The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 36 24,49%
osłabi 87 59,18%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 24 16,33%
Głosujących: 147. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.06.2022, 12:25
Nieomylny ma dużo lepszą karierę od Pereiry, ale co z tego, skoro nie zagrał w ostatnich dwudziestu dziewięciu ligowych spotkaniach i nie wiadomo kiedy ponownie zagra...

Savić, Skvarka, Hanousek, Zhukov i kilku innych miało być poważnymi wzmocnieniami, okazali się parodystami, więc życie zweryfikuje ten transfer.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 28.06.2022, 12:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czekałem na jakiegoś gościa z La Liga (choć myślałem że przyjdzie młodszy i z 3 ligi hiszpańskiej), a tu ściągnęli doświadczonego gościa, który powinien pokazać Cisse, Mlynskiemu czy Starzynskiemu jak powinno się grać na pozycji skrzydłowego. Nawet jak już nie będzie miał tego ognia, który niewątpliwie miał 3, 5 i 10 lat temu to paru gości się od niego odbije.

Fajny transfer, teraz jeszcze napastnik. Nie pogardzę również kierunkiem hiszpańskim.
Na żołnierzy można liczyć. Co tam u Krzyśka Kiewicza?
Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member

Od: 02.2012

Stary 28.06.2022, 12:44
Żyro jak odchodził z legi to tez był nadzieja polskiej piłki a teraz każdy widzi jak to wygląda, skonczył w drugiej (pierwszej) lidze
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 29.06.2022, 07:05
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli będzie się cały mecz chował za rywalami to idealnie pasuje do stylu naszej drużyny
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.06.2022, 07:15
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Żyro jak odchodził z legi to tez był nadzieja polskiej piłki a teraz każdy widzi jak to wygląda, skonczył w drugiej (pierwszej) lidze
Już wcześniej grał w 1 lidze. Osobiście mi się to podoba, że nie jest to dla niego taka ujma, jak dla większości podobnych zawodników którzy "lizneli" większej piłki. Potem lądują w Kazachstanie czy dolnych klubach cypryjskich by się kasa zgadzała.
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 29.06.2022, 08:13
Colleya chce Legia i Sheriff Tiraspol
https://www.meczyki.pl/newsy/media-s...nsfer/191099-n

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 29.06.2022, 08:21
Od początku mi nie "grało" jego pozostanie. Dobry gracz, ale typowy najemnik, w wieku w którym mało kto chce grać w 1 lidze.

Jedyne czego sobie życzę to aby coś wycisnęli z tego transferu. Minimum 300k euro.

Para Łasicki-Mehremic wygląda obiecująco, ale za nimi jest jedynie Hoyo i Skrobanski. Wróci może też Żyłka z 3 ligi, ale jak nic potrzebujemy jeszcze jednego doświadczonego stopera.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 29.06.2022, 08:29
Mehremić - obiecująco.... No nie wiem. Oglądałem każdy mecz, w którym u nas grał i za nic nie uważam go za gościa do gry w 1 składzie, nawet w 1 lidze. Wady, które u niego widać od razu to klocowatość i fatalna zwrotność i ustawienie się.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.06.2022, 08:37
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Mehremić - obiecująco.... No nie wiem. Oglądałem każdy mecz, w którym u nas grał i za nic nie uważam go za gościa do gry w 1 składzie, nawet w 1 lidze. Wady, które u niego widać od razu to klocowatość i fatalna zwrotność i ustawienie się.
Brak zwrotności i klocowatość? No to chyba inne mecze oglądaliśmy...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 29.06.2022, 08:46
Z tego co się czyta/słyszy po rundzie w Izraelu wygląda lepiej niż na jesieni 2021. Wtedy w sparingach faktycznie fatalnie wyglądał.

Zresztą, przy obecnym stanie posiadania to kto zagra pol-lewego stopera?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.06.2022, 08:59
Z tego co się czyta/słyszy po rundzie w Izraelu wygląda lepiej niż na jesieni 2021. Wtedy w sparingach faktycznie fatalnie wyglądał.

Zresztą, przy obecnym stanie posiadania to kto zagra pol-lewego stopera?
Ja piszę po meczach, nie w sparingach za Guli gdzie podobno był zapuszczony (do tego treningi Guli źle przygotowały fizycznie wszystkich naszych piłkarzy). Za dużo wtedy nie pograł o ile pamiętam, bo Gula go skreślił za brak profesjonalizmu. W Izraelu za to grał chyba wszystko.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 29.06.2022, 09:34
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Przecież u niego właśnie motoryka jest najmocniejszą stroną. Jest to stoper szybki, z przyspieszeniem, właśnie tutaj miał przewagę nad pozostałymi. Nawet się zastanawiałem, czy by na lewej stronie nie mógł zagrać.

Generalnie mam o nim dobrą opinię. Jedyny minus to czasem ryzykowne wyprowadzenie piłki, zdarzało się, że prosto pod nogi napastnika rywali.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 29.06.2022, 09:37
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Colleya chce Legia i Sheriff Tiraspol
https://www.meczyki.pl/newsy/media-s...nsfer/191099-n

Obyśmy odbili na nim chociaż część kasy utopionej w Fajtłapića.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 29.06.2022, 10:15
Mam nadzieję że jednak Colleya uda się zostawić, bo potrzebujemy doświadczonego stopera. A jeśli już go sprzedamy, to za naprawdę bardzo dobrą kasę, nie tak jak Poletanovica.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 29.06.2022, 10:26
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Obyśmy odbili na nim chociaż część kasy utopionej w Fajtłapića.
Jak już została utopiona to wypada ja wyłowić, odzyskać co się da i jakoś spożytkować. Pomysł Brzeczka z wypozyczeniem Fazlagicia nie jest zły, wszakże już w naszych barwach debiutował w seniorskiej kadrze Macedonii. Ktoś się na niego polasi prędzej czy później.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.06.2022, 10:50
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Przecież u niego właśnie motoryka jest najmocniejszą stroną. Jest to stoper szybki, z przyspieszeniem, właśnie tutaj miał przewagę nad pozostałymi. Nawet się zastanawiałem, czy by na lewej stronie nie mógł zagrać.

Generalnie mam o nim dobrą opinię. Jedyny minus to czasem ryzykowne wyprowadzenie piłki, zdarzało się, że prosto pod nogi napastnika rywali.
To tak brzmi jakby go z Klemenzem pomylił, Mehremić był bardzo szybki, zwrotny i miał dobre dalekie przerzuty. Zdarzały mu się też obcinki i złe ustawienie, ale - klocowatość? Ostatnim klockiem u nas był Klemenz właśnie, reszta stoperów prezentowała minimum dobry poziom motoryczny...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 29.06.2022, 10:58
No chyba pomylił, Mehremic był szybki i jak na stopera drobnej budowy, dobry technicznie. Miał wiele zagrań przy rozegraniu ryzykownych, takich prawie przejętych, parę razy przyprawił mnie tym o palpitacje serca. Z drugiej strony, mimo opresji nie przypominam sobie, aby choć jedną bramkę w ten sposób zawalił. W grze obronnej był całkiem w porządku, nie do konca wiedziałem dlaczego go odpalono.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 29.06.2022, 11:30
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No chyba pomylił, Mehremic był szybki i jak na stopera drobnej budowy, dobry technicznie. Miał wiele zagrań przy rozegraniu ryzykownych, takich prawie przejętych, parę razy przyprawił mnie tym o palpitacje serca. Z drugiej strony, mimo opresji nie przypominam sobie, aby choć jedną bramkę w ten sposób zawalił. W grze obronnej był całkiem w porządku, nie do konca wiedziałem dlaczego go odpalono.
Drobnej budowy?

Dla mnie właśnie jak na obrońcę wysokiego był naprawdę zwrotny i szybki. Czasami się taktycznie gubił ale w walce 1 na 1 wyglądał bardzo dobrze. Też byłem zdziwiony, że Gula go odstawił. Jak będzie grał tak jak w pierwszym okresie w Wiśle, to na I ligę będzie TOP obrońca.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 29.06.2022, 11:42
Ja najbardziej pamiętam Mehremica z szalonych powrotów i sankach na pełnym gazie na pograniczu karnego - na szczęście skuteczne i w miare czyste

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 29.06.2022, 12:08
Drobnej jak na stopera - może się nieprecyzyjnie wyraziłem - chodziło mi, że to nie był klocek jak Klemens czy mięśniak jak Colley. Dzięki temu był szybki. Po prostu proporcjonalnie zbudowany, o. Raczej szczupły niż nalany.

Jeśli Colley ma odejść to tylko z dużym % od następnego transferu, srał dziad czy to bedzie 200 czy 400k byle % był, bo on niedługo pójdzie dalej za pare melonów.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 29.06.2022 o godz. 12:12.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 29.06.2022, 23:15
Mehmeric byl elektryczny przy kazdym zagraniu czlowiek sie zastanawial co odj****, mysle ze to sie nie zmienilo.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2022, 10:15
Jeśli chodzi o Colleya to dużo większe wrażenie zrobił na mnie Frydrych przez pierwsze pół roku niż on. Po takich korkociągach w derbach zastanawiam się dlaczego ludzie widzą w nim miliony, choć wszystko mozliwe.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2022, 12:03
Savic i Zukov oficjalnie wylatują. Zobaczymy kogo za nich przyniesie maszyna losująca.

Liczba obcokrajowców zmniejszyła sie z 16 do 10 choć czekamy tylko aż wyleci Skvarka, Kuvelic czy Colley i może koniec z czystkami.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.06.2022, 12:22
Żukow to chyba jedna z większych porażek Wisły jak i osobiście dla piłkarza. Gościu przychodził jako nazwijmy to "talent", miał się rozwijać, robić karierę, pół roku pokazał się na prawdę dobrze. Może nie jako piłkarz kompletny, jakiś cud ale po prostu zapierdalał za dwóch, nie brakowało mu ambicji i woli walki. No i tak z miesiąca na miesiąc gasł on jak i nadzieje w nim pokładane.
Dziwne, że siedział tutaj trzy lata i marnował czas, gdzie w takim wieku powinien grać, rozwijać się i robić progres po to żeby już dzisiaj być ostoją jakiejś drużyny.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 30.06.2022, 12:26
Oto Wielki Mehremić barwy ognia,mający siedem głów i dziesięć rogów-a na głowach jego siedem diademów i ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba i rzucił je na ziemię

Na pewno o tego Mehremića wam chodzi...
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 30.06.2022, 12:42
Nie pomyliłem, chodziło mi o Mehremicia, nie mówię, że się znam, bo dużo tu pozytywnych opinii o nim, no ja mam po prostu inne zdanie o nim. Może je zmienię, jak pokaże się z innej strony jak dotychczas.

Pamiętam kilka sytuacji, jak miał piłkę do wybicia przy linii końcowej i zamiast robić to prawą nogą by szybko zażegnać akcję, to robił taki łuk, że prawie boiska brakło żeby tylko wybić lewą nogą. Ostatni raz coś takiego widziałem jak grałem w juniorach... Może jest szybki, nie pamiętam, ale zwrotny (o to mi chodziło, że klocowaty) na pewno nie xD
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 30.06.2022, 13:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
(...) miał się rozwijać, robić karierę, pół roku pokazał się (...)
To jest kwintesencja rozwoju piłkarzy w Wiśle. Przez ostatnie lata nikt kto do nas przyszedł i był słabym lub średnim piłkarzem, nie odszedł będąc wyraznie lepszy. Po drodze jeszcze zepsuliśmy kilku dobrze się zapowiadających. Tylko ci, którzy byli w topie w skali ligi nie zostali zepsuci: Carlitos, Imaz, El Mahdioui itd
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 30.06.2022, 13:29
sandbender napisał(a):Wyświetl post
To jest kwintesencja rozwoju piłkarzy w Wiśle. Przez ostatnie lata nikt kto do nas przyszedł i był słabym lub średnim piłkarzem, nie odszedł będąc wyraznie lepszy. Po drodze jeszcze zepsuliśmy kilku dobrze się zapowiadających. Tylko ci, którzy byli w topie w skali ligi nie zostali zepsuci: Carlitos, Imaz, El Mahdioui itd
Paru nie zepsuliśmy, ale zależy od kiedy liczyć ostatnie lata, jeszcze za Stolarczyka paru się rozwinęło:

Lis, Bartkowski, Pietrzak, Kort, Kostal, Arsenic (ich późniejszy zjazd mnie już nie interesuje).

Skowronek całkowity rozkład kadry.

Hyballa z paru wycisnął maxa aż ich zajechał.

Gula to nie wiadomo co z tymi ludźmi robił przez 8 miesięcy.
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 30.06.2022, 13:56
Ostatnie 3 sezony to w ogóle dramat. Ale fakt, zapomniałem, że Pietrzak to w sumie u nas grał jeszcze nie tak dawno.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 30.06.2022, 14:11
Paru nie zepsuliśmy, ale zależy od kiedy liczyć ostatnie lata, jeszcze za Stolarczyka paru się rozwinęło:

Lis, Bartkowski, Pietrzak, Kort, Kostal, Arsenic (ich późniejszy zjazd mnie już nie interesuje).

Skowronek całkowity rozkład kadry.

Hyballa z paru wycisnął maxa aż ich zajechał.

Gula to nie wiadomo co z tymi ludźmi robił przez 8 miesięcy.
Może to jest właśnie źródło wszystkich naszych sportowych problemów. Przez ostatnie sezony WSZYSCY, absolutnie WSZYSCY zawodnicy notują zjazd. Udało się sprzedać Aschrafa i Yawa zanim dopadł ich wirus Wisły. Natomiast wszyscy pozostali, nawet juniorzy się co najmniej nie rozwijają.
Może to szkolenie jest największym problemem? Przecież z wiekiem umiejętności, forma powinny wzrastać. A tymczasem kto nie przyjdzie do Wisły to na początku jest nieźle a po kilku meczach ...
c.d.n.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów