The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.04.2021, 14:50
częścią "ogona" jest Kuba , więc coś jest na rzeczy
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.04.2021, 18:48
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie myślimy chociażby o jeden krok do przodu. Liczy się tylko jeden sezon, a dalej to się idzie na żywioł i buduje na bieżąco. Dopiero teraz, po tym upadku wizerunkowym i finansowym mamy możliwosc zupełnego oczyszczenia, nakreślenia planu, wizji i standardów jakie mają panować w nowej Wiśle. I Hyballa moim zdaniem jak na chwilę obecną pasuje tutaj idealnie. Ma swoje zdanie i swój pomysl, nie da sobie wejść na glowę (wręcz przeciwnie, tu może być problem, że sklóci się ze wszystkimi). Dalej powinno się stawiać na akadmeię, na wprowadzanie mlodych, na wyjebanie szrotu i nauczenie piłkarzy, ze tutaj się zapierdala. I z roku na rok rozwój, kasa, oszczędzanie i z taką wizją za 10 lat możemy być najlepsi w Polsce na kolejną dekade albo dwie. Inaczej to będzie doł, środek tabeli, może sezon albo dwa, trzy sezony na farcie i walka o puchary, czy nawet mistrza i znowu klapa skoro wszystko na farcie zrobione.

Prawda jest taka ze juz ta Wielka Wisla Cupiałowa,to byla taka troche wydmuszka ,gdzie kazdy wiedzial co bedzie jak dobry wujek zakreci kurek.
Ja wiem ze wtedy kazdy jarał miseczke jak co roku był pochód na rynek,ale przeciez wtedy tez trzeba bylo patrzec w przyszlosc.A myśmy żyli chwilą,ktora bezpowrotnie sie ulotniła.Wtedy tez nie bylo dlugofalowego planu ,tylko transfery tu i teraz i to Bogusiowe "chce miec wyniki na wczoraj".Młodzi...a po co.
Tak sie nie da funkcjonowac i w sumie dzis jestesmy w podobnej sytuacji.Tylko konsekwencjie naszego zjazdu moga byc duzo wieksze.
Na dzis musimy jak najszybciej tak sie zorganiozwac zeby budowac klub na przyszlosc,i zeby zapewnic mu normalne funkcjonowanie.Mamy juz trenera,trzeba szybko szukac scoutow ktorzy przygotuja nam liste zawodnikow ktorzy chcieli by cos osiagnac,a nie tylko rehabilitowac sie po kontuzji.Paradoksalnie mamy wielka szanse zeby zrobic cos od nowa ,skonczyc z tą szarośćią klubu i dac mu znowu wielkie momenty.W Polskie lidze o to nie trudno,trudniej znalesc rzetelnych ludzi chetnych do pracy ,PRACY.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 24.04.2021 o godz. 18:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.04.2021, 18:58
No my jesteśmy trochę taką ofiara tamtych czasów, taki bananowy klub hehe W czasie gdyby inne kluby w Polsce klepały biede i uczyły się funkcjonować w tych czasach, dorabiały się jakoś, silą rzeczy musiały się rozwijac i mieć pomysł, to my mieliśmy wszystko podane na tacy i transfery niczym w FMie. I trochę się okazało, że bez tej kasy nie znaczymy teraz nic, a inne kluby nam ostro odjechały i nie tylko mowa o Legii czy Lechu ale nawet o takich Piastach, Jagach, Lechii, Sląsku, wlasciwie każdy z tych wiekszych klubów jest dziś lata świetlne przed nami jeśli chodzi o organizację, finanse, jakąs stabilizację, chociażby jeśli chodzi o nie wymienianie co chwilę trenera i połowy zespołu.

Cóż, są lata grube i chude, teraz przyszedl czas na te chude, czas nauczyć się żyć bez Cupiała, rozwijac i zapieprzac po swoje.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 24.04.2021, 19:00
dobra nie ma co dywagowac , DERBY !
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 24.04.2021, 22:50
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...o3quezExmEp8Oo
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 25.04.2021, 07:54
dziennikarze nie żyją z pisania o motylkach tylko o latających nożach i ulicach spływających krwią.
Nawet jak nie ma konfliktu, to trzeba go wykreować.
Pewnie z sytuacji w tabeli i kilku porażek atmosfera jest daleka od radosnej.
Ale pogłoski o śmierci Hyballi uważam za mocno przesadzone.
Odpowiedz cytując
sepot
Member

Od: 06.2003

Stary 25.04.2021, 08:30
Wygląda na to że napisaliście artykuł za tego Pana. On te plotki tylko spisał, do tego dorzucił to co napisane na oficjalnej. Dajcie znać jak z kimś się kasą podzieli
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 26.04.2021, 13:33
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Powoli szykuje się grunt pod wujka jeżeli Jażdżyński dał zielone światło Białońskiemu (dobremu koledze) na opublikowanie tego artykułu:

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ie,nId,5179073

Przypominam, że Białoński ma wyłączność na wywiady z Jażdżyńskim
Powoli zaczyna się sprawdzać to co napisałem parę dni temu powyżej, dzisiaj drugi artykulik Białońskiego uderzejący w Hyballę:

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...da,nId,5193512

Przypadek? Nie sądzę.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 26.04.2021 o godz. 13:53.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 26.04.2021, 13:40
Jak dotąd się nie wypowiadałem w temacie, ale po konferencji Hyballi przed Derbami zdałem sobie sprawę, że to jest jakiś świr...

A gdyby był jeszcze dobrym fachowcem to dałoby się to przełknąć.

Gość przychodzi i zanim cokolwiek osiągnie udziela kilku (nastu?) wywiadów, kreując się na eksperta. Krytykuje poprzednika, przygotowanie drużyny itd.

Gość sprawia wrażenie, że niedługo porozstawia po kątach polskich trenerów. I co się dzieje po kilku spotkaniach jego zespołu? Raczej inni trenerzy go rozstawiają.

Zwróćcie uwagę jak inni z nami teraz grają. Raków najlepiej to pokazał, bo też to najlepszy zespół. Wystarczy poczekać aż nasi "rzucą" się na piłkarza z piłką we dwóch lub nawet trzech (to chyba ten słynny gagenpressing) i zagrać w wolną strefę. I nagle robi się korytarz w kierunku naszej bramki. W pierwszych meczach to tak nie wyglądało bo to była nowość. Ale już się trenerzy zorientowali, a nasz geniusz niestety nadal tego nie rozumie.

Teraz jeszcze widać ewidentnie, że piłkarzom brakuje sił i dynamiki. Też zmiana na minus w porównaniu do początku rundy.
Możemy ich krytykować, ale ja nie widzę za bardzo braku zaangażowania. Bardziej brak poczucia, że coś ten wysiłek coś da.

Po przerwie na kadrę miało być lepiej a jest coraz gorzej.
Można mieć nadzieję, że wróci Plewka i coś drgnie, ale nie liczyłbym na to.

Ja uważam, że 1 pkt jak zdobędziemy będzie nieźle w naszej formie. A 3 uznam za sukces.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 26.04.2021, 13:43
tylko po co właścicielom jakiś pretekst iprzygotowaniue gruntu?
Oni placa i ponoszą konsekwencje. Jak mająochote gozwolnic, to zwolnią. A jak będachcieli zostawic, to kibice mogą ich cmoknąć tam, gdzieswiatło niedochodzi.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 26.04.2021, 13:57
Może po to żeby kibice znowu nie obwiniali Zarządu?
Żeby zrzucić z siebie odpowiedzialność na trenera?
Ten gość dobrze to napisał:
https://twitter.com/WislaMyslenice/s...29074618093573
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 26.04.2021, 13:57
Zastanawiającym jest atak na Hyballę ze strony Białońskiego.

Pamiętajmy, że bardzo długo za rządów Sarapaty, to krakowscy dziennikarze chodzący na pasku ówczesnego zarządu przyczyniali się do wzmocnienia ich pozycji, bo jednak bardzo długo podejrzenia były ignorowane, a praktycznie do samego końca wydźwięk był prosty - zarząd niewinny.

Dzisiaj po ponad dwóch latach sytuacja jest podobna.

Pytania odnośnie jakości pracy obecnego zarządu pojawiają się, bo wątpliwości jest coraz więcej.

Ale znowu dyskusja jest zablokowana przez różnej maści obrońców (tych samych co zawsze), którzy zawsze mają wiele do powiedzenia, ale nie w temacie uzasadnionej krytyki zarządu.

Stąd szuka się kozła ofiarnego. Wtedy tematem nr 1 był spisek mający odebrać Wisłę wielkim bohaterom. Dzisiaj za przyzwoleniem zarządu atakuje się Hyballę. Co będzie dalej?

Co ciekawsze, to ten zarząd sam go zatrudnił.

Brakuje teraz kogoś takiego jak Carlitos, którzy utrzymywał ówczesny zarząd przy życiu i w konsekwencji mogli śmiało okradać klub przez dodatkowe kilka miesięcy, bo bramki Hiszpana powodowały wzmocnienie świętości Marzeny.

Taki nowy Carllitos ukryłby złą jakość obecnego zarządu.

Zawsze mnie śmieszyła krytyka krakowskich dziennikarzy. Oni w rzeczywistości pomagali TS-owi zagarnąć klub i potem niszczyć.

Dopiero pojawił się dziennikarz z innego miasta, który nie był opłacany i wyszło szydło z worka.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.04.2021, 14:44
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Może po to żeby kibice znowu nie obwiniali Zarządu?
Żeby zrzucić z siebie odpowiedzialność na trenera?
Ten gość dobrze to napisał:
https://twitter.com/WislaMyslenice/s...29074618093573
Gowno a nie ataku zarządu.

Ten sam Bialonski w swoim programie.

Krytykuje Wiśle za brak dyrektora sportowego.
Krytykuje Wiśle za chaos w transferach.
Krytykuje Wiśle - nikt się nie zna na transferach, poza Kuba.
Krytykuje Wiśle - wydaje kasę na prawo i lewo bezsensownie.
Burliga najlepszy prawy obrońca w lidze, trzeba mu dać kontrakt na 3 lata.
Forowanie Smudy jako świetnego kandydata na trenera Wisły, to się samo komentuje.

Przecież to się kupy nie trzyma.
Bialonski pewnie czasami dostanie jakieś info z klubu, ale daleko mu to bycia tubą Jażdżynskiego.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 26.04.2021, 15:06
Liczylem ze Wisla Krakow pod przewodnictwem trzech muszkieterow bedzie wracac na wlasciwe tory. Tzn ze bedzie systemtyczny progres do przodu.

Najpierw bylo zatrudnienie Skowronka, zupelnie absurdalne dla mnie, trenera, ktory nie jest w stanie niczego budowac.Potem kiedy byl przed nami sezon bez spadku posciagano fure zlomu.

Teraz kiedy jest Hyballa, ktory probuje ten zlom poskladac w jakas calosc a najwiekszy szrot odrzucic, kiedy mlodziez zaczela cos w koncu kopac, chce sie goscia usunac w malo wybredny sposob.
Dla mnie to co dzieje sie w szatni, rzucane klody pod nogi Hyballi to jest cos obrzydliwego. Tworzenie sztucznych konfliktow w szatni w zamian za przedluzenie kontraktu, po to zeby trener sam zrezygnowal z pracy... po prostu obrzydliwe.
Przykro sie na to patrzy i jesli to jest intencja calego "zarzadu" i jesli faktycznie Hyballa po sezonie odejdzie w taki czy inny sposob, to sam nie wiem co bylo gorsze - gangusy u wladzy czy to co mamy obecnie.

Jestem bardzo, ale to bardzo zniesmaczony tym co sie dzieje. I mam nadzieje, ze gdzies przyjdzie otrzezwienie. Bo jesli bedzie kolejny trener i kolejny komin placowy przez to to ja kolejnej zlotowki do klubu juz dokladac nie zamierzam. A tylko w 2020 roku to bylo okolo 3k w roznej formie. W tym roku kolejne 800.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 26.04.2021, 15:13
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
...jesli faktycznie Hyballa po sezonie odejdzie w taki czy inny sposob, to sam nie wiem co bylo gorsze - gangusy u wladzy czy to co mamy obecnie.
Zastanów się następnym razem co piszesz.

[23/42]
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 26.04.2021, 15:17
Zastanowilem.
W takiej formie jak to wyglada Wisla zawsze bedzie klubem dolu tabeli. Zakulisowe rozgrywki, brudne metody wykurzanai niepasujacych po paru tygodniach ludzi. No ....a dramat.

Obecne trwonienie pieniedzy niczym sie nie rozni de facto od gangusowni. I tu i tu kasa przepierdalana jest na .... wie co.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 26.04.2021, 15:22
Jeżeli faktycznie Zarządowi nie po drodze z Hyballą to warto sobie odpowiedzieć co jest tego powodem :

A. Zajechanie fizyczne zespołu
B. Trudny charakter i relacje z zespołem
C. Niewpuszczanie Kuby lub wpuszczanie na kilka minut.
D. Wszystkiego po trochu .

Jeżeli głównym powodem jest C lub D to niestety ale najlepiej zrobiłoby klubowi oraz drużynie, a także samemu Kubie gdyby zawiesił buty na kołku i usiadł w loży.

Powtórzę zanim rzuci się na mnie pół forum : szanuję Kubę i doceniam co zrobił bo bez niego Wisła nie przetrwałaby ale niestety będę powtarzał cały czas, nie jest normalną sytuacją kiedy piłkarz jest podwładnym trenera i jego przełożonym . To nie ma prawa się udać choćby było setki zapewnień Zarządu, trenera , piłkarzy , że dla nich ta sytuacja jest ok.

Jestem przekonany , że jak trener cokolwiek zarządza co może nawet w małym stopniu nie spodobać się piłkarzom to wzrok pada na trenera a potem na Kubę .

Nie twierdzę , że powodem słabej gry i zamieszania z Hyballą jest obecność Kuby w szatni natomiast jego obecność będzie rodziła zawsze spekulacje i dodawała "smaczku".
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 26.04.2021, 15:41
Zastanowilem.
W takiej formie jak to wyglada Wisla zawsze bedzie klubem dolu tabeli. Zakulisowe rozgrywki, brudne metody wykurzanai niepasujacych po paru tygodniach ludzi. No ....a dramat.

Obecne trwonienie pieniedzy niczym sie nie rozni de facto od gangusowni. I tu i tu kasa przepierdalana jest na .... wie co.
Porównujesz kryminalistów, którzy wynosili pieniądze z klubu w siatkach (a piłkarze rozwiązywali kontrakty z powodu zaległości w pensjach), do ludzi, którzy uratowali Wisłę idącą ku UPADKOWI z rąk tychże kryminalistów
Obecne zarządzanie to zupełnie inny temat, ale ku**a to porównanie to cios poniżej pasa dla trio.

[23/42]
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 26.04.2021, 16:33
Zastanowilem.

Proszę , uświadom mnie ( i myślę , że nie tylko mnie ) w jaki sposób obecny Zarząd "przepierdala kasę na .... wie co " . Ale tylko konkrety a nie opinie .

Poza tym , zgadzam się że Wisła jest klubem z dołu tabeli. I jeszcze jakiś czas tam będzie . Dotąd dopóki nie pospłaca swoich długów . A skutkiem tych długów jest m.in "ujemny budżet transferowy " co automatycznie przekłada się na miejsce w tabeli
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 26.04.2021, 17:34
sepot napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że napisaliście artykuł za tego Pana. On te plotki tylko spisał, do tego dorzucił to co napisane na oficjalnej. Dajcie znać jak z kimś się kasą podzieli
No to uderzam po swoją dole

btw
Tak, nie będę płakał jak pożegnamy "brodatego trolla". Przykro mi, ale tak mi podpowiada intuicja że z nim będzie tylko gorzej. Dla mnie Wisła jest najważniejsza a nie żaden Stolarczyk, Skowronek czy Hyballa...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 26.04.2021, 17:43
Zastanowilem.

Idze idze w kukurydze z takimi mądrościami. Żal to nawet komentować.
(Ciebie co zahipnotyzował brodacz czy jak?)

Nawet nasz obecny Zarząd popełniający błędy jest lepszy od "gangusów". Dlaczego "mędrcu od sześciu bolesci"? Bo celem gangusów było TYLKO dojenie Wisły.

A obecni włodarze? Tak, robią błędy i to spore. Ale ich celem nie jest dojenie klubu. Liczę że z czasem się "wyrobią" i 3 razy zastanowią nad trenerem, zatrudnią dyrektora sportowego itd. Będzie lepiej. A że przez ich błędy będzie to dłuzej trwalo? Tak, ale będzie lepiej.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 26.04.2021, 17:45
Nie no, kiedyś musimy zacząć budować, a nie tylko wymieniać pół składu raz na pół roku i trenera raz na rok.

Zwłaszcza, że wymiana robiona jest ostatnio na zasadzie "zamienił stryjek..." - to droga donikąd, a konkretniej do I lub IV ligi (zależnie od tego, jak zachowają się wierzyciele).
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 26.04.2021, 18:17
Jak zacząć budować, to na zdrowych fundamentach.

Ja nie mam żadnych oczekiwań od trio poza:
1. utrzymaniem Wisły w Ekstraklasie
2. sukcesywnym zmniejszaniem zadłużenia
3. inwestowaniem w akademię

Każdy wynik ponad miejsce gwarantujące utrzymanie będę traktować jako bonus. Czasy są ciężkie, nie mamy pomocy ani od bogatego sponsora, ani od miasta. Spadek po kumatych będzie nam ciążyć jeszcze parę lat, więc do obecnej sytuacji należy się niestety przyzwyczaić.

[23/42]
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.04.2021, 20:20
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jak zacząć budować, to na zdrowych fundamentach.

Ja nie mam żadnych oczekiwań od trio poza:
1. utrzymaniem Wisły w Ekstraklasie
2. sukcesywnym zmniejszaniem zadłużenia
3. inwestowaniem w akademię

Każdy wynik ponad miejsce gwarantujące utrzymanie będę traktować jako bonus. Czasy są ciężkie, nie mamy pomocy ani od bogatego sponsora, ani od miasta. Spadek po kumatych będzie nam ciążyć jeszcze parę lat, więc do obecnej sytuacji należy się niestety przyzwyczaić.
Ja sie obawiam ze trio nie ma pieniedzy na wyzej wymienione cele. Testem bedzie ich mozliwosci bedzie letnie okienko transferowe. Bez powaznych wzmocnien i ustabilizowania sytuacji w przyszlym sezonie bedzie bardzo ciezko (zakladajac ze w tym sie utrzymamy)

Z Wislackim pozdrowieniem
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.04.2021, 20:42
Od meczu z PBB ewidentnie część grajków najdelikatniej mówiąc się nie przykłada. Oczywiście mozna pieprzyć o zajechaniu, ale ja się wtedy pytam.

Dlaczego Starzyński nie jest zajechany? Dlaczego Żukow nie jest zajechany?

Do tego chór pismaków bredzących o atmosferze, piłkarzyki czujące "kwas w szatni" kabaret.

Dokąd widmo spadku było realne, był wspólny cel, teraz cele są dla wielu rozbieżne. Bo plany Hyballi budowy drużyny od zera, wielu wpływowym ludziom w naszym grajdołku się nie podobają. Jak poleci stara paczka z drużyny to pismaki nie będą miały informacji już to jest powód dla którego lepiej żeby Hyballi nie było. Kto wie jakie ma plany transferowe, jest całkowicie z poza układu, to stwarza menagos wiele problemów.

Jednym słowem wielu osobom nie tylko w Krakowie jest na rękę żeby Hyballi w nowym sezonie już nie było. Natomiast mam nadzieję ze Trio wytrzyma ciśnienie i pozwoli mu coś zbudować z takich piłkarzy którzy chcą. A nie tak jak Sadlok w ostatnim meczu celowo wchodzą we własne pole karne i blokują strzał ręką. Cóż za przypadek pechowy...

Szota, Szot, Gruszkowski, Wachowiak, Plewka, Młynski, Sobol, Starzyński. Może ktoś doskoczy z CLJ. Zostawić kilku którym się chce. Frydrych, Uryga Żukow, Savic, Yebo, może Kuvelic, Mawutor. Wydać kasę na napastnika z pojęciem kogoś na rozegranie i grać bazując na ambicji i chęci rozwoju. Bez ciśnienia na wynik z podwójnym ciśnieniem na dobrą grę. Nic więcej nie trzeba.

Tylko pozytywnego świra na ławce, a takiego już mamy...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 26.04.2021 o godz. 20:49.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 26.04.2021, 20:43
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Porównujesz kryminalistów, którzy wynosili pieniądze z klubu w siatkach (a piłkarze rozwiązywali kontrakty z powodu zaległości w pensjach), do ludzi, którzy uratowali Wisłę idącą ku UPADKOWI z rąk tychże kryminalistów
Obecne zarządzanie to zupełnie inny temat, ale ku**a to porównanie to cios poniżej pasa dla trio.
Mam prośbę żeby nie cytować tego głąba skara cośtam.mam go w ignorowanych a przez wasze cytaty widzę co ten osioł wypisuje...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.04.2021, 21:36
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No to uderzam po swoją dole

btw
Tak, nie będę płakał jak pożegnamy "brodatego trolla". Przykro mi, ale tak mi podpowiada intuicja że z nim będzie tylko gorzej. Dla mnie Wisła jest najważniejsza a nie żaden Stolarczyk, Skowronek czy Hyballa...
Oczywiście, "brodatego trolla" ...

A Wisła to co? kto? Płaczący Sadlok że ktoś mu szacunku nie okazuje? Bo nie rozumiem... Dlaczego niby Hyballa ma się wynosić, a nie banda nierobów od lat walących w ch....?

Jak się utrzymamy to wywalenie Hyballi będzie dowodem, że nic się nie zmieniło od czasów o których wspominał skarabeus. I dalej mimo innych nazwisk w zarządzie faktycznie rządzą układy. A Trio utopiło kasę, bo nic z planów odbudowy nie będzie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 26.04.2021, 21:43
Jakie sa aktualnie układy biznesowe Jażdżyńskiego z Interią ?
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 26.04.2021, 23:49
Wyluzujcie. Moze spadniemy (to wcale nie taka odlegla wizja), to pozbedziemy sie i "brodatego trolla" (gratuluje inwencji tworczej), i pilkarzykow nierobow. Pogramy troche w Sosnowcu (pamietacie jeszcze rozgrywane tam derby?), Glogowie czy Nowym Saczu, to zacznie sie od calego towarzystwa wymagac - i od nowego trolla, i od nowych kopaczy.

Chodzi mi o to, ze wina nigdy nie jest po jednej stronie. Hyballa na pewno dowalil do pieca swoja kreacja (to nigdy nie jest dobre, kiedy wielu pilkarzy nie ma pewnosci co do swoich dalszych losow), ale w zespole tez jest grupka swietych krow. I rzeczywiscie: pora i dla Hyballi, i dla nich, zeby zrozumiec, ze nad ich interesami stoi dobro Wisly.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.04.2021, 01:05
Jak spadniemy, to trio tego nie udźwignie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów