The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.04.2021, 15:13
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie jest jasne, że jeśli te ploty się potwierdzą i faktycznie jest coś na rzeczy odnośnie gnojenia i wybuchowego charakteru, to nic z tego nie będzie i w niedalekiej przyszłości, będzie kolejna zmiana trenera.

Nasuwa się pytania czy osoby podejmujące decyzje odnośnie zatrudnienia Hybalii nie wiedziały, że z trenerem są takie problemy? Ja tego nie wiem, ale jakbym szukał kogos na stołek trenera to starałbym wypytać się poprzedników jak było - jeśli słyszałbym, że jebie każdego i jest toksyczny to w życiu takiej osoby nie zatrudniłbym :/

Jestem wkkkkk niesamowicie, że już koszulki gegenprassingu wydali, a tu się okazuje, po niespełna pół roku, że znowu jest zawierucha z trenerem :/

W ostatnich latach to chyba Wdowczyk najlepej prowadził drużyne.
Oczywiście, że tak (Wdowczyk). Jak już jesteśmy przy trenerach z Warszawy, to ponownie napiszę, że dobrym strzałem mógł być Magiera. Na pewno nie Skorża, o którym ktoś napisał w mediach (przy całej sympatii).

Co do koszulek, to mi się trochę śmiać chciało, ale czekałem aż trener potwierdzi cały ten hype. A jeszcze warto dodać do tego wpisy na forum użytkowników, którzy bali się, ze Hyballa rzuci tym wszystkim w cholerę, że trzeba się starać, aby tu został.

Jak tak sobie o tym myślę, to wszystko wskazuje na to, że źle wybrano trenera. I że osobą, która kręci nosem jest m.in. Jakub Błaszczykowski.

Ale wiadomo, Sadlok leń, Boguski dywersant i w ogóle zapierdalać!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 21.04.2021, 15:22
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A kto postanowił zjechać Radakowicza w trakcie meczu? Co to było jak nie awantura przed kamerami?

Bankowo zbudowała atmosferę...
Ta utarczka to SKUTEK a nie przyczyna ZŁEJ ATMOSFERY. Nie mieszajmy skutków z przyczynami.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
kgain
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 21.04.2021, 15:34
dlaczego zakładacie, że są gnojeni? na razie to słowo przeciwko słowu. jak ktoś.się obraża za wytykanie błędów, to ja nie mam pytań. od tego chyba jest trener, żeby znajdywać błędy i je eliminować?

dla mnie ta cała afera pokazuje, jak łatwo jest sterować ludźmi. wystarczy pare kontrolowanych przecieków z szatni, na które dziennikarze tylko zacierają rączki i przepis gotowy.

W pogoni było podobnie, dopóki z klubu nie odeszli zawodnicy, co kopali dołki pod trenerem. też narzekanie, że za......., że runjaić gnoi zawodników, że kwasy w szatni itd.

przeżyjemy bez sadloka, burligi, buchalika i jeszcze paru innych...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 21.04.2021, 15:47
kgain napisał(a):Wyświetl post
dlaczego zakładacie, że są gnojeni? na razie to słowo przeciwko słowu. jak ktoś.się obraża za wytykanie błędów, to ja nie mam pytań. od tego chyba jest trener, żeby znajdywać błędy i je eliminować?

dla mnie ta cała afera pokazuje, jak łatwo jest sterować ludźmi. wystarczy pare kontrolowanych przecieków z szatni, na które dziennikarze tylko zacierają rączki i przepis gotowy.

W pogoni było podobnie, dopóki z klubu nie odeszli zawodnicy, co kopali dołki pod trenerem. też narzekanie, że za......., że runjaić gnoi zawodników, że kwasy w szatni itd.

przeżyjemy bez sadloka, burligi, buchalika i jeszcze paru innych...
Na razie była mowa nie o Sadloku ale o Mawutorze że był gnojony. Ale fakt, wszystko to "przecieki".

Niech Hyballa robi co chce, nawet batem ich okłada jak inaczej nie potrafi.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.04.2021, 15:50
pare kontrolowanych przecieków z szatni,.
W interii piszą na zlecenie Jażdżewskiego, więc z relacji z trenerem może być niezadowolony sam Błaszczykowski.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
kgain
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 21.04.2021, 15:50
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Na razie była mowa nie o Sadloku ale o Mawutorze że był gnojony. Ale fakt, wszystko to "przecieki".

Niech Hyballa robi co chce, nawet batem ich okłada jak inaczej nie potrafi.
Ale Mawutor nie chodzi się.spłakać do mediów i nie wynosi rzeczy z szatni, więc oznaczyłem tych, którzy najprawdopodobniej to robią. Nie byłoby wątpliwości, gdyby nie pozostawali anonimowi, ale wiadomo jak jest. Najlepiej wyżygać się na trenera i potem przybijać piątki na treningach.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 21.04.2021, 15:53
Ale Mawutor nie chodzi się.spłakać do mediów i nie wynosi rzeczy z szatni, więc oznaczyłem tych, którzy najprawdopodobniej to robią. Nie byłoby wątpliwości, gdyby nie pozostawali anonimowi, ale wiadomo jak jest. Najlepiej wyżygać się na trenera i potem przybijać piątki na treningach.
Kluczowe jest tu "najprawdopodobniej". Poczekajmy jak się dowiemy więcej faktów a nie takich "najprawdopodobniej".
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 21.04.2021, 16:05
czaro napisał(a):Wyświetl post
W interii piszą na zlecenie Jażdżewskiego, więc z relacji z trenerem może być niezadowolony sam Błaszczykowski.
Na zlecenie kogo?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.04.2021, 16:48
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Na zlecenie kogo?
Jażdżynskiego, sorry.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 21.04.2021, 17:51
Cytat:
Skad ten pomys, ze chodzi o leserke

Wszyscy byli za Hyballa na poczatku. Mowili, ze ok ciezki treningi ale widac lepsza gre i nikt nie marudzil.
A teraz slychac nie ze leserzy. Tylko facet im mowi ze sa zerami albo leniami. Jesli ktos Ci mowi, ze jestes zerem to raczej tez sie wkurzysz. No chyba, ze masz mentalnosc korposzczura.

Wszytskie info mowia, ze chodzi o podejscie o charakter a nie o treningi.
A niektorzy sie juz zafiksowali na tym, ze ciezkie treningi bo za Petrescu i tyle.

Zobaczymy 2 najblizsze mecze w ktora strone idziemy.
Zaraz, zaraz, czyli trener jest chujowy i oni przestali w ogole się starać i grają na zwolnienie trenera? Czy też ta zła atmosfera, na prawde tak im pęta nogi, że nawet nie potrafią zrobić od 5 meczów dobrej akcji i strzelić gola?

Ludzie, opamietajcie się w tym sraniu na Hyballę, bo chlop jest jaki jest i można by powiedzieć, że macie w 10000% rację tylko, że... tym ....om nie pasuje ani HYBALLA, ani nie pasowali SKOWRONEK i STOLARCZYK. Czaicie? Im się ....a nikt nie podoboda, bo to ....y, które mają fochy i chca sobie trenerów zwalniać. Nie wiem jak ot możliwe, że akurat nasza Wisła nagle zaczyna lapać takie czarne serie porazek, na prawde czarne. W jakieś rekordy ligi idziemy, przebijamy je lub zbliżamy się do nich. Nagle tak wszystko się kurcze psuje, oni sa zajechani, okazuje się, ze trener zły i atmosfera wpływa drastycznie na poziom gry. Nie, nie, oni ....a grają na zwolnienie trenera i tyle. I chcieli zwolnić Skowronka i Stolara to zwolnili. Pokazali, że można grać dobrze jak były klopoty z Vanną, a później pokazali kto rządzi i jak można ze Stolarczyka zrobić szmatę, które nic nie umie trenować.

Przestańcie się oszukiwać, ze problemem jest trener. Nie, nie może być problemem każdy trener po kolei. problemem jest ich .......ona mentalnośc, ich czyli kopaczy.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 21.04.2021, 18:03
Zabawne stwierdzenie " chyba, że masz mentalność korposzczura". To może napisać chyba ktoś kto pracuje na czarno na budowie i firmy działające korporacyjnie widział jak przejeżdżał koło biurowca w którym "siedzą". W korpo akurat są całe kodeksy srodeksy, polityki poszanowania i inne bzdety. Małpy na stanowiskach małpich mogą mieć problem ze zrozumieniem czego się od nich wymaga i za co się im płaci ale akurat te zasady znają doskonale. Gdybym powiedział podwładnemu, że jest debilem to w najlepszym wypadku miałbym dyscyplinarkę xD
Odpowiedz cytując
RecordAble
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 21.04.2021, 19:16
Był Stolarczyk. Początki fajne, potem coraz gorzej.
Był Skowronek. Początki fajne, potem coraz gorzej.
Jest Hyballa. Początek fajny, obecnie dramat.

Czy rzeczywiście problemem są trenerzy? Czy wymiana trenera coś zmieni?

Odpowiedź nasuwa się sama. Do wymiany są zawodnicy. Jak największa ilość. Wszyscy Ci, którzy siedzą w naszym klubie minimum od czasu tych trzech wyżej wymienionych trenerów. Przez ich postawę na boisku, na treningach mamy taki stan jak obecnie.
Koniec zrzucania winy tylko na jedną osobę, jaką jest trener. Niech w końcu te miernoty wezmą odpowiedzialność za swoje podejście do zawodu i za swój brak umiejętności.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 21.04.2021, 19:18
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Przestańcie się oszukiwać, ze problemem jest trener. Nie, nie może być problemem każdy trener po kolei. problemem jest ich .......ona mentalnośc, ich czyli kopaczy.
A rozwiązaniem miało być zastąpienie ich piłkarzami z łapanki, znanych z tego, że są znani trenerowi, którzy przyjdą na pół roku i za Wisłę będą umierać na boisku?

Kurde, mentalność jak mentalność, przecież my na tę chwilę w ogóle nie mamy nawet kopaczy, tylko turystów na wylocie.

Więc faktycznie, kto by nie był trenerem, to nic nie zmieni.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 21.04.2021, 19:23
Cytat:
A rozwiązaniem miało być zastąpienie ich piłkarzami z łapanki, znanych z tego, że są znani trenerowi, którzy przyjdą na pół roku i za Wisłę będą umierać na boisku?
Wiadomo, że kopacz tez czlowiek i trener tez człowiek, każdy ma swoje złe decyzje i słabości. Standardowo chyba kazdy trener ściaga za sobą swoich pupilków, na tyle na ile pasują umiejętnościami i finansowo do obecnie przez niego prowadzonej drużyny.

My niestety jestesmy w takim miejscu, że musimy ściagac szrot, żeby miał kto wejśc na boisko, zamiast juniora, który się rozsypie po rozegraniu 5 meczów.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 21.04.2021 o godz. 19:30.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.04.2021, 19:26
Rozwiązaniem miało być dogranie sezonu do końca bez spadku.
Już po kilku wygranych meczach Hyballa studził nastroje twierdząc, że i tak walczymy o utrzymanie.
Widać wiedział, co z tego materiału da się zrobić.

Każda drużyna w tej lidze ma dzisiaj jakichś piłkarzy (osoby mające minimum techniki użytkowej i wiedzące jak się zachować na boisku).
Tylko u nas niezdary.

Jak ktoś sam sobie nie wbije gola to i nasi nie dadzą rady.
To, co wyprawiają w ofensywie to jest skrajna patologia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 21.04.2021, 19:30
Wiadomo, że kopacz tez czlowiek i trener tez człowiek, każdy ma swoje złe decyzje i słabości. Standardowo chyba kazdy trener ściaga za sobą swoich pupilków, na tyle na ile pasują umiejętnościami i formą do obecnie przez niego prowadzonej drużyny.
Ale musisz przyznać, że moment, skala i sposób dokonania tych zmian jednak były... wyjątkowe nawet jak na piłkarskie standardy
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 21.04.2021, 19:33
Napiszę tak :

Stolarczyk miał swoją niechlubną passę porażek z rzędu.
Skowronek miał swoją niechlubną passę porażek z rzędu.
Hyballa jest w trakcie kręcenia swojej.

Co za k... podły zbieg okoliczności , że 3 kolejny trener to kompletny cienias.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 21.04.2021, 19:37
Hyballa nie jest jakimś cudotwórcą to przyzwoity trener który posiadając kadrę przeciętniaków z kondycją wytrzymującą więcej niż 3 mecze pozwoliłby walczyć o środek tabeli.

Niestety nasza kadra to piłkarskie dno, Hybala zupełnie nie ma nosa do piłkarzy, nie mamy pionu sportowego. Więc kwestia utrzymania się w lidze zależy od determinacji do wywalania piłkarzy którym kończą się kontrakty i farcie przy transferach.

Jeśli będziemy mieli szczęście walczymy o okolice 8 miejsca jeśli zostanie po staremu walczymy o okolice 13 miejsca z perspektywą na spadek.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 21.04.2021, 19:42
Cytat:
Ale musisz przyznać, że moment, skala i sposób dokonania tych zmian jednak były... wyjątkowe nawet jak na piłkarskie standardy
Jasnę ale najbardziej w pamięci to i tak chyba mam Smudę i niejakiego Fabiana Burdenskiego.

To nie chodzi o to żeby na sil bronić Hyballi, wiadomo, że to nie jest Bóg, ale to co ci kopacze robią z kolejnym, trzecim już trenerem pod rząd to jest szok. U nas się okazuje, że każdy trener to jebane zero, które w sumie nadaje się może do trenowania w A klasie. Dziwne zbiegi okoliczności.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 21.04.2021, 19:44
Jasnę ale najbardziej w pamięci to i tak chyba mam Smudę i niejakiego Fabiana Burdenskiego.

To nie chodzi o to żeby na sil bronić Hyballi, wiadomo, że to nie jest Bóg, ale to co ci kopacze robią z kolejnym, trzecim już trenerem pod rząd to jest szok. U nas się okazuje, że każdy trener to jebane zero, które w sumie nadaje się może do trenowania w A klasie. Dziwne zbiegi okoliczności.
A ja nie uważam Hyballi za słabego trenera. Ale umiejętności skautingowe, przynajmniej na podstawie dotychczasowych dokonań, ma na poziomie obecnego Probierza w Cracovii.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 21.04.2021, 20:13
3 sezon z rzędu wpadamy w kilkumeczowe serię porazek
W lidze, w której niejednokrotnie do wygrania meczu wystarczy ustawić 8 kołków w obronie i grać dzidę na sprintera do przodu, który wywalczy rzut rożny po którym trafiony piłka w łeb ktokolwiek strzeli gola...
Tu już dawno jakikolwiek trener przestał być problemem tu trzeba budować od absolutnych podstaw drużynę, żeby ten gen przegrywu usunąć
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 21.04.2021, 20:20
3 sezon, historia układa się tak samo dla 3 trenera z rzędu. Nie może to być przypadek. Nie idzie wymieianie trenera to trzeba spróbować zacząć wymieniać kołki na piłkarzy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.04.2021, 20:24
Zgódźmy się, że ci sami piłkarze potrafili jeszcze kilka tygodni temu coś zrobić w polu karnym rywala.
Dzisiaj, jeśli rywali sam sobie nie strzeli gola, oni potykają się tam o własne nogi.

Nie widziałem, żeby byli zajechani, nie widziałem ciężkich nóg. Widziałem bezradność i brak umiejętności.
Nie wierzę, że Hyballa przesadził z obciążeniami.
Wtedy wygląda to trochę inaczej.
Oni biegają, ale to bieganie ewidentnie przeszkadza im trzymać piłkę przy nodze, celnie podawać, przyjmować, strzelać.
Może faktycznie nie nadają się do gegenpresingu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 21.04.2021, 20:24
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
3 sezon, historia układa się tak samo dla 3 trenera z rzędu. Nie może to być przypadek. Nie idzie wymieianie trenera to trzeba spróbować zacząć wymieniać kołki na piłkarzy
Kluczową zmienną jest kadra zawodnicza, coraz słabsza. Zobaczcie jakim składem graliśmy w meczu 4:0 z legła a jakim dzisiaj, porównajcie piłkarzy.

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 21.04.2021, 20:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Może faktycznie nie nadają się do gegenpresingu?
Ale... powiedzmy sobie szczerze, my wcale już nie próbujemy grać gegenpressingu. Chyba nawet sam Hyballa tego od jakiegoś czasu nie wymaga, patrząc na taktykę. To tylko takie marketingowo-motywacyjne hasło.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.04.2021, 20:39
Wszyscy chyba zapomnieli że pewien ananas z Luksemburga przejrzał Hyballę już po dwóch treningach...
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 21.04.2021, 20:44
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy chyba zapomnieli że pewien ananas z Luksemburga przejrzał Hyballę już po dwóch treningach...

Nie bronię Hyballi ale dzięki Bogu ten ananas wpadł tylko na kawę .
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.04.2021, 20:55
gramy troche jak za stolarczyka z tymże A REBOURS :

MY IM 3 TO ONI NAM 4 ....A !
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.04.2021, 20:56
Co raz bardziej przekonuje mnie teoria że Hyballa chce zostać zwolniony. I nie mówię tego dlatego, że przegraliśmy, ale że nie widać już chemii między nim a zespołem + podejmuje dziwne decyzje jak ta z wpuszczeniem Kuby na minutę.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 21.04.2021, 20:57
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ale... powiedzmy sobie szczerze, my wcale już nie próbujemy grać gegenpressingu. Chyba nawet sam Hyballa tego od jakiegoś czasu nie wymaga, patrząc na taktykę. To tylko takie marketingowo-motywacyjne hasło.
Przecież coach sam mówi, że mając obecny materiał musi dostosowywać taktykę do rywala i nie będzie grał w każdym meczu tego samego.

Założenie gegenpressingu to troche taki Stolarczyk - stracimy 3 to włożymy 5. Wyobrażasz sobie FBF strzelającego 2 bramki, Savicia i Yeboaha dokładającego po 1 i Jeana Carlosa zamykającego mecz z ławki? No, ja przeciętnie.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów