The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.09.2019, 16:02
Kac napisał(a):Wyświetl post
nie no w tym sezonie nie spadniemy, sa gorsze lajzy, ale w kolejnym juz bedziemy ostro "walczyc o spadek" jak Stolar nie poprawi wyjazdow lub nie znajdziemy trenera co lepiej punktuje...
A skąd przypuszczenie że u innego trenera Ci zawodnicy lepiej zagrają? Klemenz, Mak czy Wojtkowski bardzo się rozwinęli, ale my mamy słaby zespół, zwłaszcza obrońców.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 22.09.2019, 16:08
Ty tak poważnie o tych zawodnikach
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 22.09.2019, 17:09
Ogólnie to jest dramat SFG leżą i kwiczą, pressing leży i kwiczy, system gry leży i kwiczy, bo nie mamy do tego systemu zawodników. Pokazywanie się partnerom do gry a nie gra na alibi leży i kwiczy. Uparte granie od tylu nawet nie będę komentował, ktoś w klubie niezły towar zażywa i myśli, że jest trenerem MC Generalnie to jest C.H.UJNIA Z PATATAJNIĄ A jak te większe łajzy od Nas bardziej zepną pośladki i zaczną zapierdalac to niestety ale spadamy. Pisałem na początku jak się co niektórzy nasza obroną jarali i twierdzili ze jest OK. Jednak wyszło na moje, i obym się teraz mylił bo inaczej 1 ligo witaj.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 22.09.2019, 17:27
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ty tak poważnie o tych zawodnikach
Tak, poważnie. Jeśli wierzysz że skład jaki wyszedł w Płocku nadaje się na choćby puchary to gówno się znasz na piłce. To że sobie gimbaza ubzdurała że Chuca to drugi Carlitos nie znaczy że z miejsca zaora tą ligę.

Mogę Ci lecieć pozycja po pozycji skąd zawodnik przyszedł, ile ma lat i jaki jest z nim problem, ale sam możesz sobie to sprawdzić. Podpowiem Ci tylko tyle, że o żadnego piłkarza nie wygraliśmy licytacji z poprzednim klubem, wszędzie żegnano ich z radością.

To jest skład na spokojne utrzymanie, ale niewiele więcej. Nie bez Brożka i Kuby, z Bashą po kontuzji i Saviceviciem sabotującym grę.

Stolarczyk musi poprawić SFG, asekurację i grę w obronie ale z Janickim z tyłu albo jeszcze goszym Wasylem cudów nie będzie.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 22.09.2019, 17:43
To Ty chyba masz problem ze zrozumieniem pytania...więc wpierw czytaj ze zrozumieniem,a potem poddawaj pod wątpliwość czyjąś "znajomość się na piłce".
Chodziło mi o tych konkretnych zawodników wymienionych przez Ciebie.
Mak do tej pory zaliczył jeden w pełni udany mecz.Drugi Małecki"jezdiec bez głowy",dużo pzegranych pojedynków.
Wojtkowski to samo przy czym widać u Niego rzeczywiście od kilku meczów większą dojrzałośc w grze(może przyszło to z wiekiem).
Klemens jest solidny,ale przecietny,nic ponad to no i u nas ma miejsce w pierwszym składzie.
Ale to moje zdanie i nie musisz się z Nim zgadzać.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 22.09.2019, 18:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To że sobie gimbaza ubzdurała że Chuca to drugi Carlitos nie znaczy że z miejsca zaora tą ligę.

.
na ten moment to Czuka nie pokazal ze ma brony, wiec do orania jeszcze długa droga...

z jednym skrzydlowym i w 10 ciezko wygrac mecz (bo od kiedy zszsedl Pawka, nie bylo napastnika, )
Klemenz na boku, przy naszej taktyce z bocznymi obroncami grajacymi wyzej niz pomoc, to jest morderstwo. i tak zagral super, ale motoryki u niego nie bedzie a to jest podstawowa cecha takiego biegacza.
Wasyl to gra tylko to co ja na lidze orlikowej z 10 lat mlodszymi, jedyne co mozna zagrac to sie w.......ic bo na szybkosc i zwrotnosc to sie przegrywa na starcie.
szkoda Plocka, ale na Nasze szczescie derby rzadza sie innymi prawami i kazdy powinien wyjsc potrojnie zmobilizowany.
na pewno potrzeba Nam wzmocnien w kazdej formacji, by walczyc spokojnie o 8.
na papierze na dzis wygladamy znowu bardzo slabo, fajnie by bylo jakby odpalil jakis Zdybowicz czy czarny.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Od: 04.2018

Stary 22.09.2019, 18:44
Mnie najbardziej boli, ze Stolar nie wyciąga wniosków. Cały sezon gramy jeden mecz. Jak przeciwnik nie zareaguje na nasz styl to wygrywamy. Jak zareaguje - to zawsze spier...��.♂️

Jestem wielkim zwolennikiem Stolara, ale chyba to trener jednej taktyki. Gdzie umiejętna gra z kontry? Gdzie zmiana tempa gry itp...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 22.09.2019, 19:34
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej boli, ze Stolar nie wyciąga wniosków. Cały sezon gramy jeden mecz. Jak przeciwnik nie zareaguje na nasz styl to wygrywamy. Jak zareaguje - to zawsze spier...��.♂️

Jestem wielkim zwolennikiem Stolara, ale chyba to trener jednej taktyki. Gdzie umiejętna gra z kontry? Gdzie zmiana tempa gry itp...
Wszystko to jest jak są wykonawcy. Brak Pawła, Kuby czy Boguskiego to strata "mózgu" drużyny. Do tego Savicević w obecnej formie i jest jak jest.

Griszka30KR - jak na nasze warunki to są dobrzy piłkarze. Mak gra trzeci bardzo dobry mecz z rzędu (rekord w karierze), Klemenz bardzo solidny, Wojtkowski jeden z lepszych juniorów. Wiadomo że jakość piłkarska to u nas Kuba i Paweł, ale każdy z wymienionych gra o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie. Można wymagać od nich cudów, ale jaki to ma sens? Są u nas z jakiegoś powodu (bo im się kariery wcześnie s.......iły),
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.09.2019 o godz. 19:36.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 22.09.2019, 21:41
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej boli, ze Stolar nie wyciąga wniosków.
Z drugiej strony prowadzi drużynę trzecią rundę i dwa razy wymieniono mu skład. Ma wizję gry, to pewne i lepi jak może. Porównując do np. Kiko jest to piłka dużo lepsza i ładniejsza dla oka. Wzięliśmy trenera bez dorobku, który jeszcze musi potwierdzić klasę i wiele się nauczyć. Myślę, że trzeba po prostu czekać. Na koniec roku albo sezonu będziemy mądrzejsi. Nie gramy o podium, może wreszcie czas wyluzować ze zwalnianiem trenerów co miesiąc.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 22.09.2019, 22:16
@czaro Ale nikt a bynajmniej ja nie miałem na myśli zwalnianie trenera . Chodzi o to ze nasz trenejro nie wyciąga wniosków. Wiem, że zawodnicy jacy są to chyba każdy widzi ale do cholery gdzie są SFG !!! Dlaczego plac gry maja zawodnicy którzy prezentują radosny futbol a noe tacy którzy wypełniają założenia taktyczne bo chyba Stolarczyk nie każe im tak radośnie grać?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.09.2019, 23:18
można dostać raka jak czytam te brednie

nie mamy żadnych widoków na lepszego trenera , i codziennie modle sie żeby jeszcze Maćkowi nie chciało sie trzsnąć drzwiami w takich okolicznościach finansowo - organizacyjnych jakie mamy

a jednak sa tutaj sieroty po Cupiale , którym sie zebrało na recenzowanie gościa który jakimś cudem jeszcze jest w stanie tutaj cokolwiek ogarniać

po wakacjach postanowiłem sobie że z braku czasu nie bede zaglądał do innych tematów niż tworzone przez mnie meczówki , ale oczywiście pękłem i teraz żałuje
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.09.2019, 23:27
W temacie trenera cieszy mnie jedno. Mamy sensownych właścicieli, którzy w zeszłym sezonie stwierdzili, że choćby przegrał wszystko to nie będą zmieniać i mam nadzieję, że w tym powiedzą to samo.

Problem jest taki, że o ile Brożek wszedł z przytupem w sezon to właśnie mu coś "strzykło". Miejmy nadzieję, że na Craxę będzie zdrowy!
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 22.09.2019, 23:28
Nikt nie powinien narzekać na Stolara. To utalentowany trener, musi jednak mieć stabilną kadrę prezentującą jakość na grupę mistrzowską - obecnie niestety nie mamy takiej kadry.

Zobaczcie sobie na poczynania Probierza. Gość ma mnóstwo czasu, spokój, pieniądze, a jedyne co potrafi zagrać, to piłka do boku i laga w pole karne.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 23.09.2019, 08:40
Stolarczyk musi mieć czas aby poskładać w miarę sensowny zespół z materiału, który posiada. Nie Jego wina, że reżyser gry Savicević jest cieniem zawodnika z zeszłego roku a Chuca i Jean Carlos póki co kopią się po głowach. Odpalił Wojtkowski- może warto dać szansę Pawłowskiemu lub Buksie jak dojdzie do zdrowia?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 23.09.2019, 09:40
Jak ktoś uważa że w tym sezonie z bardziej gówno grającymi zespołami niż my możemy spaść to chyba piłkę ogląda od wczoraj. Popatrzcie co się dzieje w tej lidze jak grają drużyny. Tutaj się może zdarzyć wszystko i każdy może mieć dobrą serie jak ma teraz Płock. Jak ktoś jest pewny spadku to zapraszam do stsa, fortuny czy innego totolotka z grubym hajsem grajcie na nasz spadek a potem się chwalcie kuponami.

Już któryś raz piszę, że Stolar widzie zawodników na co dzień, wie na co ich stać i raczej nie sabotuje gry wystawiając tych którzy są w słabej dyspozycji. Przykład Wasyla gdzie pół forum i tłitera płakało gdzie zmiany Janicki ałt, wszedł Wasyl i widać ze nie jest on jakimś mega pewnym punktem drużyny.

Mamy skład jaki mamy czyli 3 wiekowych graczy którzy swoim doświadczeniem ciągną ten zespół do góry, mamy kilka odrzutów z innych klubów, a potem mamy JUNIORÓW którymi łatamy ławkę. Jesteśmy w takiej samej sytuacji jak w poprzednim sezonie i będziemy w podobnej sytuacji za sezon. Nadal na pierwszym miejscu jest redukcja zadłużenia ile się da, a wynik sportowy chcąc nie chcąc schodzi na drugi plan.

Można obwiniać Stolara za sfg i za organizację gry ale tu druga sprawa odszedło mu ze sztabu dwóch gości którzy byli za coś odpowiedzialni(mowa była właśnie o SFG a Kondak był analitykiem). znów trzeba czasu by wszystko poukładać, a zapewne w zimie znów odejdzie ktoś za kogo będzie oferta także znów w koło Macieju.... Nasza hegemonia się skończyła dekadę temu i teraz jesteśmy ligowym średniakiem z ambicjami czy się to komuś podoba czy nie i szybko się to nie zmieni póki w klubie nie będzie poukładane z finansami czy nawet miastem które ciągle robi nam pod górę.
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 23.09.2019, 11:35
Do trenera nic nie mam,to nie jego wina że co mecz mamy praktycznie pomoc w nowym zestawieniu (kontuzje)Ale Maciek wytłumacz mi jedną rzecz na litość boską po co dwóch zawodnikow przy rzutach roznych?!!!!!przecierz tam robi się taka dziura i autostrada do naszej bramki, wystarczy ktoś szybki na szpicy i jesteśmy w dupie.... .Jeśli Paweł nie zagra z zydami, to ja widzę Bukse od poczatku. Szybki bez kompleksów bardzo dobry technicznie,.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.09.2019, 15:25
Cygan82 napisał(a):Wyświetl post
Do trenera nic nie mam,to nie jego wina że co mecz mamy praktycznie pomoc w nowym zestawieniu (kontuzje)Ale Maciek wytłumacz mi jedną rzecz na litość boską po co dwóch zawodnikow przy rzutach roznych?!!!!!przecierz tam robi się taka dziura i autostrada do naszej bramki, wystarczy ktoś szybki na szpicy i jesteśmy w dupie.... .Jeśli Paweł nie zagra z zydami, to ja widzę Bukse od poczatku. Szybki bez kompleksów bardzo dobry technicznie,.
Buksa już wyleczył kontuzję?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 24.09.2019, 20:47
Jasne, że można krytykować Stolara, bo krytyka jest rozwijająca, a w tym momencie, gra Wisły pozostawia wiele do rzeczenia. Razi choćby to, że chcemy grać piłką, a nie potrafimy się ustawiać i nie ma ruchu do piłki.i Co do zwolnienia, nikt tego nie sugeruje, zresztą na ten moment byłoby to kompletnie bez sensu. Trzeba czekac do końca kontraktu i wtedy robić podsumowanie.

Na szczęście, mamy teraz ten komfort, że rządzą nami ludzie z głową na karku i to oni powinni podejmować przemyślane decyzje, a nie kibice.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.09.2019, 18:03
Brawo Stolar!
Jak rozumiem Błękitni maja większy budżet i transfery dokonują przebierajac z zawodników a nie to co my tylko takich bierzemy, których nikt inny nie chce...
Czy może jednak można już zacząć czegoś wymagać? (w żadnym wypadku nie uważam że czas myśleć o zwolnieniu, żeby była jasność)
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 25.09.2019, 18:11
Czy to wina w motywacji przez Stolarczyka,nastawienia zawodników ,założenia gry w PP,nie wiem,,ale z Błekitnymi to nawet drugi skład powinien wygrać.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.09.2019, 18:28
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Brawo Stolar!
Jak rozumiem Błękitni maja większy budżet i transfery dokonują przebierajac z zawodników a nie to co my tylko takich bierzemy, których nikt inny nie chce...
Czy może jednak można już zacząć czegoś wymagać? (w żadnym wypadku nie uważam że czas myśleć o zwolnieniu, żeby była jasność)
O ile się orientuję co sezon kilka drużyn z ekstraklasy odpada z rywalami z niższych lig. Obciach, ale pokazuje też jaką mamy kadrę.

Nie wiem czego oczekujesz od Stolarczyka? Miał olać derby i wystawić "pierwszy" (w sensie wszystkich zdrowych) skład na Błękitnych? Chujową taktykę dobrał? Nie rozpracował ich?
Czy po prostu na ławce mamy co mamy.
Błękitni już chyba raz wygrali z Lechem w PP i odpadli w dogrywce drugiego meczu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 18:33.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 25.09.2019, 18:33
Po 1.

Stolarczyk nie jest wybitnym trenerem.

Po 2.

Nasza kadra nadaje się do gry w fife najwyżej a nie w ekstraklasie...

Te wyniki i żałosna gra to wypadkowa, skończyło się lecenie na pozytywnej energii z zimy, piłkarze którzy maja juz swoje lata albo nie maja umiejętności nie prezentują życiowej formy i mamy co mamy, dno i kilometr mułu, z tą różnicą, że nie jesteśmy legią ani lechem czy nawet cracovią żeby robic rewolucją za pół roku bo nie ma na to hajsu, oby tylko nie spaść bo wtedy tj. Obidziński powiedział w wywiadzie, już nic nas nie ratuje...
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 25.09.2019, 18:34
Moim zdaniem zabrakło umiejętności nie motywacji. Już mi się słabo robi jak słyszę to .......enie o braku motywacji.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.09.2019, 18:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O ile się orientuję co sezon kilka drużyn z ekstraklasy odpada z rywalami z niższych lig. Obciach, ale pokazuje też jaką mamy kadrę.

Nie wiem czego oczekujesz od Stolarczyka? Miał olać derby i wystawić "pierwszy" (w sensie wszystkich zdrowych) skład na Błękitnych? Chujową taktykę dobrał? Nie rozpracował ich?
Czy po prostu na ławce mamy co mamy.
Błękitni już chyba raz wygrali z Lechem w PP i odpadli w dogrywce drugiego meczu.
Wygrania jakiegoś meczu na wyjezdzie na początek?
Reakcji na tracę ie w kółko takich samych bramek? Większej elastyczności taktycznej?
Od zagrania co 3 dni raz w sezonie chyba nikt jeszcze nie umarł?
Nasi oldboje i tak kontuzjowany przecież
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.09.2019, 18:47
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Wygrania jakiegoś meczu na wyjezdzie na początek?
Reakcji na tracę ie w kółko takich samych bramek? Większej elastyczności taktycznej?
Od zagrania co 3 dni raz w sezonie chyba nikt jeszcze nie umarł?
Nasi oldboje i tak kontuzjowany przecież
Nie mamy kadry do grania co trzy dni. Możesz sobie .......ić i ironizować do woli, ale przy kadrze jaką mamy to nie jest możliwe. Kto się niby nadaje? Szklany Mak, trzydziestoparoletni Boguski, Savicević i Basha po kontuzji? Reszta kontuzjowana albo zwyczajnie chujowa.

Ty byś zaryzykował, bo .......enie bez sensu nic nie kosztuje. Może by nikt nie umarł, a może jednak by się to odbiło albo skończyło kolejną kontuzją.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 25.09.2019, 18:55
Trzeba wprost napisać - dzisiejsza porażka jest efektem działań tych wrogów, którzy przeszkadzali Świętemu Zarządowi TS z Santo Subito Marzeną na czele i chcieli odebrać Świętą Ziemię TS-u.

Takie wytłumaczenie na tym forum było najważniejsze.

C... z wynikami, c... ze wszystkim - ważne, że TS walczy z wrogami, a teraz Socios kontynuuje tę walkę.

A Santo Subito Marzena, Ojciec Chrzestny Ludwik i Ambasador Tadeusz niewinni.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 25.09.2019, 19:06
powiedzmy sobie szczerze Błekitni byli faworytem tego meczu , i pojawiały sie takie głosy rozsadku w temacie meczowym. krytykantom Stolara tradycyjnie polecam z rozpędu uderzyć jądrami o słupek
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 25.09.2019, 19:12
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
powiedzmy sobie szczerze Błekitni byli faworytem tego meczu , i pojawiały sie takie głosy rozsadku w temacie meczowym. krytykantom Stolara tradycyjnie polecam z rozpędu uderzyć jądrami o słupek
Nie, nie byli faworytem, ale przy takich zmianach w składzie było spore ryzyko że odpadniemy
https://www.oddsportal.com/soccer/po...isla-t6hmgt4Q/

Dla mnie osoby chcące zwolnienia Stolarczyka to debile.
Jest to gośc dzięki któremu wielu piłkarzy nie rozwiązalo w zimie wcześniej kontraktu, odbudował kilku zawodników, wypromował Kolara za którego dostaliśmy fajną kasę.

Poza tym zwolnienie Stolara i jego sztabu to ogromne pieniądze, które można wykorzystać na jeden spory kontrakt dla nowego zawodnika w zimie.

Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 25.09.2019, 19:18
oby to nie był spory kontrakt, taki jak dla Wasyla z kasy socios
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 25.09.2019, 19:26
Może trzeba zadać pytanie dlaczego w naszej drużynie jest tyle kontuzji? Przecież w tamtym sezonie było to samo. To nie jest normalne i ktoś powinien za to beknąć. Jak drużyna ma walczyć o wysokie cele jak:
a) wyprzedajemy zawodników by uciułać coś grosza
b) zawodnicy bez większego żalu odchodzą do innych klubów
c) połową składu nie nadaje się do gry z powodu kontuzji
d) brak klasowych zmienników.
Stolar może łatać ile się da ale no ileż można.
Druga sprawa to odejście Sobola. To też na pewno musiało się odbić na drużynie nie ma co się oszukiwać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów