The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.06.2022, 12:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To co mówił Pasieczny... Dużo mówił.

Powód jest finansowy, żaden inny. Wyliczyli sobie że poniżej 4 ligi nie ma sensu utrzymywać rezerw, bo poziom jest za niski, ale już 4 poziom kosztuje tyle że nas nie stać.

Ja bym wolał zamiast oldboyów utrzymywać rezerwy, ale co ja tam się znam.
Pisząc o 4 lidze masz na myśli 4 poziom rozgrywek, czyli 3 ligę?
Upewniam się, bo to jednak istotna różnica jeżeli chodzi o koszty.
W tym sezonie mieli grać w 4 lidze (5 poziom rozgrywek) - tutaj koszty nie są wysokie, choć poziom sportowy oczywiście zbyt niskim, patrząc docelowo.
Optymalna w naszym układzie byłaby 3 liga, tak jak rezerwy sąsiadki. Tam już są konkretni rywale jak dla naszej młodzieży i zaplecza. Koszty oczywiście sporo wyższe niż w lidze 4 ale...co my, jako klub 1 ligowy możemy obecnie zaproponować jakiemuś 17 latkowi? Tak jak ściągneliśmy Starzyńskiego, Bartonia, Skrobańskiego czy ostatnio tego Gruszeckiego? Jaką wizję rozwoju?
W Akademii cięcia wydatków (choć pewnie akurat U-17 i U-18 w najmniejszym stopniu, bardziej najmłodsze roczniki), rezerw brak. A czy uda się ich upchać wszystkich po 2-3 lidze?
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.06.2022, 12:06
Nie róbmy sobie jaj, że nas nie było stać na rezerwy do tej pory, bo to brzmi komicznie.
Jak na dłoni widać, że nasze "talenty" wpychane na siłę do ekstraklasy to było rozwiązanie idiotyczne, które w żaden sposób nie przyspieszyło ich rozwoju. Rezerwy nawet na poziomie 4 ligi, to idealny szlif i dobre miejsce na kontakt z piłką seniorską.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.06.2022, 12:31
Jak nas nie stać na posiadanie rezerw, z ligi spadamy mimo wielkich wysiłków i setek transferów to może rzeczywiście lepiej zacząć od 4 ligi? Bo my ....a jesteśmy w piłce ale tylko teoretycznie w takim razie.

Psim obowiązkiem zarządu było stworzenie rezerw, tym bardziej w sytuacji gdzie mamy tak szeroką kadrę szrotu i młodych zawodników, gdzie wlasnie w rezerwach ci pilkarze mogliby się rozwijać, wracać do formy, utrzymywać rytm meczowy itd

Zjebali z tym i zapewne też w jakimś procencie ten proceder przyczynił się do spadku.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.06.2022, 12:37
Na poziomie 4 ligi rezerwy ma Garbarnia. A teraz podobno (bo się nie zagłębiałem) jest kolejna reforma rozgrywek i poziom 4 ligi będzie wyższy. Nie wiem jakie to koszty, ale na pewno więcej w tym niechęci niż prawdziwej zapory finansowej nie do pokonania.

@sandomingo, może to zabrzmi śmiesznie, ale wydaje mi się że my młodych przyciągamy... Miastem. Któż nie chciałby w takim wieku mieszkać w Krakowie? Jeśli dodatkowo uwierzą że są na tyle utalentowani że szybko wskoczą do 1 zespołu, to się udaje kogoś przekonać. Patrząc choćby na Bartonia, to była decyzja nielogiczna że trafił do Krakowa, że Śląska który mu dawał perspektywe gry w rezerwach 2 ligowych.

Bądź co bądź skauting młodzieżowy mieliśmy przez ostatnie 2 lata na niezłym poziomie. Dużo gorzej szło z planem na tych pilkarzy i wprowadzaniem go w życie.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 08.06.2022, 13:17
Z tymi rezerwami to jest tak, że są troszkę "przereklamowane" od czasu, jak PZPN wymyślił durne przepisy ograniczające możliwość wystawiania w nich piłkarzy, którzy rozegrali określoną (niską!) liczbę meczów w pierwszej drużynie.

W praktyce oznacza to, że zawodnicy z kadry meczowej pierwszego zespołu powyżej 23 roku życia praktycznie nie mają szans na wykorzystanie rezerw do dojścia do formy w trakcie sezonu.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 08.06.2022, 13:31
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Drużyna rezerw to koszt ok 400 tys zl rocznie.. ile chłopaków mogłoby się dzieki temu wybić ? ilu piłkarzy mogłoby się ogrywać po kontuzjach ? wystarczy, że jeden piłkarz na kilka lat skorzysta i odpali z formą to by się zwróciło, ja tego kompletnie nie rozumiem, praktycznie wszystkie kluby esy mają rezerwy.. a lech to nawet jest blisko awansu do 1 ligi, gdzie graliby z nami.. wstyd
lech nie awansuje do 1 ligi bo max dla rezerw tj. trzeci poziom rozgrywkowy.
A poza tym teoretycznie się oczywiście z Tobą zgadzam, a praktycznie pewnie przyszedłby kolejny wujek albo kolega bez pracy i kopaliby sie po czołach tak samo jak pierwsza drużyna.
Nie było rezerw jak było więcej pieniędzy to tym bardziej nie będzie teraz.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 08.06.2022, 13:37
Nie ma już tego przepisu, mogą awansować do 1 ligi.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 08.06.2022, 13:59
Podobno Basha już u nas, po testach zdrowotnych.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 08.06.2022, 14:07
^^^ To chyba trzeba od razu szukać zastępcy za Bashę bo tradycyjnie połamie się w 2 lub 3 kolejce.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 08.06.2022, 14:12
Wiekowo 31 lat, rocznikowo 32 wydaje się, że dramatu tu nie ma na krótki czas. Ale kontuzjogenność. Czy będą umieli go właściwie "poprowadzić" treningowo.

Chyba, że na prawdę za frytki. No i powroty powroty, a ta formuła chyba się już mocno wyczerpała.
Trzeba czegoś nowego.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.06.2022, 15:12
Basha tuż tuż .
Szymon Sobczak oraz Igor Łasicki i Kamil Kościelny na ten moment żaden z nich bardzo blisko „Białej Gwiazdy” nie jest.
Drugim nabytkiem może być Michał Mak z Górnika Łęczna.
Informacje z pewnego portalu transferowego .
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 08.06.2022, 16:06
Cytat:
Dużo gorzej szło z planem na tych pilkarzy i wprowadzaniem go w życie.
Dlatego właśnie ich do transferu Kraków jako miasto nie zachęci. Wiadomo, ze talentów na skalę Mbape nie ściągniemy i im nie zapłacimy milionów w wieku 17 czy 20 lat, także kasa się ich nie przekona, miasto fajne ale chyba takie młodziaki teraz mają trochę oleju w głowie i patrzą też na to jak się mogą rozwinąć = zarobić fajną kasę w dość bliskiej perspektywie, bo mając już 19-21 lat i nawet gdyby od nas poszli do Legii czy Lecha to kasa już wtedy by się im zgadzała.

Jeśli u nas każdy talent czy "talent" ginie to nie brzmi to zachęcająco dla tych młodych ludzi. Przez ostatnie lata to raczej jest trend odwrotny, czyli młodzi uciekają z Wisły jak z tonącego okrętu, a ci co zostają to albo na tyle słabi, że nie mają gdzie iść dalej, wiadomo, że i tak się nie rozwiną, albo ich nasz klub sprowadza do poziomu mizernego. I tak to się kończy, że te chłopaki z jakimś niby talentem stają sie bezużytecznym szrotem.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 08.06.2022, 18:07
Nie da się wprowadzać młodziaków jak nie ma się kręgosłupu druzyny, czyli min. 7-8 pewniaków do 11. Wtedy można próbować dokładać 1-2 młodych do grania. A u nas co okienko jest wymiana na każdej pozycji, młodzi, nieopierzeni jak nie są jakimiś mega kotami sobie nie poradzą w takich warunkach. Musimy ustabilizować trzon zespołu i wtedy dokładać młodych. Nie pamiętam kiedy zagralismy 2 mecze z rzędu w takim samym składzie.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.06.2022, 21:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego właśnie ich do transferu Kraków jako miasto nie zachęci. Wiadomo, ze talentów na skalę Mbape nie ściągniemy i im nie zapłacimy milionów w wieku 17 czy 20 lat, także kasa się ich nie przekona, miasto fajne ale chyba takie młodziaki teraz mają trochę oleju w głowie i patrzą też na to jak się mogą rozwinąć = zarobić fajną kasę w dość bliskiej perspektywie, bo mając już 19-21 lat i nawet gdyby od nas poszli do Legii czy Lecha to kasa już wtedy by się im zgadzała.

Jeśli u nas każdy talent czy "talent" ginie to nie brzmi to zachęcająco dla tych młodych ludzi. Przez ostatnie lata to raczej jest trend odwrotny, czyli młodzi uciekają z Wisły jak z tonącego okrętu, a ci co zostają to albo na tyle słabi, że nie mają gdzie iść dalej, wiadomo, że i tak się nie rozwiną, albo ich nasz klub sprowadza do poziomu mizernego. I tak to się kończy, że te chłopaki z jakimś niby talentem stają sie bezużytecznym szrotem.
Według mnie problem jest szerszy. Kiedy jakiś zawodnik u nas rozwinął się, a nie cofnął w rozwoju? Spójrzmy np. na takiego Żukowa, Frydrycha... na początku kocury, a teraz ligowy drzemik...

A problem sprowadza się do wiecznych rewolucji trenersko-kadrowych... kolejne hard resety przynosiły skutek odwrotny... czego finalnym efektem jest spadek... każda zmiana trenera przynosiła czasową poprawę wyników... do czasu przyjścia Brzęczka... który punktował gorzej od swojego poprzednika i zanotował najgorszy start w historii Wisły Kraków...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 08.06.2022, 21:39
To jest też jedna ze składowych. Od kogo ma się ta młodzież u nas uczyć? Od kolegi, który przez rok sam się aklimatyzuje w drużynie, mieście, a po roku go w klubie juz nie ma? Czy od właśnie Frydrychów itp, którzy sami obniżają swoje loty.

De facto u nas w klubie nie ma nic. Nie ma kasy Cupiała i nie zostało w Wiśle nic i nic przez 3,5 roku trio nie stworzyło.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 09.06.2022, 08:27
Niestety to wszystko prawda, ciągła zmiana trenerów, a co za tym idzie wietrzenie kadry, nigdy nie sprzyja w budowie drużyny. My nie mamy totalnie szkieletu, zawodników, którzy są tu dłużej niż sezon, mają poziom na spokojne miejsce w pierwszej 11 - takich powinno być przynajmniej 6/7. A u nas? Jakby wszyscy byli zdrowi to docelowo taką rolę spełnialiby Uryga, Sadlok, Frydrych, Plewka, Żukow, Ondrasek i Kuba - ok jakby byli zdrowi i w formie to do nich można 2 obcokrajowców dorzucić+ 2/3 młodych wprowadzać. Ale z w/w dwóch półroczna kontuzja (Uryga, Kuba), 2 totalnie nie w formie (Ondrasek, Frydrych), a Plewka i Sadlok w kratkę.
Do tego polityka kadrowa wiadomo idzie pod trenera, a za tym np. był do wzięcia Chrapek jak odchodził ze Śląska, to zamiast tego przyszedł z polecenia guli Skvarka.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 09.06.2022, 09:01
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To jest też jedna ze składowych. Od kogo ma się ta młodzież u nas uczyć? Od kolegi, który przez rok sam się aklimatyzuje w drużynie, mieście, a po roku go w klubie juz nie ma? Czy od właśnie Frydrychów itp, którzy sami obniżają swoje loty.

De facto u nas w klubie nie ma nic. Nie ma kasy Cupiała i nie zostało w Wiśle nic i nic przez 3,5 roku trio nie stworzyło.
Za to po Cupiale to zostało piękne muzeum... A nie, bo tego też nie ma. Tylko historia i sentyment wielu ludzi.
Można się rozpisywać ale to nie ten temat.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.06.2022, 19:47
Mam jednak nadzieję, że ten Basha nie przyjdzie, bo mieliśmy już plotki, że nie przeszedł testów medycznych, a teraz plotki odżyły. Nieprawdopodobne jaja to by były, gdyby te plotki były prawdziwe, tzn. Basha był medycznie nie do gry, ale i tak naciskano na podpisanie go.

A na tt Kiewicz napisał, że Plewka nie chce grać w 1. lidze, tj. w Wiśle. Jeśli to prawda, to znaczy, że 1) jest i będzie słabo finansowo i negocjują obniżkę kontraktu z każdym, a Trio nic nie dosypie; Błaszczykowski zajebał i był gotów ponieść konsekwencje, ale chyba tylko w zakresie słuchania kurew na trybunach; 2) jeśli naprawdę nie stać nas na kontrakt Plewki w 1. lidze, to rozwiązać za porozumieniem stron/oddać za czapkę gruszek i niech spada w podskokach; 3) jeśli nas stać na ten kontrakt, to niech przestanie się mazać i gra, a jak się nie podoba, to klub kokosa.

Nieprawdopodobne, że ktoś taki jak Patryk Plewka wybrzydza na Wisłę, nawet w 1. lidze.

Edit: informacja o Plewce pochodzi z wywiadu jego agenta:
https://igol.pl/maciej-zielinski-pro...trzeli-wywiad/
Ostatnio edytowane przez czaro : 09.06.2022 o godz. 20:10.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.06.2022, 21:43
czaro napisał(a):Wyświetl post
Mam jednak nadzieję, że ten Basha nie przyjdzie, bo mieliśmy już plotki, że nie przeszedł testów medycznych, a teraz plotki odżyły. Nieprawdopodobne jaja to by były, gdyby te plotki były prawdziwe, tzn. Basha był medycznie nie do gry, ale i tak naciskano na podpisanie go.

A na tt Kiewicz napisał, że Plewka nie chce grać w 1. lidze, tj. w Wiśle. Jeśli to prawda, to znaczy, że 1) jest i będzie słabo finansowo i negocjują obniżkę kontraktu z każdym, a Trio nic nie dosypie; Błaszczykowski zajebał i był gotów ponieść konsekwencje, ale chyba tylko w zakresie słuchania kurew na trybunach; 2) jeśli naprawdę nie stać nas na kontrakt Plewki w 1. lidze, to rozwiązać za porozumieniem stron/oddać za czapkę gruszek i niech spada w podskokach; 3) jeśli nas stać na ten kontrakt, to niech przestanie się mazać i gra, a jak się nie podoba, to klub kokosa.

Nieprawdopodobne, że ktoś taki jak Patryk Plewka wybrzydza na Wisłę, nawet w 1. lidze.

Edit: informacja o Plewce pochodzi z wywiadu jego agenta:
https://igol.pl/maciej-zielinski-pro...trzeli-wywiad/
"Byłoby szkoda gdyby taki zawodnik grał w pierwszej lidze."
Ja bym jednak nie traktował wypowiedzi menedżerów poważnie, ani tym bardziej tzw. dziennikarzy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 09.06.2022, 21:44

A na tt Kiewicz napisał, że Plewka nie chce grać w 1. lidze, tj. w Wiśle. Jeśli to prawda, to znaczy, że 1) jest i będzie słabo finansowo i negocjują obniżkę kontraktu z każdym, a Trio nic nie dosypie; Błaszczykowski zajebał i był gotów ponieść konsekwencje, ale chyba tylko w zakresie słuchania kurew na trybunach;
A sprzedaż Poletanovića za 400tys. zł tylko mnie utwierdza w podobnym myśleniu,oby to też nie znaczyło dodatkowo objęcia kursu w przeciwną stronę niż wszyscy tu myślimy,a bardziej chcemy jak to kibice...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.06.2022, 22:01
Znaczy, generalnie Plewka na transfer liczyć nie bardzo może, ponieważ jego gra dupy nie urywała jak do tej pory. Ot - solidny przecinak, zero wkładu w ofensywę, często łapie kontuzje. Ale jeśli znajdzie się fra... Znaczy - kupiec i zapłaci nie tylko za aktualny talent ale i za potencjał Patryka, to będzie to dla nas wielki cios sportowy, ale nie możemy ograniczać jego talentu.

Spróbujcie to przeczytać i nie parskąć śmiechem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Member

Od: 02.2019

Stary 09.06.2022, 22:26
Niewiadomski z Lecha podobno już po testach, w zeszłym sezonie grał w rezerwach, lewy obrońca.

Przewija się też w plotkach Żyro.
Ostatnio edytowane przez pi0tr3k94 : 09.06.2022 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 09.06.2022, 22:44
to znaczy, że 1) jest i będzie słabo finansowo i negocjują obniżkę kontraktu z każdym,
Skandalem by było, gdyby piłkarze, którzy spuścili Wisłę do 1 ligi mieliby w niej zarabiać tyle ile zarabiali w Ekstraklasie. Ja mam właśnie nadzieję że z każdym z tych grajków negocjują obniżkę kontaktu, a jak nie pasuje Plewce i innym, to won. Krótka piłka.
Odpowiedz cytując
Gubernator
Member

Od: 08.2015

Stary 09.06.2022, 22:48
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Niewiadomski z Lecha podobno już po testach, w zeszłym sezonie grał w rezerwach, lewy obrońca.

Przewija się też w plotkach Żyro.
No super z tym Niewiadomskim. Prócz tego że, jest młody i perspektywiczny to raczej poziomu do drużyny nie wniesie. Ma doświadczenie z 2 ligowymi boiskami.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 09.06.2022, 23:06
Na jesien 13 meczów i 2 bramki w 1 lidze
Nieźle jak na 19 latka
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 09.06.2022, 23:24
Wypożyczenie czy transfer?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 10.06.2022, 07:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
"Byłoby szkoda gdyby taki zawodnik grał w pierwszej lidze."
Ja bym jednak nie traktował wypowiedzi menedżerów poważnie, ani tym bardziej tzw. dziennikarzy.
Nie wiem co mnie bardziej dziwi, zachowanie menagera niż jego ocena przez kibiców. Chociaż nie, wiem.

Agent zachwala swojego zawodnika - naprawdę ktoś się temu dziwi?

Spodziewaliście że powie: mam przeciętnego zawodnika w skali ekstraklasy, ale kluczowego dla Wisły. Będzie dla niej oddany sercem bo dla nas nie liczą się pieniądze i poziom rozgrywkowy.

Taka wypowiedź jaka padła wczoraj mnie ni ziębi, ni grzeje. Menager jest od tego by robić pianę i jak widać jest w niej skuteczny.
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Member

Od: 02.2019

Stary 10.06.2022, 07:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co mnie bardziej dziwi, zachowanie menagera niż jego ocena przez kibiców. Chociaż nie, wiem.

Agent zachwala swojego zawodnika - naprawdę ktoś się temu dziwi?

Spodziewaliście że powie: mam przeciętnego zawodnika w skali ekstraklasy, ale kluczowego dla Wisły. Będzie dla niej oddany sercem bo dla nas nie liczą się pieniądze i poziom rozgrywkowy.

Taka wypowiedź jaka padła wczoraj mnie ni ziębi, ni grzeje. Menager jest od tego by robić pianę i jak widać jest w niej skuteczny.
Mógł to powiedzieć w zupełnie inny sposób: np. "dla Patryka jako prawdziwego Wiślaka gra w pierwszej lidze to koszmar i dla tego zrobi wszystko żeby razem z zespołem wrócić do ekstraklasy, bo wierzy że tam jest miejsce dla niego i Klubu".
Brzmi dużo lepiej.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 10.06.2022, 07:52
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Mógł to powiedzieć w zupełnie inny sposób: np. "dla Patryka jako prawdziwego Wiślaka gra w pierwszej lidze to koszmar i dla tego zrobi wszystko żeby razem z zespołem wrócić do ekstraklasy, bo wierzy że tam jest miejsce dla niego i Klubu".
Brzmi dużo lepiej.
Tak powinien powiedzieć Patryk. Jego agent ma inne cele - jak najlepsze warunki dla swojego klienta i dla siebie

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 10.06.2022, 08:15
Jego agent to też się powinien cieszyć, ze Wisłą spadła do 1 ligi bo dla takich Plewek i jemu podobnych ta pierwsza liga to jest catarsis dla ich wątpliwych talentów.
Po tym cyrku, który prezentował on i nasze inne młode talenty, to ta pierwsza liga jest szansą na odbudowanie się, zbudowanie jakiejś swojej tożsamości, złapanie doświadczenia, pokazania i udowodnienia sobie i innym, ze coś sie potrafi, osiągając dobre wyniki chociażby w tej I lidze.

Ten spadek to im jeszcze najbardziej na rękę jest, bo w ekstraklasie byli nikim, chlopcami do bicia i niedorajdami, a tutaj poziom niżej mają szansę na większy spokój, rozwój i chociażby optyczne wypadnięcie lepiej, na tle słabszych niż w ekstraklasie rywali.

No ale jak gość Plewka czy/i jego agent mają myślenie tylko tu i teraz, żeby raz w życiu zarobić bo i tak chłop w piłkę normalną w życiu nie pogra, to rzeczywiście jest jedyny dobry moment żeby na nim zarobić cokolwiek. Czyli takie życie od dupy strony, zamiast rozwoju i zrobieniu za x lat prawdziwej kasy, to rzucenie się na ochłapy teraz, bez pracy nad sobą.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów