The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.06.2021, 14:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kolego, nie podoba mi się mieszanie Wisły w politykę, niezależnie z jakim by była konferencja w czwartek. Czy to z Obajtkiem, Tuskiem, Kaczyńskim czy Korwinem. Tak jest i wyrażam ku temu lekką dezaprobatę. Nie unikniemy tego i moja opinia jest tu namniej ważna.

Wchodzisz na grząski grunt pisząc o inteligencji na forum, w lusterku się dziś przeglądałes?
Z bólem serca muszę stwierdzić że zaliczyłeś gigantyczny zjazd, czasem się zastanawiam czy ktoś nie przejął Twojego konta. Kiedyś prezentowałeś zdroworozsądkowe posty, teraz zaniżasz poziom. Nie wiem z czego to wynika, ale to smutne

Kasa od Orlenu - biorąc pod uwagę że zdecydowana większość "zawodowych" klubów jest utrzymywana przez samorządy, czesto nawet przez nie zarządzana trudno się do czegoś przyczepić. W idealnym świecie nie powinno tak być, ale u nas jest. Jeżeli w Zabrze, Piasta, Widzew itd. pakowane są co rok miliony złotych będące podstawową pozycją budżetu to nikt nie ma prawa narzekać. Reklama w Wiśle ma przynajmniej biznesowy sens dla Orlenu, który nie raz już wykorzystywał wizerunek Błaszczykowskiego.

Biorąc pod uwagę powyższe realia - tekst o Obajtku żenujący.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 16.06.2021, 14:14
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Nie będę komentował twoich poglądów politycznych .
Ale zawsze będę piętnował twoje chamstwo które wnosisz na to forum .
Nawet nie to że nie szanujesz Prezydenta Polski .
Ale za to jak nazwałeś naszego praktycznie wychowanka Alana Urygę.
Od tej pory jesteś dla mnie ZEREM !
Bez odbioru.
Wolę być chamem niż głupkiem.

Jak nazwałeś wychowanka Kryminał i hipokryzja level master Już pisałem 1000 razy, -że jest git jak piszecie "Messi z Łomży" i inne chamskie teksty, nie?

Dobrze, że tylko ZEREM ufffff myślałem, że mniej niż zerem

Dziadu sprokurował gadkę o polityce i szambo się wylało :/

Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 16.06.2021, 14:25
czy jedzie z nami admin? Czy można wywalić te polityczne śmieci do osobnego wątku? Weźcie się zapiszcie do jakiś bojówek czy innych młodzieżówek partyjnych a nie zaśmiecacie temat właścicielski forum
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 16.06.2021, 14:30
Apel do wszystkich, którzy się nie potrafią powstrzymać od wrzucania politycznego gówna w ten wątek (to już chyba jakiś rodzaj zaburzeń jest?): zróbcie sobie osobny wątek polityczny i tam się napi....e do woli.

A do krytykujących "państwowe pieniądze" - może chociaż poczekajmy na szczegóły umowy?
Jeśli to będzie sponsoring na zdrowych zasadach to mamy nie korzystać z szansy odbicia się od dna?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.06.2021, 14:38
No cóż....

temat polityczny https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=37166
został jakiś czas temu zamknięty,
A szkoda: było miejsce dla napierdalanek.

LucjuszWielki napisał(a):
Dla równowagi napiszę, że popieram AZORA - to samo miałem pisać, no ale Kuba nie wybiera od kogo będzie odbierać order, liczy się sam fakt, a nie że wręczy mu marionetka kaczafiego.

Niebywałe, że Polska idzie ku ruinie, inflacja największa w Europie... a są ##@@%$#$ które będą popierały ten twór grupy rządzącej z prezydentem na czele...

Dziwi mnie postawa framata (myślałem, ze to prywaciarz kładący flizy, ale chyba jednak pracuje u kogoś). Nie ma możliwości, aby ktoś prowadący JDG popierał obecny rząd i tu nie mówie, o czasach kiedy modne stało się ***** *** a znacznie wcześniej, kiedy dobrali się do koryta. Swołocz zawsze mówi, że peło nie dawało, pis daje i że peło rozkradało Polskę - racja, z tą różnicą, że pis prócz rozkradania Polski grabi jeszcze mienie PRYWATNE - taka mniej wiecej różnica.
Możesz sobie popierać kogo chcesz... posty skrajnego buca i chama (co słusznie ci wytknął Stary Dziad) nie mają żadnego znaczenia.
Załóż sobie nowy temat polityczny i tam pi...ol bez sensu.

Co do mnie: tak mam JDG i nie - nie układam flizów (owszem kiedyś prowadziłem firmę, która układała flizy, ale w skali przemysłowej - większość flizów w krakowskich i nie tylko hipermarketach to moi ludzie robili - ale robiłem to lata temu), teraz robię sobie spokojną JDG i nie narzekam na rząd - wręcz przeciwnie.
Natomiast ty pewnie ulotki co najwyżej roznosisz - trzymaj się, póki jest ciepło.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 16.06.2021, 14:48
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No cóż....

temat polityczny https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=37166
został jakiś czas temu zamknięty,
A szkoda: było miejsce dla napierdalanek.

Możesz sobie popierać kogo chcesz... posty skrajnego buca i chama (co słusznie ci wytknął Stary Dziad) nie mają żadnego znaczenia.
Załóż sobie nowy temat polityczny i tam pi...ol bez sensu.

Co do mnie: tak mam JDG i nie - nie układam flizów (owszem kiedyś prowadziłem firmę, która układała flizy, ale w skali przemysłowej - większość flizów w krakowskich i nie tylko hipermarketach to moi ludzie robili - ale robiłem to lata temu), teraz robię sobie spokojną JDG i nie narzekam na rząd - wręcz przeciwnie.
Natomiast ty pewnie ulotki co najwyżej roznosisz - trzymaj się, póki jest ciepło.
Czyli ta mniejsza grupa: "przedsiębiorca", który nie potrafi liczyć - tacy też są Skoro robiłeś to lata temtu to oznacza, że źle liczyłeś bo teraz w podobnie prymitywnych zawodach/pracach trzepie się większą kasę niż w szpitalu/kancelarii.. dodatkowo jesteś... hmm nie do końca przedsiębiorczy skoro nie potrafiłeś złapać innych fuch niż taśmową fuszerkę w marketach. To mnie utwierdziło w przekonaniu, że nie ogarniasz kalkulatora dlatego bełkot ,którym mnie raczysz jest w pełni zrozumiały ( "nie narzekam na rząd - wręcz przeciwnie".). Zdziwiłbyś się z tymi ulotkami, raczej takich jak ty gonie do tego. Chodzi mi oczywiście o kwestie gospodarcze, a nie ideologiczne.

EDIT:
Framacie swą wypowiedzią potwierdziłeś moje podważanie twych kompetencji odnośnie konfliktu, w który weszliśmy jakieś 15 lat temu. Chodziło o źle położone płytki na jednej z trybun Wisły - palnąłeś wierutną głupotę podając wtedy przyczyny dodatkowych kosztów. Pamiętasz nie? Ja to obśmiałem podając prawdziwy stan rzeczy, potem kilka razy to wypominałem. Dlatego żywisz uraze Dlatego też nie zajmujesz się już tym jakże dochodowym fachem i wylewasz frustrację w moim kierunku :/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 16.06.2021 o godz. 15:11.

Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 16.06.2021, 15:16
Dzięki Lucjusz, że się.podzieliłeś z nami swoją opinią.o układaniu fliz w temacie który się.właśnie nazywa: Flizy i inne takie.
Akurat szukam fliziarza. Numer telefonu możesz podesłać mi już na priva.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.06.2021, 15:41
Dramat jak niektórych ludzi pieką dupska że nawet tutaj muszą wjeżdżać z polityką
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 16.06.2021, 15:46
Hermond napisał(a):Wyświetl post
Dzięki Lucjusz, że się.podzieliłeś z nami swoją opinią.o układaniu fliz w temacie który się.właśnie nazywa: Flizy i inne takie.
Akurat szukam fliziarza. Numer telefonu możesz podesłać mi już na priva.
Jak chesz mieć szybko i tanio to do framata - zrobi Ci poniżej kosztów bo taką kalkulację opracuje, tak więc łap DEAL póki temat świeży Sory, ale proszę zwrócić uwagę na chronologię wydarzeń. Nie będą siedzieć cicho jak impotent matematyczno-logiczny mnie obraża, sorry. Temat rozmyty przez starego dziada. Ja z kolei napisałem dla RÓWNOWAGI, aby wrogowie wolności gospodarczej nie czuli się pewnie tutaj na forum Stary dziad poradzi: ino TVP z objawioną prawdą, a framat: "Nowy Ład" by żyło się lepiej - kij tam, że po przeliczeniu zysku dla tych mniej zarabiających okaże się, że wydadzą tą nadwyżkę razy 3 na rzecz podwyżek, które zaserwują ci, którym zabiorą - on tego nie skuma, jak i 60-70% społeczeństwa, liczy się, że dadzą :]

I żeby była jasność: jestem bardzo zadowolony z ORLENU, nie mam żadnych uprzedzeń, że to państwowa firma. Przecież sami będą czerpać korzyść z tego, nie robią tego za darmo. A to, że nie podoba mi się prezes tej firmy nie oznacza, że jestem przeciwko takiemu ruchowi. To nie firma obajtka czy innego dudy, oni tylko chwilowo łapę na tym trzymają.

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Dramat jak niektórych ludzi pieką dupska że nawet tutaj muszą wjeżdżać z polityką
Zobacz jak tu ich pieką:

https://twitter.com/Landryna_9/statu...48317680558083
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 16.06.2021 o godz. 15:56.

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.06.2021, 16:00
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Zobacz jak tu ich pieką:

https://twitter.com/Landryna_9/statu...48317680558083
Pasiaste damy to niedościgniony stan umysłu i wolałbym żeby na tym forum nikt nie próbował im dorównać.
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 16.06.2021, 16:08
https://www.youtube.com/watch?v=_YqSivFvA-o&t=491s

Polecam obejrzeć całość ze wskazaniem od 7:40 wszystkim o krótkiej pamięci.

MEGA DUMA!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 16.06.2021, 16:21
Stary dziad poradzi: ino TVP z objawioną prawdą [/url]
Dość że cham to jeszcze ordynarny manipulator .
Podaj miejsce w którym chwalę TVP , no już !
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 16.06.2021, 16:32
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=_YqSivFvA-o&t=491s

Polecam obejrzeć całość ze wskazaniem od 7:40 wszystkim o krótkiej pamięci.

MEGA DUMA!
Piękne słowa które budują .
Słowa którym powinien przyklasnąć KAŻDY KIBIC WISEŁKI , niezależnie od swoich poglądów politycznych
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.06.2021, 16:45
Czyli ta mniejsza grupa: "przedsiębiorca", który nie potrafi liczyć - tacy też są Skoro robiłeś to lata temtu to oznacza, że źle liczyłeś bo teraz w podobnie prymitywnych zawodach/pracach trzepie się większą kasę niż w szpitalu/kancelarii.. dodatkowo jesteś... hmm nie do końca przedsiębiorczy skoro nie potrafiłeś złapać innych fuch niż taśmową fuszerkę w marketach. To mnie utwierdziło w przekonaniu, że nie ogarniasz kalkulatora dlatego bełkot ,którym mnie raczysz jest w pełni zrozumiały ( "nie narzekam na rząd - wręcz przeciwnie".). Zdziwiłbyś się z tymi ulotkami, raczej takich jak ty gonie do tego. Chodzi mi oczywiście o kwestie gospodarcze, a nie ideologiczne.

EDIT:
Framacie swą wypowiedzią potwierdziłeś moje podważanie twych kompetencji odnośnie konfliktu, w który weszliśmy jakieś 15 lat temu. Chodziło o źle położone płytki na jednej z trybun Wisły - palnąłeś wierutną głupotę podając wtedy przyczyny dodatkowych kosztów. Pamiętasz nie? Ja to obśmiałem podając prawdziwy stan rzeczy, potem kilka razy to wypominałem. Dlatego żywisz uraze Dlatego też nie zajmujesz się już tym jakże dochodowym fachem i wylewasz frustrację w moim kierunku :/
Skoro już temat zszedł na manowce:
- Ta taśmowa fucha w hipermarketach pozwoliła mi się ustawić na resztę życia. Teraz wykonuję spokojną działalność JDG bez zatrudniania ludzi, bez obciążeń pracowniczych, bez wielotygodniowych wyjazdów z domu. W życiu są też pewne inne, ważniejsze rzeczy niż nieustanne trzepanie kasy. Liczę świetnie. Czasami jest lepiej, czasami gorzej (np. covid mi zabrał sporo zysków) więc nie będę z tobą wchodził w bezprzedmiotową dyskusję. Nie pamiętam wątku o płytkach na trybunie - widocznie mnie nie zainteresowałeś.
Możemy wrócić do tematu i unikać w tym wątku odniesień politycznych? Tudzież chamstwa i bucówy w twoim wykonaniu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 16.06.2021, 17:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Skoro już temat zszedł na manowce:
- Ta taśmowa fucha w hipermarketach pozwoliła mi się ustawić na resztę życia. Teraz wykonuję spokojną działalność JDG bez zatrudniania ludzi, bez obciążeń pracowniczych, bez wielotygodniowych wyjazdów z domu. W życiu są też pewne inne, ważniejsze rzeczy niż nieustanne trzepanie kasy. Liczę świetnie. Czasami jest lepiej, czasami gorzej (np. covid mi zabrał sporo zysków) więc nie będę z tobą wchodził w bezprzedmiotową dyskusję. Nie pamiętam wątku o płytkach na trybunie - widocznie mnie nie zainteresowałeś.
Możemy wrócić do tematu i unikać w tym wątku odniesień politycznych? Tudzież chamstwa i bucówy w twoim wykonaniu?
Aha, ok nie wiedzialem, ze masz 60 lat i lubisz daniny dla jarka dawac, czytaj: byc okradanym na kazdym kroku. Oczywiscie tez jestem za powrotem do watku.

Ile kasy z tego dealu bedziemy miec.

Ps: byla sytuacja, ze zle plytki polozyli pod jedna z trybun na pietrze i trza bylo wszystko rwac. Jak nie pamietasz to trudno, wazne ze ja pamietam

Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.06.2021, 18:23
Zróbcie jutro protest przed stadionem jak nie chcecie Orlenu. To araby,jakieś niemieckie firmy mogły by być ale polskie nie.
Ostatnio edytowane przez leszekm : 16.06.2021 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 16.06.2021, 18:38
gadacie jak by to sam Obajtek miał tutaj iść na prezesa. Orlen Oil wykłada kase, my nią zarządzamy, deal jak każdy inny. A ze starozakonni mają o to ból dupy, to tylko dodatkowy plus
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 16.06.2021, 18:55
A wiadomo o której jutro ta konferencja?
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 16.06.2021, 18:59
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Zróbcie jutro protest przed stadionem jak nie chcecie Orlenu. To araby,jakieś niemieckie firmy mogły by być ale polskie nie.
Tu nie chodzi o to z jakiego kraju jest firma a o bezpośrednie powiązania polityczne które za aktualnych rządów są bardzo silne a postać prezesa orlenu jest na mocnym świeczniku i to raczej w negatywnym świetle. Nie chce po prostu żeby na tej współpracy jakikolwiek zakłamany polityk (albo prezes ex polityk) starał się nabić punkty poparcia na Wisełce.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.06.2021, 19:28
Nie jestem zwolennikiem spółek skarbu państwa i samorządów sponsorujących zawodowy sport, ale dla uczciwości warto dodać, że w aż 5 klubach z poprzedniego sezonu większościowy akcjonariat ma miasto (Śląsk, Piast, Górnik, Wisła Płock, Podbeskidzie), w 1 klubie spółka skarbu państwa (Zagłębie), w 1 klubie miasto ma ponad 1/3 udziałów, ale mniej niż połowę (Cracovia), 2 kluby mają sponsorów koszulkowych jako spółki Skarbu Państwa (Lechia i Stal).

Zostają więc: Legia, Raków, Pogoń, Warta, Jagiellonia, Lech. Jednak zauważyłem, że to nie kibice tych klubów krytykują Wisłę ; - )

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 16.06.2021, 19:32
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Tu nie chodzi o to z jakiego kraju jest firma a o bezpośrednie powiązania polityczne które za aktualnych rządów są bardzo silne a postać prezesa orlenu jest na mocnym świeczniku i to raczej w negatywnym świetle. Nie chce po prostu żeby na tej współpracy jakikolwiek zakłamany polityk (albo prezes ex polityk) starał się nabić punkty poparcia na Wisełce.
Dodaj że jest na świeczniku w negatywnym świetle w mediach jednego z dwóch politycznych plemion (tzn. tego do którego należysz). Dla jednych jest winny (chociaż nie wiadomo do końca czego, nic się nie przylepiło, na koniec zostały ogólniki), dla drugich to przykład kariery spoza starych układów, dobrego menedżera po czasie złodziei, rozsprzedawania majątku państwowego za bezdurno.

Zdecydowana większość, która nie grzeje się propagandą obu stron ma zwyczajnie wywalone. Orlen jest OK zarządzany, stanowisko od zawsze nominowane politycznie (SSP). To że kilku oszołomów od koduj24 i Lempart dostanie piany to mała cena za uratowanie finansowe klubu. Wiadomo że fajniejsze byłaby jakaś katarska firma (tam się nie ma do czego przywalić, prawa człowieka etc. są przestrzegane) albo niemiecki koncern wykorzystujący obozy pracy w Chinach, wtedy nie byłoby wątpliwości - ale, niestety, tamci nie są zainteresowani.

W naszej sytuacji szorowania po dnie i sportowej kompromitacji znalezienie sponsorów na kilka milionów złotych to majstersztyk (za czasów Cupiała nie do pomyślenia). Fakt że Cracovii znowu przypomniano że wszyscy mają na nią wywalone i jest klubem o wartości medialnej Puszczy Niepołomice, wyciągniętym z dupy jako kaprys milionera jest tylko wisienką na torcie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2021 o godz. 20:02.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 16.06.2021, 19:33
I potem jeden [...] z drugim [...] się będą dziwić, że tylko 1K osób na forum i ze 100 aktywnych ...

DOROŚLI W MIARĘ normalni ludzie potrafią powstrzymać przed takimi reakcjami i nie wrzucają wszędzie swoich [...] politycznych wynurzeń. SERIO. DA SIĘ POWSTRZYMAĆ.

Każdy ma jakieś poglądy, ale do [...] to jest temat o WŁAŚCICIELACH.

Ja wchodzę na forum poczytać o sporcie, będę chciał politykę to wiem gdzie gówno znaleźć w nadmiarze. I [..] co się tym podniecają także.

MOŻECIE TO DO K.N. USZANOWAĆ?
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 16.06.2021, 20:00
Super wiadomosci.

P.s. Z sasiadow wychodza znowu jakies kompleksy na naszym punkcie cos jak z Lucjusza ktory przypomina jakies flizowe dyskusje Framatowi.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.06.2021, 20:09
Kuba szacunek !
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.06.2021, 20:20
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Już pomijam, że zawsze i mi i wielu ludziom na tym forum przeszkadzało to, że państwowe spółki lub samorządy z kasy podatnika finansują kluby tj. Zagłębie, Piast, Górnik czy Korona. Mi to zawsze przeszkadzało, zawsze uważałem, że kluby powinny finansować się same bądź przy wsparciu prywatnych spółek i w przypadku Wisełki niestety nie będe udawać, że nagle mi się to podoba bo sprawa się tyczy klubu któremu kibicuję.
Oczywiście masz rację, ale podpowiem Ci, jak to sobie zracjonalizować, żeby zachować dobry humor.

Potraktuj to jako rekompensatę za całe lata dymania nas przez miasto, które nie tylko nie pomagało, jak innym, ale też rzucało nam kłody pod nogi i tylko dzięki kibicom i trio udało się nam wyciągnąć za włosy z bagna.

Poza tym przykłady Lubina czy Płocka są tylko z pozoru symetryczne, ale nie zapominajmy że Wisła to jednak klub znacznie bardziej medialny, wzbudzający emocje i ten deal ma na pewno nieporównywalnie zdrowsze biznesowe podstawy, choć nie mam złudzeń że jak ktoś będzie chciał się czepiać, to powód znajdzie.
Ja nie mam jednak na to najmniejszej ochoty i daj się po prostu trochę pocieszyć
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.06.2021, 20:24
azor napisał(a):Wyświetl post
A wiadomo o której jutro ta konferencja?
O 14.00

To w sumie nawet zabawne, że mniej kontrowersji wywołuje jechanie po trio, zarzadzie czy piłkarzach (video szrot itp) ale jak się powie " trzeba jakoś zdzierżyć Obajtka na konferencji to wywołuje lawinę komentarzy.

Choć przynajmniej okazało się że na forum jeszcze ktoś żyje. Dużo więcej komentarzy niż po wygranych spotkaniach
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 16.06.2021, 20:45
To raczej zrozumiałe - trudno w tej kwestii odciąć się od wątku politycznego, a jak widać nie trudno, żeby paru osoba zrobiła się grzalka na samo wspomnienie tematu.

Dla mnie sam sponsor i zastrzyk gotowy, który tak jak ktoś wcześniej powiedział, została by przejedzona jak nie przez nas to przez kogos innego, to super sprawa i brawa dla trio za ogarnięcie tematu. Jeśli tylko nie będziemy musieli świecić marka/piłkarzami/historia niczym Kubica - to niemialbym żadnych skrupułów, żeby doić Orlen.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 16.06.2021, 20:48
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Pasiaste damy to niedościgniony stan umysłu i wolałbym żeby na tym forum nikt nie próbował im dorównać.
to akurat stanowisko hipokryty z petro plock

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 16.06.2021, 21:22
azor napisał(a):Wyświetl post
To raczej zrozumiałe - trudno w tej kwestii odciąć się od wątku politycznego, a jak widać nie trudno, żeby paru osoba zrobiła się grzalka na samo wspomnienie tematu.

Dla mnie sam sponsor i zastrzyk gotowy, który tak jak ktoś wcześniej powiedział, została by przejedzona jak nie przez nas to przez kogos innego, to super sprawa i brawa dla trio za ogarnięcie tematu. Jeśli tylko nie będziemy musieli świecić marka/piłkarzami/historia niczym Kubica - to niemialbym żadnych skrupułów, żeby doić Orlen.

To znaczy że czego się spodziewasz? Że dostaniemy kasę, a loga Orlenu nie będzie na koszulkach? Czy Błaszczykowski nie będzie brał udziału w spotach jak Kubica. Że mamy się jako klub wstydzić takiego sponsora? Najbogatszej spółki w europie wschodniej? Alfa Romeo się nie wstydzi, a my się mamy wstydzić? I doić Orlen? Niektórym widzę słoneczko przygrzało za mocno...

To, że taki Orlen w ogóle na nas jako klub spojrzał, podnosi nasz prestiż na rynku reklamowym o kilka pozycji. I sprawia że zaczniemy być postrzegani jako dobrze zarządzana spółka z perspektywami na przyszłość. Dla właścicieli i zarządu owacja na stojąco.

A że grupce zaczadzonych politycznie przeszkadza że będzie lepiej dzięki firmie która wszystko musi robić źle to nie ma się co przejmować...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 16.06.2021, 21:30
Przeraża mnie, że w naszym kraju polityka tak pada ludziom na głowy, że potrafią atakować siebie wzajemnie nawet w sprawie ich wspólnej. Brak sponsorów źle, jest sponsor źle, sponsor związany z niewłaściwą partią - źle.
Orlen może pomóc teraz w znalezieniu innych sponsorów, bo daje większą wiarygodność.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów