca kupować!!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.08.2008, 22:00
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Starania o Grzegorza Bartczak w moim odczuciu oznaczają, że jest kupiec na Baszczyńskiego. Singlar osobiście mnie nie przekonał, nie jest to piłkarz tej samej klasy co Baszczyński więc trójka prawych obrońców w kadrze nie wyjdzie nam na złe. Mając w perspektywie cały sezon ta kadra, którą mamy na pewno nie wystarczy, jeśli awansujęmy do grupy jakiś rozgrywek wtedy naprawdę będzie bardzo ciężko powiązać to ze zdobyciem mistrzostwa. Myślę, że brakuje nam około 4 zawodników odpowiedniej klasy aby czuć się spokojniejszym. Znając zapęd naszych działaczy do wzmocnień jest to sprawa niestety nie wykonalna.
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy Bartczak nie grał też jako defensywny pomocnik?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Blade'S
Member

Od: 01.2008

Stary 09.08.2008, 22:17
Defensywny pomocnik to Bartczak... tyle, że Mateusz a to ten drugi z Zagłębia

A swoją drogą Grzesiu by się przydał, bo Baszczu już trochę latek ma
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.08.2008, 22:20
Blade'S napisał(a):Wyświetl post
Defensywny pomocnik to Bartczak... tyle, że Mateusz a to ten drugi z Zagłębia

A swoją drogą Grzesiu by się przydał, bo Baszczu już trochę latek ma
No właśnie, coś mi się nie zgadzało
Czyli - najprawdopodobniej Bednarzowi(albo dziennikarzom)tez się pomylili
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Blade'S
Member

Od: 01.2008

Stary 09.08.2008, 22:23
Dziennikarze to mogą się mylić i to robią (vide Klujfert, Kallą itd)
Byle się Bednarz nie mylił, bo jego decyzje (lub ich brak (?)) coraz trudniej ocenić
Odpowiedz cytując
Blat Wywiad
Banita

Od: 08.2008

Stary 09.08.2008, 23:11
hahah wielcy znawcy oceniają Singlara po jednym oficjalnym meczu. Macie marne pojęcie o futbolu pisząc takie bzdety.

A co do Nei zastanówcie sie przez chwile... pomyślcie jeśli musielibyście wybrać pomiędzy Nei, Jodłowcem,Gargułą którego byście wybrali, ja zdecydowanie Jodłowca. Brożek to w tej chwili napastnik o wiele lepszy od Nei, zdecydowanie wyprzedza reszte Polskich napastników a Garrguła nam niepotrzebny ma całą grę będą nam kreować w tym sezonie Jirsak i Boguski. Faktem jest że za Boguski obok Rogera oraz Murawskiego to moim zdaniem najlepszy pomocnik w lidze. Po co nam Garguła albo ten ogórek z Brazyli? KRÓLESTWO ZA DWÓCH DOBRYCH OBROŃCÓW!!!!
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 09.08.2008, 23:19
Blat Wywiad napisał(a):Wyświetl post
hahah wielcy znawcy oceniają Singlara po jednym oficjalnym meczu. Macie marne pojęcie o futbolu pisząc takie bzdety.

A co do Nei zastanówcie sie przez chwile... pomyślcie jeśli musielibyście wybrać pomiędzy Nei, Jodłowcem,Gargułą którego byście wybrali, ja zdecydowanie Jodłowca. Brożek to w tej chwili napastnik o wiele lepszy od Nei, zdecydowanie wyprzedza reszte Polskich napastników a Garrguła nam niepotrzebny ma całą grę będą nam kreować w tym sezonie Jirsak i Boguski. Faktem jest że za Boguski obok Rogera oraz Murawskiego to moim zdaniem najlepszy pomocnik w lidze. Po co nam Garguła albo ten ogórek z Brazyli? KRÓLESTWO ZA DWÓCH DOBRYCH OBROŃCÓW!!!!
duzo wiesz czy Nei jest lepszy czy gorszy od Brozka, bo nie wiemy, pewnie z reszta to inny typ napastnika wiec nie ma co porownywac a po dwa, to nie zawsze gramy 4-5-1 i Brozek tez nie jest wieczny i czasami tez ma kontuzje

Odpowiedz cytując
pawelos84
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 10.08.2008, 00:28
HEDu napisał(a):Wyświetl post
duzo wiesz czy Nei jest lepszy czy gorszy od Brozka, bo nie wiemy, pewnie z reszta to inny typ napastnika wiec nie ma co porownywac a po dwa, to nie zawsze gramy 4-5-1 i Brozek tez nie jest wieczny i czasami tez ma kontuzje

Dlatego nasz Zarząd postanowił ułatwić trenerowi wybór, i kontuzjowanego Brożka może zastąpić nie tylko Niedzielan ale i Dawidowski ... A jak przypadkiem im się coś stanie to zawsze można przecież Zienczuka czy Małeckiego do ataku dać.

No cóż Cupial Wilczek i spółka widocznie bardzo wierzą w potencjał naszych rezerwowych, ja mam niestety jednak obawy i wolałbym widzieć w kadrze takiego Nei.
Odpowiedz cytując
jasnyGwint
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 10.08.2008, 08:58
Pięknie się nam posypała obrona. Najśmieszniejsze jest to, że już od conajmniej miesiąca wszyscy na tym forum krzyczą, że koniecznie trzeba kupić środkowego obrońce, ale w klubie nikt po za Skorża chyba tego nie rozumie.

Spadała Korona, spadało Zagłębie, można było kupować w promocji, był do wyjęcia ze Znicza Lewandowski, no ale zawodnicy z polskiej ligii byli dla nas widocznie za słabi, bo my przecież aspirujemy do wyższych celow... Takich chyba że skończymy sezon na 3-4 miejscu, bo nie będzie miał kto grać.

Żeby przez dwa miesiące czasu NIC nie załatwić to naprawdę trzeba się postarać. I nie miałbym nawet pretensji bo każdy wie jak to w naszym klubie wyglada, ale po co były te bajki o 4-5 zawodnikach których "nie trzeba testować", powtórzone zresztą niedawno przed meczem z Beitarem...

Porażka z Żydami była "wkalkulowana", z Barceloną tym bardziej, w PUEFA trafimy pewnie na Milan - no faktycznie nie ma sensu się wmacniać.. A że jest jeszcze liga, a że tacy zawodnicy jak Cantoro, Sobolewski, Cleber już niedługo pójdą na emeryture, że Głowacki częsciej nie gra niż gra, że Brożek zapewne po sezonie odejdzie, a kogo to interesuje, przecież jest Dawidowski.
Ostatnio edytowane przez jasnyGwint : 10.08.2008 o godz. 09:03.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.08.2008, 09:14
Dzisiaj w C+ ma byc J.Bednarz i na pewno będzie miał pytania o brak transferów do Wisły.

Zastanawia mnie jedno - skoro Nei odpadł z gry bo chciał więcej to nic na to nie poradzimy, ale poza nim dosłownie NIKT nie był poszukiwany? Żaden inny napastnik, obrońca, pomocnik? Słownie NIKT? Jednego Nei nie ma i juz po transferach (gotówkowych)!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
luk_1990
Junior Member

Stary 10.08.2008, 10:44
No właśnie jeszcze tak nie było by nawet dwóch celów transferowych Wisła nie miała ... coś było w mediach o Smolarku ... ale to plotki. Dziwne czemu z Gargułą ucichło wszystko, co z Majewskim czy Pawłowskim.

Trochę dziwne, czas Bednarza mija, skoro nie potrafi znaleźć dobrych graczy za niewielkie pieniądze skoro Cupiałowi kasy szkoda.... miał swoje 5 minut nie wykorzystał ich i tyle. A może po prostu mu się nie chce szukać graczy ?
Odpowiedz cytując
Tomekpl
Junior Member

Od: 12.2002

Stary 10.08.2008, 11:27
Mnie ta polityka transferowa Wiselki po prostu juz tylko smieszy !! nie przyszedl NIKT konkretny i na pewno juz NIKT nie przyjdzie....byly zapowiedzi ze jak pokonamy "zydkow" to bedzie Nei , Smolarek, kilku pilkarzy wyciagnietych z kapelusza ktorych nie trzeba testowac....bla bla bla bla duzo gadania duzo sciemniania , zero konkretow , sranie w banie , szmery bajery pomki rowery i tyle na ten temat z mojej strony.Do Zarzadu : Ogarnijcie sie troche bo tym zespolem europy nie podbijemy
***PROUD TO BE POLISH***

---------Na każdym kroku walczyć będziemy o to,aby POLSKA Polska byla,aby w Polsce po polsku się myślało---------------
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.08.2008, 11:29
za wislaportal:

Cytat:
Nei nie w Wiśle, lecz w Al-Shabab

Claudinei Alexandre Nei nie będzie zawodnikiem Wisły Kraków. Brazylijczyk przenosi się do arabskiego zespołu Al-Shabab. Jest to dosyć nieoczekiwana informacja, bo jeszcze wczoraj napastnik CSKA Sofia deklarował pozostanie w Bułgarii.

Kilka dni temu, gdy wydawało się, że Nei przyjedzie do Polski na mecz z Beitarem Jerozolima, po czym postawi swój podpis na umowie, zawodnik nagle zwiększył swoje żądania finansowe. Brazylijczykowi przestało odpowiadać, że zarabiałby w Wiśle tyle samo, co w CSKA. Przedstawicieli "Białej Gwiazdy" nie wzruszyła sytuacja 28-letniego piłkarza i zakończyli z nim negocjacje.

Przechodząc do Arabii Saudyjskiej, Nei wreszcie może liczyć na satysfakcjonujące wynagrodzenie. W niedzielę zawodnik ma pojechać do Frankfurtu, skąd samolotem uda się na Bliski Wschód. Po przejściu obowiązkowych badań medycznych, zostanie zawodnikiem Al-Shabab.
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 10.08.2008, 11:40
Zrozum wreszcie, że Lewandowski nie chciał do nas przyjść. Bał się o miejsce w składziei miał rację. Nie chodzi tu o brak umiejętności, tylko o to, jak w Wiśle stawia się na młodzież. Ile już przychodziło do nas młodych zdolnych? Kowalczyk, Kwiek, Ćwielong, Chiacu i tak na prawdę nie dostali oni swojej szansy. Ile musiał czekać Jirsak? Dopóki to się nie zmieni każdy zdrowo myślący młody piłkarz mając do wyboru Wisłę i inny klub na podobnym poziomie (Lech, Legia), lub trochę słabszy będzie nas omijał szerokim łukiem. I ja się mu nie dziwię. Jeśli Skorża pokaże w tym sezonie, że nie boi się wprowadzać Mączyńskiego, Małeckiego, Kowalskiego i kilku innych, to może wszystko zacznie zmierzać ku lepszemu.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 10.08.2008, 11:51
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Zrozum wreszcie, że Lewandowski nie chciał do nas przyjść. Bał się o miejsce w składziei miał rację. Nie chodzi tu o brak umiejętności, tylko o to, jak w Wiśle stawia się na młodzież. Ile już przychodziło do nas młodych zdolnych? Kowalczyk, Kwiek, Ćwielong, Chiacu i tak na prawdę nie dostali oni swojej szansy. Ile musiał czekać Jirsak? Dopóki to się nie zmieni każdy zdrowo myślący młody piłkarz mając do wyboru Wisłę i inny klub na podobnym poziomie (Lech, Legia), lub trochę słabszy będzie nas omijał szerokim łukiem. I ja się mu nie dziwię. Jeśli Skorża pokaże w tym sezonie, że nie boi się wprowadzać Mączyńskiego, Małeckiego, Kowalskiego i kilku innych, to może wszystko zacznie zmierzać ku lepszemu.
Pytanie czy ci mlodzi byli naprawde wartosciowi...

Ogolnie ja chce powiedziec jedno ze o transfery nie ma sie co obawiac beda na pewno w tym okienku jeszcze pytanie tylko kiedy.
Odpowiedz cytując
Joe Cole
Banita

Stary 10.08.2008, 12:02
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy ci mlodzi byli naprawde wartosciowi...

Ogolnie ja chce powiedziec jedno ze o transfery nie ma sie co obawiac beda na pewno w tym okienku jeszcze pytanie tylko kiedy.

Tylko że teraz transfery nie są dla mnie już takie wiarygodne. Bo mam wątpliwości czy kupimy pikarza którego naprawdę chcemy, potrzebujemy i którego oglądaliśmy.

Zaczyna się łapanka. I boję się żeby dzięki tej łapance nie przyblokować sobie drogi do naprawdę ważnych i wartościowych transferów jak to w przeszłości bywało przez kilka lat z rzędu.

Dlatego zaczyna mnie nieco denerwować ta presja na transfery. Dobrze że była, mam nadzieję że Cupiał przejrzał na oczy. Ale teraz trzeba wszystko właśnie przemyśleć. Każdą złotówkę i piłkarza 10 razy obejrzeć i przebadać. Bo jest większa szansa na popełnienie błędu niż wcześniej kiedy kochana RN i pan Cupiał nie widzieli potrzeby, albo nie chcieli widzieć potrzeby.

Zmieniło się niemal wszystko a przede wszystkim potrzeby. I możemy nie być przygotowani wystarczająco. Najbardziej mnie boli że nasza wizja na tak ważne okienko kompletnie zawiodła. Przebieg tego miesiąca jest zupełnie inny niż zakładali w klubie. A jest coś takiego jak zdolność przewidywania, ktorą prawdziwy fachowiec(bo ja to teraz potrafię powiedzieć co by było dobre i co wg. mnie jest bardzo dobre dla Wisły) powinien przewidzieć.

Widać że nie jesteśmy do tej sytuacji przygotowani i nie mamy niczego nagranego. Nie jesteśmy nawet przygotowani na wydanie ew. nadwyżki budżetowej. Na inwestycje. To pokazuje że Wisła nie ma nadal długofalowej polityki. Że działa doraźnie.

Skorża mówi, że chce piłkarzy do poszerzenia kadry. Czyli być może są to piłkarze na pozycje nie palące, ale tacy co do których jesteśmy przekonani np. Bartczak. W sumie na to liczę. Bo wolę takie transfery niż transfery jakiś leszczy podchodzących pod 30, albo blokowanie realnych wzmocnien trasnferami darmowców na głębką rezerwę.

Ja bym chciał żeby Bednarzowi dorzucono kogoś do pionu sportowego. Nie Mielcarskiego bo ten chce się rządzić. Ale jakiegoś dobrego innego szperacza. Kogoś kto jeszcze zwiększy nasze pole manewru, a nie będzie chciał zająć miejsca Bednarza.
Ostatnio edytowane przez Joe Cole : 10.08.2008 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 10.08.2008, 12:03
Nie wiem który raz rzędu ale chcę przypomnieć że ten temat dotyczy T Y L K O tego co ma odniesienie do rzeczywistości a marzeniami i wszymi sugestiami podzielcie się z Bednarzem w http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4404
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Stary 10.08.2008, 14:06
Bednarz nadal igra z ogniem , jakby wczoraj Cleber zlamal reke to bysmy dopiero mieli sklad...
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 10.08.2008, 14:53
A teraz popatrzcie trzezwo na to co napisaliscie i zastanowcie sie. Czy naprawde uwazacie, ze Bednarz wraz z calym zarzadem nie ma juz nikogo na oku? Przeciez to jest calkowicie niemozliwe, poniewaz to nie sa jakies mlode leszcze i juz troche sie znaja. Jestem pewien, ze kogos obserwuje i teraz nalezy czekac. Ludzie, to nie jest FM, ze mozna wydac kase, a jak sie nie sprawdzi to sie zamknie i zacznie kariere od nowa.
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Stary 10.08.2008, 14:59
albert02 napisał(a):Wyświetl post
A teraz popatrzcie trzezwo na to co napisaliscie i zastanowcie sie. Czy naprawde uwazacie, ze Bednarz wraz z calym zarzadem nie ma juz nikogo na oku? Przeciez to jest calkowicie niemozliwe, poniewaz to nie sa jakies mlode leszcze i juz troche sie znaja. Jestem pewien, ze kogos obserwuje i teraz nalezy czekac. Ludzie, to nie jest FM, ze mozna wydac kase, a jak sie nie sprawdzi to sie zamknie i zacznie kariere od nowa.
Nie uwazasz ze to za dlugo trwa ,to szukanie "gwiazd" ? Jak dojsa kolejne kontuzje i kartki to naprawde ciekawe kim bedziemy grac .Lech jakos kupil pilkarzy jakich potrzebowal i zajelo mu to gora ze 2 tygodnie. No ale pewnie Arboleda ,Stilic i Lewansowski sa za slabi na Wisle i Bednarz nam sprowadzi prawdziwe brylanty...
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 10.08.2008, 15:01
@up

Co do Stilic'a mozna by rozmawiac, ale Arboleda i Lewandowski to nie sa jacys Bogowie. No niby to za dlugo trwa, ale wolalbym, aby byly to przemyslane transfery nawet nie za wielkie pienieadze, ktore by nas faktycznie wzmocnily, a nie lapanka na szybko ; / I mam nadzieje, ze tak sie wlasnie dzieje, bo jesli oni tydzien przed koncem okienka transferowego zaczna szukac wzmocnien to dobrze im nie wroze... ; [
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Stary 10.08.2008, 15:07
Arboleda i Lewandowski to sa wiecej niz solidni pilkarze .Ten pierwszy jest z Cleberem najlepszym stoperem w lidze , a drugi jest lepszy niz Dawidowski ,Malecki i Niedzielan razem wzieci (choc nie chce ejszcze Niedzielana przedwczesnie skreslac) .Mowi sie Bednarz wytrawny gracz ,ja sie boje czy on nie jest za bardzo bojaźliwy i szuka gruszek na wierzbie..
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 10.08.2008, 15:10
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz nadal igra z ogniem , jakby wczoraj Cleber zlamal reke to bysmy dopiero mieli sklad...
dlaczego? Na środku obrony wystąpiłby młody wilk Diaz i stary wymiatacz Cupiał i nie byłoby problemu

a tak na poważnie, to jeszcze 2 lata temu nie martwiliśmy się ani obroną ani defensywnymi pomocnikami - brakowało napadu i ofensywnych pomocników - pamiętam komentarze podważające sens zakupu Jirsaka, gdy nie można było ustalić czy jest on pomocnikiem defensywnym czy ofensywnym. Teraz z przodu jest spokój (wysoki napastnik by się przydał, ale źle nie jest), za to z tyłu i w pomocy robi się bryndza. Przydałoby się nie wpadać ze skrajności w skrajność..
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 10.08.2008, 15:18
a czy dojdzie do ciebie,że lewandowski mimo lepszej finansowo oferty od nas i dla niego i dla Znicza,wolał grac tam gdzie miał szansę na 11--tkę?więc jakim cudem miał go tu bednarz ściągnąć?"chłopcy z miasta" mieli go tu w bagażniku przywieźdź?a arboleda,też od dawna opowiada,że on chce tam gdzie jego "tatuś" niejaki smuda franz pracuje.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Stary 10.08.2008, 15:24
picasso napisał(a):Wyświetl post
a czy dojdzie do ciebie,że lewandowski mimo lepszej finansowo oferty od nas i dla niego i dla Znicza,wolał grac tam gdzie miał szansę na 11--tkę?więc jakim cudem miał go tu bednarz ściągnąć?"chłopcy z miasta" mieli go tu w bagażniku przywieźdź?a arboleda,też od dawna opowiada,że on chce tam gdzie jego "tatuś" niejaki smuda franz pracuje.
A gdzie ja napsialem o Lewandowskimi Arboledzie w Wisle Napisalem ze Lech dokonal takich wzmocnien jakich potrzeboal ,ze byl to akurat Arboleda i Lewandowski to inna sprawa.
Bednarz mogl kupic Jodlowca i Neia ( o ile ten Nei jest rzeczywiscie dobry) i tez mielibysmy kompletny sklad
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 10.08.2008, 15:31
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Nie uwazasz ze to za dlugo trwa ,to szukanie "gwiazd" ? Jak dojsa kolejne kontuzje i kartki to naprawde ciekawe kim bedziemy grac .Lech jakos kupil pilkarzy jakich potrzebowal i zajelo mu to gora ze 2 tygodnie. No ale pewnie Arboleda ,Stilic i Lewansowski sa za slabi na Wisle i Bednarz nam sprowadzi prawdziwe brylanty...
nie napisałeś,ale taka mała sugestia
po drugie nei może byłby wzmocnieniem.nie wiem,gościa nie widziałem na oczy.tylko jak ni stąd ni z owąd zachciało mu sie 40 tyś € na miesiąc,to mieliśmy dać?a moze za pól roku zażąda 50,a jak nie to sie obrazi i nie będzie biegał po boisku? co do jodłowca,my go możemy chcieć bardzo.tak bardzo,że może nawet wilczek z bednarzem w tej intencji poszli na jasną górę z pielgrzymką krakowską (pieszą),ale tego samego musi chcieć i jodłowiec i co niemniej ważne Polonia."bo w tym cały jest ambaras,żeby dwoje (troje)chciało naraz"
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Lemur
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 10.08.2008, 15:32
Bednarz i RN nie maja już wymówki, że brak pieniędzy - ponieważ "drogi" transfer Neia nie doszedł do skutku, w teorii mają do rozdysponowania sumę, jaka była na niego przeznaczona.

Nie łudzę się jednak, że coś to zmienia. Bednarz oczywiście jak widać nie ma żadnego wariantu alternatywnego dla wzmocnienia ofensywy, a i w sprawie defensywy brak jakichkolwiek konkretnych ruchów. Czyli Wisła najprawdopodobniej znów "przeje" kasę, którą mogłaby przeznaczyć na inwestycje (np: w porządnego ofensywnego pomocnika), przy biernej postawie kibiców i milczeniu mediów...
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 10.08.2008, 16:44
Mam nadzieje ze post zostanie bo jest on zdecydowanie 'w temacie'.
Tak mnie dzis cos tknęło by zobaczyc co tam slychac u Unirei Dana.
Jak wiadomo w zeszlym ten klubik dokonal historycznej rzeczy i awansowal do pucharu Uefa.
Wchodze sobie na stronke transferowa i co widze?

Sprzedali najlepszego zawodnika Stancu do Steauy za 2 mln euro oraz kogos tam jeszcze za 250 tys+pozbyli sie kilku za free
A po stronie zakupow? 7 nowych graczy za laczna sume 2.8 mln euro
Czy beda to trafne transfery?Czas pokaze , jednak fakt ze nawet jakis rumunski klubik z 'wypidziejewa', nie majacy ani powaznego wlasciciela , ani kibicow ani historii, wie ze polityka sprowadzajaca sie do kasowania pieniedzy z najlepszych zawodnikow i nie inwestowania z tych pieniedzy ani zlotowki w 'nowa krew' - do niczego nie prowadzi.

Danowi w nagrode za historyczny wynik pozwolono cala kase ze sprzedazy+ 550 tys euro ekstra, zainwestowac , dajac mu do tego zupelnie wolna reke.
Skorzy w nagrode za wspanialy wynik uszczuplono sklad i nie dano ani grosza a wszystko co proponowal razem z Bednarzem - storpedowano.

koyoot napisał(a):Wyświetl post
. Dwa Guardiola z calym szacunkiem dla jego klasy pilkarskiej ale zaden dobry pilkarz nigdy nie bedzie dobrym trenerem.
Normalnie brak mi slow by to skomentowac - napisze jedynie ze swiat pilkarski juz od dawna idzie w taka strone ze za lat nascie miazdzaca ilosc trenerow bedzie sie skladala z tylko i wylacznie bylych pilkarzy.
Na prawde nie wiem jak mozesz nie zauwazac ze kariera pilkarska daje wprost niewiarygodny 'handikap' w trenerskiej pracy.
Co czywiscie nie oznacza ze dobry pilkarz zawsze bedzie dobrym trenerem ale to zupelnie inny aspekt tej sprawy.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 10.08.2008 o godz. 16:54.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.08.2008, 16:54
Ktoś wie jak wyglada sprawa z Michałem Jończykiem z Belchatowa? Bednarz załatwił sprawę czy tego transferu też nic.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów