The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.11.2016, 14:08
Śmieszy mnie ta nowomowa jakby po polsku nie można było napisać

Za niedługo skończą się bilety dla DD i MOPS. Jeżeli organizacyjnie jest to możliwe, to liczę na dalszą pulę.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 24.11.2016, 14:22
Kaan napisał(a):Wyświetl post

Za niedługo skończą się bilety dla DD i MOPS. Jeżeli organizacyjnie jest to możliwe, to liczę na dalszą pulę.
Bilety mają się pojawić na kolejne mecze, ale tutaj Fans4club muszą się dogadać z Klubem

@Fans4Club 23.11
rozmawiamy o zwiększeniu puli dla DD, także można śmiało kupować 👏 @WislaKrakowSA
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Stary 24.11.2016, 14:58
Po wykupieniu Skyboxa na mecz derbowy dodano 35 nagrodę:

- Skybox dla 10 osób na mecz z Lechią
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Stary 25.11.2016, 10:23
Powiększono pulę biletów dla dzieci z domów dziecka lub MOPS do 1000
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 25.11.2016, 10:42
Akcja super. Bardzo mi się podoba. Ale niestety musze wbić szpileczkę.
Skoro pozyskanie środków z akcji nie warunkuje być albo nie być klubu i są to dodatkowe środki dlaczego wybrano tak niefortunny termin akcji.

W moim przypadku koniec roku to okres największych wydatków: mikołajki, prezenty świąteczne, organizacja świąt, impreza sylwestrowa itp. Angażuje się też w akcję szlachetna paczka a to też wydatek.

Zatem moje zaangażowanie finansowe zamiast poziomu 300-500 zł będzie na poziomie max 100 zł.

To tak ode mnie bo zastanawiam się czy ktoś takie coś brał pod uwagę. Wg mnie na wiosnę akcja przyniosła by lepsze efekty....
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 25.11.2016, 11:17
Niefortunny? Wiele z tych rzeczy może być właśnie prezentami pod choinkę nawet czy na Mikołaja... Ech ludzie, nie czepiajcie się wszystkiego
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 25.11.2016, 11:42
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Niefortunny? Wiele z tych rzeczy może być właśnie prezentami pod choinkę nawet czy na Mikołaja... Ech ludzie, nie czepiajcie się wszystkiego
Większość nagród do obioru po nowym roku więc raczej nie bardzo.

Ej napisałem ze swojej strony. Akurat w tym okresie robie bilans wydatków i nie bedzie to kwota jak mogłaby być w każdym innym okresie roku...
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.11.2016, 11:52
Największy minus to właśnie termin odbioru nagród. Aż się prosi, żeby były dostępne przed Świętami.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 25.11.2016, 14:43
Kupiłem przed chwilą kalendarz i jest napisane, że dostawa do stycznia 2017, zobaczymy.
Dla mnie akcja na plus, choć wiadomo, że każdy z nas by chciał aby takich nie było lub były np. na konkretny cel, typu malowanie stadionu, powstanie drugiej strefy kibica czy coś takiego.
Jakby nie było w tego typu projektach jesteśmy bezkonkurencyjni i info idzie w "świat".
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 25.11.2016, 20:19
Pero napisał(a):Wyświetl post
Ej napisałem ze swojej strony. Akurat w tym okresie robie bilans wydatków i nie bedzie to kwota jak mogłaby być w każdym innym okresie roku...
Po nowym roku też można wpłacać, ja właśnie też mam ten problem, że budżet roczny powoli zamykam ale wraz z rozpoczęciem roku chętnie wspomogę bardziej (można do 09.01.17).

Mi się ta akcja podoba, nawet jakby było Eldorado w Wiśle to zawsze jakąś cegiełkę możemy dołożyć od siebie. Sam uważam, że powinna być co roku przeprowadzana, żeby to był taki nawyk. Mam nadzieję, że teraz uda się pobić kwotę z poprzedniej i wtedy na prawdę byłoby świetnie. Co roku ok. 1 mln złotych dodatkowo to mocny zastrzyk gotówki. Dla porównania nasza chyba najlepsza umowa sponsorska z Erą wynosiła 5 mln zł. za sezon, z BAH-em 4 mln (oczywiście kwoty pochodzą z mediów tak więc nie wiem na ile są prawdziwe). Wiadomo inna wartość pieniądza wtedy była (choćby w przypadku Ery) no ale kwota 1 mln uzbierana i tak by robiła wrażenie.

Dodatkowo takimi akcjami pokazujemy się sponsorom. Wiedzą, że Wisła ma oddanych kibiców którzy w jakimś przypadku sięgają do portfela by wspomóc klub. Taki potencjalny sponsor też mógłby zorganizować jakąś akcję dotyczącą swoich produktów lub oferowanych usług i też by jakąś marżę pobrał (tak jak tu jest 5%).
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 25.11.2016, 20:42
Pero napisał(a):Wyświetl post
Akcja super. Bardzo mi się podoba. Ale niestety musze wbić szpileczkę.
Skoro pozyskanie środków z akcji nie warunkuje być albo nie być klubu i są to dodatkowe środki dlaczego wybrano tak niefortunny termin akcji.

W moim przypadku koniec roku to okres największych wydatków: mikołajki, prezenty świąteczne, organizacja świąt, impreza sylwestrowa itp. Angażuje się też w akcję szlachetna paczka a to też wydatek.

Zatem moje zaangażowanie finansowe zamiast poziomu 300-500 zł będzie na poziomie max 100 zł.

To tak ode mnie bo zastanawiam się czy ktoś takie coś brał pod uwagę. Wg mnie na wiosnę akcja przyniosła by lepsze efekty....
Czy warunkuje czy nie tego ci którzy nie mają kogoś w klubie nie wiedzą i się raczej (oby) nie dowiedzą.
Ale zakładając, że nie warunkuje to komunikat, że to będzie kasa na AP albo muzeum albo kontrakt na jednego albo dwóch porządnych grajków byłby wg mnie dobrym impulsem i motywacją.
A tak to... chyba akcja jednak nieprzypadkowo jest teraz...
Ostatnio edytowane przez arti : 25.11.2016 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 25.11.2016, 20:56
Zbyt wiele rzeczy już w życiu widziałem i doświadczyłem by uwierzyć że taka akcja crowdfundingowa mogłaby w jakikolwiek poważny sposób zmienić naszą sytuację.
DysoN
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 25.11.2016, 21:04
Oczywiście się dołączę do akcji. Szkoda niestety, że jest ona potrzebna.

Ja widzę jedno ewentualne światełko w tunelu. Mecz z Amiką w środę, awans do półfinału i autostrada do PP i pucharów, co może nam przynieść znaczący zastrzyk gotówki, przyciągnąć sponsorów. Ten mecz ma kolosalne znaczenie dla przysżłosci klubu.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 27.11.2016, 00:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.
Tak samo to odbieram.
Oczywiście wesprę, ale .... z mieszanymi uczuciami.

Co innego gdyby to nie była jakaś "kolejna akcja" chroniącą przed komornikiem tylko zorganizowanie jakiegoś stałego systemu. Właśnie czegoś takiego jak socios w Barcelonie. Albo podobnego.
A tu zwykła łapa wyciągnięta po pieniądze.

Poczuj dumę z bycia sponsorem?
No nie wiem, czy wrzucenie żebrakowi na Siennej 2 zł do czapki można nazwać dumnie sponsorowaniem.

Tu naprawę trzeba jakiegoś systemu generującego stałe, jeśli nawet nie nazbyt wysokie przychody, jeśli póki co nie mamy prawdziwego sponsora.

Ja, odbieram to negatywnie. Jako jednorazową akcję, bo się pai, a nie jakiś wypracowany program.
Żal.
FRAMAT i ZIMZUM zamknijcie swoje niewyparzone mordy - wasze stare to żebarczki, a nie klub i ludzie, którzy stają na głowie abyśmy nie popłyneli...

Jak wam się nie podoba ta szczym-ryj.

Przepaszam ludzi, którzy to czytają ale taki drugi sort polaków, którzy srają we własne gniazdo trzeba pacyfikować od zaraz...

wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jak padaja porownania Wisly do zebraka z czapka na Siennej czy tez bez czapki i nie z Siennej to kim wy ....a jestescie i co tu robicie.
jest to tzw drugi sort polaków, "ludzie" godni naplucia im w twarz.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 27.11.2016 o godz. 00:16.

Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Stary 27.11.2016, 08:54
Myślę, że powinniście sobie trochę odpuścić z tak ostrymi ocenami Framata i ZimZuma...
Do akcji się dołożyłem, ale niestety trochę wygląda to na desperackie działania. Chodzi mi przede wszystkim o to, że akcja to sygnał, że jest bardzo kiepsko z pieniędzmi. Poprzednia akcja jednak lepiej wyglądała specjalny mecz, coś jakby święto, trochę uczczenie byłych wybitnych gwiazd.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 27.11.2016, 10:30
Moim zdaniem w sytuacji w jakiej jesteśmy co rok powinny być takie akcje...

Odpowiedz cytując
PawelOzg
Member

Od: 05.2011

Stary 27.11.2016, 10:31
Skończcie już pierdo... Takie akcje powinny być co roku bez względu na sytuację finansową klubu.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 27.11.2016, 14:22
W latach 80-tych podawałem piłki jako trampkarz na meczu ze Stalą Mielec...Wtedy podziwiałem Wróbla w ataku...03.12.2016 mój syn zrobi TO samo na meczu z Lechią...I za tę okazję zatoczenia historycznego koła warto było przelać te 200 zeta dla naszego Klubu....I o TO chodzi
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 27.11.2016, 18:51
proponuje zeby zrobic cos z jajem - bo np czerwona koszulka z gwaizda i numerem 12 to lipa ....cel tej akcji jest ok i powinien byc co rok odnawiany - ale ludzie , postarajcie sie zeby te koszulki - szaliki byly ladniejsze a nie tak robione na od....... - rok temu koszulka z Reymanem extra - moze jakies maskotki - cos dla dzieci itp .........ale nie taka lipa jak teraz
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.11.2016, 19:45
ale nei potrzeba takich akcji robic co rok.to powinno być czyms normalnym.takie rzeczy jak mozliwośc wykupienia asysty meczowej,podawania piłek,konkurs karnych mozna robic w zwiazku z kazdym meczem.i nawet jesli bedziemy bogaci (oby) to takie dzialania tez będa mialy sens bo po pierwsze dzięki temu bedziemy jeszcze bogatsi a po drugie wziąże to kibicow z klubem.dla dzieciakow takie wrażenia są neizapomniane i na pewno bedą chcieli chodzic na mecze.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 28.11.2016, 20:04
https://fans4club.com/pl-bohater

Doszły koszulki najlepszych zawodników meczu z Arką.
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.11.2016 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Stary 02.12.2016, 10:59
Dzisiejszej nocy ktoś wykupił 333 bilety dla Dzieci z domów dziecka lub MOPS.

Obecnie w akcji dodano pulę kolejnych 500 biletów dla dzieciaków.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 02.12.2016, 21:39
jonaf napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszej nocy ktoś wykupił 333 bilety dla Dzieci z domów dziecka lub MOPS.

Obecnie w akcji dodano pulę kolejnych 500 biletów dla dzieciaków.
Ja mimo, że dzisiaj wydałem 79 zł to w przyszłym tygodniu mam zamiar wydać kolejne 25 na bilet + 38 na szalik. Jeżeli to przywoła uśmiech na twarzy dziecka i sprawi, że chociaż na chwile oderwie się od swojego świata, będzie mi milej na sercu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.12.2016, 09:27
Bardzo ciekawą opcją według mnie byłoby zorganizowanie przez klub turnieju halowego w przerwie zimowej. Podczas pierwszej akcji kulminacyjnym momentem był mecz z dawnymi piłkarzami naszego klubu. Taki event teraz też byłby ciekawym pomysłem, który mógłby przynieść spore zyski finansowe.

8 zespołów, wpisowe rzędu 1-10 tysięcy złotych od drużyny (dużo jest możliwości, każda grupka może w cenie wpisowego otrzymać strój meczowy itp.). A najciekawszym w tym wszystkim byłoby dolosowanie do każdego zespołu po 2 zawodników z obecnej kadry (również trenerskiej). Wielu z nas marzyłoby o tym by wspólnie zmierzyć się/zagrać wspólnie z Sobolewskim, czy Brożkiem, a sporo firm lub bogatych tatusiów skusiłoby się na dodatkową promocję/zapewnienie sporej frajdy swoim pociechom.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.12.2016, 13:12
Coraz bliżej pierwszego celu.
Gdyby ktoś chciał zrobić dobry uczynek, to jest jeszcze masa biletów i szalików dla dzieci z domów dziecka.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.12.2016, 16:27
Do tego idą Święta więc fajny prezent dla tych dzieciaków !!!!!!!!!1
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 15.12.2016, 12:47
Pojawiły się derbowe koszulki naszych piłkarzy
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Stary 15.12.2016, 12:55
- 13 koszulek derbowych
- przypinki z meczu derbowego oraz z meczu z Lechią
- wpłata 12 500 zł od piłkarzy na rzecz #12Bohatera
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Stary 16.12.2016, 12:44
do kupienia 20 miejsc na Wigilię Klubową, która odbędzie się 19 grudnia na trybunie zachodniej z działaczami i piłkarzami Wisły
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 16.12.2016, 13:40
można gdzieś kupić Wiślacką pościel?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź