The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.09.2019, 19:28
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie byli faworytem, ale przy takich zmianach w składzie było spore ryzyko że odpadniemy
https://www.oddsportal.com/soccer/po...isla-t6hmgt4Q/

Dla mnie osoby chcące zwolnienia Stolarczyka to debile.
Jest to gośc dzięki któremu wielu piłkarzy nie rozwiązalo w zimie wcześniej kontraktu, odbudował kilku zawodników, wypromował Kolara za którego dostaliśmy fajną kasę.

Poza tym zwolnienie Stolara i jego sztabu to ogromne pieniądze, które można wykorzystać na jeden spory kontrakt dla nowego zawodnika w zimie.
Nasz trzeci skład odpadł z Błękitnymi.

Drugi (bo de facto to jest drugi) zagra pewnie w Derbach. Napiszę tak - jestem pełen obaw.

Stało się to czego wielu się obawiało, czyli kontuzje podstawowych zawodników robiących grę. Wychodzi teraz jak słabą ławkę mamy. A mamy taką z wiadomych powodów.
Taki Zdybowicz pewnie powinien grać na wypożyczeniu, ale gra w Pucharze Polski bo naszym jedynym napastnikiem który strzela bramki jest Brożek.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 19:49.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.09.2019, 19:41
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Może trzeba zadać pytanie dlaczego w naszej drużynie jest tyle kontuzji?
Bo mamy starych, wyeksploatowanych albo wybrakowanych/zaniedbanych zawodników i nie dysponujemy infrastrukturą ani personelem jak w Milanie?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 25.09.2019, 19:59
czaro napisał(a):Wyświetl post
Bo mamy starych, wyeksploatowanych albo wybrakowanych/zaniedbanych zawodników i nie dysponujemy infrastrukturą ani personelem jak w Milanie?
No tak Błękitni Stargard mają to wszystko czego nam brakuje dobre
Odpowiedz cytując
Matios98
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 25.09.2019, 20:07
Moim zdaniem domaganie się zwolnienia Stolara, to jakiś absurd, który mogę zrozumieć jedynie o tyle, że ludzie piszą wkurzeni, rozemocjonowani po meczu, ale tak w pełni na serio, to na szczęście mamy sensowny zarząd, wiec nikomu taki chory pomysł na myśl nie przyjdzie, oni tam najlepiej wiedzą jaką mamy sytuacje finansową a co za tym idzie jaką kadrę. Faktem jest, że mamy serie 3 meczów bez zwycięstwa (wszystkie wyjazdowe) ale nie sadzę, żeby to był czas, żeby rozdzierać szaty i kręcić aferę w stylu " tak naprawdę to Sobol był trenerem a Stolarczyk tylko pachołkiem i teraz to wychodzi"- takie głosy to jakiś żart, zaraz ktoś będzie psiał, że wszytko się zaczęło od odejścia Bałaniuka... no absurd po prostu. Nie wiem czy można już mówić o jakimś kryzysie, ale tak czy siak od tego są trenerzy żeby z tego kryzysu (ewentualnego) wyjść, a nie że będziemy się tu domagać zwolnienia trenera za każdym razem jak jest kryzys, bo to kolejny absurd, który u nas w Polsce jest niestety powszechny.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.09.2019, 20:40
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
No tak Błękitni Stargard mają to wszystko czego nam brakuje dobre
Pytanie dotyczyło kontuzji. Dlatego właśnie moja odpowiedź była dobra.

Rozumiem, że jest Ci ciężko po tej porażce. Mnie też ten wynik rozczarował, ale w sytuacji, w której jest Wisła potrzeba myślenia i cierpliwości, a nie emocji. Także kibicom, aby jakoś ten czas przetrwać.

Edit:
Aha, żeby była pełna jasność. Oczywiście może być tak, że Stolarczyk jest naprawdę słabym trenerem, który szkodzi drużynie, posiadającej znacznie większy potencjał. Ale na razie dostępne kibicom informacje na to nie wskazują. Mamy niedoświadczonego trenera, słaby zespół, braki kadrowe i takie porażki jak dzisiejsza są niestety wkalkulowane w naszą pozycję. Nie znaczy to, że są regułą. Znaczy to, że mogą się zdarzyć.
Ostatnio edytowane przez czaro : 25.09.2019 o godz. 20:44.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 25.09.2019, 21:01
Arked napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem zabrakło umiejętności nie motywacji. Już mi się słabo robi jak słyszę to .......enie o braku motywacji.
A mnie jak ktos twierdzi,ze płkarze z II ligi maja lepsze umiejeności niz nasi....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 25.09.2019, 21:10
a mnie jak czytam takich idiotów jak kolega powyżej , niby od 2005 na forum , czyli pewnie chłop koło 40stki albo i po, bo w tamtych latach gnoje raczej neta nie mieli , a posty jakby spadł z kosmosu

też by mnie osłabił tekst że piłkarzez II ligi mają lepsze umiejetnosci od nas

gdyby chodziło tu o nasz 1 skład , w pełnej formie

chyba każdy rozumny człowiek wie w jakiej jesteśmy sytuacji finansowo-kadrowej
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.09.2019, 21:10
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
A mnie jak ktos twierdzi,ze płkarze z II ligi maja lepsze umiejeności niz nasi....
Którzy nasi? Zdybowicz, Grabowski, Szot, Kumah, Pawłowski (nie ten dobry). Szczerze, to raczej tamci nie dostali nerwowej biegunki słysząc te nazwiska w wyjściowym składzie. To może Basha, Boguski i Drzazga mieli rozpieprzyć ich obronę?
Gdyby grał jeden pary Brożek - Błaszczykowski to by wystarczyło, a tak dwa błędy indywidualne przemeblowanej obrony i nawet wpuszczenie ofensywnej trójki z pierwszego składu nie wystarczyło.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 21:16.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 25.09.2019, 21:20
Dobra: SKONCZCIE pierd... przed nami najważniejszy mecz rundy (niestety ważniejszych nie mamy), więc skupmy się na tym i nie srajmy we własne gniazdo. Jakbyśmy grali teraz z łksem czy innym rakowem to możnaby się obrzucać g., ale teraz jest to niewskazane.

Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 25.09.2019, 21:23
Serio ktoś jest w stanie tłumaczyć odpadnięcie z pucharu z II ligowcem?
Kurtyna.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 25.09.2019, 21:27
serio ktoś jest w stanie mieć pretensje do drużyny o to odpadnięcie ?

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ed-derbami-kra
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 25.09.2019, 21:47
Odpadamy z 11 drużyna drugiej ligi, z której nie wymienisz z pamięci jednego zawodnika. My wystawiamy zmienników, którzy mają się bić i pierwszy skład w ekstraklasie. Pomijając już fakt, że połowa forum wystawiała by Kumahów od pierwszej minuty żeby mogli się pokazać a nie ciągle dziadek Brożek.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 25.09.2019, 21:57
A ktoś uwzględnił, że my chcieliśmy odpaść? Nie mamy na tyle przyzwoitych zawodników żeby grać na dwa fronty. Nie mamy nawet tylu żeby grać na jednym.
My mamy jeden cel główny: utrzymać się !
I mamy drugi poboczny: wejść do ósemki.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.09.2019, 21:58
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Odpadamy z 11 drużyna drugiej ligi, z której nie wymienisz z pamięci jednego zawodnika. My wystawiamy zmienników, którzy mają się bić i pierwszy skład w ekstraklasie. Pomijając już fakt, że połowa forum wystawiała by Kumahów od pierwszej minuty żeby mogli się pokazać a nie ciągle dziadek Brożek.
Połowa forum domagała się Wasyla za Janickiego...
Ławkę mamy słabszą niż się wydawało, a takiego Zdybowicza czy Kumaha to nie wiem czy wszyscy kibice Wisły kojarzą, nie mówiąc o reszcie. Bądźmy poważni.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 25.09.2019, 22:17
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Odpadamy z 11 drużyna drugiej ligi, z której nie wymienisz z pamięci jednego zawodnika.
Wolfy wymienił parę postów wyżej połowę naszego podstawowego w tym meczu składu, piłkarze którzy na co dzień są wirtuozami w IV lidze. Ich nazwiska komukolwiek poza tym forum coś mówią?

Włącz myślenie
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 25.09.2019, 22:30
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a mnie jak czytam takich idiotów jak kolega powyżej , niby od 2005 na forum ,

chyba każdy rozumny człowiek wie w jakiej jesteśmy sytuacji finansowo-kadrowej
No to ewidentnie Ty nie dorosłes jeszcze.I nie nazywaj mnie idiota ,bo to dowodzi,że tylko " w internetach" mozesz grac twardziela

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Którzy nasi? Zdybowicz, Grabowski, Szot, Kumah, Pawłowski (nie ten dobry). o.
Za Twoim tokiem myslenia to po co Oni są w Wisle (zostali przecież wybrani).W takim razie to juz lepiej ,zebysmy za Nich więli zawodników z Stargardu,a pewnie jakby zajeli sie tylko zawodowo piłką ,to by przeskoczyli nasz pierwszy skład.
A odpowiadajac na Twoje pytanie moze i Ci ,ale najpewniej Boguski, Janicki, Drzazga, Basha (67 min – Wojtkowski), Jean Carlos Silva (61 min – Mak)61 min – Savicević) .
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 25.09.2019 o godz. 22:44.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 25.09.2019, 22:38
..............
Powód: Do usunięcia
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 25.09.2019 o godz. 22:41.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 25.09.2019, 22:41
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Wolfy wymienił parę postów wyżej połowę naszego podstawowego w tym meczu składu, piłkarze którzy na co dzień są wirtuozami w IV lidze. Ich nazwiska komukolwiek poza tym forum coś mówią?

Włącz myślenie
może niedzielnemu kibicowi nie..
ale nikt mi nie powie, że Zdybowicz, które zaczął strzelać w 1 lidze, Szoty reprezentant Polski itp są gorszymi piłkarzami od średniaka 2 ligii.. nawet jakby Balicki wyszedł w ataku to na takim poziomie rozgrywek strzelał aż miło.. więc nie popadajmy w skrajność
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 25.09.2019, 22:44
W takim razie to juz lepiej ,zebysmy za Nich więli zawodników z Stargardu,a pewnie jakby zajeli sie tylko zawodowo piłką ,to by przeskoczyli nasz pierwszy skład.
Ale tylko pod warunkiem, że przeszliby na zasadzie wolnego transferu. Na transfer gotówkowy całkiem możliwe, że nas nie stać...
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 25.09.2019, 22:49
Coś mi się zdaje, że Kumah nie zbliży się do poziomu SARKIEGO :////

A żeby tak powspominać jak to kiedyś było.... Donald.... szalony Donald z penisem na fotkach... to były czasy...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.09.2019 o godz. 23:08.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 26.09.2019, 07:51
No to ewidentnie Ty nie dorosłes jeszcze.I nie nazywaj mnie idiota ,bo to dowodzi,że tylko " w internetach" mozesz grac twardziela

Za Twoim tokiem myslenia to po co Oni są w Wisle (zostali przecież wybrani).W takim razie to juz lepiej ,zebysmy za Nich więli zawodników z Stargardu,a pewnie jakby zajeli sie tylko zawodowo piłką ,to by przeskoczyli nasz pierwszy skład.
A odpowiadajac na Twoje pytanie moze i Ci ,ale najpewniej Boguski, Janicki, Drzazga, Basha (67 min – Wojtkowski), Jean Carlos Silva (61 min – Mak)61 min – Savicević) .
Są u nas ponieważ:
a) ktoś musi grać w rezerwach
b) konieczni są alternatywni młodzieżowcy z uwagi na idiotyczny przepis
c) liczymy że ktoś z nich wejdzie na wyższy poziom, z pomocą naszego sztabu, z czasem.

To absolutnie nie jest jakaś wyselekcjonowana elita. Co innego gdyby zdrowi byli Buksa i Hoyo Kowalski, oni już pokazali że mają zadatki na grę na poziomie ekstraklasy. Reszta wchodzi z braku laku...

Za jakiś czas kogoś wypożyczymy, reszta wróci do niższych lig.
Ci kolesie stanowili o naszej sile ofensywnej w tym meczu. Oni i Drzazga. Reszta wyszła ratować wynik i nawet udało się, ale nie wiem który geniusz zrobił drugiego karnego.

Sprawdź wyniki naszych rezerw. Zapewniam Cię że wymienieni zawodnicy nie golą w czwartej lidze wszystkich 4 do zera. To nie jest tak że włożenie koszulki Wisły daje Ci +10 do skilla.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.09.2019 o godz. 09:40.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 26.09.2019, 09:37
W punkt wolfy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 26.09.2019, 09:38
Dobrze że odpadli, zaoszczędzimy kasy i czasu na organizowaniu wyjazdów oraz ograniczamy ryzyko kontuzji.
Nie ma o czym gadać, derby trzeba wygrać.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 26.09.2019, 09:44
Od razu widać kto w piłkę nie grał....

1) Zerknijcie sobie jakie mieliśmy zestawienie obrony

2) Większość naszych piłkarzy grała pierwszy raz ze sobą, Błękitni cały czas grają ze sobą.

3) Z pierwszego składu na swojej pozycji zagrali Basha i Jean Carlos

4) Dyspozycja dnia jak i szczęście ma duże znaczenie

5) Determinacja - mecz życia dla jednych ; mecz ogórkowy dla drugich. W głowach jednych - muszę pokazać na co mnie stać - w głowach drugich sławetne : ch*ja grają, opie*dolimy ich.

6) W Pucharze Polski bardzo częsty obraz - odpadanie ekstraklasowców z drużynami I i II ligi. Większość jest wygranych przez zespoły z ekstraklasy, a w 20-30% przypadków niespodzianki. Dlatego też Raków w pucharze był bardzo wysoko a w lidze teraz ma lekki problem. Był w stanie się spiąć na 1-2 mecze na wyżyny swoich możliwości, a jak trzeba to robić co tydzień to wystarczy zaglądnąć w tabelę.

7) Taka jest piłka. Murowani faworyci z reguły wygrywają swoje mecze. Z reguły, nie zawsze.

------------------------------------------------

Wiadomo, że odpadnięcie ze Stargardem nikomu chluby nie przynosi. Jest to wpadka. Byliśmy faworytami, nie podołaliśmy. Ale jak czytam tą nagonkę na Stolara to mnie pusty śmiech ogarnia.

Przypomnę tylko tyle :

Lech Poznań - Wisła Kraków 2 : 5
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5 : 2
Wisła Kraków - Cracovia 2 : 0
Korona Kielce - Wisła Kraków 2 : 6
Wisła Kraków - Cracovia 3:2
Wisła Kraków - Legia Warszawa 4:0

I co, teraz zwalniamy trenera, bo przegrał z Płockiem - a mógł wygrać? Gdyby wygrał bylibyśmy w górnej ósemce z 4 punktami straty do lidera, a tak przegraliśmy i mamy 4 punkty przewagi na strefą spadkową.

Co to oznacza? Że jeszcze sezon dobrze się nie zaczął i Wisła może grać o wszystko w tym sezonie, łącznie z walką o czołowe lokaty jak i bronieniem się przed spadkiem. Podobnie pierwsza w tabeli obecnie Pogoń. Równie dobrze może wylądować poza ósemką.

Ci płaczący to banda panikarzy, żeby nie wyzywać kogoś od damskich organów, bo to jednak na forum nie przystoi. Oceniać można po sezonie, ewentualnie po całej rundzie. Będzie naprawdę źle - to zarząd zastanowi się nad zmianą trenera. Teraz byłoby to chyba najbardziej kretyńskim ruchem jaki mogę sobie wyobrazić.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.09.2019 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 26.09.2019, 10:19
Po 9. kolejkach ubiegłego sezonu, Cracovia zajmowała ostatnie miejsce w tabeli, cała Polska cisnęła bekę z Probierza...

A na szczycie wszyscy zachwycali się genialną Jagiellonią, która walczyła o tytuł, a puchary to już miała pewne...

Bardzo fajnie prezentowała się też Miedź Legnica, zajmująca miejsce w połowie stawki...

Naprawdę na jakiekolwiek podsumowania przyjdzie czas w styczniu...
21312
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 26.09.2019, 10:26
Na ten czas trzeba wytrzymać presję, a jak będzie źle to po prostu zapewnić wzmocnienia trenerowi w następnym okienku.
Odpowiedz cytując
ReMix
Member

Od: 07.2014

Stary 26.09.2019, 10:29
Moze by tak zarzad zaczal wymagac cos od trenera I zawodnikow?!!?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 26.09.2019, 11:12
a i jeszcze jedno , ale tu trzeba myślenia abstrakcyjnego , więc post bedzie zrozumiały , może dla kilku forumowiczów

(wolfy, czaro, simone, wiesniak)

ciekawe co by pisały osoby aktualnie krytykujące trenera za mecz w Stargardzie , gdyby ich "posłuchał" , puścił 1skład w tym Brożka, Kube na blokadach , i na derby zostałaby nam kadra jeszcze słabsza niż zagrała na pomorzu ? (a Paweł i Kuba , być może na cały sezon out)
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 26.09.2019, 11:28
Arkadiusz.Czerepach - ciekawi mnie co by było gdyby dzisiaj okazało się, że przez wymieszanie pierwszego składu z rezerwami kontuzjowani na derby są Janicki, Basha, Wojtkowski i Savicevic? To wszystko, żeby ładnie odpaść z Błękitnymi.

Chcieli odpuścić i wystawić rezerwy? Ok, trzeba było je wystawić.

A tak to zrobiono mixa - paru zawodników pierwszego składu + paru z drugiego + paru z rezerw. Efekt? Skład nie zgrany (po raz pierwszy w takim układzie i zapewne ostatni) a jednocześnie i tak ryzykujemy kontuzjami zawodników kluczowych (Wojtkowski, Basha/Savicević, Janicki) plus męczymy zmienników (Boguski, Drzazga).

No i na pozycji najmniej kontuzjogennej, najmniej męczącej dajemy odpocząć pewniakowi - Buchalikowi, wystawiając Lisa...

Sensu ta cała eskapada do Stargardu nie miała, nie szukajmy go na siłę...
21312
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 26.09.2019, 11:37
Panowie, dajmy juz spokoj z Kuba i jego walka z judaszami. Przeciez on od miesiaca nie powachal murawy i liczymy ze wyjdzie i rozjedzie lewa stronę pasków? Podobnie zresztą rzecz sie ma z Pawlem. Jak on wygladal grajac z musu, widzielismy ostatnie 3 sezony. Podsumowując, albo zagramy dobrze kolektywnie albo nie. Natomiast odpuscmy slepa wiare w naszych nestorow bo to zgubne (choc Pawla oczywiscie chetnie bym w skladzie widzial, w naszej sytuacji alternatyw nie widac).
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów