The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.06.2022, 15:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@krysztal mam nadzieję że już sprawdziłeś ile klubów 1 ligi transmituje wszystkie swoje sparingi, żeby się nie okazało że to co dla ciebie jest fanaberia, to jest rzeczywistość.
Ty i inni dlaczego zakrzywiacie temat pod swoją tezę?
Niech nie transmitują sparingów niech ukrywają treningi. Jeśli tego potrzebują to ja się zgadzam BO NIE O TO MI CHODZI

Czy naprawdę nie można pokazać dwóch bramek w normalny sposób? bo chyba nie powiesz, że cokolwiek zobaczyłeś na ujęciu z drona?
Na pewno stanie się niesamowita krzywda i Wiśle i Stali i Garbarni jeśli kibice obejrzą jak padały bramki.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 28.06.2022, 18:07
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Niech nie transmitują sparingów niech ukrywają treningi. Jeśli tego potrzebują to ja się zgadzam BO NIE O TO MI CHODZI

Czy naprawdę nie można pokazać dwóch bramek w normalny sposób? bo chyba nie powiesz, że cokolwiek zobaczyłeś na ujęciu z drona?
Na pewno stanie się niesamowita krzywda i Wiśle i Stali i Garbarni jeśli kibice obejrzą jak padały bramki.
Problem w tym że wiele osób (już nie chce wskazywać które), przywiązuje zbyt wielką wagę do sparingów, gdzie to normalna jednostka treningowa, tyle że w starciu z rywalem. Jakoś nie widzę aby ktokolwiek żądał bramek z dzisiejszego treningu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 28.06.2022, 20:06

Ja osobiście nie widzę sensu nagrywania osobno całego sparingu z boku skoro i tak nie może być pokazany, żeby pokazać ew. bramki (o ile padną). Materiał z drona był do celów taktycznych, wycięli bramki i pokazali.
Niedługo mecze o punkty, ważne żebyśmy wtedy strzelali bramki. Waga tych sparingowych jest żadna, wielu już w sparingach strzelało - a potem w meczach o punkty znikali.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 28.06.2022, 22:07
I co to będzie jak mecz o punkty będzie w TV i wszyscy zobaczą ? Całe skrywane zazdrośnie manewry wylezą na wierch. Czy to tak wypada?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 28.06.2022, 22:13
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nie kupuję karnetu.Kupiłem raz w poprzednim sezonie.Zazwyczaj na pojedyncze mecze kupuję silver rzadziej gold.Po 3-4 meczach i tak wychodzi więcej niż za karnet na inny sektor.
Dodam że kupując silver czujesz się chyba najbardziej wydymany na całym stadionie.
Dlaczego wydymany na silverze? Byłem pare razy na goldzie z cateringiem i ciut lepszymi meijscami,ale czemu silver wydymka skoro sporo taniej?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 28.06.2022 o godz. 22:16.

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 29.06.2022, 12:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Waga tych sparingowych jest żadna, wielu już w sparingach strzelało - a potem w meczach o punkty znikali.
Tym bardziej, że nawet nie wiadomo czy przypadkiem połowy z tych zawodników, którzy tam grali i strzelali za dwa dni nie będzie w klubie.

Tak czy inaczej, ostatnim naszym problemem w tym momencie jest to, z jakiej kamery pokazują bramki z (wczesnego) sparingu, tak jak bez większego znaczenia jest to, czy wrzucając zdjęcia z treningu będą one robione zza bramki w chwili treningu strzeleckiego czy ze środka w momencie wykonywania podskoków. W normalnych okolicznościach może i można byłoby zastanawiać się nad tym, co i jak wypada pokazywać kibicom, żeby czuli się dopieszczeni, ale obecnie normalnych okoliczności nie ma. Jesteśmy w chwili fundamentalnej zmiany... wszystkiego. Dajcie spokój.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 29.06.2022, 13:02
Teraz to nasz problem polega na tym, ze Bałaziński odchodzi a miało być tak pięknie i mieli do końca okienka posad się trzymać. Tymczasem, gościu spierdala 2 tygodnie po konferencji gdzie zapowiedzieli krótkoterminowy "plan" - na zasadzie, że nie robimy roszad teraz w zarządzie żeby dodatkowo nie dokładać problemów i nie robić chaosu.

Także jak widać, już się słowa nie sprawdziły i kolejny plan nie wypala.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.06.2022, 14:20
serio Bałazinski odchodzi ?

chyba trio po lekturze forum doszlo do wniosku że to jednak przypał z tym nieprzyjeciem dymisji , problem w tym że nie te osobe z zarzadu pogonili
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 29.06.2022, 14:20
https://sport.tvp.pl/60991062/wisla-...oradca-zarzadu
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.06.2022, 14:30
no to cyrku c.d.

a to nie firma Królewskiego miała opracowywac ten algorytm ? coś mi umknęło
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 29.06.2022, 14:36
Krolewicz mial wylaczyc zydom internet..
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 30.06.2022, 09:22
Trening piłkarzy Wisły w Myślenicach:

https://www.youtube.com/watch?v=Jx9hm27i-Ic
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 30.06.2022, 12:36
Problem w tym że wiele osób (już nie chce wskazywać które), przywiązuje zbyt wielką wagę do sparingów, gdzie to normalna jednostka treningowa, tyle że w starciu z rywalem. Jakoś nie widzę aby ktokolwiek żądał bramek z dzisiejszego treningu.
Nie obracaj kota ogonem.Nie chodzi o wagę sparingów tylko chęć zobaczenia jak drużyna której kibicujesz strzela bramki a to zawsze cieszy obojętnie czy jest to sparing czy ligowy mecz
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 30.06.2022, 12:40
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego wydymany na silverze? Byłem pare razy na goldzie z cateringiem i ciut lepszymi meijscami,ale czemu silver wydymka skoro sporo taniej?
Na silverze dostajesz jedno danie(czyli bułkę z kiełbasą)i kubek napoju.Na goldzie pijesz i jesz w opór
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 01.07.2022, 05:36
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Na silverze dostajesz jedno danie(czyli bułkę z kiełbasą)i kubek napoju.Na goldzie pijesz i jesz w opór
Pewnie stąd różnica w cenie
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 01.07.2022, 18:51
Transmisja wideo z jutrzejszego sparingu Wisła vs GKS Jastrzębie zostanie przeprowadzona na kanale Wisły na YouTube:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=xmS02CxZeOI

Początek o godz. 11:30
Ostatnio edytowane przez aNouc : 02.07.2022 o godz. 09:56.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 02.07.2022, 09:23
azor napisał(a):Wyświetl post
Pewnie stąd różnica w cenie
Ale mi nie chodzi o różnicę w cenie między silver a gold tylko między silver a "zwykłym sektorem"Z resztą nie narzekam.Świadomie wybieram silver bo według mnie to poza skyboxami te miejsca dają największy zysk dla klubu
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 02.07.2022, 10:09
Kolejny mecz dziś gdzie nie ma Bashy w składzie. Co się z Nim dzieje?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 02.07.2022, 10:39
Basha chyba wczoraj dopiero dołączył do zespołu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 02.07.2022, 12:23
Nie tylko Bashy zabrakło, to był skład złożony głównie z młodych zawodników.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.07.2022, 23:23
Fajny sparing z GKSem. Można pochwalić intensywność, powtarzalne budowanie akcji, widać że wielu młodych wyczuło szansę walki o 1 skład.

Myślę że fakt "oszczędzania" paru piłkarzy miał też ma celu odpoczynek przez Hapoelem Beer Scheva. Czeka nas bardzo ciężko sparing, wszakże rywal jest bardzo mocny. Oczywiście kwestia okresu przygotowawczego i na jakim poziomie mogą być Izraelczycy .

PS. Ci wszyscy którzy klnęli na klub za brak transmisji to oglądali? Czy było tylko narzekanie dla samego narzekania?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 03.07.2022, 00:45
Fajny sparing z GKSem. Można pochwalić intensywność, powtarzalne budowanie akcji, widać że wielu młodych wyczuło szansę walki o 1 skład.

Myślę że fakt "oszczędzania" paru piłkarzy miał też ma celu odpoczynek przez Hapoelem Beer Scheva. Czeka nas bardzo ciężko sparing, wszakże rywal jest bardzo mocny. Oczywiście kwestia okresu przygotowawczego i na jakim poziomie mogą być Izraelczycy .

PS. Ci wszyscy którzy klnęli na klub za brak transmisji to oglądali? Czy było tylko narzekanie dla samego narzekania?
Sądząc po braku reakcji - nie oglądali.

Niemal w każdym okresie przygotowawczym jest taki mecz - ze słabszym rywalem, bez większości zawodników pierwszego składu, z eksperymentalnym składem ławkowiczów i młodych. Uważam że młodzi nie pokazali się jakoś szczególnie dobrze - za wyjątkiem może Starzyńskiego który naprawdę ładne bramki zdobył i na bank nieprzypadkowe - obie z podobnej pozucji. Poza tym Sobol bardzo dobrze wychodził na pozycje i pressował bramkarza oraz obrońców, ale nie dostał żadnej piłki przodem do bramki.

Osobiście nie jestem jednak tak pozytywnie nastawiony jeżeli chodzi o młodych - katastrofalne straty, złe przyjęcia, generalnie nie wyglądali dobrze na tle drugoligowca. Nie liczyłbym że wywalczą pierwszy skład i będą mocnym elementem, raczej uzupełnieniem, jak się poprawią. Kilku pewnie pójdzie na wypożyczenia żeby grać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 03.07.2022, 09:15
No chyba Ty nie oglądałeś Wolfy, bo druga bramka Starzyńskiego to dobitka na pustaka z 5tego metra, a drugi gol z dystansu to strzał Fazlagicia.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 03.07.2022, 09:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No chyba Ty nie oglądałeś Wolfy, bo druga bramka Starzyńskiego to dobitka na pustaka z 5tego metra, a drugi gol z dystansu to strzał Fazlagicia.
To musiałem pomylić. Oglądałem tylko raz, ale faktycznie - chyba druga to była dobitka.
Bardziej zwróciłem uwagę na przyjmowanie piłki na trzy metry i straty w środku boiska które z poważniejszym rywalem skończyłyby się groźną kontrą. Tutaj zwykle kończyły się niczym bo podobni technicy byli po drugiej stronie i nawet jak piłka im nie odskoczyła to kopali ją przed siebie i próbowali dogonić, co - dopóki w obronie grał pierwszy garnitur - oczywiście też prowadziło do straty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.07.2022 o godz. 12:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 03.07.2022, 14:34
Młodych można wyróżnić, wszakze grali z 2 ligowcem, a cała nasza ofensywa to byli młodzieżowcy: Szywacz, Chmiel, Duda, Młyński i Plewka, najstarszy z nich (22 lata). Do tego Wachowiak i Biegański.

Stworzyli całkiem sporo zagrozenia, powiem nawet że zdominowali spadkowicza z 1 ligi i z tego punktu można ich pochwalić.

Młodzi będą funkcjonować w tym zespole, ale nie wszyscy na raz i bardzo stopniowo. Mam jednak wrażenie że gdybyśmy na dziś mieli wystawić 11 under 22 lata to bylibyśmy top 3 w Polsce.

Biegański - Gruszkowski, Hoyo, Niewiadomski, Wachowiak- Starzyński, Plewka, Szywacz, Duda, Młyński - Barton

Każdy z szansami na grę w 1 lidze
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.07.2022 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 03.07.2022, 15:13
Gole z wczorajszego sparingu Wisła 3-0 GKS Jastrzębie:

https://www.youtube.com/watch?v=KYNVlEuHHSc
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 03.07.2022, 15:44
Ktoś, gdzieś już niestety nie pamiętam gdzie rzucił opinią, że niejaki Gądek na tą chwilę przerasta słynnego Gerrarda z Liibiąża.
Powód: *oczywiście ktoś kto był na meczu, ale wiadomo jak to jest z opiniami.
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 03.07.2022 o godz. 15:45.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 03.07.2022, 15:45
Nie odbierajcie Danielowi Brudowi przydomku wiślackiego Gerrarda, na który tak ciężko zapracował.

[26/42]
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 03.07.2022, 20:52
Ktoś, gdzieś już niestety nie pamiętam gdzie rzucił opinią, że niejaki Gądek na tą chwilę przerasta słynnego Gerrarda z Liibiąża.
Jak już to Kante z Libiąża

Oglądałem mecz z odtworzenia już po hurra optymostycznych opiniach o Gądku i ani trochę nie podzielam tych opinii. Poprawny mecz na tle 2 ligowcow.

Chłopaczek jeszcze siedzi mocno w juniorach. Przyszłaby liga to by został zjedzony przez kibiców za swoją grę na alibi. Fizycznie to też mu dużo brakuje do seniorów.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 04.07.2022, 06:53
Jak już to Kante z Libiąża

Oglądałem mecz z odtworzenia już po hurra optymostycznych opiniach o Gądku i ani trochę nie podzielam tych opinii. Poprawny mecz na tle 2 ligowcow.

Chłopaczek jeszcze siedzi mocno w juniorach. Przyszłaby liga to by został zjedzony przez kibiców za swoją grę na alibi. Fizycznie to też mu dużo brakuje do seniorów.
Tak oglądali.Czyli jednak można zrobić normalną transmisję i ani klub od tego nie zbankrutuje ani nie odkryjemy się z naszą super nowatorską taktyką i unikalnym ustawieniem
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów