The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.06.2021, 17:25
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Żeby do zarządu nei dali jakiegos Czarneckiego , Suskiego albo innego Brudzińskiego , bo tego nie przezyje
Podobno ktoś kto już był w RN i był też obecny dziś na konferencji.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 17.06.2021, 17:29
................
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.06.2021, 17:40
R33 napisał(a):Wyświetl post
Noooo, ostatnio jakoś tak.... sezon temu. A przedostatnio dwa sezony. No ale na tym polega bycie kibicem.
Szanujmy się... Nie było nawet 20% takiego optymizmu

wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Podobno ktoś kto już był w RN i był też obecny dziś na konferencji.
Tropy prowadzą do starych Myślenickich biur ... i to nie będzie raczej informacja która miałaby nas specjalnie martwić
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 17.06.2021, 17:48
To chyba normalna praktyka że jak się wywala gruby hajs to chce się mieć przynajmniej nadzór co się z tą kaponką dzieje.Ktos wchodzi do rady nadzorczej a nie do zarządu
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 17.06.2021, 17:52
Jeżeli to prawda z tą radą nadzorczą to musi być gruba Kasa. 3 baniek nikt by tak nie pilnował. W Kubicę ładują 100 baniek i nie słyszałem żeby w Alfie Romeo mieli czlowieka
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 17.06.2021, 18:03
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli to prawda z tą radą nadzorczą to musi być gruba Kasa. 3 baniek nikt by tak nie pilnował. W Kubicę ładują 100 baniek i nie słyszałem żeby w Alfie Romeo mieli czlowieka
Niekoniecznie gruba kasa, a przynajmniej niekoniecznie na pierwszą drużynę. Te 3-4 bańki są za samą koszulkę, a członek w RN może być od pilnowania spraw akademii, która może być inwestycją "docelową".
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 17.06.2021, 18:33
Jak jedni dają a drudzy biorą człowieka do nadzorczej to raczej nie chodzi o drobniaki. Jeżeliby tu chodziło o tylko powiedzmy 5 mln rocznie to to jest dla Orlenu jak na frytki. Ot płacą żeby było widać logo i tyle. Więcej wydają na plakaty na bilbordach. Myślę, że to może być docelowo większa zabawa. Nie wiem czy głównie związana z pierwszą drużyną czy z akademią. Jeżeli z akademią to docelowo nawet lepiej.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 17.06.2021, 18:39
Jest na forum ktoś ogarnięty w finansach itp. i mógłby np. szacunkowo przeliczyć ile by teraz wynosiło wsparcie od Ery która w latach 2003 - 2005 płaciła 4 mln zł. za sezon? Podejrzewam, że nie tylko trzeba uwzględnić inflacje.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 17.06.2021, 18:40
Oby tylko akademia. Bycie nastepnym Zaglebiem Lubin to jest ostatnia rzecz jaka bym chcial widziec. Obecna droga jest pelna roznych problemow ale strukturalnie na dluzsza mete wyjdzie nam dobrze.
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 17.06.2021, 18:46
No Obajtek dziś dużo nawijał o szkoleniu młodzieży . Jedno jest pewne o ile jakiś czas temu Dawid mówił że temat powiększenia bazy stanął w martwym punkcie to teraz powinno być z górki a nawet bardzo z górki. Obajtek ze Szlachetką to kumple .
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 17.06.2021, 19:17
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Foliarze ale co prorokujecie? Że PiS będzie spoty kręcił z Sadlokiem i spółką? Że KB 16 będzie z Jarkiem miał cotygodniowe posiadowy? Brawo zarząd! Brawo Orlen! Tylko Wisła!

Jak niektórzy to przezyją ze Obajtek w Wiśle ,juz czytam te płacze,co za żenua

Znowu wszytskiemu winny ten zły niedobry Kaczor ,ukryta opcja niemiecka chce zniszczyc Wisłe od środka
moze tak Nowaka trzeba zeby wybudował nam drogi do stadionu
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.06.2021 o godz. 19:22.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 17.06.2021, 19:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tropy prowadzą do starych Myślenickich biur ... i to nie będzie raczej informacja która miałaby nas specjalnie martwić
Dokładnie. Na konferencji prasowej wraz z Obajtkiem obecny był również były pracownik TF

Co pozwala wierzyć, że krzywda nam się nie stanie.

Nie ma co szukać dziury w całym i słuchać pierdów, że to państwowe pieniądze wyrzucane w błoto. To nie samorząd w nas pakuje pieniądze, a firma, która daje pieniądz, po to, żeby zrobić pieniądz. Wartość marketingowa takiej reklamy, biorąc pod uwagę naszą frekwencję, zaangażowanie kibicowskie, czy też widownie przed telewizorami jest dla firmy Orlen bardzo atrakcyjna. I oni z tego korzystają, tak samo, jak w przypadku reklamy w F1.

A że my na tym teraz skorzystamy ? Czas odwrócić medal na lepszą stronę ;-)
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 17.06.2021, 20:18
Nie zdziwie sie jezeli pod koniec tej dekady Krolewski bedzie jednym z najbogatszych ludzi w tym kraju.

https://300gospodarka.pl/news/syneri...mpression=true
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 17.06.2021, 21:18
Atakowanie Pisu z pozycji szeroko rozumianej Konfederacji rozumiem i w sporej czesci nawet popieram..
Atakowanie Pisu z pozycji teczowo, lewicowo, homo lewicowo platformerskich to hańba dla kogoś kto nazywa się Wiślakiem. Klub tworzony dla Polaków narodowości Polskiej. Multi kulti mielismy w innej czesci Krakowa.

ale pomijając to

Orlen to gigantyczna firma, dobrze zarządzana, generująca zyski. Taki sponsor to skarb. To szansa na powrót do czołówki, szansa na nowe otwarcie. Można sie tylko cieszyc
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 17.06.2021, 21:20
1. Nikogo nie dają do zarządu, tylko do rady nadzorczej.

2. Z porządku obrad najbliższego walnego (poniedziałkowego) wynika, że będzie to jedna dodatkowa osoba, a więc ktokolwiek to będzie, będzie w mniejszości. Zmian statutu nie ma w planach, więc żadnych specjalnych uprawnień nie dostanie.

3. Zwracam uwagę, że nowy sponsor to producent olejów i smarów (z siedzibą w Krakowie), nie Orlen jako taki. I nie ma co się pluć o Obajtka czy PiS, bo jest to decyzja biznesowa. Ta reklama się opłaci. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego, czy reklama na koszulkach drużyny ekstraklasowej dla producenta smarów i olejów ma sens ekonomiczny, niech rzuci okiem na sponsorów GieKSy czy Górnika Zabrze, zobaczy tam bezpośredniego konkurenta dla Orlen Oil.

edycja:
kto będzie nowym członkiem rady nadzorczej możecie sobie sprawdzić jeżeli jesteście akcjonariuszami w uchwale nr 14
Ostatnio edytowane przez MaLk : 17.06.2021 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 17.06.2021, 22:09
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Atakowanie Pisu z pozycji szeroko rozumianej Konfederacji rozumiem i w sporej czesci nawet popieram..
Atakowanie Pisu z pozycji teczowo, lewicowo, homo lewicowo platformerskich to hańba dla kogoś kto nazywa się Wiślakiem. Klub tworzony dla Polaków narodowości Polskiej. Multi kulti mielismy w innej czesci Krakowa.

ale pomijając to

Orlen to gigantyczna firma, dobrze zarządzana, generująca zyski. Taki sponsor to skarb. To szansa na powrót do czołówki, szansa na nowe otwarcie. Można sie tylko cieszyc
Kompletny nonsens. Zwolennicy konfederacyjnego idiotyzmu nie maja monopolu do nazywania kto jest Wislakiem a kto nie jest.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.06.2021, 22:19
A może osoba w RN, to takie "zabezpieczenie" przed gadaniem, że państwowa firma ładuje kasę w klub i nie ma kontroli, co się z tymi pieniędzmi dzieje ? Jadczak zaraz by coś wymyślił.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 17.06.2021, 22:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
"Budżet Wisły w stosunku do sezonu 20/21 zwiększy się o 40-50%" - Dawid Błaszczykowski

Czapki z głów...

Dawno nie było takiego optymizmu przed startem ligi. A to na pewno nie koniec ciekawych ruchów w klubie
Już to z sprostowano, że Orlen Oil zapłaci za logo 40% więcej niż LV Bet
https://twitter.com/MichalKnura/stat...63466778357763
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 17.06.2021, 23:09
Cytat:
Nie no jasne nikt by miesiąc temu nie powiedział....A może trzeba było miesiąc temu nie snuć złowieszczych wizji upadku klubu?Może trzeba było wstrzymać konie i nie napierdalać w Kubę tylko dlatego że po strzelonej bramce nie przybił piątki z trenerem.a to i tak było nic bo byli juz tacy którzy porównywali obecnych właścicieli i zarząd do szumowin które wynosiły kasę w reklamówkach.Chyba trzeba ich powoli po nickach wymieniać bo niektórzy z nich widzę jak gdyby nigdy nic teraz udają że nic takiego się nie stało
To znaczy ogólnie jesteśmy w tym samym miejscu co przed zatrudnieniem Hyballi. Mamy zjebany sezon za sobą, znowu niewyjaśnioną serię porażek, po ktorej jest zwolnienie trenera (ktoś to w ogóle analizuje w klubie czemu u nas takie rzeczy mają miejsce, z trzema trenerami pod rząd to samo...). Także jest ta sama podnieta co rok temu, pijarowo wszystko pieknie, tylko, że pijar to nie wyniki.

My już od dwóch lat tak się łudzimy, że to wszystko się zaczyna ukladać, tyle, że nie ma to żadnego przelożenia na wyniki, wręcz jest co raz gorzej sportowo. Dlatego jeśli myślisz, że ja się teraz będę wielce podniecał bo będzie ileś mln od Orlenu, albo, że potencjalnie mamy super dyrektora sportowego i trenera lepszego od Hyballi (już Hyballa miał być taki zajebisty przecież) to nie. Już za stary jestem żeby się podniecać otoczką, nie pokażą na boisku, że ot ma sens, to znaczy, ze sensu to wszystko nie mialo jednak.

Wiadomo, że splacanie długów czy kasa od sponsora to ważna rzecz ale te kilka mlionów nas sportowo nie urzadza ani na dziś ani na 5 lat do przodu.

A sposób zwolnienia Hyballi i przypajacowanie Kuby bedę krytykowal zawsze. Bo mi się to nie podobalo i tego nie zmieni nic, ponieważ takie mam zdanie, że wszystko zostało rozegrane bardzo słabo.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.06.2021, 05:39
No to wszystkie brudne rynce na pokład. Redaktor Szmatczak i niezłomnie spocony Artur Fotuna już drążą afery.

Też uwielbiacie ten garbaty skowyt dochodzący zza Błoń?

iks de milion pasiaste ladacznice, jak tam obchody 114 rocznicy? już się skończyły?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2021, 07:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To znaczy ogólnie jesteśmy w tym samym miejscu co przed zatrudnieniem Hyballi. Mamy zjebany sezon za sobą, znowu niewyjaśnioną serię porażek, po ktorej jest zwolnienie trenera (ktoś to w ogóle analizuje w klubie czemu u nas takie rzeczy mają miejsce, z trzema trenerami pod rząd to samo...). Także jest ta sama podnieta co rok temu, pijarowo wszystko pieknie, tylko, że pijar to nie wyniki.

My już od dwóch lat tak się łudzimy, że to wszystko się zaczyna ukladać, tyle, że nie ma to żadnego przelożenia na wyniki, wręcz jest co raz gorzej sportowo. Dlatego jeśli myślisz, że ja się teraz będę wielce podniecał bo będzie ileś mln od Orlenu, albo, że potencjalnie mamy super dyrektora sportowego i trenera lepszego od Hyballi (już Hyballa miał być taki zajebisty przecież) to nie. Już za stary jestem żeby się podniecać otoczką, nie pokażą na boisku, że ot ma sens, to znaczy, ze sensu to wszystko nie mialo jednak.

Wiadomo, że splacanie długów czy kasa od sponsora to ważna rzecz ale te kilka mlionów nas sportowo nie urzadza ani na dziś ani na 5 lat do przodu.

A sposób zwolnienia Hyballi i przypajacowanie Kuby bedę krytykowal zawsze. Bo mi się to nie podobalo i tego nie zmieni nic, ponieważ takie mam zdanie, że wszystko zostało rozegrane bardzo słabo.
1) te kilka milionów do przodu w perspektywie 5 lat (3,5 mln x 5 lat ) to mniej więcej tyle ile wynosza nasze obecne długi - czyli przy dobrym wiatrach za 5 lat jesteśmy wolni od jakichkolwiek zobowiązań z przeszłości ( a sądzę że stanie się to i tak max za 3 lata, a może i wcześniej). To nic nie znaczy?

2) tak oczywiście nikt nie analizuje błędów z przeszłości

Czy sądzisz że zatrudnienie dyrektora sportowego o tym nie świadczy? Oddanie sporego obszaru kompetencji człowiekowi wykwalifikowanemu?
Czy proces zatrudnienia nowego trenera trwający 4 tygodnie o tym nie świadczy?
Czy przeprowadzenie 5 transferów przed rozpoczęciem treningów o tym nie świadczy?

Jestesmy w tym samym miejscu co przed zatrudnieniem Hyballi? Sportowo, finansowo, organizacyjnie? Przecież nawet przez ostatni miesiąc w klubie wydarzyło się tyle, że starzy piłkarze zastanawiają się kto jest kim w klubie. A to nie koniec zmian.

I nie, nawet nie nawołuje do przesadnego optymizmu, ale tak skrajny defetyzm w obliczu dobrych zmian w klubie jest zatrważający.

Co do ostatniego akapitu to nawet nie wchodzę w polemikę. Jak mówisz i tak zdania nie zmienisz.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.06.2021, 08:01
Cytat:
1) te kilka milionów do przodu w perspektywie 5 lat (3,5 mln x 5 lat ) to mniej więcej tyle ile wynosza nasze obecne długi - czyli przy dobrym wiatrach za 5 lat jesteśmy wolni od jakichkolwiek zobowiązań z przeszłości ( a sądzę że stanie się to i tak max za 3 lata, a może i wcześniej). To nic nie znaczy?
Finansowo znaczy dużo. Może nawet się to przełożyć na to, że będzie nas stać na transfery gotowkowe czy wyższe płace - lepsi piłkarze. Jednak na ten moment sportowo, ani za kilka lat sportowo też to gwarancji nie daje na poprawę wyników. Chodzi mi o to, że długi spłacamy już od 2,5 roku, dlug maleje ale póki co nie ma to przelożenia na sportowe aspekty.

Tak samo jak zatrudnienie Hyballi, Obidzinskiego itd nie przelożyło się na wyniki. A mialo być tak pieknie.
Także jak ktoś się podnieca stanem obecnym, bez rozegrania jednego meczu, jednej rundy, sezonu, czy dwóch sezonów to żeby sie nie obudził z reką w nocniku jak to miało miejsce po Niemcu...

Takich wspaniałych otwarć w Wiśle to ja już przeżyłem dziesiątki, a skończyło się na Maaskancie, Valcxsem, Bednarzem, Stolarczykiem czy Hyballą. I to nie jest defetyzm, tylko realna ocena sytuacji, a nie słodkie polskie .......enie i lizanie się po jajach. A u nas w Polsce jak zawsze, najpierw podnieta i pompowanie balonika, a po jednym meczu zdziwienie, że znowu nie wyszło. Będa wyniki, to będzie znaczyło, że wszystko zostało zrobione idealnie, póki co jedynie teoretycznie jest idealnie.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 18.06.2021 o godz. 08:06.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 18.06.2021, 09:23
Tak jak nie rozumiałem afery z Hyballą i miałem wątpliwości czy aby zarząd wie co robi, tak ostatnie dokonania naszego tria i DB napawają bardzo optymistycznie. Brawo.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 18.06.2021, 09:38
Może David miał an myśli, że 40% od sponsora i 10%-20% więcej przy założeniu, że kibice wracają, sklep zaczyna działać prężniej, szacują wyższy zarobek ogólnie z dnia meczowego itp., a może inni sponsorzy też coś dołożyli?
Tak czy inaczej obstawiam, że znowu jest o nas najgłośniej z wszystkich klubów Ekstraklasy, więc miedalność nam rośnie
Oby tak dalej, bo coraz więcej klocków układanki pod tytułem "Profesjonalny klub piłkarski" zdaje się być na miejscu i dodatkowo jeszcze pasować do reszty.
Dzięki dla Zarządu + Właścicieli, znów nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2021, 10:26
@Jaroo1, akurat otwarcia o których mówisz;

Valckx i Maaskant - skończyło się katastrofa, ale wiosna w Europie oraz MP, to były sukcesy
Problemem byl Cupial i jego problemy finansowe, a nie Holendrzy

Otwarcie że Stolarczykiem? Przecież to był wybór gromko krytykowany przez kibiców. Po rozstaniu z Carillo, odejściu wielu piłkarzy i prawie graniu w Gliwicach zamiast na Reymonta, wśród kibiców była żałoba.

PS. Potwierdziła się plotka, Michał Róg dołącza do skladu rady nadzorczej.

Gabinetu raczej nie pozna, bo trochę się zmieniło od 2006 roku.

I tylko co na to Cupial?
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 18.06.2021, 13:03
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post

ale pomijając to

Na Wisłę chodzę 27 lat i nikt mi nie będzie mówił czy mam prawo być Wislakiem bo mam takie czy inne poglądy.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 18.06.2021, 14:12
najwazniejsze w tym wszystkim nie jest nawet kasa od Orlenu tylko fakt, ze mamy nowe otwarcie PRowe i skoro powazni ludzie jak Obajtek pojawiaja sie na konferencji z Prezesem Wisly, Kuba dostaje najwyzsze odznaczenia od Prezydenta to ostatecznie zerwalismy ze smrodem jaki sie za nami ciagnal po rekinach i to na pewno przyciagnie kolejnych duzych sponsorow i ludzi
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.06.2021, 14:53
ja sprawiedliwie , za dobre posunięcia chwale , a infantylne cieszynki ganie , i nie bedzie mi żaden przekrecajacy nick cwel krecił z tego afery

a żeby ganić taką umowę , to trzeba być zaczadzonym kodziarzem
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 18.06.2021, 17:06
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Finansowo znaczy dużo. Może nawet się to przełożyć na to, że będzie nas stać na transfery gotowkowe czy wyższe płace - lepsi piłkarze. Jednak na ten moment sportowo, ani za kilka lat sportowo też to gwarancji nie daje na poprawę wyników. Chodzi mi o to, że długi spłacamy już od 2,5 roku, dlug maleje ale póki co nie ma to przelożenia na sportowe aspekty.

Tak samo jak zatrudnienie Hyballi, Obidzinskiego itd nie przelożyło się na wyniki. A mialo być tak pieknie.
Także jak ktoś się podnieca stanem obecnym, bez rozegrania jednego meczu, jednej rundy, sezonu, czy dwóch sezonów to żeby sie nie obudził z reką w nocniku jak to miało miejsce po Niemcu...

Takich wspaniałych otwarć w Wiśle to ja już przeżyłem dziesiątki, a skończyło się na Maaskancie, Valcxsem, Bednarzem, Stolarczykiem czy Hyballą. I to nie jest defetyzm, tylko realna ocena sytuacji, a nie słodkie polskie .......enie i lizanie się po jajach. A u nas w Polsce jak zawsze, najpierw podnieta i pompowanie balonika, a po jednym meczu zdziwienie, że znowu nie wyszło. Będa wyniki, to będzie znaczyło, że wszystko zostało zrobione idealnie, póki co jedynie teoretycznie jest idealnie.
Sam sobie odpowiedziales na pytanie. W ostatnich dwoch latach splacalismy dlugi kosztem jakosci sportowej. Teraz z wiekszymi przychodami zarzad bedzie mial wieksze pole manewru zeby dalej redukowac dlugi ale tez podniesc jakosc sportowa. Mniej transferow na lapu capu a wiecej strategii przyniese efekty za jakis czas.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 18.06.2021, 21:19
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ja sprawiedliwie , za dobre posunięcia chwale , a infantylne cieszynki ganie , i nie bedzie mi żaden przekrecajacy nick cwel krecił z tego afery

a żeby ganić taką umowę , to trzeba być zaczadzonym kodziarzem
ty pajacu kpiłeś z tego, że Kuba miał czelność spóźnić się na trening u gebelsa bo do późnych godzin nocnych deal z orlenem dopinał, ha tfu prymitywie logiczny, zero refleksji, zero pomyślunku, jak małpa, albo gorzej , teraz klaszcze, chwilę temu bilety wypominał. Poziom łajz z kałuży. Tak jak serek pisał: śpiewasz inaczej chorągiewko kloaczna. Nie daj Boże jakaś negatywna seria sporotwa będzie to znów będziesz poniżał zarząd.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów