The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Quorth
Senior Member

Od: 06.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.10.2011, 00:33
Żydki zrobiły akcje propagandową z koszulką. Ciekawe ile ona trwała 5 min, 10 min? jestem pewien, ze szybko zwinęli wrotki. Niech się jarają. Jestem pewien, że w derbach dostaną w dupę i wszystko wróci do normy.
Odpowiedz cytując
Kamell
Banita

Od: 12.2007

Stary 31.10.2011, 01:29
Wiedzą jakby się to skończyło gdyby zostawili na dłużej, zobaczyli by ją zapewne na derbach w niedziele
Odpowiedz cytując
mc-money
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 31.10.2011, 06:36
Sobol jak ma jaja, powinen dostać 5 min po odprawie meczowej na swoją przemowę. iI zaraz przed meczem powiedzieć ile ten mecz znaczy dla Wisły, wstrząsnąć nimi porzadnie... Bo w perspektywie większości piłkarzy to będzie kolejny mecz, po którym kibice albo będą klaskać i się cieszyć ze zwycięstwa, albo w przypadku remisu lub przegranej powściekają się przez dzień,dwa? i pożalą się na forum... Nie wyobrażam sobie kur.wa, żebym przez piłkarzy nie mógł wyjść w poniedziałek z podniesiona głową na miasto!
Powód: Każdy piłkarz niech pamięta, wynik derbów to rzecz święta!!!
Ostatnio edytowane przez mc-money : 31.10.2011 o godz. 06:37.
Odpowiedz cytując
biziu25
Member

Od: 08.2006

Stary 31.10.2011, 07:08
derby muszą być nasze!! Ja nie wiem jak zmotywować grajków ale myślę że Radek powinien coś wymyślić extra. Być może jakaś wizyta prezesa w szatni... Ja nie sądziłbym RM bo to nie on gra tylko piłkarze i myślę że ustawia ich ofensywnie tylko ci nie potrafią wyjść z obrony płynnie nie mówiąc już o ataku pozycyjnym czy też jakiejś szybkiej kontrze... wiem że wygląda to na to że grajki grają ultra defensywnie ale jak się nie ma z kim grać z przodu to potem to tak wygląda.
Odpowiedz cytując
mc-money
Senior Member

Stary 31.10.2011, 07:12
na boisku nie są najważniejsze umiejętności, a walka i zespołowość. jak będziemy gryźć trawę, nie odkładać nogi, walczyć o każdy skrawek boiska to wygramy.. niestety ostatnio brak ambicji. Licze w tym meczu na Sobola, że zmotywuję piłkarzy przez wyjściem na boisko. I bez słodkich słow jak by to dobrze było wygrać, trzeba wszystkich opier.dolić i postawić sobie jasny cel-wygrana!
Odpowiedz cytując
h3po4
Senior Member

Stary 31.10.2011, 07:15
Panowie, derby bez przerwy! Ale wygrać trzeba!
Być okrutny i odważny
Zmienić dolę swą przeklętą
Trochę zemsty, trochę krwi
Worek z forsą mieć pod głową
Wtedy ma się piękne sny
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 31.10.2011, 07:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Co tu duzo pisac - wygrane derby to jest KONIECZNOSC. Maja pilkarze zrec trawe od pierwszej do ostatniej minuty. Kazdy wie, ze derby to jest swietosc.
Coś się obawiam, że mogą cię nie posłuchać. Coś nie widać, żeby trawa im smakowała.
Nie chce mi się cytować wszystkich wpisów typu "tylko wygrana" , zapraszam jednak do odrobiny realizmu. Wisła gra tak, że można liczyć na szczęście, na gorszy dzień Cracovii albo nie wiem na co niestety, ale na świadomość wagi derbów to w tej legii cudzoziemskiej bym nie liczył.
Choć jeśli was te, tyle buńczuczne co abstrakcyjne, wpisy jakoś na duchu podtrzymują to piszcie sobie, nawet jeśli śmiesznie to brzmi.
Mam nadzieję na wymęczone zwycięstwo. Nadzieję opartą na ..... niczym.
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 31.10.2011, 08:48
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Coś się obawiam, że mogą cię nie posłuchać. Coś nie widać, żeby trawa im smakowała.
Nie chce mi się cytować wszystkich wpisów typu "tylko wygrana" , zapraszam jednak do odrobiny realizmu. Wisła gra tak, że można liczyć na szczęście, na gorszy dzień Cracovii albo nie wiem na co niestety, ale na świadomość wagi derbów to w tej legii cudzoziemskiej bym nie liczył.
Choć jeśli was te, tyle buńczuczne co abstrakcyjne, wpisy jakoś na duchu podtrzymują to piszcie sobie, nawet jeśli śmiesznie to brzmi.
Mam nadzieję na wymęczone zwycięstwo. Nadzieję opartą na ..... niczym.
Panowie no bez jaj, ja wiem że po meczu z Podbeskidziem panuje na forum "żałoba", ale ludzie my gramy z Cracovią, ta Cracovią która zajmuje OSTATNIE miejsce w jednej z najbardziej buraczanych lig w Europie.
Wiem że mamy burdel w obronie ale przy tym co wyprawia u żydów niejaki Żytko, błędy naszych stoperów można nazwać "niegroźnymi potknięciami". O ich sile ofensywnej nie ma co dyskutować bo ona po prostu nie istnieje, no dobra nie istniała by, gdyby nie to, że znalazła się w tym zespole jedna "czarna owca" która umie coś zrobić z piłką w ataku, ale generalnie to zbyt wielu "argumentów" to na Nas nie mają

To My jesteśmy faworytem tego meczu( choć niektórzy na tym forum sądzą chyba inaczej), to są derby i trzeba je kurva wygrać.
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 31.10.2011, 09:07
Źydy obrały cel - 1 liga - nie zawiedźmy ich i sprawmy ze po meczu będą jeszcze bliźej celu. Taka pomoc z naszej strony dla sąsiadki. JŹS
Odpowiedz cytując
Denethor
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 31.10.2011, 09:37
Kamell napisał(a):Wyświetl post
Wiedzą jakby się to skończyło gdyby zostawili na dłużej, zobaczyli by ją zapewne na derbach w niedziele
Dajcie już spokój. Nieważne ile trwała ich akcja, 5 czy 10 minut. Ważne, że ją zrobili. Obiektywnie akcja koszernych na plus
Dobre miejsce, pora, turyści etc. etc. Nie dziwmy się jak icki później piszą, że na mieście są bardziej widoczni, no bo coś w tym jest.
p.s.
Czy ty i twój poprzednik zrobiliście coś w kierunku, żeby im przeszkodzić w tym ?!
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 31.10.2011, 09:45
Nie interesuje mnie styl i sposób w jakim wygrają bo nie wyobrażam sobie porażki w tym meczu, w Londynie mogą przegrać byle nie w tym ....idołku.

DERBY RZECZ ŚWIĘTA !!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 31.10.2011, 10:04
W meczu z Podbeskidziem komentatorzy mówili coś, że Wisła gra lepiej na wyjazdach niż na R22. Tymczasem na wyjazdach lepszy jest od Wisełki taki ŁKS... Co do meczu to możliwy jest każdy wynik a najbardziej prawdopodbne to: 0:0, 1:0 lub 0:1. Obie drużyny mało potrafią więc nie spodziewam się gradu bramek tylko topowa kopanina + przepychanie piłki + kopanie po kostkach na poziomie I-ligowym z obu stron.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 31.10.2011, 12:53
Wisła gra słabo ale najsłabiej gra Cracovia. Jak przegramy to bedzie katastrofa
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 31.10.2011, 13:19
Za kartki poleciało im trochę typów z obrony o ile się nie mylę. Marzę o Żytce na stoperze. Fantasista Szeliga zdrowy? Oby. Radomski też klasowy grajek. Liczę na popis któregoś z tego triumwiratu.

Gramy bułę, żydy grają jeszcze gorzej. Maas zapewne znowu ustawi zespół na kontrę (skoro nawet z Limanovią graliśmy w ten sposób). Oby było widać różnicę na boisku.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
taki młody
Member

Stary 31.10.2011, 13:21
Denethor napisał(a):Wyświetl post
Dajcie już spokój. Nieważne ile trwała ich akcja, 5 czy 10 minut. Ważne, że ją zrobili. Obiektywnie akcja koszernych na plus
Dobre miejsce, pora, turyści etc. etc. Nie dziwmy się jak icki później piszą, że na mieście są bardziej widoczni, no bo coś w tym jest.
p.s.
Czy ty i twój poprzednik zrobiliście coś w kierunku, żeby im przeszkodzić w tym ?!

Sprawdziłem sobie i wykazujesz wyjątkową nadaktywność głownie przed derbami, Amiką, Arką, Polonią B i Koroną. Wracaj tam gdzie twoje miejsce, za wielką łąkę, tam bedziesz bardziej widoczny.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.10.2011, 13:44
tak sobie myśle zeby Nuneza na lewą obrone a Dragana na lewą pomoc i Kirm na ławe
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 31.10.2011, 14:12
ostatnie derby na kałuży to był pojedynek na poziomie B klasy - w tym szykuje się podobnie ciekawe spotkanie
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 31.10.2011, 17:33
taki młody napisał(a):Wyświetl post
Sprawdziłem sobie i wykazujesz wyjątkową nadaktywność głownie przed derbami, Amiką, Arką, Polonią B i Koroną. Wracaj tam gdzie twoje miejsce, za wielką łąkę, tam bedziesz bardziej widoczny.
Taki młody, a już jak Mały
Co do napinki przedmeczowej - czy kibice Wisły powinni zawodników Cracovii nazywać (obraźliwie) "żydami" - toż w naszym zespole jest więcej prawdziwych Żydów niż u nich (chyba, że się mylę - nie znam zawodników Cracovii )
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 31.10.2011, 17:37
Co do napinki przedmeczowej - czy kibice Wisły powinni zawodników Cracovii nazywać (obraźliwie) "żydami" - toż w naszym zespole jest więcej prawdziwych Żydów niż u nich (chyba, że się mylę - nie znam zawodników Cracovii )
nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia
żyd z Cracovii, a Żyd (Izraelczyk) to nie to samo
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Stary 31.10.2011, 17:38
koleżanki same tak na siebie mówią od jakiegoś czasu, możesz spać spokojnie.
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 31.10.2011, 17:42

Dlatego najlepiej nazywać ich parchami... u nas parcha nie znajdziesz.
Odpowiedz cytując
Jakubus
Member

Od: 11.2005

Stary 31.10.2011, 17:47
Może zwiększyliby sektor gości dla nas, w związku z tym że na pewno nie wypełnią tego swojego hipermarketu? Niech mnie ktoś poprawi, ale o ile się nie mylę to dotąd ani razu nie było u Nich kompletu? Myślę, że info przed derbami o zdrowym Maorze (wie ktoś coś o tym?) byłoby niezły straszakiem
Odpowiedz cytując
sedTS
Member

Od: 08.2011

Stary 31.10.2011, 17:52
Ludziska opanujcie się z tym pesymizmem.Taka wtopa jak z góralami nie ma prawa się powtórzyć .Pojedziemy z qrwami równo.Jak dle mnie to 2-0 lub 3-1
Odpowiedz cytując
sedTS
Member

Stary 31.10.2011, 17:58
Piszecie że nasi na derby nie identyfikują sie z Wisłą. To który z tych parchów ma się identyfikować ze świętą wojna: Cahalon, Hosek, Kosanovic, Puzigaca Visnakovs Struna, Suvorov, Ntibazonkiza van der Biezen
Rozjezdzać szmaty i tyle
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 31.10.2011, 19:01
Jakubus napisał(a):Wyświetl post
Może zwiększyliby sektor gości dla nas, w związku z tym że na pewno nie wypełnią tego swojego hipermarketu? Niech mnie ktoś poprawi, ale o ile się nie mylę to dotąd ani razu nie było u Nich kompletu? Myślę, że info przed derbami o zdrowym Maorze (wie ktoś coś o tym?) byłoby niezły straszakiem
Komplet był raz... na otwarciu
Odpowiedz cytując
mnemonic
Banita

Stary 31.10.2011, 19:09
oj nie chcę nic mówić, ale byłem dziś koło południa w okolicach ichniejszego stadionu i patrząc na kolejki to kas to komplet raczej będzie
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Stary 31.10.2011, 19:18
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
184te derby Krakowa.
W niedzielę gramy 184te czy 186te Derby?
Tutaj http://historiawisly.pl/wiki/index.p...ia_%28Derby%29 w ostatniej tabelce poprzednie Derby mają numer 185. Skąd więc różnice?
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 01.11.2011, 10:16
Każdy inny wynik niż zwycięstwo, to będzie jedna, wielka kompromitacja. Porażkę z Podbeskidziem jakoś zaakceptowałem ale porażki w Derbach sobie nie wyobrażam.
Mam nadzieje, że w końcu wyjdziemy na dwóch napastników, bo może wtedy coś zaskoczy.
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 01.11.2011, 11:59
My na pewno bez Bunozy, Małeckiego, Meliksona i Sobola tak?
Czy ktoś jeszcze ma kontuzje/kartki ?

Jovanovic i Genkov już zdrowi, trenują normalnie z drużyną

PARCHY - MONARCHA 0-3

Iliev Biton Wilk !
Powód: Hattrick Diaza to przesada :D
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 01.11.2011 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 01.11.2011, 12:38
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Komplet był raz... na otwarciu
Nie było.

TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
My na pewno bez Bunozy, Małeckiego, Meliksona i Sobola tak?
Czy ktoś jeszcze ma kontuzje/kartki ?
Co do Sobolewskiego i Meliksona, to nie wiadomo do końca.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów