The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2017, 10:10
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
On ma 23.5 roku, jaki on młody?
Facet ma tylko i wyłacznie szybkość, sprinter nie piłkarz, jak Przybecki, nadaje sie do druzyny nastawionej na gre z kontry
co chyba niekoniecznie jest spójne z tym jak grały druzyny Carrillo
Dajcie ludzie spokój z takimi pomysłami
Zgadzam się z bridgeburnerem. Mazek poza szybkością i minimalnymi umiejętnościami technicznymi niczym się nie wyróżnia. Dobrze pamiętam jak przyjechał w niebieskich barwach na mecz to Sadlok i Małecki na skrzydle go przepychali jak szmacianą lalkę, a kładł się przy tym i odgrywał teatrzyk jakby mu ktoś co najmniej obie nogi połamał...
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.12.2017, 11:28
AEK Larnaka ma trenera Hiszpana oraz 10 Espańolo w składzie i zdobyła tytuł vice mistrza Cypru.Jednak w pucharach odpadli z Viktorią Pilzno (0-0 i 3-1) opartej wyłącznie na Czechach i Słowakach.Czesi zajmują pierwsze miejsce w grupie G LE.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.12.2017 o godz. 11:34.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 30.12.2017, 19:31
Wisła zainteresowana Pawłem Olkowskim?

https://twitter.com/Fussballeck/stat...91345184821248
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Od: 08.2008

Stary 30.12.2017, 19:57
Wypozyczenie do konca sezonu. Bardzo dobry ruch by to byl.
Obrona wtedy wyglada wiecej niz dobrze.
Lewa Sadlok plus moze ktos dojdzie.
Srodek Glowacki, Arsenic, Wasilewski
Prawa Olkowski, Arsenic, Bartkowski

No, no. Opcji ustawienia tego by bylo kilka i kartki/kontuzje nam nei straszne by byly
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 30.12.2017, 19:58
PS. Nasze szanse w finansowym starciu z Lechem sa znikome wiec raczej mozna tylko sobie na ten temat popisac
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.12.2017, 20:32
Taki zawodnik jak Olkowski przyszedłby do nas tylko w jednym celu: po regularną grę by pojechać na MŚ. Jeśli jest faktycznie taki temat to nie jesteśmy bez szans.

Jeśli potwierdzi się dzisiejsza informacja o wypożyczeniu Pietrzaka to będzie zdecydowanie dobra wiadomość.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 30.12.2017, 21:09
Problem w tym, ze taki zawodnik jak Olkowski to i w Lechu moze liczyc na pewny plac. A finansowo nas dystansuja.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 30.12.2017, 21:14
teo napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, ze taki zawodnik jak Olkowski to i w Lechu moze liczyc na pewny plac. A finansowo nas dystansuja.
Lech nie potrzebuje aktualnie prawego obrońcy, bo ma wychowanka Gumnego.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 30.12.2017, 21:18
Pietrzak do Lubina :O? On tam będzie miał jakieś szanse na grę?
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 30.12.2017, 21:24
Gumny w Poznaniu wychwalany pod niebiosa, liczą na konkretny hajs z jego transferu. Nie posadzą go.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 30.12.2017, 21:38
Chyba, ze odejdzie zima.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 31.12.2017, 03:38
Wydaje mi się, że w przypadku wypożyczenia nie będzie miało znaczenia który klub jest bogatszy, bo Kolonia będzie pokrywać jego wynagrodzenie. Lechowi raczej taki ruch nie jest potrzebny, co innego u nas. Na prawej obronie grali ostatnio u nas Bartosz, Cywka, Arsenic i Bartkowski. Żaden nie potrafi utrzymać składu na dłużej, a jak wyżej panowie pisali - w Lechu raczej nie odstawią Gumnego.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 31.12.2017, 11:32
Ale też Amica chce MP. A tutaj potrzebna jest głębia składu - stąd Olkowski na 1 rundę. Nie muszą na gwałt sprzedawać piłkarzy po ostatnim świetnym finansowo roku gdzie sprzedali Bednarka, Kędziorę i Kownackiego łącznie za ponad 40 mln złotych. Zatem Gumnego spokojnie potrzymają 1 rundę na ławie jeśli tylko będzie taka potrzeba, Teraz biorą Tomasika z Jagi żeby mieć 2 dobrych lewych obrońców. Dlatego spokojnie mogą wziąć Olkowskiego na prawą obronę do rywalizacji z Gumnym.

Ja się tam nie napalam Oklkowskim w Wiśle.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 31.12.2017, 11:50
Tylko pytanie czy Olkowski będzie wolał rywalizację z Gumnym czy pewny plac w Wiśle (o ile coś takiego będzie mu zagwarantowane - tak wiem, że każdy ma takie same szanse itp. itd. ale wiecie jak jest ) w kontekście wyjazdu na MŚ.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.12.2017, 11:59
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale też Amica chce MP. A tutaj potrzebna jest głębia składu - stąd Olkowski na 1 rundę. Nie muszą na gwałt sprzedawać piłkarzy po ostatnim świetnym finansowo roku gdzie sprzedali Bednarka, Kędziorę i Kownackiego łącznie za ponad 40 mln złotych. Zatem Gumnego spokojnie potrzymają 1 rundę na ławie jeśli tylko będzie taka potrzeba, Teraz biorą Tomasika z Jagi żeby mieć 2 dobrych lewych obrońców. Dlatego spokojnie mogą wziąć Olkowskiego na prawą obronę do rywalizacji z Gumnym.

Ja się tam nie napalam Oklkowskim w Wiśle.
Klub, który wypożycza jest zainteresowany by zawodnik grał. Więc większe szanse ma klub, który da większą szansę gry.
Więc jeśli walczymy z Amicą to mamy raczej większe szanse.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 31.12.2017, 12:02
Raczej to Arsenic ma grac na prawej no chyba ze nowy trener ma inne zdanie.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 31.12.2017, 13:53
Arsenic to nominalny środkowy obrońca...
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 31.12.2017, 14:26
Olkowski w ekstraklasie może także grać na prawej pomocy.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 31.12.2017, 14:33
Czy ktoś może powiedzieć jakieś sprawdzone info co z klauzulą Carlitosa czy pozwala mu ona podpisać po 1 stycznia kontrakt z każdym - czy można opcją "przedłużenia" skutecznie wyłączyć taką możliwość?

Co w kontekście negocjacji o przedłużenie kontraktu?
Odpowiedz cytując
benytsw
Junior Member

Od: 06.2012

Stary 31.12.2017, 15:14
Klub ma czas na skorzystanie z klauzuli chyba do 31 marca i do tego czasu Carlitos nie może rozmawiać z innym klubem
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 31.12.2017, 15:29
benytsw napisał(a):Wyświetl post
Klub ma czas na skorzystanie z klauzuli chyba do 31 marca i do tego czasu Carlitos nie może rozmawiać z innym klubem
Dokladnie tak. Z tym, ze nie do konca nie moze. W zasadzie moze rozmawiac, ale powinien o tym poinformowac klub.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 31.12.2017, 15:56
Słyszy się o tym, że skrócono wypożyczenie Ze Manuela, prasa pisze o wypożyczeniu Pietrzaka do Zagłębia. W kuluarach mówi się o chęci pozbycia się Cywki i Ondraska.

Mam ogromną nadzieję, że jeśli rzeczywiście pozbędziemy się 2-3 zawodników to ich pensje przeznaczymy na 1 (słownie JEDEN) mocny transfer. Zawodnika któremu będziemy musieli więcej zapłacić, ale i więcej wymagać.
Kadra jest na tyle szeroka, że możemy sobie na to pozwolić. Jakość przede wszystkim.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 31.12.2017, 16:07
Nie ma czegoś takiego jak transfer który daje pewność "jakości". Patrz: seria niewypalow transferowych Legii.

Niemniej jednak oczekuje podobnych ruchów czyli pozbycie się 3-5 najsłabszych ogniw i max 2-3 transfery do klubu. Nie ma potrzeby robić większych zmian w składzie w zimowym oknie.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 31.12.2017, 16:11
Tak wiem. Wiedziałem, że pojawią się takie zarzuty. Masz rację.

Natomiast chodziło mi o transfer pokroju Gonzaleza, Imaza, czy Wasyla, czyli piłkarzy prezentujący w poprzednich klubach określoną jakość i dobrze rokujących.

Dla wielu pewnie Imaz do takich graczy nie należał, ja jednak od początku miałem przekonanie do tego transferu. Podobnie myślę o Perezie, mocno wierzę iż przy Carillo odpali, bo CV ma rewelacyjne.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 31.12.2017 o godz. 16:13.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 31.12.2017, 16:29
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Słyszy się o tym, że skrócono wypożyczenie Ze Manuela, prasa pisze o wypożyczeniu Pietrzaka do Zagłębia. W kuluarach mówi się o chęci pozbycia się Cywki i Ondraska.

Mam ogromną nadzieję, że jeśli rzeczywiście pozbędziemy się 2-3 zawodników to ich pensje przeznaczymy na 1 (słownie JEDEN) mocny transfer. Zawodnika któremu będziemy musieli więcej zapłacić, ale i więcej wymagać.
Kadra jest na tyle szeroka, że możemy sobie na to pozwolić. Jakość przede wszystkim.
Tyle, że jeśli faktycznie na wypożyczeniach płaci klub z którego piłkarz jest wypożyczany to ruchy odnośnie Ze Manuela i Pietrzaka nic nie zmienią w finansach.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 31.12.2017, 16:39
:/Ja słyszałem, że różnie jest to rozstrzygane. Czasami jest tak że klub macierzysty płaci tylko połowę pensji, drugą połowę płaci klub który wypożycza. Czasem tylko 25% do 75%.

Gdybyśmy rzeczywiście mieli płacić całą pensję Pietrzaka to nie lepiej byłoby go wypożyczyć do któregoś z 1-ligowych klubów (Ruch, Stal lub GKS) tak by mieć pewność że przynajmniej będzie tam regularnie występował. W Zagłębiu może o to nie być tak łatwo.

Oczywiści to gdybanie.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 31.12.2017 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 31.12.2017, 17:24
Czy Ze Manuel 'na papierze' był słaby? Bardzo łatwo powiedzieć, że oczekuje się transferu dającego jakość...
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 31.12.2017, 17:36
No to jakie widzicie z Karherop (bo podobnie się wypowiedział odnośnie ,,mocnych" transferów) rozwiązanie ? Tego typu transferów mocnych ,,na papierze" które nie wypaliły było bardzo dużo: Jaliens, Matusiak, Łobodziński, Dawidowski, Kukiełka, Sypniewski - to tak na szybko z pamięci wymieniłem.
Ostatnio edytowane przez R33 : 31.12.2017 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 31.12.2017, 18:35
Oczywiście macie rację, ja również uważam podobnie, prawdą jest że im lepszy ,,teoretycznie" transfer tym większe ryzyko, bo można wówczas stosunkowo więcej stracić biorąc takiego zawodnika niż np. Carlitosa czy Lloncha.

Uważam jednak, że musimy szukać w tym momencie sporej jakości, najlepszej na jaką nas stać i ryzykować takim transferem. Kadra jest bardzo szeroka, ale potrzebujemy jeszcze 1-2 zawodników na wysokim poziomie, żeby móc powiedzieć że mamy dobry zespół, z którego dobry trener może wyciągnąć podium.

Ja osobiści uważam, że tacy zawodnicy jak np. Wasyl, Głowa, Gonzalez, Sadlok, Arsenić, Małecki, Imaz, Lopez, Basha, czy nasi młodzi napastnicy Denys i Marko przy dobrym trenerze są w stanie w tej lidze dawać dużą jakość.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 31.12.2017, 20:10
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Tak wiem. Wiedziałem, że pojawią się takie zarzuty. Masz rację.

Natomiast chodziło mi o transfer pokroju Gonzaleza, Imaza, czy Wasyla, czyli piłkarzy prezentujący w poprzednich klubach określoną jakość i dobrze rokujących.

Dla wielu pewnie Imaz do takich graczy nie należał, ja jednak od początku miałem przekonanie do tego transferu. Podobnie myślę o Perezie, mocno wierzę iż przy Carillo odpali, bo CV ma rewelacyjne.
Sorry, ale niezaleznie od teog czy placimy 1 tys czy 100 tys tygodniowo od kazdego zawodnika nalezy wymagac takiego samego zaangazowania i takiej samej postawy na boisku.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów