The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.08.2021, 13:36
Raków wcale nie grał dobrze. W tym sezonie ma strasznie słaby skład. W życiu bym się z nimi nie zamienił zawodnikami.
Trelowski na bramce - Biegański przy nim to stary wyjadacz
Rundic, Niewulis, Tudor - Sadlok, Frydrych, Hanousek. Z czym do ludzi. My ściągamy ludzi ze Sparty Praga a Raków z Podbeskidzia.
Można by tak wymieniać pozycja po pozycji.
Tylko Ivi i Tudor wyglądają na piłkarzy w tej zbieraninie. Suduva pokazała, że to skład węgla i papy.
Chciałbym zobaczyć statystykę xG z tego meczu. Raz na jakiś czas nawet Hiszpania przegra z Luksemburgiem.
Dostaliśmy w ryj bo piłkarze uwierzyli, że mecz jest już wygrany.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 09.08.2021, 13:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nazywamy Starzyńskiego, Mlynskiego i Gruszkowskiego szrotami, to wypada tak nazwać każdego piłkarza do 17-19 roku życia

Chłopaki grają w reprezentacjach młodzieżowych (nie od dzisiaj) więc na tle rówieśników już się wybijali. Pytanie ile dają na dzisiaj (wg Ciebie niewiele) pada po słabych meczach, a nie po spotkaniach gdzie przyczynili się do zwycięstwa (mecz z Piastem 20/21, Zagłębie 21/22).
Może nie każdego, ale większość. Rozumiem, że to inwestycja w przyszłość (o ile oczywiście coś z nich będzie), ale jednocześnie osłabienie tu i teraz. Gdyby poza tym Wisła hulała, uszliby w tłoku. Problem polega na tym, że mamy i tak wystarczająco mankamentów bez nich... Nie zmieniają tego mecze z Piastem i Zagłębiem.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.08.2021, 13:39
Trzeba ich jebać jak burą sukę kręcić za suty i kopać po jajach.Wszystko oczywiście z pianą na pysku i spojrzeniem świra...
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 09.08.2021, 13:42
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Raków wcale nie grał dobrze. W tym sezonie ma strasznie słaby skład. W życiu bym się z nimi nie zamienił zawodnikami.
Trelowski na bramce - Biegański przy nim to stary wyjadacz
Rundic, Niewulis, Tudor - Sadlok, Frydrych, Hanousek. Z czym do ludzi. My ściągamy ludzi ze Sparty Praga a Raków z Podbeskidzia.
Można by tak wymieniać pozycja po pozycji.
Tylko Ivi i Tudor wyglądają na piłkarzy w tej zbieraninie. Suduva pokazała, że to skład węgla i papy.
Chciałbym zobaczyć statystykę xG z tego meczu. Raz na jakiś czas nawet Hiszpania przegra z Luksemburgiem.
Dostaliśmy w ryj bo piłkarze uwierzyli, że mecz jest już wygrany.
To wyznanie wiary, a nie obiektywna ocena.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 09.08.2021, 13:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zgaduje że Plewke do szrotow nie wrzucasz, ale jeszcze rok temu byś go tam umieścił?
Nie róbmy też z Plewki nie wiadomo kogo. Owszem, zagrał kilka niezłych meczów, ale wciąż bywał chimeryczny. Życzę mu jak najlepiej, natomiast znowu tutaj się pojawia huraoptymizm odnośnie naszej młodzieży.

A jak będzie wyglądał Plewka po kontuzji? Oby lepiej niż Dawid Szot, którego też wiele osób widziało u nas jako podstawowego prawego obrońcę, na którym zarobimy z czasem bardzo dobre pieniądze. I przyznaję: sam uważałem w pewnym momencie, że jest wręcz lepszy od Burligi.

Tyle tylko, że dzisiaj zamiast Szota gra Gruszkowski, bo ten pierwszy po kontuzji nigdy nie doszedł do akceptowalnej formy i po prostu ciężko patrzy się na jego grę.
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.08.2021, 13:56
Bla, bla, bla ...

P.S. gwoli wyjaśnienia, chciałem wpasować się w przeciętny poziom dyskusji w tym temacie. A że za nic nie przychodził mi do głowy jakiś przypadkowy ciąg bzdur ...
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 09.08.2021, 14:03
Niektórzy to już w tych swoich frustracyjnych wyziewach odlecieli w kosmos.

Fakty są takie, że:
1. Mieliśmy farta w Niecieczy, zasługiwaliśmy tam na porażkę.
2. Mecz z Rakowem był na remis w sytuacjach, co pewnie niedługo expected goals potwierdzi jak zostanie opuikowane. Czyli co los dał ostatnio, odebrał teraz.
3. Cztery punkty w 3 meczach to wynik na srodek tabeli.
4. Mielismy bardzo duzo zmian w skladzie w tym sezonie i potrzeba czasu, żeby to zażarło.

Ja rozumiem, że przy 1:0 i czerwonej każdy już sobie dopisał w głowie 3 punkty i tym większe rozczarowanie, że zamiast rozklepać Raków to sobie daliśmy wbić dwa gole, ale niektóre komentarze zajeżdżają mocno Babińskim.
Sam nie do końca ogarniam jak można było w tak frajerski sposób przegrać mecz, ale taka jest piłka i czasem tak się po prostu dzieje.

Co do Dawida Szota i oczekiwań to ja się po nim za wiele nie spodziewałem. W żadnym meczu, przynajmniej wg mnie nie przekonywał, że gra z jakiegokolwiek innego powodu niż przepisu o młodzieżowcu. Gruszkowski to przy nim fizycznie jest taran nie do zatrzymania, a piłkarsko mu w żadnym wypadku nie ustępuje. Wcale się nie dziwię, ze Dawid nie gra, powinien zostac wypożyczony dla własnego dobra.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.08.2021 o godz. 14:28.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.08.2021, 14:23
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Może nie każdego, ale większość. Rozumiem, że to inwestycja w przyszłość (o ile oczywiście coś z nich będzie), ale jednocześnie osłabienie tu i teraz. Gdyby poza tym Wisła hulała, uszliby w tłoku. Problem polega na tym, że mamy i tak wystarczająco mankamentów bez nich... Nie zmieniają tego mecze z Piastem i Zagłębiem.
Wydaje mi się że nie rozumiesz. Gdyby Starzyński czy Młyński regularnie punktowali w ekstraklasie to nie trafiliby do Wisły, tylko na Zachód. Na tym polega wystawianie młodych że mogą coś zepsuć i to jest wliczone w całą operację. Do tego jest kasa za PJS, taki Biegański zacznie niedługo punktować, Gruszkowski już to robi.

Twoje podejście do młodych jest o tyle bezsensowne że:
1) nie mamy jakichś wymiataczy którzy powinni grać zamiast nich
2) mecze zawalają nam doświadczeni zawodnicy którzy są długo w klubie, jak Kuvejlić, Frydrych czy Yeboah (lejący na grę w obronie) oraz nowi komedianci (Hanousek za dobrze nie wygląda).

Innej drogi dla nas nie ma, na starych czechach i słowakach nie zarobimy.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 09.08.2021, 14:24
To wyznanie wiary, a nie obiektywna ocena.
Moim zdaniem puchary są obiektywną oceną. Raków jak narazie nie potrafi ograć amatorów.
No i też nikt poważny nie zgłasza się do Rakowa po tych Kunów, Niewulisów, Arseniciów, Rundiciów, Poletanoviciów i całej zgrai przypadkowych piłkarzy.

Mają dobrego trenera i są zgrani ale to przeciętni zawodnicy nawet jak na Polską ligę.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.08.2021, 14:26
Moim zdaniem puchary są obiektywną oceną. Raków jak narazie nie potrafi ograć amatorów.
No i też nikt poważny nie zgłasza się do Rakowa po tych Kunów, Niewulisów, Arseniciów, Rundiciów, Poletanoviciów i całej zgrai przypadkowych piłkarzy.

Mają dobrego trenera i są zgrani ale to przeciętni zawodnicy nawet jak na Polską ligę.
OK. Załóżmy że u nich są średni piłkarze z dobrym trenerem który pracuje tam 5 lat, a u nas są słabi z ? trenerem który zaczął tu pracę.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 09.08.2021, 14:30
(...)
Jeśli więc na boisku znajdują się jednocześnie Młyński, Kuveljic, Gruszkowski, Yeboah, który nie daje nic w defensywie i wytrzymuje 45 minut, musi być źle i jest. (...) .
Jak dla mnie Yeboah, który strzeli bramkę i niech nawet wytrzyma tylko 45 minut jest ok.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 09.08.2021, 14:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy to już w tych swoich frustracyjnych wyziewach odlecieli w kosmos.

Fakty są takie, że:
1. Mieliśmy farta w Niecieczy, zasługiwaliśmy tam na porażkę.
2. Mecz z Rakowem był na remis w sytuacjach, co pewnie niedługo expected goals potwierdzi jak zostanie opuikowane. Czyli co los dał ostatnio, odebrał teraz.
3. Cztery punkty w 3 meczach to wynik na srodek tabeli.
4. Mielismy bardzo duzo zmian w skladzie w tym sezonie i potrzeba czasu, żeby to zażarło.

Ja rozumiem, że przy 1:0 i czerwonej każdy już sobie dopisał w głowie 3 punkty i tym większe rozczarowanie, że zamiast rozklepać Raków to sobie daliśmy wbić dwa gole, ale niektóre komentarze zajeżdżają mocno Babińskim.
Sam nie do końca ogarniam jak można było w tak frajerski sposób przegrać mecz, ale taka jest piłka i czasem tak się po prostu dzieje.
Moja opinia nie ma nic wspólnego z ostatnim meczem. Staram się patrzeć na sprawy szerzej i ponownie widzę proces, który już tu przerabialiśmy w ciągu ostatnich 6-7 lat, w dodatku nie raz. Historia lubi się powtarzać. Jeśli będziemy mieli szczęście, czeka nas przyjemniejsza wersja tej opowieści. Tzn. zbudujemy drużynę, która będzie momentami zachwycała i momentami rozczarowywała aż do bólu (totalna sinusoida nastrojów i wyników). Da to nam miejsce 8-10, może przy sprzyjających okolicznościach może 1-2 oczka wyżej. W mniej przyjemnym wariancie tych miłych chwil będzie mniej i najpóźniej za rok zmienimy trenera.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.08.2021, 14:31
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie Yeboah, który strzeli bramkę i niech nawet wytrzyma tylko 45 minut jest ok.
Nie wiem czemu tak jest. Za Hybali wyglądał fizycznie o niebo lepiej, w sumie za Skowronka też.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 09.08.2021, 14:44

Porównujemy Raków do Wisły, a ta o ile mi wiadomo, jest od lat bardzo odległa od miejsca, które pozwoliłoby jej zagrać nawet z takimi amatorami.

Oczywiście, ze to przeciętni zawodnicy. Różnica jest taka, ze przynajmniej grają w sposób, który jest adekwatny do ich możliwości, nikt nie stara sie robić kwadratowych jaj. W Wiśle zaś staramy się takimi samymi przeciętniakami (nie wiem czy to nie ocena na wyrost) grać tiki-takę. To się nie może udać. Wystarczy przypomnieć sobie mecz, w którym Islandia wyeliminowała Anglię, żeby wiedzieć dlaczego.

pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę go wyrzucać ze składu. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, ze ten kij ma 2 końce. I to jedna z przyczyn naszej słabej gry w defensywie.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu tak jest. Za Hybali wyglądał fizycznie o niebo lepiej, w sumie za Skowronka też.
Dużo nie. O jakieś 10 minut.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 09.08.2021, 14:45
Za Skowronka grał to samo co teraz i się wyróżniał przyśpieszeniem. Za Hyballi po cięższych treningach może i więcej biegał ale nie miał gazicha, bo był przetrenowany. To typowy szybkościowiec. Z całym bagażem plusów i minusów typowego sprintera. Dobry w grze do przodu z przerośniętym ego olewający grę w tyłach. Wypisz wymaluj Emmanuel Sarki przez którego Franz 'schodził na zawał' swojego czasu.

Z tymże Yeboah jest lepszy technicznie i zdecydowanie bardziej samolubny.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.08.2021, 14:47
Też chyba gasł, jeśli w ogóle nie zgasł.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 09.08.2021, 14:53

Czy mówimy tutaj o sporcie indywidualnym czy drużynowym?

Przecież to bez sensu. Jeśli zawodnik wypełnia zadania trenera, idealnie wpasowuje się w druzyne, to dlaczego oceniać go niżej niż świetnie wyszkolonego technicznie zawodnika który jest jeźdźcem bez głowy albo o taktyce nie ma zielonego pojęcia?

Jego wartością są punkty/pieniądze jakie daje klubowi jego gra i wkład w zespół.

Życzyłbym sobie mieć taką "słaba" kadrę jak Papszun. Póki co mamy na papierze może i dobrych zawodników, ale zupełnie nie współgrających ze sobą. Może za 6-12 miesięcy powstanie z tego drużyna, o ile nie będzie u nas kolejnej rewolucji i o ile selekcja z lata 2021 była dobra.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.08.2021, 15:00
Czas,czas i jeszcze raz czas.Raków ma przeciętnych piłkarzy z tym że są zgrani.Budowali sobie tą drużynę w niższych ligach i dokonywali niezbędnych korekt.My to chcemy zrobić utrzymując się cały czas w najwyższej klasie rozrywkowej to niestety musi boleć.A Gula płaci frycowe tak jak każdy inny trener w każdej innej drużynie poznając nową ligę.
I jeszcze ten Cebula......Boże jak on mnie wqrwia
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 09.08.2021, 15:11
Mówimy o tym, że trzeba czasu, że Raków jest bardziej zgrany, żebyśmy nie wymagali cudów... Wszystko prawda, ale mnie się rozchodzi, że Wisła była od tego Rakowa w pierwszej połowie LEPSZA. Mogła zamknąć mecz wcześniej, później dostali bonus w postaci gry w przewadze i... przegrali. Tego nie rozumiem. Nie czepiam się sportowej wartości tych chłopaków, nie pompuję balonika tylko nie rozumiem jak to mawiał Stefan Siara Siarzewski: "co się stało że się zes.rało". Dlaczego nie zareagowali po 1-1, dlaczego nie próbowali w końcówce. Pogodzili się, nic nie wykreowali. Raków w dziesiątkę przed wyjazdem do Kazania w 30 minut przykrył nas czapką podczas, gdy przez 60 minut wszystko wyglądało w miarę optymistycznie, albo: na miarę oczekiwań.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 09.08.2021, 15:27
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Mówimy o tym, że trzeba czasu, że Raków jest bardziej zgrany, żebyśmy nie wymagali cudów... Wszystko prawda, ale mnie się rozchodzi, że Wisła była od tego Rakowa w pierwszej połowie LEPSZA. Mogła zamknąć mecz wcześniej, później dostali bonus w postaci gry w przewadze i... przegrali. Tego nie rozumiem. Nie czepiam się sportowej wartości tych chłopaków, nie pompuję balonika tylko nie rozumiem jak to mawiał Stefan Siara Siarzewski: "co się stało że się zes.rało". Dlaczego nie zareagowali po 1-1, dlaczego nie próbowali w końcówce. Pogodzili się, nic nie wykreowali. Raków w dziesiątkę przed wyjazdem do Kazania w 30 minut przykrył nas czapką podczas, gdy przez 60 minut wszystko wyglądało w miarę optymistycznie, albo: na miarę oczekiwań.
Mecz trwa 90 minut. Ileż to już razy przegraliśmy w podobny sposób w w ciągu ostatnich 6-7 lat .
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 09.08.2021, 15:42
Mecz trwa 90 minut. Ileż to już razy przegraliśmy w podobny sposób w w ciągu ostatnich 6-7 lat .
Zawsze w takim momencie przypominają mi się słowa Pasiecznego:

To jak trenerami: pozwalasz mu wyjść z kryzysu. Przecież w projekcie nie chodzi o to, by czekać na pierwszą wpadkę, by projekt spalić w piecu, zwolnić ludzi i zrobić nowe rozdanie. Chodzi też o to, że przy długofalowych projektach kumulujesz wiedzę. Twój klub wpadł w kryzys? To pozwól ludziom wyciągnąć klub z tego kryzysu. Następnym razem albo kryzysu unikną, albo będą mieli już doświadczenie i wyjdą szybciej.

Czy taka sytuacja jak wczoraj przydarzyła by nam się w 2 czy 3 roku pracy Guli? Może, ale sądzę że nie. My w ostatnich latach ciągle popełniamy te same błędy, przez różnych trenerów. A to bramki w ostatniej minucie, a to lekceważenie przeciwnika, a to w końcu fatalna gra w przewadze.

I jakbyśmy to my a nie Raków grali z vice mistrzem Litwy 2 tygodnie temu że dostalibyśmy bramkę z dupy i pewnie byśmy odpadli. Bo najzwyczajniej w świecie nie jesteśmy na takie spotkania gotowi.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.08.2021 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 09.08.2021, 15:48
Do tego nie byliśmy lepsi, nasza gra polegała na grze 'w szachy' na własnej połowie, gdzie i tak się gubiliśmy i kilka zrywów. Raków po za kilkoma chwilami, wyglądał zdecydowanie bardziej konkretnie. A po czerwonej? Nie wiem, może nasi myśleli że mecz sie już wygrał, a tu poszedł szybki gong i wtedy już kompletnie się pogubiliśmy.

Zresztą po meczu z BB -Niecieczą, można się było tego spodziewać. Ale nie należy załamywać rąk, tylko mozolnie iść do przodu. Taki Raków przecież też potrzebował czasu, by grać na prawdę solidną piłkę.

My dopiero zaczynamy. Jeśli tym razem znów nie zaszczepimy genu 'PPPPPPP'* i będziemy ciułać te punkty, to pierwsze rozliczenia dopiero na wiosnę.
*porażka
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 09.08.2021, 15:56
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Bla, bla, bla ...

P.S. gwoli wyjaśnienia, chciałem wpasować się w przeciętny poziom dyskusji w tym temacie. A że za nic nie przychodził mi do głowy jakiś przypadkowy ciąg bzdur ...
Daj się ludziom wyżalić. To działa terapeutycznie
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 09.08.2021, 15:59

Ale od Arsenicia to się odstosunkuj.
Wczoraj jak wchodził na zmianę to dostał oklaski.

upływ czasu?
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 09.08.2021 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 09.08.2021, 19:33
No i są staty z meczu. Exp goals na remis, index stat na remis. Czyli dokładnie tak jak pisałem.

Wygraliśmy zasłużenie z Zagłębiem. Wywieźliśmy fartowny remis z Niecieczy, a teraz pechowo przegraliśmy z Rakowem.

Oliwa sprawiedliwa.
Mam nadzieję na odkucie się już w piątek.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 09.08.2021, 19:54
mnie dalej boli to frajerstwo jak rok temu z Piastem, teraz dwa mecze ze spadkowiczami i 6 pkt, nie bedzie dla mnie zadnego wytlumaczenia

i nie piszcie, ze taka jest pilka bo my przodujemy w takich frajerskich meczach, kiedy my w 10 cos ugralismy?

dla nas czerwona kartka to koniec meczu i czekanie na najnizszy wymiar kary
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 09.08.2021, 20:19
Dzieki naszym gwiazdom i ich "wystepom" ktore ogladam od paru lat jestem bardzo blisko tego zeby uwierzyć że właśnie takie frajerskie przegrane, brak instynktu killera, nieumiejetnosc rozegrania czegokolwiek na polowie przeciwnika to jest Wislackie DNA czy inna krakowska pilka (która również gra sąsiadka) blagam Gula wez cos z tym zrób.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 09.08.2021, 21:00
Mają teraz 2 mecze żeby zmyć złe wrażenie. Wygrane w Mielcu i Łecznej w dobrym stylu. Tylko tyle i aż tyle. Nie biorę pod uwagę pechowego remisu w którymś z tych meczów. 6 punktów, a potem wszyscy na R22! Nie mogę doczekać się piątku, czekam na dobrą reakcje.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 09.08.2021, 21:07
Prawie pół meczu gry z jednym zawodnikiem więcej :
Sprinty: 93-100
Sprint dystans (w km): 1.65-2.01
Szybki bieg dystans (w km): 6.44-7.66
Kurtyna
Komentuje się samo
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 09.08.2021, 21:12
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Prawie pół meczu gry z jednym zawodnikiem więcej :
Sprinty: 93-100
Sprint dystans (w km): 1.65-2.01
Szybki bieg dystans (w km): 6.44-7.66
Kurtyna
Komentuje się samo
Nieźle. Frajerzy bez ambicji.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów