The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.06.2022, 11:19
Greg25, nie wiem kim jestes, ale moze czas popatrzec na zarzadcow bardziej krytycznym okiem..
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 04.06.2022, 11:25
ReMix napisał(a):Wyświetl post
Greg25, nie wiem kim jestes, ale moze czas popatrzec na zarzadcow bardziej krytycznym okiem..
Pani Małgorzata będzie nam teraz opowiadać głodne kawałki?
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Stary 04.06.2022, 11:26
Myslisz, ze Greg25 to Domagalik?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 04.06.2022, 12:30
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
No jeśli to takie proste, to trzeba to po prostu przejąć (oczywiście zwrócić właścicielom kasę wydaną na ratowanie klubu i dodatkową w czasie covid-u). Przypominam, że nijaki Pan Kwiecień wtedy, kiedy Kuba ratował klub, odmówił z powodu zbyt dużego zadłużenia Wisły Kraków i wolał zacząć od zera z Wieczystą! W naszym przypadku, oprócz spłacania długów, są jeszcze potężne koszty utrzymania klubu i nie dostajemy ogromnych dotacji z miasta, jak w przypadku chociażby Sląska Wrocław i niestety to wszystko jest dzisiaj na krawędzi opłacalności! Najłatwiej krytykuje się wszystko patrząc z boku, natomiast nikt z nas do końca nie wie, jak to wygląda od środka, a jakiekolwiek insynuacje o nieprawidłowościach finansowych w dzisiejszej sytuacji są po prostu podłe!
A to nie jest tak, że długi są spłacane z przychodów i rolowane? Trio pieniędzmi nie sypało.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Stary 04.06.2022, 12:38
Myslisz, ze Greg25 to Domagalik?
Nie wiem, może tak, może nie, na pewno jakiś propagandzista klubu. Brzęczek-ok, Sadlok niech zostanie, Drzazga niech przyjdzie, nieszczęsne trio wykłada swoją kasę, a podli kibice pyskują, budowa klubu to proces długotrwały (przez 3,5 roku zbudowano spadek) itp. bajki.
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Stary 04.06.2022, 13:04
Czyli mamy sekte zarzadu na forum ��
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Stary 04.06.2022, 15:25
Czyli mamy sekte zarzadu na forum ��
Jakbym był zarządem to oczywiście starałbym się w jakiś sposób wpływać na opinie kibiców m.in. opiniotwórczych forach tym bardziej, że jak Wisła zostanie w obecnych rękach to za chwilę pewnie będzie znowu prośba o pieniądze do kibiców (albo tzw. nowa emisja akcji- jak kto woli).
Każdy ma swój rozum - patrzmy co się dzieje w klubie i co kto tutaj pisze, sekta to wg mnie nieadekwatne słowo. Ja bym powiedział, że to celowe.
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 04.06.2022, 16:02
Rozszyfrowaliście mnie, jestem członkiem sekty zarządu i wspólnie z zarządem knuliśmy, planowaliśmy spisek i w konsekwencji upadek Wisły Kraków!!!

Tak na poważnie to na co dzień też robię dużo rzeczy pro publico bono i bardzo mnie irytuje, kiedy zgraja malkontentów twierdzi, że wiele rzeczy zrobiłaby lepiej, a kiedy proszę o jakąkolwiek pomoc, to raptem się albo nie znają, albo nie mają czasu. Doceniam po prostu to, co Kuba zrobił dla Wisły Kraków, natomiast nie myli się tylko ten, co nic nie robi!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 04.06.2022, 16:39
Różnica polega na tym, że po okresie początkowego zaangażowania Jakub Błaszczykowski nie działa społecznie, więcej nawet pomimo (przynajmniej częściowo) społecznego i zbiorowego (mamy wielu akcjonariuszy) charakteru przedsięwzięcia, Jakub Błaszczykowski traktuje je całkowicie prywatnie. Pomimo tego, że wiele osób uprawia bardziej/mniej konstruktywną krytykę, Jakub Błaszczykowski jej nie słucha i robi po swojemu. Przy okazji obrażając kilka osób albo robiąc złą atmosferę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 04.06.2022, 17:15
Ruchu nie ma co z nami porównywać oni spadli z ESA przez makabryczne długi i nikt tam nie chciał grać w 1 lidze, bo nie płacili. Byli w podobnej sytuacji jak my za sarapaty tylko oni nie mieli takiego zaplecza kibicowskiego, ani chętnych na przejęcie klubu jak my, żeby się uratować. Siłą rozpędu polecieli jeszcze niżej i odjebali plajtę na całego. Także to zły przykład.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Stary 04.06.2022, 17:44
Rozszyfrowaliście mnie, jestem członkiem sekty zarządu i wspólnie z zarządem knuliśmy, planowaliśmy spisek i w konsekwencji upadek Wisły Kraków!!!

Tak na poważnie to na co dzień też robię dużo rzeczy pro publico bono i bardzo mnie irytuje, kiedy zgraja malkontentów twierdzi, że wiele rzeczy zrobiłaby lepiej, a kiedy proszę o jakąkolwiek pomoc, to raptem się albo nie znają, albo nie mają czasu. Doceniam po prostu to, co Kuba zrobił dla Wisły Kraków, natomiast nie myli się tylko ten, co nic nie robi!
Nie wiem kim jesteś i nie wiem czy piszesz w czyimś imieniu i dla realizacji czyjegoś, jakiegoś celu czy piszesz wyłącznie za siebie. Generalnie piszesz, że wszystko z grubsza gra, spadek to wypadek przy pracy, z kolei ja uważam, że nie.
„Zajebałem”, a potem wszystko bez zmian poza odejściem jedynych sensownych grajków, których moim zdaniem mieliśmy max pięciu (odchodzą Gio,Poletanovic, kto jeszcze?) kompletnie do mnie nie trafia.
No ale tj. forum = jest miejsce dla Twojej opinii i mam nadzieję dla mojej-krytycznej. Co z tego wszystkiego wyniknie - marazm, klapa czy powrót do extra w 23 - pożyjemy-zobaczymy.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 04.06.2022, 17:48
Greg25 to Grześ S. Chyba największy klakier - większy od tutejszego Sernika, ale to wszystkich zarządów od wielu lat.

Z zaciekłością bronił Dyzmę i Burdenskiego, Oproiescu, "Gaszkę" Gaszyńskiego i wielu innych, potem z zaciekłością bronił Sarapaty i przestępców, a ostatnie regularnie trójcę świętą.

Zawsze jest wspólny jeden mianownik - zarząd ma rację, a wszyscy dookoła jej nie mają.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.06.2022, 18:23
Cytat:
Dziwne jest takie gadanie. Tak samo dziwne jak "Kuba uratował Wisłę więc dupa cicho". Jasne, uratował i chwała jemu za to, chwała trio. Ale trzeba umieć oddzielić pewne czasy. Żeby robić progres to trzeba to robić. Bo inaczej będziemy żyli tym szczęściem uratowania klubu jak "wygranym zremisowanym meczu na Wembley". Historia to jedno a teraźniejszość to drugie. Od przejęcia minęło już 3,5 roku, to już jest dużo czasu. Trio ogarnęło dług na tyle, że nie musimy trzęść dupą o upadłosć klubu ale na każdym innym polu mamy w 3,5 roku REGRES!!!! zamiast jakiegokolwiek progresu. Okoliczności też były niesprzyjające, covid, teraz spadek ale Wisła nie zarabia, to spłącanie długu coś się zatrzymało z tego co piszecie, a zarobiliśmy 10 baniek z transferów, przepalane są pieniądze w piecu a w zamian jest spadek = prawdziwa bieda, mniejsze obroty i zyski.

Także przejęcie klubu to jedno, a to co się odjebało to drugie. I na serio popadamy w ruinę przez trio.
A jeśli ktos twierdzi, że no trudno stało się, jest spadek, w sumie to nie jest nikogo wina, to ma nieźle nawalone. Przypominam, to jest Wisła Kraków! To jest klub, który mógł spaść, owszem ale w sezonie 19/20 ale nie ....a po 3,5 roku ratowania, gdzie niby miało być dobrze. Jest dramat. I zanosi się na większy dramat i zero kursu na rozwój. Wolimy mówić zamknąć mordę jak nie ratujecie Wisły i dalej budować twierdzę oblężoną bo trio jest atakowane przecież prze cały świat.
Mówiłem po zatrudnieni Hyballi, Guli it nie oceniam, zobaczę co będzie za kilka miesięcy. I teraz jest tak samo, życie nas szybko zweryfikuje w 1 lidze i obawiam się, że nic się nie zmieni w klubie i za pół roku, w pierwszej lidze powiemy "ja .......e"
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Greg25
Senior Member

Od: 08.2018

Stary 04.06.2022, 22:13
Od gadania niestety nic się nie zmieni, ani niczego nie przybędzie. Mam wrażenie, że niektórzy z powodu błędów kapitana chcą po prostu wywrócić łajbę! Nikt nie twierdzi, że zarząd nie popełnił błędów, ale wydaje mi się, że wylano już tyle pomyj, że dalsze bicie piany może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Kuba przeżywa spadek tak samo jak my, pewnie nawet bardziej, zwłaszcza, że ryzykuje bezpowrotną utratę kasy, którą zainwestował w ratowanie klubu. Staram się oceniać sytuację obiektywnie i emocje dzisiaj niewiele zmienią. Dodatkowo mam nieodparte wrażenie, że niektóre ataki na zarząd są inspirowane z zewnątrz, przez osoby , które byłyby zainteresowane rozpieprzeniem klubu, a potem jego przejęciem za symboliczną złotówkę. Być może inspiracje pochodzą od tego szwedzkiego menela lub skośnookiego cwaniaczka z parasolką - wg mnie byli to ludzie podstawieni przez środowisko kibolskie, żeby jako słupy przejęli klub, a gdy sprawa przycichnie...
Przypominam, że z zeznań Miśka oraz Dukata wynika, że środowisko to okradało nasz klub na potęgę, nie brzydziło się nawet współpracy z sąsiadką i to na najwyższym szczeblu i prawdopodobnie mieli głęboko w dupie, w której lidze byśmy grali, ważne, że narkobiznes by się dalej kręcił!

KOALIK, już Ci odpisywałem, że nie. Jeśli masz na myśli Pana Trenera Smudę, to bez krępacji przyznaję, że zawsze go popierałem i będę popierał, bo moim zdaniem to był jeden z najlepszych trenerów, jaki nam się przytrafił. Dyzma to musiał być Twój tatuś, bo trzeba nie lada umiejętności, żeby spłodzić takiego kretyna , jak ty, jesteś tak tępy, że szkoda sobie na Ciebie strzępić języka.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 04.06.2022, 22:57
Od gadania niestety nic się nie zmieni, ani niczego nie przybędzie. Mam wrażenie, że niektórzy z powodu błędów kapitana chcą po prostu wywrócić łajbę! Nikt nie twierdzi, że zarząd nie popełnił błędów, ale wydaje mi się, że wylano już tyle pomyj, że dalsze bicie piany może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Kuba przeżywa spadek tak samo jak my, pewnie nawet bardziej, zwłaszcza, że ryzykuje bezpowrotną utratę kasy, którą zainwestował w ratowanie klubu. Staram się oceniać sytuację obiektywnie i emocje dzisiaj niewiele zmienią. Dodatkowo mam nieodparte wrażenie, że niektóre ataki na zarząd są inspirowane z zewnątrz, przez osoby , które byłyby zainteresowane rozpieprzeniem klubu, a potem jego przejęciem za symboliczną złotówkę. Być może inspiracje pochodzą od tego szwedzkiego menela lub skośnookiego cwaniaczka z parasolką - wg mnie byli to ludzie podstawieni przez środowisko kibolskie, żeby jako słupy przejęli klub, a gdy sprawa przycichnie...
Przypominam, że z zeznań Miśka oraz Dukata wynika, że środowisko to okradało nasz klub na potęgę, nie brzydziło się nawet współpracy z sąsiadką i to na najwyższym szczeblu i prawdopodobnie mieli głęboko w dupie, w której lidze byśmy grali, ważne, że narkobiznes by się dalej kręcił!

.
A czy czasem kibice nie włożyli w klub więcej kasy niż Trio? Nie mówiąc o samym Kubie? Ci co w tym roku odkupili marny procent akcji włożyli więcej kasy niż Kuba. Więc tłumaczenie kretyńskich zachowań w taki sposób jest żenujące. Kuba przeżywał spadek? No biedaczysko. Tyle, że nic nikomu z przeżywania. Kuba i zarząd przez niego namaszczony DO SPADKU DOPROWADZIŁ. SWOIM PRZEDSZKOLNYM ZACHOWANIEM PRZY HYBALLI. Zeszmacił szatnię, pokazał że wynik sportowy jest drugorzędny. To są przyczyny postawy kopaczy na boisku.

Dawid powinien dawno podać się do dymisji, a Kubuś schować do kieszeni swoje mądrości i pozwolić rządzić komuś kto ma o tym pojęcie. Bo życie pokazało że on pojęcia nie ma zielonego.

A "ataki na zarząd" to naturalna konsekwencja dania dupy na niewyobrażalną skalę. Spaść z ligi mając 6 budżet to naprawdę wyczyn, a nikt za to dotąd nie odpowiedział.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.06.2022, 23:09
Greg, może trzeba dotąd wylewać pomyje aż jakieś kroki przez zarząd zostaną podjęte, do skutku trzeba gadać. Bo się niestety na to nie zanosi. W tym klubie nie ma żadnego planu, pomysłu co dalej.

Jest spadek to i by wypadało chociaż upozorować jakieś działanie i znaleźć winnych. Pojawił się pewien problem, trzeba by poświęcić kogoś z rodziny, Dawida lub Jurka.

I Twoim zdaniem my z takim modelem zarządzania i z taką strukturą mozemy gdzieś dojsć? Stworzył się ....a klubik z kołkiem wzajemnej adoracji i się rodzinka stołków teraz będzie trzymała. Dawid i Jurek robią za 500 zł miesięcznie? Bo jeśli nie to za takie wyniki się amatorów z funkcji wypieprza.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 05.06.2022, 01:09
czaro napisał(a):Wyświetl post
A to nie jest tak, że długi są spłacane z przychodów i rolowane? Trio pieniędzmi nie sypało.
Aż tak, to nie. Na pewno były w zeszłym roku pożyczki właścicielskie na co najmniej 3 miliony.

To znaczy to de facto jest rolowanie długów, bo zostaje zobowiązanie do spłaty z tytułu pożyczki właścicielskiej, ale jednak pieniędzmi jakoś sypnęli jak była potrzeba.

Inna sprawa, że to na pewno coś zupełnie innego niż "bezzwrotne", niegenerujące długu wkładanie pieniędzy przez socios czy akcjonariuszy nowych emisji.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.06.2022, 07:04
Wyjaśnijcie mi od początku.
Kuba i trio w ogóle to pieniądze dali czy pożyczyli pod zastaw terenów?

Bo z tego co Greg25 pisze wynika, że boją się stracić kasę.
Pytam po prostu bez domyślnych oskarżeń
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 05.06.2022, 07:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post

I chyba od tego trzeba zacząć całe dywagacje.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 05.06.2022, 10:16
nie chce rozmywać powyższych ważkich dywagacji , ale wyjaśnia sie pomalui skład na 1 lige
https://gol24.pl/wisla-krakow-wlacza...VnQiq1j2DU_dn4
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 05.06.2022, 10:33
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Pod zastaw akcji SA a nie terenów TS
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 05.06.2022, 12:16
A tereny TS chronią akcje SA
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 05.06.2022, 12:58
A co was te tereny , Ts i wszystko obchodzi Skoro i tak jeblo to wszystko
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 05.06.2022, 12:59
Kuzwa, rozprawki nad grobem i tyle
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 05.06.2022, 13:08
Zresztą te pożyczki i tak im zwróciły. Co miesiąc dostają pensje z kasy klubu (z ostatniego finansowego raportu klubu wynika, że dość dobrze zarabiają). Jazdzynski i Królewski nie siedzą w Wiśle charytatywnie. Nawet Obidziński potrafił wyciagnac dobre pieniądze z budżetu klubu, również na "odchodne".
Ostatnio edytowane przez aNouc : 05.06.2022 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 05.06.2022, 13:21
Co jeden wpis to lepszy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 05.06.2022, 13:25
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie chce rozmywać powyższych ważkich dywagacji , ale wyjaśnia sie pomalui skład na 1 lige
No i dobrze, bo Barton powinien już dawno dostać szansę w seniorce, ale popłoch spadkowy w 1 drużynie mu to uniemożliwił.

Mamy tyłu gości na kontraktach że powinni w końcu zacząć z nich korzystać zamiast szukać kwadratowych jaj w Kambodży czy Izraelu. Mam nadzieję że to okno przyniesie nam max 4-5 nowych twarzy spoza klubu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.06.2022, 14:45
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Co ma włączenie zdolnych juniorów do TRENINGÓW ze składem na pierwszą ligę? Zwłaszcza że robi się to w każdym obozie?
Czy po prostu kompletnie nie rozumiesz co przeczytałeś?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.06.2022 o godz. 14:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 05.06.2022, 15:44
Już kilka miesięcy temu pojawiały się sygnały, że trójca święta będzie chciała grać na spadek, aby w konsekwencji przejąć tzw. świętą ziemię, którą mają zabezpieczoną w wielkiej tajemnicy.

Wtedy spadek wydawał się kompletnie nieprawdopodobny, a jednak przy braku reakcji i przy akceptacji wydarzył się. Ten brak reakcji na zatrudnienie wujka jest bardzo dziwny.

https://weszlo.com/2022/02/13/krolew...-wisly-krakow/

Cytat:
Wislo-dokad zmierzasz?Czy to prawda,o czym cwierkaja wroble w Krakowie,ze chcecie specjalnie spuscic klub do 1 ligii,by po spadku zarzadac od klubu oddania pozyczonych pieniedzy?A jesli klub nie dotrzyma warunkow umowy pozyczkowej to przejmiecie tereny wokol Wisly?To jest prawda :”A właściciele mają trochę za uszami – brak poinformowania/ukrywanie że było zabezpieczenie pożyczki na terenach, gdzie TS zarzekał się ze nie zezwoli na pożyczkę jeśli koniecznością będzie hipoteka (więc w jakich okolicznościach do tego doszło, gdy w przypadku hipoteki wcześniej byli chętni)”.
Ostatnie lata wskazują, że w Wiśle nie ma ani jednej wiarygodnej osoby, której można zaufać. Ostatnie lata to upadek legend Miętty-Mikołajewicza i Czerwińskiego, doszczętna kompromitacja TS-u, środowisk kibicowskich, a ostatnio tzw. ratowników i sociosów.

Temat świętej ziemi jest tematem tabu, wiadome środowiska bardzo histerycznie na to reagowały - zakazywali dyskusji przy jednoczesnym szukaniu spiskowców, którzy rzekomo chcieli odebrać ziemię Wiśle - stąd pamiętny apel o pomocy Sarapacie w walce z wrogami.

Dzięki temu, Sarapata z ekipą mogli bezkarnie okradać Wisłę, bo autorytety kazały szukać wrogów zewnętrznych.

W opublikowanych zeznaniach było widać, że tylko ludzie TS-u chcieli zrobić wałek i postawione przez nich osoby. Nikt inny.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 05.06.2022 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 05.06.2022, 16:44
Ta ziemia to jest coś niesamowitego... można na tym coś zarobić, a trzymamy to "bo tak". To jakiś absurd. Sprzedać, wydzierżawić, wziąć kredyt i wybudować coś, a potem wynajmować. No zrobić z tym cokolwiek, a tak ziemia sobie leży i spoko, jakbyśmy srali kasą to niech sobie leży, ale kasy na wszystko brakuje, a tam gdzie ta kasa jest to się nic nie robi.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów