The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.06.2022, 15:45
Po czym wnosisz? Nie znalazłem info o kontuzji poza jego początkami w Grecji. Testy medyczne u nas też pewnie przechodził.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.06.2022, 16:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale Ty twierdzisz że oddanie go za darmo jest lepsze Jakiego gracza oddaliśmy to już Ci odpisałem - wystarczy zobaczyć kto się po niego zgłosił. Gdyby był naprawdę dobry to byłoby zainteresowanie taką okazją, a to ligowy średniak. Tak działają popyt i podaż.

Szkoda na Ciebie czasu...
Po Klimenta czyli chyba największe rozczarowanie w kadrze Wisły zgłosiła się Viktoria Plzen.Czemu oddano go za darmo a nie wyciągnięto chociaż 5 tyś zł?W końcu według ciebie każdy grosz się liczy.Można było odejście Poletanovica rozwiązać na kilka sposobów.Moje zdanie jest takie że wybrano jedno z bardziej szkodliwych bo pieniądze jakie otrzymamy w skali potrzeb są małe a to był gracz z potencjałem na dobry transfer.
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 11.06.2022, 16:41
Dzialanie na szkode spolki?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 11.06.2022, 16:55
Przecież co do Klimenta i Poletanovicia nie znacie szczegółów.

Może zrzekli się paru zaległych pensji albo dogadali się na odszkodowanie żeby rozwiązać kontrakt i móc odejść?

Jednym słowem, chuja wiecie, w nogach śpicie a mędrkujecie.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 11.06.2022, 18:41
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Przecież co do Klimenta i Poletanovicia nie znacie szczegółów.

Może zrzekli się paru zaległych pensji albo dogadali się na odszkodowanie żeby rozwiązać kontrakt i móc odejść?

Jednym słowem, chuja wiecie, w nogach śpicie a mędrkujecie.
Ja rozumiem rozczarowanie tą ciągła napierdalanką na trio ale do uja pana solidnie sobie zapracowali na tytuł błaznów roku.

A powracając do meritum to może nas wszystkich oświecisz Tylko nie używaj słów: może i prawdopodobnie. Dziękuje.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 11.06.2022, 18:58
Nie zamierzam .......ić 3 po 3, jak sam nie mam pojęcia jak to wyglądało od wewnątrz. Nie da się jednoznacznie ocenić tych ruchów nie znając szczegółowych danych taka prawda.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 11.06.2022, 19:16
Nie zamierzam .......ić 3 po 3, jak sam nie mam pojęcia jak to wyglądało od wewnątrz. Nie da się jednoznacznie ocenić tych ruchów nie znając szczegółowych danych taka prawda.
Mistrzu,

czy gdyby u władzy był ktoś kompletnie niezwiązany z szeroko pojętym środowiskiem wiślackim/kibicowskim/#wiślackieDNA byłbyś równie wyrozumiały?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 11.06.2022, 19:50
azor napisał(a):Wyświetl post
Mistrzu,

czy gdyby u władzy był ktoś kompletnie niezwiązany z szeroko pojętym środowiskiem wiślackim/kibicowskim/#wiślackieDNA byłbyś równie wyrozumiały?
Ja pierdziut - ja mowie, ze 2 + 2 = 4 a ten do mnie, ze to tendencyjne.

Nie dogadamy sie.

ps klawiatura bez pl znakow sucks.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 11.06.2022, 20:22
Ja pierdziut - ja mowie, ze 2 + 2 = 4 a ten do mnie, ze to tendencyjne.

Nie dogadamy sie.

ps klawiatura bez pl znakow sucks.
Ty mówisz, ze Basha w sumie to odpoczął w Grecji(!), ze jeśli się nie polamie(!) to będzie wzmocnieniem i ze jest Wislakiem(!).

To nie jest tendencyjne - to jest głupie.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 11.06.2022, 23:01
Jakbym z moją babą się kłócił normalnie.

Nie rozmawiamy o mojej opinii o Bashy (jaka by ona nie była).

Rozmawiamy o krytyce zarządu w związku z rozwiązaniem kontraktów Poletanovicia i Klimenta.
Tylko, że o dupie można rozmawiać, bo my nic nie wiemy. Wyobraź sobie, że rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron odbywa się za porozumieniem stron. Nie wiemy jakie były warunki rozwiązania, więc nawet nie ma podstaw do wystawiania subiektywnej opinii. Wyobraź sobie, że sam nie mam pojęcia czy zarząd podjął dobrą decyzje i czy warunki były korzystne. Skoro nie wiem, to nie uskuteczniam kocopołów, bo umowę można rozwiązać zarówno skrajnie korzystnie jak i niekorzystnie dla klubu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.06.2022 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 11.06.2022, 23:06
Argument że ktoś jest wislaskiem sam w sobie nie jest zły, o ile to zawodnik robi większą przysługę klubowi, niż klub zawodnikowi.

Czy przy Bashy tak jest? Dyskusyjne, choć okaże się w praniu.

Mączyński? Piłkarsko jestem na tak, ale coś mi się nie wydaje że do nas trafi. Za duży niesmak pozostał, choc wiele rzeczy za rządów Sarapaty można po czasie wytłumaczyć.

Aż mi się przypomniało jak Frankowski za Skorzy mógł do nas wrócić, nawet już z nami trenował ale kibice storpedowali transfer.

Potem w Jadze strzelał aż miło. Ale co na forum się wtedy poudzielał to starzy użytkownicy na pewno pamiętają.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 11.06.2022, 23:25
Jakbym z moją babą się kłócił normalnie.

Nie rozmawiamy o mojej opinii o Bashy (jaka by ona nie była).

Rozmawiamy o krytyce zarządu w związku z rozwiązaniem kontraktów Poletanovicia i Klimenta.
Tylko, że o dupie można rozmawiać, bo my nic nie wiemy. Wyobraź sobie, że rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron odbywa się za porozumieniem stron. Nie wiemy jakie były warunki rozwiązania, więc nawet nie ma podstaw do wystawiania subiektywnej opinii. Wyobraź sobie, że sam nie mam pojęcia czy zarząd podjął dobrą decyzje i czy warunki były korzystne. Skoro nie wiem, to nie uskuteczniam kocopołów, bo umowę można rozwiązać zarówno skrajnie korzystnie jak i niekorzystnie dla klubu.
Porównanie do szanownej partnerki odbieram jako komplement.

To nie o to chodzi. Osobiście uważam rozwiązanie kontraktu Kliementa i uzyskanie jakiegokolwiek hajsu za Poletanovica in plus. Nasza pozycja negocjacyjna jest zerowa - jak każdego spadkowicza, plus niestety świadomość środowiska że jesteśmy frajerami i nieogarami nie wróżyła dobrze.

Nawiązanie do Bashy dotyczyło tego, że usprawiedliwiasz z automatu każda decyzje rodzinki, niezależnie jakby absurdalna była.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 11.06.2022, 23:47
Nieprawda. Po prostu nie uważam, że to jest zły piłkarz. Jak grał w środku pola to przynajmniej nas nie spuścił z ligi, w przeciwieństwie do Poletanovicia.
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 11.06.2022, 23:49
Do totalnych krytykantów Zarządu:
Kuba , jak przychodził ratować Wisłę, zwęszył interes życia, że będzie mógł doić swój ukochany klub, zatrudnić całą rodzinę i znajomych, a także kompromitować kibiców Wisły Kraków praktycznie każdą swoją decyzją! Dodatkowo marzył zapewne o tym, że będzie obrywał na każdym kroku, za to, że utopił własne pieniądze w deficytowy interes swojego życia...! Dodatkowo pewnie z forum dowiedział się, że nie jest żadnym właścicielem, tylko udziałowcem, a większościowy pakiet mają azor z koalikiem do spółki z kryształem!!!
Weźcie k***a zainwestujcie swoją kasę, jeśli uważacie, że każda decyzja zarządu to kompromitacja, a wszystko wg Was jest tak dziecinnie proste, że wystarczy zatrudnić "profesjonalistę", który czeka za rogiem i aż się pali, żeby zrobić porządki w klubie!
Gówno wiecie gołodupcy, co się dzieje wewnątrz klubu, snujecie tylko cierpkie domysły, po czym bronicie swoich durnych, niepopartych dowodami tez jak niepodległości!!!

Tak przy okazji, wydaje mi się, że koalik jest słupem WSH, dodatkowo pisze z jego konta kilka osób. Jest tak rażąca różnica w poziomie wypowiedzi tego gościa, że to aż niemożliwe, żeby przechodził codziennie aż taką metamorfozę (no chyba, że jest na lekach i czasami zapomina zażyć...). Symptomatyczna była zwłaszcza jego reakcja, kiedy ostatnio nadmieniłem o wałkach Miśka i jego zakulisowych układach ze sraxą, a ten zaczął wypalać o jakichś rzekomych szemranych interesach Zarządu w sprawie gruntów TS-u, potem zaczął coś bredzić o zrównaniu WSH z Socios... ewidentnie coś tu śmierdzi...

Na koniec jeszcze jedno: Pan Kwiecień nie tylko zrezygnował z inwestycji w Wisłę Kraków, zrobił to po przeprowadzonym audycie na swoje własne zlecenie przez niezależną firmę i doszedł do wniosku, że tego trupa nie da się uratować!!!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 12.06.2022, 00:38
Grzesiu S.,

Napisz jeszcze, że jestem kochankiem Sarapaty, współpracownikiem Jadczaka, Gazety Wyborczej, TVN-u i pomocnikiem Leśnodorskiego, który chce grunty przejąć, a dodatkowo piję codzienną kawę z Majchrowskim w jego gabinecie przy omawianiu sytuacji w Krakowie, a w wolnych chwilach doradzam Wieczystej i chodzę na balety z Donaldem Guerrierem, a przede wszystkim pracuję jako dyrektor sieci aptek u Wojtka Kwietnia i na sam koniec współpracuje z Andrzejem Iwanem.

Pisząc na serio,

W przeciwieństwie do wielu użytkowników na tym forum jestem osobą niezależną.

W dniu nominacji wujka Jurka napisałem parę mocnych słów i to się sprawdziło. Nikt nie reagował, a teraz wszyscy mnie atakują. Pytanie brzmi: skoro jest tak super według was, to czemu Wisła doświadczyła największej kompromitacji w historii?

To wina wszystkich tych, którzy poparli wiadome decyzje o zatrudnieniu wujka Jurka, brata Dawida, itp. i cieszyli się z tego powodu.

Finalnie, to wy ośmieszyliście Wisłę. Ten zarząd sam zapracował na ocenę bardzo słabą. To nie moja opinia, tylko stwierdzenie faktu. Spaść z Wisłą przy powiększonej Ekstraklasie, mając w niej kilka śmiesznych klubów to niewyobrażalna kompromitacja. Trudno znaleźć większą.

Ci ludzie, którzy do tego doprowadzili nie są godni żadnego szacunku i to mnie interesuje, a na temat środowisk kibicowskich wszystkich klubów w Polsce mam negatywne zdanie i to bardzo mocno.

Pamiętam jak niejaki towarzysz wolfy upominał mnie w sprawie Jaśka Klimenta i co? Kliment w skali od 1/10 to zasłużył na jedynkę z wykrzyknikiem.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.06.2022 o godz. 01:07.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.06.2022, 07:44
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Kuba , jak przychodził ratować Wisłę, zwęszył interes życia, że będzie mógł doić swój ukochany klub, zatrudnić całą rodzinę i znajomych, a także kompromitować kibiców Wisły Kraków praktycznie każdą swoją decyzją! Dodatkowo marzył zapewne o tym, że będzie obrywał na każdym kroku, za to, że utopił własne pieniądze w deficytowy interes swojego życia...! Dodatkowo pewnie z forum dowiedział się, że nie jest żadnym właścicielem, tylko udziałowcem, a większościowy pakiet mają azor z koalikiem do spółki z kryształem!!!
Weźcie k***a zainwestujcie swoją kasę, jeśli uważacie, że każda decyzja zarządu to kompromitacja, a wszystko wg Was jest tak dziecinnie proste, że wystarczy zatrudnić "profesjonalistę", który czeka za rogiem i aż się pali, żeby zrobić porządki w klubie!
Gówno wiecie gołodupcy, co się dzieje wewnątrz klubu, snujecie tylko cierpkie domysły, po czym bronicie swoich durnych, niepopartych dowodami tez jak niepodległości!!!

Tak przy okazji, wydaje mi się, że koalik jest słupem WSH, dodatkowo pisze z jego konta kilka osób. Jest tak rażąca różnica w poziomie wypowiedzi tego gościa, że to aż niemożliwe, żeby przechodził codziennie aż taką metamorfozę (no chyba, że jest na lekach i czasami zapomina zażyć...). Symptomatyczna była zwłaszcza jego reakcja, kiedy ostatnio nadmieniłem o wałkach Miśka i jego zakulisowych układach ze sraxą, a ten zaczął wypalać o jakichś rzekomych szemranych interesach Zarządu w sprawie gruntów TS-u, potem zaczął coś bredzić o zrównaniu WSH z Socios... ewidentnie coś tu śmierdzi...

Na koniec jeszcze jedno: Pan Kwiecień nie tylko zrezygnował z inwestycji w Wisłę Kraków, zrobił to po przeprowadzonym audycie na swoje własne zlecenie przez niezależną firmę i doszedł do wniosku, że tego trupa nie da się uratować!!!
w uwielbieniu dla rodziny+
niebezpiecznie zbliżasz się do kultu, który był tu uprawiany w związku z rządami płetwali

zabawne jak nic nigdy ludzi nie uczy....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 12.06.2022, 07:48
Mityczny argument - weź swoje piniądze i kup se swój klub!! Inaczej nie możesz krytykować
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 12.06.2022, 08:34
Kuba , jak przychodził ratować Wisłę, zwęszył interes życia, że będzie mógł doić swój ukochany klub, zatrudnić całą rodzinę i znajomych, a także kompromitować kibiców Wisły Kraków praktycznie każdą swoją decyzją!
I tutaj się nie rozumiemy. Nie posądzam Błaszczykowskiego o celowe działanie. Przyszedł ratować Wisłę ze względu na swój zadziorny i ambitny charakter, na pewno nie w celach zarobkowych. Również ze względu na swój charakter nie jest w stanie dostrzec, że popełnia błędy. To, że jest trudnym w obyciu i małostkowym człowiekiem potwierdza wiele osób, których już w Wiśle nie ma, a właśnie na ich miejscu mamy rodzinę i znajomych, która raczej nie będzie mu podskakiwać. Jak się okazuje - nie są to wybitni specjaliści, z trenerem i prezesem na czele natomiast dają mu prawo decydującego głosu i raczej nie wychodzą przed szereg. Nie wierzę, że ich zatrudniał z myślą "Dawido kiepsko zarabiał na tej kręgielni, to mu dam prezesa z całym uposażeniem", tylko chce mieć dookoła ludzi podległych. Dlatego nie ma już Obidzińskiego czy Chodorkowskiego, a jest dżemik z klanu.

Greg25 napisał(a):
Dodatkowo marzył zapewne o tym, że będzie obrywał na każdym kroku, za to, że utopił własne pieniądze w deficytowy interes swojego życia...!
Po pierwsze - wejście do Wisły było jego niezależną decyzją. Po drugie - jeżeli zakładał, że będzie latał na chmurce uwielbienia przez cały czas - jest skrajnie naiwny. A po trzecie - czy krytyka to przypadkiem nie część tego, co miał wziąć na klatę kiedy przyznał, że zajebał?

Greg25 napisał(a):
Dodatkowo pewnie z forum dowiedział się, że nie jest żadnym właścicielem, tylko udziałowcem, a większościowy pakiet mają azor z koalikiem do spółki z kryształem!!!
Nie ironizuj jeśli nie potrafisz.

Greg25 napisał(a):
Argument z własnymi pieniędzmi jest idiotyczny i wiesz o tym sam - ale fajnie brzmi, prawda? To nie jest dziecinnie proste, ale też umówmy się - klub sportowy to nie jest największe na świecie wyzwanie pod kątem managerskim. Korporacje z tysiącami pracowników jakoś dają radę i wiesz dlaczego - bo spędzają mnóstwo czasu na wyselekcjonowaniu odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska. I to się da zrobić, naprawdę. Tylko selekcja musi odbywać się z otwartego rynku, a nie zamykać w odpowiednim stopniu pokrewieństwa.

Skoro używasz argumentu, że gówno wiem i snuje domysły, to zakładam, że Ty wiesz więcej - podzielisz się z nami?

Greg25 napisał(a):
wyjaśnisz co to ma do rzeczy?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 12.06.2022, 08:34
W tworkach internet podłączyli Bo Grześ niezłe odleciał chyba że to przez leki A sorry Jakub B.
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 12.06.2022 o godz. 08:39.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 12.06.2022, 08:35
Pożyczyli pieniądze które w każdej chwili mogą z klubu wyciągnąć o ile już tego nie zrobili. A co sytuacji obecnej, zobaczycie w poniedziałek że Panowie ponownie wyciągną ręce po pieniądze kibiców z nowa akcja ratowania klubu. Byliśmy i jesteśmy realnie trupem i suma summarum może lepiej było zacząć wszystko od zera 3 lata temu bo my z każdym kolejnym sezonem zmierzamy w tamtą stronę.
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 12.06.2022, 08:40
Nikt nie mówi o braku krytyki, tylko niech będzie konstruktywna. W tej chwili niektórzy forumowicze krytykują dosłownie wszystko, nawet krzywe pierdnięcia Zarządu! Jesteśmy w bardzo trudnym położeniu i niestety takie postawy nie pomogą zbudować czegokolwiek sensownego. Mam wrażenie, że niektórzy najchętniej podpalili by stadion Wisły, a tu nie o to chodzi! Chcesz krytykować, krytykuj, ale rób to konstruktywnie, pokaż że jeśli wiesz lepiej, to przedstaw swoje rozwiązanie. Ja tu ciągle widzę, że "tępy Zarząd" nie ogarnia niczego! W kolejce do klubu stoją wybitni, wykształceni fachowcy, wokół jest mnóstwo nieodkrytych talentów, tylko nasz Zarząd ma klapki na oczach i niczego nie widzi. A propos "rodziny", jak tu niektórzy piszą, otóż nepotyzm, jak to ktoś tutaj ujął występuje w państwowych spółkach, a to jest prywatny biznes i właściciel, czy współwłaściciel, przy aprobacie wspólników, zatrudnia kogo chce!!! W ostateczności przepala własne pieniądze!!!

Koaliku, inteligentny człek rozumie, jak mu się coś powie dwa razy, za trzecim, to już trzeba konsultacji specjalisty. Trzeci raz Cię informuję, że GrzegorzS., to nie ja. Z jego opinii wynika, że ma poglądy skrajnie lewackie, ja natomiast jestem skrajnym konserwatystą... Może gdzieś tu jest, Grzehggorzu ujawnij się, zrób to dla Koalika!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 12.06.2022, 08:49
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Pożyczyli pieniądze które w każdej chwili mogą z klubu wyciągnąć o ile już tego nie zrobili. A co sytuacji obecnej, zobaczycie w poniedziałek że Panowie ponownie wyciągną ręce po pieniądze kibiców z nowa akcja ratowania klubu. Byliśmy i jesteśmy realnie trupem i suma summarum może lepiej było zacząć wszystko od zera 3 lata temu bo my z każdym kolejnym sezonem zmierzamy w tamtą stronę.
Doszedłem do tego samego wniosku jakiś rok temu i serce ściska jak się na to wszystko patrzy.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 12.06.2022, 10:14
Nikt nie mówi o braku krytyki, tylko niech będzie konstruktywna. W tej chwili niektórzy forumowicze krytykują dosłownie wszystko, nawet krzywe pierdnięcia Zarządu! Jesteśmy w bardzo trudnym położeniu i niestety takie postawy nie pomogą zbudować czegokolwiek sensownego. Mam wrażenie, że niektórzy najchętniej podpalili by stadion Wisły, a tu nie o to chodzi! Chcesz krytykować, krytykuj, ale rób to konstruktywnie, pokaż że jeśli wiesz lepiej, to przedstaw swoje rozwiązanie. Ja tu ciągle widzę, że "tępy Zarząd" nie ogarnia niczego! W kolejce do klubu stoją wybitni, wykształceni fachowcy, wokół jest mnóstwo nieodkrytych talentów, tylko nasz Zarząd ma klapki na oczach i niczego nie widzi. A propos "rodziny", jak tu niektórzy piszą, otóż nepotyzm, jak to ktoś tutaj ujął występuje w państwowych spółkach, a to jest prywatny biznes i właściciel, czy współwłaściciel, przy aprobacie wspólników, zatrudnia kogo chce!!! W ostateczności przepala własne pieniądze!!!

To jest dalej pieprzenie dla pieprzenia. Krytyka w większości jest konstruktywna, bo choć to bardzo przykre, nie ma zbyt wielu powodów żeby obecnie rządzącym gratulować czegokolwiek w sferze zarządzania pionem sportowym. Jedynym wymiernym sposobem w jaki kibice mogą wspomóc klub to pieniążki - bilety/składki/merch. Krytyka, nawet ta agresywna nie może mieć wpływu na to, co się dzieje w klubie. To nie są 6latkowie, którzy po opierdzielu od rodziców mają prawo się rozpłakać. W drugą stronę działa to inaczej - klepanie się po plecach doprowadza do tego, że nikt nie czuje odpowiedzialności, bo przecież kibice wybaczą.

Druga sprawa, nawiązujesz cały czas do tego, że powinna być kolejka fachowców chętnych do pomocy klubowi. Wiesz na czym polega zarządzanie? Tak w bardzo dużym skrócie - do tworzenia odpowiednich struktur odpowiedzialnych za poszczególne sektory w klubie/firmie i powierzania ich odpowiednio wykfalifikowanym osobom. Jeżeli uznamy, że na papierze Dawid jest na szczycie naszej struktury, to on jest odpowiedzialny za to, żeby tych odpowiednich ludzi do Wisły przyciągnąć. Jeżeli nie jest w stanie tego zrobić - to nie nadaje się na to stanowisko. Koniec kropka.

Ładnie sprawdziłeś definicje nepotyzmu i masz w tym racje. Natomiast wykluczenie jednej patologii poprzez inną, czyli kompletny brak kompetencji brzydko śmierdzący rodzinnymi powiązaniami niczego nie czyści.
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Member

Od: 02.2019

Stary 12.06.2022, 11:35
Podobno Michała Żyro już po testach.
Ostatnio edytowane przez pi0tr3k94 : 12.06.2022 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 12.06.2022, 12:33
Mozecie jechac po koaliku , ale jego bezczelnosc niestety czesto jest prawdziwa, Trio po prostu nie wiedzialo kiedy ze sceny zejsc i teraz jest pikowanie w dol , nie ribie z koalika wieszcza narodowego ale na tym forum formy krytyki niestety nie sa akceptowane, tak samo jak pisalem jesienia ze mozemy spasc z ligi to mnie orzeklinano i pajacowalo , najgorsze jest to ze nie ma srodka zeby powrocic do zlobu C+, moim pomyslem byl Kiko i zaciag 2-3 ligowych hiszpanow , co oczywiscie jest tez sporym ryzykiem ale ......ale polskimi zawodnikami po prostu nie wejdziemy do ekstraklasy , daleki jestem od tego ze spadniemy pietro nizej , ale raczej ze ugrzezniemy w tej lidze na dluzej ........mysle ze mecz z taka Wieczysta pokazalby nam wszystkim jak jestesmy i bedziemi slabi albo przecietni
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 12.06.2022, 14:20
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post

Aha... ok, a co jeśli Fernandez zostanie i być może Colley? O czym to będzie świadczyć?

Od samego początku było mówione, że w przypadku spadku żegnamy Poletanovica choćby ze względu na zarobki, więc nie rozumiem oburzenia...

Bardziej dziwi mnie sytuacji SZOTA i PLEWKI, odejście Poletanovica było dla mnie oczywiste.
O niczym Poletanovic to był jedyny prawdziwy piłkarz w całej naszej kadrze. Colley czy Fernandez grają chimerycznie jak reszta. Zagra jeden z drugim 3 razy na pół roku poprawnie i już wszyscy zadowoleni.

Powinniśmy celować w więcej Poletanoviców, a nie sprowadzać znajomych emerytów oraz piłkarza który już ma w portfolio zlot z 1 ligi.

To, że TRIO sobie zupełnie nie razi sportowo to jedno, ale to, że uparcie popełniają te same błędy nie wyciągając żadnych wniosków wróży nam na przyszłość bardzo słabo.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Stary 12.06.2022, 15:34
Co takiego pokazał Poletanovic?

Ile miał tych asyst pierwszego i drugiego stopnia? W ilu meczach poprowadził drużynę do zwycięstwa A może królował w odbiorach? No nie. To był wyróżniający się piłkarz drużyny, która spadła. Nic więcej. Dobrze bił stałe fragmenty i nie notował głupich strat pod własną bramką za często i w sumie tyle. Wpływ na naszą grę to miał właśnie Fernandez. Jak jego zabrakło przestaliśmy grać. Nie rób z Marko świetnego pilkarza, wyróżniał się na tle innych naszych środkowych pomocników, nic poza tym.

Za takimi gosciami jak Basha z 1 sezonu u nas, Savicevic, Llonch, Mączyński, Chrapek czy nawet Halilovic to on jak na razie może conajwyzej buty nosić. Zrypał się z ekstraklasy aż huczało i o ile byłby świetny na 1 ligę to na bycie kimś więcej niż zwykłym ekstraklasowym dżemikiem to on nijak nie zapracował.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.06.2022 o godz. 15:45.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.06.2022, 16:11
Co takiego pokazał Poletanovic?

Ile miał tych asyst pierwszego i drugiego stopnia? W ilu meczach poprowadził drużynę do zwycięstwa A może królował w odbiorach? No nie. To był wyróżniający się piłkarz drużyny, która spadła. Nic więcej. Dobrze bił stałe fragmenty i nie notował głupich strat pod własną bramką za często i w sumie tyle. Wpływ na naszą grę to miał właśnie Fernandez. Jak jego zabrakło przestaliśmy grać. Nie rób z Marko świetnego pilkarza, wyróżniał się na tle innych naszych środkowych pomocników, nic poza tym.

Za takimi gosciami jak Basha z 1 sezonu u nas, Savicevic, Llonch, Mączyński, Chrapek czy nawet Halilovic to on jak na razie może conajwyzej buty nosić. Zrypał się z ekstraklasy aż huczało i o ile byłby świetny na 1 ligę to na bycie kimś więcej niż zwykłym ekstraklasowym dżemikiem to on nijak nie zapracował.
O tym pisze. Poletanović był niezły, ale jak na Wisłę. Nikt za takich pilkarzy nie daje dużej kasy. Od Rakowa się odbił, Legia, Lech, Piast etc zlały go ciepłym moczem. Taka to była okazja...

azor - poczytaj sobie na czym polega konstruktywna krytyka, bo nie rozumiesz terminów jakich używasz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 12.06.2022, 16:13
Frydrych out. Ciekawe ile za niego skasowaliśmy? Ktoś, coś, wolfy?
Ale to będzie paka
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 12.06.2022, 16:16
rozwiązał kontrakt
my oddajemy albo za pół darmo albo rozwiązujemy kontrakty, albo sprzedajemy do bankutów (lis), więc kasy nie ma i nie będzie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów