The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.11.2016, 09:11. #12bohater
Ruszyła kolejna akcja marketingowa Wisły we współpracy z fans4club - #12BOHATER.

https://fans4club.com/pl-bohater

Wisła Kraków napisał(a):
Ostatnie miesiące przyniosły spore trudności i wyzwania, nawet z perspektywy całej ponadstuletniej historii naszego Klubu. Dzięki szybkiej reakcji wiślackiego środowiska, najlepszych Kibiców na świecie oraz Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, udało się zmierzyć z licznymi, niełatwymi problemami. Losy piłkarskiej Białej Gwiazdy znowu zależą tylko od Wiślackiej Rodziny!

Celem akcji jest zebranie środków finansowych na funkcjonowanie Klubu, a jednocześnie nagrodzenie wszystkich Kibiców, którzy staną się Sponsorami Wisły Kraków. Wraz z osiąganiem kolejnych celów wzrastać będą świadczenia sponsorskie, które oprócz kupionych nagród otrzymają wszyscy Kibice biorący udział w akcji.

Przekroczenie granicy 300 tysięcy złotych, czyli wypracowanie pierwszego progu, będzie równoznaczne z nagrodą sponsorską - jedno spotkanie w sezonie 2016/17 piłkarze Wisły Kraków rozegrają w wyjątkowych koszulkach, na których znajdą się imiona i nazwiska uczestników tej właśnie akcji! Dodatkowo - pojawią się one również na klubowej stronie w zakładce Sponsorzy. Drugi cel to 600 tysięcy złotych - jego osiągnięcie oznaczać będzie pojawienie się w rundzie wiosennej specjalnej, ogromnej reklamy na trybunie, a także unikalnej koszulki dla dzieci z eskorty meczowej z hasłem akcji #12BOHATER. Cel trzeci zostanie ujawniony, jeżeli uda nam się osiągnąć cel pierwszy.

Dołączając do akcji możesz zostać nie tylko jednym ze sponsorów na koszulce Wisły, ale również wybrać jedną z wielu wyjątkowych nagród, między innymi możliwość zostania piłkarzem Wisły Kraków!

Poczuj dumę z faktu bycia Sponsorem swojego ukochanego Klubu - BĄDŹ #12BOHATERem WISŁY KRAKÓW!
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 23.11.2016, 09:21
Nie ogarniam już tego. Tylu było chętnych sponsorów, a teraz się okazuje, że znowu trzeba żebrać o kasę.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 23.11.2016, 09:25
Żebrać? a co ty za darmo to wpłacasz przeciez dostajesz cos w zamian

Jak robisz zakupy w sklepie to nazywasz siebie żebrakiem bo niczym to sie nie rozni od tej akcji

FC Barcelona jest w trojce najbogatszych klubow swiata i funkcjonuje tam cos takiego jak socios.. kibice z wlasnej woli wplacaja pieniadze na klub. To znaczy ze sa zebrakami?
Ostatnio edytowane przez aNouc : 23.11.2016 o godz. 09:28.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 23.11.2016, 09:28
Nawet jakby dostawac w zamian po mordzie, to jak mozna pomoc wlasnemu klubowi nazywac zebraniem.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 23.11.2016, 09:33
może on nie chciał powiedzieć "żebranie" a "zebranie" Zebranie pieniążków to nasz cel!

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 23.11.2016, 10:15
Nie wiem o co się rzucacie. Wraz ze zmianą właścicieli miało być tylko lepiej i do przodu. Na początku pojawiło się kilku małych sponsorów i cisza. Wszystkie zaległości miały być spłacone - nie ma trenera, bo nie miał płacone. Wszystko jest w porządku, a teraz akcja pt. kup kubek, bo inaczej będzie kiepsko. Lada moment stracimy dwóch wyróżniających się obrońców, trzeci skończy karierę. Jak żyć ?
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 23.11.2016, 10:33
uważam że akcja ciekawa. Już ją wsparłem
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 23.11.2016, 11:22
Wszystko git, trzeba wspierać, ale gdzie sponsor na koszulki...

Oby się pojawił po zmianie ustawy i może ta akcja jest po to żeby dotrwać do nowego roku
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 23.11.2016, 11:30
jak wygląda sytuacja z ustawą?
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 23.11.2016, 11:31
chłopie nie chcesz nie wspieraj finansowo klubu, nikt Ci nie każe, czekaj na sponsora "bo miał być, a nie ma" a przeciez obiecano że będzie..żebranie... kur wa żenada, czemu nikt nie zbanuje w końcu tego trola?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.11.2016, 13:25
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Nie ogarniam już tego. Tylu było chętnych sponsorów, a teraz się okazuje, że znowu trzeba żebrać o kasę.
Dokładnie.
Tak samo to odbieram.
Oczywiście wesprę, ale .... z mieszanymi uczuciami.

Co innego gdyby to nie była jakaś "kolejna akcja" chroniącą przed komornikiem tylko zorganizowanie jakiegoś stałego systemu. Właśnie czegoś takiego jak socios w Barcelonie. Albo podobnego.
A tu zwykła łapa wyciągnięta po pieniądze.

Poczuj dumę z bycia sponsorem?
No nie wiem, czy wrzucenie żebrakowi na Siennej 2 zł do czapki można nazwać dumnie sponsorowaniem.

Tu naprawę trzeba jakiegoś systemu generującego stałe, jeśli nawet nie nazbyt wysokie przychody, jeśli póki co nie mamy prawdziwego sponsora.

Ja, odbieram to negatywnie. Jako jednorazową akcję, bo się pai, a nie jakiś wypracowany program.
Żal.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.11.2016, 13:32
Nie wiem o co się rzucacie. Wraz ze zmianą właścicieli miało być tylko lepiej i do przodu. Na początku pojawiło się kilku małych sponsorów i cisza. Wszystkie zaległości miały być spłacone - nie ma trenera, bo nie miał płacone. Wszystko jest w porządku, a teraz akcja pt. kup kubek, bo inaczej będzie kiepsko. Lada moment stracimy dwóch wyróżniających się obrońców, trzeci skończy karierę. Jak żyć ?
Wytłumaczę Ci, czemu się rzucają: ludzie skrajnie głupi (by nie powiedzieć - funkcjonalni idioci) tak działają na otoczenie w trudnych momentach.

Sytuacja do tej pory:
- TeleFonika sprzedaje Wisłę oszustom z gigantycznymi długami
- TS przejmuje Wisłę od oszustów, ale nie przed tym zanim zdążą wstawić swoich ludzi (Adamczewski) oraz wyprowadzić z kasy 500 tys. zł
- TS reguluje najpilniejsze zobowiązania dzięki czemu nie będzie problemów z licencją, zyskuje kilku sponsorów (w tym jednego dużego) i rozkłada spłatę długów za wynajem stadionu od miast na raty (na co za czasów Telefoniki mieli jak widać wywalone)
- TS tnie koszty jak może (redukcja zatrudnienia, rozwiązanie drużyny rezerw)
- nadal jest trudno i brakuje pieniędzy, są gigantyczne długi
- żaden z piłkarzy nie rozwiązał kontraktu
- Wdowczyk odwala numer, rzekomo ma niepłacone (mimo ze niedawno twierdził, że jest inaczej), czas pokaże kto ma rację
- pojawia się akcja fans4club
- wchodzi zim zum i zaczyna ironizować, że przecież miało być tak amerykańsko i zajebiście (gdzie nikt normalny tego nie powiedział, jest poprawa ale garb długów TF jeszcze długo będzie nas gnębił)

Ludzie są po prostu zmęczeni kolejnym ironizującym cwaniaczkiem który ma pamięć muszki owocówki i udaje (?) że nie pamięta jak jeszcze niedawno nie było pewne czy w ogóle będziemy w stanie dokończyć sezon.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.
Tak samo to odbieram.
Patrz wyżej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.11.2016 o godz. 13:48.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 23.11.2016, 13:39
Jak padaja porownania Wisly do zebraka z czapka na Siennej czy tez bez czapki i nie z Siennej to kim wy ....a jestescie i co tu robicie.
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 23.11.2016, 13:44
tu jak zwykle płacz masakra ludzie w 24h zrobili zakupy na ponad 50tysi a wy .......i..cie o zebraniu? WSTYD

A sponsor BEDZIE zobaczycie.
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 23.11.2016 o godz. 14:01.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 23.11.2016, 13:51
Z mojej strony poleciało już 70 zł.
Myślę, że wraz z nowymi nagrodami wydam jeszcze parę groszy.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 23.11.2016, 13:55
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
tu jak zwykle płacz masakra ludzie w 24h wplacili ponad 50tysi a wy .......i..cie o zebraniu? WSTYD

A sponsor BEDZIE zobaczycie.

nie wpłacili tylko sobie cos kupili. to nie jest darowizna.

ta akcja dziala podobnie jak kupno biletu w kasie czy koszulki w sklepie klubowym
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Stary 23.11.2016, 16:47
Dodano nową nagrodę:

Szaliki dla dzieci z domów dziecka lub MOPS
nagroda limitowana: 500 sztuk
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 23.11.2016, 16:52
aNouc napisał(a):Wyświetl post
nie wpłacili tylko sobie cos kupili. to nie jest darowizna.

ta akcja dziala podobnie jak kupno biletu w kasie czy koszulki w sklepie klubowym
czyli jak kupuje koszulke w sklepie klubowym to jakas firma jeszcze pobiera od tego 10%?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.11.2016, 17:30
Osoby które narzekają na tę akcję, raczej nie oglądały filmu w pierwszym poście.

"Nie pytaj co Wisła zrobiła dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla Wisły"
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 23.11.2016, 17:46
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jak padaja porownania Wisly do zebraka z czapka na Siennej czy tez bez czapki i nie z Siennej to kim wy ....a jestescie i co tu robicie.
Bracie, szkoda strzępić języka.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Stary 23.11.2016, 17:51
Dodano kolejne nagrody:
- kalendarz
- karne w przerwie meczu PP z Lechem
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.11.2016, 19:50
jonaf napisał(a):Wyświetl post
Dodano kolejne nagrody:
- kalendarz
- karne w przerwie meczu PP z Lechem
faajna akcja.oprócz wspomożenia klubu co rozumiem,że jest celem nadrzędnym jest też zabawa dla kibiców a to chyba nic zlego...se córka strzeli karnego a co
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 23.11.2016, 20:14
I tyle w temacie
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Cazador
Junior Member

Od: 09.2010

Stary 23.11.2016, 20:20
Cóż też bym chciał nowego możnego sponsora, ale go nie ma (i pewnie szybko nie będzie). Jednak moim obowiązkiem jest wspierać ukochany klub. Zarejestrowałem się i zakupiłem dwie "cegiełki".
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 23.11.2016, 22:19
Wraz ze zmianą właścicieli miało być tylko lepiej i do przodu.
I owszem, miało być lepiej.
I rzeczywiście jest.

Lepiej niż za Meresińskiego.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.11.2016, 00:13
A mi się podoba.
Łyżką dziegciu w beczce miodu jest ta prowizja fans4club, 5% to stanowczo za dużo (to się chyba nie zmieniło, nie?), powinna przynajmniej być jakaś degresywna, im więcej uzbieramy, tym prowizja mniejsza, bo ta stawka to jednak złodziejstwo, mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się jakaś konkurencja i zmusi ich do obniżenia stawek.

Ale bez narzekania, akcja na plus.

A już przebojem jak dla mnie jest to, że jak na razie największą popularnością cieszą się bilety dla dzieciaków z domu dziecka i podopiecznych MOPS. Jeszcze jedziemy z szalikami dla nich, bo tam kuleje i będzie git. Nie wyobrażam sobie lepszej inwestycji.

Okrągła bańka pęknie tym razem, mam nadzieję!
Powód: znw
Ostatnio edytowane przez masada : 24.11.2016 o godz. 00:33.
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.11.2016, 06:58
Te 5 procent to koszt za rozkręcenie i nakręcanie akcji marketingowej. Oni naprawdę mocno pracują na te pieniądze, więc nie dziwię się że biorą prowizję. Poza tym, Wisła nigdy by tyle sama nie zebrała - tutaj ma rozgłos, efekt rywalizacji z innymi kibicami, młodą i bardzo kreatywną kadrę do pomocy w planowaniu akcji i sprawdzony system płatności.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.11.2016, 08:52
Miałem okazję poznać chłopaków z F4C - świetna ekipa, ogarnięte łby i wiedzą co robią. Trafili z bardzo dobrym biznesem, a na Wiśle dość mocno wyrośli, ta nasza akcja im mega pomogła, na eventach crowdfundingowych się chwalą naszym case'm. myślę, że te 5% (jeśli to nadal faktycznie jest tyle) to również dla nich gruby motywator, bo wiedzą, że im więcej sami podziałają tym więcej zarobią. Prosty biznes i prosta kalkulacja.
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 24.11.2016, 09:35
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
... na eventach crowdfundingowych się chwalą naszym case'm...

Nie gniewaj się, nie mogłem się powstrzymać.

Kalendarze bardzo dobry pomysł.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.11.2016, 13:49
Kaan napisał(a):Wyświetl post

Nie gniewaj się, nie mogłem się powstrzymać.

Kalendarze bardzo dobry pomysł.
Nie gniewam się, ja nie z takich co łatwo obrazić. Tylko nie do końca wiem skąd ten śmieszek?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów