The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary Dzisiaj, 12:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jakiego znowu zjawiska?

Kulą w co? W płot? Dycha trafiona i tyle. W sam środeczek tarczy.
masz prawo do tej opinii, podyskutuj sobie o tym jednak z kimś innym , np skarabeusem , tam daliście pokaz kultury

ok , prosze o koniec offtopu
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary Dzisiaj, 12:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
LUCJUSZ

ja tam lubie twoje posty , bo chociaz nie jesteś najinteligentniejszy co prawda , to jednak nie całkiem debil, a duże ce..... cie zaangażowanie emocjonalne

myśle że wywodzisz sie nie z zaciągu nie jak wielu studentów, korposzczurów itp którzy zainteresowali sie modną Wisła Cupiała , lecz jeszcze z tzw szalikowców, kto wie może na wyjezdzie byłeś ? co prawda nie z bandą ale zawsze

tak wieć mimo wszystko pisz dalej i pozwól pisać innym

ps drwiny z Kuby sa nieco niesmaczne zwłaszcza w sytuacji w której jednak zrobił to co zrobił, ale jednak między wierszami coś tam czasem przemycałem , widać zbyt subtelnie jak na Cb

Co do najinteligentniejszy i debila, wstawie tylko to bo nawet nie chce mi się odnosić do tego bełkotu, w każdym poście sam orasz siebie mądralo:

z tymże kwas na linii Hyballa - Trio , dla mnie jednoznacznie jest niestety kompromitacją trio ( a głównie Kuby , przy założeniu że to on z tego trio najbardziej do tego kwasu sie przyłożył )
Prymitywne wycieczki personalne o wyjazdach Korposzczurki Dobre, nawet jakiś bełkot o szalikowcach - nic z tych rzeczy rudy dziamdziaku.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : Dzisiaj o godz. 12:38.

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary Dzisiaj, 12:29
masz prawo do tej opinii, podyskutuj sobie o tym jednak z kimś innym , np skarabeusem , tam daliście pokaz kultury

ok , prosze o koniec offtopu
Daliśmy?

Ktoś mnie obraża i mam udawać ze tego nie widzę? Chłop który poobrażał też kilku innych użytkowników wcześniej z manierami jak od "pługa"? Rozumiem że jak ktoś cię obrazi to wyniośle milczysz? Ehe ... zobaczymy.
(Nie ja zacząłem z nim dyskusję.)

Druga dycha, tak przy okazji.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów