The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JaSk
Junior Member

Od: 08.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.08.2009, 12:07
Czy istnieje mozliwosc kupienia biletow przed meczem z Jaga w kasach? Mieszkam zbyt daleko od Krakowa, zeby mi sie oplacalo jechac tylko po bilety.
Odpowiedz cytując
karola9999
Junior Member

Od: 07.2007

Stary 15.08.2009, 12:14
Powiem Wam tyle... jestem dziewczyną mam 16 lat i byłam na Levidii, Ruchu dzisiaj jadę na GKS i już szykuje kasę na Jagę...i to nie na krytej a przy samym gnieździe, po każdym meczu nie mam głosy przez dobrych parę dni... wstyd mi że mamy takich beznadziejnych "kibiców" co potrafią być tylko na R22 a poświęcić pare godzin i dopłacić 5zł to już nie raczą;/

Ale my musimy dać z siebie wszystko dzisiaj!!!! JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA!!!!
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 15.08.2009, 12:36
misiekpb napisał(a):Wyświetl post
A co do jakiś bonusów za jeżdżenie do sosnowca to również uważam że ci którzy pokażą conajmniej 3-4 bilety z wczesniejszych meczów w Sosnowcu powinni mieć pierwszeństwo w zakupie biletów na Craxe i Legie.
Ja tam biletów nie zostawiam więc byłbym poszkodowany ale na wszelki wypadek z dzisiejszego meczu zatrzymam

Odpowiedz cytując
MaciekTS
Member

Od: 03.2007

Stary 15.08.2009, 12:54
czy można będzie kupić dziś bilet w pociągu? czy to juz raczej niemożliwe? pracuję cały tydzień do 18 i nie mam jak kupić biletu w Krk. myślałem ze jakbym wsiadł w Krzeszo to może kupiłbym bilet w pociągu... prosze o odp.
Odpowiedz cytując
mickey_krk
Junior Member

Od: 08.2008

Stary 15.08.2009, 12:58
ja z podobnym pytaniem. odp na priv
Odpowiedz cytując
bondTSW
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 15.08.2009, 13:48
Jeśli ktoś jest chętny, to mam trzy miejsca w aucie na dziś do Sosnowca, mogę zabrać osoby z Krzeszowic lub Olkusza... co by taniej wyszło i samemu nie jechać
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując
MaciekTS
Member

Stary 15.08.2009, 14:02
ja bym sie chętnie podłączył ale nie mam jeszcze biletu...
Odpowiedz cytując
Beti
Junior Member

Stary 17.08.2009, 14:15
Mam małą uwagę odnośnie sytuacji z biletami. Rozumiem, że nie można zadowolić każdego i jakieś reguły muszą być, żeby utrzymać porządek, ale nie można by pójść kibicom trochę bardziej na rękę?

GroszekR22 napisał(a):Wyświetl post
bilety tylko w Krakowie a moze jakis kolega bedzie jechal po bliet czy ktos znajomy to moze Ci kupic | no i sosnowiec moze ktos w ostatniej chwili zrezygnuje i odsprzeda bilet ale to wiadomo nie jest pewne. Ja na twoim miejscu bym sie zebrał i sam pojechał do Krk
posłużę się cytatem kolegi, bo dokładnie o tą sytuację mi chodzi.

Nie wszyscy kibice Wisły mieszkają w Krakowie i okolicach, nie wszyscy mają znajomych, którzy mogliby im kupić bilety w kasach, nie każdy może poświęcić czas, a zwłaszcza pieniądze na to, żeby pojechać sobie w ciągu tygodnia do Krakowa i z powrotem, żeby kupić bilet, zwłaszcza, że w jego cenę wchodzi dodatkowo przejazd pociągiem, ale to już pal licho. W każdym razie jest to trochę kuriozalna sytuacja.

W sytuacji, kiedy wszyscy chcą, żeby trybuny w Sosnowcu były pełne, uważam, że warto by pomyśleć o kibicach, którzy nie są z Krakowa (bo takich Wisła też ma!) i rzadko mogą bywać tam na meczach, a którzy chętnie skorzystaliby z okazji, że mecze są rozgrywane w tym sezonie na śląsku i mogliby zastąpić kibiców 'domowych', którym nie chce się przyjeżdżać na mecze. Byłoby fajnie, gdyby ktoś o tym pomyślał.

Nie znam się na zasadach organizowania imprez masowych, ale czy to na prawdę jest problem, żeby ktoś z klubu /SKWK także sprzedawało bilety przed meczem?
Odpowiedz cytując
salek
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.08.2009, 14:24
Niestety tak- nie zgadza się na to policja sosnowiecka.

Może uda się ten temat rozwiązać przed meczem z Jagiellonią, ale są na to małe szanse.
Odpowiedz cytując
misiekpb
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 17.08.2009, 15:52
Beti napisał(a):Wyświetl post
Mam małą uwagę odnośnie sytuacji z biletami. Rozumiem, że nie można zadowolić każdego i jakieś reguły muszą być, żeby utrzymać porządek, ale nie można by pójść kibicom trochę bardziej na rękę?

Nie wszyscy kibice Wisły mieszkają w Krakowie i okolicach, nie wszyscy mają znajomych, którzy mogliby im kupić bilety w kasach, nie każdy może poświęcić czas, a zwłaszcza pieniądze na to, żeby pojechać sobie w ciągu tygodnia do Krakowa i z powrotem, żeby kupić bilet, zwłaszcza, że w jego cenę wchodzi dodatkowo przejazd pociągiem, ale to już pal licho. W każdym razie jest to trochę kuriozalna sytuacja.

W sytuacji, kiedy wszyscy chcą, żeby trybuny w Sosnowcu były pełne, uważam, że warto by pomyśleć o kibicach, którzy nie są z Krakowa (bo takich Wisła też ma!) i rzadko mogą bywać tam na meczach, a którzy chętnie skorzystaliby z okazji, że mecze są rozgrywane w tym sezonie na śląsku i mogliby zastąpić kibiców 'domowych', którym nie chce się przyjeżdżać na mecze. Byłoby fajnie, gdyby ktoś o tym pomyślał.

Nie znam się na zasadach organizowania imprez masowych, ale czy to na prawdę jest problem, żeby ktoś z klubu /SKWK także sprzedawało bilety przed meczem?
Ale można też poprosić kogoś z forum na przykład o zakup biletu i już po sprawie. I tak ludzie idą po bilety więc jak poprosisz to ci ktoś przecież może kupić a odbierzesz go pod stadionem i po sprawie. Ja tak zaczynałem swoją przygodę z Wisła bo sam mieszkam 140km od Krakowa.
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!
Odpowiedz cytując
Natalia_1906
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 18.08.2009, 16:38
karola9999 napisał(a):Wyświetl post
Powiem Wam tyle... jestem dziewczyną mam 16 lat i byłam na Levidii, Ruchu dzisiaj jadę na GKS i już szykuje kasę na Jagę...i to nie na krytej a przy samym gnieździe, po każdym meczu nie mam głosy przez dobrych parę dni... wstyd mi że mamy takich beznadziejnych "kibiców" co potrafią być tylko na R22 a poświęcić pare godzin i dopłacić 5zł to już nie raczą;/

Ale my musimy dać z siebie wszystko dzisiaj!!!! JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA!!!!
I Pozytywnie.;D Też mam 16 lat i jeżdżę na wszystkie mecze do sosnowca.. Nie zależnie czy z ruchem czy jak będą derby..Taka prawda że na derby,amice i legie pojedzie w chuu** przypadkowych osób.. tak zwanych kibiców sukcesu..Wtedy nie będą mieli pracy ani żadnych innych obowiązków..Porobią sobie fotki na nk i będą się lansowac.....Pozdro dla PRAWDZIWYCH KIBICÓW! Do zobaczenia w przyszłą sobote..
Odpowiedz cytując
Natalia_1906
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 18.08.2009, 16:43
Beti napisał(a):Wyświetl post

A jak jeździłeś na mecze do Krakowa to też musiałeś wcześniej jechac po bilet na mecz.. i też kosztował 35 zł..Więc to nie jest jakiś majątek. Zacznij jeździc to zobaczysz że kupisz bilet pod stadionem albo poproś jakiegoś kolegę z KRakowa żeby Ci kupił bilet a jak nie posiadasz żadnych znajomych z Krakowa to poproś kogoś z forum.. Napewno ktoś się znajdzie..
Odpowiedz cytując
matti123
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 18.08.2009, 21:17
A jak się ma to do tego że przy zakupie trzeba mieć dowód osobisty? Można kupić normalnie bez tylko podając numer dowodu?
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 19.08.2009, 08:28
Wystarczy podać pesel, nie trzeba mieć przy sobie dokumentu

Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 19.08.2009, 13:53
NA bilecie napisane jest imie, nazwisko i pesel i to musisz podać osobie w Wiślackim Świecie od której kupujesz bilet. Niezaleznie czy kupujesz dla siebie czy dla kogo innego - dane muszą być prawdziwe, ponieważ ochrona pod stadionem moze sprawdzac czy osoba na którą jest bilet to ta osoba ktora na niego wchodzi.
A pod stadionem, podobno są bilety, ale dotychczas byłem 2 razy (na Levadi i GKS) i kupowałem w Krakowie, wiec nie miałem problemu.

A te wasze problemy są smieszne.. Tak trudno znalezc 2 dni w ciagu miesiące wolne? Bo własnie 2 razy w ciagu miesiaca Wisla gra w Sosnowcu. Ludzie !! To jest marne kilka godzin... Sam jezdze autem i wiem, ze te opłaty za pociąg potrafią zdenerwować, ale ktoś ten pociąg musi opłacić !!! Zastanówcie sie !!
Odpowiedz cytując
wrl_nh
Member

Od: 05.2009

Stary 20.08.2009, 15:46
Chciałbym pojechać na mecz samochodem ,oczywiście rozumiem że muszę kupić bilet z pakietem przejazdowym ale na pewno orientuje się ktoś jak wygląda kwestia parkingów dla osób z własnym transportem i wejściem/wyjściem z meczu indywidualnie. Z góry dzięki za odpowiedź.
policjancie łobuzie, strażniku arbuzie wy już dobrze wiecie co wam w tyłek i w buzie.
Odpowiedz cytując
Rybka fan :)
Member

Od: 04.2003

Stary 20.08.2009, 17:22
wrl_nh napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym pojechać na mecz samochodem ,oczywiście rozumiem że muszę kupić bilet z pakietem przejazdowym ale na pewno orientuje się ktoś jak wygląda kwestia parkingów dla osób z własnym transportem i wejściem/wyjściem z meczu indywidualnie. Z góry dzięki za odpowiedź.
sa wydzielone parkingi jakies 6-7 minut na nogach od stadnionu, chyba ze jestes tzw vipem, wtedy parkujesz przy samym obiekcie. Jak nie zostawisz auta gdzies po tamtejszych osiedlach to mysle ze nie powinno byc problemu np. z brakiem powietrza w oponach, szyby, radia itp.
Odpowiedz cytując
surdut
Member

Od: 09.2007

Stary 20.08.2009, 18:09
Witam
Będę w przyszlym tygodniu W Krakowie i okolicach.
Zamierzam pujsc na mecz Wisła Jagiellonia w Sosnowcu.
Czy skoro mam swoj srodek lokomocji to czy musze kupic bilet w krakowie za 35 zl wraz z dojazdem pociagiem czy jest jakas mozliwosc kupienia biletu tanszego bez transportu?
Dziekuje
Wisła 1906 Kraków
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 20.08.2009, 18:16
surdut napisał(a):Wyświetl post
Witam
Będę w przyszlym tygodniu W Krakowie i okolicach.
Zamierzam pujsc na mecz Wisła Jagiellonia w Sosnowcu.
Czy skoro mam swoj srodek lokomocji to czy musze kupic bilet w krakowie za 35 zl wraz z dojazdem pociagiem czy jest jakas mozliwosc kupienia biletu tanszego bez transportu?
Dziekuje
Bylo juz pincset razy. Jak kupujesz bilet to TYLKO I WYLACZNIE z oplata za przejazd.
Odpowiedz cytując
Kaszalot
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 20.08.2009, 18:16
bedziesz musial zaplacic za specjala.
Odpowiedz cytując
surdut
Member

Od: 09.2007

Stary 20.08.2009, 19:37
Ok dzieki za informacje
Wisła 1906 Kraków
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 21.08.2009, 13:25
Przydałoby się już jakieś info odnośnie meczu z Lechią w Gdańsku.Czekam już na dokładną godzinę spotkania bo o ważne w moim przypadku.Ciekawe też jak z biletami...
Odpowiedz cytując
cpc88
Junior Member

Stary 21.08.2009, 13:32
Hehe na Lechie to na bank pojedzie komplet a bilety zejda w 2 max 3 dni.. Ciekawe czy w takim samym tempie beda schodzic wejsciowki na Jage
Odpowiedz cytując
Beti
Junior Member

Stary 21.08.2009, 15:51
misiekpb napisał(a):Wyświetl post
Ale można też poprosić kogoś z forum na przykład o zakup biletu i już po sprawie. I tak ludzie idą po bilety więc jak poprosisz to ci ktoś przecież może kupić a odbierzesz go pod stadionem i po sprawie. Ja tak zaczynałem swoją przygodę z Wisła bo sam mieszkam 140km od Krakowa.
Ciężko jest zaufać zupełnie obcej osobie podając swoje dane, ale innego wyjścia chyba nie mam

Natalia_1906 napisał(a):Wyświetl post
A jak jeździłeś na mecze do Krakowa to też musiałeś wcześniej jechac po bilet na mecz.. i też kosztował 35 zł..Więc to nie jest jakiś majątek. Zacznij jeździc to zobaczysz że kupisz bilet pod stadionem albo poproś jakiegoś kolegę z KRakowa żeby Ci kupił bilet a jak nie posiadasz żadnych znajomych z Krakowa to poproś kogoś z forum.. Napewno ktoś się znajdzie..
Ależ mnie zupełnie nie chodzi o cenę biletu, tylko o możliwość jego nabycia.
Jak już wspomniałam znajomych w Krakowie nie mam, a podanie danych komuś obcemu nie jestem dla mnie do końca komfortowe, jednak cóż innego pozostaje? jeśli faktycznie można nabyć bilety pod stadione, to super, jeśli nie może ktoś ma zaufaną osobą, która kupowała mu bilety?
Odpowiedz cytując
mrozonek
Banita

Stary 21.08.2009, 22:56
przypominam wszyskim uzytkownikom forum o meczu 29 sierpnia - w sobotę o godzinie 16 z Jagiellonią Białystok

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iellonia_6186/ - bilety od poniedziałku w Wiślackim Świecie

musimy zapełnic stadionik w Sosnowcu ! nikt ( z Krakowa ) nie zostaje na forum !!
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 23.08.2009, 07:54
Jeśli jestem z poza Krakowa czy na mecz w Gdańsku bilet może kupić mi kolegaBo przez te przepisy które się zmieniły staje się to bardziej skomplikowane słyszałem coś o jakiś zdjęciach:/
Odpowiedz cytując
JaSk
Junior Member

Stary 23.08.2009, 12:41
Mieszkam w Gliwicach. W zeszlym sezonie bylem na derbach i Polonii. W tym sezonie mam 3 razy blizej na stadion i dostanie sie na mecz jest 2 razy trudniejsze...
Odpowiedz cytując
sebo77
Junior Member

Stary 24.08.2009, 21:03
Witam, od dawna kibicuje Wiśle i byłem już na kilku meczach w Krakowie , bilety zawsze udawało mi się kupować przed meczem , teraz niestety chyba nie ma takiej możliwości , odpada opcja dojazdu po sam bilet ponieważ mieszkam w Gorzowie (500 km od Krakowa) , co byście mi mogli doradzić bo bardzo bym chciał pojechać na mecz z Jagą
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Stary 24.08.2009, 22:42
Podaj komuś z forum imie, nazwisko, pesel, omów sie z nim pod stadionem np. 2h przed meczem w konkretnym miejscu, dasz mu pieniądze, a on Ci odda bilet
Odpowiedz cytując
Mateuusz
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 25.08.2009, 00:00
o ile sie nie myle pod stadionem tez kupisz bilet ale musisz troche polazic i popytac az znajdziesz odpowiednie osoby
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów