The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.04.2021, 18:37
Prosty przekaz do kopaczy - wygrana albo wypie.rda.lać
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
FLI
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 23.04.2021, 18:42
Nie wiem czemu ale ostatnio przed derbami jakoś się mniej stresuje. Oni nie umieją grać z nami. I tego się trzeba trzymać. My jesteśmy w rozsypce ale przy odpowiednim zmotywowaniu możemy im dać radę.
Zobaczymy jak będzie.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 23.04.2021, 18:55
Peter Hyballa przed meczem: - Zagramy dla kibiców, którzy kochają ten klub

Cytat:
Chcę jeszcze raz podkreślić, że jutro będziemy grać, biegać i walczyć dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli być obecni na stadionie. Dla wszystkich tych, którzy będą stać na autostradzie przez osiem godzin, dla wszystkich pielęgniarek, które po dwadzieścia godzin spędzają w szpitalach - walcząc z koronawirusem, a także dla czeladnika piekarskiego, który musi codziennie wstawać o drugiej w nocy, aby zarobić parę groszy. I właśnie dla tych wszystkich osób, które mają o wiele gorzej w życiu, niż my związani z piłką nożną, którzy dobrze zarabiamy. Dla nich wszystkich będziemy jutro walczyć i będziemy starali się tak zagrać, aby wygrać. Oni na to zasługują, to są nasi kibice, naszego klubu i dla nich postaramy się jutro walczyć.
Cytat:
Przegraliśmy cztery ostatnie mecze i także czuję, że popełniłem błędy. Wymagam bardzo dużo od zespołu, ale też jestem bardzo samokrytyczny i wiele wymagam również od siebie. Biorę odpowiedzialność za te wyniki. Zawsze mogło być lepiej i wobec siebie również jestem krytyczny. To jest tak jak z orkiestrą. Jak drużyna wygra mecz, to wszyscy się cieszą, bo każdy jest odpowiedzialny za wygraną. Ale jak drużyna przegra mecz, to tylko trener jest winny. I tak samo jest z dyrygentem, jak orkiestra dobrze zagra, to wszyscy się cieszą, ale jak źle zagra, to tylko dyrygent jest do wywalenia, ale ważne, że zawodnicy też ponoszą odpowiedzialność. I jutro także zawodnicy muszą pokazać, że ją ponoszą. Ja nie strzelę tych bramek, ale jutro zawodnicy zagrają dla pielęgniarek, ślusarzy i czeladników - zapewniał trener.
https://www.wislaportal.pl/News.html...chaja_ten_klub

video: https://www.youtube.com/watch?v=J2KahyOJtYY

Przypominam, że można kupić wirtualny bilet na Derby i wspomóc klub: https://sklep.wisla.krakow.pl/wirtualny-stadion/
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...meczu-derbowym

Ostatnio edytowane przez Cycu : 23.04.2021 o godz. 19:52.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 23.04.2021, 22:21
Trzy punkty potrzebne jak tlen.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 24.04.2021, 05:30
No i słodkie pierdzenie, że już mamy utrzymanie zesrało się.
Zaczynam marzyć o chocby 1 punkcie dzisiaj....
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 24.04.2021, 09:06
Walczyć, biegać i się starać, a jak nie to WYPI*****AĆ!\

Po wczorajszym zwycięstwie Bielska jakikolwiek inny wynik niż wygrana dzisiaj powinna się równać linczem ze strony kibiców. Nie będę zaskoczony jeżeli pod stadionem znajdzie się w trakcie meczu lub w Myślenicach przed treningiem powiedzmy z 30 "kibiców", którzy albo docenią zaangażowanie naszych kopaczy albo dadzą im jasno do zrozumienia co mają zrobić w niedalekiej przyszłości.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.04.2021, 09:51
Cytat:
No i słodkie pierdzenie, że już mamy utrzymanie zesrało się.
Już nie przesadzaj. Oczywiście matematycznie póki jest coś możliwe to zawsze tak może być ale równie dobrze matematycznie, statystycznie to nie spadniemy bo punktować tak mocno w 4 meczach to może Legia, Rakow czy pogoń, a nie Mielec czy Bielsko, żeby nas przegoniły...

Tak czy siak zawsze lepiej liczyć na siebie i uciekać, niż na rywala, że nie dogoni.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.04.2021, 14:00
Patrząc na terminarz Stali.. nie ma cudów Czym bliżej meczu to co raz bardziej remisem śmierdzi - nikt nie chce przegrać dziś a punkt w takim meczu dla obu drużyn jest cenny.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 24.04.2021, 14:29
Trzymam kciuki za drużynę za Hyballę i za to żeby się do .... y nędzy dogadali bo Wisła to nie piaskownica
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.04.2021, 18:47
ciężko zdzierżyć mędrkowanie przygłupa mielcarskiego w studio przed meczem

a niektórzy widzieliby go jako dyr.sport. ...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.04.2021, 18:58
Mielcarski won! tego załosnego komentowania nie da sie sluchac,czy ten szkodnik musi caly czas mieć coś do Wisly,ilez mozna psioczyć.

WALCZYĆ WISŁO!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.04.2021, 19:00
na szczescie marznie w "studio" a mecz komentują inni

ZACZYNAMU
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 24.04.2021, 19:50
Ale my jesteśmy słabi....to nie jest mecz, zaden nie powinien miec sil zejsc z boiska....wypierdalać z czymś takim...jakie to jest bezplociowe ...jakie to jest nijakie...niczym made in china...po boisku biegają ....y a nie pilkarze...
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 24.04.2021 o godz. 20:30.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Stary 24.04.2021, 19:57
Typowa kopanina póki co na 0:0. Lepszy taki wynik i 8 pkt nad Stalą niż jakiś farfocel dla żydów pod koniec..
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2021, 20:01
Kopanina jak w IV lidze
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.04.2021, 20:57
5 meczow bez gola z gry (jeden karny i jeden samobój)
Jest jakość z przodu
Chu.. jest utrzymanie bo w to że stal wygra jeszcze 3 mecze nie wierze
Sezon do zapomnienia
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.04.2021, 21:00
Derby zenady.Gorszych zydow dawno nie widziałem.ale Wisly tez
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 24.04.2021, 21:00
Taktycznie Probierz nas zmiażdzył. Mecz wyglądał tak jakby to on był rezyserem, scenarzysta i robił zdjecia i montaż. Nie przegralismy tylko dlatego, ze ma rownie ch*jowych aktorów w druzynie co my.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.04.2021, 21:01
Chyba się umówili na 0:0, żeby już ani jedni kibice, ani drudzy ich nie jebali, bo u nas sytuacja napięta i w judovii pewnie też...

Wisła grała swoje, czyli dno, plus taki, że zbytnio Cracovia nam nie zagroziła, no bynajmniej nie ukąsiła nas ale tutaj też Lis zrobił tę rożnice i wygrał dla nas ten 1 pkt.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.04.2021, 21:02
Banda jebanych pozorantów. Inna sprawa, że to jeden wielki skład sękatego drewna.

Jak patrzę na tych patałachów bez techniki to tęsknię za Boguskim, który zawsze mnie w....ial tym, że mu piłka odskakiwała przy przyjęciu na 3 metry. Nasi obecni kopacze to mogą mu buty czyścić w tej kwestii.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 24.04.2021 o godz. 21:06.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Stary 24.04.2021, 21:04
Generalnie to remis do przewidzenia, gruby hajs do złapania był 3.4

W temacie sportowym - remis dla każdego zespołu to +1 pkt i przewaga spora nad Stalą, takie życie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 24.04.2021, 21:05
DNO DNA - najsłabsze derby od spotkania po powrocie coruptovii 1907 do 1 ligi (wtedy co mielismy malowane włosy).

Szczegolne podziekowania dla probieża największego bufona w Polsce za taktyke jak w warszawie - bronić tylko i wylacznie plus czasami wyjsc jak bedzie z czego - jesli wyszliby w normalnym nastaiweniu to w....... gwarantowany.

DNO DNA - SAVIC - koleś grał ? Co robił? Pokemony czasem chwalące lub łudzce się, że będzie to Irsak 2.0 powinny schować głowę w piach - koleś jest do wyebania natychmiastowego - nie Burliga, nie Sadlok - a SAVIC dno większe niż Janicki :/

Pierwszy karny dla coruptovii 1907 tylko i wylacznie dzieki savicovi (ptfu) . Gdyby pilkarz 1907 połozył sie 0,02 sekundy pozniej to bylby faul - 8/10 sedziów nawet po varze gwizda karnego.

Drugi karny - jak podchodziła HANKA to łudziłem sie ze spudłuje i tak było.

JEBOA mimo, że bez mózgu i bez głowy to PLUS meczu za 1 polowe gdzie wszystko gralismy przez niego - inne strony nie istniały - szczególnie środek - ZERO.

Najsłabszy gracz: Gruszkowski (pomijam DNO DNA czyli savica). Hyballa chyba grał va banque dajac go od 1 minuty na zasadzie zaskoczenia i meczu zycia - niestety nie udalo sie - typowy gracz dla Bytovii.

MINUS dla Hybalii za Gruszkowskiego w 1 składzie oraz Błaszczykowskiego od 85 minuty. Kuba jednym zagraniem pokazał, że więcej dałby niż Savic w ostatnich 5 meczach.

REASUMUJAC: probież załatwił nam remis - SAVIC, MEDVED, UROS , chuca , (nawet nie Carlos bo lepszy od Gruszkowskiego) do WYEBANIA natychmaistowego - nie dorastacie do pięt BOGUSKIEMU!!!!!
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 24.04.2021 o godz. 21:31.

Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 24.04.2021, 21:08
Zastanawiające, że Kuba wchodzi na same końcówki. Wg mnie Kuba jest na ławie tylko po to,żeby sklejać szatnię. Fizycznie już nie daje rady. Po tylu kontuzjach,to prawdopodobnie jest poskładany na ślinę, sznurek i taśmę samoprzylepną.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 24.04.2021, 21:08
Nie będę się pastwił nad zawodnikami bo nie ma nad czym. Wystarczy, krótko podsumować, że większość naprawde jest drewniana. Judaski też. Mega słabo zagrali a mieli dwa prezenty. Karnego po ręce przy varze łatwo zrobić bo wystarczy naparzać na bramke z daleka i często kogoś się trafi w rękę.

Mysle ze do Hyballi dociera z jakimi piłkarzami pracuje. Teraz pytanie czy dajemy mu lepszy graczy na następny sezon (głownie z przodu rewolucja) czy ściagamy polskiego trenera i gramy gównianą defensywną piłkę na kontry a z tyłu na 0.

Co do Kuby jeszcze to przestańcie na niego liczyć. Człowiek szklanka, technicznie spoko, ale szkoda jego zdrowia na tą kopanine. Powinien zająć już miejsce w zarządzie.
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 24.04.2021 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 24.04.2021, 21:10
Na tle kopania się po czole Wisły w ostatnich meczach, czy nawet poprzedniej rundzie, nie raził mnie aż tak poziom meczu jak Was. Chociaż oczywiście był słaby.

Nasi trochę pobiegali, jednak można. Cracovia lepiej taktycznie. U nas dziwny skład, dziwne zmiany.

Nasi grali ostrzej, zapamiętałem zwłaszcza faul Burligi na żółtko, a Cracovia fair, to słabe.

Sporo było Sadloka. Może jednak nie sabotażysta?

Na specjalne wyróżnienie zapracował Savic - dramat.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 24.04.2021, 21:11
Poziom meczu to tragedia.

Najlepszy na boisku Sadlok. Najpierw wycina Kone przy akcji tego grubaska z zydovii , przy kolejnej akcji tak się cofał , że prawie wszedł do bramki , następnie przy strzale robi jaskółkę . Geniusz.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.04.2021, 21:12
Notowania Medveda stoją wyżej od akcji Kuby Błaszczykowskiego. Słoweniec to szrot gorszy od utuczonego Czarnogorca. W co gra Hyballa? Po meczu Mielcarski wspominał o kwasach i że pozycja trenera jest poważnie zagrożona. Ciekawe
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 24.04.2021, 21:13
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
[...]

Mysle ze do Hyballi dociera z jakimi piłkarzami pracuje. Teraz pytanie czy dajemy mu lepszy graczy na następny sezon (głownie z przodu rewolucja) czy ściagamy polskiego trenera i gramy gównianą defensywną piłkę na kontry a z tyłu na 0.
Nie no.. bo teraz to gramy magiczną tikitake. Ja wiem, ze ludzie lubią wszystko co „zagramaniczne” wychwalać i uważać ze na pewno lepsze niż nasze, ale tego się NIE DAŁO oglądać. Jeszcze te zmiany nie dość ze pod koniec meczu to jeszcze z Medvedem w roli głównej.. od 5 spotkań bez bramki z akcji. Dziś gdyby nie nieudolność przeciwnika, moglibyśmy spokojnie przegrać 0-2, 0-3. To jest dramat jak za schylkowego skowronka.
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.04.2021, 21:15
To była gra przeciwko trenerowi!

A tak serio to umiejętności brakuje i tyle.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2021, 21:15
czy Savić ma ważny kontrakt czy za 3 mecze możemy go pożegnać? Co miał Sadlok w głowie rozkładając ręce przy strzale żydka jak do lądowania telemarkiem? ogólnie syf syf aż oczy krwawią. Chociaż żydki banda chuja do kwadratu. Wpompowane miliony a z beznadziejną Wisłą 39% posiadania piłki.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów