The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.06.2022, 16:16
Leżacego sie nie kopie... tym bardziej Wisły Kraków której jest sie kibicem....ale oni naprawde nie wiedzą dlaczego spadli....szatnia,piłkarze,nieodpowiedni timeing....oni są poprostu zasłabi na Wisłe Kraków...na oczekiwania, na presje, na historie...tu potrzeba pieniędzy !!!
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 13.06.2022, 16:17
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Panie Jażdzyński. Ten klub od lat utrzymują KIBICE.

Na resztę konferencji... ha tfu. Wyceńcie mi rynkowo moje utracone dwie godziny.
Ekstrapolując Twoją inteligencję i zakładając że nie dostałeś pracy po znajomości: daj mi numer konta, przeleję Ci te 30 zł doskonale wiedząc, że mogłeś słuchać konferencji jednocześnie zbierając/siejąc/odchwaszczając, czy to tam się robi w ramach prac sezonowych w czerwcu. Niech będzie moja strata, tylko nie zawracaj więcej dupy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 13.06.2022, 16:18
To nie ma sensu,6 wypalonych gosci w zarzadzie bez zadnego pomysłu,pozorujacych osoby kompetentne.

Do Ekstrakalasy szybko nie wrócimy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.06.2022, 16:21
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
Leżacego sie nie kopie... tym bardziej Wisły Kraków której jest sie kibicem....ale oni naprawde nie wiedzą dlaczego spadli....szatnia,piłkarze,nieodpowiedni timeing....oni są poprostu zasłabi na Wisłe Kraków...na oczekiwania, na presje, na historie...tu potrzeba pieniędzy !!!
To znajdź milionera który dla Twojej i swojej rozrywki będzie pakował miliony w Wisłę w zamian za zaszczyt jakim niewątpliwie jest możliwość bycia opluwanym w internecie przez galerię fistaszków jak nie wyjdzie, a żebyś Ty miał zabawę jak wypali.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 13.06.2022, 16:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To znajdź milionera który dla Twojej i swojej rozrywki będzie pakował miliony w Wisłę w zamian za zaszczyt jakim niewątpliwie jest możliwość bycia opluwanym w internecie przez galerię fistaszków jak nie wyjdzie, a żebyś Ty miał zabawę jak wypali.
weź się uspokój !!!bo jesteś ....a jak wudmuszka....i nie podskakuj mi z moją rozrywką...
jestes tak głupi i mętny jak muł na zarabiu...
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 13.06.2022 o godz. 16:28.

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 13.06.2022, 16:26
Ta konferencja to jedna wielka farsa, kpina, żenada i kompromitacja.

Nie dziwię, że byłem atakowany przez różnych idiotów w ostatnich dniach, bo takiej konferencji można było się spodziewać.

To konferencja ludzi skompromitowanych, którzy po prostu nie wiedzą co dalej robić.

To wy jesteście grabarzami Wisły.

Te bajeczki o odwołaniu dymisji Dawidka czy obniżce pensji dla Jureczka - normalnie przedszkole.

Jurek po ewentualnym awansie dostanie bardzo wysoką premie, więc mu się to zwróci z nawiązką, a że awans na 99% powinien być oczywistą oczywistością...

Zabrakło wielu oczywistych pytań na konferencji odnośnie ostatnich trzech lat - układu rodzinnego, burdelu transferowego i całej reszty.

Tylko kto miał je zadać.

Jestem straszliwie rozczarowany, zniechęcony, zniesmaczony dzisiejszą szopką.

Szymon Jadczak jak zwykle w punkt:

Cytat:
Podsumowanie konferencji Wisły: brat właściciela, bez sukcesów i doświadczenia w zarządzaniu dalej będzie zarządzał, właściciele, którym od 3 lat nie idzie, nie wiedzą dlaczego im nie idzie, ale dalej będą próbowali. Na Twitterze kłamią. A w ogóle nie możemy mówić o szczegółach.
Coraz śmielej trzeba pisać, że to wcale nie rządy Sarapaty i jej ekipy były najgorsze, tylko obecnych rodzinnych Marsjan.

Takiego zażenowania postawą władz Wisły jak w ostatnich tygodniach nie było jeszcze. To normalny sabotaż.

Ale tak się kończy dogmat o niemylności stworzony po tzw. odnowieniu.

Wasz czas w Wiśle powinien dobiec końca i to w trybie natychmiastowym. Z tymi ludźmi Wisła nie wróci na właściwe tory.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.06.2022, 16:27
weź się uspokój !!!bo jesteś ....a jak wudmuszka....
To że nie .......ę że należy mi się dobry wujek który będzie pakował miliony w klub piłkarski żebym ja miał zabawę świadczy o tym że:
- patrzę na to wszystko spokojnie
- mam przynajmniej tyle mądrości ile wieku.

Jeżeli pitolenie tak jak robisz to Ty że należy się milioner Wiśle o czymś świadczy, to na pewno o niczym pozytywnym.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 13.06.2022, 16:36
Bylismy bardzo blisko stwierdzenia, ze tez jestescie(my kibice) troche winni.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.06.2022, 16:39
Elendil napisał(a):Wyświetl post

Cytat:
Czy jest jakikolwiek plan naprawczy?
przecież mówili o tym, zwłaszcza Królewski.
Oświeć mnie...
że będziemy mnie wydawali na piłkarzy i na trenera?

To nie jest żaden plan. To jest konieczność.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 13.06.2022, 16:40
Generalnie chyba nikt o zdrowych zmysłach nie myśli o właścicielu milionerze.
Problemem jest festiwal arogancji i wodolejstwa, który dziś został zaprezentowany.
A najbardziej to się zagalopował w tym pan Tomasz. Brakło tylko jakiegoś komentarza a’la Małecki o wysyłaniu na druga stronę błon każdego kto śmie skrytykować wielkich cudotwórców.
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 13.06.2022, 16:46
powiem Wam tak... bez względu czy mamy takie czy inne zdanie ...możemy mieć rożny pogląd na rzeczywistosć....ale "dziennikarze"na tej konferencji...WYMAZAĆ !!!!...nie macie żadnego warszatu ani umijetności...rozwiązać konferencje prasowe ktore niczemu nie służą....
kilku ćwierć intelignetów próbuje coś wybełkotać....

Elokwencja, wiedza kultura........a mać....
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 13.06.2022 o godz. 16:49.

--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.06.2022, 16:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Oświeć mnie...
że będziemy mnie wydawali na piłkarzy i na trenera?

To nie jest żaden plan. To jest konieczność.
Że będą bardziej stawiać na piłkarzy znających polskie realia, trener będzie miał większy wpływ na transfery, będą bardziej patrzeć na charaktery piłkarzy, zmiany będą wprowadzane stopniowo w strukturach (czyli nie tak jak chcą kibice), dyrektor sportowy jeśli trafi się ktoś z odpowiednią wizją, będą starali się awansować już teraz ale deklarowanie awansu jest bez sensu, jeśli braknie kasy to właściciele dosypią, wielu piłkarzy godzi się na zamrożenie części poborów, młodzi na sprzedaż tylko za dużą kasę, Fernandez i Coley zostają, Poletanović chyba chlew robił, cięcia nie obejmą Akademii, w klubie będą niewielkie zwolnienia, przedstawili miastu plan zamknięcia trybun i obniżki kosztu wynajmu, wciąż dyskutują ze sponsorami, liczą że OI zostanie i sporo więcej.

Czego Ci zabrakło?

powiem Wam tak... bez względu czy mamy takie czy inne zdanie ...możemy mieć rożny pogląd na rzeczywistosć....ale "dziennikarze"na tej konferencji...WYMAZAĆ !!!!...nie macie żadnego warszatu ani umijetności...rozwiązać konferencje prasowe ktore niczemu nie służą....
kilku ćwierć intelignetów próbuje coś wybełkotać....

Elokwencja, wiedza kultura........a mać....
Forumowy cytat roku już jest.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.06.2022 o godz. 16:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.06.2022, 17:14
Że będą bardziej stawiać na piłkarzy znających polskie realia, trener będzie miał większy wpływ na transfery, będą bardziej patrzeć na charaktery piłkarzy, zmiany będą wprowadzane stopniowo w strukturach (czyli nie tak jak chcą kibice), dyrektor sportowy jeśli trafi się ktoś z odpowiednią wizją, będą starali się awansować już teraz ale deklarowanie awansu jest bez sensu, jeśli braknie kasy to właściciele dosypią, wielu piłkarzy godzi się na zamrożenie części poborów, młodzi na sprzedaż tylko za dużą kasę, Fernandez i Coley zostają, Poletanović chyba chlew robił, cięcia nie obejmą Akademii, w klubie będą niewielkie zwolnienia, przedstawili miastu plan zamknięcia trybun i obniżki kosztu wynajmu, wciąż dyskutują ze sponsorami, liczą że OI zostanie i sporo więcej.

Czego Ci zabrakło?
Tak, jak to przedstawiłeś brzmi znacznie lepiej niż ta, pożal się Boże, konferencja.
Wolfy na rzecznika!!!

Czego mi zabrakło?
- deklaracji o tworzeniu trwałych struktur, gdzie będą konkretne zakresy uprawnień i odpowiedzialności bez odwoływania się we wszystkich decyzjach do jednego, nie podlegającego podważeniu zdania super-właściciela,
- zdecydowania się na konkretny model budowania pionu sportowego, bo na razie biegamy od sasa do lasa. Najpierw trio decyduje o "krakowskiej piłce" i zmusza do tego Gulę, teraz cała władza w ręce wuja, żeby sobie sam dobierał piłkarzy pod swoje koncepcje (a co, kiedy wujek odejdzie czy zostanie zwolniony? Nowy trener będzie dalej budował drużynę według koncepcji Brzęczka?). Niby jest to jakaś decyzja, ale mam wrażenie, że bardziej wymuszona niż przemyślana.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 13.06.2022, 17:19
Ja mam wrażenie, że oni wcale nie chcą wrócić do Ekstraklasy, nie było widać żadnego ciśnienia na to. Tylko takie pierdzelenie, że każdy mecz ważny.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 13.06.2022, 17:41

Czego Ci zabrakło?

Forumowy cytat roku już jest.
Tak bedą patrzeć kogo sprowadzają I sprowadzili szklanego Albanca czy uj wie kogo, który rozegrał ostatnio 71 minut. No ....a zajebiscie.
Jesteś takim the bilem od urodzenia czy po prostu ci płaca za ten cyrk Bo wcześniej wspominam ze pisałeś z sensem.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 13.06.2022, 17:45
nero napisał(a):
Ja wiem, że to tylko przejęzyczenia, ale Błaszczykowski żyje w roku 2020 i spadł do 2 ligi. Jak się tak zastanowić, kadra składała się z wielu obcokrajowców, może oni faktycznie nie dogadali się jaki jest cel Wisły.

Dla mnie najlepszy jego tekst o tym, że się stadion śmiał z niego jak wchodził na murawę w ostatnim meczu sezonu..... Przecież on dostał oklaski....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.06.2022, 17:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak, jak to przedstawiłeś brzmi znacznie lepiej niż ta, pożal się Boże, konferencja.
Wolfy na rzecznika!!!

Czego mi zabrakło?
- deklaracji o tworzeniu trwałych struktur, gdzie będą konkretne zakresy uprawnień i odpowiedzialności bez odwoływania się we wszystkich decyzjach do jednego, nie podlegającego podważeniu zdania super-właściciela,
- zdecydowania się na konkretny model budowania pionu sportowego, bo na razie biegamy od sasa do lasa. Najpierw trio decyduje o "krakowskiej piłce" i zmusza do tego Gulę, teraz cała władza w ręce wuja, żeby sobie sam dobierał piłkarzy pod swoje koncepcje (a co, kiedy wujek odejdzie czy zostanie zwolniony? Nowy trener będzie dalej budował drużynę według koncepcji Brzęczka?). Niby jest to jakaś decyzja, ale mam wrażenie, że bardziej wymuszona niż przemyślana.
- Stałe struktury są, zapowiedziali ich modyfikację z czasem zamiast szukania kozłów ofiarnych.
- Brzęczek nie decyduje sam o wszystkim, ale ma głos w kwestii wyboru piłkarzy. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z konkretnym modelem pionu, skoro de facto to jedyna na razie zmiana, czyli konkretny model pionu sportowego jest.

W skrócie - w strukturach bardziej ewolucja niż rewolucja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 13.06.2022, 17:57
Wyszło hujowo jak zwykle. A wystarczyło:

Dawid podał się do dymisji - dymisja została przyjęta - odchodzi z dniem 30 lipca
Zostają walczyć o awans Fernandes, Biegański i Savic na 100 % Walczymy o pozostałych.
Sprowadzić jedno znane nazwisko i zaprezentować je na konferencji
Ogłosić przedłużenie kontraktów ze sponsorami - np Orlen Astor LVBET
Ogłosić walkę o awans - żadnych uników
Ruszyć z akcją karnetową z bardzo przystępnymi cenami

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 13.06.2022, 17:58
- Stałe struktury są, zapowiedziali ich modyfikację z czasem zamiast szukania kozłów ofiarnych.
- Brzęczek nie decyduje sam o wszystkim, ale ma głos w kwestii wyboru piłkarzy. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z konkretnym modelem pionu, skoro de facto to jedyna na razie zmiana, czyli konkretny model pionu sportowego jest.

W skrócie - w strukturach bardziej ewolucja niż rewolucja.
Przecież nie ma żadnego konkretnego modelu pionu sportowego, skoro co pół roku zmieniamy jego strukturę i zasady podejmowania decyzji, dopiero co było kolegialne podejmowanie decyzji w oparciu o jakąś jednomyślność, potem przez chwilę model z dyrektorem sportowym, a teraz wdrażamy od zera model menedżerski...

To wszystko są trzy kompletnie, skrajnie różne podejścia do działania, trzy kolejne rewolucje podjęte w krótkich odstępach czasu, a nie żadna ewolucja.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 13.06.2022, 17:58
Oglądnąłem 1:20 konferencji i musiałem zamknąć i zająć się czymś innym, coś ciekawego później czy można sobie odpuścić? Bo jeśli padło coś ciekawego to sobie puszczę.

Z tych rzeczy które ja wyłowiłem a były ciekawe, poza całym tym słodkim pierdzieleniem i poprawnością polityczną :
- najprawdopodobniej właściciele dofinansowali Wisłę dodatkowo jakimiś środkami, mowa była o 11 MLN PLN a wkład przy zakupie Wisły był bodajże po milionie.
- Poletanović czy Frydrych nie chcieli tu zostać lub nie chcieli zejść z wymagań finansowych (roześmiałem się w głos z komentarza Jażdżyńskiego, bo powiedział prawie kropka w kropkę do dziennikarza, co ja tu do niektórych, którzy krytykują wszystko jak leci nie znając szczegółów i nie mając żadnych podstaw do oceny tych dwóch rozstań. Czyżby czytał forum?)
- Kuba twierdzi, że nie miał praktycznie żadnego wpływu na transfery (jakoś tak średnio mu uwierzyłem)
- podobno Dawid złożył dymisję do brata i jego kumpli współwłaścicieli ale nie została ona przyjęta - heheheh, pewnie SMSem w żołnierskich słowach Albo przy wieczornym piwie w piąteczek Nawet jeśli tak było to mogli sobie ten komentarz darować - od początku było wiadomo, że to zostanie odebrane jako mało wiarygodne.
- budżet Wisły powinien się zamknąć na kwocie wyższej niż 15 MLN PLN - czyli zdecydowanie najwyższy w 1 lidze
- władze Wisły boją się jednoznacznie powiedzieć, że walczymy o awans już w pierwszym sezonie (WTF ?) Nie wiem po co ta fałszywa skromność.
- Basha dokładnie przebadany pod względem zdrowotnym i wydolnościowym i jest do gry na tą chwilę
- Basha jest na niskim kontrakcie 1 ligowym (znowu trafiłem ) z premią motywacyjną i zwiększeniem kontraktu w przypadku awansu
- Większość piłkarzy, którzy przystają na obniżki poborów ma wpisaną dużą premię w przypadku awansu (często jest to niejako zamrożenie pensji, którą można odmrozić jedynie w przypadku awansu). Tutaj duży plus
- Wszyscy nowi piłkarze mają proponowaną wysoką premię motywacyjną za awans. Sensownie.
- Kuba myśli, że jest rok 2020 a Wisła spadła do 2 ligi sorry nie mogłem się powstrzymać.
- Trener dostanie większą autonomię w przypadku doboru zawodników. OK, myślę, że to nie jest zły pomysł. Tylko szkoda, że akurat ten trener.....
- sponsorzy zostają z nami, są prowadzone negocjacje i tak dalej. Widać, że tu bali się coś więcej powiedzieć i nawet moim zdaniem niepotrzebnie powiedzieli, że niektórzy zmniejszają finansowanie. Teraz inni mogą pomyśleć, 'skoro można to my też chcemy!'. Niepotrzebny był ten wtręt, wiadomo, że negocjują.
- Brzęczek za 1/4 pensji (więcej bym mu nie dał )
- Colley i Fernandez mają zostać - chyba, że ktoś złoży ofertę nie odrzucenia albo wydarzy się coś nieprzewidywalnego.
- właściciele się nie zmienią i żaden sponsor nie zdecydował się odejść całkowicie.
- nie było poważnych ofert kupna Wisła Kraków

Ogólnie można było wyłuskać parę ciekawych informacji, ale 90% to mowa trawa, czego się można było spodziewać. I tak powiedzieli więcej niż sądziłem. A co z oceną?
No cóż, ja się wstrzymam z oceną do momentu aż zobaczę co gramy w 1 lidze. Dostali u mnie dużego plusa za uratowanie klubu, dużego minusa za spadek - to nie matematyka, że minus i plus daje minus. Raczej skłaniam się do warunkowego wotum zaufania. Ocenię to co widzę po rundzie. Wiadomo, że od strony medialnej i poziomu wypowiedzi, ilości mowy trawy oraz 'poprawnej polityczności' wszystko będzie top notch. I tak właśnie było. Zobaczymy co teraz się stanie w rzeczywistości a nie czego sobie życzą właściciele. Życie różną prozę pisze.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.06.2022 o godz. 18:49.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 13.06.2022, 18:01
oni nie mają żadnych ambicji, Ty TSWojtas przedzwiłeś plan klubu, powtarzam PLAN, którego u nas brakuje, zero pomysły, czysta amatorka, czlowiek miał wrażenie, że wczoraj przestali pić i dzisiaj na kacu siedza
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 13.06.2022, 18:15
Zbudowanie drużyny niemal od podstaw przez ludzi, którzy przez 3 lata nie byli w stanie nic sensownego stworzyć, oczywiście chodzi o stronę sportową, pachnie ogromnymi "emocjami" w najbliższym sezonie...
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.06.2022, 18:34
nie
oni nie mają kompetencji
i to jest gorsze

co więcej żyjąc w oblężonej twierdzy

nikomu nie są w stanie zaufać kto nie należy do rodziny+

i to jest chyba najgorsze
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 13.06.2022, 18:40
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Panie Jażdzyński. Ten klub od lat utrzymują KIBICE.

Na resztę konferencji... ha tfu. Wyceńcie mi rynkowo moje utracone dwie godziny.
10zł

Żygać się chce jak czytam te żale i frustracje....

Jakbyście prowadzili chociaż knajpe z 10cioma pracownikami to wiedzielibyście czy pandemia miała jakiś wpływ na funkcjonowanie biznesu czy nie... To żadna nowość, bo już wiele razy było wałkowane, no ale każdy żyje w świecie szóstego budżetu eklapy, więc te jęki są w jakimś stopniu wytłumaczalne :/

Elefant napisał(a):Wyświetl post
A wystarczyło wynająć kogoś kto zna się na prowadzeniu klubu.
Jeden z moich ulubionych tekstów

A kto byłby odpowiedni, albo inaczej: kto był odpowiedni przez ostanie dziesięciolecia? Skrobowski? Czy dalej cofamy się w czasie?

nero napisał(a):Wyświetl post
Ja mam wrażenie, że oni wcale nie chcą wrócić do Ekstraklasy, nie było widać żadnego ciśnienia na to. Tylko takie pierdzelenie, że każdy mecz ważny.
Przecież mówili, że z pokorą podchodzą i nie chcą znów buńczucznych zapowiedzi bo jak życie pokazało nie zawsze się spełniają....

R33 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie najlepszy jego tekst o tym, że się stadion śmiał z niego jak wchodził na murawę w ostatnim meczu sezonu..... Przecież on dostał oklaski....
a byłeś w każdym zakątku stadionu, że wiesz?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 13.06.2022 o godz. 18:55.

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 13.06.2022, 19:01
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jakbyście prowadzili chociaż knajpe z 10cioma pracownikami to wiedzielibyście czy pandemia miała jakiś wpływ na funkcjonowanie biznesu czy nie... To żadna nowość, bo już wiele razy było wałkowane, no ale każdy życje w świecie 6 budżet eklapy
A jaki konkretnie miała w sezonie 2021/22? Pokażesz na liczbach?

Bo średnia frekwencja w tym sezonie wynosiła na Wiśle 15,3 k, czyli specjalnie nie odbiegała od przeciętnej z ostatniej dekady, ograniczenia covidowe nie przeszkadzały w jakimś drastycznym wymiarze.

Owszem, pandemia dała nam mocno po tyłku. Ale we wcześniejszym sezonie.

Ten sezon finansowo był akurat naprawdę sensowny. Bez rewelacji oczywiście, ale też bez potrzeby zaciskania pasa. W tym sezonie były m.in. normalne przychody z dnia meczowego, 4,8 mln zł od nowych akcjonariuszy, mocny główny sponsor, dwa duże transfery wychodzące, przez większość czasu "tylko jeden" trener na liście płac. Naprawdę, nie tłumaczmy tej katastrofy sportowej mitycznym wpływem pandemii. Nie w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 13.06.2022, 19:04
Ta konferencja mnie przekonala... O ile wierzylem ze trio jest ok i dzis wyjda na pelnej... tak teraz uwazam ze absolutnie nie wiedza co robic.

Smutni, przerazeni ludzie bez jasno sprecyzowanej wizji.
Zadna osoba tam za stolem nie pokazala pierwiastka "lidera" kogos kto wizalby ta konfe za ryj i ja poprowadzil jak trzeba.
Smutne, smetne wywody, mowa ciala Dawida ktory twarz podpieral reka.... Chlop sie absolutnie nie nadaje...
Jak ma byc rodzinny biznes to niech sie zacznie od przycinania trawy, poznajac wszystko od dolu za 5-10 lat niech zostanie tym prezesem ale obecnie brak slow.

Wszyscy dzis schowani za Balazinskim? Ja .......e naprawde nie tego oczekiwalem.

Jestem mocno zawiedziony i zaczynam sie bac.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 13.06.2022, 19:10
Ta konferencja to totalny roz........ Mamy zarząd, niby powaznych ludzi i biznesmanów, którzy trzęsą portkami przed jakąkolwiek odpowiedzialnością i podejmowaniem decyzji, a ich jedynym pomysłem jest proszenie rodzinki o zostanie w klubie (Dawid, Jurek).

Zamiast wy.......ić winowajców spadku to wyszło na to, że proszą Dawida aby w klubie został. W sumie do końca okienka chociaż, a później się zobaczy. Co się zobaczy?! Co za 2 miesiące się zmieni? Okaże się we wrzesniu, że wykonał zajebistą pracę? Nic się nie okaże. To o ile chcieli mieć argument za nie przyjęciem dymisji żeby nie robić bałaganu, to powinni powiedzieć, że bezdyskusyjnie Dawid leci we wrześniu z klubu, a do tego czasu znajdzie się zastępce.
Z kolei Jurek w nagrodę za 1 z 14 dostał wiecej swobody i władzy, stanie się kimś ala menedżerem.

To wszystko się w głowie nie mieści. Kuba jak to Kuba, dalej będzie grał w piłkę, kiedy to nie wiadomo, ale on pomoże.
Poza tym to nic więcej nie wiadomo. Plucie jakimiś pojedynczymi informacjami. Żadnego realnego podsumowania sezonu od A do Z. Żadnego powiedzenia po kolei, którzy sponsorzy są z nami nadal, o ile zmalały wpływy od nich, kto przestanie sponsorować, a z kim rozmowy jeszcze trwają. To samo co do piłkarzy, żadnego nie było podsumowania kto odszedł, i wyjaśnienia dlaczego, kto został na ten moment, podsumowania jaką kadrę mamy na dziś dzień, jaki jest pomysł na kolejne tygodnie tzn ilu piłkarzy szukamy, na jakie pozycje.

Ja przy tym stole widziałem 5 zbitych psów. Smęcących coś pod nosem. Nieprzygotowanych do konferencji. Bez pomysłu co dalej. Bez wiary w ten klub i w siebie. Oni po prostu się do tego nie nadają. A Dawid widać wykonuje zajebistą pracę skoro jest zapowiedziana miesiąc wcześniej konferencja i na niej nie ma żadnych konkretów, podsumowania pracy przez ostatni miesiąc, poinformowania na czym stoi klub dzisiaj, 13 czerwca.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 13.06.2022, 19:13
MaLk napisał(a):Wyświetl post
A jaki konkretnie miała w sezonie 2021/22? Pokażesz na liczbach?

Bo średnia frekwencja w tym sezonie wynosiła na Wiśle 15,3 k, czyli specjalnie nie odbiegała od przeciętnej z ostatniej dekady, ograniczenia covidowe nie przeszkadzały w jakimś drastycznym wymiarze.

Owszem, pandemia dała nam mocno po tyłku. Ale we wcześniejszym sezonie.

Ten sezon finansowo był akurat naprawdę sensowny. Bez rewelacji oczywiście, ale też bez potrzeby zaciskania pasa. W tym sezonie były m.in. normalne przychody z dnia meczowego, 4,8 mln zł od nowych akcjonariuszy, mocny główny sponsor, dwa duże transfery wychodzące, przez większość czasu "tylko jeden" trener na liście płac. Naprawdę, nie tłumaczmy tej katastrofy sportowej mitycznym wpływem pandemii. Nie w tym sezonie.
aha czyli jak pandemia dała w kość w 2020 roku to odcinamy kreską ten rok i 1 stycznia 2021 już jest wszystko ok.

Na konfie powiedzieli , że budżet, o którym gadają w sieci to brednie, więc mam snuć domysły, że skoro 15 koła była frekwencja to jest inaczej?

Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 13.06.2022, 19:16
Juz się licytują, który więcej dla klubu wniósł..ten układ dawno jest wyczerpany.
Nie sądziłem, że tak łatwo mnie zniechęca do kibicowania.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 13.06.2022, 19:17
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
aha czyli jak pandemia dała w kość w 2020 roku to odcinamy kreską ten rok i 1 stycznia 2021 już jest wszystko ok.

Na konfie powiedzieli , że budżet, o którym gadają w sieci to brednie, więc mam snuć domysły, że skoro 15 koła była frekwencja to jest inaczej?
Nie, pokazujemy na konkretach jaki był lub mógł być prawdziwy wpływ, a nie opowiadamy głodnych kawałków ani nie wierzymy ślepo w to, co mówią.

Dajesz, pokaż co potrafisz, w końcu na pewno ogarniasz ten temat lepiej od przeciętnego użytkownika tego forum, którzy nigdy nie prowadził nawet knajpy.

Aha, sezony, o ile mi wiadomo, liczy się od 1 lipca do 30 czerwca roku kolejnego.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów